Elif Saral Sancar | Kocaeli Aile Danışmanlığı Merkezi

Elif Saral Sancar

Elif Saral Sancar

Klinik Psikolog / Aile Danışmanı

UZMANLIK ALANLARI

  • Aile ve Çift Danışmanlığı
  • Bireysel Danışmanlık
  • Ergen Danışmanlığı
  • Çocuk Danışmanlığı

Klinik Psikolog ve Aile Danışmanı Elif Saral Sancar ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimlerini Kocaeli’de , lisans eğitimini İstanbul Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünde, yüksek lisans eğitimini Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde tamamlamıştır.

Lisans eğitimi sürecinin üç döneminde Balıklı Rum Hastanesi Vakfı’nda Prof. Dr. Özkan Pektaş gözetiminde stajyerliğini tamamlamıştır. Lisans eğitimi devam ederken Çocuklarda Bilişsel Davranışçı Terapi, Oyun Terapisi ve Çocuk Değerlendirme Testleri eğitimlerini almıştır. Mezun olduğu yıl Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’na başlamış olup,. Yüksek Lisans boyunca seminer sunumları, süpervizyon eğitimleri, Yetişkinlerde Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi süreçlerinden geçmiş ve zorunlu stajını Nöropsikiyatri Beyin Hastanesi’nde tamamlamıştır. Tez çalışmasını, Yetişkinlerde cinsiyet algısı ile algılanan ebeveyn ilişkisinin ve çocukluk çağı ebeveyn tutumu ilişkilerinin incelenmesi üzerine gerçekleştirmiştir. Yüksek lisans sürecinden sonra bir sene süren pedagojik formasyon eğitimine başlayıp o süre zarfında Özgür Kocaeli Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapmıştır. Pedagojik formasyon eğitimini tamamladıktan sonra özel bir eğitim kurumunda 4 yıl boyunca Okul
Psikolojik Danışmanı olarak çocuklarda DEHB, 1. Sınıfa hazır oluşluk, sınırlar, akran zorbalığı ve olumlu davranış geliştirme konularıyla ilgilenmiştir. Çalıştığı süreç içerisinde ise Aile Danışmanlığı, Ölüm ve Yas Terapisi, Psikolojik Sağlamlık, Terapötik Beceriler, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Moxo Dikkat Testi, Marmara İlköğretime Hazır Oluşluk Ölçegi ve Attentioner eğitimlerini tamamlamıştır.

Aldığı Eğitimler ;

 • Bilişsel Davranışçı Terapi
 • Aile ve Çift Terapisi
 • Ölüm ve Yas Terapisi Eğitimi
 • Psikolojik Sağlamlık Eğitimi
 • Terapötik Beceriler Eğitimi
 • Travma Sonrası Stres Bozukluğu Eğitimi
 • Moxo Dikkat Testi
 • Marmara İlköğretime Hazır Oluşluk
 • Attentioner Egitimi
 • Çocuklarda Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi
 • Çocuk Değerlendirme Testleri
 • Çocuk Merkezli Oyun Terapisi
 • D-2 Dikkat Testi
 • Burdon Dikkat Testi
 • Frankfurter Dikkat Testi
 • Metropolitan Okul Olgunluğu Testi
 • Ankara Gelişim Tarama Envanteri(AGTE)
 • Gesell Testi
 • Bender- Gestalt Görsel Motor Algılama Testi
 • Frostig Gelişimsel-Görsel Algı Testi
 • Catell 2A-3A
 • Porteus Labirent Testi
 • Benton Görsel Bellik Testi
 • Peabody Resim Kelime Eşleştirme Testi
 • Goog Enough
 • Kelime Söýleyiş Testi

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın

Derecelendir

Default Avatar75
Z.U

Merhabalar benim terk edilmeyle ilgili büyük korkularım vardı. Sevgilimle aramız iyiyken dahi sanki bir anda beni bırakıp gidecek, bende yalnız kalacağım diye bir sürü senaryolar geçiyordu aklımdan. Sevgilim telefonlarıma cevap vermediğinde aşırı kaygılanıyordum. Bu terk edilme korkumdan ben de erkek arkadaşım da çok sıkılmıştı. Elif hanıma terapiye giden bir arkadaşım tavsiye etti kendisini. Terapiye başlayalı 6-7 ay olmuştur. Korkularım geçti, sevgilimle aramız daha güzel artık. Kendimi yeni tanımaya başlıyorum sanki. Geçmişte yaşadıklarımı anlamaya başladım. Ama daha gidecek çok yolumuz var biliyorum. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. Bence herkes psikolojik destek almalı.

