Yorumlar

GÖRÜŞLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ!

Aşağıda yer alan Danışan Görüş Bildirme Formunu kullanarak hakkımızda ne düşündüğünüzü bizimle ve herkesle paylaşın! Görüşlerinize çok önem veriyoruz ve daha iyi bir hizmet verebilmek için sürekli çabalıyoruz…

Derecelendir

DANIŞANLAR HAKKIMIZDA NE DÜŞÜNÜYOR? ​

Default Avatar75
T.Y

4 ay oldu Banu hocayla tanışalı… Cocugumun okuma yazması yonunde cok etkili oldu.. Iyıki kendısını tanımısız.. Cok ama cok tesekkur ederım.

Default Avatar75
G.K

Seanslara başlamadan önce sınav stresi ve anksiyete konusunda çok ciddi düzeyde problemlerim vardı. Seanslar zamanla sınav kaygımı kontrol altına almayı öğrendim. Elim ayağım titreyerek girdiğim sınavlara şuan çok sakin bir şekilde giriyorum. Danışma sürecinin bana çok faydaları oldu. Danışmanım Ayşenur hanıma desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
V.P

Ben Zeynep Hanımda çok memnun kaldım. Etrafıma önerebileceğim bir danışman kendisi. Danışanlarına yaklaşımı güler yüzü çok iyiydi. Sadece psikolog olarak değil aile danışmanı olarakda çok iyi. İnsanı rahatlatan deşarj eden motive edip mutlu yaşamanızı sağlıyor.

Default Avatar75
C.H

Oğlum lise öğrencisi .Önceden de öfke kontrolü problemi vardı ancak ergenlikle birlikte bu durum artık okulda arkadaşları, öğretmenleriyle sorunlar yaşamamıza ve bizimle iletişim kuramamasına yol açtı. Eşimle birlikte oğlumuzu danışmana götürme kararı aldık. Özel Kocaeli Aile Danışma randevu aldıktan sonra eşimle gidip önceden bir görüştük Gökçen hanımla. Daha sonra oğlum için randevu aldık.Bu süreçte randevularımıza düzenli gidip-geldik. Şuan çok şükür oğlum bu sorunu aştı.

Default Avatar75
B.S

Evliliğimizdeki problemleri çözmek için son bir umut olarak terapi almaya karar verdiğimiz de eşimin internetten yaptığı araştırma sonucunda Tanem Hanım ile görüştük ve bir sebeple ikinci görüşmeden itibaren Tanem hanımla terapiye devam ettik. İyi ki de öyle olmuş diyorum. Bunu ilk terapist ile kıyaslamak için söylemiyorum ancak Tanım hanım ile güzel, çözüm odaklı bir diyalog kurduk. Varmak istediğim, varmam gereken ve varabileceğim noktaların kafamda canlanmasına sebep oldu ve bu konuda da izlemem gereken yolları bana çok güzel çizdi. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
R.P

Geçmiş travmalarım için destek aldım Dile hanımdan. Emdr denilen bir terapi uyguladı dilek hanım. Kendisine çok teşekkür ediyorum hiç geçmeyecek diye düşünmüştüm. Minettarım. Çünkü artık geçmiş yakamı bıraktı. Yıllardır sırtımda bir yük taşıyordum. Geçmek bilmeyen anılar artık canımı yakmıyor. Hem Dilek hanıma hem de merkezde çalışanlara teşekkür ederim.

Default Avatar75
I.K

Eşimle boşanma sürecine girmiştik. Açıkçası pek umudumuz yoktu. Son bir çare olarak internetten çift terapisi için araştırma yaptık. Özel Kocaeli Aile Danışma merkezinden randevu aldık ve gittik. İlk seansta ayrı ayrı dinledi bizi terapist. Sonraki seanslar bir şeyler değişmeye başladı. O gün attığımız adım ve psikoloğumuzun alanında uzman olması yuvamızı kurtardı diyebilirim. Allaha şükür şuan durum normale döndü. Seanslara devam ediyoruz ve her geçen gün evde daha fazla sevgi ve huzur var. Çok çok teşekkür ediyorum..

Default Avatar75
Z.U

Merhabalar benim terk edilmeyle ilgili büyük korkularım vardı. Sevgilimle aramız iyiyken dahi sanki bir anda beni bırakıp gidecek, bende yalnız kalacağım diye bir sürü senaryolar geçiyordu aklımdan. Sevgilim telefonlarıma cevap vermediğinde aşırı kaygılanıyordum. Bu terk edilme korkumdan ben de erkek arkadaşım da çok sıkılmıştı. Elif hanıma terapiye giden bir arkadaşım tavsiye etti kendisini. Terapiye başlayalı 6-7 ay olmuştur. Korkularım geçti, sevgilimle aramız daha güzel artık. Kendimi yeni tanımaya başlıyorum sanki. Geçmişte yaşadıklarımı anlamaya başladım. Ama daha gidecek çok yolumuz var biliyorum. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. Bence herkes psikolojik destek almalı.

Default Avatar75
K.G

Mutluyum, huzurluyum, kesinlikle tavsiye ediyorum. Benim ve ailemin hayatını olumlu yönde değiştiren Elif hanımla tanışmamız internet sayesinde oldu. Kızıma oyun terapisiyle başlayan yolculuğumuz, çift terapisi ve ardından benim terapimle devam ediyor. Aile içindeki iliskimiz, hayata bakış acimiz çok değişti. 6 aydır danisaniyim ve kattetigimiz yol inanılmaz. Bana kendimi sevmeyi, kendimle barismayi öğretti. İç huzuru buldum. Artık çözümsüz degilim. Her karşılaştığım zorlukta kendime bir yol cizebiliyorum. Neredeyse bir ay süren depresyon halim, bayilmalarim, yemek ataklarim sona erdi. İlaç kullanmadan, birçok teknikle hala devam eden terapi surecimizde hayatimin daha ne kadar iyi olabileceği heyecanı ile her seansı iple çekiyorum. Elif hanıma; güleryüzü, profesyonelliği ve yardımseverliği ile ,başarılı bir terapi süreci geçirmek istiyorsanız, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
H.U

Merhaba Elif Hanım’a bi arkadaşın tavsiyesi ile gittim ve cok memnun kaldım. Karşındaki insanı dinliyor,düşüncelerine önem veriyor sonrasında kendi fikirlerini anlatıyor, açıklıyor. Bi kaç psikoloğa daha gitmiştim bu kadar memnun kalmadım herkese tavsiye ederim.Bi kaç arkadaşım da gitti ve hepsi çok memnun kaldı.Herkese tavsiye edebilirim.Çok iyi bi insan. İnsanları dinlemesi ,Karşındakine saygı duyması ,değer vermesi bunların hepsi çok önemli bence o yüzden Elif hanıma devam etmeyi düşünüyorum.

Default Avatar75
H.S

Hissettiğim duygularla nasıl baş etmem gerektiğini bilmediğim bir dönemde Elif Hanımla yollarımız kesişti. Sistematik bir şekilde ilerliyor. Her seans, belirli hedeflere yönelik ve düzenli bir şekilde yapılandırılıyor. Kendisinin uzmanlığı sayesinde sorunları daha iyi anlamaya başladım ve bu sorunlarla daha iyi bir şekilde başa çıkmayı öğreniyorum. Sürecim hala devam etmekte kendimdeki değişimi ve farkındalıklarımı çok derinden hissediyorum. Kendimle barıştım, kendimle vakit geçirmeyi öğrendim Elif hanım sayesinde. Benim gibi başlamak isteyip tereddütleri olanlar kesinlikle Elif hanıma bir şans vermeli , bu samimi, huzurlu atmosferi solumalı.

Default Avatar75
C.O

Psikiyatrinin dikkat eksikliği teşhisi koyması üzerine ilaç kullanmak istemedik bundan dolayı ilk önce farklı arayışlara girdik, birçok program mevcuttu ancak yorumlara bakarak Elif hanımdan destek almamız gerektiğine karar verdik ve çokta doğru bir karar oldu. Oğlumuz ile kurmuş olduğu iletişim mükemmel bizleri bilgilendirmesi harikaydı, kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Ü.A

Çift terapisine karşı bir tereddütümüz vardı, eşimle aramızda çok büyük problemler yoktu ancak daha sağlıklı bir evlilik yürütebilmek için Aile Danışma Merkezine geldik ve Elif hocayla karşılaştık. Yollarımızın kesişmesine çok sevindik, iyiki varsınız Elif hocam.

Default Avatar75
P.R

Çocuğum akran zorbalığına maruz kaldı. Bunu öğrendiğimizden beri üzüldük. Çok sessiz ve içe kapanık bir oğlum var. Hakkını savunamıyor. Öğretmeni bizi psikolog desteğine yönlendirdi. Tavsiyeler üzerine Elif Hocayı bulduk. Bir aydır kendisine düzenli bir şekilde gidiyoruz. Oğlum onu çok seviyor. Sıklıkla tırnak yeme durumu vardı şu an hiç yok. Sosyal beceri ve iletişim sürdürme noktalarıyla ilgili oyun terapisi yapılıyor. Merkezde kendisinin ve diğer çalışma arkadaşlarının samimiyeti güler yüzü çok değerli. Randevu alırken hiç sorun yaşamadım hep rutin üzerinden ilerledik. Tekrardan her şey için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
S.L

Yaşadığım sorunlar kendini ifade etme konusunda yetersizlik, bir şeyleri başaramama korkusu ve güvensizlik duygusuydu. Elif hocayla buluştuktan sonra kendimi daha rahat ve daha huzurlu ve daha mutlu hissediyorum. Elif hanımla yaptığımız seanslar hayata karşı daha güvenli durmamı sağladı. Kendisinin her seansta olumlu yaklaşımını, desteğini, yöntemini ve profesyonel yaklaşımını takdir ediyorum ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
H.D

Sürekli gerçekleşen panik atak şikayetim vardı. Birden fazla psikolog değiştirdim, hiçbiri tam olarak şikayetimi çözemedi. Buraya gelen arkadaşımın tavsiyesiyle Elif hanımdan randevu aldım. Seanslara başladım ve ilerledikçe kendimdeki faydayı görmeye başladım. Hem Elif hanıma hem de kuruma güler yüzlü olmalarından dolayı teşekkür ediyorum

Default Avatar75
C.N

Elif Hanıma 2.5 yaşındaki kızımın arkadaşları ile iletişimini sağlayamadığı için danıştık ve kendisinin çok güzel iletişimi ve yönlendirmesi ile çok güzel sonuç aldık oyun terapisi uyguladı kızıma. Şu an arkadaşları ile çok güzel iletişimi. Bunun yanında özgüveni de arttı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
T.N

3 yaşındaki kızım için Elif Hanım’dan oyun terapisi desteği aldık. Eşimle ayrılık sürecinde olmamız sebebiyle kızımın babasına karşı öfkeli tavırları vardı, Elif Hanım’la yaptığımız seanslar sayesinde kızım babasına olan öfkesini aştı. Aynı zamanda detaylı açıklamaları, anlayışlı hali ve asla yargılamayan tavrı insanı çok rahatlatıyor. Çocuklarla iletişimi de çok iyi, kolayca ilgilerini çekiyor. Ayrıca tedaviye ihtiyaç kalmadığında da söylüyor, gereksiz seans yapmıyor.Kendisine çok teşekkür ediyorum. Güvenle tedavi sürecine başlayabilirsiniz.

Default Avatar75
D.B

Eşimle boşanmayı düşünüyordum çok severek başlayan evliliğim 4 yılın sonunda dayanamaz hale gelmişti avukata gitmek yerine son olarak Elif hanımdan destek almak istedim farklı bir açıdan bakmayı düşünmeyi öğrendim ve seansların sonunda evliliğimi kurtardım kendisi çok tecrübeli gerçekten bilimsellik içinde yaklaşan biri seanslarımız süresince akılımı kurcalayan ya burda da aslında doğru söylemedi dediği tek yer olmadı o yüzden eğer aile terapisti ihtiyacınız olduğunu hissettiğiniz anda tercih edebilirsiniz.

Default Avatar75
G.K

İnternet üzerinden araştırıp gitmiştim kendisine. Psikolog ve danışan arasında önemli olan şey aynı dili konuşabilmek, ne demek istediğinizi anlamaktır ve bana iyi gelmesi o bağı kurabildik. Şu an için devam ediyoruz. Olumlu sonuçlar alıyorum. Yönlendirmeleri ve takibinden memnunum. Başkalarına tavsiye ederim kendisini. Güzel bir tercihti benim için. 

Default Avatar75
E.G

Araştırırken tesadüf üzerine karşılaştık kendisiyle. Gayet memnunuz Elif hanımdan. Hayatımın her alanında özgüven eksikliği ve kendimi sevmemem büyük sıkıntılar yaşatıyordum aşmak için bir adım attım. Başarılı ve çok disiplinli bir danışman. Gayet iyi biri ve sürecimi düzenli olarak takip edendi. İnsanlara karşı çok mütevazı, samimi bir yaklaşımı var. Pozitif sonuçlar elde ettim. Sürecimiz hala devam ediyor ve çok memnunum kendisinden. Kendine iyi gelmek ve kendini tanıman için herkese tavsiye edebilirim.

Default Avatar75
M.C

Eşimle birkaç ay önce boşandık ve 11 yaşında bir kızımız var. Kızımızın içine kapanık olması, kendi yaşıtlarıyla bile oynayamaması, ders başarısının düşmesi, okulda sosyalleşememesi gibi problemleri vardı. Son zamanlarda tırnak yeme, tek başına uyuyamama, geceleri ağlayarak uyanma gibi sorunlar da başlamıştı. İnternetten bir uzman arayışına girdim. ilk seanstan beri Elif hocam çocuğuma ve bize çok olumlu ve samimi yaklaştı. Yaptığı testler, uyguladığı oyun terapisi seansları sonrasında bizim küçük dünyamızda harika değişimler olmaya başladı. Kendisine çok şey borçluyum. Desteğinden ve emeğinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
U.V

Eşim ile artık hiçbir şekilde iletişim kuramıyorduk ve ne yapcağımızı bilemiyorduk. Bundan dolayı araştırmaya başlamıştık ve Elif hanımı göründe kendisinden çift terapisi almaya karar verdik. Aslında inancımız artık bitmişti son bir kez deneyelim istedik ve iyiki böyle bir karar almışız. Elif hanımla gerçekleştirdiğimiz seanslardan sonra ne kadar çok kendimizi yıprattığımızı fark ettik.

Default Avatar75
U.C

Elif hoca ile yaklaşık bir buçuk aydır tanışıyoruz, kendisi çift terapisinde bizim için dönüm noktası oldu. Bu kadar kısa bir sürede bu kadar yol alacağımızı düşünememiştim. Hiç bir seansımızda geçikme, bekleme gibi şeyler yaşamadık ki merkezde bulunan her bir kişi çok ilgili. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
G.R

Tanem hanım ile ilk görüştüğüm da, çok çaresizdim. Eşimle iletişim kuramıyor kendimi yanlız ve değersiz hissediyordum. Bu süreçteki ılımlı yaklaşımı, yol gösteren tavrı ile kendimi ifade edebilmemi sağladı. Evlilik hayatımızda ki eksiklerimi görmemi sağladı. Ayrıca çalışanların güler yüzlü ve ortamın sakinliği de ayrı bir huzur veriyor. Tanem hanıma tekrar teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
T.P

Tanem hanıma kızım için gitmiştik sınav stresiyle alakalı arkasından ergenlik derken aildemizin danışmanı oluverdi özverili oluşu yaklaşımı yönlendirmeleriyle mükemmel sonuçlar elde ettik ve artık ailemizden biri gibi ablamız arkadaşımız gibi evlatlarımızın daha iyi olmaları için ailecek sorunlarımızı beraberce çözümlemede bize çok yardımları oldu kendisine çok teşekkürler tanem hanımla iyiki karşılaşmışız iyiki varsınız.

Default Avatar75
R.S

Eşimle yaşamış olduğumuz büyük bir kaos sonrası boşanmadan önce son çare çift terapisi almaya karar verdik, sosyal medyada birkaç defa karşıma Filiz hocamın videoları çıkmıştı o şekilde keşfettim.. Öncesinde defalarca teklif etmeme rağmen eşim kabul etmemişti fakat Filiz Hanım sayesinde bütün önyargılarını kırdı diyebilirim. Seanslara başladıktan sonra fark ettik ki daha sağlıklı bir ilişkiye adım attık ve çok güzel bir yola çıktık birbirimizi daha iyi anlamaya başladık empati duygularımızı açığa çıkardık ve en önemlisi sevgimizin güçlü bağlarını örtbas eden sorunlardan arındık ve eşimin bana vermiş olduğu tepki ise iyi ki gitmişiz ve iyi ki terapiye başlamışız ve iyi ki Filiz Hanımla tanışmışız. Herkese önyargılarını kırmayı tavsiye ediyorum ve Filiz Hanım iyi ki varsınız diyorum…

Default Avatar75
C.K

28 yıllık evliyim, eşimle evliliğimizin ilk zamanlarında bazı sorunlar yaşadık, eşim beni üzen davranışlarını bırakmış, değişmiş olsa da bir yanım hep kırgındı öfkeliydi ve en ufak sorunlarda hepsini kusuyordum. Nitekim bu durum evliliğimizi iyice sarstı, çocuklarımın ısrarıyla Filiz hanıma başvurdum ve geçmişe takılı kalmanın verdiği zararların farkına varmamı sağladı, kendine çekidüzen veren eşime haksızlık ettiğimi farkettim ve ben de düşüncelerime hislerime çekidüzen verdim. 28 yıllık evliliğim temelinden sarsılmış ve bitmek üzereyken birbirimize yeniden sarıldık ve artık sadece önümüze bakıyoruz, mutluyum çok teşekkür ederim Filiz hanım,iyi ki sizi tanıdım ve çocuklarım çok daha sıcak aile ortamına kavuştu.

Default Avatar75
Y.L

Çift terapisi için eşimle Filiz Hocaya başvurmuştuk. Ağır depresyon yaşıyordum. Her şey için kendimi ve eşimi suçluyordum. İlk seansta kendinizi tanıtır mısınız dediğinde ben bütün seans ağladım. Son çarem uzman desteği almaktı. Hiçbir şeye takatim kalmamıştı sanki. Ara ara bireysel terapiler de yaptık. İlk seansınızda ne konuşacağız diye giriyorsunuz. Son durumumu söyleyeyim her seansı iple çekiyorum. İlgisi samimiyeti ve hayatıma olan olumlu etkileri için çok teşekkür ediyorum. Hala seanslarımız devam ediyor. Ama ilk günden bugüne öfke patlamalarımda özellikle de öfkemin şiddetinde azalma var. Verdiği ödevleri de içinizden gelerek özenle yaparsanız kısa sürede sorunlarınızın çözüleceğinden eminim. Açıklamaları o kadar net ve anlasilir ki kendimi anlamama ve evliliğimi kurtarmama destek oldu, ona minnettarım.

Default Avatar75
F.S

Filiz Hocama internet üzerinden araştırma yaparken ulaştım. Bir ayrılık yaşamıştım tek başıma atlatamayacağıma , uzman desteği almam gerektiğine karar verdim. çok güzel diksiyonu , somut örnekleriyle ,anlatış tarzı ile bana çok güzel şeyler kattı . Kendimi kendime göstermemi sağladı paspas altı ettiğim duygularımı çıkarıp beraber düzenledik. . Bu süreçte gerek bana önerdiği kitaplar gerek kendisinin tavsiyeleri süreci daha kolay halletmeme olanak sağladı. Düşünüş şeklimi hayata bakış açımı genişlettik değiştirdik yaptığımız seanslar çok verimliydi çok farklı konulara değindik ve hepsinde göremediğim ya da eksik yanlış düşündüğüm düşünceleri düzelttik. Bizim seanslarımız çok samimiydi bir yerden sonra kendime sesli söyleğemediğim şeyleri ona söyledim seanslarımız boyunca ilgi , alaka , samimiyeti için kendisine çok teşekkür ediyorum taşınıp konuştuğumuz için çok şanlıyım daha öncede başka seanslar almıştım ama hiçbiri verimli olmamıştı. Bu süreçte en büyük destekçim ve yol göstericim olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
L.Ş

Hayatımın 4 seansta değişebileceğine beni hiç kimse inandıramazdı. Güler yüzü, samimiyeti, ilgisi ve güven veren açıklamaları ile sevgili Filiz Özsoy kısa sürede öyle büyük bir değişime vesile oldu ki umarım benim gibi sorunlar yaşayan, onaylanmayı bekleyen, güven problemi olan, korkularını bahaneleriyle bastırmaya çalışan, kendini herkese açıklama yapmak sorunda hisseden, hayır demekten korkan, kendi kendisini yalnızlaştıran herkesin yolu Filiz Hanımla kesişir. İyi ki siz Filiz Özsoy

Default Avatar75
H.K

Filiz Hocamla tanışmadan önce kendimi başkaları ile kıyaslar ve her konuda kendimi yetersiz hissederdim. Aslında hiç kimsenin mükemmel olmadığını herşeyi herkesin yapabileceğini fark ettim. Bana yapılan hataları unutmuyor aksine daha çok büyütüyordum şimdiyse bağışlamayı ve yoluma devam etmeyi tercih ediyorum. Her zaman birilerinden onay almam gerektiği düşünerek yaşamıştım, şimdiyse bu hayatın benim olduğunu ve kendi ilkelerimin olması gerektiğini fark etmemi sağladı Filiz Hocam. En önemlisi geçmişte yaptığım hatalar için kendimi suçluyor hatta en çok kendine kızıyordum. Ama artık geçmişi değiştiremeyeceğimi onlardan ders çıkarıp hayatıma devam etmeyi öğrendim. Olumlu yanlarımın hiç olmadığını düşünürdüm. Ama aslında herkesin kendine has yetenekleri olduğunu ve özel olduğunu anladım. Her zaman birşeyler başarmak zorunda değilmişim meğersem , olayların olumsuz gitmesi benim yetersiz olduğum anlamına gelmiyormuş. Aslında çok mu çok güçlü bir kadın olduğumu , herşeyin üstesinden gelebileceğimi anladım. Her şey için teşekkür ederim Filiz Hocam.

Default Avatar75
B.S

Bizim sürecimiz oğlumun öğretmeninin şikayetle beni okula çağırması ile başladı, evde bir o kadar sakinken benim oğlum okulda bir o kadar saldırganmış ve arkadaşlarına zarar veren bir çocukmuş kabul etmedim öğretmenle tartıştım ve sonra mecbur hissederek bir terapiste götürmeye karar verdim çok araştırdım ve Ayşenur Hanımı önerdi yakınlarım. Bana ilk öğrettiği şey mükemmel diye birşey yoktur ve başlık buydu aslında ben oğlumdan da mükemmeli bekledim onu öyle bir kalıbın içine soktum ki okulda başka evde başka davranan bir çocuk oldu ve Ayşenur Hanım benim oğluma kendi olmayı öğretti beni de girdiğim kalıplardan çıkardı ne kadar da yoruyormuşum kendimi ailemi. Buradan herkese bütün samimiyetimle tavsiye ediyorum Ayşenur hanımla tanışın yeter küçücük de olsa hayatınızda bir şeylerin değiştiğini dönüştüğünü fark edeceksiniz. (

Default Avatar75
G.Ş

Ayşenur hanıma verdiği bir seminere katıldığım sırada rastladık. Oğlumuzun baş edemediği korkuları vardı ve biz bu konuda yetersiz kalıyorduk. İlk seansa eşimle katıldık ve seans sonunda doğru yerde olduğumuzu anladık. Ayşenur Hanım, yaklaşımı ve samimiyetiyle alanında uzman olduğunu fark ettirdi bize. Daha bizimle yaptığı ilk seansta izleyeceği yolu çizmişti. Ayrıca oğlumla ilişkimde farkında olmadığım önemli bazı ayrıntıları daha ilk seansta fark etmemi sağladı. Doğrusu oğluma bu kadar erken iyi geleceğini düşünmemiştim. Oğlum her seansa heyecan ve istekle gitti. Ayşenur Hanımın çocuklarla iletişimi gerçekten harika. Başımız sıkışırsa hangi kapıyı çalacağımızı artık biliyoruz. Ailece teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
O.F

Kızımın sınav heyecanı için tercih ettim. Sınav kaygısı olumsuz etkiliyordu kızımı. Kızım şuan daha iyi Ayşenur Hanım sayesinde. Tesadüfen tanıştım. Sempatik oluşu, girişken olması, samimiyeti ve sıcakkanlı olmasından memnun kaldım. Güler yüzlü bir danışman, çok memnun kaldık.

Default Avatar75
T.K

Bu sene mezun olarak sınava gireceğim. Geçen sene de koçluk düşünüyordum fakat eksiklerim olduğu için dershaneyi seçmiştim. Maddi olarak sadece bir tanesini seçmem gerekmekteydi. Ama bu sene mezuna kalınca hiç tereddütsüz öğrenci koçluğu ile ilerlemek istedim. Genel olarak düzenli, planlı çalışan biriydim. Fakat benim kendimde göremediğim hatalarım, eksiklerim de varmış. Bu noktada Ayşenur Hocamın tavsiyeleri bana çok iyi geldi. Bu nedenle zaman kaybetmeden Ayşenur Hocamla tanımanız gerektiğini önermekteyim.

Default Avatar75
B.D

Kızım liseye giriş dönemimde sınavlara girmeden önce nefes alamayacak kadar kaygılanıyordu bu nedenle Ayşenur Hanım’dan destek almıştık ve gayet iyi sonuç aldık. 12 seans koçluk hizmeti aldı kızım. Seanslarımızdan sonra kendisini daha kolay ifade edebilmeye başladı. Kendisini ifade eden birisi değildi konuşup açıldıktan sonra kendisini ifade etmeye başladı o yüzden de iyi oldu. Kendisini sınavlarda kontrol edebilmeye, zaman yönetimini ayarlamaya başladı şu anda çok yaşamıyor. Derslerinde de çok farklılık oldu onun için çok memnun olduk. Ayşenur Hanım gayet ilgiliydi. Benim ve kızımın duygu ve düşüncelerine önem veriyordu. Herhangi bir sorun yaşamıyoruz

Default Avatar75
Z.Z

Online olarak Hocayla görüştüm benim icin iyi bir tecrübe oldu ben Sakaryada yaşıyorum. Çok kötü geçirdiğim bir dönemde Aliye hocanın desteğiyle tekrar hayata tutundum. İlk seans da anlayışlı sevecen ve ilgili olması seanslara devam etmemde etkili oldu. Hocayla görüşmek duygusal olarak bana iyi geldi kendimi iyi hissetim. Beni anlıyan bir insanın olması saygı anlayış çok iyi bağlantı kurup sorunu farkettirip benide aktif bir şekilde sorunun çözümünde yol haritasi sunması bana faydalı oldu. Dikkatli dinleyen her sorunu farkedebilen hocama çok teşekkürler.

Default Avatar75
İ.P

Kendi içimde aylardır mücadele ettiğim içe kapanıklık ve bunalım sebebiyle başvurdum. Başlangıçta terapi sürecinin nasıl olacağıyla ilgili fikrim olmaması sebebiyle tereddütle başladığım bu süreci istekle devam ettirdim. Bunun sebeplerinden biri hiç bakamadığım pencerelerin de varlığından beni haberdar etmesi oldu. Süreç ilerledikçe benliğime dönmeye başladığımı hissettim. Düşmüş olduğum dipsiz kuyuya bir ip sarkıtılmış gibi hissettim. Tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Aliye hanıma teşekkür ederim.

Default Avatar75
H.P

Sorunlarımız çok ve bir bayan olarak eşimi ikna etmem gerekti eşimin karşı duruşu tabuları olan biri bir defalığına bana eşlik edeceğini sonrası olmayacağını dile getirerek başladık Aliye hocamla seanslara, güzel bir yol izledim farklıydı hiç hocamın düşündüğü gibi düşünmedik olaylara bakmadık eşimi de çokça etkiledi. Bir seansla tabiki kalmadık çokça gittik her defasında yeni bir pencereden bakıyorduk. Şuan eşimle aramızdaki sorunları çözdük, birbirimizi daha iyi anlıyoruz ve anlaşıyoruz. Aliye hocama teşekkür ederim.

Default Avatar75
B.I

Aile içi sorunlar ve stres yüzünden Aliye hanıma ulaştım. Empati yeteneği ve samimiyeti ile harika iletişim becerilerine sahip. Bu sürede ilerleme kaydettik ve problemim üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Aliye hanıma çok teşekkür ederiz ve herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
A.P

Gökçen hanıma tavsiye üzerine ulaştık. Kızımın sürekli dışarı çıkma isteği ve sürekli huzursuzluk şikayetleri nedeni ile destek aldık . Kızımın sürekli yeni oyuncak isteği ve aldığımız oyuncakları sürekli parçalama gibi sorunları tamamen geride kaldı . Agresifligi huzursuzluğu ve yetinmeme gibi davranışlar bitti . Artık kızımız çok daha huzurlu, sakin iletişim kuruyor ve elindeki eşyalara değer verip özenli kullanıyor ve evden sürekli çıkma isteği de azaldı . Evde de keyifli vakit geçirmeyi öğrendik. Aşırı mutluyuz ve teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
S.Y

2.5 yaşında ki kızım için destek almaya başladık.Hem bizimle hem de kızımla birebir vakit geçirdiği ve konuştuğumuz seanslar oluyor. Uyku düzeni için büyük bir ilerleme kaydettik. Daha ilk haftadan bile Gökçen Hanım’ın enejisi ve herşeye umutla yaklaşımı bizi etkilemişti. Çalışan bir anne-baba olarak bu konuda da destek alıyoruz. Ne yapmamız gerektiği ile ilgili tavsiyelerde almaktayız. Kızım konusunda bizi yol gösteriyor ve göstermeye de devam ediyor. ÇokkTeşekkür ederiz.

Default Avatar75
D.L

Çocuğumun yaklaşan sınavları nedeniyle gerek aile içinde gerek okulda oluşan kaygı endişe stres kaynaklı problemlerinden dolayı Gökçen hoca ile yol almaya başladık. Kendisi sayesinde çocuğun stres yönetme sistemi ile ilgili daha bilinçli davranışa yönelip derslerinde daha sistemli düzenli ve kendinden emin bir şekilde ilerlemeye başladı. Kendisi bizlerinde ebeveyn olarak bu süreçte çocuğumuza profesyonel anlamda daha nasıl iyi bir ebeveyn olarak eşlik edebiliriz konusunda da ayrıca ışık tuttu sürecimiz bitmedi fakat şu anda ilerlediğimiz yol ve kendisinin profesyonelce muhteşem yaklaşım ve desteğine sonsuz teşekkürlerimiz ve saygılarımızla siz hep var olun.

Default Avatar75
P.Ü

Hayata dair hedeflerimi sorguladığım ve sıkışmış hissettiğim bir dönemde, tavsiye üzerine Gökçen Hanım ile seanslarımıza başladık. Yaratmış olduğu güven ortamı sayesinde, gerçekleştirdiğimiz tüm seanslarda kendimi oldukça rahat hissettim ve açıkça iletişim kurabildim. Birlikte geçirdiğimiz vakit her geçen gün kendimde, duygusal farkındalığı yükselmiş, çevresindeki insanları anlamak için çaba gösteren ve hayata dair istekleri netleşmiş biri olarak tanımlayabiliyorum. Yaşadığım dönüşüm sürecine eşlik eden Gökçen Hanım’ı büyük bir mutlulukla herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
R.O

Sınıf öğretmeninin DEHB ile ilgili şüphesi nedeniyle oğlum için Gökçen hanım’ a geldik. Konusuna çok hakim ve oldukça güzel ve pozitif ilerleme kaydettik. Gökçen hanım’ a teşekkür ederiz.

Default Avatar75
T.P

Çocuğumun odaklanma problemiyle ilgili danışmanlık alıyorum kısa surede çok olumlu gelişmeler oldu. Kesinlikle her şeyleriyle çok doğru adres… Gökçen hanıma ve ekibine sonsuz teşekkürler, iyi ki varlar. Herkese tavsiye ederim

Default Avatar75
Ö.İ

Eşimle birlikte çift terapisti aldık, bize çok büyük katkısı oldu. Dilek Hanım’ın yaklaşımı oldukça çözüm odaklıydı. Yaptığımız görüşmelerdeki samimiyeti bizim çok daha rahat olmamızı sağladı. Çift olarak iletişimsel problem yaşayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

Default Avatar75
Z.O

Dilek Hanım’dan çok çok memnunum. Hem ilişki terapisi hem de normal bireysel terapi için kendisiyle görüşme sağladım. Her ikisinden de çok memnun kaldım. Dilek Hanım sağ olsun çok yardımcı oldu. Kendisi çok anlayışlı bir uzman. Beni çok iyi anladığını hissettiriyor. Kendimin var olduğunu hissettim. Dünyada benden sadece 1 tane olduğunu ve beni kaybedenlerin üzülmesi gerektiğini anladım. Teşekkür ederiz herşey için.

Default Avatar75
C.P

İlk başta nereden başlayacağımı ne yapacağım bilmeden Dilek hocamla kesişti yollarımız. Yaşamış olduğum travmayla baş etmekte güçlük çekmeye başlamıştım. Ne yapsam kendimi toparlayamıyordum. Sonrasında araştırmaya başladım ve EMDR terapisi almaya başladım. Kocaeli için araştırma yaparken Dilek hanım çıktı karşıma, iyiki tanımışım kendisini. Hayatıma çok büyük katkıları oldu, güler yüzlü, samimi ve içten bir psikolog. Her şey için çok teşekkürler Dilek hanım.

Default Avatar75
B.F

Yaşadığım kaygılar sosyal hayatımda, özel hayatımda ve iş hayatımda benim için dayanılmaz bir hal almıştı. Dilek Hanım’ın uyguladığı EMDR terapisi sayesinde kısa zamanda çok yol aldık. Her zaman güler yüzlü, sabırlı ve anlayışlı bir şekilde yaklaştığı için kendimi çok rahat ve güvende hissettim. Kendimde çok güzel değişiklikler gördüm ve görmeye devam ediyorum. Çevremdeki herkes bendeki bu değişimi fark ediyor. Geçmişte bana endişe veren her konuda artık kendime inanıyorum ve mantıklı kararlar alıp uygulaya biliyorum. Dilek hocama teşekkür ederim herşey için

Default Avatar75
L.Ş

Kocaeli aile danışma merkezinde ilk EMDR tedavisine geldim. İnsanın yüzüne baktığında sıkıntısını anlayıp tedaviyi iyi bir şekilde yönlendiren uzmanlar ile tanıştım. Kurum ve çalışanlarından da çok memnun kaldım. Hepsine bizlere verdikleri emek için çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
M.K

Çok sıkıntılı olduğum süreçlerde Zeynep hanımla karşılaştık, kendisi bana çok iyi geldi. Eleştirmeden, yargılamadan anlattığım her şeyi dinledi ve bana yol gösterdi. Sizi çok seviyorum Zeynep hocam.

Default Avatar75
B.L

Uzun süredir içime attığım ve hayatta başa çıkabildiğimi sandığım birçok sorunumun beni yorduğunu hissettiğim anda gidenlerin tavsiyesi üzerine tanıştım Zeynep hanımla. İşini bu kadar bilerek ve severek yapan, beni anlayan samimi birisini beklemiyordum açıkçası. Gün geçtikçe daha da yenilenmiş bir şekilde devam ediyorum hayatıma. Zeynep hanımın bana kattıklarını düşündükçe iyi ki gitmişim diyorum. Hayata dair endişeleriniz varsa mutlaka tanışmalısınız. Hayata bakış açımı değiştirerek her türlü endişemin üstesinden gelmemde yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum kendisine.

Default Avatar75
R.L

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Zeynep hanımdan EMDR terapisi aldım. Yaklaşık 3 senedir panik atakla mücadele ediyordum. Zeynep hanımla ilk görüşmemizden itibaren farkı hissettim sıcak kanlı ve güler yüzlü. EMDR terapisi ile panik atak tan kurtuldum. Zeynep hanım gerçekten alanında uzman tecrübeli bana çok yardımcı oldu. İyi ki varsınız hocam.

Default Avatar75
D.H

Biz 8 yıllık evliyiz, bir çocuğumuz var, eşimle bazı problemler yaşıyoruz. Açıkçası ayrılmak konusunda da ciddi düşüncelerimiz vardı. Çünkü birbirimizi ve çocuğumuzu çok üzüyorduk. Çift danışmanlığı almadan ilişki bitirmemeye karar verdik, Zeynep hanımla tanıştık ve problemlerimizi ilk defa gerçekten masaya yatırdık. Birbirimizi daha iyi anlamaya, birbirimizin gözünden olaylara bakmaya başladık. Biz ayrılık düşünürken vazgeçip evliliğimizi daha iyi hale getirdik. Zeynep hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
Y.L

Gittikçe kötüleşen evliliğimde artık iyice çıkmaza girdiğimi doğru şekilde düşünemediğimi anlayınca psikolog arayışına girdim ve araştırmalarımdan sonra Zeynep hanıma başvurdum. Zeynep hanımla seanslara başladıktan sonra keşke daha önce gelseydim keşke bu kadar kendimi yıpratmasaydım dedim. Büyük değişim ve dönüşümler yaşadım hocamın da sayesinde.

Default Avatar75
K.Ş

6 yaşındaki kızım kardeşi olduktan sonra sürekli olarak ağlama krizlerine giriyor ve öfke patlamaları yaşıyordu. İrem hanıma çocuk seanslarına başladık. Hem normal seans hem de oyun terapisi ile birlikte sürecimiz iyiye gitti. Şuan ağlama krizleri veya öfke patlamaları yaşamıyor aksine kardeşiyle oyunlar kuruyor. Teşekkür ederiz İrem hanım.

Default Avatar75
M.L

Kendimi kaybettiğim bir anda hayatıma girip bana yolumu zerafetiyle gösteren bir insan İrem hanım kendinizi bulmanızı hayata başka pencereden bakmanızı sağlayacak yüklerinizden kurtaracak daha önce neden gitmedim diyebileceğiniz biri minnettarım ona iyi ki hayatıma girmiş kendinize yapabileceğiniz en büyük iyilik.

Default Avatar75
C.P

Benim çocuğumla iletişim sorunlarım vardı, kendisi 16 yaşında. Ergenlik dönemi olduğu için çok hırçın ve iletişimsiz bir çocuk olduğunu düşünüyorduk, özellikle benimle geçinemiyordu, babasıyla pek sorunu yoktu. İrem hanım görüştüğümüzde çocuğumuza karşı davranış şekillerini de bilmek gerekiyormuş. Ergenlik diyip geçmemek ve bu sorunlara yönelik nasıl hareket edilmesi gerektiğini anlamak lazımmış. Bunu bize fark ettirdiğiniz için iyi ki varsınız.

Default Avatar75
V.Ş

Çocuğum sınava gireceği için çok kaygılanıyordu. İrem hanımdan önce başka bir psikoloğa gitmiştik ancak verim alamadık. İrem hanımla koçluğa başladıktan sonra gün geçtikçe kaygısı azalmaya başladı ve çocuğumuzun sınava karşı korkusu azalmaya başladı. Kendine inancı ve güveni geldi.

Default Avatar75
S.P

Oğlumuz 11.sınıfa gidiyor, bir sonraki sene sınava girecek ancak ders çalışamıyor dikkatini derslerine veremiyordu. Bundan dolayı da enerjisi düşüyordu. Araştırmamız üzerine İrem hocayla koçluğa başladık. Ders çalışmaya başladı ve böylece motivasyonu da yükseldi. Sağlamış olduğu destekten dolayı İrem hanım ve kuruma teşekkür ederiz.

Default Avatar75
R.Ç

10 yaşında çocuğumuzdan Wisc-4 zeka testi istendi. Birçok yer araştırdık ancak en uygun burası geldi. Testi Banu hanım uyguladı ancak sürecin başından sonuna kadar hep bizimle iletişim halindeydi. Test uygulanmadan önce bizimle görüş, test uygulandıktan sonrasında da raporu bizim anlayacağımız şekilde bize aktardı. Çok memnun kaldık.

Default Avatar75
L.P

Sosyal medya üzerinden kurumu bulduk, çocuğum 8 yaşında iletişimle ilgili problemimiz vardı. Banu hanım ile görüşmelerimizden sonra olumlu sonuçla aldık. Kendisi hem öğretmenleriyle de iletişime geçti. Öğretmeni tarafında da olumlu geri dönüşler aldık. Çocuğumuz daha sosyal, daha göz göze iletişim kurabiliyor. Banu Hanıma katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
D.A

Banu hanımla Prep çalışmalarına başladık. Bu süreçte enerjisi ve bizi rahatlatması en önemli noktaydı. Çocuğumuzda büyük bir problem var diye çok korkmuştuk, düşündüklerini anlatmakta güçlük çekiyordu, okumakta zorlanıyordu ve çabuk sıkılıyordu. Banu hanımın vermiş olduğu ev ödevleriyle birlikte çocuğumuz çok güzel ilerledi.

Default Avatar75
Z.O

Kızımız 3.sınıf öğrencisi, harfleri tersten yazıyordu ve okudukları atlayarak veya eksik okuyordu. Ebeveyn olarak tedirgin olmaya başlamıştık. Ta ki Banu hanımla karşılaşana denk, kendisinin bize süreci aktarması ve Prep Uygulamasına başlamasıyla birlikte çocuğumuzda gelişmeler görmeye başladık. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır, iyi ki varsınız Banu Hocam

Default Avatar75
S.G

8 yaşındaki oğlumuzda okuma ve okuduğunu anlama sorunuyla randevu oluşturduk. Banu hanımla gerçekleştirmiş seans sonrasında çocuğumuz ile Prep Uygulamasına başladılar. 1 aylık bir süreçte çok güzel verim aldık. Kendisinin çocuğumuz ile iletişimi ve enerjisi harika.

Default Avatar75
M.D

Güler yüzlü ekibiyle ve hizmetiyle oldukça memnun kaldığımız Özel Kocaeli Aile Danışma Merkezinde teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Y.K

Kendimi mutsuz ve tükenmiş hissettiğim bir dönemde psikolog arayışına girdim. Araştırmalarım üzerine Tanem hanımı kendimi yakın hissettim. Kendisi hayatımda gördüğüm en güler yüzlü ve anlayışlı insan. Konuşurken insanı rahatlatıyor herkesin tereddütsüz görüşmesi gereken bir kişi, bana çok yardımı dokundu, kaygılarım için gittim ve kısa sürede iyileşme sürecine girdim. Terapi sürecim çok pozitif, rahatlatıcı ve iyileşme odaklı.

Default Avatar75
C.S

Tanem hanımla 2,5 aydır görüşüyoruz. Büyük bir ilerleme kaydettiğimizi ve gerçek sorunları görmeye ve birbirimizi anlamaya başladık. Özellikle olaylardan ziyade duygular ve hislerle ilgilenerek, taraf olmadan çiftlerin birbirlerini anlamalarına yardımcı oluyor. Bizim için köprüden önce son çıkıştı ve iyi ki bu süreçte Tanem hanımla karşılaştık.

Default Avatar75
N.D

Arkadaşımızın bir tavsiyesi üzerine eşimle birlikte Tanem hanıma gittik. Çift danışmanlığı hizmeti aldık, almaya da devam ediyoruz. Seanlarda eşimle girdiğimiz diyaloglarda sadece dinlemekle kalmayıp aktif bir dinleyici olduğunu söyleyebilirim. Oldukça başarılı ve hoşgörülü bir danışman. Bizi kendimize çok iyi hissettirdi ve birbirimizi daha iyi anlamamıza yardımcı oldu. Teşekkürler Tanem hanım.

Default Avatar75
H.R

Tanem hanımı eşim internetten buldu ve çift terapisi için yaklaşık 5-6 seans gittik. Hiç kimseye anlatamadığımız konular vardı kendimize bile anlatmaya çekiniyorduk. Kendimizin dışında farklı birine anlatmak bile bizim için zordu. Ancak Tanem hanım bizi çok güzel dinledi, yönlendirdi ve şuan konuşamadığımız konuları bile konuşmaya başladık. Kendisi tecrübeli ve samimi, çözüm odaklı bir danışman. Çalıştığı ofis güvenilir ve çalışanları da çok samimi.

Default Avatar75
P.D

Oğlumun okulda göstermiş olduğu bazı davranışlarından dolayı merkezinize başvurduk. Elif hanımla görüşmelere başladık. Oğlumun özgüvenli olmasını, güç kontrolü, arkadaşları ve öğretmeniyle başarılı diyalog kurmasını istiyordum ve bu durumun en kısa sürede aşılmasını istiyordum. Eşimin bana tavsiyeleri ve internetten araştırma yaparak karar verdik. İlk başlangıç sürecinde başarı yavaş ilerledi ama 1 ay geçtikten sonra artan oranda pozitif sonuç almaya başladık. Tavsiye ediyoruz, memnun kaldık.

Default Avatar75
İ.B

Ben ve eşim cinsellikle ilgili özel sorunlar yaşıyorduk buda bizi üzüyordu hayat kalitemizi etkiliyordu Zamanla düzelir zannettik ama olmadı Taki Filiz hanımla tanışana kadar okadar güzel ve içten samimi dinleyip anlatıyorki Kendisine çok teşekkürler ederim sorunlarımız filiz hanım sayesinde çözüldü Ben ve eşim artık daha mutluyuz iyiki varsınız filiz hanım çift terapisi cinsellikle ilgili sorunları olanlar bence geç kalmadan gönül rahatlığıyla filiz hanıma gidebilir kendisine tekrar teşekkür ederim.

Default Avatar75
Ş.Ç

Evlendikten sonra öğrendiğim vede kabusum olan vajinusmus sayesinde, çok kıymetli filiz hocam ile seanslara başladık internet üzerinden vede onunla ilgili yapılan övgü dolu yorumlar sayesinde önce kurumdan randevu alıp seanslara başladık. Ben bile yapamayacağımı başaracamayacağımı düşünürken o inancını hiç kaybetmedi hep beni eşimi cesaretlendirdi. Sabrıyla hissettirdiği güven ve huzurla biz bu zorlu süreçten başarı ile çıktık . Sayesinde vajinusmusu yendim başardım. Kurum genel olarak içeri girdiğiniz anda gerek çalışanların güler yüzü gerek ortamın verdiği enerji bambaşka. Süreç çok güzel ilerledi filiz hocamın ve orda çalışan herkesin emeğine sağlık herşey için çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
A.B

Oğlumun arkadaşlarıyla olan ilişkilerinde bazı sıkıntılar yaşıyordu. Bu sıkıntılar onun gebel davranışlarına da yansımaktaydı. Banu hocanın gösterdiği ilgi, alaka ve yönlendirme sayesinde bu sıkıntılı süreci atlatmamızı sağladı. Yapmış olduğunuz tüm katkılar için çok teşekürler.