Default Avatar75
K.G

Mutluyum, huzurluyum, kesinlikle tavsiye ediyorum. Benim ve ailemin hayatını olumlu yönde değiştiren Elif hanımla tanışmamız internet sayesinde oldu. Kızıma oyun terapisiyle başlayan yolculuğumuz, çift terapisi ve ardından benim terapimle devam ediyor. Aile içindeki iliskimiz, hayata bakış acimiz çok değişti. 6 aydır danisaniyim ve kattetigimiz yol inanılmaz. Bana kendimi sevmeyi, kendimle barismayi öğretti. İç huzuru buldum. Artık çözümsüz degilim. Her karşılaştığım zorlukta kendime bir yol cizebiliyorum. Neredeyse bir ay süren depresyon halim, bayilmalarim, yemek ataklarim sona erdi. İlaç kullanmadan, birçok teknikle hala devam eden terapi surecimizde hayatimin daha ne kadar iyi olabileceği heyecanı ile her seansı iple çekiyorum. Elif hanıma; güleryüzü, profesyonelliği ve yardımseverliği ile ,başarılı bir terapi süreci geçirmek istiyorsanız, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
H.U

Merhaba Elif Hanım’a bi arkadaşın tavsiyesi ile gittim ve cok memnun kaldım. Karşındaki insanı dinliyor,düşüncelerine önem veriyor sonrasında kendi fikirlerini anlatıyor, açıklıyor. Bi kaç psikoloğa daha gitmiştim bu kadar memnun kalmadım herkese tavsiye ederim.Bi kaç arkadaşım da gitti ve hepsi çok memnun kaldı.Herkese tavsiye edebilirim.Çok iyi bi insan. İnsanları dinlemesi ,Karşındakine saygı duyması ,değer vermesi bunların hepsi çok önemli bence o yüzden Elif hanıma devam etmeyi düşünüyorum.

Default Avatar75
H.S

Hissettiğim duygularla nasıl baş etmem gerektiğini bilmediğim bir dönemde Elif Hanımla yollarımız kesişti. Sistematik bir şekilde ilerliyor. Her seans, belirli hedeflere yönelik ve düzenli bir şekilde yapılandırılıyor. Kendisinin uzmanlığı sayesinde sorunları daha iyi anlamaya başladım ve bu sorunlarla daha iyi bir şekilde başa çıkmayı öğreniyorum. Sürecim hala devam etmekte kendimdeki değişimi ve farkındalıklarımı çok derinden hissediyorum. Kendimle barıştım, kendimle vakit geçirmeyi öğrendim Elif hanım sayesinde. Benim gibi başlamak isteyip tereddütleri olanlar kesinlikle Elif hanıma bir şans vermeli , bu samimi, huzurlu atmosferi solumalı.

Default Avatar75
Ş.V

Elif Hanıma evliliğim ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem yaşarken buradaki yorumlar sayesinde ulaştım. Kendisi bu süreçte yol rehberim oldu ve evliliğimde içinden çıkamadığım sorunlarda hatayı nerde yaptığımı fark etmemi sağladı. Şu an eşimle birlikte çift terapisi olarak kendisinden yardım alıyoruz ve çok yol katettik. Her seansına büyük bir istekle gidiyoruz ve önerileri bizim için çok kıymetli. Elif Hanımla iyi ki yollarımız kesişti..

Default Avatar75
J.K

Elif Hanim gerçekten işinde uzman birisi. Eşimle aramızdakı problemleri tek başımıza asamayacagimizi farkettigimizde tanıdık onu ve iyi ki tanımışız. Bize olan ilgisi ve yönlendirmeleri sayesinde tekrar evimizin neşesini bulduk ve aile olduğumuzu farkettik. Alanındaki uzmanlığı sayesinde kısa sürede kendimize yaptığımız dokunuslarla ortaki problemleri çözdük. Elif hanima ilgisi ve güzel yönlendirmeleri için cok teşekkür ederim. Iyiki varsınız.

Default Avatar75
I.H

Yaklaşık 2 yıllık evli bir çiftiz. Evliligimizin basından beri aramızda asamadigimiz bircok problemler vardı. Birbirimizi sürekli üzüyor ve hicbir sekilde çatısmalarımızı çözemiyorduk. Bosanma ile ilgili bir adim atmadan önce esimle birlikte elimizden geleni yeterince yaptik mi acaba diyerek çift terapisine gitme kararı aldık. Araştirmalarimiz sonucu Elif Hanimi bulduk ve kendisinden randevu aldik. İlk görüşmede bile aslinda o kadar cok sey fark ettik ki birbirimizle ilgili. İkimiz de seanslar sayesinde birbirimiz hakkinda fark edemedigimiz, bilmedigimiz seyleri gördük. 2 bucuk aydır terapiye gidiyoruz ve bosanma kararimizin aslinda ne kadar istemedigimiz bir kacis oldugunu fark ettik. Su an daha yapici ve olumluyuz birbirimize karsi, Elif Hanim sayesinde . Çok tesekkur ediyoruz.

Default Avatar75
U.A

Erkek arkadşımla sürekli kavga ettiğimiz için bir uzmanla görüşme kararı aldık araştırdık ve buradan Elif hanımı bulduk biz Antalyada yaşıyoruz ama online seans seçeneğide olduğu için çok iyi oldu. Bu süreçte her iki tarafı da olumlu bir şekilde dinledi, yanlışları, doğruları ve hataları her iki tarafa da eşit durarak anlatmamızı sağladı. Aynı zamanda bizim yanlışları görmemizi sağladı ve fark etmediğimiz olumlu yönlerimizi görmemiz konusunda da bize yardımcı oldu, çok faydalı bir süreç olduğunu söyleyebilirim. Şu ana kadar 6 seans gerçekleştirdik devamıda gelicek inşallah şimdiden ilişkimiz için çaba harcıyoruz ve Elif hanımda bize destek oluyor çok memnunuz

Default Avatar75
Y.D

Psikolog Elif Hanım’a eşimle aramdaki problemler için gittim ve kendisi bana çok iyi geldi. Eşimle bana terapi yaptı, çok memun kaldım .Samimiyetle karşılamasından memnunum. Kurum olarak da çok iyi bir kurum. Samimi, içten,doğal olması ve insanlara güven veriyor olmasından memnun kaldım. Eşim psikoloğa gitmek istemezken Elif Hanım’ın samimiyeti ve doğallığıyla eşim de gitmeye karar verdi. Çok kişiyi de yönlendirdim kendilerine. Ben gidiyordum, eşimin de gelmesini söyledi, çift terapisi olarak devam ettik. Eşimin bana karşı olan davranışlarından kendimi özel hissettim. Eşimin bana değer verdiğini hissettim. Elif Hanım’a çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
S.F

Eşimle ilgili problemlerim vardı, hiç çözülmeyecek diye düşünüyordum. 5.seansımızda eşimle normal hayatımıza döndük ve hala gitmeye devam ediyoruz. Önce eşimi götürmekte zorlandım ama Elif Hanım’la ilk görüşmemizden sonra eşim rahatlıkla gitti. Çok iyi gidiyor, süreç hala devam ediyor, Kendisi alanında uzman. Herkese de rahatlıkla tavsiye edebilirim. Bir kez gitmeleri gerekir. Özellikle eşler gitmek istemez ama Elif Hanım’ın yaklaşımından sonra gideceklerini umut ediyorum.

Default Avatar75
K.A

Eşimle aramızda ne kadar sevgi olsa da o sevgiyi birbirimize gösteremediğimiz için evde çatışmalar yaşıyorduk. Bazen bireysel çoğu zamanda çift danışmanlığı olması koşuluyla 3 aydır gidiyoruz Elif Hanım’a ve çok memnunuz kendisinden. Seanslardan çıktıktan sonra kendimizi ferahlamış ve çok daha iyi hissediyoruz. Bizi oldukça rahatlatan tavırları var ve nasıl davranışlar sergilememiz gerektiği şeklinde yardımlar sağlıyor. Biz de bunları uyguluyor ve süreci başarılı şekilde geçiriyoruz. Birbirimize karşı daha saygı ve anlayış gösterme açısından çok gelişme olduğunu düşünüyorum artık. Kendisinin sakinliği bize de sakinlik veriyor ve olayları yavaş yavaş, sindirerek bizlere aktarması bizim için çok daha iyi oluyor. Destekleri sayesinde eşimle aramızdaki problemler çözülmeye ve de her şey yoluna girmeye başladı, çok teşekkür ederiz destekleri için.