Default Avatar75
S.A

Sevdiğim ve uzun yıllardır birlikte olduğum insanla evlendim.Hayatımın en güzel günleri olması gerekirken en çaresiz günlerini yaşamaya başladım.Bir problem olduğu çok belliydi ve korktuğum başıma geldi, vajinismustum.Evlendikten 4 ay sonra araştırmalarım sonucu Filiz hocaya gelmeye karar verdik.Cahil bir insan olmamama rağmen cinsellik konusunda ne kadar cahil olduğumu gördüm.Cinselliğe ne kadar uzak olduğumu aslında cinsellikten şu yaşıma kadar ne kadar uzaklaştırıldığımı gördüm.Filiz hocam sayesinde birçok şey öğrendim ve verdiği egzersizleri aksatmadan eşimle birlikte ve bireysel olarak düzenli bir şekilde yapmaya çalıştım.Zaman zaman düştüm ama hocamın ve eşimin desteğiyle yeniden toparlandım.Seanslar dışında kendisi ihtiyaç duyduğumda bana telefon görüşmelerimiz ile de yardımcı oldu.Bana hep inandı,güvendi ve yanımda oldu.Benimle aynı problemi yaşayanlar eminim sıkça duymuşsunuzdur ‘ben yaptıysam herkes yapar’.Üzgünüm ama bu klişeyi benden de duyacaksınız çünkü ben yaptıysam eminim ki siz de yaparsınız.Bazı yollar katetmeniz, kendinize güvenmeniz inanmanız ve gerçekten istemeniz gerekiyor.Ben senelerce bu durumla uğraşacağımı düşünüp kendimi yiyip bitirirken evliliğimin 8, sürecin 4. ayında çözüme kavuştum.Size minnettarım Filiz hocam, her zaman da öyle kalacağım.İyi ki sizi tercih etmişim.Her şey için birkez daha çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
R. D.

Canım Filiz Hoca’m. Vajinusmus sorunu için evlendikten altı ay sonra kendisini bu yorumlardan buldum. İlk seanstan beri bizi rahatlattı ve her zaman yanımızda oldu. Aslında doğru sandığımız yanlışlar ve bilinçaltımız bizi ne kadar kötü etkiliyormuş. Boşuna kendimi üzmüşüm, yetersiz hissetmişim. Meğer birçok hemcinsim bu durumu yaşayabiliyormuş. Doğru yöntemler, ödevler ve sabırla yavaş yavaş aştık bu durumu. Çok şükür. İyi ki vakit kaybetmeden bulmuşum kendisini. Şimdi yolumuza mutlu ve rahat bir şekilde devam ediyoruz. Akademik bilgisi ve manevi desteğiyle harika birisi. Gönül rahatlığıyla kendisine güvenebilirsiniz. Hocamın yolu hep açık olsun ki yüreğine dokunduğu insan sayısı artsın. Hiç çekinmeyin. Çünkü sayesinde bu durumu aştık. Eğer bu durumdaysanız hiç vakit kaybetmeyin. Uzayan zaman sadece sizi üzer.

Default Avatar75
Z.S

Kızımın öfke patlamaları lise 2’de başladı. Normalde sorun olmayan ufak tefek konularda bile aşırı tepkiler vermeye başlamıştı. İlk başta bunun ergenlikle alakalı olduğunu düşündük ancak bizimle ve arkadaşlarıyla iletişmini de kesince bir destek almak istedik. Elif hanım anne baba olarak yanlışlarımızı düzeltmemize neden oldu, iyiki gelmişiz.

Default Avatar75
Y.A

O kadar çok kalp kırıklığı ve yaşanmışlıkla gittim ki hocama. Bana iyi geldi. Hayatımda göremediğim çoğu şeyi onunla görmeye başladım. İçinde bulunduğum durumun sebeplerini anladım. Kendimi ne kadar kurtarabildim, başardım bilmiyorum; ama bakış açımı değiştirdiğimi anlayabiliyorum. Son güne kadar, son seansa kadar hep destek oldu. Hep de olacağını biliyorum. Gerçekçi bir bakış açısı var hocanın. İyi varsınız Elif hanım.

Default Avatar75
Y.S

15 yaşındaki kızımızın aşırı derecede içine kapanıktı. Birkaç arkadaşı dışında kimseyle bir şey paylaşmıyordu. Elif hanımdan danışmanlık hizmeti aldıktan sonra bu problemi aştık, kendisine çok teşekkür ederiz

Default Avatar75
R.P

Ergenlik dönemi oğlumun kendisini beğenmemesine sevmemesine sebep olmuştu sanki. Okula gitmek istemiyordu. Ayşenur hanımla ilk görüşmesine de gitmek istememişti ancak kararı görüşmeden sonra değişti. Gün saymaya, ödevlerini hevesle yapmaya ve kendisine bakmaya başladı. Oğlumun bu süreci değerli Ayşenur hanım sayesinde olumlu oldu. Çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
O.T

Kızım derslerine çok çalışsa da sınavda hiç bir şey yapamıyordu. Ağlamaktan ve çalışmaktan yorulmuştu. Eşimle zamanla geçeceğini düşündük ama daha kötü hale geldi. Gökçen hocamla tanışmamız bu dönemde oldu. Sınav kaygısı, duyguları ve daha pek çok konuda kızımıza yol gösterici oldu. Netliği ve kararlılığı ile alanında uzman bir hanımefendi. Ailemize kattığınız her şey için minnettarız.

Default Avatar75
I.F

15 yaşındaki kızımla artık iletişim bile kuramaz hale gelmiştik. Ne yapsak sonu kötü oluyordu. Eşimle nasıl davranacağımızı şaşırmıştık. Gökçen hocam bu yolda bizlerin büyük destekçisi oldu. Her konuda bilgilendirme yaparak profesyonel bir şekilde yürüttü sürecimizi. Çok teşekkür ederiz kendisine.

Default Avatar75
Z.S

5 yıldır uğraştığımız vajinismus kabusum olmuştu. Denemediğimiz yol çare kalmamıştı. Artık kendimi hastalıklı biri olarak kabul etmiştim ta ki filiz hocamla tanışana kadar. Bana ilk öğrettiği bunun bir hastalık ve kader olmadığıydı. Daha sonra da kendimi tanımayı, vücudumu tanımayı öğretti. Her düştüğümde eli hep oradaydı. Minnettarım size hocam. Hakkınızda ne desem hep az kalacak. Sizleri çok seviyoruz. İyi ki iyi ki.

Default Avatar75
N.Y

Eşimle yaşadığımız bazı olayları aşamamıştık. En güzel anlarımızda sürekli aklıma geliyordu ve hep kavga ediyorduk. Tavsiye üzerine Zeynep hanımla başladığımız seanslar eşimle bana çok iyi geldi. O anlar çok önemsiz gelmeye başladı. Her şeye en baştan başladık diyebiliriz. Değerli hocamıza sonsuz kere teşekkür ederiz.

Default Avatar75
S.K

Temizlik isteğim sürekli artıyordu evime kimse gelmemeye başlamıştı. Kontrol edemiyordum ki bu davranışlarımı ama kimse anlamıyordu. Dilek hocayla tanışana kadar. O anladı, aşmam için bilgisi ile uzmanlığı ile bana yol gösterdi. Güleryüzü ve desteği için minnettarım.

Default Avatar75
N.O

Çocuklarımızla iletişim sorunumuz vardı. Bizimle konuşmak istemiyorlar diye şikayet ederken Ayşenur hanım sayesinde kendi yaptığımız hataları gördük. Biz düzeldikçe onlar düzeldi. Ve hepsi Ayşenur hanımın desteği ile oldu. Sizleri çok seviyorum iyi ki tanıştık.

Default Avatar75
R.J

Boşanma süreci sadece beni değil çocuklarımı da çok etkilemişti. Bana anlatmıyorlar konuşmaktan kaçıyorlardı. Ayşenur hanım onların bu konudaki destekçisi yol arkadaşı oldu. Tüm duygularını ona açtılar onu dinlediler. İyi ki siz hocam. Çok zor dediğin süreci sayenizde güzel sonuçlarla sonlandırdık.

Default Avatar75
C.L

Gökçen hanımdan yaşadığımız dikkat eksikliği ile ilgili destek aldık. Çok memnun kaldık. Bu konuda çocuklarınıza güvenin ve değerli hocam gibi alanında uzman olan bir kişi ile ilerleyin. Hocamıza ve Kocaeli aile danışma merkezi ekinine teşekkür ederiz.

Default Avatar75
S.L

Ailemle yaşadığım sorunlar 25 yaşına gelsem de aşamadığım bir noktadaydı. Araştırmalarım sonucunda gökçen hocamla tanıştım. Güleryüz’üyle, bilgisi ve enerjisi ile sizlere çok iyi gelen alanında uzman biri. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
H.O

9 yaşında başarılı bir çocuk olan kızımız okuduğunu anlamakta ve dikkatini vermekte çok zorlanıyordu. Öğretmenleri sınıfta yerinde durmakta zorluk yaşadığını söylediler ve uzmana gitmemizi önerdiler. Kardeşimin tavsiyesi ile gökçen hanımla seanslara başladık. Bizleri o kadar güzel bilgilendirdi ki tüm endişelerimizi giderdi. Dikkat programını kızımızın ihtiyaçlarına göre hazırlayarak çok profesyonelce sürecimizi yönetti. Minnettarız size. Kızımın biricik gökçen ablası iyiki varsınız.

Default Avatar75
Y.P

Oyun bağımlılığı ile ilgili başvurmuştuk kurumunuza. Biz tek sorunun oyun olduğunu sanıyorduk ancak gökçen hoca sayesinde oğlumuzu anlamadığımızı kendimizden uzaklaştırdığımızı anladık. Şuan çok daha iyiyiz.emeklerinize çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
P.D

7 yıldır çözüm aradığımız vajinismusun çözümü filiz hocamla bizlere geldi. Çok değerli bir hanımefendi. Yaşadığım duyguları anlatacak kelimelerim yok çok zordu, ağlayarak geçen günlerim çok oldu. Filiz hocam sayesinde gülmeyi kendim olmayı eş olmayı aile olmayı kadın olmayı öğrendim. Sizi tanımak bizim için büyük bir şanstı. İyi ki varsınız hocam.

Default Avatar75
B.H

Ortaokul sürecimiz güzel başlamıştı ama kötü bir şekilde devam ettti. Arkadaşları ile sürekli kavga etmeye başladı. Velilerden şikayet duymaktan bıkmıştık. Arkadaşımızın tavsiyesiyle kurumunuzdan randevu aldık. Ayşenur hanım davranışların altında sebepleri bize açıkladıkça ebeveyn olarak yaptığımız yanlışları da gördük. Çok sıcakkanlı, güleryüzlü, bilgili bir hanımefendi. Kızımız olan iletişimizi çok güzeldi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Y.S

Lise döneminde arkadaş sorunları gittikçe artan kızım kaygı problemleri yapamaya başlamıştı. Ayşenur hanımla tanıştığında ise kaygısı azalmaya mutlu bir çocuk olmaya başladı. Daha çok güldü, kendisini bize anlattı, sosyal oldu. Kızım ve ben size ne kadar teşekkür etsek az kalır sevgili hocam. Size ve tüm ekibe teşekkür ederiz.

Default Avatar75
S.L

Çocuğumuz için sevgili Ayşenur hanımdan destek aldık. Tüm süreçte emekleri ve uzman yaklaşımı için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
V.K

Eşimle birlikte ailelerimizi kendi ailemize katmış ayrımı yapamamıştık. Sorunlar çıkmaya başladığında farkettik ama çok geç kalmıştık. Onların yaşadığı sorunlar bizim sürekli kavga etmemize sebep oldu. Dilek hanımla başladığımız seanslar sadece eşimle bana değil ailelerimize de fayda sağladı. Sorunlar tek tek çözüldükçe biz tekrar biz olduk. Dilek hanıma her şey için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
I.D

Oğlum okula başladığında derslere uyumda çok zorlandı öğretmenleri dikkat konusunda problem yaşadığını söylediler. Gökçen hanım uyguladığı testler ile bizlere bir yol haritası çizdi. Dikkat çalışmaları yaptı bizlere ebeveyn olarak bilgilendirme yaptı. Şuan çok daha iyiyiz. Dersteki başarısı gün geçtikçe artıyor. Değerli gökçen hanıma emekleri için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
M.D

5 yaşındaki oğlum kardeşi doğduktan sonra tekrar bebek olmuştu sanki. Emzik biberon istemeye bizimle uyumaya başlamıştı. Sebebini anlasakta önüne geçemedik. Araştırmalarımız sonucunda Ayşenur hanımla tanıştık. Yaşadığımız süreci sebepleri ve önerileri ile bizlere çok güzel aktardı. Kısa bir sürede davranışları olumlu şekilde düzeldi. Biz aile olarak çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
R.D

Öfkem kontrolümden çıkmıştı. Sorun yokken bile kendimi saldırgan hissediyordum. Hayatım berbat bir hal almaya başladığında destek almam gerektiğini anlamıştım. Gökçen hocam o kadar güzel bir yol arkadaşı ki bilgisi ile desteği ile sizlere o gücü veriyor. Tüm sorunlarımı çözmemde hep destekçim oldu. Emekleriniz için minnettarım. Hakkınızı ödeyemem hocam.

Default Avatar75
I.D

Aldığımız çift danışmanlığı hizmetinden çok memnun kaldık. Eşime ve bana kendimizi tanıma biz olma şansı verdi seanslarımız. Sürecimizde bizlere destek olan her konuda bizleri sabırla dinleyerek yol gösteren Zeynep usanmaz hanımefendiye çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
M.O

Ergen danışmanlığı olarak başladığımız süreç kızımın sınav kaygısının artması ile öğrenci koçluğuna döndü. Ayşenur hanım sürecimizi çok profesyonelce yönetti. Her adımda destekçimiz oldu. Kızımızın pes etmesine izin vermedi onu başarabileceğine inandırdı. Ve kızımız başardı. Hocam çok değerlisiniz. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
U.D

Arkadaşımızın tavsiyesiyle Zeynep hanımdan çift danışmanlığı almaya başladık. Eşim çok isteksizdi ancak ilk görüşmeden sonra kendisine bize inandığını ve devam etmek istediğini söyledi. Her sorunumuzu adım adım aştık yeni bir yol çizdik kendimize. Bunların hepsi çok sevgili Zeynep hanım sayesinde oldu. Güleryüzü, bilgisi ve süreç yönetimiyle alanında uzman biri. İyi ki tanıştık kendisiyle.

Default Avatar75
V.R

İnternetten araştırmalarım sonucunda Ayşenur hanımla görüşmeye başladık. Boşanmıştım ve tek başıma oğluma yetemedim. Baba eksikliğini hep yaşadı. Yaşadığımız sorunları anlattıkça çözüldüğünü ve adım adım ilerlediğimizde şahit olduk. Değerli hocam oğlum ve benim için yaptığınız her şeye tüm emeklere minnettarız. Sizleri çok seviyoruz.

Default Avatar75
V.C

14 yaşındaki oğlum hedefleri olsa da kendisini derslere veremiyordu. Dikkatim dağılıyor dediğinde bahane üretiyor sanmıştık ancak gökçen hocam sayesinde gerçekten yaşadıklarını ona ne kadar haksızlık ettiğimizi anladık. Dikkat programları ile hedeflerine ulaşmaya başladı. Hepsi de gökçen hoca sayesinde oldu. İyi ki tanıştık sizinle hocam.

Default Avatar75
K.E

Kızım için kurumunuza başvurmuştuk. 17 yaşında çok içine kapanık bir gençti. Odasında ağlama seslerini duymak beni çok üzüyordu ama konuşmayı reddediyordu ta ki gökçen hocayla tanışana kadar. Onunla konuştu, kendini anlattı ve geleceği için yol çizdi. Değerli hocam sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Kızımızın hayatına yaptığınız dokunuş bizim için çok değerli. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
O.R

Eşimle 2 aya yakındır dilek hocayla çift danışmanlığı ilerletiyoruz. Gerçek sorunlarımızı farketmeye başladık, çok güzel adımlar attık ve en önemlisi birbirimizi anlamaya başladık. Bu süreçte bize destek olan uzmanımız sevgili dilek hanıma teşekkür ederiz. Emekleri ve desteği bizler için çok kıymetli.

Default Avatar75
Y.K

Lise sürecinde yaşadığımız olumsuzluklar kızımızda korku olarak kalmıştı. Üniversiteye geçerken aşacağını düşündük ancak daha da arttı. Ayşenur hanımla bu süreçte öğrenci koçluğuna başladık. Adım adım her sorunumuzu aşmamızı kızımızın değerini daha çok farketmesi sağladı. Zamanı yönetemeyen kızımız süre arttırmaya net yükseltmeye başladı. Hedeflediği okuldan çok daha iyisinde şuan 1. Sınıf öğrencisi. Hocamız olmasa bunu yapamazdık. Hayatımıza kattığınız her şey için sonsuz teşekkürler.

Default Avatar75
D.U

Yaşadığım korkular evliliğime fazlasıyla yansımaya başlamıştı. Eşimin desteği ile çift danışmanlığına başladık. Çok olumlu ve beklediğimizden daha güzel sonuçlanan bir süreç geçirdik. Tanem hanıma tüm destekleri, kararlılığı, objektif yaklaşımı ve güleryüzü için çok teşekkür ederiz. Herkes tavsiye ederiz.

Default Avatar75
P.E

Deprem korkum son olaydan sonra daha da kötü hale gelmiştim. Dilek hocamla görüşmelerimiz sonucunda emdr yöntemine başladık. Hocama her şey için minnettarım. Tüm süreçte bıkmadan usanmadan bana yol gösterdi. Korkum azaldıkça güvenim arttı. Duygularımı sevmeye kontrol etmeye başladım. Çok seviyorum sizi dilek hocam.

Default Avatar75
G.S

Öğrenci koçluğu sürecine ön yargılarımızı Ayşenur hanım kırdı diyebiliriz. Hem oğlumuzu hem ailemize ışık oldu. Bizim iletişimimiz güçlenirken oğlumuzun başarısı artışa geçti. Sizleri çok seviyoruz hocam emekleriniz için ne desek az kalır. Kesinlikle sınav dönemindeki tüm öğrencilere tavsiye ederiz.

Default Avatar75
D.Ç

Değerli gökçen hanımla yürüttüğümüz ergen danışmanlığı sürecinden çok memnun kaldık. Kararlı, bilgili, tecrübeli ve sabırlı bir hanımefendi. Her konuda kafanızda soru işareti kalmasına izin vermeden ilerliyor. Biz çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz. Tüm emekleri için hocamıza ve ekibine teşekkür ederiz.

Default Avatar75
O.Ü

Evlenene kadar ne olduğunu bile bilmediğim vajinismus hayatımın tümünü kaplamıştı. Eşimle her yolu denedik ama Umutlarımız her seferinde daha da tükendi. Arkadaşımın önerisiyle son kez diyerek girdiğimiz kapıdan başardık diye çıktık. Hepside filiz hocam sayesinde. Her düştüğümüzde elimizden tutup bizleri kaldırdı. Bizlere gösterdiği sonsuz sabır ve destek için minnet borçluyuz. Çok değerlisiniz hocam, sizleri tanımak bizim için keyifti.

Default Avatar75
I.P

Tanem hanım hayatımıza evliliğime ışık gibi geldi. 5. Yılımızda sorunlar yaşamaya başlamıştık ve sürekli artarak ilerliyordu. Bir umut destek almak istedik. O umut bizi ve evliliğimizi yeni baştan oluşturdu. Biz olabildik, aile olabildik. En önemlisi oğlumuz ile iletişimimiz güçlendi. Hocamıza teşekkür ederiz.

Default Avatar75
P.Ü

16 yaşındaki oğlumuza nasıl davranacağını bilmeyen ve bu sebeple farketmeden ondan uzaklaşan ebeveynlerdik. Ayşenur hanım bunu değiştirmemi iyileştirmemizi sağladı. Hem oğlumuza hem de eşimle bize yol gösterdi. Sürecimiz olumlu sonuçlarla devam ediyorum. Çok memnunuz.

Default Avatar75
F.K

Dikkat eksikliği tanısından sonra ilaçlar kızımızı daha kötü yapmıştı farklı yolları denemek istedik bu sayede gökçen hanımla yollarımız kesişti. Kendisi o kadar güleryüzle ve bilgili bir hanımefendi ki bizlere çok yardımcı oldu. Hakkını asla ödeyemeyiz. Her gün daha da iyiye gittik. Beklediğimizden daha güzel bir sonuç aldık. Çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
G.P

İletişimsizlik evliliğimizi bitirecekti neredeyse. Sürekli kavga etmekten yüksek sesten bıkmıştım. Orta yolu bulmanın ne demek olduğunu unutmuştuk sanki. Arkadaşımın tavsiyesi ile tanem hanımla tanıştık. O gün evliliğimiz ve bizim için dönüm noktası oldu. Kavgalarımız azaldı, ilk tanıştığımız günlere geri döndük sanki. Daha ılımlı, daha sevgi dolu olduk. Sevgili tanem hocam siz olmasaydınız biz bunu başaramazdık. Sizinle tanışmak bizim için çok büyük bir şanstı. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
G.L

Üniversiteye hazırlanma aşamasında ev tam bir kaosun içine düşmüştü. Kızım yaşamadıkça öfke krizlerine girmeye başlamıştı. Öğretmenimizin yönlendirmesi ile Ayşenur hocamızla sürece başladık. Daha ilk görüşmede bile odadan yüzünde gülücüklerle başarabilirim cümleleri ile çıktı. Hocamız her anında destekçisi arkadaşı olmuştu. Minnettarız size güleryüzlü Ayşenur hanım.

Default Avatar75
T.D

Evlenirken kurduğum hayaller vajinismus beladıyla yıkılmıştı. Tüm yolları denedik ama hiç biri fayda olmadı. Olmaz diye de hep erteledim. Ama bunun erteleme hastalığı olduğunu filiz hocamla öğrendim. Aşılabilecek bir şey olduğunu kendime inanmam gerektiğini öğrendim. Eşimle her seans bizlere daha çok umut oldu. Ve kısa bir sürede çözüme ulaştık. Hakkınızı ödeyemeyiz hocam. Hayatımızın ışığı siz oldunuz. Bu durumu yaşayan kişiler en doğru adresiniz yeriniz filiz hoca. Çözüm için lütfen ertelemeyin.

Default Avatar75
Y.I

Bireysel yaptığım görüşmeler evlilik öncesi danışmanlık sürecine döndü. Her iki süreçte de profesyonelliği, netliği, bilgisi ile sevgili uzmanım irem hanıma çok teşekkür ediyorum. Kendimi sevmeyi, aile olabilmeyi ben olabilmeyi öğrendim. Nişanlım ile iletişimimi onardım. Bunları irem hanım sayesinde yaptım. İyi ki tanıştık, herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
T.H

Lise sınav sürecinde sınav kaygısı kabusu olmuştu kızımızın. Denemelerde eli ayağına karışıyordu. Ne dediysek çözüm olmadı. Öğrenci koçluğu sürecinde Ayşenur hanımla ilerlemek ona fayda sağladı. Her görüşmeden sonra kaygısını kontrol etmeye daha da azimle ilerlemeye başladı. Şuan çok mutlu kabusu heyecana döndü. Ayşenur hanıma tüm emekleri için teşekkür ederiz, kızımızın başarısı onun çabaları ile oldu. Kesinlikle böyle bir süreçte kendisinden destek almalısınız.

Default Avatar75
B.Ç

Ergen danışmanlık sürecinde gökçen hocamızla ilerledik. İstediğimizden çok daha olumlu sonuçlar aldık. Aile bağlarımız günlerimiz güçlendi. Gökçen hocam olmasa biz bunları başaramazdık. Pes etmemize müsade etmedi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
J.Y

Yoğun kaygılarım beni mahvetmişti. Sürekli diken üstünde durmaktan her olayı günlerce düşünmekten yorulmuştum. İşe gitmek istemiyordum, yatağımdan bile çıkmak istemiyordum. Ne desem daha kötü oluyordu sanki. Son bir umut destek almaya karar verdim. Hayatımda aldığım en doğru karar İrem hocamla tanıştırdı beni. Her görüşmemiz daha dik durmamı sağladı. Tüm destekleri ve profesyonelliği için İrem hocama sonsuz teşekkürler.

Default Avatar75
A.Ş

Genç danışmanlığında uzmanımız sevgili Ayşenur Çin hanımefendiydi. Bilgisi ile sizleri çok iyi yönlendiren, her sorunuzu sabırla cevaplayarak sizlere destek olan tecrübeli bir uzman. Düşünen her aileye tavsiye ederiz.

Default Avatar75
H.L

Vajinismus sorunumu değerli filiz Özsoy hocamla çözüme ulaştırdık. Duygularımı yazmak isterdim ancak o kötü günleri hatırlamak değil bugünüme odaklanmak istiyorum. Minnettarım size hocam. Eşimle bize, hayatımıza güneş oldunuz. Sizi çok seviyorum.

Default Avatar75
O.P

Bireysel danışmanlığa başladığımda çok umutsuzdum çünkü yaşadığım şeyler çok ağırdı. Dilek hocam benim için çok büyük bir şans oldu. Beni anladı, dinledi, yol gösterdi. Emdr sürecine geçerken her şeyi profesyonelce ilerletti. Beklediğimden de güzel sonuçla ayrıldım kurumuzdan. Tüm ekibe ve sevgili hocama çöm teşekkür ederim.

Default Avatar75
H.L

Kızımın okul sürecinde çok problemler yaşadık. Arkadaşlarıyla iletişim kurmuyor sürekli ağlıyordu. Günlerce okulda beklememe rağmen alışamamıştı. Değerli Banu hocam bu süreçte bizlere çok yardımcı oldu. Kızımın yaşadığı korkuları anlattı süreci nasıl yöneteceğimizi öğretti. Çok teşekkür ederiz bizlere yol gösterici oldu.

Default Avatar75
I.K

Vajinismussanız doğru yerdesiniz. 3,5 yıl önce öğrendiğim hastalık hayatımı mahvetmişti. Denemediği yol gitmediğim kurum kalmamıştı. Eşimle Umutlarımız tükenmişti artık. Arkadaşımın tavsiyesi ile son kez diyerek girdiğimiz kapıdan vajinismusu yenerek çıktık. Değerli filiz hocam bu süreçte hep ilgiliydi, her düştüğümde elimden tuttu, asla pes etmeme izin vermedi. Alanında tam bir profesyonel. Çok kısa bir sürede çözüme ulaştık eşimle. Bu durumu yaşayan tüm kadınlara sesleniyorum. Filiz hocam hayatınızı değiştirecek.

Default Avatar75
Z.K

Lise sürecinde arkadaş problemleri yaşamaya başlamıştı oğlum. Onlar ne isterse onu yapmaya başlamıştı sanki. Eşimle bu durum bizi çok tedirgin ediyordu. Araştırmalarım sonucunda gökçen hocayla tanıştık. Sürecimiz çok güzel bitti memnun kaldık. Düşünenlere tavsiye ederiz.

Default Avatar75
U.D

6 yaşındaki oğlum alt kaçırmaya başlamıştı. Arkadaşımın tavsiyesiyle Ayşenur yanıma gelmeye başladık. Daha ilk görüşmeden olumlu sonuçları gördük. Kendisine çok teşekkür ederiz. Oğlum Ayşenur ablasını çok sevdi her görüşmede koşarak gitti. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
D.S

15 yaşındaki kızım için dilek yanımla görüşmeye başladık. Boşanma sürecimiz ve kavgalarımız onu çok etkilemişti. Bu konuda bizlere ve kızımıza çok destek oldu. Düşünen herkese öneriyoruz. Doğru bildiğimiz pek çok yanlış var. Doğru adres burası.

Default Avatar75
E.K

Çocuğuma artık yetemiyordum o kadar hareketli ve enerjisi bitmiyordu ki şaşırmıştım. Daha sonrasında hiperaktivite ile ilgili testler uygulandı sonrasında Attentioner Dikkat Programı başlandı şuanda çok daha uyumlu ve bizleri yormadan devam ediyor, odaklanmasında da gelişmeler görüyoruz.

Default Avatar75
V.D

6 yıldır vajinismusu yaşıyordum artık bir hastalık olduğunu ve iyileşemeyeceğini düşünmüş çözüm aramaktan vazgeçmiştim. Eşimin isteği ile filiz hocayla tanıştım. O gün hayatımın dönüm noktası oldu. Yitirdiğim tüm ümitlerimi hocamla tekrar yeşerttim ve vajinismusu yendim. Minnettarım size hocam. Duygularımı anlatacak kelime yok. Sizleri çok seviyorum hayatıma yeni bir başlangıç oldunuz.

Default Avatar75
T.Ç

Ergenlik dönemindeki kızıma arkadaş olmaya çalıştıkça aramızdaki saygı çerçevesi kalkmıştı. Her şeyi doğru yaptığımı düşünüyordum taki Zeynep hamımla tanışana kadar. Aslında doğru bildiğim pek çok yanlış olduğunu gördüm. Aynı durum kızım içinde geçerliydi. Biz aile olabildik. Herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
U.Ş

16 yaşamdaki oğlum kavgacı, öfkeli birisine dönmüştü. Zeynep hanım bunu değiştirmesini iyileştirmesini sağladı. Oğlumla bağımızı güçlendirmemize yardımcı oldu. Çok teşekkür ederiz sevgili hocamız.

Default Avatar75
E.B

4 yıldır vajinismustum. Eşimle birbirimizi çok severek evlenmiştik ve böyle bir bozukluk olduğunu bile bilmiyorduk. Hep bugün olur yarın olur düşüncesiyle erteledik. Pek çok doktora gittik yöntem denedik ama hiçbiri olumlu sonuç vermedi. Ta ki filiz hocamla tanışana kadar. İlk görüşmede kendi bedenimi tanımadığımı gördüm. Bize her şeyi çok güzel anlattı, sürecimizi çok profesyonelce yönetti. Hakkınızı ödeyemeyiz hocam. Hayatımıza güneş gibi geldiniz. Sakın ertelemeyin, hepiniz bunu yapabilirsiniz. Değerli hocama sonsuz sevgilerle.

Default Avatar75
M.G

Öfkemi kontrol etmekte çok zorlanan bir adamdım. Ne yaparsam yapayım çözemedim. Ta ki gökçen hocamla tanışana kadar. Tüm önyargılarımı kırmamı, ben olmamı sağladı. Her düştüğümde desteği yanı başımdaydı. Ne yapsam hakkınızı ödeyemem. Teşekkür ederim.

Default Avatar75
M.Ş

Sınav sürecinde oğlumun kaygısı çok artmıştı. Çalışıyor ama başarılı olamıyordu. Öğretmenimizin yönlendirmesiyle gökçen hanımla görüşmeye başladık. Her görüşmede oğlum daha mutlu olmaya kendine güvenmeye başladı. Emekleri için değerli gökçen hanıma teşekkür ederiz.

Default Avatar75
A.K

Değerli Ayşenur hanıma teşekkür ederek başlamak istiyorum. Kızımın sınav sürecinde anne ve baba olarak ne yapacağımızı öğrendik. Kızım kendisini tanıdı. İyi ki tanıştık sevgili hocam.

Default Avatar75
Y.O

Güven problemim ilişkime çok yansımaya başlamıştı. Sürekli erkek arkadaşımı kontrol ediyordum. Arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım gökçen hanımla. Çok bilgili, güleryüzlü, profesyonel bir hanımefendi. Kendimi bularak çıktım o odadan. Emeklerinize minnettarım.

Default Avatar75
S.K

Değerli Buse gökçen hanımdan ergen danışmanlığı aldık. Kızım ve biz çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
J.Y

Bireysel Danışmanlık sürecimde Zeynep hamımla görüştüm ve çok memnun kaldım. Kendiniz için yapacağınız en doğru şeylerden biri destek almak. Kesinlikle tavsiye ederim.

Default Avatar75
R.P

Ailemle yaşadığım olayları kaç yaşına gelirsem geleyim aşamıyordum. İnternette dilek hocayı gördüm ve o an evet kendisiyle bunu çözebilirim dedim ve çözdüm de. O kadar güzel ve profesyonel bir süreç ilerletti ki asla yapamam dediğim şeyleri yaparken buldum kendimi. Sizi çok seviyorum hocam sizinle tanışmak büyük mutluluk.

Default Avatar75
B.N

Sevgili filiz hocam sayesinde vajinismusu yendim. Yapamam dediğim her şeyi yapabilecek gücümün olduğunu bana gösterdi. Bu süreci hocamın desteği, güleryüzü, kararlılığı olmasaydı asla bitiremezdim. İyi ki tanıdım sizi hayatıma ışık oldunuz.

Default Avatar75
G.R

Eşimin ailesi ile olan problemler dağ gibi olmuştu. Çözüm olmayınca biz sürekli kavga etmeye başlamıştık. Son umut filiz hanım gittik. Keşke çok önce gitseydik dedik. Daha ilk görüşmede çözeceğimize inancım tam olmuştu. Ve çözdük sevgili hocam sayesinde. Kendisini çok seviyoruz ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Default Avatar75
Ö.T

Üniversite kazanma sürecimde bana destek olan her derdimi dinleyen Ayşenur ablaya çok teşekkür ediyorum. Okul sürecimde, arkadaşlarımla olan ilişkimde pek çok noktayı düzelttim. Teşekkür ederim.

Default Avatar75
T.L

Evlilik öncesi Danışmanlık sürecinde filiz hocam bizlere çok yol gösteri oldu. Adım adım tüm süreçleri anlatarak bilgilendirdi. Bizleri çok rahatlattı. Kendisine minnettarız. Sizleri çok seviyoruz hocam.

Default Avatar75
Ü.Ş

Gökçen hanımdan kızımız için danışmanlık aldı. 15 yaşında ve akran zorbalığını çok yaşamış bir çocuktu. Kendisini hiç sevmediğini söylüyordu. Değerli hocamız bunu değiştirmesini sağladı. İyi ki tanıştık. Bizler için çok değerlisiniz hocam teşekkür ederiz tüm emekleriniz için.

Default Avatar75
Ş.I

Eşimle birlikte dilek hocadan destek aldık çokta memnun kaldık. İletişimi bilmeyen bir çifttik. Dilek hanım sayesinde yaptığımız tüm yanlışları doğrulara çevirdik. Kendisine minnettarız.

Default Avatar75
R.M

2 yıldır evliyiz. Her zaman olacağını düşündük ama asla olmadı. Çok üzüldüm, çok ağladım. Çözümü olmadığına inandırdım kendimi. Eşimden uzaklaştım. Her sorana vajinismus hastayım diyordum. Ancak bunun bir hastalık olmadığını ve çözümü olduğunu filiz hocamla öğrendim. Kendi bedenimi benliğimi tanıdım. Ve vajinismusu yendim. Değerli hocam tüm korkularımı endişelerimi anladı, bizi her noktayla ilgili bilgilendirdi, bildiğimiz tüm yanlışları doğruya çevirdi. Bizim için çok kıymetlisiniz hocam. Hayatıma kattığınız her şey için minnettarım. Sizinle tanışmak benim için büyük bir şans.

Default Avatar75
O.L

Eşimin yaptığı şeyler artık dayanamayacağım noktaya gelmişti. Affetmemi istiyordu ama yapamıyordum. Onun isteğiyle filiz hamımla görüşmeye başladık. İlk görüşmede doğru yerde olduğumuzu anladım. Değerli hocama hayatımıza ve ailemize kattığı her şey için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
C.B

26 yaşında kendisini sevmeyen bir kadındım. Hayatımın her noktasında kaybetmekten yorulmuştum. Zeynep hocam bunu değiştirmemi kendimi görmemi sağladı. Ben’i bana tanıttı. Hayatımda tanıştığım en değerli insanlar biri. Çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
F.S

Liseye geçiş sürecimiz sancılı bir süreçti. Bu süreçte ışığımız sevgili Ayşenur hanım oldu. Öğretmenimizin yönlendirmesi ile başladığımız süreç tüm ailemize iyi geldi özellikle çocuğumuz istediği liseyi kazandı. Çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
E.M

Oğlum 14 yaşındaydı. İçekapanık sürekli oyun oynayan bir çocuktu. Gökçen hanım bunu değiştirmemizi sağladı. Oğlumla kurduğu bağ ve iletişim inanılmazdı. Sizleri tanımak çok büyük bir mutluluk ve şans. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
K.R

Evlilik hem çok istediğim hemde korktuğum bir şeydi. Nişanlıma anlatamasam da bir şeylerin ters gittiğini fark ediyordu. Desteğiyle dilek hocayla görüşmeye başladık. Bilgisi ve kararlı tapusu bizleri çok memnun etti. Aklımızda tek bir soru işareti bile bırakmadan ilerlememizi sağladı. Çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
U.Ö

Bireysel Danışmanlık sürecimi değerli filiz hanımla tamamladım. Yıllardır biriktirdiğim her şeyi o güzel yeşil odada onardım. Benliğimi, duygularımı kabul ettim. Hepsi de sevgili hocam sayesinde oldu. Emekleriniz benim için çok değerli. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
H.L

Tercih dönemimizde tanıştık gökçen hanımla. O süreçte ve daha sonrasında hem kızımıza hem de bizlere çok destek oldu, pek çok şey öğrendik. Aile olmayı öğrendik. Ne kadar teşekkür etsek az kalır.

Default Avatar75
B.N

Çocuğumuz için danışmanlık aldık gökçen hanımdan. Sürecimiz çok güzel ve hızlı şekilde sonlandı. Güleryüzü ve sonsuz desteği için kendisine çok teşekkür ederiz. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
O.U

Çocuğumuz olduktan sonra eşimle sanki birbirimizden uzaklaşmıştık. Bu durum beni çok üzüyordu ama çözüm bulamıyordum. Arkadaşlarımızın tavsiyesi ile Zeynep hanımla görüşmeye başladık. Bizlere o kadar iyi geldi ki. Bilgisi, konuşma şekli, yönlendirmeleri ve profesyonelliği ile çok memnun kaldık. Minnettarız.

Default Avatar75
Y.L

Ayşenur hamımla oğlumun öğrenci koçluğu sürecinde tanıştık. Ders çalışmayan oğlum ders çalışmaya kendisine bir düzen oluşturmaya başladı. Her geçen gün başarısı arttı. Bizimle iletişimi düzeldi. Teşekkür ederiz hocam.

Default Avatar75
P.R

Yalnızlıktan korkan takıntıları olan bir kadındım. Hiç çözmek istememiştim. Ta ki Filiz hocayla tanışana kadar. Netliği, profesyonelliği, sonsuz bilgisi ile her görüşmede Farklı bir ben oldum. Sizi çok seviyorum hocam hayatıma şans oldunuz.

Default Avatar75
Z.P

10 yaşındaki oğlum okula gitmek istemiyor sürekli ağlıyordu. Beni bırakmak istemiyordu. Burada bizim de çok hatalarımız oldu sonradan anladık ama düzeltemedik. Gökçen hocamız bu noktada bizlere çok destek oldu. Oğlumla iletişimleri bizlere aktarımları ve yönlendirmeleri çok güzeldi. Sevgili hocamıza ne kadar teşekkür etsek azdır.

Default Avatar75
H.O

Boşanma sürecimizden doğru giden evliliğimizde son çare Danışmanlık alalım demiştik. İyi ki de almışız. Sevgili dilek hocam bu süreçte bizlere çok destek ve yol gösterici oldu. Biz olmayı gördük öğrendik. Kendisine ne desek ne kadar teşekkür etsek az kalır. Sizleri seviyoruz hocam.

Default Avatar75
H.Ş

15 yaşındaki oğlum çok öfkeli ve bizden kaçan bir çocuk haline gelmişti. Eşimle ne yapacağımızı bilmiyorduk. Değerli Ayşenur hanım bu noktada bizlere yol gösterici oldu. Oğlumla iletişimleri çok güzeldi. Her gün daha da iyi oldu, olduk. Güleryüzü ve bilgisi ile çok tatlı bir hanımefendi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
D.S

Kızım benden ayrılmıyor, başkasıyla kalmak istemiyordu. Artık bu beni çok yormaya başlamıştı. Gökçen hanımla tanıştığımızda değişmeye başladı. Her görüşme bize çok iyi geldi. Biz ebeveyn olmayı öğrendik. Değerli hocamıza çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
U.E

Evlilik öncesi danışmanlık için kurumunuza başvurmuştuk. Yollarımızın tanem hocamla kesişmesi bu sayede oldu. Evliliği tanımamızı, biz olmamızı sağladı. Korktuğumuz her şeyi aştık. Sizleri çok seviyoruz biricik hocamız. İyi ki tanıştık

Default Avatar75
C.S

Takıntılarım boyut atlamıştı sanki. Hayatım boyunca hep vardı ama son zamanlarda beni ve çevremi çok etkilemeye başlamıştı. Araştırma yaparken Zeynep hocamla tanışma şansım oldu. Hayatıma yeni bir şans oldu. Beni dinledi, bana kendimi tanıttı ve sevmemi sağladı. Çok teşekkür ederim güleryüzlü hocam. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
R.H

Eşimin ailesi evliliğimizin üzerinde bir Karabulut gibiydi. Her yaptığımız şeye, birbirimizle iletişimimize bile karışır hale gelmişlerdi. Bu da sürekli kavga etmemizi sağlıyordu. Dilek hanım ilk başta aile olmayı, biz olmayı öğretti bize. Sonra ise o dengeyi korumayı. Tüm her şey için kendisine minnettarız. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Y.D

5 yıldır vajinismus sorunuyla evliliğimi sürdürüyordum. Her yolu denedim ama tüm ümidim bitmişti. Son çare filiz hanıma gitmek istedik. O gün benim dönüm noktam oldu. Kendime inandım, kendimi sevdim, kendimi tanıdım değerli hocam sayesinde. Çok kısa bir sürece yendim. Minnet duygularımı ifade etmiyor bile. Çok teşekkür ederim hocam ışığım oldunuz.

Default Avatar75
I.H

Sınav süreci bizim için korkulu bir rüyaydı. Çalış desek bir dert çalışma desek bir dertti. Kızımızda bocalamaya başlamıştı. Öğretmenimizin tavsiye ile Ayşenur hocamla görüşmeye başladık. İyi ki de başladık. İlk görüşmeden sonra kızım o kadar hevesli istekli bir hale geldi çok şaşkındık. Beklediğimizden de güzel bir şekilde sürecimizi sonlandırdık. Profesyonelliği ve tüm desteği için hocamıza teşekkür ederiz.

Default Avatar75
I.D

Oğlum kardeşi olmasını çok istemişti. Ancak kardeşi olduktan sonra tüm davranışları değişti. Bebek gibi davranmaya sürekli ilgi istemeye kardeşine kızmaya başladı. Ayşenur hocam bu süreçte bizlere destek oldu. Ebeveyn olarak yaptığımız pek çok yanlış olduğunu farkettik. Çok olumlu bir sonuç aldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
Y.F

Ergenlik sürecini ebeveynler olarak yönetemedik. Çocuğumuz bizden uzaklaştı. Kendi içine kapandı. Nasıl davranacağımızı bilmiyorduk. Gökçen hanım bize bunları öğretti. Doğru bilgimiz pek çok yanlışı gördük. Çocuğumuz okulda başarılı, sosyal ve kendine güvenli bir genç haline geldi. Minnettarız. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
O.R

Düşüncelerim ve davranışlarım takıntı boyutuna gelmişti ve ilişkimi kötü etkilemeye başlamıştı. Düzeltmek istiyordum ama yapamıyordum. İrem hocam her şeyi değiştirmemi ve daha da güzelleştirmemi sağladı. Yeni bir ben olarak çıktım her görüşmede yanından. Bilgisi, güleryüzü, kararlılığı ile tam bir profesyoneldi ve bu sürecimi tamamlamamdaki en büyük etkendi. Her düştüğümde elimden tuttu. İyi ki tanıştık hocam, hayatım sayenizde çiçek açtı.

Default Avatar75
P.F

Korku ve kaygım çok fazlaydı. İzlediğim filmler bile çok korkutmaya başlamıştı beni. Hayatımda herkese bir şey olacağından korkuyor ve onları çok daraltıyordum. Ailemin yönlendirmesi ile gökçen hanımla görüşmeye başladım. Çok tatlı ve bilgi birisi. Bana, hayatıma çok iyi geldi. Korkularım bitti, kaygımı kontrol etmeyi öğrendim. Hepsi sizin sayenizde sevgili hocam. Sizlere çok teşekkür ederim, ışığım oldunuz.

Default Avatar75
H.E

Dikkat geliştirme programında tanıştık gökçen hocamla. Çok memnunuz. Sürecimizi yönlendirmesi, çocuğumuza yaklaşımları, bilgilendirmeleri profesyonelceydi. Teşekkür ederiz, iyi ki tanıştık kendisiyle.

Default Avatar75
K.P

Sürekli bebeklerimizi kaybetmek eşimle ilişkimizi de kötü etkilemişti. Aynı evde yaşayan iki yabancı gibiydik. Dilek hanım bunu değiştirmemizi sağladı. İlk görüşmede bile farkları hissettik. Her seans bizler için yeni bir bakış açısı ve farkındalıktı. İyi ki tanıdık sizleri hocam, destekleriniz için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
O.L

Dikkat eksikliği şüphesi ile İrem hocamla görüşmeye gittik. Bizlere yaptığı bilgilendirme ve yönlendirmeler için çok teşekkür ederim. Her detayı bizlere anlatarak tüm soru işaretlerimizi giderdi. Profesyonelliği ve sonsuz desteği için kendisine çok teşekkür ederim. Sizleri çok seviyoruz hocam.

Default Avatar75
Y.N

Aile içi iletişimsizliğimiz çocuklar ergenlik dönemine girince daha da çok artmıştı. Artık çözüm bulamayınca destek almaya karar verdik. Gökçen hocamızla başladığımız süreç hem bize hem de çocuklarıma çok iyi geldi. Aile olmayı öğrendik. Değerli hocam sizlere çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
F.N

Öğrenci koçluğu süresinde tanıştık Ayşenur hanımla. Özgüveni olmayan ders çalışmaktan kaçan kızım hocamız sayesinde ne istediğini bilen, planlı ders çalışan, sınıfın en iyilerinden biri haline geldi. Minnettarız size hocam, iyi ki siz.

Default Avatar75
Ü.Ş

Sevgili Ayşenur hocamıza teşekkür ederek başlamak istiyorum. Ergenlik döneminde çocuğumu kaybediyorum dediğim anda ışık oldu bizlere. Şuan o kadar iyi bir noktadayız ki o günleri hatırlayamıyorum bile. İyi ki tanıştık hocam.

Default Avatar75
U.G

16 yaşındaki kızımızı için gökçen hanımla görüşmeye başladık. Görüşmeyi hiç istememişti ancak gökçen hanımla tanıştıktan sonra koşa koşa gitmeye başladı. Her hafta kendisini buldu, adımlar attı. Şuan hedefi net ve bu doğrultuda doğru adımlar atan bir genç oldu. Hocamıza çok teşekkür ederiz. Kızımıza ve bize çok iyi geldiniz hocam.

Default Avatar75
Ş.G

Üniversite sınav sürecindeki oğlum çok başarılıyken bir anda her şeyden kopmuştu. Başarı düşüyor, arkadaşlarını görmüyordu bile. İrem hocam bu süreçte hayatımıza girdi. İyi ki o gün tanıştık ve sürecimizi kendisiyle ilerlettik. Oğlum her gün daha da iyi oldu. İçindeki tüm her şeyi anlattı, özgüveni yükseldi, kendisini sevdi. Hepsi İrem hocam sayesinde oldu. Oğlumun dönüm noktası oldu. Değerli hocam sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
U.Ş

Kaygı problemim ile Aliye hanımla görüşmeye başladım. Her seans sonrasında daha iyi olarak ayrıldım yanından. Sürecim beklediğimden de güzel sonlandı. Her düştüğümde kalkmama yardım ettiği, desteğini hiç esirgemediği için kendisine minnettarım. İyi ki siz hocam.