Default Avatar75
H.V

Elif hocama kaygı bozukluğum panik ataklarım sebebiyle gittim ve gidene kadar hiç ümidim yoktu. Kapıdan girdiğim anda kendimi güvenli bir yerde olduğumu davranışları ve güven veren tecrübesine tanık olduğum dakika inandım ve başardım. Burdan hocama teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
P.İ

Aslında tek amacım kendimi keşfetmekti. Elif hanımın düşünceleri ve bana farklı bir taraftan bakarak kendimi keşfetmemi sağladı. Değersizlik sevilmeyecek olma beklentilerimin hayatımı yönettiğini anladım. terapi boyunca çok zorlandım ama Elif hanım çok empatik ve anlayışlıydı. İyi ki tanışım. Çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
Y.A

Terapiye başlamak konusunda aşırı kararsızdım. Kendimle ilgili en büyük sorunlarımdan biri de fazla kararsız olmamdı. Elif Hanımla iletişim kurduktan sonra kendime bir şans vermek istedim. Hayatımda aldığım en doğru karardı diyebilirim. Birlikte sosyal anksiyete ve iletişim sorunlarım üzerine güzel bir süreç inşa ettik. Onun sayesinde insan ilişkilerim ve çevreye bakış açım büyük oranda değişti diyebilirim. Terapiye karar verdikten sonra bu süreci kiminle yürüttüğünüz de çok önemli bence. Elif Hanım’ın pozitif tavırları ve gösterdiği çaba ile hayata karşı daha iyi bir perspektife sahibim diyebilirim. Kendisine her şey için çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
T.S

Hayattan hiç keyif alamadığım hiçbir şey yapmak istemediğim bir süreçte bireysel danışmanlık hizmeti alma ihtiyacı duydum. Hayatın getirdiği telaşları, iş stresi ve geleceğe karşı kaygılarım arttığında karşıma Elif hocam çıktı. Bana bu yolda eşlik ettiği için kendisine çok teşekkür ederim. Kendimi çok çok iyi hissediyorum.

Default Avatar75
H.G

Elif Hanımla evlilikte büyük sıkıntılar yaşadığım bir dönemde seanslara başladık. Aile ile yaşadığım sorunlar nedeniyle kendimi çok yıpranmış hissediyordum. Elif Hanım beni dinledi ve yolculuğumda bana rehberlik etti. Güven veren kişiliği ve profesyonel desteği ile bugün hayatımda olmak istediğim noktadayım. Seanslarımız devam edecek ihtiyacım oldukça. Teşekkür ederim.

Default Avatar75
C.O

Psikiyatrinin dikkat eksikliği teşhisi koyması üzerine ilaç kullanmak istemedik bundan dolayı ilk önce farklı arayışlara girdik, birçok program mevcuttu ancak yorumlara bakarak Elif hanımdan destek almamız gerektiğine karar verdik ve çokta doğru bir karar oldu. Oğlumuz ile kurmuş olduğu iletişim mükemmel bizleri bilgilendirmesi harikaydı, kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Ü.A

Çift terapisine karşı bir tereddütümüz vardı, eşimle aramızda çok büyük problemler yoktu ancak daha sağlıklı bir evlilik yürütebilmek için Aile Danışma Merkezine geldik ve Elif hocayla karşılaştık. Yollarımızın kesişmesine çok sevindik, iyiki varsınız Elif hocam.

Default Avatar75
P.R

Çocuğum akran zorbalığına maruz kaldı. Bunu öğrendiğimizden beri üzüldük. Çok sessiz ve içe kapanık bir oğlum var. Hakkını savunamıyor. Öğretmeni bizi psikolog desteğine yönlendirdi. Tavsiyeler üzerine Elif Hocayı bulduk. Bir aydır kendisine düzenli bir şekilde gidiyoruz. Oğlum onu çok seviyor. Sıklıkla tırnak yeme durumu vardı şu an hiç yok. Sosyal beceri ve iletişim sürdürme noktalarıyla ilgili oyun terapisi yapılıyor. Merkezde kendisinin ve diğer çalışma arkadaşlarının samimiyeti güler yüzü çok değerli. Randevu alırken hiç sorun yaşamadım hep rutin üzerinden ilerledik. Tekrardan her şey için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
S.L

Yaşadığım sorunlar kendini ifade etme konusunda yetersizlik, bir şeyleri başaramama korkusu ve güvensizlik duygusuydu. Elif hocayla buluştuktan sonra kendimi daha rahat ve daha huzurlu ve daha mutlu hissediyorum. Elif hanımla yaptığımız seanslar hayata karşı daha güvenli durmamı sağladı. Kendisinin her seansta olumlu yaklaşımını, desteğini, yöntemini ve profesyonel yaklaşımını takdir ediyorum ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
H.D