Default Avatar75
D.Y

Ders çalışmaktan kaçan üniversite hayali bile olmayan bir çocuktu oğlum. Ta ki Ayşenur hocayla tanışana kadar. Hedeflerini belirledi, kendisine olan güveni arttı. Çok güzel adımlar attık Ayşenur hocamızla. Çok teşekkür ederiz iyi ki sizinle böyle bir süreç ilerlettik.

Default Avatar75
R.K

15 yaşındaki ikizlerim sürekli kavga ediyorlardı. Ne yapacağımı şaşırmıştım. Çok farklı karakterdelerdi. Öğretmenimizin tavsiyesiyle Gökçen hanımla sürece başladık. İlk başta zorlandılar ama sonra bir anda her şey bitti. İletişimleri arttı, birlikte pek çok şey yapmaya başladık. Onların bu güzelliği ailemize de yansıdı. Gökçen hanım bizlere çok iyi geldi, ne kadar teşekkür etsek emeğine az kalır. Herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
S.O

Bireysel sürecimde Zeynep usanmaz hanımefendiden destek aldım. Aşamadığın konuları sayesinde aştım ve kendimi buldum. Minnettarım. Düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Default Avatar75
E.P

Eşimle olan problemlerimizi değerli Zeynep hanım sayesinde çözdük. İlk görüşmeden son görüşmemize kadar o kadar enerjik ve güleryüzlüydü ki nasıl zamanın geçtiğini anlamıyorduk. Bilgisi ve desteği ile evliliğimizi kurtarmamızı sağladı. Ne kadar teşekkür etsek az kalır sevgili hocam, sizi tanıdığımız için çok mutluyuz. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
U.D

Dikkat problemimizle ilgili gökçen hocama gelmeye başladık. Çok bilgili ve alanında uzman bir hanımefendi. Oğlumuza yaklaşımları, bizimle iletişimi ve yönlendirmelerinden çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederiz. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
I.P

Uzun yıllardır göz ardı ettiğim tüm sorunlarım bir anda ortaya çıkmıştı. Filiz hocam bu sürecimi yönetmemi sağladı. Kararlılığı, bilgisi, nazik tavırları her gün evet yapabilirim dememi sağladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Benim için çok değerlisiniz hocam.

Default Avatar75
Z.N

Ergenlik dönemi korkulu rüyamız haline gelmişti. Kızımızı kaybettiğimizi düşünmeye başlamıştık. İlk görüşmeye zorla gelse de gökçen hocayla tanışınca hevesle gelmeye başladı. Her geçen gün çok daha iyi olduk. Hocamıza çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
S.G

Covid sürecinden sonra daha da kötüye gitmeye başlamıştım. Çok düşünmekten uyuyamıyordum, iştahım azalmıştı. Yakınlarımı kaybetmek beni çok kötü etkilemişti. Dilek hocamla başladığımız bireysel süreçte emdr ile devam ettik. Kendimi tanımaya, düşüncelerimi toplamaya başladım. Sürecim daha da iyi gidiyor. Teşekkür ederim sevgili hocam.

Default Avatar75
H.S

Oğlumun okulda yaşadığı sorunlar gün geçtikçe artıyordu. Rehberlik öğretmeni ile konuşmuyor, hiçbirimize bir şey anlatmıyordu. Ta ki İrem hocamla tanışana kadar. Hocamın yaklaşımı ve güleryüzü oğluma yansımıştı sanki. Kendisini ona açtı, anlatamadıklarını hocamıza anlattı. Çok teşekkür ederiz hocam sadece oğlumuza değil bizlere de yol gösterici oldunuz. Aile bağlarımızı iyileştirdiniz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
Y.S

Çift danışmanlığı sürecimizde uzmanımız dilek hanımdan çok memnun kaldık. Profesyonelce yaklaşımları, güleryüzü ve desteği içim minnettarız. Sürecimiz beklediğimizden de güzel bir şekilde sonlandı. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
K.I

Hamilelik sürecim ve sonrası eşimle ilişkimizi etkilemişti. Sadece çocuk için bir arada duruyor gibiydik. Tanem hocam bu süreçte bizlere yol gösterici oldu. Eş olmayı unuttuğumuzu, ifadelerimizin sertleştiriniz fark ettik. Adım adım her hafta daha da iyi olduk. Sevgili hocamıza çöl teşekkür ederiz.

Default Avatar75
T.M

Alt kaçırma problemi ile İrem hocamıza gelmeye başladık. Kısa bir sürede sorunumuz çözüldü. Değerli İrem hamıma çok teşekkür ederiz. Kesinlikle herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
I.H

lise dönemi aile bağlarımızı koparıp atmıştı sanki. Bizlere çok yakın olan kızım bizden bir anda uzaklaşmıştı. Nasıl konuşacağımızı bilmiyorduk. Ayşenur hanım hem bize hem de kızımıza çok destek oldu. Biz konuşmayı, dinlemeyi ve anlamayı öğrendik sayesinde. İyi ki tanıştık hocam, teşekkür ederiz emeklerinize.

Default Avatar75
A.H

Kızımızın sınav sürecinde sevgili Ayşenur hanımdan öğrenci koçluğu desteği aldık. Sevecenliği, bilgisi, kararlılığı ile bizlere destek oldu. Çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
P.O

Eşimle yaşadığımız sorunlar dağ gibi olmuştu. Çözüm yoktu ya da biz bulamıyorduk. Arkadaşımın önerisiyle Aliye hanımla görüşmeye başladık. Aslında sorunlarımızın temelinin kendimizle ilgili aşamadığımız şeyler olduğunu öğrendik. Biz iyileştikçe ilişkimiz düzeldi. Çok memnun kaldık. Değerli hocamıza teşekkür ederiz.

Default Avatar75
T.M

Kaygı problemim gün geçtikçe artıyordu. Destek almayı düşünmüştüm ama hep bir bahane buldum vazgeçtim. Erkek arkadaşımın desteği ile gökçen hocamla görüşmeye başlamıştım. İlk günler çok zordu ama denemekten vazgeçmedim. Değerli hocam hep bana yol gösterici ve destekçi oldu. Şuan çok daha iyiyim. Sizleri çok seviyorum hocam, hayatıma yeni bir dönem açmamı sağladınız.

Default Avatar75
D.O

Ergen oğlumuz için Ayşenur hanımdan destek aldık. Çok memnun kaldık. Düşünen herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
Ü.H

Kıskançlığım evliliğimi çok kötü etkiliyordu. Eşim geçeceğini düşünmüştü ama sürekli artıyordu. Araştırmalarımız sonucunda İrem hamımla tanıştık. Bizlere farklı düşünmeyi ve bakış açılarımızı geliştirmeyi öğretti. Yeni bir biz olarak çıktık kurumunuzdan. İrem hanım emekleriniz için minnettarız. Başta sevgili İrem hanım ve tüm ekibe çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
R.B

Dikkat testi ile ilgili tanıştık gökçen hocamızla. Test yönlendirmesinde, uygulama aşamasında ve sonuçları bizlere aktarırken sürecimizi profesyonelce yönetti. Aklımızda tek bir soru işareti bile bırakmadı. Kendisine minnettarız. Kesinlikle herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
A.Y

Üniversite sürecinde kızım için görüştük Ayşenur hanımla. Çok değerli, bilgili, güleryüzlü bir uzman. Sürecimizi o kadar güzel yönetti ki kısa sürede değişimleri herkes gördü. Emekleri ve destekleri için çok teşekkür ederiz. Düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
K.P

Öğretmenimiz kızımızın dikkat eksikliği olabileceğinden şüphelenmişti. Uzman desteği almamızı önerdi. Banu hanım ilk görüşmemizde tüm bilgilendirmeyi yaparak bizleri çok rahatlattı. Test sürecinde kızımıza yaklaşımları, onunla iletişimi çok güzeldi. Sonuç görüşmesinde yönlendirmeleri için kendisine çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız hocam

Default Avatar75
Y.P.D

Yaşadığım kötü olayları aştığımı düşünmüştüm ama bir gün hepsi daha kötü bir halde geri geldi. Düşüncelerimi durduramıyordum. Arkadaşımın tavsiyesi ile Zeynep hanım ve emdr yönetimi ile tanıştım. Sürecimi o kadar profesyonelce yönetti ki her seferinde iyi ki dememi sağladı. Şuan çok iyiyim. Değerli hocam sizleri çok seviyorum, iyi ki tanıştık.

Default Avatar75
R.M

Oğlumda ekran bağımlılığı çok fazlaydı. Ödevlerini yapmaktan kaçıyor evdeyken sürekli telefon, bilgisayar istiyordu. Artık bizde tahammülsüzleşmiştik. İrem hanım ben bize hem de oğlumuza çok iyi geldi. Biz doğru davranmayı öğretti. Çok teşekkür ederiz sevgili hocam, iyi ki varsınız.

Default Avatar75
E.B

Eşimle kavgalarımız gün geçtikçe artıyordu. Sebep yokken kavga etmek bizi daha çok üzüyordu. Ama kontrol edemiyorduk. İrem hocam ilk başta bize birbirimizi dinlemeyi ve anlamayı öğretti. Sonra biz olmayı. Sürecimizi çok iyi yönetti, enerjisi ve güleryüzü hiç eksilmedi. Çok teşekkür ederiz hocam tüm emekleriniz için.

Default Avatar75
U.M

Temizlik ve düzene çok dikkat etmeye başlamıştım. Önceden de vardı ama son zamanlarda günlük hayatımı etkilemeye başlamıştı. Değerli Buse hocam ilk görüşme de bile beni rahatlattı. Tüm sürecimi profesyonelce yönetti. Kendimi bulmamı sağladı. İyi ki sizi tanıdım hocam. Çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
T.Ş

Kavgalarımız azalmadan gün geçtikçe artıyordu. Artık eşimle hakaret boyutuna gelmiştik. Arkadaşımızın yönlendirmesi ile tanem hanımla sürece başladık. Çok memnun kaldık. Bilgisi, güleryüzü, süreç yönetimi ile tam bir profesyonel. Herkese tavsiye ederiz. Hocamıza çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
H.R.U

Nişanlılık dönemimiz düşündüğümüzün aksine çok kötü ilerliyordu. Kopma noktasına gelmiştik. Aliye hanım bu sürecimizde bizlere çok destek oldu. Biz olabilmeyi öğretti. İlişkimizi sahiplenmeyi öğrendik. Size minnettarız hocam. Tüm sürecimizi onardık. Sizleri çok seviyoruz. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
H.F

Oğlumun okula uyum sorunuyla beraber alt kaçırmaları başlamıştı. Arkadaşımın önerisiyle değerli Banu hanımla tanıştık. Oğluma yaklaşım, enerjisi, bilgisi ile çok güzel bir süreç geçirdik. Tüm destekleri için çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
U.T

Lise dönemimizde büyük arkadaş sorunları yaşamaya başlamıştık. Bu sorunlar evde de huzurlum oluşturuyordu. Öğretmenimizin yönlendirmesi ile Ayşenur hanımla tanıştık. Daha ilk haftadan çocuğumun yüzü gülmeye başladı. Sürecimiz çok güzel bir şekilde sonlandı. Tüm ekibe ve değerli hocamıza teşekkür ederiz.

Default Avatar75
D.B

Tuvalet eğitimi ile ilgili bilgim hiç yoktu. Çocuğunun hazır olduğunu biliyordum ama ben hazır değildim sanırım. Bu süreçte tüm bilgilendirmeleri bana yapan, kendimi bulmamı sağlayan değerli gökçen hocamıza çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
D.U

Oğlum üniversite hayali kurarken bir anda okumak istemediğini, başaramadığını söyleyeme başlamıştı. Eşimle ne yapacağımızı şaşırdık. Arkadaşımın tavsiyesi ile hemen Ayşenur hocayla öğrenci koçluğunda başladık. İyi ki de başladık. İlk görüşmelerde bile oğlum evet yapabilirim demeye başlamıştı ve yaptı da. İstediği başarıyı elde etti. İyiki varsınız değerli hocam oğlumun hayatına dokundunuz.

Default Avatar75
P.F

Liseye geçiş sınavına gelene kadar oğlum çok başarılıydı ama sınav yılında her şey tepe takmak oldu. Arkadaşımın önerisiyle Ayşenur hanımla öğrenci koçluğu sürecine başladık. Oğlumun yaşadığı kaygı azaldı, kendisine güveni arttı. Kendisini buldu çocuğum. Hocamıza ne kadar teşekkür etsek az kalır. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
U.Ş

Evlilik hiç bir zaman korktuğum bir şey olamamıştı. Ta ki nişanlansana kadar. Kaygım artmış, herkesten uzaklaşmıştım. İrem hocam kendime bakışımı, düşüncelerimi, aile kavramını onarmamı sağladı. Kendisine minnettarım. İyi ki sizin gibi biriyle sürecimi tamamladım. Çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
D.Z

Takıntılarım arttıkça öfkemde artıyordu. İçinden çıkılamaz bir haldeydim. En yakın arkadaşımın önerisiyle sevgili İrem hocamla sürece başladım. Enerjisi, bilgisi ve profesyonelliği ile her gün kendimi daha iyi hissetmemi sağladı. Siz benim hayatımın dönüm noktasındaki yol arkadaşım oldunuz. Çok teşekkür hocam, iyi ki sizleri tanıdım.

Default Avatar75
L.D

Okulda arkadaşlarıyla sorun yaşayan kızımın sınav dönemi etkilenmeye başlamıştı. Okulla konuşsak ta bir çözüm olmadı. Araştırmalarım sonucunda gökçen hocayı tanıdık. Öğretmenlerimize telefonla bilgilendirme yapması, bize ve kızıma yaklaşımları çok olumluydu. Bize kattığı her şey için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
I.S

Kızımı için gökçen hocayla görüşmeye başladık. Tüm sorunlarımızı sayesinde çözdük. Çok bilgili ve güleryüzle bir hanımefendi. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
S.R

Çift danışmanlığı sürecimizi Dilek hocamızla tamamladık. Bizlere yaklaşımı, güleryüzü, süreç yönetimi ve profesyonelliği için kendisine çok teşekkür ederiz. İyi ki tanıdık sizleri hocam.

Default Avatar75
G.E

14 yaşındaki kızım liseye uyum sağlamakta çok zorluk yaşıyordu. Konuşmak istediğimizde de ise odasına kaçıyordu. Ayşenur hanım bu süreçte bizlere çok destek oldu. Kızım onunla konuşmaya ve her geçen gün düzelmeye başladı. Sevgili hocam ailem adına sizlere çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
Ü.H

Liseye giden oğlum bir anda okula gitmek istememeye, sürekli bağırmaya başlamıştı. Öğretmenleri okulda bir sorun olmadığını söylüyordu ama davranışlar artarak devam ediyordu. Gökçen hoca bu sürecimize ışık gibi geldi. Oğlumuzu dinledi, anladı ve bizlere çok iyi yönlendirmeler yaptı. Çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
K.L

Kızımın Sınav döneminde kaygısı çok artmıştı. Başarısı düşmeye başlamıştı. Arkadaşımın önerisiyle İrem hocamızla tanıştık. Her görüşmemizde yüzü gülerek kendisine güveni artarak çıktı kurumunuzdan. Sizlere çok teşekkür ederiz hocam, kızım sayenizde emeklerinin karşılığını aldı. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
F.B

İkiz çocuklarımı okula uyum sorunu yaşıyorlardı. Aynı sınıf mı ayrı sınıf mı tartışmasını çok yaşadık. En sonunda gökçen hocamızla seanslara başladık. Çok kısa bir sürede çözüme ulaştık. Hocamıza ne desek ne kadar teşekkür etsek azdır.

Default Avatar75
O.L

Evliliğimizde yaşadığımız iletişimsizlik her gün kavga etmeye dönmüştü. Artık ikimizde eve gitmek istemiyor ama birbirimizi çok seviyorduk. Dilek hocam kendimizi tanımamızı doğru iletişim kurmayı bizlere öğretti. Sizleri çok seviyoruz hocam minnettarız.

Default Avatar75
J.R

Ayşenur hocamınızla çocuk danışmanlığı sürecimizde tanıştık. Kendisi çok kibar, bilgili ve nazik bir hanımefendi. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
D.C

Oğlumun dikkat eksikliği yaşıyor olabileceğini ve destek almamız gerektiğini önermişti öğretmenleri. Bunun üzerine gökçen hocamızla tanıştık. Bizleri teste yönlendirdi. Test sürecinde oğlumla iletişimleri çok güzeldi. Çok teşekkür ederiz tüm emeklerinize.

Default Avatar75
V.S

Öğretmenimizin dikkat dağınıklığı ve sınıfa uyumla ilgili destek almamızı önermişti. Arkadaşımın tavsiyesi ile Ayşenur hanımla görüşmeye başladık. Bizlere karşı ilgisi, sıcakkanlılığı, bilgilendirmeleri ile çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
F.U

17 yaşındaydı oğlum bir anda içine kapandı, ağlamalar yaşamaya başladı. Bizlere anlatmıyordu. İrem hocamla bu süreçte tanıştık. Kimseye kendini anlatamayan oğlum İrem hanıma anlattı. Seanslarına koşa koşa gitmeye başladı. Her geçen gün daha da iyi olmaya başladı. Bizimle vakit geçirmeye sohbet etmeye başladı. Sürecimizde profesyonelliği ve sıcakkanlılığı ile bize destek olan hocamıza çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
J.D

Boşanma kararı ile dilek hocamıza görüşmeye gittik. Çünkü çözemeyeceğimize inanmıştık. Ancak ilk görüşmede şunu farkettik. Kendimizi tanımadan karşımızdakini anlayamazmışız. Kendimi bulduk evliliğimizi düzelttik. Değerli dilek hocamıza çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Y.S

Kardeş kıskançlığı ile Ayşenur hocamızdan destek almaya başladık. Çocuklarım birbirini çok sevse de sürekli kavga etmeye başlamışlardı. Aslında en büyük eksikliğin anne baba olarak bizde olduğunu görmemizi sağladı. Sürecimiz çok olumlu devam ediyor. Değerli Ayşenur hocamıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Sizleri iyi ki tanıdık hocam.

Default Avatar75
D.Y

12 sınıfa kadar çok başarılı olan kızımın başarı sınav dönemi ile dibe vurmuştu. Ne olduğunu anlamamanın yanında nasıl davranacağımızı da bilmiyorduk. Arkadaşımın tavsiyesi ile Ayşenur hanımdan seans aldık. Daha ilk görüşmede fark ettiğimiz pek çok şey oldu. Sürecimiz hala devam ediyor. Beklediğimizin üzerinde bir başarı gösterdi kızımız. Sevgili Ayşenur hanım bizim için çok kıymetlisiniz, başarılarınız devamını dileriz.

Default Avatar75
B.G

Okula uyum, ders dinlememe, sürekli hareket hali ile ilgili görüşmeye gitmiştik. Sevgili Merve Özgen hanım ile görüşmelerimizi yaptık. Bizleri yaptığı bilgilendirmelerin yanında öğretmenimiz ile iletişime geçerek süreci ona da aktardı. Herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
B.B

Üniversite sınav sürecini yönetemedik ve profesyonel bir görüş, destek almak istedik. Gökçen hanım bu konuda uzmanlığı, sıcakkanlılığı, bilgileri ile sürecimizi çok güzel yönetti. Tüm ailem adına kendisine çok teşekkür ederim. Düşünen tüm ailelere ve gençlere tavsiye ederim.

Default Avatar75
T.K

Nişanlılık sürecimizi yönetmeye çalışmak savaşta silahsız kalmış gibi hissettiriyordu. Aileleri memnun etmek, orta yolu bulmaya çalışmak nişanlımla bizim ilişkimizi mahvetmişti. Zeynep hanım bize mutlu ilişkimizi nasıl koruyacağımızı, nasıl biz olacağımızı, önceliklerimizi yani puana kadar farketmediğimizi kendimizi tanıttı, hatırlattı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
N.T

Tuvalet eğitimini bir türlü tamamlayamamıştık. Korku başlamıştı artık. Merve hanım bu süreçte bizlere çok destek oldu. Eğitimi, eğitim içerisinde bizim bilmediğimiz ama süreci etkileyen pek çok şeyi anlattı. Sürecimiz sonlandı, çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederiz.

Default Avatar75
N.V

Dikkat eksikliği ve hiperaktivite tanısı almıştık. Eşimle oğlumuza destek olmak için pek çok fikir üretsekte uzman görüşünün daha doğru olacağına karar verdik ve gökçen hanımla çocuk danışmanlığı sürecine başladık. Sürecimizi uzatmadan en doğru şekilde ilerlememiz için yol haritamızı belirledi ve bizlere çok destek oldu. Gönül rahatlığı ile gidebileceğiniz, sizlere çok destek olan bir hanımefendi. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
P.Y

Ayşenur hanım ile başladığımız öğrenci koçluğu sürecinden çok memnunuz. Oğlumuz başarısını yükseltmekle kalmadı, özgüvenli kendisini seven bir genç oldu. Bizim için en önemlisiydi buydu zaten. Ayşenur hocam sayesinde şuan oğlum istediği üniversitede okuyor. Sizlere minnettarız hocam.

Default Avatar75
D.S

Okulda yaşadığımız sorunlar bizi gökçen hanımla tanıştırdı. Aslında sorunların sebebinin çocuğumuzun yaşadığı dikkat problemi olduğunu anladık. Sonrası çok hızlı ve başarılı geçti. En iyi yönlendirmeyi yaparak sağlıkla sürece devam etmemizi sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ben çok evhamlı bir anneyim ancak Gökçen hoca o kadar güzel süreci yöneten, bilgili ve kararlı bir uzman ki hiçbir endişe ya da korku yaşamadım. İyi ki siz hocam iyi ki.

Default Avatar75
P.F

Pek çok uzmana gitmiştim ama hiç sonuç alamamıştım. Artık umudum ve inancım kalmamıştı. Arkadaşlarımın ısrarıyla son defa diyerek gittiğim kuruma İrem hanım sayesinde koşarak gitmeye başladım. Pozitif enerjisi, kararlılığı, bilgisi ve nezaketiyle bana umudu tekrar hatırlattı. Sürecimiz hala devam ediyor. Bu kapıdan giren ilk kadın ümitsiz, yıkılmış biriydi ama şuan özgüvenli kendini tanıyan kararlı ve en önemlisi ben diyebilen biriyim. Sizin sayenizde bu başarıyı gösterdim hocam. Sizleri çok seviyorum, iyi ki sizinle tanıştım, sürecimi sizinle devam ettirdim.

Default Avatar75
B.P

Kızım kimseyle iletişim kurmayan birisiydi ama Ayşenur hamımla konuştu, kendisini anlattı. İçinde bulunduğy sınav süreci korku ve kaygılarını arttırmıştı. Bilgisi, güleryüzü ile sizlere hep destek olan bir uzman. Kesinlikle tavsiye ederiz. Sevgili hocam size ne kadar teşekkür etsek az kalır.

Default Avatar75
Ş.S

Çocuğumun sürecinde tanıştık Merve hanım ile. Kızımıza ve bizlere yaklaşımı çok güzel ve değerliydi. Benden ayrı kalmayan kızım ilk defa Merve hanımla kaldı. Sürecimiz beklediğimizden de olumlu sonuçtu. Her ebeveyne tavsiye ederiz.

Default Avatar75
B.S

Kızımızın sürecinde desteği ve ilgisi için Gökçen hanıma teşekkür ederiz. Düşünen herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
B.S

Çift danışmanlık sürecimizde bizlere destek olan, doğru bildiğimiz yanlışları gösteren, aile olmanın ne demek olduğunu farkettirmeden değerli Zeynep hocamıza çok teşekkür ederiz. Düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
D.S

Yaşım 30a gelmiş olsa da annesine bağımlı biriydim. İş seyahatlerine gitmek büyük bir korku duymamı sağlıyordu. Annemi kaybetme korkum normal bir korkudan daha farklıydı. Son iş seyahatimde bir destek almam gerektiğini farketmiştim. Bu sayede tanıştım Merve hocamla. Sorunlarımın altında yatan diğer unsurları buldukça hem çok şaşırdım hem de kendimi keşfedip tanıdım. Çok rahatlıkla seyahat etmeye, kendi hayatımı yaşamaya başladım. Çok teşekkür ederim hocam, benim için çok kıymetlisiniz.

Default Avatar75
T.F

Dikkat eksikliği sürecinde pek çok yol denesekte başarılı olamamıştır. Gökçen hanım en doğru yönlendirmeleri yaparak bizi dikkat programı ile tanıştırdı. Tüm sürecimizi profesyonelce yönetti. Süreç içi kontrolü, bilgilendirmeleri, enerjisi bizleri hep daha ileriye taşıdı. Başarı ile süreci sonlandırdıysak gökçen hanım sayesindedir. Teşekkür ederiz, sizinle tanımak bizim için çok değerli.

Default Avatar75
N.U

Bireysel sürecimi Aliye hanım ile tamamladım. Psikolojik desteğe önyargıları çok olan biriydim ama Aliye hanım bu önyargılarımı kırdı. Net duruşu, nazik kişiliği ve bilgisi kendimi emin ellerde hissetmemi sağladı. Sevgili Aliye hanım, sizlere desteğiniz için çok teşekkür ederim, siz olmasaydınız içinde yaşadığım çukurdan asla çıkamazdım.

Default Avatar75
R.S

4 yaşındaki oğlumuzu ilk kez kreşe başlattık. 2 hafta oryantasyon sürecine alışamadı, ağlama krizleri anneye bağlılık gibi çeşitli zorluklar yaşadık. Oyun terapisine sürecine başlayalı 4 seans oldu meğer bilmediğimiz ne kadar çok şey varmış bizim. Sürecimiz çok güzel ilerliyor, kreşe nerdeyse alıştık. İyi ki Elif hocadan randevu almışız. Tavsiye edebilirim gönül rahatlığıyla. Teşekkür ederim her şey için.

Default Avatar75
P.S

Lise sınavına hazırlanan oğlum başarısız tablolar görmekten bıkmıştı. Öğretmenimizin önerisiyle Ayşenur hamımla öğrenci koçluğunda başladık. Her görüşme hem oğlumuza hem de bize pek çok şey kattı. Kendisine teşekkür ederiz, tavsiye ederiz.

Default Avatar75
S.P

5 yaşındaki oğlum hala parmak emiyordu. Bunun beraberinde alt ıslatma başlayınca uzman desteği almanın doğru olacağını düşündük. Arkadaşımızın tavsiyesi ile gökçen hocayla tanıştık. Aslında oğlumuzun bu durumunun altınsa yatan duyguları, bastırılmışlıkları farkettiğimizde gökçen hanıma gelmekle en doğru kararı verdiğimizi anladık. Sadece oğlumuza değil tüm çocuklara yaklaşımı çok olumlu ve profesyonelce. Çok teşekkür ederiz. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
Y.S

Kızımızın yaşadığı dikkat problemi ile ilgili ne yapacağımızı bilmiyordum. Banu hanım en doğru bilgilendirmeyi ve yönlendirmeyi yaparak sürecimiz sağlıklı ve hızlı ilerlemesini sağladı. Dikkat programı ile çok başarılı adımlar attık. Kızım her görüşmeden sonra daha da başarılı olmaya başladı. Pozitif enerjisi ile hem bize hem de kızımıza çok iyi geldi değerli hocamız. Kendisine çok teşekkür ederiz, iyi ki tanıştık hocam.

Default Avatar75
M.L

Merve hanımdan çocuk danışmanlığı aldık. Bilgisi, güleryüzü ve güzel yaklaşımı için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
G.R

Takıntılarım tüm hayatım olmuştu. Bitmiyordu aksine çoğalıyordu. Çok yorulmuştum. Kontrol edemiyordum. Zeynep hocam bu kontrolü ve hayatımı bana geri verdi. O kadar sıcakkanlı birisi ki onu her gördüğümde umudum, mutluluğum, farkındalığın arttı. Kendimi sevdim. Ve sonra farkettim ki artık takıntılarım kalmamıştı. Sevgili hocam yaşamıma kattığım en değerli dönüm noktalarından bir tanesi siz oldunuz. Ne desem ne kadar teşekkür etsem az kalır.

Default Avatar75
H.S

Yeme konusundaki problemlerim, kötü düşüncelerim beni yiyip bitirmişti. Yaşadığım en ufak şeyi bile büyütüp ağlama krizlerine girmeye başlamıştım. Ailemin yönlendirmesi ile İrem hanımla görüşmelere başladım. Kendisi çok güleryüzlü ve bilgili bir kadın. Her görüşme bana pek çok öğretirken kendimi tanıma, kendime inanma ve güven duygusunu da verdi. Hayatıma bu güzel dokunuşunuz için minnettarım, çok teşekkür ederim İrem hanım.

Default Avatar75
I.P

Yeni bebeğimiz eve mutluluk getirecek diye düşünürken büyük bir kardeş kıskançlığı ile karşılaştık. Nasıl davranacağımızı bilemedik ve süreci daha da kötüleştirdik diyebilirim. Gökçen hanım bizi bu çıkmazdan çıkardı. Yaptığımız yanlışları, kabullenemediğimiz noktaları görmemizi sağladı. Teşekkür ederiz sevgili hocam. Ailemize yaptığınız güzel dokunuş bizler için çok kıymetli.

Default Avatar75
N.H

Covid sürecinde yaşadığım kayıplar sevdiklerimi fanusta tutma isteğimi arttırdı. Onları kaybetmekten başlarına kötü bir şey gelmesinden çok korkuyordum. Ve bu onları kısıtlamama kavgalarıma sebep oluyordu. Ailemin desteği ile Dilek hanımla seanslara başladım. Korkularımı yendim, özgürleştim. Benimle birlikte ailemde çok rahatladı, iletişimimiz hiç olmadığı kadar güzelleşti. Çok kıymetli dilek hocam, yaşadığım korku dolu günleri çiçeklerle donattınız. Artık korkmadan adımlar atıyorsam bu sizin sayenizde. Sizlere minnettarım.

Default Avatar75
U.P

Bireysel sürecimde Tanem hocanın desteği benim için çok önemliydi. Her düştüğümde elimden tuttu. Kaybetme korkum ilişkilerimi olumsuz etkiliyordu. Çevremde kimse kalmamıştı. Kaybetme korkumun yanına yalnızlık korkusunda eklenmişti. Tanem hoca sürecimi çok preofesyonelce yönetti. Teşekkür ederim değerli hocam hayatıma dönüşünüz için.

Default Avatar75
Y.I

4 yaşındaki kızım sanki yaşıtları gibi değildi daha geriden geliyordu. Endişelerim çok artınca profesyonel bir görüş almak istedim. Merve hanım gelişimsel süreçlerle ilgili bizi bilgilendirdi, kızımızla çok güzel ilgilendi. Yönlendirmeleri ile bizlere aktarımları ile içimizi çok rahatlattı. Teşekkür ederiz sevgili hocam.

Default Avatar75
N.D

Oğlum 3 yaşında ama sürekli ağlayan bir bebekti. Geceleri ağlamaktan uyuyamıyordu. Seslere ve adına tepki vermiyordu. Bir arkadaşımızın önerisiyle Merve hamımdan randevu aldık. Bizlere çok destek oldu. Kendisine teşekkür ederiz, herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
V.P

Okula uyum problemimiz çok kötü bir hal almıştı. Her sabah ayrı kavga ve iknalarla okula gitmekten yorulmuştuk. Gökçen hocam sürecimize profesyonellikle yaklaştı. Kızımızla çok güzel bir iletişim kurdu. Yöntemleri, bilgisi, güleryüzü ile bizim farketmediğimiz pek çok noktayı gördü ve iyileştirdi. Kızım okula o kadar güzel uyum sağladı ki artık arkadaşlarını bırakıp eve gelmek istemiyor. Emeğiniz ve desteğiniz için minnettarız. Teşekkür ederiz gökçen hanım.

Default Avatar75
O.D

Kızım üniversite sınavına hazırlanıyor ancak her gün ağlama krizleri yaşıyordu. Kendini çok tüketti, yıprattı. Ayşenur hanım onu anladı, iletişimi ve akademik başarısı konusunda bilgisiyle yol gösterdi. Okul başarısı çok yükseldi ama bizim için en önemlisi kızımız ağlamayı bıraktı, önceliklerini seçti ve emin adımlarla ilerledi. Ayşenur hocam teşekkür ederiz, bu süreci siz olmadan tamamlayamazdık.

Default Avatar75
T.S

6 yıldır evliyiz ve evlendiğimiz günden beri sorunlarımız var. Bunu ya farketmedik ya da etmek istemedik ama en son küçük kızımıza yansıdığını görmek bizleri yıktı. Profesyonel destek almak istedik ve Değerli Dilek hocayla tanıştık. Kendisini tanıdıktan sonra neden daha önce bu desteği almadık diye eşimle kendimize çok kızdık. Çünkü Dilek hocam sayesinde sorunlarımızın temelinde yatan şeyleri daha net gördük, farklı bir bakış açısı kazandık. Ailemizi onarmamızı ve gerçek bi aile olmamızı sağladığını sevgili hocam. Sizlere çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
M.B

Oğlumun kreş süreci beklediğimizin çok zıttı olmuştu. Arkadaşları ile anlaşamıyor, vurma eğilimindeydi sürekli. Merve hanım bu konuda hem oğlumuza hem bize hem de öğretmenlerimize yol gösterici oldu. Sınıfa uyumumuz, sosyalliğimiz arttı. Değerli hocam desteğiniz için teşekkür ederiz, iyi ki tanıştık.

Default Avatar75
D.O

Oğlumuza dikkat eksikliği ve hiperaktivite tanısı konmuştu. Gelişimi için pek çok yolu denesekte verimli olamamışdık. Banu hocamız bizi dikkat geliştirme programı ile tanıştırdı. Sürecimizi çok profesyonelce yönetti. Oğlum yaşıtları ile iletişim kurmaya, akademik olarak onlarla rekabete başladı. Çok teşekkür ederiz değerli hocam, emeğiniz ve desteğiniz bizler için çok kıymetli.

Default Avatar75
T.T.I

Düşüncelerim durmak bilmiyordu ve günlük hayatım çok kötüye gidiyordu. Sürekli kötü düşünmekten her şeyden korkar olmuştum. Tanem hanımla görüşmelere başladığım süreçte yapabileceğime inancım hiç yoktu. Kendisi o desteği ve inancı bana verdi. Çok bilgili ve güleryüzle bir hanımefendi. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki sizi tanıdım hocam.

Default Avatar75
R.U

Oğlumuzun dikkat eksikliği sürecinde tanıştık gökçen hanımla. Uyguladığı testler, bilgilendirmeleri ve net anlatımıyla bizleri çok rahatlattı. Aklımızda tek bir soru işareti bile kalmasına izin vermedi. Oğlumun dikkati, sosyallliği ama en önemlisi özgüveni gelişti. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Default Avatar75
G.S

İlkokul süreci beklediğimizin aksine çok kötüye gidiyordu. Okuma ve yazmada çocuğumuz çok zorlandı ve sürekli ağlamaya okula gitmek istememeye başladı. Çaresiz kalmıştık eşimle. Öğretmenimizin yönlendirmeyle Banu hocayla tanıştık ve aslında çocuğumuz öğrenme güçlüğü yaşadığını öğrendik. Test ve yönlendirme süreçlerinde bilgisi, enerjisi için Banu hocama çok teşekkür ederiz. Bizleri o kadar güzel ve net bir şekilde bilgilendirdi ki sürecimiz çok hızlı ve doğru ilerledi. Prep yönetimini denedik ve çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
V.U

Eşimle sürekli ettiğimiz kavgalar bizi boşanmanın eşiğine getirmişti. Birbirimizi çok sevsekte anlayamıyorduk. Sanki her kavgada yarış ediyormuş gibi birbirimizi daha çok kırmaya programlanmıştık. En sonunda ortak kararla çift danışmanlığına başladık. Öneri üzerine değerli İrem hocamızla tanıştık. Daha ilk görüşmede bazı şeyleri farkettik. İletişim şeklimiz, dilimiz, davranışlarımızın altındaki asıl kırgınlıklarımız hepsinin farkındalığı oluştu. Şuan çok iyi bir noktadayız. Bu süreçte değerli İrem hocam bilgisi ve profesyonelliği ile bizlere yol gösterici oldu. Kendisine minnettarız. İyi ki siz hocam iyi ki tanıştık. Herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
S.H

Çift sürecimize Tanem hocamla başladık ve çok memnunuz. Yardımları ve desteği için kendisine çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
C.N

11 yaşındaki kızım akademik olarak sorunlar yaşıyordu. Çok çalışsa da başarı gösteremiyordu. Merve hocamla sürece başladığımızda aslında ebeveynleri olarak en büyük hatayı bizim yaptığımızı gördük. Baskılarımız onu kötü etkilemişti. Biz düzeldikçe başarısı arttı. Merve hanıma teşekkür ederiz.

Default Avatar75
O.P

Evlilik öncesi danışmanlık için görüştük Aliye hanımla. Nişanlım çok isteksizdi. Ancak Aliye hanımın yaklaşımı ve bilgisini gördüğünde rahatlayarak sürece istekle devam etti. Evliliğe dair yaşadığımız tüm korkular, endişeler hepsi uçup gitti. Aile olmayı, aile olurken ben’i unutmamayı öğretti bize sevgili hocamız. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
B.U

İlişkimin bitişi beni dibe sürüklemişti. Uzun yıllardır hayatımda olan bir insanın beni terk edişi sanki dünyamı başıma yıkmıştı. Herkesten uzaklaşmıştım, kendimi çok zayıf hissediyordum. Aliye hocam yaşadığım yas sürecini, duygularımı, düşüncelerimi ve sorunlarımın asıl sebeplerini keşfetmemi sağladı. Kendimi tekrar bulurken yolumdaki ışık oldu. Çok teşekkür ederim, hayatımı onarmamı sağladığınız için, hep destek olduğunuz için. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
Z.I

Yaşadığımız aldatma süreci çok ağır ve içinden çıkılmazdı. Bireysel gitmek istemiştim ama çift olarak görüşmek süreci daha hızlı ilerletecekti. En yakın arkadaşımın tavsiyesiyle Tanem hocadan randevu aldım. Eşim çok önyargılıydı ama ilk görüşmeden sonra istekle gelmeye başladı. Farkında olmadığımız ya da görmezden geldiğimiz pek çok sorunumuzu aştık. Değerli hocamıza çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
C.C

Boşanma sürecimde eşime bağımlı olduğumu farketmiştim. Ondan ayrı kalamazdım, beni bırakıp gidemezsin düşüncelerim rahatsız edici şekilde artmıştı. Eşimin isteği ile dilek hocayla çift sürecine başladık. Her şeyden önce ben demenin kendi varlığımın önemli olduğunu öğrendim. Aslında yaptığımız ama kabullenmelisiniz yanlışlarımızı gördük. Çok sağlıklı bir boşanma süreci geçirdik. Eşimle birbirimize bakışımuz ve anlayışımız onarıldı sanki. Değerli dilek hocaya desteği, netliği ve bilgisi için çok teşekkür ederiz. İyi ki tanıştık sevgili hocam.

Default Avatar75
Y.F

Sınav sürecindeki oğlumun korkuları gün geçtikçe artıyordu. Çocuğumu tanıyamaz hale gelmiştim. Üniversiteyi aşkla bekleyen çocuğum şuan istemiyordu. Öğretmenimizin tavsiyeyle İrem hanımla öğrenci koçluğunda başladık. 1 ay içinde oğlum o kadar güzel adımlar atmıştı ki hepimiz şok olmuştuk. İstediği mesleği buldu, üniversiteyi seçti, kendini tanıdı, özgüveni yükseldi, sosyalleşti. Sanki sihirli değnek değmiş gibiydi. Değerli İrem hocam sizlere çok teşekkür ederiz. Oğlumun hayatına ışık oldunuz. İyi ki sizin gibi bir uzmanla tanıştık.

Default Avatar75
V.R

Eşimden uzaklaşmıştım. Sanki yabancı gibi gelmeye başlamıştı. Her yaptığında küsur bulmaya çalıştığımı anladığımda sorunun bende olduğunu farkettim. Eşimin desteği ile Tanem hocama çift olarak gelmeye başladık. Bazen bireysel bazen çift olarak devam ettik. Güleryüzü, bilgisi ile bizlere çok güzel bir süreç planladı hocamız. Eşime bakışım, evliliğe bakışım en önemlisi kendime bakışım değişti. Çok teşekkür ederiz biricik Tanem hocam.

Default Avatar75
Z.B

Kızımıza olan destekleri, bilgisi ve güleryüzü için Merve banıma teşekkür ederiz. Düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
B.M

İletişimsizlik, geçimsizlik, sürekli kavga evliliğimizde ne ararsanız vardı. Kavgalarımız artık sadece bizi değil ailemizi arkadaşlarımızı da kötü etkilemeye başlamıştı. İş arkadaşımın tavsiye ile Aliye hanımla tanıştık. İlk görüşme bile bizlere çok şey kattı. Her görüşmeden sonra ayrı bir farkındalık ile kurumdan ayrıldık. Kavgalarımız kesildi, sevgimiz arttı, sevgililik dönemimize tekrar döndük sanki. Teşekkür ederiz hocam. Canı gönülden herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
G.P

Eşimle yaşadığımız problemler gün geçtikçe arttı. Sürekli kavga etmek artık çocuklarımızı da kötü etkilemeye başlamıştı. Arkadaşımın önerisiyle Filiz hanımla çift sürecine başladık. Gelmek istemeyen önyargılı eşim filiz hocayla tanıştıktan sonra seve seve geldi. Bilgisi, kararlılığı ve profesyonelliği ile bizlere çok iyi geldi değerli hocamız. Kavgalarımız azaldı, birbirimizi tanıdık diyebilirim. Minnettarız size hocam. Çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
S.D

Lise sınav sürecinde sadece kızım değil aile olarak bocalamıştık. Daha önce tecrübe etmediğimiz bir süreç olduğu için ne dememiz gerektiğini bilmiyorduk. Gökçen hanım koçluk süreci ile bizlere yol gösterici oldu. Kızım çok severek sürece devam etti. Her görüşme yeni bir şey kattı bize. Ve sonunda isteği liseye girmesini sağladı. Ama en önemlisi kızımız çok değişti, farkındalıkları olan bir genç oldu. Değerli hocam ne kadar teşekkür etsek azdır size.

Default Avatar75
Y.D

Çift danışmanlık sürecimizde bize yol gösteren değerli Aliye hanıma teşekkür ederiz. Çok bilgili ve profesyonel bir hanımefendi. Bize kattığınız her şey için minnettarız. İyi ki tanıştık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
H.K

aşadıklarımı kabul etmek benim için çok zordu. Sürekli depresyonda gibiydim, aşırı kilo vermiştim ve sürekli ağlıyordum. Desteği de kabul etmemiştim. Ancak değerli Filiz hocamla tanışmak tüm düşüncelerimi değiştirdi. İlk görüşmede ben bunu başarıcam dedim. Ve başardım da. Şuan sürecimizin sonlarına geldik ama bilmediğim, doğru kabul ettiğim pek çok şeyi yeni bir bakışla tekrar gördüm. Kendimi tanıdım, sevdim. Değerli hocama ne kadar teşekkür etsem az kalır. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
C.Ş

2. Evliliğimde ilkinde yaptığım hataları yapmayacağım demiştim ama bu seferde farklı şekillerde hatalar yapmaya başladım. Eşimin de kontrol edemediği öfkesi bunu tetikledi. Tanem hanımla tanıştığımızda kendimizi çok rahat ve güvende hissettik. Evet çözüm burada dedik. Öyle de oldu. Tanem hanım bizim ışığımız oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

Default Avatar75
V.I

Değerli tanem hocam eşimle sizlere çok teşekkür ederiz. Yaptığım düşüklerden sonra sürekli eşini suçlayan bir kadın haline gelmiştim. Kendime engel olamıyoedum ve o da artık beni suçlamaya başlamıştı. Tanem hanım güleryüzü enerjisi ve bilgisi ile bizlere çok değerli şeyler öğretti. İyi ki tanıştık iyi ki sürecimizi sizinle ilerlettik.

Default Avatar75
V.U

Eşim hamile kaldıktan sonra çok değişmişti kaygıları ve korkuları arttı. Artık ne yapacağımı şaşırmıştım. Bende sinirli bir adam olmuştum. Tanem hanıma gelmeye başladığımızda ne kadar değiştiğimizi ve farklılaştığımıxı gördük. Eşimin korkularının benim öfkemin sebebini farkettik. Şuan çok tatlı bir kız çocuğuna ve mutlu bir aileye sahibiz. Teşekkür ederiz tanem hanım.

Default Avatar75
N.M

Eşimle kavgalarımızdan dolayı gelmeye başladık. Tanem hanım danışmanımızdı. Bilgisi ve destekleri için teşekkür ederiz. Biz çok memnun kaldık. Düşünen herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
P.G

Bireysel başladığım sürecime şuan eşimle birlikte devam ediyoruz. İletişim kurmaktan yoksun bir çifttik. Çok güzel ifade ettiğimizi düşünüyorduk ama ram tersiymiş. Tanem hanım bunu görmemizi, ifade becerisinin ne kadar önemli olduğunu bizlere gösterdi. Bu süreçte profesyonelliği ve süreç yönetimi kesinlikle mükemmeldi. İyi ki sizi tanıma şansını yakaladık. Her şey için binlerce kez teşekkür ederiz

Default Avatar75
T.L

Evlilik öncesi danışmanlık için tanem hanımla bir sürece başladık. Evlilikten önce kendimi tanımadığımı hep yaptığım şeylerden beklenti içinde olduğumu farketmemi sağladı. Kendini sevdiğinde karşındaki kişiyi de gerçekten sevip değer verebiliyormuşsun bana ve nişanlıma bunu öğretti. Sevgilerimizi ve teşekkürlerimizi iletiyoruz kendisine.

Default Avatar75
F.P

Eşimle çocuğumuzu kaybettikten sonra birbirimizi de kaybetmeye başlamıştık. Yaş sürecini bir türlü yaşayamadık. Tanem hocam bu yolda bizlerin elinden tuttu, suçluluk duygularımızı, değersiz hissetmelerimizi düşüncelerimizi hepsini keşfetmemizi farketmemizi ve onarmamızı sağladı. Kendisine minnettarız. Çok teşekkür ederiz sizleri tanımak bizim için büyük bir şanstı.

Default Avatar75
B.H

Yaşadığımız olumsuz süreçte, geçimsizliğimiz ve kavgalarımız arttı. Çift danışmanlığı çok istedim ama eşim hiç istememişti. Tek bir görüşmeye gelmeyi kabul etti. Ama ilk görüşmede tanem hocayla konuşmamızdan sonra kendisi isteyerek geldi ve onardık. Şuan çok çok daha iyi bir noktayız. Işık gibi gülümsemenizle bizlere çok iyi geldiniz. Sizleri çok seviyoruz hocam.

Default Avatar75
F.T

Uzun süren evliliğimiz çok iyiyken bir anda birbirimizden uzaklaştık konuşmayı kestik. Sanki yabancı gibi olmuştuk. Dış kişilerin ilişkimize müdahale etmesine çok izin verdiğimizi farkettik. Tanem hanım bunu nasıl kontrol edebileceğimizi, aile olmanın ne demek olduğunu, biz kavramını tekrar öğretti bizlere. İyi ki siz hocam, teşekkür ederiz.

Default Avatar75
C.N.R

Sağlıklı boşanma danışmanlığı için başvurduk kurumunuza. Tanem hamımla başladığımız süreç ilişkimizi düzeltti iyileştirdi. Şuan birbirimizi anlama ve tanıma evresinde çok olumlu şekilde ilerliyoruz. Boşanmanın bizim için kaçış olduğunu farkettik. Kendimizi sorunlarımızı kabul etmek yerine direk bağları koparacaktık. Tanem hocaya çok teşekkür ederiz. Ne desek hakkınızı ödeyemeyiz hocam. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
S.O

Çocuklarımızda problem var diye düşünürken asıl sorunun çift olarak bizde olduğunu fark ettik. Tanem hanım bilgisi ve doğru yönelendirmeleri ile çok yardımcı oldu bizlere. Hem çocuklarımıza yaklaşımımız hem de eşimle birbirimize yaklaşımımız çok değişti. Minnettarız hocam ailemize yeni bir ışık oldunuz. Teşekkür ederiz sizlere.

Default Avatar75
Y.D

çift Danışmanlık sürecimizde desteği, güleryüzü, profesyonelliği için Tanem Bircan hanımefendiye çok teşekkür ederiz. Bizlere çok iyi geldi. Çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
C.E

Nişanlılık evresinde sürekli kavga etmeye başladık. Evlenme hayali kurarken ayrılık noktasına geldik. Araştırmalarım sonucunda tanem hocayla sürece başladık. Daha ilk görüşmede olumlu adımlar atacağımızı anladık. Her görüşmede daha iyi çıktık. Şuan evli ve çok mutluyuz. Kendimizi, birbirimizi tanıdık. İyi ki varsınız hocam teşekkür ederiz.

Default Avatar75
N.D

Evliliğimizin ilk aylarında problemler başlamıştı. Çok severek evlenen bir çifttik. Neden böyle olduğunu çözememiştik ama sürekli kavga ediyorduk. Arkadaşımızın tavsiyesiyle Tanem hanımla tanıştık. Kullandığımız dilden, birbirimize bakışımıza kadar pek çok şeyde yanlış baktığımızı gördük. Sürecimiz çok olumlu ilerliyor. Desteği, bilgisi ve güleryüzü için kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
T.S

Eşimle yaşadığımız süreci tanem hocam sayesinde onardık. Kendisine çok teşekkür ederiz. Sürecimizde bizlere desteği için minnettarız.

Default Avatar75
Y.D

Üniversiteye adapte olmakta çok zorlanmıştım, onun yanında kimseyle konuşamıyor, kalabalık yerlerden resmen kaçıyordum. Özgüvenim yoktu sanki. Tanem hamımla bu sürecimi aştım. Kendimi, neleri sevdiğimi, seneleri sevmediğimi gördüm. Kendimi buldum. Sizi çok seviyorum hocam her şey için çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
K.L

Çocuklarıma davranış konusunda öfkemi kontrol edemeyecek noktaya gelmiştim. Çok sabırlı bir insanken sürekli bağırmaya başlamıştım. Tanem hoca ile öfkemi, kendime olan bakışımı, düşüncelerimi her şeyi çözdük. Kendisinin güleryüzünü görünce gülümsememek elde değil zaten. Enerjisi, bilgisi ve sonsuz desteği ile size o başarma gücünü veriyor. Çok teşekkür ederim sevgili hocam.

Default Avatar75
G.P

Ölüm korkusu annemin vefatından sonra daha da yoğun bir şekilde hissettirmeye başlamıştı kendisini. Ailemi yanımdan ayırmak istemiyordum. Hepsini kısıtladığımın farkındaydım ama engel olamıyordum. Tanem hocamla aştım tüm korkularımı. Her düştüğümde elimden tuttu. Minnettarım size hocam. Teşekkür ederim.

Default Avatar75
D.I

Vajinismuslu biriydim ve çözümü Kocaeli aile danışma merkezinde buldum. Ertelemekten bıkmış, suçluluk duygusu yüksek eşiyle arası bozulmuş bir kadın olmuştum. Tavsiye ile filiz hocama gittim ama umudum yoktu. Kararlılığı, bilgisi, profesyonelliği ile umudum tekrar yeşerdi. Sürecimizi çok iyi yönetti ve bizlerde ona güvenip dediklerini birebir uyguladık. Minnettarız size hocam. İyi ki tanıştık, hayatımızı güzelleştirdiniz.

Default Avatar75
J.Y

Evlilik sürecine girdiğimde kaygı problemimde artmıştı. Sürekli endişeli her şeyi problem eden birisi haline gelmiştim. Tavsiye ile tanem hanımla tanıştım. Yaşadığım şeylerin yadırganacağından çok korkardım ama kendisini gördüğümde hayatımda hiç bu kadar rahat bir şekilde kendimi dile getirmediğimi fark ettim. Kaygı ve korkularım azaldı hayatım istediğim yönde ilerlemeye başladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Default Avatar75
H.P

Vajinismus bir erteleme hastalığı. 12 yıl ertelediğimde bunu fazlasıyla öğrenmiş oldum. Kendi vücudumu tanımadığımı gördüm. Eşimle filiz hocamla bu yolu başarıyla yürüdüm. Ödevlerimi yaptım, aksatmadan her görüşmeye gittim ve çözüm kısa sürede bana geldi. Tüm kuruma ve sevgili hocama çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
Y.G

Bireysel sürecimde bana desteğini hep hissettiren ve bu süreci olumlu sonuçlandırmamı sağlayan değerli tanem hanıma çok teşekkür ederim. Yaşamımdaki eksiklikleri tamamlamamı sağladınız. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
Ü.L

Takıntılarım tiklerle artış göstermişti. Beraberinde öfkem ortaya çıkmıştı. Arkadaşımın zoruyla gittiğim kuruma şuan koşa koşa gidiyorum değerli filiz hocam sayesinde. Kendisine destekleri, samimiyeti, güleryüzü ve profesyonel yaklaşımları için teşekkür ederim.

Default Avatar75
K.Z

16 yaşındaki oğlum kimseyle konuşmazken içini dökmezken Gökçen hanımla konuştu, sıkıntılarını anlattı. Anlattıkça yüzü güldü, kendini buldu. Gökçen hanıma çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
V.S

Neurosound sürecimizde bizlere çok destekçi oldunuz, çocuğumuzla çok güzel ilgilendiniz teşekkür ederiz Gökçen hanım. Sonucumuz düşündüğümüzden çok daha olumlu oldu. Herkese tavsiye ediyoruz.

Default Avatar75
K.L

Sınav dönemindeki oğlum tam bir ekran bağımlısı olmuştu. Sabahtan akşama kadar oyun oynuyor ders çalışmıyordu. Bu süreçte aile olarak Zeynep usanmaz hanımdan destek aldık. Bilgili ve güleryüzlü bir hanımefendi. Kendisine tüm yardımları için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Hülya K.

Vajinismus olduğumu öğrendiğimde ne yapacağımı kime gideceğimi bilmiyordum. Kadın doğuma gittim ama çözüm olmadı. Aklımdaki sorularla araştırma yaparken kurumunuza denk geldim ve Güleryüzlü filiz hocayla tanıştım. Kendisi işini en profesyonel şekilde ilerleten birisi. Vajinismusun ne demek olduğunu ve çözümünün olduğunu kendisinden öğrendim. Kısa bir sürece çözüme kavuştuk. Şuan çocuğumuz olsun istiyoruz. Minnettarız sizlere.

Default Avatar75
M.Y

İşin ehli değerli filiz Özsoy hocam. 5 yıldır süren cinsel sorunlarımızda ne denediysek kime gittiysek sonuç alamamıştık. Son umudum filiz hocamdı. Keşke ilk başta sizi tanısam size gelseydim hocam. Kısa bir sürece çözüme gittik ve sadece cinsel sorunlarımızı değil hem kendimizle hem de birbirimizle olan sorunlarımızı da hallettik. Bizlere çok şey kattınız teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Z.S

Erken ergenlik yaşamıştık. Bunun çocuğuma bu kadar etki edeceğini düşünmemişTim. Kendisi de farkındaydı. Akran zorbalığına uğruyor her gün ağlayarak eve geliyordu. Kendi isteği ile Zeynep hanıma gittik. İyi ki de gittik. Aile olarak bize çok iyi geldi. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
B.Z

Emdr kesinlikle tavsiye ettiğim bir yöntem. Özellikle yaşadığınız ağır travmatik olaylarda sizlere çok yardımcı oluyor. Düşünen herkese kesinlikle tavsiye ettiğim bir yöntem. Tüm Kocaeli Aile Danışma Merkezi ekibine teşekkür ederim.

Default Avatar75
M.Ş

Oğlum derslerini anlamıyor, dikkati çok çabuk dağılıyordu. Okula hiç gitmek istemiyor, ders yapmaktan kaçmak için sürekli uyuyordu. Öğretmenimizin tavsiyesiyle Dilek hanıma gittik. Bizi bilgilendirdi ve uyguladığı test ile çok güzel yönlendirdi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
R.S

Çift danışmanlığı sürecinde tanıştık değerli filiz hanımla. Sürecimizden çok memnun kaldık. Kısa sürede sonucu gördük. Filiz hanıma teşekkür ederiz.

Default Avatar75
M.S

Okul ve velilerden sürekli şikayet alıyordum. Çocuğum sonuna bilse de bazı davranışları bilerek yapıyordu sanki. Gökçen hocam bizimle çok ilgilendi, bilgilendirdi ve sürecimizin nasıl daha hızlı sonuç alabileceğini anlatarak bizleri teste gönderdi. Çocuğumuzun davranışlarının sebebinin yoğun dürtüselliği olduğunu öğrendik. Çok teşekkür ederiz hocam siz olmasaydınız belki bu sonuçları alamaz olumlu ilerleyemezdik.

Default Avatar75
K.D

Bireysel olarak görüştüm gökçen hanımla. Tamamen depresif biriydim. Bıkmıştım her şeyden. Ben demenin ne demek olduğunu, kendini sevmenin nasıl bir şey olduğunu öğrendim. Teşekkür ederim değerli hocam. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
F.B

Kızımla geçirdiğiniz süreç ve ona yardımlarınız için çok teşekkür ederim Zeynep hanım. İstemeyerek gelmişti ama daha sonrasında Zeynep ablasına gitmek için gün saydı. Kendisine güvenen bir genç haline geldi. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
C.H

Çocuğumda tuvalet problemleri oluşmaya başladı. Tuvalet eğitimimiz çok güzel tamamlanmıştı ama daha sonra bozuldu. Sürekli ağlayan ve bağıran bir çocuk haline geldi. Dilek hocam bu süreçte hem kızıma karşı hem de bize karşı güleryüzlü ve sıcakkanlıydı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
H.K

Çift danışmanlık sürecimde yanımda olan her zaman eşimle düştüğümüzde desteğini bizlere gösteren dilek hocama çok teşekkür ederiz. Evliliğimizde yaşadığımız problemler tüm aileye yansımıştı ve böyle devam ederse iki aileyi birbirine düşürecekti. Sürecimiz içerisinde eksiklikleri hataları görmek sarsılmamızı sağladı. Değerli hocama teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Z.B

Sevgililerim tarafından sürekli terk ediliyordum. Kendimi hiçbir zaman hayatımdaki kişiye layık görmedim. İlk ilişkimden sonra kalan bu duyguyu bir türlü aşamadım. Kendimi beceriksiz, hiçbir şeyi haketmeden biri olarak görüyordum. Emdr yöntemi bu sürecimde çok yardımcı oldu.adım adım başarıya gidiyorum ve artık kendimi çok seviyorum.

Default Avatar75
M.M

Zeynep hocamın yönlendirmesi ile EMDR yöntemine başladık. Bireysel sürecimin çok daha olumlu gitmesine yardımcı oldu. Eşime ve kızıma davranışlarım düzeldi. Kendine çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
Ceyda K.

Normalde sakin, anlayışlı birisi iken çok öfkeli, herşeyde kusur bulan birisi haline gelmiştim. Neden olduğunu, neyin değiştiğini bilmiyordum ama kavga etmek bana kendimi çok iyi ve güçlü hissettiriyordu. Kızım olana kadar sorun olduğunu fark etmemiştim ama bu durumun ona yansıdığını gördüğümde desteğe ihtiyacım olduğunu anladım. Aliye hocam bu desteği, güleryüzü, bilgiyi bana her anda esirgemeden verdi. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Öfke güç demek değilmiş bunu öğrenmek ve uygulamak kendimi bulmamı sağladı.

Avatar
Eda K.

Sevgili Aliye hocam yuvamin ışığı sönmek üzereyken,tam bittik biz artik derken iyiki ama iyiki rabbim sizinle tanismamiza vesile oldu.iki evladim anne babasinin yaninda mutlu büyüyecekse bunda payiniz inanin cok buyuk olacak.O kadar naif , okadar tatlisiniz ki bi okadarda profesyonel…bugun son seansimizdi ve içim çok buruk.eğer ki hiç bi çıkış yok artik dediğiniz bi dönemdeyseniz mutlaka Aliye hanimla bi tanışın inanin ki çok farkli bir yolculuğa cikacaksiniz.Aliye hocam sonsuz kere tesekkurediyorum eşim ve kendi adima.Sevgiler…

Default Avatar75
O.P

Eşimle çok severek evlendik ama vajinismus problemi ile karşılaştık. Her seferinde olur diye düşündük ama olmadı. Araştırmalarımız sonucunda merkeziniz ve değerli filiz hanımla tanıştık. Uzmanınıza güvenin ve sürecinizde size en doğru yönlendirmeleri yaptığına inanın. Eşinizle el ele başaracağınıza inanın. Ve sakın ertelemeyin. Bu süreçte bizlere destek olan sevgili hocamıza teşekkür ederiz.

Default Avatar75
P.R

Covid döneminde neredeyse tüm ailemi kaybetmiştim. En dipteydim. Artık bende ölümü bekliyordum sanki. Telefonlar çaldığında tir tir titremeye başlamıştım. Geceleri çığlıklar atarak uyanmaktan yorulmuştum. Eşimin desteği ile Filiz hocama geldim. İlk gördüğüm anda evet dedim filiz hocam beni bu dipten çıkarabilir. Oysa beni çıkarmadı kendi çıkabileceğim gücü bulmamı sağladı ve çıkarken hep ışık oldu. Sizler çok değerlisiniz hocam iyi ki tanıştık. Minnettarım size.

Default Avatar75
H.N

Oğlumun okula uyum problemi başlamıştı. Sınıftaki arkadaşlarına vurmaya, sürekli ağlamaya başladı. Okulu çok seven çocuk bir haftada değişti. Dilek hocam süreci o kadar profesyonelce yönetti ve bizleri bilgilendirdi ki olumlu adımları hemen görmeye başladık. Teşekkür ederiz

Default Avatar75
H.F

Ailemle yaşadığım problemleri unutamıyordum ve çok kin güdüyordum. Artık hem fiziksel hem de zihinsel yorulmuş, çökmüş gibiydim. Emdr yönetimi ile bu süreci aştım. Çok olumlu adımlar attım. Anılarıma gitmekten korksam da bunu uzmanımla aştım. Tüm kuruma çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
P.A

Güven kurumun ana temelini oluşturmuş. Gittiğinizde kesinlikle memnun kalacağınız bir kurum. Çocuğum için gittiğimde sürecimiz için en doğru yönlendirmeleri yaparak bilgilendirerek bizlere yardımcı oldular. Çocuğuma otizm tanısı kondu. Ancak değerli uzmanımız bizi bu kadar güzel yönlendirmeseydi eğitim sürecimiz için geç kalabilirdik. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Y.G

Annemin kaybı, iki düşük yapmam ve eşimle sorunlarımız bana bataklığa düşmüş hissi yaşatıyordu. Gün geçtikçe dibe batıyor gibiydim. Her şey herkes üstüme geliyordu. Araştırırken filiz hocamı gördüm ve sanki kendisi ile çözebilirim hissim uyandı ve gerçekten de çözdüm. Süreç içerisinde desteğini asla esirgemedi benden. Sizleri çok seviyorum hocam iyi ki hayatıma sizin gibi değerli biri girdi.

Default Avatar75
H.K.G

Kızımın uzun yıllardır devam eden davranışları vardı ama takıntı olabileceğini düşünmemiştik. Son yaşadığımız olayla bir şeylerin ters gittiğini anladık ve Zeynep hanımla görüşmeye başladık. Kızımıza olan yaklaşımı ve güleryüzü kızımın daha da cesaretlenmesini ve istekli davranmasını sağladı. Bizlere tüm bilgilendirmeleri yaptı. Sürecimizden çok memnun kaldık.

Default Avatar75
O.G

Kendimle ilgili çözemediğim konular için Zeynep hocamla görüşmeye gittim. Yıllarca kaçmıştım bir anlık kararla sürece başladım. Zeynep hocamı tanıyınca doğru karar olduğunu anladım. Bana uzattığınız ve hep yanımda olan yardım eliniz benim için çok değerliydi. Teşekkür ederim hocam.

Default Avatar75
Z.O

Sağlıklı boşanma danışmanlığı için başvurmuştuk ama yaptığımız hataları, aslında yanlış anlaşılma olanları, beklentilerimizi gördükçe sürecimiz daha iyiye gitti ve eşimle değerimizi anladık. Bu yolda bizlere yardımcı olan Dilek Hocama çok Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
C.Ş

Çift danışmanlığı sürecimizde bizlere olan desteği için Aliye hanıma çok teşekkür ederiz. Boşanmış bir çift olarak çocuklarımız için onlara davranışlarımızı düzeltmek için eski eşimle birlikte başvurduk. Yaptığımız pek çok yanlışı gördük. Teşekkürler hocam.

Default Avatar75
Z.P

Vajinismus bir hastalık değil ilk olarak bunu öğrenmemiz gerekiyor. Düşüncelerimiz, kendimizi tanımamız süreci sonuca götüren ana temellerden. Bu çözümü bize getiren kendimizi bulmamızı, evliliğimizi onarmamızı sağlayan bu kuruma ve hocamıza çok teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
B.S

Annemi kaybetmenin etkisini üzerimden atamıyordum. Rüyalarımda bile o anları görüyordum. Artık psikolojim tamamen bozulmuştu. Eşimin desteği ile EMDR yöntemine başladım. Yıllardır ertelediğim şey en korktuğum olayı aşmaya ve onarmaya başladım. Çok daha iyiye gidiyor sürecim. Emdr yönetimini benim gibi olan herkese öneririm.

Avatar
Miray

Tedaviye başlamadan önce bende yorumları okuyarak Filiz hocaya gitmeye karar verdim . Vajinismus hastası olduğumu bende yeni öğrenmiştim ve beklemedim . Tek başıma gittim ama filiz hanım beni hiç yalnız bırakmadı korkumu yendim ve bu hastalığı da . Ertelemeyin çekinmeyin gittiğinizde aile ortamı gibi herkes Güleryüzlü iyi ki sizi tercih etmişim hersey için çok teşekkür ederim

Default Avatar75
D.A

Çok temiz ve ilgili bir kurum. Seans hatırlatmasından karşılama kısmına kadar her bir personeli güler yüzlü ve nazik. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Default Avatar75
Y.D

Kızımın ergenlik döneminde boşanma sürecine girmiştik. Bu dönemde onu çok görmediğimi ve yaptığım hataları farketmiştim ama tepkisinden korkuyordum. Bu noktada Gökçen hanım bizlere yardımcı oldu. İletişimi öğretti bize. Teşekkür ederiz gökçen hanım.

Default Avatar75
H.D

Vajinismus yaşayan kadınlara seslenmek istiyorum. Çözüm burada. Ben uzun yıllardır denedim ama çözümü Kocaeli aile danışma merkezi ve sevgili filiz hocamda buldum. %100 çözümü garanti eden bir kurum. Ama sizin emeğiniz sürekliliğiniz ve ödevlerinizi yapmanız süreçte çok önemli ben bunları yaşadım ve çözümü buldum. Teşekkür ediyorum.

Avatar
Betül İ.

Hayatımın zor bir döneminden geçerken bu kurumu ve Zeynep Hanım’ı buldum. İyi ki yollarımız kesişmiş. Beklentimin çok çok üzerinde bir hizmet aldım. Öncelikle herkes çok güler yüzlü ve nazik. Aile sıcaklığında bir ortam var. Adım attığınız ilk andan itibaren doğru yerde olduğunuzu anlıyorsunuz. Zeynep Hanım’la görüşmelerimiz ise hayatımı değiştirdi diyebilirim. Çok profesyonel ve işinde çok başarılı. Kibarlığı, içtenliği, samimiyeti ve bana kattıkları için teşekkür ediyorum bir kez daha.

Default Avatar75
G.N

Eşimin eski sevgililerine takıntılı hale gelmiştim sürekli onların sayfalarını takip ediyordum. Alıkoyamadığım bir şeydi. Sebebini görmek ve farkındalığının olması bana çok iyi geldi. Bu süreçte görüştüğüm uzmanım Zeynep hanıma çok teşekkür ederim. Çok önemli ve değerli birisiniz.

Default Avatar75
G.H

Deprem korkum gün geçtikçe arttı ve beraberinde ölüm korkum başladı. Her an tetikte olan biriydim. Sonra Emdr yöntemini gördüm ve denemek istedim. Kurumunuzdan aldığım emdr hizmetinden çok memnun kaldım. Anılarım, korkularım yoğun duygularım şuan artık yoklar. Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Tüm ekibe ve uzmanıma teşekkür ederim.

Default Avatar75
K.L

İzmitin en iyi ruh sağlığı kurumlarının kesinlikle başında gelen bir merkez. Uzmanları, sekreteryası ve kurucuları ile tamamen profesyonel bir ekip. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
K.E

Sağlıklı boşanma danışmanlığı için başvurmuştuk filiz hanıma. İkimizde bilgili insanlar olduğumuzu düşünüyorduk ve sürecin hem kendimiz hemde çocuklarımız için normal seyrinde ilerlemesini istiyorduk. Ama aslında hiçbir şey bilmediğimizi, doğru sandığımız tüm söylemlerin yanlış anlamlar uyandırdığını anladık. Değerli hocama binlerce kez teşekkür ederiz. Boşanmaya girdiğimiz yerde ailenin anlamını, değerini öğrenerek çıktık. Minnettarız.

Default Avatar75
S.P

Gittiğim herkes vajinismus hastası olduğumu ve çok zor bir cinsel hayatım olabileceğini söyledi. Ümidim kalmamıştı, bitmişti artık. Değerli filiz hocam bu süreçte hem ümidimiz oldu hemde çözüme giderken yol arkadaşımız. Kendisine olan teşekkürlerimizi ifade edecek kelime bulamıyoruz. İyi ki tanıdık sizi hocam.

Default Avatar75
P.K

Bireysel sürecimde desteği için Zeynep hanıma teşekkür ederim. Düşünen herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
P.F

Covid döneminin başlaması hayatımın dönüm noktası olmuştu. Takıntılarım ve korkularım gün geçtikçe artmıştı. Herkese sürekli kızmaya ve yönetmeye başlamıştım. Temizlik hastası olup çıktım. Ama daha da kötüsü korkularım ve hiç susmayan anılardı. EMDR yöntemi bunu değiştirmemi sağladı. Hocamın desteği ile çok daha iyi bir noktaya geldim.

Default Avatar75
H.R

Tercih sürecimde beni çok iyi yönlendiren isteklerimi ve hayallerimi önceliğe alan en doğru okula yerleşmemdeki en güzel desteğim gökçen hocaya teşekkür ederim. Hayallerimi yaşıyorum ve bu konuda en büyük rol sizin.

Default Avatar75
F.D

Evlenmeyi çok isteyen ama anlam veremediğim şekilde evlilikten korkan biriydim. Bu durumu çözmek çok zor geliyordu ve sürekli erteliyordum. Bıkmıştım artık. Nişanlımın desteği ile Aliye hocayla sürece başladım. Farkındalığım arttı, duygularımı öğrendim. Kendi kendime yüklediği suçlulukları, kendimi kabullenmeyişimi farkettim. İyi ki tanıştım sizinle hocam. Teşekkür ederim tüm desteğiniz ve sabrınız için.

Default Avatar75
F.O

9 yıldır eşimle cinsel birleşme olmadan cinsellik yaşıyorduk. Uzun bir süredir artan çocuk isteğimiz ile pek çok yolu denedik ama başaramadık. Araştırmalarım sonucunda kurumunuza gelmeye başladık ve çözümü sizinle bulduk. Filiz hanım çok profesyonel ve kibar bir kadın. Kendinizi huzurlu ve güvende hissetmenizi sağlıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Default Avatar75
Gülsen F.

55 yaşında mesleğinin en üst noktalarına gelmiş dışarıdan bakıldığında mutlu evliliği olan, her istediğini yapan biri olarak görülsem de asla mutlu değildim. Mutluluğun ne olduğunu bile tanımlayamıyordum. Hayata yarış atı olmak için gelmiş gibi hissediyordum. Filiz hocam gerçek beni gösterdi, hayatımı siyah beyazdan renkli moda geçirdi. Asla hissedemem dediğim duygularımı kabul etmemi sağladı. Kendisine minnettarım. İyi ki siz hocam.

Default Avatar75
H.Z

Çift danışmanlığı süreci için o kadar çok uzmana gittik ki artık bıkmıştık ve tamam olmuyor ayrılalım demiştik. Sonra eşim Dilek hocaya gitmek istedi. Çok ümitsiz ve sinirliydim. Ta ki ilk görüşme sonuna kadar. Bize, sürecimize o kadar profesyonel ve güleryüzlü yaklaştı ki sonunda çözümü bulduğumuzu düşündük ve bulduk. Çok teşekkür ederiz sizlere minnettarız.

Default Avatar75
Ö.L

Kızıma disleksi tanısı konmuştu pek çok özel eğitimi denedik ancak istediğimiz sonucu alamadık. Banu hocamla başladığımız yol daha ilk başından beri bizleri çok memnun etti. Pres yöntemi ile şuan kızım okuma ve yazma da başarı göstermeye başladı. Kendisine olan güveni geldi ve Banu ablasına gideceği günleri saymaya başladı. Değerli hocam hakkınızda ne desem az kalır çok teşekkür ederiz size. Kızımın sürecinde en büyük şansımız sizleri tanımak oldu.

Default Avatar75
G.H

Kızımın okulunda ve öğrenmesinde çok büyük problemler başlamıştı. Öğrenmekte, anlamakta çok zorluk yaşıyordu. Öğretmenimizin yönlendirmesiyle Banu hocayla tanıştık. Yapılan WISC-4 ve diğer testler sonucunda öğrenme güçlüğü yaşadığı ortaya çıktı. Banu hocamın bilgilendirmesi ve yönlendirmesi eşim ve beni çok rahatlattı. Şuan prep yöntemi ile sürecimize devam ediyoruz ve çok memnunuz. Değerli hocam, sizlere çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
P.K

Dilek hocamla sürdürdüğümüz bireysel danışmanlık sürecinden çok memnun kaldım. Problem olmadığını düşünsekte aslında yaptığımız davranışların hepsinin eski yaşantılara dayandığını farkettim. Hocama teşekkür ederim.

Default Avatar75
G.F

Eşimle yaşadığım tartışmalar çok artmıştı ve bu durum çocuklarımızı etkilemeye başlamıştı. Uzman desteği almanın doğru olacağını düşünerek Aliye hocamla çift sürecine başladık. Çok memnunuz. Eşimden önce kendimi tanımamı sağladığı için hocama ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Çünkü sürece başladığımda eşim beni tanımıyor diye savunurken aslında kendiminde tanımadığını farkettim. 40 yaşında kendimi bulmamı sağladığınız. Teşekkür ederiz değerli Aliye hanım.

Default Avatar75
Y.H.S

Filiz hanımla geçirdiğimiz vajinismus sürecinden çok olumlu sonuçlarla ayrıldık. Bu durumu yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
M.S

Erken boşalma sorunuyla kurumunuza gelmiştim. Bunu söylemeyi bırakın kabul dahi etmiyordum. Hep karşıma gelenlerdi sorun ben değildim. Ön yargılıydım sırf insanlar sussun diye gitmiştim. İlk görüşme de iyi ki de geldim dedim. Filiz hanımefendi çok profesyonel ve bilgili biri. Kendisine çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
N.N

Neurosound sürecinde oğluma yaklaşımı, tecrübesi ve güleryüzü ile her gün koşa koşa gelmemi sağladı sevgili gökçen hocam. Sürecimize ortak olduğunuz için çok memnunuz. Sizlere teşekkür ederiz.

Default Avatar75
K.P

Acıtasyon yapmayı kötü olayları seven birisi olmuştum. Ve bu ben değildim. Neden olduğunu çözemiyorum ancak gün geçtikçe artıyordu. Dilek hocam benliğimi görmemi sağladı. Asıl sebebi görmek ise beni şok etti. Söylediğimiz sözlerin yaptığımız en ufak bir davranışın kişide ne etkiler bıraktığını kendimde gördüm. Sizlere çok teşekkür ederim hocam. Ben olabilmemdeki en büyük katkı sizlerin.

Default Avatar75
U.D

10 yıldır vajinismus hastasıyım. Filiz hocamla birlikte bunun bir hastalık olmadığını öğrendim. Sürekli erteleyerek kaçtığım zihnimdi, bana öğretilenlerdi aslında tanımladığım şey. Çocuğumun olmasını çok istiyordum ama korkuyordum yapamıyordum. Filiz hocam ilk görüşmede aslında bilmediğim vücudumu bana tanıttı sürecimizi çok güzel yönetti. İşi ehline bırakmak gerekiyor diyorlar ya çok doğruymuş. Kendisiyle aştım. Aşamayacağını düşünen herkese sesleniyorum kesinlikle denemekten ve filiz hocaya gelmekten kaçmayın.

Default Avatar75
Yasemin P.

Samimi ve güler yüzlü bir ekip. Kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir kurum. Güvenerek gözüm kapalı gidiyorum. Çok memnunuz.

Default Avatar75
C.N

Bireysel başladığım süreçte uzmanımın yönlendirmesi ile EMDR yöntemini denedim. Süreciniz içinde çok olumlu sonuçlar ortaya koymanızı sağlıyor. Tavsiye ederim.

Default Avatar75
H.K

Aldatma korkusu olan bir kadındım ve bu yüzden eşimle çok kavga ediyorduk, problem arıyordum sürekli. Sanki her benden uzak olduğu anda başka biriyleydi. En yakın arkadaşımın önerisi ile Aliye hocayla tanıştım. Yaşadığım özgüvene problemi, korkularımın asıl temelleri givi kendimle ilgili pek çok noktayı keşfetmemi sağladı. Şuan kendine güvenen, eşine güvenen evliliği çok mutlu ilerleyen birisi haline geldim. Bu yolda yol arkadaşım olduğunuz için çok teşekkür ederim hocam. Herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
P.D

Pandemi ile başlayan temizlik takıntım çok artmıştı. Bu sebeple başvurduğum ve çok memnun kaldığım bir kurum. Hijyene çok önem veren, seans aralarınla kesinlikle odayı dezenfekte eden, mis gibi kokan, size kendinizi huzurlu hissettiren bir yer. Herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
H.Ş

Bilgi almak için aradığımda bile nezaketle çok güzel yardımcı oldular. Uzmanları, kurum düzenleri, çocuğumla sevecenlikle ilgilenmeleri ile bizlerde ayrı bir güven uyandırdılar. Tüm ekibe teşekkür ederiz.

Default Avatar75
S.P

İlkokula başladığımızın 3. Gününde okuldan şikayetler almaya başlamıştık. Arkadaşlarına ve ders düzenine uyum sağlayamamıştı oğlum. Okula giderken ağlıyor, beni bırakmak istemiyordu. Yanlış olduğunu sonradan anlasam da kızdım, ceza verdim. Ama hiçbir şey fayda etmedi hatta daha da kötü oldu. Banu hocayla ilk görüşmemizden sonra oğlum daha rahatlamıştı. Oğluma güzel yaklaşımı, iletişimi ve enerjisi için çok teşekkür ederiz. Şuan tüm sürece uyumlu ve istekli bir şekilde ilerliyor. Okuldan şikayet artık gelmiyor memnuniyet telefonları alıyorum. Teşekkür ederiz sevgili hocam. Kesinlikle herkese sizi tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
Berna H.

Başından pek çok evlilik geçmiş, sürekli dayak yemiş kötü şeyler yaşamıştım ve o günleri sanki yeni bir günle tekrar tekrar yaşıyordum. Düşünmekten, ağlamaktan çok yorulmuştum artık. Karanlıkta kalmıştım ta ki İrem hanımla tanışana kadar. Işık oldunuz hayatıma güzel hocam. Bilginiz, kibar tavrınız, enerjiniz, profesyonelliğiniz ile her seanstan kuş gibi hafiflemiş olarak çıktım. Ufkumu genişlettiniz sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır değerli hocam. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
C.K

Çocuğumun tuvalet problemi için görüşmeye gelmiştik. Buse hanımla görüşme sağladık ve memnun kaldık. Kısa bir sürede olumlu sonucu gördük. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
C.S

Yaşadığımız dikkat eksikliği ile ilgili kurumunuza başvurarak Banu hocamla sürecimize başladık. Gözlemleri ve yönlendirmeleri ile WISC-4 testi yaptırdık. Çok ilgili ve bilgili bir hanımefendi. İlginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz güzel hocam. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
Kübra D.

Ergen oğlum içine kapanmıştı. Arkadaşları ile konuşmayı bir anda kesti. Ne olduğunu sorsaktaanlatmıyordu ama gün geçtikçe üzülüyordu. İrem hocayla tanıştığında çocuğum çok değişti. Ben demeye başladı. Kendisini gördü. Güvenmeyi öğrendi. Yaşadığı sürecin akran zorbaloğı olduğunu öğrendiğimizde çok üzülmüştük ancak şuan oğlumuzun olduğu kişi ile çok gurur duyuyoruz. Sizlere minnettarız İrem hocam. Güleryüzünüz ve sonsuz desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
K.L

Emdr ile kendimi buldum ve onardım. Evlenmemiş ve bunun baskısını çok yaşamıştım. Özgüvenim bitmişti, anıları unutamıyordum. Artık çok yorulmuştum. Dilek hocamın yönlendirmesi ile EMDR yöntemini denedim çok memnun kaldım. Değerli hocama teşekkür ederim.

Default Avatar75
R.P

Eşimle çok farklı karakterleriz. Daha nişanlıyken bile bir şeylerin eksik olduğunu biliyordum ama devam ettim. Evlendik, çocuğumuz oldu ama ben hiç mutlu değildim. Boşanmamı hak etmiyordu ama bende mutlu olamıyordum. Çıkmaza girmiştim. Mutsuzluğumun sebebini de bilmiyordum. Değerli Aliye hocam bu sürecimde bilgisi ve desteği ile hep elimden tuttu. Çok Güleryüzlü bir hanımefendi. Aliye hocama ve tüm ekibe teşekkür ederim.

Default Avatar75
R.D

Sevgili Aliye hocam sizlere ne kadar teşekkür etsem, övgü dolu cümleler söylesem azdır. Kim ne der diye o kadar çok düşünen biriydim ki size ilk geldiğimde umudum çok azdı çözüm için. Ama siz bana o güveni, umudu verdiniz, kendi gücümü görmemi sağladınız. Artık ben çok güçlü bir kadınım diyebiliyorum çünkü kendimi tanıyorum. Minnettarım.

Default Avatar75
K.E

6 aylık evliyiz, vajinismusla 6 aydır savaşıyoruz diyebiliriz. Erteledik hep yaparız düzelir dedik. Ama düzelmedi. Daha da kötüye gitti. Çok yanlış yöntemler denedik. Korkum gittikçe arttı. Ama çözümü filiz hanımda bulduk. Süreç içerisinde bizi çok iyi yönlendirdi, bilgilendirdi çok teşekkür ederiz. Sakın ertelemeyin. Hepimiz bunu başarabilecek güce sahibiz. İyi siz filiz hocam.

Default Avatar75
D.H

Memnun kaldığım ve pek çok arkadaşıma da tavsiye ettiğim bir kurum. Süreciniz tamamlansa da sohbet etmek için gitmeyi isteyeceğiniz bir yer. Uzmanıma ve tüm kurum çalışanlarına teşekkür ederim. Sohbet etmekten çekinen, sosyal fobisi olan ben şuan tamamen sosyal ve sohbeti çok seven birisi haline geldim.

Default Avatar75
N.K

Ergenlik dönemi baş etme zorlandığımız bir dönem oldu. Evde her gün tartışır hale geldik. Aile bağlarımız kopmak üzereydi. Zeynep hocamla geçirdiğimiz süreç bizlere çok iyi geldi. İlk günden son güne kadar her görüşme de bir şeyler öğrendik ve ilerledik. Bizden desteğini hiç eksik etmeyen, tüm olumsuz düşüncelerimize rağmen bizlere yardımcı olan Değerli hocama çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Default Avatar75
Ü.N

Nereye çekerseniz oraya gider derler ya ben işte o kişiydim. Engel olamıyordum, kötü olacağını bile bile çevremde kim ne isterse onu yapıyordum. Yaşadığım son olay bu durumu artık değiştirmem gerekiyor dedi. Aliye hocam benliğimi görmemde çok yardımcı oldu. Benim kim olduğumu bana gösterdi öğretti. Çok çok teşekkür ederim sevgili hocam.

Default Avatar75
L.T

Oğlumun tuvalet eğitimi sürecinde hiç başarılı olamadık ve tuvaletten korkmaya başlamıştı. Tuvalet eğitimi için kurumunuza başvurduk. Uzmanımız İrem hanım süreç içerisinde oğluma yaklaşımı, güleryüzü ve bilgilendirmeleri ile çok yardımcı oldu. Teşekkür ederiz hocam.

Default Avatar75
B.D

Evliliğimiz her anlamda kötü ilerliyordu. Özellikle cinsel sıkıntılarımız pek çok şeyin üstüne çıkmıştı. Ve bu durum bende aldatılma korkusunu ortaya çıkarmıştı. Arkadaşımın övgüleri ile filiz hocayla tanıştım ve ne kadar doğru anlattığını anladım. Kendi bedenimi tanımıyormuşum ben onu gördüm. Sizler ışık gibisiniz hocam dokunduğunuz yeri aydınlatıyorsunuz tıpkı hayatım ve evliliğim gibi. Teşekkür ederim sevgili filiz hocam.

Default Avatar75
K.Y

Çocuğumun lise sınav süreci ve tercih sürecinde bilgisi ile yanımızda olan bizlere en doğru yolu gösteren, çocuğumun endişelerini giderek , şuan istediği hedefe ulaşmasında en büyük desteği veren sevgili Gökçen hocama çok teşekkür ederiz. İyi ki bu sürecimizde sizleri tanıdık hocam.

Default Avatar75
T.N

Kurum kurucu müdürü Tanju beye ve tüm ekibe yaklaşımları, sıcakkanlı tavırları, güleryüzleri ve pozitif enerjileri için teşekkür ederiz. Uzman bir kadro ancak bu şekilde bir araya getirilebilirdi.

Default Avatar75
J.U

Eşimle yaşadığımız problemler ve boşanma sürecimiz çocuklarımızı çok etkilemişti. Sınav dönemindeki kızım bu süreçten en çok etkilenendi. Ebeveynler olarak başarısız olmuştuk. Sürekli yemek yemeye başlamıştı. Artık çok çaresiz kalmıştım. İrem hocamla tanışmamış bu şekilde oldu. Kızım çok istekli gitti ve her gittiğinde bambaşka biri olarak o odadan çıktı. Bizlerde ebeveynler olarak doğru bildiğimiz ama yanlış yaptığımız pek çok şeyi düzelttik. Şuan çok başarılı bir öğrenci ve en önemlisi özgüveni yüksek kendisini seven bir genç. Değerli İrem hocam, kızımın irem ablası ne desek az kalır sizin için İyi ki bu süreçte siz ve desteğiniz bizimleydi.

Default Avatar75
H.S

3 yıllık evli ve vajinismus hastası biriydim. Kabullenmiyorum ve sürekli erteliyordum. Bu süreci filiz hocamın desteği ve bilgisi ile yendim. Kendi vücudunu tanımayan ve bu tarz konulardan sürekli kaçan biriydim. Tabularım duvar gibiydi ama filiz hocamın karşısında duvar kalmadı. Bu süreçte bizi yönlendiren, bilgisiyle destek olan hocamıza teşekkür ederiz.

Default Avatar75
K.K.G

Profesyonel bir kurum. Seans sistemleri, hatırlatmaları, sabırla bilgilendirme yapmaları, karşılama ve beklerken ağırlamaları bizleri çok memnun etti. Özellikle Elif hanıma güler yüzü için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
H.P

Yaşadığımız dikkat eksikliği süreci ile ilgili kuruma gelmeye başladık. Banu hocam çok güzel bir şekilde bizleri bilgilendirdi ve yönlendirdi. Çok enerjik ve bilgili bir uzman. Test ve görüşme süreçlerinin hepsinden çok memnun kaldık. Çok çok teşekkür ederiz sizlere sevgili hocam. İyi ki sizinle böyle bir sürece başladık.

Default Avatar75
G.G

Yaşadığım kayıplar, temizlik hastalığım, takıntılı düşüncelerim sanki girdabın içinde sürekli dönen bir eşya gibiydim. Kendim kimdim onu bile unutmuştum. İrem hanımla tanıştığımda sürece çok önyargıydım. Ancak daha ilk görüşmede o önyargımı yıktı. Profesyonel yaklaşımı, sıcakkanlı tavırları ve güleryüzü kendimi evimde huzur içinde güvende hissetmemi sağladı. Çok güzel bir süreç geçirdik ve değerli hocam her zaman yanımda oldu düşmeme izin vermedi. Sizi çok seviyorum hocam iyi ki hayatıma girdiniz, yaşamımı renklendirdiniz.

Default Avatar75
B.M

Takıntılı düşüncelerim evden çıkışımı 3 saate çıkarmıştı. Sürekli bir şeyleri kontrol etmekten, her şeyi saatlerce temizlikten çok memnundum ama bir sorun olduğunu düşünüyordum. Zeynep hocamla tanıştığımda aslında yaşamadığımı kendime eziyet ettiğimi gördüm. Süreç yönetimi ve bilgisi, güleryüzü ile çok yardımcı oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Default Avatar75
B.P

Bireysel sürecimde güleryüzü ve bilgisiyle hep yanımda olan Dilek hanıma çok teşekkür ederim. Yürümeye korktuğum yolda pusulam oldu. Kaybolmamam için tüm desteğini verdi. Değerinizi anlatamam. Teşekkür ederim.

Default Avatar75
N.K

EMDR yöntemini daha önce denemiştim ama devam etmekten kaçmıştım. Bu konuda uzmanınız ve onun desteği de çok önemli. Kurumunuzda tekrar denemek istedim ve iyi ki denedim. Hem uzmanımdan hemde EMDR yönteminden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Default Avatar75
H.Z

17 yaşındaki kızım lisenin ilk yılları çok başarılı ve rahat bir öğrenciyken son yılında tamamen değişmişti. Çok kaygılı bir genç haline geldi. Bizi sürekli tersliyor, arkadaşlarından uzak kalmak istiyordu. Destekte almak istemiyordu. Israrlarımızla İrem hocayla tanıştı ve sonrasında seans günlerini iple çekmeye başladı. Her görüşmede daha başarılı adımlar attı. Şuan İstanbul Teknik Üniversitesinde istediği bölümde okuyor. Her şey için İrem hanıma ne kadar teşekkür etsek azdır. Hala kendisini ziyaret ediyoruz. Emekleriniz ve desteğiniz bizler için çok değerliydi hocam. Herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
G.R

Değerli İrem hocama teşekkür ederek başlamak istiyorum. Pek çok düşük yapmış ve sonunda 3 yaşında çok tatlı bir kıza anne olmuş biriyim. Ama bir anda kızımdan ve eşimden uzaklaştım. Çok öfkeli, despot birisi olmaya başladım. Kızımın doğumuyla başlayan süreç beni hem yıktı hem de sürekli kendimi sorgulamama sebep oldu. Yakın bir arkadaşımın tavsiyesi ile İrem hocamla sürece başladım. Gülümsemesi, sıcakkanlı yaklaşımı, bilgisi, sürece hakimiyeti ile evet ben bu durumu çözebilirim dedim. Artık ihtiyaca bağlı görüşüyoruz ve kızıma eşime en önemlisi kendime döndüm. İyi ki siz hocam, yaptığımız her şey için ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
S.F.G

Çift sürecimizde bizleri adım adım ileriye taşıyan, bizlere pek çok şey öğretip fark ettiren Filiz hanıma çok teşekkür ederiz. Siz ve desteğiniz olmasaydı biz ailemizi kurtaramazdık.

Default Avatar75
C.C

Çocuğum olduktan sonda eşimden evimden uzaklaşmıştım. Sebebini bulamıyordum ama bu duyguyu da kontrol edemiyordum. Ne yapacağımı şaşırmıştım. Aliye hanım sürecimi planlamama, görmediğim şeyleri görmeme, kendim olabilmeme çok destekçi oldu. Her düştüğümde elimden tuttu. Büyük bir güven duygusu ve samimiyetle sürecimizi devam ettirdik. İyi ki siz Aliye hanım, sizleri tanımak benim için büyük bir şanstı.

Default Avatar75
G.D

Vajinismus tedavisi için Filiz hocamla yollarımız kesişti iyiki de kesişti. Kaybettiğim özgüvenimi bana geri verdi. Ben başardıysam siz de başarabilirsiniz. Vajinusmusun hayatınızı çalmasına izin vermeyin be güçlü olduğunuzu asla unutmayın. Biz kadınlar istersek her şeyi başarabiliriz yeter ki inanalım. Vajinısmusu yenen binlerce kadından bir tanesiyim sıradaki neden siz olmayasınız.

Default Avatar75
H.F

Kızımın dürtüselliği, dikkat eksikliği ve sosyal anlamda uyumsuzluğu vardı. Banu hocamızın yönlendirmesi ile Neurosound programına başladık. Çok istekliydik. Sonuçta çok güzel oldu. Biz çok memnun kaldık. Çocuğunuz ve hatta yetişkinler olarak bziler için çok etkili bir program.