Sürekli gerçekleşen panik atak şikayetim vardı. Birden fazla psikolog değiştirdim, hiçbiri tam olarak şikayetimi çözemedi. Buraya gelen arkadaşımın tavsiyesiyle Elif hanımdan randevu aldım. Seanslara başladım ve ilerledikçe kendimdeki faydayı görmeye başladım. Hem Elif hanıma hem de kuruma güler yüzlü olmalarından dolayı teşekkür ediyorum

Default Avatar75
C.N

Elif Hanıma 2.5 yaşındaki kızımın arkadaşları ile iletişimini sağlayamadığı için danıştık ve kendisinin çok güzel iletişimi ve yönlendirmesi ile çok güzel sonuç aldık oyun terapisi uyguladı kızıma. Şu an arkadaşları ile çok güzel iletişimi. Bunun yanında özgüveni de arttı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
T.N

3 yaşındaki kızım için Elif Hanım’dan oyun terapisi desteği aldık. Eşimle ayrılık sürecinde olmamız sebebiyle kızımın babasına karşı öfkeli tavırları vardı, Elif Hanım’la yaptığımız seanslar sayesinde kızım babasına olan öfkesini aştı. Aynı zamanda detaylı açıklamaları, anlayışlı hali ve asla yargılamayan tavrı insanı çok rahatlatıyor. Çocuklarla iletişimi de çok iyi, kolayca ilgilerini çekiyor. Ayrıca tedaviye ihtiyaç kalmadığında da söylüyor, gereksiz seans yapmıyor.Kendisine çok teşekkür ediyorum. Güvenle tedavi sürecine başlayabilirsiniz.

Default Avatar75
D.B

Eşimle boşanmayı düşünüyordum çok severek başlayan evliliğim 4 yılın sonunda dayanamaz hale gelmişti avukata gitmek yerine son olarak Elif hanımdan destek almak istedim farklı bir açıdan bakmayı düşünmeyi öğrendim ve seansların sonunda evliliğimi kurtardım kendisi çok tecrübeli gerçekten bilimsellik içinde yaklaşan biri seanslarımız süresince akılımı kurcalayan ya burda da aslında doğru söylemedi dediği tek yer olmadı o yüzden eğer aile terapisti ihtiyacınız olduğunu hissettiğiniz anda tercih edebilirsiniz.

Default Avatar75
G.K

İnternet üzerinden araştırıp gitmiştim kendisine. Psikolog ve danışan arasında önemli olan şey aynı dili konuşabilmek, ne demek istediğinizi anlamaktır ve bana iyi gelmesi o bağı kurabildik. Şu an için devam ediyoruz. Olumlu sonuçlar alıyorum. Yönlendirmeleri ve takibinden memnunum. Başkalarına tavsiye ederim kendisini. Güzel bir tercihti benim için. 

Default Avatar75
E.G

Araştırırken tesadüf üzerine karşılaştık kendisiyle. Gayet memnunuz Elif hanımdan. Hayatımın her alanında özgüven eksikliği ve kendimi sevmemem büyük sıkıntılar yaşatıyordum aşmak için bir adım attım. Başarılı ve çok disiplinli bir danışman. Gayet iyi biri ve sürecimi düzenli olarak takip edendi. İnsanlara karşı çok mütevazı, samimi bir yaklaşımı var. Pozitif sonuçlar elde ettim. Sürecimiz hala devam ediyor ve çok memnunum kendisinden. Kendine iyi gelmek ve kendini tanıman için herkese tavsiye edebilirim.

Default Avatar75
M.C

Eşimle birkaç ay önce boşandık ve 11 yaşında bir kızımız var. Kızımızın içine kapanık olması, kendi yaşıtlarıyla bile oynayamaması, ders başarısının düşmesi, okulda sosyalleşememesi gibi problemleri vardı. Son zamanlarda tırnak yeme, tek başına uyuyamama, geceleri ağlayarak uyanma gibi sorunlar da başlamıştı. İnternetten bir uzman arayışına girdim. ilk seanstan beri Elif hocam çocuğuma ve bize çok olumlu ve samimi yaklaştı. Yaptığı testler, uyguladığı oyun terapisi seansları sonrasında bizim küçük dünyamızda harika değişimler olmaya başladı. Kendisine çok şey borçluyum. Desteğinden ve emeğinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
U.V

Eşim ile artık hiçbir şekilde iletişim kuramıyorduk ve ne yapcağımızı bilemiyorduk. Bundan dolayı araştırmaya başlamıştık ve Elif hanımı göründe kendisinden çift terapisi almaya karar verdik. Aslında inancımız artık bitmişti son bir kez deneyelim istedik ve iyiki böyle bir karar almışız. Elif hanımla gerçekleştirdiğimiz seanslardan sonra ne kadar çok kendimizi yıprattığımızı fark ettik.