Default Avatar75
F.P

Eşimle yaşadığımız aile problemlerine geniş ailenin karışması bizi artık mahvetmişti. Ne yaparız ne ederiz diye düşünmekten bıkmıştım. Bu noktada tanem hocamla başladığımız süreç her şeyi puzzle gibi düzenlememize yerlerine koymamıza yardımcı oldu. Güleryüzü, bilgisi ve tecrübesi ile bizleri o kadar rahatlattı ki ne kadar teşekkür etsek azdır kendisine. Sizleri tanımak bizler için çok büyük bir şanstı hocam çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
n.g

18 yaşındaki kızım mezun döneminde çok yüksek kaygı ve endişe içine girmişti. Çok ders çalışıyor ama verimli olmuyor diye sürekli ağlıyordu. Ne yapacağımızı şaşırmıştık artık eşimle. Araştırmalrımız sonucunda öğrenci koçluğu ve Tanem hanımla tanıştık. İlk görüşmede bile kızımda olumlu adımlar vardı. Şuan çok iyi bir süreç ilerletiyorlar. Çok teşekkür ederiz değerli hocam.

Default Avatar75
K.A

Yaşadığım aldatma sonucunda çok öfkeli biri olmuştum. Kendimi suçladım, eşimi suçladım, çocuklarımı suçladım. Bir girdabın içine girmiş gibiydim. Kardeşimin yönlendirmesi ile Tanem hanımla bireysel sonra çift görüşmeye başladık. Çok güzel bir süreç ilerletiyoruz. Çok memnun kaldım.

Default Avatar75
H.I

Annemi kaybettikten sonra hep kendimi suçlamış hayatı kendime zehir etmiştim. Evlilik hayatım iş hayatım bitme noktasına gelmişti. Yaptığımın farkındaydım ama engel olamıyordum kendime. Tanem hocam ise bu noktada ışık gibi girdi hayatıma. Aslında düşüncelerimin temelini görmemi sağladı. Yaptığım şeylerin sebebini anladım sayesinde. Bana kendimi ve anneme olan güzel duygularımı geri verdi. Size minnettarım hocam. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
H.H

Değerli Tanem hocamla başladığımız çift sürecimizden çok memnunuz. Yaşadığımız tüm kavgalar, atışmalar eşimle bizi çok kötü bir noktaya getirmişti. Evde birbirimizi görmeye tahammül bile edemez haldeydik. Boşanma kelimesini hiç kullanmasakta gidişatımız orasıydı. Arkadaşımızın tavsiyesi ile Tanem hocayla sürece başladık. Erkek dili kadın dili, biz olabilmek, yetişkin ego gibi pek çok şeyi öğrendik kendisinden. Şuan çok daha iyi bir noktayaız. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
N.S

İkiz çocuklarımın birbirine olan yoğun öfkesi için görüşmeye Gökçen hocama gelmiştik. İki kızıma da yaklaşımı bizlere net bir şekilde süreci anlatması ve yönlendirmeleri bizleri çok memnun etti. Kendisine çok teşekkür ederiz. Kızlarımın kardeşlik bağları, aile bağlarımız güçlendi.

Default Avatar75
A.D

Evlenene kadar eşimle iletişimim, yaklaşımım çok iyiydi. Ancak evlendiğimiz günden sonra bir şeyler bende değişti. Bu evliliğimiz içinde iletişime, davranışlara hatta cinselliğimize bile yansıdı. Eşim sürekli ağlıyor ve onu sevmediğimi söylüyordu. Onu çok seviyordum ama neden böyle olduğunu bilmiyordum. Aliye hanım bana o nedeni gösterdi. Ve gördükçe, farkettikçe sürecimiz olumlu şekilde ilerledi. Teşekkür ederim Aliye hanım, evliliğime ve en önemlisi bana ışık oldunuz.

Default Avatar75
J.S

Vajinismus sürecimizde yanımızda olan değerli hocama teşekkür ederim. Bu çözüm sizinle geldi bizlere. 7 yıldır çözüm arayan ve hep kapıdan ağlayarak çıkan bir çifttik. Yapamadık, olmadı hiç. Çocuğumuz olsun çok istiyorduk ama vajinismusu çözememiştik. Ailelerimize bile söylemedik. Her şeyi eşimle birlikte yaşadık. Filiz hocam hoşgörüsü, bilgisi ve desteği ile hep yanımızda oldu. Çözüme ulaştık ve bir bebek bekliyoruz. Ne desek az kalır sizlere hocam. Kesinlikle bu durumu yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
G.Ş.H

Uzmanımızdan ve kurumdan çok memnu kaldık. Detaycı biri olarak her detayı sorsam da sabır ve ilgi ile tüm sorularıma cevap verdiler. Çocuğunuz seanstayken içerideki huzurlu ortamda sizde evet doğru yerdeyim diyorsunuz. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
F.B

Eşimle yaşadığımız problemler bizi boşanma davasına kadar götürmüştü. Ama ikimizinde amacı ayrılmak değil çözüm bulmaları. Tabiki becerememiştik. Sonra değerli irem hocamla tanıştık. Güleryüzü, samimiyeti, bilgisi ile evet biz çözümü bulacağız dememizi sağladı. İşinin ehli bir hanımefendi. Kendisine minnettarız. Sizleri çok seviyoruz hocam. Bizleri adliyenin koridorlarından çıkarıp el ele olmanın kıymetini bilen, önce kendini sonra eşini anlayan ve ona göre adım atan kişiler yaptınız. İyi ki sizinle tanıştık, hayatımıza dokundunuz. Çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
F.H

Ortaokul sürecinde çocuğumuza dikkat eksikliği ve hiperaktivite tanısı kondu. Sürecini olumlu ilerletmek için her yöntemi denemeye karar vermiştik. Araştırmalarımız sonucunda Neurosound programını bulduk. Ön görüşme ve sürece başlama noktasında acabalarımız vardı. Ama iyi ki başlamışız. Çok memnun kaldık. Düşünen herkese kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Default Avatar75
G.O

16 yaşındaki kızıma disleksi tanısı konmuştu. Özel eğitim ve pek çok süreç denemiştik. Neurosound programını da denemek istedik ve iyi ki denedik. Kızım sürece ilk başta çok karşıydı, kitap okumaktan, okuldan kaçan biriydi. Ancak şuan kitap serileri okumaya, üniversite sınavına hazırlanmaya başlandı. Çok memnun kaldık.

Default Avatar75
G.T

6 yaşındaki oğlum yapılan testler sonucunda dürtüsel çıkmıştı. İlaç kullanmasını istemiyorduk. Araştırmalarımız sonucunda Neurosound sistemini öğrendik. Ön görüşmeye gittiğimizde değerli Banu hocam bizlere o kadar güzel yaklaştı ve süreci anlattı ki evet aradığımız bu dedik. Sürecimizin sonlarındayız şuanve oğlumun ne kadar geliştiğini kendi gözlerimle gördüm. Ancak aile olarak bizlerinde üzerine düşenler var. Hep birlikte bunu başardık. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
R.H

8 yaşındaki oğluma dikkat eksikliği tanısı konmuştu. Verilen ilaçları içmeyi reddediyordu. Bu süreçte uzmanımızın tavsiyesi sonucunda Neurosoundla tanıştık. Tereddüt ederek başladığımız programdan şuan çok memnunuz. Oğlum her geçen gün ileriye gidiyor. Tüm ekibe çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
K.Ö

17 yaşındaki oğlum için geldik Zeynep hanıma. Bizimle sohbet etmeyi bırakmış, tamamen içine kapanmıştı. Daha ilk görüşme de yüzü gülerek odadan çıktı ve ilk hafta da değişimler başladı. Değerli hocam size çok teşekkür ederiz hem oğlumuza hemde ebeveyn olarak bize pek çok şey öğrettiniz.

Default Avatar75
M.K

Sevgili Dilek hocam ilk olarak sizlere teşekkür ederek başlamak istedim. Çünkü hayatimın dönüm noktalarından birisiniz. Yaşadığım tüm sorunları, travmaları, takıntılarımı çözmemde en büyük destekçim siz oldunuz. Bilginiz ve desteğiniz için minnettarım. İyi ki sizinle bir süreç geçirdim.

Avatar
Dilara B.

En dipte olduğum, kimseyle konuşamaz, evden çıkamaz hale geldiğim dönemde buldum Filiz Hoca’mı. Babam 4. evre kanser hastasıydı, anneannemi ise kaybedeli 1 ay olmuştu. Kendimi kaybetmiştim, eski ben değildim. Filiz Hoca’mın desteğiyle önce ölüm ve kanser hastalığını kabullendim. Daha sonra ise kendimi arayış sürecim başladı. Hocamın verdiği kitapları okudum, ödevlerimi yaptım. Bu 7 aylık süreçte en iyisini de en kötüsünü de yaşadım. Beni mutsuz eden işimi değiştirdim, ilişkim çok daha iyi evlenme sürecine girdim, aileme nasıl yaklaşacağımı biliyor ve babama ona göre davranıyorum. Kendimi buldum ama arayışım hala devam etmekte. Artık çok daha iyi, kendine güvenen, farkındalığı artmış bir insan olduğuma inanıyorum. Bu süreçte bana çok destek olan Filiz Hoca’ma ne kadar teşekkür etsem az. Sadece aile/çift terapisi değil her konuda danışmanlık alabileceğiniz biri kendisi. 🙂

Default Avatar75
B.B

Vajinismus için doğru adres Sevgili Filiz Özsoy hocam. Hayatıma dokundunuz. İşinin erbabı muhteşem bir insan. Süreçte çok utandım, direndim ama siz hiç vazgeçmediniz bana da umut oldunuz. Çok teşekkür ederim hocam. 3 yıldır aşamadığım sorunu sizinle çok kısa bir sürede aştım. Minnettarım.

Default Avatar75
D.

İçtenlikleri ve alakaları için tüm ekibe çok teşekkür ederiz. Başta Tanju Ekinci hocamız olmak üzere uzmanımız ofis personeli olarak herkes çok canayakın ve ilgiliydi.

Default Avatar75
Ç.B.Y.

Herkese çok teşekkür ediyorum 2 aya yakın bir süreçte beraberiz çalışan arkadas ve hocalarımız her biri ayrı incelik ve nezaket içindeler emeği geçen ve geçmeye devam eden herkese tekrar teşekkür ediyorum hic bir sekilde acaba iyi olur mu diye düsünmeyin kesinlikle ve kesinlikle herkese tavsiyem içiniz rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Bu süreçte ergenlik dönemindeki kızıma, küçük oğluma ve bireysel olarak bana destek veren çok Değerli İrem hocama da ayrı teşekkür etmek isterim. İyi ki tanışmışız hocam.Hayatımıza ışık oldunuz

Default Avatar75
Eda g.

Buse hanıma üniversiteye başlayacağım süreçte yaşadığım korku ve uyum sorunlarım olabileceği düşüncesi ile gittim. Çok kararsızdım ve karar vermek beni çok korkutuyordu. Şuan hala devam etsekte o sorunlarımı çözdüm. Yaşamıma yön vermemde yardımcı olması üniversiteye uyumumu kolaylaştırdı. Çok teşekkür ederim sevgili Buse hanım.

Default Avatar75
S-M

Eşimle boşanma sürecindeydik çok büyük problemlerimiz olduğunu düşünüyorduk.Sevgimiz bitmiş gibiydi sanki. Güven problemlerimiz başlamıştı. Bu süreçte araştırarak Aliye hanımla tanıştık. 1,5 aydır devam ediyoruz. Şu an çok daha iyiyiz. Kendimizde olan eksiklerimizi görmüş olduk. Artık empati kurabiliyoruz. Suçlama yapmadan duygularımızı ifade edebilmeyi öğrendik. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
K.O

Doktorlar bir sorun olmadığını söylüyordu ama hep bir sorun vardı. Eşimle cinsel birliktelik yaşayamıyorduk. Fiziksel bir durum yoktu ama kafam susmuyordu. Yardım çığlıkları atıyordu sanki. Araştırma yaparken denk geldim filiz hocama. Yorumları okudukça acaba olabilir mi diye düşündüm ve koş koşa geldim. Bu sorunu yaşayan tüm kadınlara sesleniyorum. Çözüm değerli filiz hocamda. Sakın ertelemeyin ve çekinmeyin. Bize yaklaşımı, kararlılığı, her düştüğümüzde bizleri tekrar kaldırması sürecimizi çözümle tamamlamamızı sağladı. Sizi çok seviyorum hocam, iyi ki tanıştık.

Default Avatar75
M.E.

24 yaşında ama kendini çok yaşlı hisseden biriydim.Özel hayatımın yanında ailemi birarada tutma çabası kendimi sürekli suçlu ve yorgun hissetmeme sebep oluyordu. İşin içinden çıkamaz bir hale gelmiştim. İşte o anda bbu şekilde devam edemeyeceğimi anladım. Arkadaşımın tavsiyesi ile İrem hocamla tanıştım. Kendini anlatamayan birisi olduğum için çok gerilmiştim ama ilk tanışmamızda kendimi o kadar rahat hissetmemi sağladı ki kendime bile anlatamadıklarımı hocama anlattığımı farkettim. Bu yolda desteğiniz için çok teşekkür ederim İrem hocam. Bana gerçek beni gösterdiniz. İyi ki varsınız hayatıma çok güzel bir dokunuş yaptığınız için minnettarım.

Default Avatar75
Yasemin

Zeynep hocam süren seanslarımız boyunca oldukça ilgili, sabırlı, disiplinli ve etkiliydi. EMDR terapisi aldığım süre boyunca ve sonrasında hayata bakışım değişti ve gelişti. Sorunlarımın kaynaklarını ve çözümleri artık daha rahat görebiliyorum. Kendimi daha iyi ve huzurlu hissediyorum. Kendim için yaptığım en iyi şeylerden biri bu terapiye devam etmekti.Hocam sizlere her şey için çok teşekkür ederim

Default Avatar75
V.L.

Tüm ekip olarak bir bütün gibiler. Hepsi aynı enerjiye, güleryüze ve profesyonelliğe sahip. Sadece kahve içip sohbet etmek için bile gitmek istiyorsunuz. İyi ki tanıştık sizlerle

Default Avatar75
E.P

2 yıldır evliyim.cinsel birlikten yaşayamıyorduk neden olduğunu çözememiştik. Kadın doğuma gittiğimde vajinismus olduğumu öğrendim. Ameliyata kadar herşeyi denedim ama olmadı. Filiz hocamla tanıştıktan sonra biteceğine inandık güvendik ve öyle de oldu. Samimiyeti, anlayışı, uzmanlığı için kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Ka. N.

3.5 yaşında ki oğlumun arkadaşları ile sğrekli kavga etmesi, oyuncağını paylaşmaması ve sürekli ağlayarak bir şeyleri istemesi üzerine Buse hocamla tanıştık. Oğlumuz ile çok iyi bir bağ kurdu ve oğlumda çok yollar kat ettik. Kendisine güzel sabrı, ilgi ve alakası için teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
E.A

5 aylık evliyim ve bu 5 ayda çok sıkıntı çektim. Eşimin ailesi sürekli torun isterken ben vajimismuslu biriydim. Kimseye söyleyemedik, çözümü bulamadık. Hep olur dedik hep çözüm gelir dedik ama gelmedi. Ta ki filiz hocamla ve kurumla tanışana kadar. Kesinlikle güvenebileceğiniz, işlerinde profesyonel bir kurum. Sürecimizde en büyük rol hocamızındı. Değerli hocam iyi ki tanıştık, iyi ki varsınız.

Default Avatar75
R. S

Ahhh söze nerden başlasam, sabır kelimesinin karşılığı canım filiz hocam, bir insan nasıl bu kadar sabırlı, anlayışlı, içten ve samimi olabilir. 2 yılı aşkındır uğraştığım vajinismus sorunundan hiç bıkmadan usanmadan bize öğrettikleri maddiyatla ölçülemez, iyi ki filiz hocamı bulmuşum, iyi ki bu süreci onla yönetmişiz. Adım adım en az 8 seans belki 20 belki 30 telefon görüşmesi, ne sorduysam bıkmadan usanmadan bana anlatan canım hocam iyi ki varsın.. Geçmişte yaşadığımız travmalar, küçükken cinsellikle ilgili duyduğumuz saçma sapan şeyler bizi ne hale getirmiş oysaki.. Geçmişe daha fazla takılmadan herkesin önüne bakmasını, tedavi için muhakkak yardım almasını, utanmadan çekinmeden işi bilen Filiz hocam gibi bir uzmana konuyu aktarıp sorununu çözmesini çok isterim, kendim çok erteledim başkaları ertelemesin, eşinize de kendinize de değer verin,hayat ertelenecek kadar uzun değil. Ek olarak telefonu açan tatlı dilli bayan arkadaşlarımızdan tutun da, böyle bir kurumu hizmete açan sahibinden ve tabiki Filiz hocamdan Allah razı olsun. Sevgiler,

Avatar
M.B

Biz Yeni evli bir çiftiz vajinismus tedavisi için birçok araştırma yaptık ve Filiz hanımla karşılaştık…yorumları okuyarak kendisini seçtik ve ne kadar da doğru bir seçim yapmışız .3 seyansta üstesinden gelmeyi başardık inanılmaz bir süreçti zorlandığım günlerde oldu ama pes etmedim devam ettim ve başardım .. hâlâ bu sorunla uğraşan ve çözüm arayan bir çok kadın olduğunu biliyorum.kendi kendine geçer doktora gitmeden de çözeriz diye boşuna Zaman kaybetmeyin Filiz hanım bu konuda uzman ve kendisine yüzde yüz güvenebilirsiniz.. sonuç almama gibi bir durum söz konusu bile değil.. kendisine sonsuz teşekkürler iyi ki karşılaşmışiz diyorum.umarim hâlâ bu sorunla uğraşan kadınlara yol gösterebilmisimdir..?

Default Avatar75
R.

Kurum olarak kesinlikle profesyoneller. Güleryüzleri, süreç yönetimleri, karşılamadan yolcu etmeye kadar olan tüm süreç size kendinizi huzurlu ve rahat hissettiriyor. Danışmanlık almak isteyen herkese kesinlikle önerebileceğim bir kurum.

Default Avatar75
G.T

Kısa süre içerisinde aile büyüklerimi peş peşe kaybettim ve bu süre içerisinde depresyona girdim. Bir uzman yardımı almam gerektiğinin farkındaydım ve sosyal medya üzerinden kurumun bilgilerine ulaştım ve randevu aldım. Bu süre zarfında bana yardımcı olan Aliye Hanımın güler yüzü ile bana güven vermesi devamlılığım konusunda büyük önem taşıdı. Olaylara bakış açımı değiştirmek , olumsuz duygularımla yüzleşerek kabul etmemi sağladığı için çok teşekkür ediyorum, aynı zamanda kurum çalışanlarının güler yüzlü olmasından dolayı da teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
I.Y

Evlilik yolunda yaşadığımız sıkıntılar bizleri çok yıpratmış ve birbirimizden uzaklaştırmıştı. bir arkadaşımızın tavsiyesi ile biraz çekinerek geldiğimiz bu kurumda sevgili Tanem Bircan hocamız sıkıntılarımızı atmamızda bizlere çok yardımcı oldu. Tekrar kendimizi, ilişkimizi bulmamızı sağladı. Tüm ekibinize çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Fe.

Çok başarılı ve özverili bir kurum. Wısc-4 testi için gittik ve her anda bizlerle çok güzel ilgilendiler. Uzman kadrosu ve sıcak ortamıyla rahat ve huzurlu hissedebileceğiniz bir yer.

Default Avatar75
P. Ay

7 yaşındaki kızım sınıf arkadaşları gibi değildi. Okumaya ve yazmaya geçememişti. Konuşmada bazı zamanlarda güçlük yaşıyordu. Sınıfının gerisinde kalmak özgüvenini tamamen bitirmişti. Nasıl bir yol izlemeliyiz diye araştırırken Banu hocamızla tanıştık. İlk görüşmede bizelere hem süreci anlattı hem de Wısc-4 zeka testi ile bilgi verdi. Test uygulamasıında o kadar ilgiliydi ki okumaktan kaçan kızım kendisinin yanında hecelese de okumayı denemişti. Test sonucunu bizlere aktarark özgül öğrenme güçlüğü olabilme olasılığından bahsetti. Kendisi ile şuan prep görüşmelerine devam ediyoruz ve o kadar memnunuz ki. Çocuğum okumaya hatta yavaş yavaş yazmaya başladı. Kendisine güveni geldi. Bizlerde farkında olmadan yaptığımız baskıcı tavırlarımızı düzelttik. Çok çok teşekkür ederiz banu hocam bu süreçte kızımınızn ve bizim elimizden tutarak düşmemize izin vermediğiniz hep destekçimiz olduğunuz için. iyiki varsınız.

Default Avatar75
Asu G.

Aile içi problemlerimiz gün geçtikçe artmıştı ve çözebilmek adına Dilek Hanım’a başvurdum. Sinirlenmeden kendimi ifade edemiyordum. Kendisi ile 2 aylık bir görüşme yaptım ve artık kendimi rahatlıkla ve sakin bir şekilde ifade edebilmeye başladım. Son derece insancıl bir yanı var aynı zamanda seans öncesi, seans sırası ve sonrasında olmak üzere tüm kuralları ilk görüşmede anlattığı gibi sonuna kadar uygulamaktadır. Çok profesyonel ve tecrübeli olduğunu düşünüyoruz. Herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
Arda K

Sizde çok teşekkür ederim İrem hocam.Oğlum tuvalete gitmeyi reddediyordu, sürekli erteliyordu her yöntemi denedim cok zaman ve emek harcadım ama başaramadım bu sorun kardeşi olduktan sonra dahada artarak devam etti. Araştırmalarım ve tavsiye sonucunda İrem hocamla tanıştım.Oğluma yaklaşımı ile daha ilk seanstan çok güzel bir adım atmamızı sağladı. herkes tavsiye ederim hiç ertelemeyin. Hemen ulaşın tekrar kendisine cooook teşekkür ederim iyiki sizi tanimisim.

Default Avatar75
R.s

Zeynep Hanım’ı psikolojik.Bende panik atak ve kaygı bozukluğu vardı ve yıllardır bu durumla uğraşıyordum.Kendisinden emdr tedavisi aldım.Yıllarca uğraştığım o kaygılar korkular bir süre sonra normale döndü.Genç yaşına rağmen oldukça başarılı ikna kabiliyeti yüksek neşeli ve net bir insandır.Ayrıca işinde çok iyi olduğunu düşünüyorum.İyi ki karşılaştık. Her şey için teşekkür ederim.

Default Avatar75
Oğuz F.

Oğlumuz için okuldan o kadar şikayet duymaya başlamıştık ki eşimle ne yapacağımızı şaşırdığımız bir döneme girmiştik. Sürekli öfke patlamaları ve bağırmaları başlamıştı. Kardeşi olmasına bağlamıştık ama onun yanında tamamen sevgi doluydu ve sakindi. Uzman desteği almak için eşim Buse Gökçen hocamızdan randevu aldı ve sürecimiz bu şekilde başladı. Aslında eşimle yaptığımız iletişim hatalarını, tutumumuzdaki eksiklikleri görmek bizi şok etti. Biz kendimizi düzelttikçe çocuğumuzun davranışları da düzeldi. Yardımlarınız, bilginiz ve bize olan sonsuz ilginiz için çok teşekkür ederiz Buse hocam, iyiki tanışmışız sizinle.

Default Avatar75
P.ş

Kocaeli Aile Danışma Merkezi ekibine çok teşekkür ederiz. Bizlere çok yardımcı oldular. Hiçbir zaman aksaklık ya da sorun yaşamadık. Kurum temizliği, hijyeni, ikramları, güleryüzleri ile kendinizi rahat hissettiğiniz bir kurum. Herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
O.G

Tesadüfen araştırma yaparken gördüm filiz hanımı. Vajinismus hastası olduğuna inanan çözümü olmadığını kabullenmiş bir kadındım. Ne oldu bilmiyorum ama hemen randevu aldım ve gittik eşimle. İlk görüşme de öğrendiklerim keşke daha öncesinde karşıma çıksaydınız dememi sağladı. Bu yolda desteğinizi hiç üzerimizden çekmediniz sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır.

Default Avatar75
Esra B.

Kızımla ergenlik dönemimi tekrar yaşıyordum sanki. O kadar zor ve çekilmez bir dönem olmaya başlamıştı ki birbirimizden kopmaya sürekli kavga etmeye başlamıştık. Bu süreçte tanıştık Zeynep hanımla. Kendisi bizlere yaptığımız doğru bildiğimiz ama yanlış olan her noktayı göstererk ışık tuttu. Çok teşekkür ediyoruz. İyi ki tanışmışız iyi ki sizden destek almışız. Kızım ve ben kendimi tekrar tanıdık sayenizde.

Default Avatar75
T.l

Doğduğumdan beri kaygılı biri olduğumu biliyordum. Her zaman tırnaklarımı yer, sigara içer, kabuslar görürdüm. 35 yıl boyunca bir şekilde tolere ettim/ettiğimi sandım. Tavsiye üzerine görüştüğümde Zeynep Hanım daha ilk görüşmemizde gerçek anlamda görmemi sağladı. Gördükçe bağlantı kurmamı ve iyileşmemi sağladı. Çok daha rahatım. Yaşamak ve hayatı yaşamayı bilmek birbirinden çok farklı. Sayesinde öğrendim

Default Avatar75
Derya F.

Öyle zor bir buçuk ay gecirdimki anlatamam bu zaman içerisinde beni desteğiyle bilgisiyle güler yüzüyle ayağa kaldıran Aliye hanıma teşekkür ederim iyki sizi tanıdım iyki varsınız şuan yüzüm ğülüyorsa sayenizde teşekkür ederim bedia hanım

Default Avatar75
Yıldız-Tarık

Pandemi sürecinde 6 aylık hamileyken bebeğimi kaybetmiştim ve yas tutmanın ne demek olduğunu bile bilmiyordum. Sürekli depresif takılan sürekli ağlayan biriydim. Eşimle kavga etmeye birbirimize en destek olmamız gerekn zamanda köstek olmaya başlamıştık. Çift danışmanlığı mı bireysel mi düşüncesindeyken Dilek hocamla hem bireysel hem de çift süreci ilerlettik. Yas sürecimde her zaman destekçimdi. Eşimle birbirimize duygularımı anlatmayı bizleri öğretti. Yeni bir bebek için daha zamana ihtiyacımız var ama şuan tam olarak oturmuş sağlam bir ilişkimiz oldu. Birbimirizi tekrar bulmamızı sağladığınız Sevgili dilek hocam. Sizlere minnettarız. İyi ki varsınız , iyi ki tanışmışız.

Default Avatar75
G.K

Gayet ilgili ve işini iyi yapan bir danışan Banu Hanım , desteğe ihtiyaç duyduğum her an yanımda bana yol göstericidir , teşekkürler .

Default Avatar75
t.u

Dilek hanıma 8 yaşındaki kızımın yaşadığı yoğun hırçınlık ve öfke problemiyle ilgili gittik.Dilek hanım ilk görüşmede bile o kadar güzel ilgilendi ki sürecimiz için büyük bir umut oldu bizlere. Kısa bir sürede kızımınızn öfkesi azaldı ve davranış kontrolü gelişti. Ailemiz adına sizlere çok teşekkür ederim hocam.

Default Avatar75
Şule

Kızımız sınav döneminde çok içine kapanmıştı ve ona sınav sürecinde nasıl davranmamız gerektiği, sınava hazırlığında nasıl yardımcı olmamız gerektiği konusunda çok endişeliydik. Öğrenci koçluğunu araştırırken tavsiye üzerine tanem hanımla tanıştık. sınav yolunda kızımıza ve aile olarak davranış konusunda bizlere yardımcı için çok teşekkür ederiz. kızım sınavda daha motive ve zaman yönetimini bilerek hareket etti. kocaeli aile danışma merkezi ekibine ve tanem hanımı iyiki tanımışız

Default Avatar75
H.

Başta Tanju Bey olmak üzere tüm uzmanlarına ve ofis ekibine çok teşekkür ederiz. Kuruma adım attığınız anda evet olucak bu sefer doğru yer diyorsunuz. Yaklaşımları ve ilgileri, uzmanın bilgilendirmesi ve yönlendirmesi her noktası ile kesinlikle tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
Aslı F.

Kızımın kaygıları ve takıntıları vardı. Bunun üzerine Zeynep hanım ile görüşmelerimiz başladı. Zeynep Hanım’ın yaklaşımı,güler yüzü, etkisini kısa sürede gösterdi. Hem kızıma hem bana çok iyi geldi. İyiki gitmişiz. Kısa sürede birçok problemi aştık.

Default Avatar75
Çi.

Kocaeli Aile Danışma Merkezi ekibine çok teşekkür ederiz. İzmitteki en iyi hizmeti veren kurumların başında geliyorsunuz. İlginiz ve profesyonelliğiniz çok güzel. Çok temiz ve hijyenik bir kurum.

Default Avatar75
Coşkun N. A.

4 seanstır Aliye hanım İle görüşüyoruz. Evliliğimiz sallantıda olduğu zamanda yollarımız kesişti. Ne eşimi ne kendimi anladığım dönemdi. İkimizi de çok başka bir yolculuğa çıkarttı. Evlilik ve kendi adıma öğrendiğim her şey için kendisine çok teşekkür ederim. Seansların olduğu günler eşimle kaliteli zaman geçirdiğimi düşündüğüm bir merkez bence her çift sorun yaşasada yaşamasada mutlaka gelmeli evliliğimizin iklimini değiştiren Aliye hanıma minnettarım. İyi kii..

Default Avatar75
W

Biz Dilek Hanım’a oğlumun konuşmaması, kalabalıktan kaçması, arkadaşları ile oyun oynayamaması ile ilgili gitmiştik ve çok memnun kaldık. Birkaç görüşmeden sonra oğlumuz, arkadaşlarıyla oynamaya, kalabalık ortama girmeye ve kelimelerle konuşmaya başladı. Bize yardımcı olduğunuz ve yol gösterdiğiniz için çok teşekkürler ederiz değerli hocam.

Default Avatar75
I.ö.

Kızım okuma ve yazmada çok zorluk yaşıyordu. ne yapacağımızı nasıl ona öğreteceğimizi bilemez hale gelmiştik. Sonra tavsiye üzerine Banu Kılıç hocamızla tanıştık. yaptığı testler, bilgisi ve güleryüzü ile hem kızımıza hemde bizlere çok iyi geldi.Prep yöntemi ile bizleri tanıştırdı ve çok güüzel sonuçlar aldık. kendisine ve kocaeli aile danışma merkezi ekibine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
N. ş

Merhaba,
Kurumun ilgisi yaklaşımı tavrı çok güven verici. Özellikle Dr umuz İrem hanımdan çok memnunuz, kendisine çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
s.

Çocuğum hiç söz dinlemeyen, sürekli bağıran ve iletişim kurmadığımız bir çocuk olmuştu. Bir kaç ay içerisinde yaşadığı bu ani değişim beni ve eşimi çok korkuttu. Bu noktada araştırmalarımız üzerine tanıştık Buse Gökçen hocamızla. Aslında yaptığımız küçük eksikliklerin yanlış iletişim neler doğurabileceğini gördük. Şuan oğlum çok daha sakin ve uyumlu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki tanışmışız Buse hocam. Herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
Talya

Merhaba, ben uzun süredir sosyalfobi ve özgüven eksikliği yaşıyordum. Ayrıca kilolarım ve dış görünüşümden dolayı aynaya dahi bakamayan, kendini sevmeyen biriydim. Daha önceden psikiyatriste gidip bir süre hap kullandığım için artık hiç umudum yoktu açıkçası. Abimin ısrarı ile geldiğim kurum ve sevgili aliye hocam dönüm noktam oldu. Bana o kadar yardımcı oldu ki anlatamam. Çok çok teşekkür ederim hocam iyi ki hayatıma dokundunuz.

Default Avatar75
Büşra g.

5 yaşındaki çocuğuma tuvalet eğitimini verdiğimi düşünmüştüm ama hep bir kaçırma ve kaçınma durumu yaşadık. Artık sabrım kalmamıştı, kızdığım bazı zamanlarda yaşadığım büyük suçluluk duygusu beni de yiyip bitirmeye başlamıştı. Araştırmalarımız sonucunda Sevgili İrem hocamızla tanıştık. Kendisi çocuğumun güvenini ve sevgisini o kadar kazandı ki kimseyle yalnız kalmayan çocuğum görüşmeye gitmek için gün saymaya başlamıştı. Her görüşmede bizlere verdiği bilgiler, sıcak yaklaşımları için İrem hocama minnettarız. İyi ki sizinle tanışmışız hocam.

Default Avatar75
AB.

Merhabalar, ben kendimi kaybetmiş tam olarak bir tükenmişlik sendromuna girmiştim. Ailem ve sevdiğim adamla yaşadıklarım çok ağır geliyordu. tamda bu anda Zeynep hocamla tanıştım ve iyiki tanıştım. kendisi bana benliğimi kendimi farkettirdi ve bakış açımı genişletti. kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır iyiki varsınız hocam.

Default Avatar75
N.K

Yaklaşık bir buçuk-iki aydır Filiz Özsoy hocamdan eşimle birlikte vajinusmus tedavisine başladık. Önce araştırma yaptım ve en doğru adresin Filiz hoca olduğuna karar verdim ve bunun neticesinde de bugün bu yorumu yapabiliyorum. Öncelikle Filiz hocama çok ama çoook büyük teşekkür borçluyum . Çok teşekkür ederim hocam sayenizde bu süreci çok sağlıklı atlatabildik ve eşimle birbirimizi anlayabilmeye başladık. Tedavi süreci vajinusmus ağırlıklı gitse de yeni evli olduğumuz İçin iletişimsel sorunlarımızda vardı ve seanslar hem evlilik için iletişim, anlaşma hemde cinsellik üzerine ilerledi. Ve buna gerçekten de çok ihtiyacımız vardı. Lütfen bunu kendiniz halletmek için bahaneler üretmeyin gerçekten bu alanda iyi birisinden yardım alın ne çok şanslıydım ki ben filiz hocamı seçerek hayatımın en doğru kararlarından birini verdim . Şuan çok daha iyiyiz eşimle ve her evliliğin buna ihtiyacı olduğunu düşünüyorum . Lütfen ertelemeyin ve tedavi olun. Bir kez daha çok teşekkür ederim ?

Default Avatar75
Ç.

Çok sıcakkanlı ve profesyonel bir ekip. Kurum olarak adım attığınız anda size kendinizi huzurlu hissettiren, mutlu olmanızı sağlayan çok güzel enerjileri var. Hepsine çok teşekkür ederiz. Kahve içmeye kesinlikle geleceğiz.

Default Avatar75
Ç.M

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittiğim bu merkezde ilk olarak personelin güleryüzlü olması iyi hissettiyor. Akabinde uzmanımız Sn. Banu KILIÇ bize çok güzel yol gösterdi ve oradan 100% memnuniyetle seanslarımızı tamamlayarak ayrıldık. Kesinlikle tavsiye ederim. Daha önce 3 farklı klinik deneyimimizinde olduğunuda belirtmek isterim.

Default Avatar75
U.D.

Geçmişte yaşadığım bir olay bugünümü çok fazla etkiliyordu ama asla çözemiyordum. Ne yaparsam yapayım kurtulamadığım bir travma haline gelmişti. Arkadaşımın tavsiyesi ile Dilek hocamla ardından EMDR yöntemi ile tanıştım. İlk başta inanmıyordum ne yalan söyleyeyim. Ancak sürece başladığımda beni onardığını, iyileştirdiğini farketmem çok uzun sürmedi. Şuan o anları hatırlasamda o duyguları hissetmiyorum. Kendimi mutlu ve güvende hissediyorum. Çok teşekkür ederim sevgili hocam

Default Avatar75
Ş.İ.

1 ay önce el titremesi, sürekli ağlama, kalp sıkışması, nefes darlığı ve yüksek derecede endişe kaygı sıkıntısı yaşadım yıllar önce aynı sıkıntıları yaşamıştım ve ilaç kullanmama rağmen o kaygı hep vardı… hem seni seven insanlara hem kendine çok zarar verdiğin bir durum ve işin içinden çıkamıyorsun… bununla başedemediğim bir dönemde bir arkadaşımın tavsiyesiyle Aliye hanımla tanıştım..iyiki de gitmişim kendimi çok iyi hissediyorum daha da iyi olucam… şiddetle tavsiye ediyorum

Default Avatar75
Bil.

Gökçen hocam Duygu ve düşüncelerimi ifade etme konusundaki eksikliğimi gidermemde çok yardımcı oldu. Üstünü örttüğüm birçok problemle yüzleşmemi ve onları çözmek için adım atmamı sağladı. Metodları kendimi çözümlememde ve kararlar almamda cesaret verdi. Teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
P.Ka

Depresyon olarak adlandırdığım sürecimde tavsiye üzerine Zeynep hocamdan psikolojik yardım almaya karar verdim. EMDRyi daha önce hiç duymadığım için biraz tedirgin olmuştum. Şimdi ise iyi ki bu terapiyi almışım diyorum. Önceden yaşadığım kötü olan her şeye artık pozitif bir şekilde bakabiliyorum. Benim gibi duygusal olarak bitkin hisseden ve geçmişinde kötü anıları olan herkese içim rahat bir şekilde tavsiye edebilirim.

Default Avatar75
K.l

17 yaşındaki oğluma disleksi tanısı konmuştu ve önerilen testlerin hiçbirini yapamamıştı. Bağ kurmakta iletişimde çok korkan, kendisini ifade edemediğinde çok sinirlenen bir gençti. Son çare arkadaşımın tavsiyesi ile İrem hocama randevu aldım. İyi ki de almışım. İlk tanıştığımız anda oğluma o kadar ılımlı ve pozitif yaklaştı ki testten sonrada oğlum hala görüşmeye gelmek istiyordu. Sonuç görüşmemizde her detayı anlatarak süreç bilgilendirmesi yaparak umudu kırılmış bir anneyi çok güzel sakinleştirdi. Size ne kadar teşekkür etsem azdır İrem hocam. İyi ki sizinle tanıştık, oğlumun sürecine olan güzel dokunuşunuzu hiç unutmayacağız.

Default Avatar75
sezgi

Ben 8 ay önce eşimi kaybettim ve Buse hocama ilk başta çocuklarım için gittim. daha sonra banada çok faydası olduğunu gördüm.Bilgisi ve uzmanlığı ile bu büyük yas süresinde hem benim hemde çocuklarım için çok faydalı oldu bana sağladığı bu büyük destek için teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
ı.p.

Evlilik yoluna adım attığımızda sevgilimle bir şeyler değişmeye ve olumsuz ilerlemeye başlamıştı. Sanki evlenmeye değil ayrılmaya doğru gidiyorduk. Sürekli kavga kavga artık tükenmiştik. Birbirimizi kaybetmek istemiyorduk ama sanki kaybetmeye başlamıştık. Bu noktada Dilek hocam ilişkimizi onarmamıza yardım etti.Biz olmaktan çıkıp nasıl sen dilini acımasızca kullandığımızı bizlere gösterdi. Şuan evlilik tarihimize çok az bir zaman kaldı ve biz eski sevgimizi, eski iletişimimizi daha da güzelleştirerek onardık. Çok teşekkür ederiz dilek hocam, evliliğimizi adım adım güzelleştirdiniz.

Default Avatar75
R.D

Danışmanım Banu Hanımdan bireysel danışmanlık ve ergen danışmanlığı aldım , çok memnun kaldım ,destekleri ile her zaman yanımda .Teşekkürler…

Default Avatar75
L.ç

oğlumuzda dikkatle ilgili bir problem olduğunu biliyor ama çözemiyorduk. Bu süreçte moxo testi ve banu hoca ile tanıştık. Test sürecinde yaklaşımları bizlere olan profesyonel yaklaşımları güven vericiydi. Oğlumuz için bizlere en iyi yönlendirmeyi yaptı. Şuan çok daha iyiyiz çok teşekkür ederiz sevgili hocam.

Default Avatar75
Banu Ç.

Yaşadıklarımı birileriyle paylaşmaktan hem korkuyor hemde utanıyordum. Fakat Aliye hanım yaklaşımı ile beni rahatlattı, karşılaştığımız ilk andan itibaren beni anlayan ve yaşadıklarımı rahatlıkla anlatabilmemi sağlayan ve sorunlarımı bir bir çözen mucize bir insan oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum..

Default Avatar75
p.k

Dilek hocama arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittim ve iyi ki gitmişim diyorum.içinden çıkılmaz sorunlarımı çözmede asla başarılı olamıyordum ve derin bir depresyone girmiş gibiydim. Değerli hocama bu sorunlarımı çözmem de yardımcı olduğu için ayrıca gösterdiği içtenliği, pozitifliği, ilgi alakasından dolayı çok çokkk teşekkür ederim

Default Avatar75
Öz.F.

Ard arda iki yakınımı kaybettiğim süreçte tanıştım Dilek hocamla. İlk görüşmemizi yaptıktan sonra emdr uygulamaya başladık. Bir aylık süreçte bile çok farketti. Halen görüşmelerimiz devam ediyor ve çok memnunum. Psikoloğa güvenip gitmek gerçekten zor. İnsan kolay kolay herkese derdini anlatamıyor. Dilek hanım sakinliğiyle sizi rahatlatıyor. Özellikle benim gibi sorunlarını herkese anlatamayan, çekingen insanlara ve herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
d.ş.

Tanem hocama 2 ay ergenlik döneminde sınava hazırlanan oğlumuz için gitti. Oğlumla yaptığı bir kaç görüşmeden sonra büyük değişiklikler yaşamaya başladık. İlerleyen dönemlerde ise yavaş yavaş tüm sıkıntılarımız ortadan kalktı. Güler yüzü ve yüzüne yansıyan samimiyetini sizler de karşılaştığınız zaman göreceksiniz. Oğlumun yeme bozukluğuna, davranış sorunlarına en önemlisi kendisini bulmasına çok yardımcı oldu.Tanem hocama çok teşekkür ediyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
Zeynep

Öğrencilik hayatım boyunca yaşadığım kaygı ve stres sorunları artık baş edemediğim bir noktaya geldiği için uzman desteği almaya karar vermiştim. Araştırmalarım sonucunda Tanem hocama gitmeye krar verdim.Gerçekten çok faydasını gördüm, kendimi daha iyi anlamaya ve yaşadığım kaygıyı daha iyi yönetmeye başladım. Kendimde bu değişimi görmek beni çok mutlu etti, keşke ertelemeyip daha önce psikoloğa gitseymişim. Benim gibi stres ve kaygı bozukluğu yaşayan herkese psikolojik destek almalarını önerebilirim.

Default Avatar75
Füsun

Çocuğumuzun okul sürecinde yaşadıklarından dolayı merkezinize başvurduk. Ekibin ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
Hatice Y.

Kurumunuzda İrem Hanım dan çocuğumla ilgili önce telefonda sonra yüz yüze devam eden bir danışmanlık serüvenim vardı. Çok teşekkürler gerçekten hayatımızda bir farkındalık ve ayrıcalık yarattı..

Default Avatar75
N.B

Kızım ilkokula başladığı günden beri hep bir problem yaşıyorduk. Öğretmenleri sürekli dersi dinlemediğini ve dikkatini vermekte zorlandığını ifade ediyorlardı. Uzman görüşü almak istediğimizde Banu hocamızla tanıştık. Bu süreçte yönlendirmeleri için kendisine çok teşekkür ederiz. Kızımıza uyguladığı wısc-4 sonucunda bizleri yönlendirmesi ile disleksi tanısı aldık ve aslında sorunun kaynağını bulmuş olduk. Şuan Banu hocamız ve prep ile akademik anlamda çok başarılı ilerliyoruz. Çok teşekkğr ederiz hocam, iyi ki tanışmışız.

Default Avatar75
Seda G:

Zeynep Hanımla tanıştıktan sonra hayatım çok pozitif ilerledi ve değişti.Kendisiyle Emdr terapisine başladık. .Sayesinde hayatıma daha iyi bakan ve yaşamını istediği yönde ilerleten bir insan oldum.Hem de hayatımdaki negatif düşüncelerin çoğunu değiştirdim.Kendisi çok ilgili , işinde çok başarılı insanlardan.. Teşekkürler her şey için

Default Avatar75
M.A.D.

Mutluyum, huzurluyum, kesinlikle tavsiye ediyorum. Benim ve ailemin hayatını olumlu yönde değiştiren Filiz hanimla tanışmamız internet sayesinde oldu. Aile içindeki iliskimiz, hayata bakış acimiz çok değişti.Vajinismus süreside olan danisaniyim ve kattetigimiz yol inanılmaz. Bana kendimi sevmeyi, kendimle barismayi öğretti. İç huzuru buldum. Artık çözümsüz degilim. Her karşılaştığım zorlukta kendime bir yol cizebiliyorum. Neredeyse bir ay süren depresyon halim, bayilmalarim, yemek ataklarim sona erdi. İlaç kullanmadan, birçok teknikle hala devam eden terapi surecimizde hayatimin daha ne kadar iyi olabileceği heyecanı ile her seansı iple çekiyorum.Filiz hanımı; güleryüzü, profesyonelliği ve yardımseverliği ile kesinlikle tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
M.S.

Eşimle çok büyük bir geçimsizlik içine girmiştik. Çıkış yolu yok gibiydi. Son bir umut danışmanlık deneyelim dedik ve iyi ki denedik. Bu karar bizi sevgili Aliye hocamla tanıştırdı.ilk seanstan sonra bile farklılıkları görmeye başladık. Çok teşekkür ederiz hocam şuan çok iyi giden bir evliliğe sahibiz. Herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
Hale D.

İrem Hanımı arkadaşlarımın tavsiyesi sayesinde buldum. İyi ki de kendisine gitmişim. Uzun süredir sebebini bilmediğim ve çözemediğim bir mutsuzluk durumunun içerisindeydim. İçimden hiçbir şey yapmak gelmiyordu. Kendisine çok teşekkür ediyorum çünkü bu durumumun kaynağını o kadar net bir şekilde bulmamaı sağladı ki. Hala seanslarımız devam ediyor. Verdiği güven sayesinde kendimi rahatça ona açabildim. Ayrıca seans sırasında baştan sona sizi önemseyerek dinlediğini hissedebiliyorsunuz. Kesinlikle önerdiğim birisi.

Default Avatar75
E.b.

Eşimle evlendiğimiz gğnden beri dış etkenler yüzünden huzurumuz yoktu. Öfke sorunları ve anlaşmalıklarımız giderek çoğaldı. Dilek hocamızla bu süreçte tanıştık. Evliliğimize kişiliğime çok etkisi oldu. Şuan tüm sorunlarımız çözüldü eşimle birbirimizi tekrar bulduk. Dilek Hanıma ve tüm ekibe çok teşekkür edeiz.

Default Avatar75
Hilal D.

Evliliğimiz çok güzel ilerlerken çocuğumuz olduktan sonra eşimle bibirimizden uzaklaştık.Tek odak noktamızı çocuğumuz yaptık ve ilgisizleştik. bu durum beni çok üzüyordu ve danışmanlık için kurum ararken tavsiye üzerine kocaeli aile danışma merkezi ekibi ile tanıştım. Aliye hanımın yardımları ve doğru şekilde yönlenbdşrmelerş ile eşimle birbirimizi tekrar bulduk. Çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
üü

Biricik tanem hocamla arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştık. Çok şanslıymışız.Çok sıkıntılı bir dönemdi ama Tanem hocamın sayesinde çok kısa bir sürede çözüme ulaştık. Eşimle boşanmanın evresindeydik ama yine de birbirimizi çok seviyorduk. kendimizi tanıdık daha sonra birbirimizi. Sevgimiz çoğaldı pekişti. Çok teşekkür ederiz değerli hocam. Sizleri çok seviyoruz.