Default Avatar75
U.C

Elif hoca ile yaklaşık bir buçuk aydır tanışıyoruz, kendisi çift terapisinde bizim için dönüm noktası oldu. Bu kadar kısa bir sürede bu kadar yol alacağımızı düşünememiştim. Hiç bir seansımızda geçikme, bekleme gibi şeyler yaşamadık ki merkezde bulunan her bir kişi çok ilgili. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
P.D

Oğlumun okulda göstermiş olduğu bazı davranışlarından dolayı merkezinize başvurduk. Elif hanımla görüşmelere başladık. Oğlumun özgüvenli olmasını, güç kontrolü, arkadaşları ve öğretmeniyle başarılı diyalog kurmasını istiyordum ve bu durumun en kısa sürede aşılmasını istiyordum. Eşimin bana tavsiyeleri ve internetten araştırma yaparak karar verdik. İlk başlangıç sürecinde başarı yavaş ilerledi ama 1 ay geçtikten sonra artan oranda pozitif sonuç almaya başladık. Tavsiye ediyoruz, memnun kaldık.

Default Avatar75
Z.S

Kızımın öfke patlamaları lise 2’de başladı. Normalde sorun olmayan ufak tefek konularda bile aşırı tepkiler vermeye başlamıştı. İlk başta bunun ergenlikle alakalı olduğunu düşündük ancak bizimle ve arkadaşlarıyla iletişmini de kesince bir destek almak istedik. Elif hanım anne baba olarak yanlışlarımızı düzeltmemize neden oldu, iyiki gelmişiz.

Default Avatar75
Y.A

O kadar çok kalp kırıklığı ve yaşanmışlıkla gittim ki hocama. Bana iyi geldi. Hayatımda göremediğim çoğu şeyi onunla görmeye başladım. İçinde bulunduğum durumun sebeplerini anladım. Kendimi ne kadar kurtarabildim, başardım bilmiyorum; ama bakış açımı değiştirdiğimi anlayabiliyorum. Son güne kadar, son seansa kadar hep destek oldu. Hep de olacağını biliyorum. Gerçekçi bir bakış açısı var hocanın. İyi varsınız Elif hanım.

Default Avatar75
Y.S

15 yaşındaki kızımızın aşırı derecede içine kapanıktı. Birkaç arkadaşı dışında kimseyle bir şey paylaşmıyordu. Elif hanımdan danışmanlık hizmeti aldıktan sonra bu problemi aştık, kendisine çok teşekkür ederiz

Default Avatar75
E.K

Çocuğuma artık yetemiyordum o kadar hareketli ve enerjisi bitmiyordu ki şaşırmıştım. Daha sonrasında hiperaktivite ile ilgili testler uygulandı sonrasında Attentioner Dikkat Programı başlandı şuanda çok daha uyumlu ve bizleri yormadan devam ediyor, odaklanmasında da gelişmeler görüyoruz.

Default Avatar75
R.S

4 yaşındaki oğlumuzu ilk kez kreşe başlattık. 2 hafta oryantasyon sürecine alışamadı, ağlama krizleri anneye bağlılık gibi çeşitli zorluklar yaşadık. Oyun terapisine sürecine başlayalı 4 seans oldu meğer bilmediğimiz ne kadar çok şey varmış bizim. Sürecimiz çok güzel ilerliyor, kreşe nerdeyse alıştık. İyi ki Elif hocadan randevu almışız. Tavsiye edebilirim gönül rahatlığıyla. Teşekkür ederim her şey için.

Default Avatar75
A.D

Elif Hanım, eşimle ayrılma noktasında gittiğimiz hoşgörüsü anlayışı ve oluşturduğu farkındalıkla hayatımızda yeni bir dönüşüm oluşmasına sebep olan kişidir. Kendisi özverili, yapıcı, anlayışlı titizlikle hareket eden harika bir insan. Kendimize ve çocuklarımıza yaptığımız en büyük iyilik diyebilirim.

psikolog arıyorum Çocuk pedegog İzmit psikolog İzmit çocuk psikoloğu evlilik ve çift psikoloğu
Call Now Button