Default Avatar75
ee

Geçirmiş olduğumuz zor ya sürecinde çok yakın bir dostumun tavsiyesi ile başvurmuş olduğum Aliye hanıma başarılı çözümlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Onun sayesinde hayat şimdi daha güzel. Yas sürecinde kendimi zorladığım aşmak zorunda hissettiğim her anda duygularımı yaaşamamı sağladığınız için size minnetarım hocam. teşekkrü ederim.

Default Avatar75
r.p

Arkadaşımın Tavsiyesi üzerine değerli zeynep hocamdan Emdr terapisi aldım. Yaklaşık 1 senedir panik atakla mücadele ediyodum. Hocamla ilk görüşmemizden itibaren farkı hissettim sıcak kanlı Güler yüzü .Ve emdr yöntemiyle panik atak bozukluğundan kısa sürede kurtuldum.Bilgi ve tecrübesi bana cok yardımcı oldu kendisine cok teşekkür ediyorum.herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
f.l.

Yıllardır çektiğim kaygı bozukluğumu yenmemdeki en büyük unsur sizsiniz değerli İrem hocam.Sayenizde de yaşam kalitem yükseldi.Çok iyi, çok bilgili ve profesyonel biri.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Alanında uzman olmasının yanı sıra son derece mütevazi ve çok güleryüzlü. İyi ki sizi tanımışım.

Default Avatar75
İ.V.

Güzel karşılamanız ve bizlere sağladığınız güven ortamı için başta kurum müdürü Tanju beye ve tüm ekibine çok teşekkür etmek istiyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş. Herkese kesinlikle öneririm

Default Avatar75
E.R

Merhaba biz 6 yıllık evli bir çiftiz. vajinismus ve erken boşalma yüzünden birbirimize yabancılaşmaya başlamıştik. Taaki Filiz özsoy hanımla tanisana kadar. 6 yıl boyunca bir terapi almak istemedik, çekindik, utandık, başarırız kendi başımıza dedik. Ama olmadı pes ettik ve İnternet ten filiz hanımdan randevu aldik. Artık karar vermiştik başarmak bu durumdan kurtulmak istiyorduk. Filiz hanım bize yol gösterdi. Bizi bize tanıttı. Bilinç altındaki düşüncelerimizin aslında bizi esir aldığını öğretti. SADECE 5 SEANSTA BU DURUMDAN KURTULDUK. Sakın ertelemeyin, Filiz Hanımı başta tavsiye ediyor ve mutlaka varsa böyle bir durumunuz bir aile danışmanına başvurmanızi tavsiye ediyoruz. HADİ SİZDE KENDINIZE BIR IYILIK YAPIN HAYATINIZI DEĞİŞTİRİN….

Default Avatar75
N.K

Yaklaşık bir buçuk-iki aydır Filiz Özsoy hocamdan eşimle birlikte vajinusmus tedavisine başladık. Önce araştırma yaptım ve en doğru adresin Filiz hoca olduğuna karar verdim ve bunun neticesinde de bugün bu yorumu yapabiliyorum. Öncelikle Filiz hocama çok ama çoook büyük teşekkür borçluyum . Çok teşekkür ederim hocam sayenizde bu süreci çok sağlıklı atlatabildik ve eşimle birbirimizi anlayabilmeye başladık. Tedavi süreci vajinusmus ağırlıklı gitse de yeni evli olduğumuz İçin iletişimsel sorunlarımızda vardı ve seanslar hem evlilik için iletişim, anlaşma hemde cinsellik üzerine ilerledi. Ve buna gerçekten de çok ihtiyacımız vardı. Lütfen bunu kendiniz halletmek için bahaneler üretmeyin gerçekten bu alanda iyi birisinden yardım alın ne çok şanslıydım ki ben filiz hocamı seçerek hayatımın en doğru kararlarından birini verdim . Şuan çok daha iyiyiz eşimle ve her evliliğin buna ihtiyacı olduğunu düşünüyorum . Lütfen ertelemeyin ve tedavi olun. Bir kez daha çok teşekkür ederim ?

Default Avatar75
R-E

Merhabalar. Buraya o kadar çok şey yazmak istiyorum ki anlatamam. Lütfen dikkate alın yazdıklarımı. Kimse havadan sudan buraya bu kadar yazıyı yazmiyor. Biz 6 yıllık evliyiz. Vajinismus evliligimizin kabusu oldu. Terapiye ihtiyacimiz olduğuna karar vererek internetten araştırarak Filiz Özsoy hanımdan terapi için randevu aldik. İnanın terapi odasina girene kadarki stresimiz çok fazla idi. Ama ilk seanstan sonra kendi evimiz gibi rahatlıkla girip çıktığımız bu ortam bizi bu durumdan sadece 4 seansta kurtardı. Temiz, samimi, hoş karşılanmanin cesaret verdiği bu ortama gitmekten sakın çekinmeyin. VAJİNİSMUS’U ERTELEMEYİN TERAPİ ALIN. BIZE VERDİĞİ DESTEKTEN DOLAYI FİLİZ HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Default Avatar75
Nagihan Ş.

Çift danışmanlığı içinKocaeli Aile Danışma Merkezine geldim. Sosyal medyadan da beğenerek takip ettiğim Aliye Kozoğlu hanimefendiyi tercih ettim. Ses tonu bile insanı rahatlatıyor. Aşamayız dediğimiz bir çok şeyi aştık birlikte. Çok güzel ilerliyoruz. Kendisine bu yolculukta yolumuza ışık olduğu için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
TY

Boşanma sürecine gelmiştik eşimle. Arkadaşlarımızın tavsiyesiyle Dilek hocamla tanıştık. Kendisinden çift danışmanlığı hizmeti aldık ve almaya da devam ediyoruz. Seanslarda her zaman bizleri can kulağı ile dinledi ve en doğru yönlendirmeleri yaptı.Eşimle birbirimizi daha iyi anlamamıza yardımcı oldu. Çok teşekkür ederiz kendisine.

Default Avatar75
funda b.

Sevgili Zeynep hocam sizlere buradadn da teşekkürlerimi iletmek istedim. Boşanma süreci öncesinde çift danışmanlığı almayı düşünmüştük ancak eşimle anlaşamadık kısa bir sürede boşandık. Boşanma sürecinden sonra tek olarak danışmanlık aldım.Hocam ile çok rahat bir iletişim kurabildim. Böyle bir travmatik dönemi küçük sıyrıklarla atlamamı sağlayan kişidir. Kendisine sıcakkanlı, güler yüzlü ve içten tarzı için teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
G-A

Çok değerli Filiz hocama teşekkür ederek başlamak istiyorum. Yaşadığım süreçte, umutsuzluğa düştüğüm her anda elimden tutup ayağa kalkacak gücü bulmamam yardımcı olduğunuz için minnetarım. Vajinusmus yaşıyordum ve ne yapacağımı bilemez haldeydim. Arkadaşımın tavsiyesi ile Filiz hocamla tanıştım. Çok utandım, umut etmedim hiç. Ama siz bunu yapmayın. Ertelemeyin ben tam 2 yıl erteledim. Burada ‘ayıp, yasak, günah’ yok. Cinsel hayat biz kadınların da hakkı, bunu yaşayarak çok daha mutlu oluyoruz. Ben 5 seansta bu hazza ulaştım ve kesinlikle herkese tavsiye ederim. Bize destekleri için Filiz Hocama çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
N.R

Sevgili Filiz hocam. Sizlerle tanışmak bizler için büyük bir şanstı. Evliliğimiz çok olumsuz ilerliyordu ve artık boşanma evresine gelmiştik. Eşim ilk etapta görüşme konusunda isteksizdi ama Filiz hocamın yaklaşımı onu rahatlatınca istekle gitmeye başladı. Eşimle çok severek evlendik ama evliliğimizde bir takım sorunlar yaşadık. Filiz hocam bu sorunların çözümü odaklı bir takım çalışmalarda bulunarak sorunlarımızı etkili bir biçimde çözdü. Çok güler yüzlü, samimi ve işinde çok başarılı biri. İnsana güven veriyor ve rahatça paylaşabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim. Kendisine çok teşekkür ederim. Evliliğimin düzene girmesinde emeği büyük.

Default Avatar75
Y.

Yaklaşık 2 aydır Aliye hocamla görüşmeye devam etmekteyim. Eşimle ilgili problemlerim vardı ve kendimi eşimin karşısında güçsüz hissediyordum. Güven konusunda problem yaşıyordum. Aliye hocamın sayesinde artık daha güçlüyüm ve daha da güçlü olacağım. Kendisine çok teşekkür ediyor. Destek almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
T.A

Çok yoğun ve gergin bir iş ortamına sahip biriyim. Çocuklarım olduğunda yaşadığım korku gittikçe artmıştı ve kontrol edememiştim. Artık dayanamayacak noktaya geldiğinde tanıştım Tanem hocamla. Kendi çocukluğumu görmemi ve iyileştirmemi sağladı. Ne kadar teşekkür etsem azdır sizlere değerli hocam. İçtenliği ve bilgisi ile kendimi çok güvende hissettim .İyiki siz.

Default Avatar75
Rana

İkiz çocuklarım için başvurmuştum. Çok kavga ediyorlardı. Kıskançlıkları çok fazlaydı. Bu süreçte tanıştık Dilek hocamla.Kendisi çok içten ve samimi birisi. Çocuklarıma olan desteğini hiç unutmayacağım. Onun yardımıyla çocuklarım çoook daha mutlular. Herşey için teşekkürler Dilek hocam.

Default Avatar75
Yağmur

Evlilik hayatımız çok kötüye gidiyordu. bu sayede tanıştık Dilek hanımla. Şuan çok daha iyiyiz. Sadece evlilik hayatımzı değil tüm yaşamımızdaki eksiklikleri düzeltmemizi sağladı kendisi. Minnettarız hocam. İyiki tanışmışız siz ve tüm ekibinizle.

Default Avatar75
d.s

Pandemi sürecinin başında aslında çok iyiydim ama gün geçtikçe artan başa çıkamadığım bir anksiyete problemi ortaya çıktı.Araştırmalarım sonucunda Aliye hanımla tanıştım. Kendim için verdiğim en doğru kararlardan biriydi. Bu durumu aşmayı, düştüğüm yerden kalkmayı siz öğrettiniz. Çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
Se.

Ben 3,5 yıllık evliyim.Eşimle çok severek evlendim.Herşey çok güzel yolunda kavuştuk derken hiç tahmin etmediğim bir duvar çıktı karşıma, geçer, heyecandandır, dedik ama her denediğimizde aynı duvarla karşılaştık.Sonra Kadın doğum uzmanına gitmeye karar verdik. Herhangi bir fiziksel rahatsızlığım yoktu. O zaman vajinismus ile tanıştım ve tabiki Filiz hocamla. İyi ki tanımışım kendisini desteği ve ilgili için çok teşekkür ederim.Filiz hocam sayesinde vajinusmusu yendim.Minnettarım sizlere hocam. Sizde yapabilirsiniz, korkmayın, ertelemeyin, bu hayat bizim.

Default Avatar75
H.h.

Oğlumun okula uyum sürecinde çok zorluk yaşamıştık. Bizden ayrılmakta zorlanıyor sınıfta ise durmak istemiyordu İnternet aracıyla sizleri bulduk Banu hanım ilk seanstan itibaren bizlere nasıl davranmamız gerektiğini bu süreçte tutum ve davranışlarımızın nasıl olması gerektiğini bizlere gösterdi ve bu süreci sonunda atlattık. İyiki tanımışım sizleri ve güleryüzlü ekibi.. Banu hanıma ve tüm ekibe çok teşekkür ederim..

Default Avatar75
yüsra-adem

2 aydır Aliye hocamla görüşüyoruz ve evliliğimizi en baştan inşa ediyoruz diyebiliriz. ilk zamanlara göre şimdi eşimle problemlerimizi yavaş yavaş halletmeye başladık. Bize evliliği gerçek anlamda ne olduğunu baştan anlamaya başladık diyebiliriz. Anladığını bize hissettiriyor. Eşimle daha iyi iletişim kurabiliyoruz daha iyi ilişkimiz var. Çok teşekkür ederiz sevgili hocam bize birbimiizi kazandırdınız

Default Avatar75
Pars

3,5 yaşında oğlum için Banu hanımla tanışma fırsatımız oldu ve iyi ki oldu.. Tuvalet eğitimini kesinlikle ret eden oğlumu çok kısa bir sürede eğitime hazırladı.. Doğru sandığımız çok yanlışımız var ve bu noktada Banu hanımın önerileri gerçekten çok değerli.. Çocuklarımız bu hayattaki en değerli varlıklarımız ve onlar için bir iyilik yapmak isterseniz mutlaka bir danışmanlık hizmeti almalısınız, hem çalışanları olarak hem de danışmanları ile çok güzel bir danışmanlık merkezi, teşekkürler

Default Avatar75
Sa.n

Kafamdaki birçok soruyla gittiğim danışmanlık seansında Tanem hanımla konuştukça sıcak samimi enerjisiyle kafamdaki o sorulardan bir çoğunun o kısa sürede çok boş şeyler olduğunu güleryüzünü ve o enerjisini banada yansıttığı için Tanem hanıma sonsuz teşekkürler. Çok iyi geldiniz bana en kısa sürede görüşmek dileğiyle sizi tanıdığıma çok memnun kaldım. Sevgiyle kalın.

Default Avatar75
Dilara k.

Çocuklarım ikiz ve iletişimde o kadar zorluk yaşıyorduk ki artık birbirlerini sevmiyorlar mı diye düşünmeye başlamıştık. Eşimle çaresiz kalmıştık. Tam o sırada İrem Hocamla tanıştık. Aslında bizlerin doğru olarak bildiği yanlışlarımızı görmemizi sağladı. Eşit olmak istersen yaptığımız eksikliklerin iletişimlerini etkilemesi hem bizi şaşırttı hemde çok üzdü. Ama hocamızın desteği ve bilgisi ile şuan aralarında kopmaz bir bağ var. İyi ki tanışmışız İrem hocam sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır.

Default Avatar75
B.Ö

Banu hocamdan çok memnun kaldık çocuğumla çok ilgilendi problemlerimizi çözmede son derece yardımcı oldu,kendisi çok cana yakın ve işinde profesyonel çekingen oğlum bile ona hemen ısındı herkese tavsiye ederim

Default Avatar75
Ebru A.

4 yaşındaki çocuğuma tuvalet eğitimini verdiğimi düşünmüştüm ama hep bir kaçırma ve kaçınma durumu yaşadık. Araştırmalarımız sonucunda Sevgili Dilek hocamızla tanıştık. Kendisi çocuğumun güvenini ve sevgisini o kadar kazandı ki kimseyle yalnız kalmayan çocuğum görüşmeye gitmek için gün saymaya başlamıştı. Her görüşmede bizlere verdiği bilgiler, sıcak yaklaşımları için Dilek hocama minnettarız. İyi ki sizinle tanışmışız hocam. Hem tuvalet problemimiz çözüldü hem de bizim aile bağlarımız güçlendi. Çocuğumla birlikte beni de onardınız. Çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
Sinem A.

16 yaşındaki kızım tamamen içine kapanmıştı. Kimseyle konuşmuyor sürekli odasında arkadaşlarıyla online oyun oynuyordu. Bizimle iletişim kurduğunda öfkesine hakim olamıyordu bir anne olarak kendimi sanırım ilk defa bu kadar çaresiz hissetmiştim. Araştırmalarım ve arkadaşlarımın tavsiyesi sonucunda İrem hanımla tanıştık. Kızım ilk defa sohbet etmeye kendisini anlatmaya başladı. Yaptığımız hataları görmediğimi ve inkar ettiğimizi gördük. Aile bağlarımız bile o kadar güçlendi ki. Sizi çok seviyoruz. Kızımızı tekrar kazanmamızı sağladınız. İyi ki siz. İyi ki Kocaeli Aile Danışma Merkezi

Default Avatar75
Bilge

Oğlum yaşıtları ile anlaşmakta ve sınıfına uyum sağlamakta çok zorluk yaşıyordu. Söylediğimiz her leyi çok iyi anlıyor ve farkını birazda gösteriyordu. araştırmalrımız ve öğretmenlerimizin yönlendirmesiyle zeka testi ve çocuk üniversitesi ile tanıştık ve bu yol bizi Banu Kılıç hocama götürdü. test sürecinde çocuğumuza yaklaşımı bize yaptığı bilgilendirmeler ile kısa sürede iyi ki dememizi sağladı. Çok teşekkür ederiz hocam

Default Avatar75
Gamze K.

Umutsuz, çaresiz, yalnız ve mutsuz hisseden bir genç olarak tavsiye üzerine geldiğim bu merkezde kıymetli İrem Ayvaz hocamla yollarımız kesişti. Yürüdüğüm yolu birlikte yürümeye başladık. Samimi ve insana rahatlık veren sesiyle ihtiyacım olan hayat yolunda ki rehberliği ile olaylara bakış açısının asıl gerçekleşen olay ile farkını görme becerisini kattı. Böyle bir süreç için benim kadar bile vakit kaybetmeden herkesin bu merkeze gelerek sorunları ile yüzleşmesini öneririm. İrem hocama ve tüm merkez çalışanlarına teşekkür ediyor. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

Default Avatar75
r.d.

Kızım her şeye ağlamaya, bizimle konuşmamaya başlamıştı. Kardeşi olduktan sonra olan bu değişimler gittikçe katlanarak artmaya devam etti. Çok çaresiz kalmıştık eşimle. Kızımızı kaybediyormuşuz gibi hissettik. Uzun araştırmalarımız sonucunda tavsiye üzerine Banu hocamızla tanıştık. Aslında yapılan hataların pek çoğunun bizden kaynaklı olduğunu görmemizi sağladı. Çocuğumuzun asıl ihtiyaçlarını ve beklentilerini görmemize yardımcı oldu. Çok çok teşekkürler İrem hocam, size minnettarız.

Default Avatar75
Mustafa ö.

Zamanın ne kadar güzel, ailenin ne kadar bir arada olabilir ev içinde ne kadar rahat olunabilir olacağını gösteren sevgili danışmanım Aliye hanıma teşekkür ederim. Yaklaşımı bilgisi ve deneyimi ile bir bütün kalmamızı sağladı. Tüm danışmanlarına eminim faydalı ve güzel günlere yol açacak değerli bilgilerinizi vereceksinizdir. Ailem adına Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Gözde ş.

Kızım kimseyle konuşmuyor, kreşe gitmek istemiyor ve çok saldırgan tavırlar sergiliyordu. Artık başa çıkamaz hale gelmiştik. Bu süreçte tanıştık Banu hocamla ve sihirli bir değnek değimiş gibi çocuğumda düzelmeler ve olumlu noktalar çoktu. kendisine çok teşekkür ediyoruz

Default Avatar75
Su A.

Çocuğum 5 yaşında ve tuvalet eğitiminde hala problemlerimiz vardı. Her seferinde sabırlı olduğuma kendimi inandırsamda artık benimde sabrım kalmamıştı ve kızıma sürekli kızan bir anneye dönmüştüm. Bu süreçte bir arkadaşımın tavsiyesi ile Dilek Hocamızla tanıştık, iyi ki de tanıştık. Aslında basit gibi gözüken ama süreci tamamen etkileyen hatalarımı farketmemi sağladı. Hem kızıma hemde bana çok iyi geldi. Kendisine ve adım attığımız andan itibaren bizlere güleryüzü ve sevecenlikleri ile yardımcı olan ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkürler.

Default Avatar75
p.o

Deprem sonrasında ailemi kaybetmenin acısını bu yaşımda hala hissediyordum ve kendimi giderek yalnızlaştırmıştım. Ne yapacağımı bilmiyordum ve bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Dilek hanımla tanıştım.iyiki tanışmışım. şuan korkularım azaldı, çevremde insanlar olmasından korkmuyorum aksine daha mutluyum. Güleryüzü ve daima desteği için çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
ş.

Merhabalar..Buraya gelmeden önce yorumları okuyarak acaba diyerek çıktım bu yola..Umutsuzluk,korku,utanç,öfke,kendine güvenememe,suçluluk gibi duygularla kafam karışık halde Filiz hocamla tanıştım.İlk seansımizda güler yüzü ve olumlu cümleleriyle bizi anlayarak teşvik etti.Kendime güvenim hala yoktu ve basaramiycam diye gittigim her seansta bana umut verip tekrar gönderdi.Ve sonunda asla diyerek girdiğim o kapidan mutlu,ozguvenli bir şekilde ayrıldım.Her konuda bana cok akil verdi.Evliligim cok değişti sayesinde.Bir de bebeğimiz olacak inşallah.Umudumuz oldu stres dolu zamanlara mucize oldu.Filiz hocama cok teşekkür ediyorum.Onun sayesinde yeniden doğdum.Burdan diğer çiftlere de kesinlikle ümitsiz olmamalarini ve mutlaka Filiz hocama gitmelerini çok çok tavsiye ediyorum.Her kadın çok güçlüdür bunu unutmayın Filiz Hocama bir kez daha teşekkür ediyor,kocaman öpüyorum..

Default Avatar75
E. D.

3 yaşındaki oğlumun hırçınlığı ve vurma davranışları gittikçe artıyordu. Artık kreşinden şikayet gelmeyen bir gün kalmamıştı. Ne yapacağımızı şaşırmıştık. O anda tramvayda Kocaeli Aile Danışma Merkezi reklamlarını gördüm ve Dilek hocamla bir sürece başladık. Çocuğumun içinde bulunduğu durumu ve bizim anlamadığımız pek çok noktayı görmemizi sağladı. Şuan öğretmenlerinden memnuniyet telefonları alıyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İyi ki tanışmışız hocam sizleri çok seviyorum. Size ne kadar teşekkür etsek az kalır.

Default Avatar75
çç

3 yaşında bir kızım var, merkezinizden aldığımız hizmetle çocuğumuzdaki olumlu gelişmeler tabiki çocuğumuz yanı sıra bizimde kendi davranışlarımızdaki eksik yönleri görüp düzeltmemize yardımcı oldu. Bu süreçte bizimle ilgilenen ve yardımcı olan Banu Hocama çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
Aslı B.

Oğlum 5 yaşında ve çok agresif bir çocuk. Yaşından dolayı olacağını düşünmüştük ama vurma davranışları başlayınca bir şeylerin ters gittiğini anladık. Bu dönemde İrem hocam ile tanıştık. Oğlumuzun yaptığı bazı davranışların sebeplerini anladıkça ve tutumumuzu değiştirince çok uyumlu bir çocuk oldu. Elif hocama çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız

Default Avatar75
Neh.

Kızımla yaşadığım sıkıntılardan dolayı çok bunalmıştım. O bir şeyleri hep ağlayarak anlattığı için bende bir zaman sonra daha sinirli bir insan olmaya başladım. Bu süreç için bir çözüm yolu ararken Banu Kılıç hocamla tanıştık. Beni en çok etkileyen nokta kızımla olan iletişimiydi. Kızımın 3 yaşında olmasından dolayı bu süreçte benimde ona karşı nasıl davranmam gerektiğini anlattı. Hem çocuğuma hemde bana karşı olan yaklaşımından çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz

Default Avatar75
Y..Ö..

Filiz hanım bana kendimi farketmimi sağladı.Bozulan duygularımı kendime olan inancımın olamdigını farkettim onunla. Artık varım diyebiliyor um. Kendime ait olan hayatımi yaşamak istiyorum diyebiliyorum. Adım adım herşeyi zamanında sabırla bir danışmanlık yaptı bana. Çok teşekkür ediyorum Filiz Özsoy.

Default Avatar75
O.A.

Sınav sürecim ve kaygım o kadar yoğundu ki bu durum artık öfkeli birisi yapmıştı beni. Ailemle arkadaşlarımla aram bozulmuş sürekli düşünmekten derslerimden geri kalmıştım. Aklımdaki tek soru ya başarısız olursamdı. Annemde bu süreci farkederek destek almamı söylediğinde ve yaptığım araştırmalarda İrem hocamı buldum ve sürecim tamamen değişti. Kendisi bana bu konuda o kadar yardımcı oldu ki nasıl anlatacağımı nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum. Kendimi farketmemi, mesleğimi hedefimi farketmemi sağladı. İyiki varsınız İrem hocam, iyiki tanıştık

Default Avatar75
İ.C.

Evlilik sürecinde yaşadığımız sorunlar artık bizleri çok yıpratmaya ve öfkemizi kontrol edemememize sebep oluyordu. İnternette araştırma yaparken Dilek hocamız ile tanıştık ve evliliğime eşime çok iyi geldi. Kendisine çok teşekkür ederiz iyiki kurumuzu ve bizi tanıdık.

Default Avatar75
B.R

17 yaşında sınav sürecinde olan kızımı gitgide kaybettiğimi düşünüyordum. Derslere odaklanamama, yoğun bir sınav kaygısı ve ağlama krizleri yaşıyordu. Bir anne olarak kendimi çok çaresiz hissetmiştim. Bu süreçte tavsiye ile İrem Hocamla ve Öğrenci Koçluğu ile tanıştık. Koçluk sürecinde kızım sadece akademik anlamda değil kendini görme farketme anlamında da farkındalık yaşadı. İçinekapanık, telefon-oyun bağımlısı olan çocuğum bizlerle vakit geçirmeye, arkadaş edinmeye ve spora başladı. Bu yolda anne baba olarak doğru bildiğimiz pek çok yanlışı da farkettik. Sizlere çok teşekkür ederiz İrem hocam. Kaybettiğimi düşündüğüm kızımı aslında anlamayı direttiğimi görmemi sağladığınız için.

Default Avatar75
K. Ş.

Oğlum 10 yaşında ve dikkat eksikliği öfke sorunu yaşıyordu. Tavsiye üzerine Tanem Hanımla tanıştık ve ilk görüşmede bile çocuğumdaki dğişimi gördüm. Sadece çocuğumu değil bizleri de bilinçlendirdi. İyiki sizin gibi güler yüzlü bir ekiple ve bilgili bir uzmanla tanışmışız.

Default Avatar75
R.F.

Yaşadığım yalnızlık duygusundan kurtulmak benim için çok zordu ve hayatımı gün geçtikçe daha da kötü etkiliyordu. Araştırma yaparken kocaeli aile danışma merkezinin güler yüzlü ekibiyle ve bu duygudan kurtulmamı sağlayan tanem bircan hoca ile tanıştım. kendimi fark etmemi sağladı. çok teşekkkr ederim

Default Avatar75
K. T.

Merhabalar öncelikle 3 yıllık evliyiz ve vajinismus problemimiz vardı. Filiz hoca sayesinde kademe kademe tüm sorun ve problemlerimizi çözerek sonuca ulaştık. Hem vajinusmus problemimiz de hemde hayatta karsımıza çıkan sorun ve dertlerle ilgili vermiş oldugu öneri ve bilgilerle bize bambaşka yollar açan bizi aydınlatan ve ailemizden biri olan FİLİZ ÖZSOY hocamız ve Kocaeli Aile Danışma Merkezi çalısanlarına çok tesekkür ediyorum. Yeni evlenen, evlenecek olan, vajinismus problemi olan herkese siddetle tavsiye ederim. Herkes çekinmeden gitmeli ve yanlış bildiği birçok şeyin doğrusunu öğrenmeli….

Default Avatar75
Ece A.

16 yaşındaki kızımın hırçınlarının artık sonu gelmiyordu. Anne ve baba olarak çok yıpranmıştık onunda üzüldüğünü farkettiğimizde bir uzman görüşü almanın iyi olacağını düşündük. Çok çaresiz hissediyorduk sanki kızımızı kaybediyorduk. Araştırmalarımız sonucunda biricik İrem hocamızla tanıştık. İlk görüşmede anne ve baba olarak o kadar sarsıldık ki çünkü hep kızımızın davranışlarını suçluyorduk. Yaptığımız pek çok eksiği gördük. Şuan kızımın akademik başarı ve sosyal çevresi iletişimi o akadar iyi gidiyor ki ne kadar teşekkür etsem azdır size İrem hocam. Ailemizi tekrar kazanmamıza yardımcı oldunuz, iyi ki tanıştık. size minnettarız.

Default Avatar75
A.F

yeni evli olmamıza rağmen eşimle çok şiddetli kavgalar etmeye ve birbirimizi anlamamaya başladık.boşanmanın eşiğine gelmiştik ta ki Aliye hanımla karşılaşana kadar. bilgisi ve pozitif yönüyle bizlerde büyük bir farkındalık uyandırarak evliliğimizi kurtardı. Aliye hanım ve güleryüzlü profesyonel ekibiniz iyiki varsınız.

Default Avatar75
E.B

17 yaşındaki kızımızda dikkat eksikliği ve hiperaktivite olabilecceğinden şüphelenmiştik ama hangi uzmana gidersek gidelim bize net bir bilgilendirme yapmamıştı. Daha sonrasında İrem Ayvaz hocamla tanıştık. Süreçle ilgili ve bu noktada bizlere yol gösterecek MOXO testi ile ilgili o kadar detaylı ve profesyonel bilgi verdi ki güven ortamımızı oluşturdu. Testi uygularken kızımıza pozitif yaklaşımı ve sonuç randevusundaki yönlendirmeleri ve bizleri aydınlattığı için kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
H.Ö.

Ben oğlumu getirmiştim İrem hocama o kadar güleryüzlü ve anlayışlı ki bizi o kadar rahat hissettirdi ki oğluma olan ilgisi sevgisi muhteşem biri sadece doktor olarak değil insan olarakta elinden geleni fazlasıyla yapıyor hersey için minnettarım

Default Avatar75
Y.

Ailemle yaşadığım sıkıntılı süreçte biriyle konuşmaya çok ihtiyacım vardı. Kendimi ifade edemediğimi farkettim. bu yüzden daha öfkeli bir insan olmuştum. Bu süreçte araştırma yaparken tanem hnm ile karşılaştım. kendisininn güler yüzü ve sabırlı bir şekilde dinleyerek tavsiyeler vermesi üzerine kendimi çok iyi hissettim. hem kendimde yaptığım hataları anlamamı sağladı hemde öfkemi yenmemi sağladı. Kendisine ve kocaeli aile danışma merkezi ekibine çok teşekkürler

Default Avatar75
Gözde

Sayın Dilek hocamı tanıdığım için gerçekten çok şanslı hissediyorum. Kendimi mutsuz ve kırgın hissettiğim bir dönemi çok daha kolay atlatmamı sağladı. Sorduğu sorularla ve arkadaş canlısı tavrıyla kendimi rahat hissettirdi, duygularımı çok rahat paylaşabildim. Günlük hayattan yorumlarıyla, esprileriyle ve nokta atışı tespitleriyle olaylara farklı bir açıdan bakmamı sağladı. Sayesinde kendimi çok daha iyi hissediyorum ve bana kattığı bakış açısını hayatımın birçok noktasında uygulamaya çalışıyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş.

Default Avatar75
Y.

Hayır demeyi bilmeyen biriydim ve bunun en güzel özelliklerimden birisi olduğunu düşünüyordum. Ta ki bunun güzel bir şey olmadığını ilişkilerimde, işimde yani tüm hayatımda her şeyi yapmak zorunda olduğumu sürekli kendimi değersiz önemsiz hissetmeye başladığımda farkettim. Özgüvenim yoktu bunu gördüm. Araştırmalarım sonucunda İrem hocamla tanıştım. Her şeyden önce bana ben olmayı öğretti. Kendimi görmemi aslında mükemmel olmak zorunda olmadığımı gösterdi. Duygularımı yaşamam gerektiğini onların değeri öğrendim. Ben olabilmemde verdiğiniz emeği hiçbir zaman unutmayacağım hocam. Sizleri çok seviyorum, çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
E.B

oğlum 17 yaşında ve akademik olarak çok eksikti. derslere dikkatini veremediğini söylüyordu ama bizde ona inanmıyorduk. Son çare bir uzmana gidelim dedik ve İrem hocamla o zaman tanıştık. Hem oğlumuzla hem de bizimle o kadar güzel ilgilendiki ki. MOXO dikkat testini bize anlatarak oğlumuza uyguladı. Test sürecinde ve sonuç aşamasında bilgisi ve tecrübesi ile bize en doğru yönelndirmeleri yaptı.Şuan oğlum akademik olarak yükselişe geçti . çok teşekkür ederiz hocam sizi tanımak bizim en güzrl şanslaımızdan oldu

Default Avatar75
a

Kendimi bildim bileli takıntılı düşüncelerim hep vardı ve herkesi bu şekilde zannediyordum. Ancak sosyal çevrem benden uzaklaşmaya başladığında aslında bir şeylerin yanlış olduğunu anladım. Takıntılı düşüncelerim beni neredeyse paranoyak birisi yapmıştı ve ben bunu görememiştim. Tüm hayatım, işim, arkadaşlarım hepsi benden uzaklaşmıştık. Ailemin desteği ile Zeynep hocamı bularak görüşmelerimize başladık. Düşüncelerimin yönünü onardığımda aslında takıntı dediğim davranışlarımda bitmişti. Bana hayatımı geri verdiniz çok teşekkür ederim. Sizlere minnettarım hocam.

Default Avatar75
M.P

Eşim ve ben Aliye Kozoğlu hocamız ile tanışmış olduğumuz ve kendisinden danışmanlık aldığımız için çok şanslı hissediyoruz. Güler yüzü, olaylara bakış açısı ve yaşadığımız sorunları anlattığımızda bize içtenlikle yaklaşması, evliliğimizdeki sıkıntıları aşmamıza yardımcı oldu. Ayrıca Aliye Hocama bize ilişkimizde doğru iletişim kurabilmemizi kazandırdığı için teşekkür ederiz ..

Default Avatar75
N.K

Filiz Özsoy hocamdan eşimle birlikte vajinusmus tedavisine başladık. Önce araştırma yaptım ve en doğru adresin Filiz hoca olduğuna karar verdim ve bunun neticesinde de bugün bu yorumu yapabiliyorum. Öncelikle Filiz hocama çok ama çoook büyük teşekkür borçluyum . Çok teşekkür ederim hocam sayenizde bu süreci çok sağlıklı atlatabildik ve eşimle birbirimizi anlayabilmeye başladık.

Default Avatar75
Lale

İrem hocamla başa çıkamadığım ve gün geçtikçe beni bitiren sorunlarım sayesinde tanıştık. Profesyonel yaklaşımı,kullandığı tekniklere olan hakimiyeti rahatlamamı sağladı. Aradan uzun zaman geçtikten sonra yine zor bir dönemimde ilk gideceğim adres kendisi oldu iyi ki varsınız İrem hocam. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum bana çok farklı bakış açıları kazandırdı,kendisinin katkısı bana çok büyük hayatımı onarmamı sağladınız sizlere çok çok teşekkür ediyorum

Default Avatar75
Tuğçe B.

Kızım okulu çok sevmişti ama artık her gün ağlamaya gitmek istememeye başlamıştı. İşte o an Değerli Banu hocamız hayatımıza girdi. Yaşadığımız süreci, endişeli cümlelerimizi sabırla dinledi, bizlere özgül öğrenme güçlüğünün ne olduğunu ve süreçlerinden bahsetti. Yapılan testlerden sonra planladığımız programla sürece başladık. Bu süreçte en büyük destekçimiz ve yol göstericimiz oldu. Kendisine minnettarım. Kızımın kendisini farketmesini sağladı. Okumaya, yazmaya başlayan kızımın kendine olan güveni de arttı.

Default Avatar75
S.K.

Zeynep Hanım görüşmelerimizde oldukça dikkatli. Sabırla dinliyor, fark etmediğim detayları cımbızla çekip bana fark ettiriyor. Öfkeyle gittim, utana utana anlattığım şeyler oldu ama o kadar rahatlatıyor ki insanı, yargılamıyor. Eleştirmeden bana iyi gelmeyen davranışlarımı bana söylüyor. Hayatımın yönü değişti. Çok teşekkür ederim

Default Avatar75
K.R

Daha kapıdan ilk adımı attığınızda sizi huzur ve güven veren bir kurum Kocaeli Aile Danışma Merkezi. Ofis ekibi daha sonra görüşmede sizinle ilgilenen uzmanın sıcak, bilgi dolu ve olumlu yaklaşımları umutsuzluk duygunuzu ortadan kaldırmaya yetiyor. Görüşmeye boyunca sevgili İrem hocamın çocuğuma yaklaşımı, onu bir birey olarak görüp her noktada fikrini danışması çocuğumu o kadar mutlu etti ki sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Kocaeli Aile Danışma Merkezine ve bu kurumu kuran, bu kadar güzel insanı bir araya getiren Sevgili Tanju Ekinciye sonsuz teşekkürler.

Default Avatar75
N.z

Kısa bir süredir İrem hanımdan destek almaktayım ama çok hızlı ilerleme kaydettik. Seanslarımız çok verimli geçmekte ve her seans sonrası kendimi daha farkında ve daha iyi hissederek ayrılıyorum. Kendisi sadece seanslarda değil seans dışındaki zamanlarda da ihtiyaç duyduğumda destek olmaktadır. Danışanlarıyla her zaman ilgili, samimi ve güler yüzlü bir insan. Benden önce eşim İrem Hanımdan destek almaktaydı eşimin durumu benden daha ciddi olup çok hızlı bir iyileşme gösterdi. Herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
W

Ruh Sağlığı alaninda çalışan profesyonel bir kurum bulmanın zor olduğu bu günlerde, işini hakkıyla yapan, donanımlı ve gerçekten uzman bir kadroya sahip. Adım attığınız ilk anda güven uyandıran bir kurum. Bu kurumda sevgili Filiz hocamla tanışma imkanı bulmam benim en büyük şansım. Filiz hocama ve tüm krum ekibine çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir kurum ve muazzam bir ekip.

Default Avatar75
yüsra B.

kurumunuzdan ve değerli Aliye hocamdan almış olduğumuz çift danışmanlığı hizmeti aile içindeki problemleri çözmemizde çok yardımcı olmuştur. Merkezinize ve Aliye hocamıza gösterdikleri ilgi ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
Rü.

Merhaba,
Tanem Hoca benim için bir psikologtan çok danışmanım, ışığım gibi.
Güleryüzüyle kapıdan girdiğinizde rahatladığınız, samimiyetine karşılaştığınız anda inandığınız sempatik bir insan.
Soyut olarak sürekli tanılar koyan, sizi olduğunuz kişi dışında görüp sanki o kişiymişsiniz gibi davranan psikologlardan sıkıldıysanız; bence Tanem Hocayla tanışmamışsınızdır.
Maddi çıkarlar gütmeden, her danışanına aynı ilgiyi, aynı saygıyı ve samimiyeti gösteren biridir. Hayatımı size borçluyum hocam çok teşekkür ederim

Default Avatar75
O.R

Aliye Hanımın mesafesini koruyarak kurduğu samimiyet ilişkisi ve size sizi anladığını en guzel sekilde hissettirmesi gereken güven ilişkisini veriyor. Hiç kimsenin beni anlamadığını ve çıkmaz da oldugumu düşündüğüm bir dönemde kendisiyle yollarımız kesişti. Ben kendisinden çok memnun olarak seanslara devam ediyorum, ALiye Hanım’ı tereddütsüz tavsiye ederim.

Default Avatar75
Uğ.L.

Benim oğlum 14 yaşında ders çalışmıyo ve çok sinirli ailemizde sürekli bir tartışma ve huzursuzluk oluyordu.ne yapabilirim diye düşünürken internette Aile danışma merkezini buldum,öncesinde pek ciddiye almadım fakat kuruma gidip danışmanlarla tanışıp güzel bir sonuç alınca ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım.Bunu anlamamı bizrazda değerli Banu hocam sağladı. İlk görüşmeden çıktığımda biz bunu başaracağız dedim ve bu süreç çok uzunda sürmedi.Şimdi herşey daha güzel daha eğlenceli hayatımızda.kesinlikle hiç teredddüt etmeden herkesin gelmesini tavsiye ediyorum.Aile danışma merkezi ailesine ve çok değerli banu hocama çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
j

Değerli Filiz Hocam tanıdığım için şanslı hissettiğim ender insanlardan çok cana yakın ve işini gerçekten severek yapan biri bir çok sorunumu aşmamda yardımcı oldu ve fazlasıyla ilgilendi kendisine çok teşekkür ederiyorum.

Default Avatar75
gö.

Herkese çok teşekkür ediyorum 2 aya yakın bir süreçte beraberiz çalışan arkadas ve hocalarımız her biri ayrı incelik ve nezaket içindeler emeği geçen ve geçmeye devam eden herkese tekrar teşekkür ediyorum hic bir sekilde acaba iyi olur mu diye düsünmeyin kesinlikle ve kesinlikle herkese tavsiyem içiniz rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Özellikle bu süreçte bana destek olan sevgili Aliye hocamı kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Sizi dinleyen, anlayan çok güzel analiz eden bir yapısı var. Biz çift olarak başladık ve evliliğimiz bahar aylarına geri döndü. Sizleri çok seviyoruz hocam iyi ki varsınız.

Default Avatar75
Fe.

İrem hocamla mezun sürecinde sınava tekrar hazırlanırken görüşmeye başladım. Geçen yıl sınavda başarısız olmuştum ve bu sürekli aklıma o geliyordu, panik yaşıyodum. Bu kaygım gitgide arttı ve çok başarı biriyken sınav kaygısı yüzünden başarısız biri oldum.İşte bu noktada değerli irem hocam o kaygıyı yenmemi sağladı. Kendimi buldum, başarım her geçen gün arttı. Şuan istediğim noktaya geldim. Kendimi daha iyi ve mutlu hissediyorum. Işığım oldunuz hocam. Düşmeme izin vermediğiniz için çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
T.Ç

Son 1 yıldır panik atak krizleri yaşamaya başlamıştım. Önce işe gitmeye sonra evden dışarı çıkmaya bile korkar oldum biri yanımda olmadan evde kalamamaya başladım ve psikoloğa gitmeye karar verdim. Arayışlarım sonunda Aliye hocamla tanıştım.Sürecimiz devam ettikçe duygularımı onardım, olumlu düşünmeyi ve kendime doğru telkinleri vermeyi öğrendim.Seanslarda yaptığımız çalışmalar ve hocamın ödevlendirmeleri ile süreçe hep devam ettim. Şuan panik atak krizi olarak düşündüğüm o yoğun duygu karmaşasını yaşamıyorum. Korkularım artık yok. Güvende hissetmemi sağladınız Aliye hocam. İyi ki siz, İyi ki Kocaeli Aile Danışma Merkezi

Default Avatar75
g.r.

11 Yıllık evliyiz uzun zamandır eşimle sorunlar yaşıyordum ve çocuklarım bu durumdan etkileniyordu. İlk kurumunuza başvurduğumuzda kafamız da soru işaretleri vardı. Ancak Aile Danışmanlığı hizmeti alma süreci ile bu soru işaretleri kalktı. Daha sonra çocuğumdaki dikkat eksikliği ve öfke kontrolü konusunda aldığımız hizmetlerle bambaşka bir aile haline geldik.
Aldığımız hizmetle aile içi iletişim güçlendi ve daha mutluyuz. Bu konuda sevgili Tanem Bircan hocamıza ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki tanışmışız hocam. Bu arada oğlumdaki dikkat eksikliğine gelince; gördüklerime inanamıyorum. Muhteşem bir değişim. ifade bile edemiyorum.

Default Avatar75
İ.Ç

Kaygı/korku problemlerim çok yoğunlaşmıştı ve araştırmalarım sonucunda Zeynep hocadan yardım almaya başladım.Kendisinin tecrübesi ve içtenliği daha ilk görüşmede bana güven verdiZeynep hocamla görüşmeye başladığımızdan beri kendimi daha iyi hissediyorum ve uzun vadede daha çok fayda göreceğime inanıyorum. Teşekkür ederim hocam.

Default Avatar75
S.S

Çocukluğumda yaşadığım olayları kaç yaşına gelmiş olursam olayım düşünmeden duramıyordum. Katlanılamaz bir hal almıştı. Bu durum beni işimden arkadaşlarımdan koparma noktasına getirmişti. Dayanamayacağımı anladığımda araştırmalaırm sonucunda Tanem Bircan hocamla seanslara başladık. Anlatmanın bile ne kadar rahattığını sizlere anlatamam. Tanem hocam duygularımı tek tek ifade ederek kabullenememi ve kendimi onarmamı sağladı. O kadar güzel bir süreç ilerlettik ki sanki yeniden doğdum. Size minnettarım hocam. Her seferinde sabırla beni dinleyip hep yol gösterici olduğunuz için çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizleri tanımışım

Default Avatar75
Ezgi Ş.

Uzun süredir içimde yaşadığım kaygı ve huzursuzluk gittikçe artmıştı. Sürekli bir şeyler için kaygılanıyor ve yaşadığım anların değerini göremiyor hale gelmiştim. İşte bu noktada neşesi,bilgisi ve tecrübeis ile hayatıma banu hocam girdi. Arkadaşımın tavsiyesi ile istemeyerek başladığım süreç görüşmelere gün saydığım bir noktaya geldi. Banu hocam aslında kaygılandığım şeylerin sebeplerinin çok farklı olduğunu görmemi sağladı. İyi ki tanışmışız hocam hayatıma yaptığınız güzel dokunuş için çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
di.

Pandemi döneminde ailemden 2 kişiyi kaybettim ve güçlü durmak zorundalığı hissederek hiçbir şey olmamış gibi hayatıma devam ettim. Yas sürecinde olduğumu biliyordum ama bana göre hemen olup bitmeliydi. Ancak öyle değilmiş bunu Dilek hocam sayesinde öğrendim. Duygularımı reddetmemem gerektiğini yaşamamın önemli olduğunu bana öğretti. Ağlamanın güçsüzlük olmadığını aksine bei güçlü kıldığını gördüm. Yas sürecimde yol arkadaşım olduğunuz için sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır Dilek hocam. Duygularımı sahiplenmeyi bana öğrettiniz.

Default Avatar75
F.S

7 yıldır yaşadığım vajinismus tedavisi için gittik. Filiz Hanımla 2.5 aylık bir süreç geçirdik kaybettiğim umutlarımı,kendime olan inancımı tekrar yeşertti ve başarıyla sonuçlandı. Çok teşekkür ederim herşey için

Default Avatar75
T

Boşanma sürecinde olan, birbirini çok seven ama bir o kadar da unutmuş bir çifttik. Sürekli tartışıyor ve çözüm bulamıyorduk. Tavsiye üzerine Filiz hocamla tanıştık ve iyi ki de tanıştık. Kendimizi farketmemizi sağladı. Aslında sürekli birbirimizi suçluyor ve kendimize bakmıyormuşuz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz güleryüzü ve bize yardımlarından dolayı. Sevgimizi tamamladı.

Default Avatar75
d.a

Aile içinde yaşadığımız durumlar psikolojimi gün geçtikçe bozmuştu. Telaşlanınca, panikleyince, kalbim hızlı çarpmaya, ellerim ayaklarım titremeye başladı.Bu yüzden kendimde Panik Atak olabileceğini düşünüp uzun süre depresyonda geçirdim taki İrem hocamla tanışana kadar. Korkularımı aşmamı,duygularımı tekrar hissetmemi sağladı. Hocam sizlere minnettarım

Default Avatar75
F.

Çocuğumda kaka tutma problemi başlamıştı. Aslında tuvalet eğitimini çok güzel almış ve adapte olmuştu. Daha sonra bir anda kakasını tutmaya başladı. Pek çok doktor gezdik ama sorun fizyolojik değildi. Bu süreçte İrem hocamla tanıştık. Tuvalet eğitimi aslında tam vermediğimizi ve çocuğumuzun yaşadığı eksiklikleri bizlere o kadar güzel anlattı ki kendisine çok teşekkür ederiz. Çocuğumuz bu süreçte kreşe başlamıştı ve yaşadığı korkular olabileceğini hiç düşünmemiştik. Şuan kaka tutma problemimiz düzeldi iletişimimiz güçlendi. Başta irem hocam olmak üzere kurumda çalışan tüm ekibe çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
R

Boşanmış bir anne olarak sürekli çalışmak zorundaydım ve bu süreçte kızımın ergenlik dönemine girdiğini bana ihtiyacı olduğunu anlamadım. İletişimimiz gün geçtikçe koptu. Sürekli kavga eder olduk. Sonunda bir uzman desteği almamız gerektiğine karar verdik ve Zeynep hocamla tanıştık. Beklentilerimizi, aslında birbirimize karşı duyduğumuz sevgiyi gösteremediğimizi öğrendik. Srecimiz hala devam ediyor ve gün geçtikçe kızımla çok daha güçlü bir bağımız oluyor. Size minnettarız Zeynep hocam. İyi ki tanışmışız.

Default Avatar75
T.H.

Evliliğimiz çok güzel giderken sanki bir anda kayaya çarpmış gibiydi. Ne olduğunu tam anlamasakta birbirimizden uzaklaşmaya ve birbirimize çok sert davranmaya başlamıştık. Hatta eşimin beni aldattığını düşünmeye de başlamıştım. Ancak ikimizde düzeltmeye istekliydik. Bu noktada arkadaşımın tavsiyesi ile Dilek hanımla seanslara başladık. Aslında tek sorunumuzun iletişim olduğunu ve iş stresini tamamen birbirimize yansıttığımızı farkettik. Bize verdiği ödevler ile o kadar eğlendik ve farkındalık uyandı ki şuan flört dönemlerimizi tekrar yaşıyor gibiyiz. Güven ve iletişim sorunumuzu aşmamışa birbirimize bağlanmamızı sağladı. Çok teşekkür ederiz Sevgili Dilek hocam evliliğimize yeni bir başlangıç yapmamızda yol arkadaşımız en büyük destekçimiz oldunuz. İyi ki

Default Avatar75
F.Y

Nişanlımla düğünümüze günler kala her şey için çok fazla tartışıyorduk. Her konudan tartışma çıkıyordu. Bunun için destek almayı düşünürken Dilek hanımla tanıştık. Öncesinde kendimi çok kötü hissettiğim için seanslara tek başladım. Sonrasında çift olarak devam ettik ve çok memnun kaldık. Normalde erkek uzman istiyorduk ama dilek hanımla ve ekibiyle tanıştıktan sonra iyiki gelmişiz dedik. Hem iletişim olarak hemde birbirimizi anlama konusunda çok yol katettik. İyiki dilek hanımı tanımışız. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Dilara

Dışarı çıkamıyor, derslerime giremiyor, arkadaşlarımla görüşemiyor hatta temel ihtiyaçlarım hariç alışverişe gidemiyor olmuştum. Zeynep Hanımın bana kendime olan inancımı getirmede yardımcı oldu. 4. seansımızdan sonra en kalabalık saatte avmde buldum kendimi hiç olmadığım kadar güçlü hissediyorum.

Default Avatar75
Z.N

Merhaba biz çocuğumuzu son dönemde kaybettiğimizi düşünüyorduk çünkü içinekapanmış herkesten uzaklaşmıştı. bu süreçte uzmana ihtiyacımız olduğunu düşündük ve tavsiye ile Zeynep hanımla tanıştık.anne baba olarak aslında bizimde yaptığımız pek çok hata olduğunu gördük. görüşmeye gittikçe çocuğum sohbet etmeye sosyal olmaya başladı. Zeynep hanıma ailemize dokunduğu ve bizlerin bağını onardığı için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
A.

Çocuğumun okuma ve yazmada büyük bir problemi vardı.sınıf arkadaşlarından daha geride kaldığı için çok üzülüyordu.öğretmenleri uzman desteği almamızı söyleyince araştırmalarımızla Banu hocamızla tanıştık. kendisi hem yaptığı testler sonucunda bizi doğru yönlendirerek çocuğumuza hemde bilgi ve güler yüzü ile ailemize çok yardımcı oldu. kendisine ve kocaeli aile danışma merkezinin güzel ekibine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
gg

Tüm kuruma ve değerli Tanju hocamıza çok teşekkür ederim. Böyle güzel bir ekip ve kurumsallık taktire şayan. Kendimi çok güvende ve huzurlu hissettiğim bir kurum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
Melek

Kızım 13 yaşında aile içinde iletişim kuramaz hale geldik kızım çok gergin hep ters cevap veriyor ders çalışmıyor. Çok üzülüyoruz bu konuyla ilgili Kurumunuza geldiğimde psikolog Tanem hanımla tanıştık. Kızımla çok güzel bir diyalog kurdu biz anne baba ve kızım olarak Tanem hanımın rehberliğinde birbirimizle olan iletişimimizi düzelttik. Çok başarılı ve çok sıcak bir ortam çok teşekkür ederim

Default Avatar75
F-H

Eşimin israri uzerine psikologa baslama karari aldik ve psikolog arastirmaya basladim ve Aliye Hanimi internet araciligi ile buldum. Acikcasi baslamadan once onyargiliydim ve psikologun bana yararli olacagini dusunmuyordum.Ama iyi ki de gelmisim. Kendisine takintilarim ve esim ile olan sıkıntılarım yuzunden basvurmustum. Baslarda cok tereddut ettim nereden baslamaliyim ne anlatmam gerekiyor diye. Ilk seansda bile kendisinin guler yuzlu olmasi ve sicakkanli olmasi beni cok rahatlatmisti. Kendisiyle kisa bir surede baya bir ilerleme kaydettik . Kendisine rahatlikla ulasabiliyor olmamda bana ayri bir guven sagladi. Çok teşekkür ederiz hocam

Default Avatar75
M..

Filiz hanıma aile içinde çözemediğimiz problemler… Hatta boşanma nedeniyle başvurduk. Kendisinin gösterdiği performansla, tedavi ile ilişkimizi kurtardık. Tutkumuzun, sevgimizin farkına vardık. Hala terapilerimizin sıklığını azaltsakta isteyerek, dahada iyileşerek devam ediyoruz. Başta çekinsede insan mutlaka her çiftin bir danışması gerektiğini düşünüyorum. Eşimle daha önce gitseydik keşke diye çok konuştuk. İlgisine, tedavisine teşekkür ederiz.

Default Avatar75
j.

Eşimle boşanma noktasına gelmiş ve birbirimiz çok yıpratmış bir çifttik. Boşanma süreci için danışmanlık almak isterken sayın Aliye hanım sayesinde bakmadığımız noktaları farkederek ilişkimizi tekrar kazandık. kocaeli aile danışma merkezine ve bizlere sonsuz yardımı dokunan Aliye hanıma çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75

İş yaşamım ve kariyerimle alakalı büyük bir çıkmaza girdiğim dönemde psikolojik destek almak istedim. Bu süreçte Zeynep hocamın yardımlarıyla kendimi gittikçe iyi hissetmeye başladım ,seçenekleri gördüm adeta nefes aldigimi hissettim. Çok memnun kaldım.

Default Avatar75
B.A.

Kendime olan öfkem çok büyüktü. Yaşadığım bazı olaylar yüzünden kendime düşman olmuştum neredeyse. Ta ki Zeynep Hanımla tanışana kadar. Bende uyandırdığı farkındalık ve yaptığı uygulamalarla kendimle yüzleşmem de çok destek oldu. İyi ki var, iyi ki tanımışım kendisini. Güler yüzlü ofis ekibi de kendimi daha rahat hissetmemi sağladıkar. Hepsine çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
hh

Aliye Hanım’dan iki aydır çift olarak destek alıyoruz. Altı yıllık ilişkimizin artık tamamen çıkmaza girdiğini düşündüğümüz anda Aliye hocamızla yollarımız kesişti. Aliye hoca artık kalıplaştığını düşündüğümüz sorunlarımızın çözümsüz olmadığını görmemizi sağladı. Geçirmiş olduğumuz iki aylık süreçle birlikte kavgalarımız, hakaretlerimiz git gide azaldı, daha sağlıklı iletişim kurar olduk. İlişkinizde çözülemeyecek sorunlarınız olduğunu düşünüyorsanız mutlaka Aliye Hanım’dan destek almanızı öneririm.

Default Avatar75
c.

Banu hocama son dönemlerde oğlumun yalan söylemesinde artıştan dolayı gittik.Dersle ilgisi kesilmiş ve evde de sürekli agresifti.Bu süreçte eşimle çok çabaladık ama sonuç alamadık. bu noktada tanıştık hocamla.Bize yol gösterdi, çok yardımı dokundu. Biz de anne baba olarak yaptığımız hataları fark edip düzeltme imkanı bulduk. Artık oğlumun böyle davranışlarda bulunmuyor.Banu hocam sizlere tekrardan teşekkür ediyoruz. herkese tavsiye ederiz, biz çok yardımını gördük.

Default Avatar75
Sevda K.

Sevgili İrem Hocam. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben 17 yaşında sınav sürecinde sıkışıp kalmış biriydim. Her gün ağlayarak ders çalışıp öfkemi kontrol edemiyordum. Ailemle çatışmaya sürekli kavga etmeye başlamıştık. Mental olarak kendimi yitik hissediyordum ta ki İrem hocamla ve Öğrenci Koçluğu ile tanışana kadar. Doğru bildiğim pek çok şeyin yanlış olduğunu bana gösterdi. Her düştüğümde sabırla beni dinleyip o kapıdan dik çıkmamı sağladı. Şuan istediğim üniversitenin, hayal ettiğim fakültesinden bu yorumu sizlere yazıyorum. İyi ki varsınız İrem hocam, geleceğimi aydınlatmamda yol arkadaşım oldunuz. Çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
p..

Dilek hanıma giderken başta tereddütlerim vardı fakat onu tanıdıkça bakış açım değişti. Samimi yaklaşımı, güven verici konuşmaları, sertifikaları ve aldığı eğitimler ile insana yetkin biri olduğunu fazlasıyla hissettiriyor. Kendisiyle konuşurken çekinme hissi yaşamıyorsunuz bu da kendinizi ifade etmenizde kolaylık sağlıyor. Genelde herkesin psikoloğa giderken ön yargıları olur bunu kırmak istiyorsanız ve bir çekinceniz varsa kesinlikle Dilek hanıma gitmelisiniz, size iyi ki dedirtir emin olun..

Default Avatar75
Filiz

Değerli Aliye hocam sizlere teşekkür ederek başlamak istiyorum.Çok fazla şüphe içinde kendisine gitmiştim aslına bakarsanız.Çünkü ilk kez psikologa gidecektim.Fakat hiç bir şey umduğum gibi değildi.Çok yanıldığımın farkına vardım.Daha çok şeyin değişeceğini biliyorum artık. Sanki kendine yardım eder gibi bir yaklaşım içinde olması gerçekten tarif edilemez.Bunu herkesin yaşamasını kesinlikle öneririm. Her ne kadar henüz yolun en başında olsam bile herşey adına çok minnettarım.

Default Avatar75
Ö.K

Tanem ablayı İnternet yoluyla buldum ve aileme ısrar ederek gitmek istedim. Kendısıne Sınav stresi ve hayatımdaki problemler ıcın basvurdum . Kendısı ısıne cok baglı ve danısanlarıyla cok ılgılı bırısı. Ayrıca pandemi surecinde temızliğe gercekten çok dikkat ediyor bu benım ıcın onemli bir durumdu. Seanslar ilerledikçe baya bir ilerleme sagladım. Hala seanslarıma devam etmekteyim. Kendısını her yonuyle cok sevıyor ve psikolog ayrıyanlar ıcın kendısını kesinlikle tavsiye ediyorum

Default Avatar75

Çözüm odaklı uzmanlardan kurulu bir ekip. Kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle test süreçlerinde o kadar detaycı ve özenli davranıyorlar ki. Çocuğum için wısc-4 testi yaptırma isteğim sonucunda Banu hocamla tanıştık ve çok memnun kkaldık. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
Z.

Bir süredir takıntı sorunlarıyla uğraşıyordum. OKB olmuş gibiydim. Artık başa çıkamayacağım bir noktaya geldiğinde yardım almaya karar verdim.Dilek hocamla görüştükten sonra EMDR sürecinin uygun olacağına karar verdi ve terapi sürecimiz başladı. Sabırlı, destekleyen davranışları kendime güvenmemi sağladı. Birkaç seans sonrasında bile kendime değişiklikler gözlemlemeye başladım. Terapi süreci bittikten sonra kendimi hiç olmadığım kadar iyi hissettim. Tüm takıntılarım kötü düşüncelerim geçti. Kendisine tüm çabası için teşekkür ederim.

Default Avatar75
K.S

Zeynep hocami yaklasik iki aydir taniyorum guleryuzlu canayakin ve en onemlisi guven veriyo kaygı bozuklugum vardi terapiye yeni baslamama ragmen onemli gelismeler var zeynep hocami siddetle herkese tavsiye ediyorum once allah sonra onun sayesinde iyi olucam hayat yasamaya deger allah baska dert vermesin…:))

Default Avatar75
AS

Herkese merhabalar.ikiz kız çocuklarım var kardeş kıskançlıkları artık çok farklı bir boyuta gelmişti. birbirne vurma ve ittirme artmıştı. bu süreçte eşimle ne yapacağımızı bilemediğimiz için bir uzmana danışmak istedik ve o zaman Banu hocamız tanıştık. Sebeplerini doğru olarak bildiğimiz direttiğimiz yanlış davranışlarımızı bizlere gösterdi. kendisine çok teşekkür ederiz

Default Avatar75
Faruk K

Temizlik takıntım gün geçtikçe büyüyor ama sebebini bilmiyordum bir anda ortaya çıktı. Bu durum arkadaşlarımında benden yavaş yavaş uzaklaşmasını sağladı. Bu süreçte sevgilim sayesinde İrem hocamla tanıştım. Aslında bunun bir takıntı olmadığını altında yatan sebebi çok net görmemi sağladı. Çok teşekkür ederim hocam, artık hayatıma bakışım çok farklı ve güzel.

Default Avatar75
G

Alanına hakim uzman psikologların aile danışmanı olarak çalıştığı ve aile bakanlığına bağlı çalışan ilk ve tek kurum olma özelliğini taşıyan kocaelinin nadide kurumu. 33 yaşında bir birey olarak çekincelerim çok fazlaydı. Bu kurum ve değerli Zeynep hocamla tanışmam bu şekilde oldu. Aslında düşüncelerimi olumladığımda hayata bakışımın bile değişeceğini bana öğrettiniz hocam çok teşekkür ederim. Ayrıca çalışan diğer personellerde çok ilgililer. Kendimi değerli hissediyorum bu mekanda. ????

Default Avatar75
B.T

Nişanlı ama 40 yıllık evli gibi atışan, bıkmış bir çifttik. Ailelerimiz zoruyla danışmanlık alamaya gitmiştik. Hatta ilk girerken bile kavga ediyorduk. Dilek hocam işte o anda tecrübesi ve bilgisi ile yaptığımız davranışın aslında birbirimizi yıldırmak için olduğunu görmemizi sağladı. İki baskın karakterin birbirini ezme çabasıydı bizim yaptığımız. Bu davranış yüzünden sevgimizi, aşkımızı unutmuşuz meğerse. Aliye hocam bize yeniden birbirimizi sevmeyi öğretti, birbirimizin ellerini neden sıkı sıkı tuttuğumuzu hatırlattı. Sizi çok seviyoruz Aliye hocam. Bu süreçte siz yanımızda olmasaydınız şuan birbirini seven ama gururu, egosu yüzünden kopmuş iki kişi olacaktık. Ama şu anda 2 hafta sonra olan düğününü sabırsızlıkla bekleyen ilk günlerdi sevgisini koruyan bir çiftiz. Size minnattarız. İyi varsınız.

Default Avatar75
R.Z

Merhaba 2,5 yıllık evliyiz. Ve vajinismus problemimiz vardı. İnternette bu konuyla ilgili araştırmalar yaparken Kocaeli Aile danışmanlığı merkezine denk geldim. Gittiğimiz ilk gün nasıl bi ortamda olacağımızı ve nasıl davranmamız gerektiğini bilmiyor ve endişe ediyorduk. Ta ki Filiz özsoy hocamızı görene kadar. Daha ilk yarım saatte çok doğru bi karar verdiğimizi zaten farketmiştik. Filiz hocaya hem vücudumu ve hemde kendimi tanımama yardim ettiği ve bana ışık olduğu için, bizi içtenlikle dinlediği için minnettarım. Bu süreçte esimle birlikte verilen egzersizleri ve görevleri sıkılmadan inanarak yerine getirdik. En başta bunu başarabilir miyim diye düşünürken bi baktım ki başarıyorum. Bunu gördükçe dahada inandım. Ve yıllarca kafamda kurup korktuğum bu sorunun aslında ne kadar basit olduğunu öğrendim. Ve 5. seansımızın sonunda bunu başardık. Her hafta seanslarımızı heyecanla bekledik. Filiz hoca sadece bize cinsel anlamda degil bir çift olarak da evliliğimiz hakkında çoğu sorunu aşmamızda bize tecrübeleriyle, yol göstericiliğiyle her konuda destek oldu. Artık hem evlilik konusunda hemde cinsel konuda kendine inanan ve başaran bi kadın vardi. Bu süreçte herzaman çözüm odaklıydık. Buda ilerleyip başarmamızı sağladı. Lütfen bu sorunu yaşayan herkesin bi an önce Filiz hocayla tanışmasını istiyorum. Doğru bildiğiniz bütün yanlışlarınızı zaman geçmeden filiz hocayla düzeltmeye başlayın. Bu süreçte Kocaeli aile danışmanlığı merkezine ve filiz özsoy hocamıza tekrar teşekkürler.

Default Avatar75
M.V

10 yıllık evliyim, ve evliliğimin başından beri hep eşimin davranışları yüzünden hep sorun yaşadık. Çocuklarımızda ççok etkilendiler, sürekli kava etmemiz onları hep ağlatıyordu. Ama Aliye hocamızı bizlere bir arkadaşımız önerdi ve gittik. Kendisi ikimizle konuştu diğer görüşmelerde eşimin davranışlarının temel sebeplerinin çok ayrı şeyler olduğunu fark ettik. Şimdi evliliğimiz yoluna girdi yaklaşık üç aydır niye daha önce gitmeyip hayatı kendimize zindan etmişiz dedik çok çok teşekkür ederiz hocam tekrar aile olmamızı sağladınız

Default Avatar75
N.

Zeynep hocamla ilk olarak kendisinin yakın arkadaşımın psikoloğu olması dolayısıyla tanıştım. Anksiyete, kaygı, depresyon gibi şikayetlerimden çok sıkıldığım ve artık bu sorunlara kendi kendime çare bulamadığım bir dönemde kendisiyle tanışmaya karar verdim. Özellikle bu şikayetlerimi paylaştığımda kendisinin de daha önce bu sıkıntılardan bir çoğunu yaşamış ve bunları aşmış olması bana ekstra güç verdi. Sadece “sizi anlıyorum” cümlesinden öte beni gerçekten anladığını hissettiğim biri oldu Zeynep hanım. Kendisiyle tanıştığım için çok mutluyum.

Default Avatar75
lale

Yaşadığım kötü bir uçak yolculuğu sonrası gelişen uçak fobisi nedeni ile yaklaşık 9 yıldır uçağa binmiyordum. Bir ömür binebileceğimi de düşünmüyordum. İş seyahatleri, tatiller vs her türlü yolculuk eziyetti benim için. Bu korku yüzünden yurt dışına bile çıkamamıştım. Çünkü uçağı düşündükçe midem bulanıyor,dizlerim titriyordu,havadaki uçaklara bakmak beni korkutuyordu hatta birilerini bırakmak için hava limanına gittiğimizde bile geriliyordu, uçağa binmek imkansızdı benim için.Tanem hocamla tanıştıktan sonra düşüncelerimin ne kadar yersiz olduğunu farkettim. Sayesinde tüm korkularımı yendim size minnettarım sevgili hocam.

Default Avatar75
H.E

Sayın İrem ayvaz hocam ile eşimin vaıstasıyla tanıştım.İşimi kaybettiğim için depresyondaydım,özgüvenimi yitirmiştim.Kendisinden psikolojik olarak yoğun destek aldım.İş görüşmelerine daha özgüvenle gittim.İdealimdeki işide kısa sürede buldum.İnsani kişiliği sorunlara eğilmesi destek olması insanları rahatlatan konuşmalalrı tam anlamıyla mükemmeldi.Kendisinden çok memnunum ,Kendisi her zaman tavsiye edebileceğim bir uzmandır. Kendisine bu köşe aracılığyla teşekkür etmek isterim.

Default Avatar75
L:Ç

Hayattan tüm beklentimi kesmiştim ve kimsenin bana yardım edememiyecegini düşünüyordum herşey zincirleme gibi kötü gidiyordu ve ölmek istiyordum tek çıkış yolum gibiydi artık gitmek istiyordum herkedten herşeyden.Çocukluğumda yaşadığım tranvalar, yaşadığım kayıplar, stres ve depresyon herşey cıkılmaz hale gelmişti evden çıkmıyor kimseyle konuşmuyordum ve yaşamaktan hiçbir zevk almıyordum aynada kendime bakamıyordum bile arkadaşımın tavsiyesiyle Dilek hanıma gittim ilaç kullanmadan herşeye yeniden pozitif bir şekilde başladım, beni hayata döndüren sevgili dilek hocama sonsuz teşekkürler.

Default Avatar75
C.B

Çok karanlık ve çaresiz hissettiğim bir dönemde araştırıp buldum İrem Hanım’ı. Sitenizdeki tavsiyeler ile, karanlıkta tünelin ucunu gösterebilecek ışığın o olduğunu düşündürdü ve gittim. Yanılmamışım… Yaklaşık 3 ay boyunca periyodik olarak görüştük. Her gidişimde dünyam biraz daha aydınlandı. İlk seanstan sonra dahi size verdiği güven duygusu, düştüğünüz yerden çıkacağınız hissini verecektir. Kendime güven ve hayata bakış açımda bir çok olumlu değişim yaşadım. Çok teşekkür ederim hocam,sizleri herkese tavsiye ediyorum iyiki siz

Default Avatar75
Ezgi Hi

Kardeş kıskançlığı için Banu hocama başlamıştık ama ebeveyn olarak yaptığımız hataları kendimizi de gördük. Çok memnun kaldık teşekkür ederiz Banu hocam.

Default Avatar75
S.S.C.

Ben ilk olarak değerli hocam Zeynep hanıma, kurum müdürü Taanju beye ve tüm ekibe teşekkür etmek istiyorum.Sürecim o kadar kötüydü ki kendimi tanıyamaz hale gelmiştim.Ama görüşmelerimiz ile kısa bir sürede bu durum değişti. Çok memnun kaldım.Teşekkürler hepinize

Default Avatar75
Y.Te.

16 yaşındaki kızımla birlikte ergenlik dönemini tekrar yaşıyor gibiydim. Eşimle ayrı olmamıza bağladığım bu yoğun süreç artık kontrol edilemez bir hal almıştı. Kendime göre her şeyi yapmış ve çok iyi anlayışlı bir ebeveyn olmuştum. Ancak kızım gün geçtikçe benden ve annesinden kopmaya başlamıştı. Araştırmalarım sonucunda ergen alanında uzman olan Buse hoca ile tanıştık. Bizimle konuşmayan kızımız kendisini hocamıza rahatlıkla açtı. Aslında yaptığımız en büyük hatanın boşanma sürecine kızımızı çok dahil etmemiz olduğunu anladık. Bizden daha çok onun yıprandığını anlamamız çok geç oldu. İletişimimizi, geçirdiğimiz kıymetli vakitleri ve yaptığımız hataları düzelttikçe kızım bizimle vakit geçirmeye başladı. Tamamen kaybettiğimi düşündüğüm ailemi bana geri kazandırdınız Buse hocam sizlere minnettarım. İyi ki varsınız, iyiki bu süreçte sizlerle tanışmışız.

Default Avatar75
Buse D.

Kardeşim lise çağında ve öfkesi, özgürlük isteği çok yüksekti. Okulda sorun yaşamaya başlayınca danışmanlık için Sevgili Tanem hocamızı tavsiye üzerine bulduk ve kardeşime yol gösterici, bir destek sağladı. İlk görüşmede bile değişimi aile olarak gördük. Her şey için çok teşekkür ederiz Tanem hanım ve Kocaeli aile danışma merkezine.

Default Avatar75
R.A.

Zeynep Hanımla tanışmadan önce ‘Neden benim istediğimi yapmıyorlar?’ sorusunu sürekli düşünür, sinirlenir ve biraz da kırgınlık yaşardım. Zeynep Hanım sakin ses tonu, empati yeteneği ve bıkmadan yorulmadan yaptığı analizlerle bana yepyeni ve çok güzel bir pencere açtı. Alanında uzman olan bu hanımefendi hayatıma resmen renk verdi. Değer görmeyi hak ettiğimi öğrendim ve değer görmeye başladım. Kelimelerim,düşünce yapım değiştikçe bambaşka biri oldum. İyiki hayatıma dokundunuz

Default Avatar75
S.E.K

Sevgili Banu hocam. WISC-4 testini oğluma yapabilen ve bize en doğru yönlendimeyi yapan uzmanımız size ne kadar teşekkür etsek azdır. Çocuğumun sosyal ve akadmeik yaşamını ışığınızla aydınlattınız. iyi ki tanışmışız.

Default Avatar75
H. F.

İrem Hocamla tanışmak yaşamımda pek çok noktayı farketmemi ve onarmamı sağladı. İçimde biriken öfkenin, sürekli gelen ağlama krizlerimin sebeplerinin, yalnızlık duygumun altında yatan ana sebebi bularak geçmişe takılı kalmamayı öğretti bana İrem hocam. Zihnimizi, düşüncelerimizi istediğimiz raya oturttuğumuzda yapamayacağımız şey yok. Her bireye kesinlikle tavsiye ediyorum. İrem hocam kaybettiğim benliğimi bulmamamı sağladı, ışık oldu benim için. İyi ki varsınız hocam, iyi ki bu sürecimde yol arkadaşım siz oldunuz.

Default Avatar75
Fer.

Erkek arkadaşından ayrılan ve 36 gündür evinden çıkmayan arkadaşımızı tavsiye üzerine tanem hocamıza götürdük. Aslında başlangıçta psikolog desteğine gerek olmadığını, kendi aramızda dostluk üçgeni içerisinde sorununu çözebileceğimizi düşünüyorduk, ama gün geçtikçe kötüleşmeye başlayınca iyice telaşlandık. Yaptığımız araştırma neticesi farklı kişilerden aynı ismi duyunca Tanem bircan hocada da karar kıldık. İlk seanstan itibaren gözle görülür bir iyileşme göstermeye başladı ve kısa sürede eski haline, işine ve sosyal hayatına geri döndü, tanem hocaya arkadaşımızı bize geri kazandırdığı için teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
ab.a

İrem hanıma çok teşekkür ederim. Hedeflerimi belirlemede, kendime olan özgüvenimi ve daha fazlasını bana kattığı için.

Default Avatar75
A.N

Kendisi tanıdığım en iyi, yapıcı, samimi ve güvenilir insanlardan biri. Alanında uzman, bilgili ve iletişim sorunu yaşamıyorsunuz. Yoluma ışık olduğunuz ve elimi tutmaya devam ettiğiniz için çok teşekkür ederim.sürecimiz bitse dahi her zaman yüzümde gülümsemeyle ve minnetle anacağım parıldayan ışığınız hiç sönmesin.

Default Avatar75
g.

Zeynep Hocam Çok Dürüst Işinde Uzman Sadece İş Olarak Yapmıyor Insanlara Biseyler Katabilirim Çabasında Ve Sizinle Tanıştıran Sizi Öneren kişilere de Teşekkür Ederim Korkularımı Ve Sorunlarımı Sizin Sayenizde Çözüme Kavusturabildim

Default Avatar75
İ.Ş.

Çocuğumda dikkatle ilgili bazı problem olduğunu gözlemleyebilsekte net bir sonucu nasıl alacağımızı bilmiyorduk. Bu araştırma sürecinde Banu hocamızla ve WISC-4 zeka testi ile tanıştık. Testin bize yol gösterici olacağından, gerektiği yerde en doğru yönlendirmenin kesinlikle yapılacağından bahsederek çocuğumuzla o kadar güzel ilgilendi ki ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki tanışmışız Banu hocam

Default Avatar75
Kader

Değerli Aliye hocamın Mesleğini çok iyi yaptığını düşünüyorum. Memnunum kendisinden. Danışanlarına karşı ilgili biri. Başka psikiyatristler gibi güvensizlik yaratmıyor, güven veriyor. Seanslardaki zamanı çok iyi yönetiyor. Bir önceki seansta anlattığını unutmuyor. Kendi sıkıntısıymış gibi ilgileniyor. İhtiyacı olan herkese yönlendiriyorum kesin ve net bir şekilde.

Default Avatar75
S.B.

Vajinusmus problemim vardı.Sürekli ertelediğim bu durumu çözüme kavuşturmak istiyordum. İnternetten araştırma yaparken Kocaeli Aile danışma merkezinde Filiz Özsoy hanımın ismini duydum ve randevu aldım.İlk seansta çekinerek ve yenebilecek miyim diye düşünerek gittiğim bu durumda kısa sürede sonuca ulaştık.Filiz hanıma yaklaşımı, bilgilendirmesi, ilgisi ve sonsuz desteği için çok teşekkür ederim.iyi ki tanışmışız.

Default Avatar75
Sara Al

Zeynep Hanım ile tanıştıktan sonra hayatımda her şey değişti. Çok incelikli ve sıcak bir yaklaşımla, içimdeki değeri görmem için bana rehberlik etti. Şimdi Zeynep Hanım sayesinde özgüvenle, daha çok iç sesimi dinlemeyi, yapmayı sevdiğim şeyleri korkusuzca yapmayı öğreniyorum. Bu terapiden sonra, kendimi ve duygularımı açıkça açıklamak ve savunmak için ne kadar cesur olduğum konusunda da kendimden çok şaşırıyorum. Bu sonuçlar, çalışmalarının benim üzerimde ne kadar etkili olduğunu ve bir terapist olarak ne kadar yetenekli olduğunu açıkça gösteriyor. Desteği için çoook ve sonsuza minnettarım ve ona kariyerinde ve hayatında her zaman en iyisini diliyorum. Çok teşekkür ederim!

Default Avatar75
Se.De.Ko

1.5 yıllık evlilikte önce vajinismus sorununu Filiz Özsoy ile çözdük.
Şimdi ise minik kızımın doğması ile yaşadığım korku,kaygı ve sinir nöbetlerini Filiz Hanım ile aştık.
Filiz Hanıma teşekkür ederim konu üzerinde yüzeysel durmadan derinlerdeki sorunu bulup çözüp konuyu kapattığı için…
Şimdi kendine güvenen bir anneyim
Her şeye rağmen kendime güveniyor ve seviyorum
Her şeye rağmen kusursuz değil ama kızıma iyi bir anne olduğumu biliyorum
Teşekkür ederim Filiz Hanım iyi ki varsınız :))))

Default Avatar75
y..

Yaşadığım travmalar ve ailemin bu süreçte hiç yanımda olmaması beni bitirmiş durumdaydı. Sürekli olumsuz düşünmeye, evden çıkmamaya başlamıştım. Arkadaşlarımın hepsi de teker teker uzaklaşmıştı benden. İrem hocayla tanışmam bu zamanda oldu. Bana ilk başta kendimi sevmeyi görmeyi öğretti. Sonrasında aslında düşüncelerimin beni nerelere götürmesine izin verdiğimi gördüm. Şuan çok iyiyim, arkadaşlarım farketti ve sonuna kadar destekçim oldular. Bana ışık oldunuz irem hocam, iyi ki varsınız.

Default Avatar75
T.g.

Kızıma özgül öğrenme güçlüğü tanısı konduğunda nasıl olacağını nasıl bir süreç ilerleyeceğini bilmiyorduk ve çok üzülmüştük. Pek çok uzmana gitmemize rağmen tam bir sonuç alamamıştık. Prep ve Banu hocamla tanışmamız bu zamanda oldu. Bize kızımızın süreci, yaşadığı durumları detaylıca anlatarak ilk başta rahatlamamızı ve sürece net bakmamızı sağladı. Daha sonra prep yöntemi ile kızımızla o kadar ilgili ve profesyonel çalıştı ki kızım şuan okuma ve yazma noktasında çok iyi bir noktaya geldi. Çok teşekkür ederiz hocam, yaptıklarınız için minnettarız.

Default Avatar75
D.g.

5 yıllık evliliğimiz bir anda sarsılmaya çatırdamaya başlamıştı. Hiç kavga etmeyen biz her gün kavga etmeye başlamıştık. Psikolojik olarak bizi bitiren süreci kendimiz aşabileceğimizi düşündük ama başarı olamadık. Arkadaşımızın tavsiyesi ile Aliye Hocamızla sürece başladık. Daha ilk seansta bizlere dokunmayı başardı. Yavaş yavaş yaptığımız eksiklikleri gördük ve şuan sanki yeniden tanışmış gibiyiz. Eşimle birbirimizi ne kadar sevdiğimizi anlamamızı sağladı. Çok çok teşekkür ederiz hocam. Evliliğimize yeni bir bahar getirdiniz.

Default Avatar75
Fatma Aydın

Uzun zamandır mutlu olamadığımı düşünüyordum. Yaşadığım onca şeyin ağırlığı ruhumdan taşıp vücuduma sirayet ediyordu. En ufak bir olayda her şey başıma yıkılacak aynı şeyleri yaşayacağım korkusu tahammül edilemez duruma gelmişti. Bu süreçte İrem Hanım’la tanıştık. Verdiği güvenle her şeyi bir anda paylaştım farklı bakış açıları kazandırarak kaygılarımı korkularımı yendim. Başta İrem Hanım ve tüm ekibe teşekkür ederim

Default Avatar75
B.a.

WIsc-4 testi için o kadar çok araştırma yapmıştık ki kafamız çok karışmıştı. Çocğumuzun bağ kurabileceği, kendisini açabileceği bir uzman arayışındaydık. Tam o anda tavsiye üzerine Tanem hocamızla tanıştık. Tanıştığımız ilk andan itibaren kızımızla o kadar ilgilendi ki konuşmakta zorluk yaşayan çocuğum testten sonrada da konuşmak istiyordu. Sonuç görüşmesinde her nokta ile ilgili bilgi vererek aklımızdaki tüm soru işaretlerini cevapladı. Sizinle tanıştığımız için çok şanslıyız Tanem Hocam. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
s.g.

Evlilik yolunda olan ilişkimde artık çıkmaz sorunlarla karşı karşıya kaldığımı kendimi istemediğim durumlar içerisinde gördüğüm için Filiz Hanımdan evlilik öncesi danışmanlığı için ilk randevumu aldım. İlk gittiğim gün ile (1,5ay öncesi) şuan ki halim arasında inanılmaz gözle görülür, hissedilir fark var. Evlilik yolunda olduğum bu süreçte aldığım destek ile aslında doğru bir ilişki içerisinde olmadığımı fark ettim. Ve şuan kendimi tam anlamıyla bulduğumu kendimi anladığımı ve artık gerçekten ne yapmak istediğimi biliyorum. Elbette ki bakış açımı ve ufkumu genişleten Filiz Hanım sayesinde… Evlilik yolunda olan herkesin kesinlikle evlilik öncesi danışmanlığına gitmesini çiftlerin birbirleri için en sağlıklı evlilik yapmalarını sağlamaları için bu yola ve Filiz Hanım’a başvurmaları şiddetle tavsiyemdir. 🙂

Default Avatar75
Suna H.

Biz İrem Hanım ile eşimin geçirdiği bir rahatsızlık sonrası 8 yaşındaki oğlumda gelişen kaygı ve korku nedeniyle tanıştık. Sonuçta, yaşadığımız bu olumsuz deneyim, oğlum açısından bazı olumsuz sonuçlara yol açtı. Bize İrem Hanım’ı bir arkadaşım tavsiye ettiği için zaten içim rahattı ancak İrem Hanım’ın güler yüzlü, insana güven veren tavrıyla doğru yerde olduğumuzu daha çok hissettim. Önce hikayemizi aldı ve daha sonra bizimle çalışmaya başladı. Şuan birlikte çalışmaya devam ediyorlar.Oğlum artık daha az kaygılı, kendini daha güvende hissediyor. Bunu sağlamaya yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederiz. Mesleğini severek yapmanın getirdiği şevk ve tatmin duygusuyla daha nice yıllar çocuklarımıza ve biz ebeveynlere yardımcı olmasını diliyorum. iyi ki sizi tanımışız.

Default Avatar75
N.

Sosyalleşmeme engel olan bazı sorunlar yaşamaktaydım. Kendi başıma çözebileceğim bir şey değildi ve daha önce gittiğim psikologlar da yardımcı olamayınca umudumu kaybetmiştim. Zeynep hanımla tanışmadan önce kendimi resmen karanlık bir kuyunun içinde yalnız hissediyordum. Beni çok iyi anladı, yaklaşımı harikaydı. İlk randevudan itibaren kendimi daha iyi hissetmeye başlamıştım ve şuan tedavim bitmek üzere. Artık eskisi gibi konforsuz hissetmiyordum rahatlıkla insanlarla tanışabilir, çevremdekileri rahatsız etmeden hayatıma devam edebilir hale geldim. Kendisine çok çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
S.

Kendime yapacağım En iyi yatırımın, kendimde farkettiğim hatalı yanları düzeltmek olduğuna karar verdim. Kendinizde birçok şeyleri fark edebilirsiniz ancak bunları düzeltmek için nasıl mücadele edeceğinizi bilmeniz gereklidir. Işte bu noktada sizi anlamaya çalışan sıkıntı ya da sorunlarınız ile ilgili çözüm yolları ortaya koyan işin ehli birine ihtiyaç duyacaksınız. Tanem Hocam, açtığınız yollar, verdiğiniz tavsiyeler doğrultusunda, katkılarınız için çok teşekkür ederim. Bir klinige gitmek isteğim vardı. Bu kliniğe tavsiye ile sadece bir telefon açtım. Her şey böyle başladı. Klinikte çalışan personellere gülen yüzleri yardımsever yaklaşımları için teşekkür ederim.

Default Avatar75
Feyza H…

Banu hanıma çocuğumun dikkat eksikliği şikayetim üzerine başvurdum. Kendisi çok başarılı ve güvenilir bir psikolog. Çocuğumun kendini tanımasına, eğilimlerini, potansiyel ve fırsatlarını fark etmesine yardımcı oldu. Dikkat eksikliği ile gittiğimiz danışmanlık merkezinde sorunumuzun çözümü yanı sıra çocuğumuz duygusal ve ruhsal olarak sorunlarla baş edebilmeyi öğrenecek bilince ulaştı.Derslerinde de düzenli bir yükselme görünmekte. Kendisine ve Kocaeli Aile Danışma Merkezi ekibine çok teşekkür ediyoruz ailece.

Default Avatar75
ş.y.

Zeynep hanimdan son donemlerdeki artan anksiyete ve tedirginlik durumum uzerine destek aldim kendisinde asiri ilgili güleryüzlü ve sizi sıkılmadan dinliyor guzel enerjisi ve yuzu her seye değer tesekkurler zeybep hanim

Default Avatar75
H. Bal

Depresyonun eşiğindeyken tanıştım İrem hocamla. Sürekli olumsuz düşünen, kendini asla sevmeyen, hayır diyemeyen ve hep kaybeden biriydim. İrem hocam bana ilk kendimi sevmeyi ve ben olmayı öğretti. Aslında düşünce yapımızda değişiklik yaparak olumlu telkinler kullanabileceğimi fark ettirdi. Çok teşekkür ederim İrem hocam, iyi ki tanıştık, iyi ki hayatıma dokundunuz.

Default Avatar75
S…..

Ben vajinusmus olduğu bile bilmiyordum filiz özsoy doktorum sayesinde hem evliliği kurtardım hem de hayata bakış açım değişti. Her şeyden önce kadın olduğumu anladım öğrendim iyi ki ilk önce filiz hanıma gitmişim.

Default Avatar75
t.

Yaşadığım nefes darlığı ve kalp çarpıntısının sebebinin psikolojik olduğunu öğrendiğimde Zeynep Hanım’a geldim. Seanslarımıza başladıktan kısa bir süre sonra bana pek çok şey kazandırdı. Zeynep Hanım alanında çok başarılı. Şikayetlerim büyük oranda azaldı ve kontrolü artık benim elimde olduğunu öğrendim. Buradan da Zeynep Hanıma teşekkür etmek istedim.

Default Avatar75
E.

Merhabalar. Ben 7 aylık evliyim ve Filiz hocama bu durumu farkettiğim an başvurmak istedim bu durumu kabullendim ve destek almaya başladık eşimle beraber. O kadar memnun kaldım ki şuan Filiz hocamın desteğiyle de başardık. Çok şükür iyi ki Filiz hocamı tercih etmişim ses tonuyla bile sizi yapabileceğinize ve tabularınızı yıkmaya teşvik edebiliyor, cesaretlendiriyor. Önemli olan hemen sonuca odaklanmak olamamalı aşamalarla beraber kendinizi keşfederek ilerlemenizi tavsiye ederim. Zaten özgüveni yüksek bir insandım ama Filiz hocamın desteğiyle beraber bu desteği alırken özgüvenim daha da arttı. Sadece vajinismus tedavisi olarak değil genel olarak Filiz hocam bizlere çok şey kattı. Son olarak bu aşılabilecek bir durum, önemli olan bu durumu zamana bırakmak yerine kabullenip destek almaya başlamanız olacaktır. Minnettarım..

Default Avatar75
A…

3,5 yıllık evliğim vajinismus problemimi hep erteleyip görmezden gelmeye çalıştım ancak bu artık evlilik hayatımı olumsuz yönde etkilemeye başlamıştı ve kaçmanın çare olmayacağını anladım. İnternette yaptığım araştırmalar sonunda Filiz Hanıma gitmeye karar verdim. Kendisiyle görüştüğümde bana çok güven verdi. Harika bir uzman ve bu sorun çözülene kadar elinizi bırakmayacağını size gerçekten hissettiriyor.

Default Avatar75
ö

Zeynep Hanım çok samimi, son derece diyaloğu güzel.Benim sorunlarım vardı, onlar konusunda beni çok güzel aydınlattı ve gerçekten çok memnun kaldım.İşini bilen, donanımlı, etkin bir danışman. Son derece memnun kaldım.Farkındalıkla birlikte sorunlarımı aşmak için destek oldu, pozitif geri bildirimler aldım.Bütün sorularıma cevap buldum. Son derece samimiyetle yaklaştı. Şuan daha iyiyim. Danışmak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Default Avatar75
A.D.

Yaklışık 2 yıl önce eşimi kaybettim.Ani ve beklenmedik bir kayıp yaşamıştım.Artık hayat benim için yaşanmaz bir hal almıştı.Oldukça zorlu günler geçiriyordum.İki çocuğum için ayakta durmak zorundaydım,sorumluluklarım vardı.Herşey bitti derken tavsiye üzerine Tanem Hanımla tanıştım.Bu durumu asla aşamayacağımı düşünürken bütün yas sürecim boyunca bana hep destek oldu.Bu durumla yaşamayı öğrendim,kabullenip hayatın bir parçası olduğu gerçeğiyle yüzleştim.Sonsuz teşekkür ediyorum iyi ki kendisini tanımışım.

Default Avatar75
E.Ç.

Dilek Hanımla evlilik terapisi noktasında destek aldık.Eşim ilk etapta terapi için isteksizdi ama Dilek Hanımın yaklaşımı onu rahatlatınca istekle gelmeye başladı.Eşimle çok severek evlendik ama evliliğimizde bir takım sorunlar yaşadık.Bu sorunlar tartışmamız, ortak noktada buluşamamaya başlamamız ve eşimin ailesinden kaynaklıydı.Dilek Hanım bu sorunların çözülmesine odaklı bir takım çalışmalarda bulunarak sorunlarımıza etkili bir biçimde azaldı.Çok güler yüzlü, samimi ve işinde çok başarılı biri.İnsana güven veriyor ve rahatça sorunlarınızı paylaşabiliyorsunuz.Kesinlikle tavsiye ederim.Artık eşimin tavırları olumlu yönde düzeldi,ve birbirimize daha anlayışlı olmaya başladık.Birbirimizi dinlemeyi öğrendik ve iletişimimiz düzelmeye başladı.Dilek Hanım sorunlara karşı çözüm yollarını somut bir biçimde belirtiyor.Kendisine çok teşekkür ederiz.Evliliğimizin düzene girmesinde emeği büyük.

Default Avatar75
K.

Tanem hanımla tanıştığım günden bu yana hayatımda olumlu anlamda çok şey değişti. Sakin ve güleryüzlü yaklaşımı, içinize huzur veren bir ses tonu vardır. Aşamadığım ve artık tahammülümün son noktasına gelen değersizlik hissi ve özgüven eksikliği şikayetiyle başvurduğum o günden itibaren her geçen gün daha da rahatladım. Kendisine teşekkür ediyorum. O benim ruh tamircilerimden biri..

Default Avatar75
T.K.

Oglumun.Cekingen,utangaç bir yapısı vardı.Bu süreçte Banu Hanım bize çok yardımcı oldu.Kendisine çok teşekkür ederiz.Birlikte çok yol katettik oğlum onu çok sevdi oyun saatlerini iple cekiyordu zor bir süreci birlikte atlattik.kendisine minnettarım Banu Hanım merhametli ve ilgili yönüyle oğlumun kalbini kazandı bol bol sohbet edip oyunlar oynadilar bu süre zarfında da gereken testleri uyguladi şuanda da herşey yolunda Kendisini tavsiye ederim iyiki götürmüşum oğlumu.

Default Avatar75
S.C.

Hayatla ilgili anlamlandırmakta güçlük çektiğim ve olumlu yönde değiştirmek istediğim bazı durumları-olayları teşhis edebilmek için başvurdum Filiz Hanım’a. Daha ilk seanstan farkındalığım kendini göstermeye başladıı.Olayların daha önce hiç bakmadığım yönlerine ışık tutuyor. Kibar, anlayışlı ve ilgili biri. Kendinizi arama yolunda sizler için de çok iyi bir rehber olacağını düşünüyorum. Kendisi ile online olarak görüşme yapabiliyor olmam büyük bir şans. Kullandığı methodları ve yaklaşımını çok güncel buluyorum.Kocaeli Aile Danışma Merkezi ve Filiz Hanım’a sonsuz teşekkürler.

Default Avatar75

Tanem Hocamdan Oğlumla ilgili uyku terörü ve öfke patlamaları ile görüşme talep etmiştim. Kendisinin özverili yaklaşımı ve güler yüzlülüğü her seansimizi daha da kolaylaştırdı…her şey için çok teşekkür ederiz

Default Avatar75
K.B.

Dışarı çıkamıyor, derslerime giremiyor, arkadaşlarımla görüşemiyor hatta temel ihtiyaçlarım hariç alışverişe gidemiyor olmuştum. Zeynep Hanımın bana kendime olan inancımı getirmede yardımcı oldu. 2. seansımızdan sonra en kalabalık saatte avmde buldum kendimi hiç olmadığım kadar güçlü hissediyorum.

Default Avatar75
l.d.

Kendimi tanıma sürecimde, ailemle olan iletişimimde bakış açımı değiştirerek kendimi bulmam konusunda gösterdiği yol, açtığı pencere hayata daha düzenli ve pozitif bakmam konusundaki tavsiyelerine uyarak hayatıma değer ve kendimi anlamama katkı sağladığı için ailem ile artık daha kaliteli iletişimimizin mimari Zeynep Hanıma teşekkür ederim

Default Avatar75
M. K.

Oğlumuzun çok öfkeli olduğu bir durumda kontrol edemediğimiz için destek almaya karar verdik. Zeynep Hanımla başladığımızda davranışlarındaki değişikliği fark ettik. Anne baba olarak bize de pek çok şey kazandırdı. Oğlumuz için görüştük ama tüm ailemiz olumlu etkilendi. Kendisi karşılaştığım zorluklarda ilk arayacağım uzman

Default Avatar75
N.Ç

Çocuğumda öğrenme güçlüğü ve disleksi olabileceğinden şüphelenmeye başlamıştık ve onun yıpranışı kendini dışlanmış hissedişi bizleride çok üzüyordu. Bu yolda Banu hocamla tanıştık.Çocuğuma yaklaşımı bizlere net ve bilgi dolu aktarımları iyi ki gelmişiz dememize sebep oldu. Çocuğum kendini bulmaya ve öğrenmeye başladı. Çok teşekkür ederiz çocuğumuza güzel bir yol bahşettinşz. İyi ki varsınız

Default Avatar75
A.F.

17 yaşındaki oğlumuzu artık tanıyamaz haldeydik. Çok öfkeli, içine kapanaık tam bir oyun bağımlısı haline gelmişti. Tavsiye üzerine Zeynep hocamızla tanıştık. Kimseyle konuşmayan oğlum ona kendisini açtı. Daha ilk haftada olumlu gelişmeleri görmeye başladık. Bizimle sohbet etmeye, arkadaşları ile dışarıya çıkmaya başladı. Çok olumlu gelişmeler ile devam ediyoruz. Size minnettarız zeynep hocam. Çok teşekkür ederiz bize yeniden aile olmayı öğrettiniz

Default Avatar75
M.

Tanem Hanim’la tavsiye üzerine, Ergenlik döneminde olan kızımla iletisim sıkıntımızı ve sınav kaygisini danismak icin tanistik. Daha konusmaya baslarken verdiği güven duygusu insani motive ediyor.Cocugumla iletisimi cok guzeldi. Tanem Hanim in bize cok katkisini gordum. İyi ki yollarimiz kesismis.Ben de katettigimiz yola bakarak herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
F.

Dilek Hanım donanımıyla, güleryüzüyle, güven veren tavrıyla iyi ki yolum kesişmiş diyebildiğim bir danışman.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim ve danışan olarak inanılmaz memnun kaldım.Daha ilk seansımda doğru yerde olduğumu hissettirdiğiniz için teşekkür ederim.Emeğinize sağlık.

Default Avatar75
Gözde S

İşlerine oldukça önem veren harika bir ekipler. Danışma merkezine girdiğiniz anda kendinizi iyi hissetmeye başlıyorsunuz. İrem hanımla seanslarımız çok güzel geçiyor ciddi derecede yol katettiğimi söyleyebilirim. Bu yüzden yakın zamanda çift olarak da gelmeye karar verdik. Güler yüzü ve bilgisiyle bize çok şey kattı. Emeğinize sağlık İrem hanım. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
EA

8 yaşındaki kızımla okulda sürekli sıkıntı yaşıyorduk.Arkadaşlarıyla uyumsuz,her şeye ağlayan bir çocuktu.Evde bize karşı her istediğini ağlayarak yaptırıyordu.Araştırmalarımız sonucunda Elif Hanım’ı bulduk.kendisi bize aile içi iletişimin ne kadar önemli olduğunu ,çocuğumuzla kaliteli vakit geçirmenin bu kadar güzel olduğunu öğrenmemize yardımcı oldu.Aslında anne baba olarak bizlerin neler yapması gerektiğini bize gösterdi.kızımın okuldaki sorunları kalmadı gibi bir şey,evde de daha mutlu ve eğlenceli..Elif Hanım’a çok teşekkür ederiz bizi sıkılmadan her zaman güler yüzüyle dinlediği için..İyiki varsınız iyiki Kocaeli Aile Danışma Merkezi’ni tercih etmişiz..

Default Avatar75
Ö.

Geçirdiğim trafik kazası sonrasında araba kullanmak şöyle dursun başkasının arabasına bile bindiğimde panik ataklar yaşıyordum. Bu durumumla ilgili EMDR çalışması uyguladık. İmkansız olarak değerlendirdiğim araba kullanma durumumu artık yendim. İlk seanstan itibaren güler yüzü ve beni kabullenmesi bile bana çok iyi geldi. Ben böyle bir sonuç alabileceğimi düşünemezken Zeynep Hanımın bana sonuna kadar güvenmesi bana güç verdi. Gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir psikolog kesinlikle.

Default Avatar75
Du.

Evliliğimin ilk aylarında ne kadar kendime kondurmak istemesem de artık bi sorunum olduğunun farkındaydım fakat hep erteliyor kendi başıma bir şekilde yapacağımı düşünüyordum. Hiç öyle olmadı arkadaşlar zaman geçtikçe daha da korkar oldum vajinismus asla kendi başınıza çözebileceğiniz bir durum değil çünkü kendinizle ilgili bilmediğiniz o kadar çok şey var ki ben bunların hepsini Filiz Hocamdan öğrendim. İlk gittiğimde ki çekingenliğim karamsarlığım seans sonunda kendini özgüvene inanca bıraktı. Tüm olumsuzlukları korkuları o an orada bıraktım. Şuan gerçekten o kadar ay beklediğim korktuğum şey bu muymuş diyorum inanın o kadar basitmiş ki geçen zamanıma çok üzülüyorum. Kesinlikle ertelemeyin bir sorun olduğunu düşündüğünüz an hemen bir uzmandan destek alın. Filiz hocam bu konuda gerçekten karşınıza çıkacak enlerden birisi. İyi ki tanımışım sizi hocam size ne kadar teşekkür etsek az kalır.

Default Avatar75
T.

Yaşadığım nefes darlığı ve kalp çarpıntısının sebebinin psikolojik olduğunu öğrendiğimde Zeynep Hanım’a geldim. Seanslarımıza başladıktan kısa bir süre sonra bana pek çok şey kazandırdı. Zeynep Hanım alanında çok başarılı. Şikayetlerim büyük oranda azaldı ve kontrolü artık benim elimde olduğunu öğrendim. Buradan da Zeynep Hanıma teşekkür etmek istedim.

Default Avatar75
E..

Banu Hanım’a bir öneri üzerine gitmiştik. Gayet güleryüzlü ve sıcakkanlı birisi. Daha çok psikolog olarak değil aile dostu gibi karşılayıp muamelede bulundu.Kızım bundan daha çok memnun kaldı. Oyun arkadaşı gibi oldu kızıma kendisi.Sıcakkanlı davrandı.Kızımın en azından nelere daha çok yatkın olduğunun farkına vardık.Banu Hanım aile olarak bizimlede görüştü.Bizi de yönlendirdi, doğru yolda ilerledik.Sorunumuzu ılımlı bir şekilde atlattık. Şiddetle herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
E.P

6 yaşındaki kızım okula uyum sağlamada, iletişim kurmada çok sorun yaşıyordu. Öğretmenlerinden şikayet duymaktan bıkmıştım artık. Tam okuyamıyor, yazmada hep yanlış yazıyordu. Tavsiye sonucunda Seval hanımla tanıştık iyi ki de tanıştık. Dil gelişimi, sosyal beceriler gibi pek çok noktada bizleri bilgilendirerek yol gösterdi. Kızımın özgüveni yükseldi, arkadaş edinmeye başladı. Akademik anlamda ilerleyebilmesi için eğitimler, çalışmalar ve egzersizler önerdi bize. Şuan çok daha iyi bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Çok teşekkür ederiz Seval hanıma ve Kocaeli Aile Danışma Merkezi ekibine.

Default Avatar75
A.A

Mutsuzluk artık benimle özdeşleşmiş bir şeydi. Hiçbir şey beni mutlu etmiyordu. İşimde, özel hayatımda bu durumumdan dolayı artık kavgalar sorunlar yaşamaya başlamıştım. Kendim çözemeyeceğimi anladığımda bir arkadaşımın tavsiye ile Sevgili Zeynep Usanmaz Hocamla tanıştım. Ağaçlar için her şeyin görünmeyen bir kökü varmış. Mutsuzluğumun kökünü fark etmemi sağladığı için kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalır. Kendimi tekrar hatırlattınız bana hocam. İyi ki siz, iyi ki Kocaeli Aile Danışma Merkezi.

Default Avatar75
d.

Oğlumun ağlama krizi ve paylaşmama sorunları için başvurmuştuk kendisine. 2.5 yaşından az olduğu için herhangi bir müdahale olmuyormuş ama ona rağmen gayet iyi geldi bize Banu Hanım. 3 seans gittik, ilgisi alakası kontrolleri her şeyi tam yerindeydi. Oğlum öyle herkesle yalnız da kalmaz ama Banu Hanım’la olan etkileşiminden anladık ki kendisini çok sevdi. Bizimle olan etkileşimi de iyi motive ediyordu bizi ebevyn olarak. Kreşe başlama tavsiyesi de verdi bize. Henüz başlayamadık ama düşünüyoruz tabii. Şu an bir sıkıntımız yok, güzel ayna oldu bize. Onun sayesinde bazı şeyleri aştık çok teşekkür ediyorum kendisine. Öneriyorum, diğer veliler de gözü kapalı danışabilir Banu Hanım’a.

Default Avatar75
B.

Aldatıldığımı öğrendiğimde aklıma ilk gelen ben değil çocuğum olmuştu ve bu süreçte hemen bir uzman desteği almam gerektiğinin farkındaydım. Araştırmalarım sonucunda Kocaeli Aile Danışma Merkezi ve İrem Ayvaz hocamla tanıştım. Bizleri dinledi, süreçte aslında farketmeden çocuğuma yüklediğim pek çok sorumluluğu görmemi sağladı. Çocuğuma iyi gelirken aynı zamanda bana da çok iyi geldi. Teşekkür ederiz İrem hocam, sürecimize sizin gibi bir uzman dahil olduğu için çok şanslıyız.

Default Avatar75
P.S.

Kızımda öğrenme güçlüğü vardı ve aldığım öneriler üzerine Banu Hanım’a gittik. Seanslarla beraber hızlıca ilerleme katettik. Kızımın yapabileceklerini fark etmesini sağladı. 2 aydır danışanıyız, kızım normalde içine kapanık ve kolay iletişim kuramaz. Ama Banu Hanım güleryüzü ve pozitif yaklaşımı ile güzel bir iletişim kurdu. Çocuklarında problem yaşayan tüm arkadaşlarıma da önerdim kendisini.

Default Avatar75
H.E.

Sevgili Filiz hocamla iyiki ama iyiki tanışmışız.
Biz eşimle birlikte vajinusmus tedavisi için Filiz hocamdan yardım aldık. Hayatımda aldığım en iyi en doğru karardı diyebilirim.
Vajinismus asla ertelenecek ve kendi başınıza aşabileceğiniz bir süreç değil. Vakit kaybetmeden Filiz hocamdan yardım alın.
Asla aşamayacağımı düşündüm. Eşimi çok sevdiğim halde boşanmayı düşündüm. Her günümü ağlayarak geçirdim. Ama Filiz hocamla tanıştıktan sonra her şey çok değişti. Benim zihnimi yeniledi bana güçlü olmayı öğretti bana bir kadın olarak ne kadar değerli olduğumu öğretti. Tamamen yenilendim güçlendim vajinusmusdan kurtuldum. Ertelemeden Filiz hocama gidin.
Eğer ertelemek çözüm olsaydı eşimle bir sene boyunca bu sıkıntıyı çekmezdik. O yüzden lütfen ertelemeden günleriniz zehir etmeden Filiz hocamdan destek alın.
Filiz hocam iyiki varsınız. Size burdan çok ama çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
Ş.P.

9 yaşındaki kızım okula uyum sağlamakta, okuma yazmayı öğrenmekte o kadar sıkıntı yaşıyordu ki çıkmaza girmiştik. Ne yapmalıyız?, nasıl devam etmeliyiz? Hiçbir bilgimiz yoktu. Artık her gün ağlamaya gitmek istememeye başlamıştı. İşte o an Değerli Banu hocamız hayatımıza girdi. Yaşadığımız süreci, endişeli cümlelerimizi sabırla dinledi, bizlere özgül öğrenme güçlüğünün ne olduğunu ve süreçlerinden bahsetti. Yapılan testlerden sonra planladığımız programla sürece başladık. Bu süreçte en büyük destekçimiz ve yol göstericimiz oldu. Kendisine minnettarım.

Default Avatar75
S..

Kendime yapacağım En iyi yatırımın, kendimde farkettiğim hatalı yanları düzeltmek olduğuna karar verdim. Kendinizde birçok şeyleri fark edebilirsiniz ancak bunları düzeltmek için nasıl mücadele edeceğinizi bilmeniz gereklidir. Işte bu noktada sizi anlamaya çalışan sıkıntı ya da sorunlarınız ile ilgili çözüm yolları ortaya koyan işin ehli birine ihtiyaç duyacaksınız. Tanem Hocam, açtığınız yollar, verdiğiniz tavsiyeler doğrultusunda, katkılarınız için çok teşekkür ederim. Bir klinige gitmek isteğim vardı. Bu kliniğe tavsiye ile sadece bir telefon açtım. Her şey böyle başladı. Klinikte çalışan personellere gülen yüzleri yardımsever yaklaşımları için teşekkür ederim.

Default Avatar75
E-G

Nişanlı ama 20 yıllık evli gibi atışan, bıkmış bir çifttik. Ailelerimiz zoruyla danışmanlık alamaya gitmiştik. Hatta ilk girerken bile kavga ediyorduk. Dilek hocam işte o anda tecrübesi ve bilgisi ile yaptığımız davranışın aslında birbirimizi yıldırmak için olduğunu görmemizi sağladı. İki baskın karakterin birbirini ezme çabasıydı bizim yaptığımız. Bu davranış yüzünden sevgimizi, aşkımızı unutmuşuz meğerse. Dilek hocam bize yeniden birbirimizi sevmeyi öğretti, birbirimizin ellerini neden sıkı sıkı tuttuğumuzu hatırlattı. Sizi çok seviyoruz Dilek hocam.

Default Avatar75
S.Ç

Filiz hocama evlilimiz bitme noktasina geldiğinde başvurduk. İnternet üzerinden arastirdik ve gittik. Ilk seansta aşırı karamsardim. Ama Filiz hocam o kadar kibar, guler yüzlü, profesyonel ki seans çıkışı kendinizi kus kadar hafif hissediyorsunuz. Seanslarimizin sıkıldığı azalsada devam ediyoruz. Resmen seans gunleri gelse diye iple çekiyorum gercekten cok verimli geçiyor. Evliligimdeki etkisi inanilmaz zaten. Herseyi detayiyla anlatiyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hic dusunmeden gidin. Burdan Filiz hocama ve aile danisma merkezindeki guler yüzlü calisma arkadaşlarına teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
Y.U.

Erkek arkadaşımla yaşadığımız problemlerden dolayı ne yapacağımı bilemediğim noktada yollarımız İrem hocamla kesişti. İrem hocam, seanslara başladıktan sonra farkında olmadığımız bir çok noktayı görmemizi sağladı. Aslında problemin bizim bakış açımız olduğunu farkettik. Her iki tarafında yapması gereken noktalara değindi. Ve sayesinde şu an da mükemmel bir ilişkimiz var. İyi ki varsınız İrem hocam.

Default Avatar75
R.

Ben 4.5 aylık evliyim daha en başından eşimin bilinçli olması sayesinde Vajinusmus olduğumun farkına vardım her ne kadar kabul edemesem dw konduramasam d bu gerçekle yüzleştim sonunda ve hemen tedavi sürecine başladık uzun araştırmalarım sonucunda filiz hocama gitmeye karar verdik. Geçeceğine dair hiç umudum yoktu sanki hiç yapamayacakmışım imkansızmış gibi geliyordu ilişkiye girmek bana hep ama kendisi o kadar güler yüzlü o kadar kibar ve anlayışlı ki tüm karamsarlıklarımdan kurtardı beni benim tüm kendimi kapatmalarıma olmazlarıma rağmen bu süreci aştık böyle bir sıkıntısı olan hiç beklemesin tek başına açılabilecek bir süreç asla değil ben hep geçer diyordum gerek yok doktora vs diyordum ama eşim ikna etti beni iyi ki de etmiş filiz hanım gibi birini tanıdık birbirimizin ve ilişkimizi yıpratmadan nu süreci aştık çok şükür

Default Avatar75
A.

Eşimle birbirimize karşı olan göremediğimiz ve kabul etmek istemediğimiz olumsuz davranışlarımızda algımızı açıp farkındalığımızı yükseltmekte ve olumlu yönde gelişmemizde Tanem hanımın çok büyük yardımı ve desteğini gördük. Desteğiniz için çok ama çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
c.

Evlilik sürecinde olan biri olarak sorumluluklar beni korkutmaya ve nişanlımdan uzaklaştırmaya başlamıştı. Ne yapacağımı nasıl davranacağımı bilemez hale gelmiştim. Kendimi, kafamı toplayamıyordum. Bu süreçte Zeynep hocamla tanıştım. Bilgisi, tecrübesi ve güleryüzüyle beni sabırla dinledi. Öneriler ve ödevler verdi. Her düştüğümde sabırla beni ayağa kaldırdı. Mutluluk neymiş yeniden hissetmemi sağladı. Minnettarım size hocam. Bana kendimi tanıttığınız, geçmişimi kabul etmemi sağladığınız için ne kadar teşekkür etsem az kalır. İyi ki tanışmışız.

Default Avatar75
O.K.

Sevgili İrem Hocam. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben 19 yaşında sınav sürecinde sıkışıp kalmış biriydim. Her gün ağlayarak ders çalışıp öfkemi kontrol edemiyordum. Ailemle çatışmaya sürekli kavga etmeye başlamıştık. Mental olarak kendimi yitik hissediyordum ta ki bu güzel kurum ile tanışana kadar. Doğru bildiğim pek çok şeyin yanlış olduğunu bana gösterdi. Her düştüğümde sabırla beni dinleyip o kapıdan dik çıkmamı sağladı. Şuan istediğim üniversitenin, hayal ettiğim fakültesinden bu yorumu sizlere yazıyorum. İyi ki varsınız İrem hocam, geleceğimi aydınlatmamda yol arkadaşım oldunuz. Çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
Ze.

Yaklaşık 1.5 yıldır Kocaeli Aile Danışma Merkezi’nden öğrenci koçluğu desteği aldım. Her öğrencinin bildiği gibi üniversite sınavı çok zor ve stresli bir süreç aldığım öğrenci koçluğu bu süreci sağlıklı bir şekilde tamamlamama destek oldu. Bunun yanında kendimi sorgulama ve anlama, farklı bakış açısı kazanma, kendimi nerede ve nasıl görmek istediğimi fark etme konularında bana çok yardımcı oldu. Bu süreçte desteğini her an hissetiğim biricik Tanem ablama ve Kocaeli Aile Danışma Merkezi ailesine çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
A.

28 yaşında yeme bozukluğu yaşayan ve öfkesini asla kontrol edemeyen biriydim. Sevmeyi bilmiyordum, beni seven kimseyi de istemiyordum. İşte şimdi ilk kendimi sevmeyi sonra çevremi sevmeyi öğrendim. İrem hocam sayesinde. İlk görüşmemizden itibaren güleryüzü ve bilgisi ile hep bir adım ileri taşıdı beni. Düşüncelerimde her şeyin başladığını ve bu süreci kontrol edebileceğimi, olumlayabileceğimi bana öğretti. İyi ki varsınız İrem hocam, bana kendimi sevmeyi öğrettiniz.

Default Avatar75
TT

12 yıllık mükemmel giden evliliğimiz çatırdamaya, parçalanmaya başlamıştı. İşlerimizin yoğunluğuyla sürekli problem çıkarmaya ve kavga etmeye başlamıştık. Birbirimizi hala çok sevsekte tahammülümüz mü kalmamıştı çözemiyorduk. Nerede yanlış yaptığımızı göremiyorduk sanki karanlığın içinde kalmıştık. İşe bu noktada çift danışmanlığı almak iyi olur dedik. Dilek hocamızla tanışmamız bu şekilde oldu. İkimizinde çocuk halimize geri döndüğümüzü, bencil yaklaşımlar yaptığımızı, birbirimizi değil sadece istediğimiz şeye odaklandığımızı görmemizi sağladı. Evliliğimizin kurtarıcısı oldunuz Sevgili hocam. Size ne kadar teşekkür etsem, minnet duysam azdır. İletişimin ne kadar önemli olduğunuzu bizlere gösterdiniz. İyi sizinle tanışmışız Dilek Hocam çok teşekkür ederiz bu yolda yanımızda olduğunuz için.

Default Avatar75
c

Sürekli ağlamaktan uyku ve yemek problemlerim baş göstermişti. Ağlamamı durduramıyordum. Erkek arkadaşımın beni terk edişi hiç beklemediğim bir şekilde çok yıkmıştı beni. Bu noktada hayatıma Zeynep hocam girdi. Aslında sebebin erkek arkadaşım değil geçmişimde kendime bile itiraf etmediğim bir nokta olduğunu görmemi sağladı. Aynalara bakmaktan neden kaçtığımı, kaybetme korkumun neden çok olduğunu sayesinde farkettim. Minnattarım size Zeynep hocam. Işığım olduğunuz, beni sabır ve güleryüzünüzle dinleyerek, yol gösterdiğiniz için.

Default Avatar75
H..

Merhabalar, merkezinize gelmeden önce yorumları okuyarak kendi başarısız tecrübelerimi düşünerek acaba diyerek çıktım bu yola. Öfke, hayal kırıklığı, umutsuzluk, suçluluk gibi pek çok duygu ile savaşırken tanıştım çok sevgili Filiz hocamla, iyi ki de tanıştım. İlk görüşmemizde güler yüzü ve pozitif cümleleriyle, yaklaşımıyla bizleri anlayarak teşvik etti. Öğrendiğim doğruların pek çoğunun yanlış olduğunu görmemi sağladı. Kendime inanmayarak, güvenmeyerek gittiğim her seansta bana umut vererek beni gönderdi. Ve en sonunda asla diyerek girdiğim o kapıdan özgüvenli ve mutlu bir şekilde ayrılmamda en büyük destekçim oldu. Bana bu süre başlarken acaba diyen güç veren yorumlar bugün sizlere o gücü versin diye yazıyorum. Filiz hocama sonsuz teşekkürlerimi ve minnetlerimi sunuyorum. Bana kendimi, potansiyelimi ve yaşamdaki pek çok şeyi fark ettirdi. İyi ki, İyi ki Filiz Hocam.

Default Avatar75
E..

Daha kapıdan ilk adımı attığınızda sizi huzur ve güven veren bir kurum Kocaeli Aile Danışma Merkezi. Ofis ekibi daha sonra görüşmede sizinle ilgilenen uzmanın sıcak, bilgi dolu ve olumlu yaklaşımları umutsuzluk duygunuzu ortadan kaldırmaya yetiyor. Görüşmeye boyunca uzmanın çocuğuma yaklaşımı, onu bir birey olarak görüp her noktada fikrini danışması çocuğumu o kadar mutlu etti ki sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Kocaeli Aile Danışma Merkezine ve bu kurumu kuran, bu kadar güzel insanı bir araya getiren Sevgili Tanju Ekinciye sonsuz teşekkürler.

Default Avatar75
ÇT

Filiz Hanım’dan hem bireysel hem de aile olarak danışmanlık desteği aldık. Kendisi insana güven veren, rahat hissettiren tam bir profesyonel. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İyi ki tanımışım/tanımışız 🙂

Default Avatar75
A.

Boşanmalıyız diye birbirimize hem sözlü hem de psikolojik olarak bağırdığımız bir sürecin içindeydik. Eşimle birbirimize sevgimizden şüphemiz yoktu ama katlanamaz duruma gelmiştik. Bu süreçte tanıştık Tanem hocamızla. Bize önce kendi varlığımızın önemini sonra birbirimizin değerini tekrar gösterdi. Aslında beklentilerimizi birbirmize hiç söylemediğimizi farkettik. Güven duygusu, sıcak yaklaşımları ve sonsuz desteği için minnettarız.

Default Avatar75
L.

Üniversite ve pandemi ile yaşamımın altüst olduğunun farkındaydım. Ailevi problemlerim ve üstüne sosyal alanda yaşadığım çekinceler kendimi tamamen kapatmamam sebep olmuştu. Ya bu süreçte kendimi tamamen kaybedicem ya da bir uzman desteği alacaktım. Arkadaşlarımın tavsiye ile İrem hocamla tanıştım ve daha ilk seansta bile bazı noktalarda uyanmamı sağladı. Süreç içerisinde kendimi buldum, kaybettiğim benliğimi farkettim. Kendisine yol arkadaşlığı ve desteği için çok ederim. İyi ki sizinle tanıştım İrem Hanım

Default Avatar75
K.A

4 aylık evliyim ve bir vajinismus hastasıydım. Filiz hanımın katkılarıyla bunu yendim. Benim gibi sorunu olanlar hiç düşünmeden Filiz Hanıma gidebilirler. Tedavi öncesinde cinselliğe tamamiyle kapalı olan, tabuları ve yasakları olan bir insandım. Sevinerek söylüyorum ki iyi ki Filiz Hanımı tanımışım 🙂 Bu süreçte hiç desteğini esirgemeyen eşime, bizi doğru olarak yönlendiren ve süreci iyi yöneten Filiz Hanıma çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
E.S.

Çok değerli Dilek hocam sizlere teşekkürümü sunarak başlamak istiyorum. Evliliğimden önce kendimi kurtarmamı, iyileştirmemi, eşime olan sevgimi farketmemi sağladığınız için. İletişimin bu kadar önemini asla farketmeyen bir ikiliydik. Sürekli kavga etmekten yemek bile yiyemeyecek duruma gelmiştik. Tavsiye sonucunda Dilek hocamla bir yola başladık. İyi ki de başladık. Kullandığımız dilin aslında bize verdiği en büyük zararı, beklentilerimizi birbirimize söylememenin geldiğimiz noktadaki önemini farkettik. Çok teşekkür ederiz hem güzel ekibinize hem de sevgili dilek hocamıza

Default Avatar75
E..

Daha kapıdan ilk adımı attığınızda sizi huzur ve güven veren bir kurum Kocaeli Aile Danışma Merkezi. Ofis ekibi daha sonra görüşmede sizinle ilgilenen uzmanın sıcak, bilgi dolu ve olumlu yaklaşımları umutsuzluk duygunuzu ortadan kaldırmaya yetiyor. Görüşmeye boyunca uzmanın çocuğuma yaklaşımı, onu bir birey olarak görüp her noktada fikrini danışması çocuğumu o kadar mutlu etti ki sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Kocaeli Aile Danışma Merkezine ve bu kurumu kuran, bu kadar güzel insanı bir araya getiren Sevgili Tanju Ekinciye sonsuz teşekkürler.

Default Avatar75
U.Ç

Merhaba. Yorumlar üzerine tavsiye ile gittiğimiz Filiz hanım içinde bulunduğumuz sıkıntidan çok kısa bir süre içerisinde bizi düze çıkardı. Gerçekten çok memnun kaldık. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Mutlaka Filiz hanımı ziyaret edin. Sorununuz olsun olmasın farkı göreceksiniz. Teşekkürler

Default Avatar75
P.e

Merhaba. 12 yaşında ki oğlumun okul açıldıktan sonraki davranış bozukluğu için bir yol ararken irem hanıma rastladım. İrem hanım a o kadar çaresiz ve bıkmış bir şekilde gittim ki. Çözüleceğini düşünmüyordum çünkü her yolu denedigimi snaiyordum. İrem hocam sayesinde çocuğumun bakış açısını, kendi yanlışlarımı gördüm. Bir süre sonra çocuğumla aramdaki bağ da güçlendi. Eğer böyle durumlarla karşılaşıyorsanız ne olabilir ki demeyin ve vakit kaybetmeden İrem hanıma danışın. İyi ki Kocaeli aile danışma merkezi !!

Default Avatar75
Ceyda ş

Hayatım da yaşadığım en zor zamanı Dilek hanım sayesinde atlatmaya çalışıyorum. İyi ki tanıdım güler yüzüyle ve güzel geçen seanslarıyla kendimi daha iyi hissediyorum. Çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
O.K.

Kızımla yaşadığımız problemler esnasında güvenilir bir psikolog arayışına girmiştik ve hayat bizim karşımıza Dilek hanım’ı çıkardı.Dilek hanım’ın bize ve çocuğumuza olan bilgilendirici tutumu bizi çok mutlu etti.Süreç boyunca önerdiği kitap film aktivite tavsiyeleri ve desteği ile çok yol katettik ve iyiki Dilek hanımla bu sürece başlamışız dedik.Kendisini ve uzmanlığını her koşulda tavsiye eder teşekkürlerimizi sunarız

Default Avatar75
N.

Çıkmaza girdiğimi hissettiğim anda karar vermiştim danışmanlık almaya. Dilek Hanımla karşılaşmam büyük şans. Her daim gülen yüzü ile karşıladı beni. İyiki karşıma çıkmış ve bana derman olmuş. Şimdi çok daha iyiyim. Çok teşekkürler.

Default Avatar75
C.

Merhabalar bende kizim ve kendim icin Irem hocamizdan cok ozel ve ozveri gerektiren destek aldik. Sunu diyebilirim ki dogru secim dogru yol ve dogru ekip hepinize ayri ayi tesekkurler.

Default Avatar75
R . O

Son dönemlerde yaşadığım isteksizlik, hiçbir şeye yeterli enerjiye sahip olmamam, yaptığım şeylerden keyif alamama durumumu fark ettiğimde destek almam gerektiğini fark ettim. Zeynep Hanım beni gerçekten anladı. Arkadaşlarıma anlattığımda seninki de bir şey mi diye kendi dertlerini anlatıyordu. Zeynep Hanım beni dinledi, anladı. Verdiği ödevleri zaman zaman yapmasam da o elimi bırakmadı. Tüm beni engelleyen düşüncelerim değişti. Şimdi çok daha mutlu çok daha özgür hissediyorum.

Default Avatar75
K.B

Nerden ve nasıl başlıyacağımı bilmiyorum. Çok güzel bi hayat yaşamak için sevdiğiniz biriyle evlenip başınıza gelebilecek en büyük felaketin en güzel gününüzde geldiğini düşünün. İşte o felaket benim başıma geldi. Kendimi kusurlu sorunlu hissettim hastayım ve bu düzelmez boşanmalıyız dedim. 1 senedir evliyim sürekli denedim çabaladım eşimle ilişkiye giriyoruz ve ben sürekli huzursuzum istemsizce kendimi kasıyorum kanıycak acıycak korkusunda kendimi o işe veremiyorum, kullanmadığım kas gevşetici ilaç kalmadı ama sonuç hep aynı hayal kırıklığı. Sonra çok dua ettim araştırdım ve Rabbim karşıma melek gibi bir insan olan Filiz hocamı çıkardı. Ve anladım ben hasta değilim vajinismus bir hastalık değildir 3 seansın sonunda düşüncelerim kaygılarım hepsi geçti hepsinin boşa olduğunu anladım Filiz hocamın bize sunduğu rehperlikle verdiği egzersizlerle bu sorunu okadar kolay aştık ki şuan bunları yazarken hala kendime inanamıyorum, ve boş yere geçen 1 senem için üzülüyorum. Bumuymuş dedim 1 senedir yapamadığım huzursuzluğum olan kimseye anlatamadığım şey bumuymuş. Ne bir damla kan geldi nede acıdı anlamadım hiçbirşey. Bu yazıyı okuyan herkese söylüyorum bir gününüzü daha çöpe atmayın vajinismus tedavisiyle çok kısa sürede bu yanlış düşüncelerinizden kurtulucaksınız. Burdan danışmanlıktaki o sıcak güler yüzlü arkadaşlara ve en önemlisi Filiz hocama çok ama çok teşekkür ediyorum o muhteşem bi insan. İyiki onu tanımak bana nasip oldu biyandan seviniyorum atlattığıma biyan da onun güzel rehperliğimden ayrılcağıma üzülüyorum. Hoşçakal vajinismus..

Default Avatar75
E.Ü.

Bilgisini sevimlilik ve güvenle paylaşan çok sevgili İrem hocam, çok zorlu bir süreçte yaşamıma girdi. Bu yolda kendimi iyileştirdiysem kendisnin payı ve desteği çok büyüktür . Çözümleme kabiliyeti muhteşem ve yol göstericiliği için İrem hocama çok teşekkürler .

Default Avatar75
T.B

Eşimle ben boşanma sürecine girmiştik kızım bu süreçten çok etkilenmişti.Okula gitmek istemiyor gittiğimde içine kapanık ve ilgisizdi evde ise hırçın ve agrrsif davranışlar çok sergiliyordu bu süreçte tavsiye üzerine merkezinize geldik ve Elif hanımla tanıştık çocuğumuzun bu süreçte neler yaşadığını neler hissettiğini farkında olmadan yaptığımız hatalarımızı bizim görmemizi sağladı .çocuğum okula daha istekli gitmeye ve aktif olmaya başladı .. Elif hanıma ve tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.iyiki sizleri tercih etmişiz

Default Avatar75
T.Z.

Oğlumu son dönemlerde tanıyamaz olmuştum. Ailesiyle iletişimini kopartması, yalanlar söylemesi sebebiyle çocuğumun ellerimden kaydığını hissediyordum. Pek çok şey denedim ama davranışlarında istediğim değişikliği göremedim. Tavsiye üzerine Zeynep Hanımdan yardım almak istedim. İlk seansa giderken hem oğlum hem ben çok gergindik. Kurumdaki arkadaşlar biz seansa girmeden önce samimiyetiyle bizi rahatlattı. Zeynep Hanımla görüşmelerimiz devam ediyor. Süreç içinde benimle ve babasıyla da konuşması bize çok iyi geldi. Sürecimiz devam ediyor ve biz değişiklikleri şimdiden fark ediyoruz. Ailemizde doğru bildiğimiz yanlışları da fark ettik. Hem oğluma iyi geldi bu süreç hem de oğlum vasıtasıyla tüm aileye. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
Hilal

Kocaeli aile danışma merkezi her yönden çok güzeldi. Her zaman Güler yüzle karşılandık. Ve Güler yüzle uğurlandık. İligi alaka çok güzeldi. Bütün olarak her şeyden çok memnun kaldık. Burdan hepinize çok teşekkür ederiz.
Özel bir teşekkürümde ;Filiz Özsoy hocama
Öyle güzel bir süreç geçirdik ki beraber, kendimi çok şanslı hissettim. İyiki sizi tanıdım. İyiki varsınız. Filiz hocam size çok minnettarım.

Default Avatar75
Asuman K

Merkezinizin öncelikle bir parçası olabildiğim için çok mutluyum kendini şanslı atfeden ender kişilerden olabilme saadetini yaşıyorum sayenizde… Özellikle danışmanım İrem hanıma çok müteşekkirim benimle iç dünyama yolculuk yapmayı kabul ettiği için Allah’ım ben ne kadar şanslıyım İrem hanımı tanıdığım için… Özel Kocaeli Aile sağlığı Danışma merkezinizin siz değerli danışmanlarına ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Saygılarımla

Default Avatar75
Seyma Y.

Sınav kaygısı sebebiyle bir psikolog arıyorduk. Okul kelimesini duyduğunda kızım ağlama krizlerine giriyordu. Benim de tahammülüm kalmamıştı. Tesadüf eseri Zeynep Hanımı buldum. Kızımla çok güzel bir iletişim kurmuşlar. Onun söylediği her şeyi uyguladı. Her görüşmeden çıktığında mutluluğunu fark ediyorum ve bu beni anne olarak çok mutlu ediyor. Aile olarak yapmamız gerekenleri de bize yorulmadan defalarca anlattı. Süreçten çok memnunuz

Default Avatar75
Aslı D

Filiz hanım hem bireysel danışmanlık hem de çift terapisi için kesinlikle doğru tercih, İrem hanımda cocuk/genç danışmanlığı için iyi bir seçim. Kibar yaklaşımları ve güler yüzlü halleriyle gercekten 5 yıldız hakeden bir kurum, ayri ayrı herkese tesekkurler

Default Avatar75
H.D.S

Arkadaşlarımın tavsiyesiyle Zeynep Hocamla tanıştım. İş yerimde yaşadığım sorunlar vardı ve bunlar herkesin başına gelebilir diye düşünüyordum. Seanslarda kullandığım kelimeleri fark ettim. Çevremde normal, olması gerektiği gibi gördüğüm durumların bana zarar verdiğini fark ettim. Meğer uzun zamandır stres yaşıyormuşum. Bana zarar vereceğini düşündüğüm şeylere artık hayır diyebiliyorum. Beni mutlu eden şeylerin farkına vardım. Kocaeli Aile Danışma Merkezine ve Zeynep Hocama teşekkür ederim

Default Avatar75
R.

17 yaşındaki kızımda sosyal fobi gibi durumlar çok fazlaydı ve bu hem okulunu hem de çevresini çok etkilemeye başlamış neredeyse depresyona girmişti. Bu süreçte Zeynep hanımla tanışmamız bizim için çok büyük bir şans oldu. bu yolda hem anne baba olarak bize hem de kızımıza çok iyi geldi. Kendisine ve güleryüzlü kurumunuza çok teşekkür ederiz. iyi ki bu aileyle tanışmışız.

Default Avatar75
B.A.

Çocuğumda sınav dönemi geldiğinden beri üst düzeyde olan sınav kaygısı bizleri çok endişelendirmişti.Merkezinizde Tanem Hanım’ın bizlere yardımı ve desteği ile bu sorunumuzu aşmış durumdayız. Güleryüzünüz ve sevecen tavırlarınız en başından beri çocuğumun üzerinde çok etkili oldu. Sizlere çok teşekkür ederiz. İyiki varsınız.

Default Avatar75
G.

oğlum ilkokul çağında ancak yaşıtlarına ve okuluna uyum sağlamakta çok zorluk yaşıyordu. Sürekli ağlıyor ve bağırıyordu. okuma yazmaya geçmekte çok zorlanmıştı. bu süreçte Elif Aydın hocamla tanıştık. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az. olum artık okula çok istekli gidiyor ve aile olarak artık daha da güçlü bir bağa sahibiz

Default Avatar75
O.B

Kısa bir süredir Dilek hanımdan destek almaktayım ama çok hızlı ilerleme kaydettik. Seanslarımız çok verimli geçmekte ve her seans sonrası kendimi daha farkında ve daha iyi hissederek ayrılıyorum. Danışanlarıyla her zaman ilgili, samimi ve güler yüzlü bir insan. Benden önce eşim Dilek Hanımdan destek almaktaydı eşimin durumu benden daha ciddi olup çok hızlı bir iyileşme gösterdi. Herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
Berre K.

Dilek Hanımla çok zorlu bir süreçten geçtiğim bir zamanda tanıştım. Eşim ile boşanma kararı almıştık . Kendisini internet aracılığı ile buldum. Evliliğim ile ilgili sorunlar yaşamaktaydım. Ve ne yapmam gerekiyor nereden başlamam gerekiyor bilemiyordum. Ve sanki bir çıkmaza girmiştim . Beni bu durumda çok iyi dinliyor olması ve en önemlisi ise olaylara objektif olarak bakması ve sorunlarımı keşfetmemi sağlaması en önemli durumdu benim için. Rahatlıkla kendisine ulaşabiliyor olmamda en büyük avantajımdı. Evliliğimde yanlış giden durumları keşfetmemi ve düzeltmemi sağladı . Olaylara nasıl bakmam gerektiğini nasıl değerlendirmem gerektiğini öğretti . Çoğu şeyi toparladık ve baya bir yol ilerledik. Kendisine çok tesekkür ederim .

Default Avatar75
Oğuz T.

Dokuz yaşında oğlum var. Her gün okuldan şimdi ne şikayet gelecek diye ödüm kopuyordu. Kavga etmek değil, konuşmak için bile arkadaşlarını hırpalıyormuş. Yerinde duramayıp koşuşturmasından öğretmeni çıldıracağım diyordu. Araştırmalar üzerine İrem Hanıma gittik. Kendisinin güler yüzlülüğü ve ilgisiyle çok fazla yol kattettik. Huzurlu günlerim var artık. Oğlum İrem Hanımı çok sevdi ve çok mutlu gidiyor seansa.

Default Avatar75
H.G.

Herkese merhabalar. Doğru yerdesiniz. Lütfen kendinizi ertelemeyin. Ben bu hayatı çok uzun zaman yaptım. Daha sonra Zeynep Usanmaz hocam ile tanışarak hayatıma yeni bir pencereden bakabilmeyi öğrendim. Yaptığım ve düşündüğüm şeylerin sebebini bilmemek ve sürekli kendimi suçlamak beni çok yıpratmıştı. Bunların altında yatan düşüncelerimi, anılarımı görmemi sağlayarak aslında bir anlamda yeni birey oluşturdu değerli hocam. Kendisine çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
Burcu

Çift olarak evlilik öncesinde çok büyük problem yaşamaya başlamıştık artık birbirimize tahammül edememeye sürekli bağırmaya başlamıştık. ilişkimiz bitme noktasına gelmişti. işte bu süreçte bir destek bir uzman olsun dediğimizde biricik Tanem hocamızla tanıştık. kendisi hem bilgisi ve hem güleryüzü ile aslında ilişkide yaptığımız pek çok yanlışı görmemizi sağladı. şuan düğünümüze çok az bir süre kaldı ve bu süreci en sağlıklı şekilde yürütüyoruz. tanem hocamıza ve adım attığımız andan itibaren bizi hep sıcakkanlılıkla karşlayan ekibe çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Bahar ö

Biz İrem hanıma tavsiye üzerine gittik kızım için anne baba ayrı kardeşi de yanında yoktu çok içe kapanik kimseyle konuşmaz okulda öğretmenleri ile bile iletişime geçmezdi. Uyku düzeni bozuktu İrem hanımla görüşmeye başladık kızım düzelmeye başladı ve o sıra kardeşi de geldi İrem hanım ikisi ile de ilgilenmeye başladı şuan görüşmeler bitti çocuklar normal hayatına döndü ve şuan da bn görüşmeye başladım İrem hanımla bireysel olarak bana da çocuklarıma da çok iyi geliyor kendimi ve çocuklarımı topladım.

Default Avatar75
Rain

Öncelikle diğer başarı yorumlarını okurken anımsıyorum kendimi acaba bende başarabilecek miyim? Başladığım bu yolculukta kafamda bir sürü soru işaretleri vardı hatta bu soruların cevaplarını çoktan, en başından vermiştim olumsuz, inanmayarak, her şeyin kötü gideceğine dair cevaplar. Bu durum beni fazlasıyla üzüyor, mutsuzluğu peşinsıra getiriyordu. Bunu kendime yapmak haksızlıktı bunu farkettiğim anda üzerine gitmek istiyor, değiştirmek istiyorum, dedim ve evliliğimin 3. haftasında araştırmaya başladım. Araştırmalarımı yaparken Filiz hocam ile karşılaştım, hocamın hakkında çok fazla araştırma yaptım aldığı eğitimler, yorumlar… bana güç veren o yorumlar bugün size güç versin diye yazıyorum. Öncelikle filiz hocam ile iyiki karşılaştım bana kendimi, potansiyelimi ve hayatımızda ki bir çok şeyde farkındalık yaratmamı sağladığı için çok teşekkür ediyorum, adım adım ilerledik ve süreçteki telkinleri söylemleri hep aklımdaydı her seanstaki başarı bi sonraki seansın başarısını doğurdu ve bu başarıların sonucunda isteğimize ulaşabildik sadece 2 seans sürdü arkadaşlar sadece 2.. Bu mutluluğu bizimle yaşayan hocama sevgi dolu öpücükler gönderiyorum. Ertelemeyin vazgeçmeyin üstüne gidin kendinize inanın inanmak başarmanın yarısıdır güçlü olun doğru rehber ile bu sorun kökten haloluncaktır.

Default Avatar75
S…..A

Merhaba. Ben Filiz hocamdan yardım aldım 4 yıllık evliyim. İyi ki onunla karşılaştım o olmasaydı sanki bu hastalığı yenemezdim. Bir sürü doktor gezdim ama filiz hocam gibi güler yüzlü birine rastlamadim onunla konuşmak bana o kdr iyi geliyor ki iyi ki onunla tanıştım. Ilk basta çok korkmuştum nasıl olacak acaba olacak mi diye ama onunla konuşmaya başladıktan sonra anladım ki olacak . Iyi ki varsınız filiz hanım. Herkese tavsiye ediyorum kesinlikle korkmayın.

Default Avatar75
E.Ç

Merhabalar ben filiz hocamdan hizmet aldım ama klinikte ki herkes o kadar iyi kibar ve saygılı ki oraya adım attığınızdan itibaren huzur buluyorsunuz ben filiz hocamla birlikte vajinismusu yendim hiç umudum yokken birden karşıma çıktı ve beni dünyanın bir ucundan alıp diğer ucuna bıraktı sanki o kadar mutluyum ki onu tanıdığım için onunla birşeyler paylaştığım için ertelemeyin bı an önce gidin ve başlayın hayat ertelemek için çok kısa filiz hocamın dediklerini yaptıktan ve birazda çabaladıktan sonra herşey kendiliginden olucak ağlamak yerine gülmeyi tercih edin mutlu olmayı hepimiz hak ediyoruz .

Default Avatar75
Banu S

Merhaba öncelikle girişten çıkışa kadar her zaman filiz hocam dahi cok ilgi alaka gösterildiginden dolayı cok teşekkür ederim daha önce başka yerlerde deneyimler yasamama rağmen buraya rahat ve güvenerek adım atabilirsiniz hayatınıza sihirli bir değnek dokunsun ve yolunuz iyiye çıksın istiyorsanız tamda gitmeniz gereken yer diyorum.