Ekibimiz

Tanju Ekinci

Kurucu Müdür
Kamu ve Özel kurumlarda; Aile İçi Etkili İletişim, Liderlik ve Yönetim, Kriz Yönetimi vb. konularda seminer ve konferanslar vermektedir. Uluslararası Aile ve Çocuk Konferanslarına konuşmacı olarak 2 yıl davet edilip, katılmıştır.

Filiz Özsoy

Aile Danışmanı
Lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra; İnsana, aileye, topluma daha etkin bir sistemle dokunabilmek ve farkındalık oluşturabilmek adına; Aile Danışmanlığı eğitimi almış olup, bu alanda çalışmaya başlamıştır.

Tanem Bircan

Aile Danışmanı/Psikolog

Psikolog ve Aile Danışmanı Tanem BİRCAN ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimlerini Kocaeli’de , lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde burslu olarak tamamlamıştır.

Zeynep Usanmaz

Aile Danışmanı/Klinik Psikolog
Klinik Psikolog ve Aile Danışmanı Zeynep Usanmaz ortaokul ve lise yıllarını Aydın’da geçirdikten sonra İstanbul Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü kazanarak başarı ile tamamlamıştır.

İrem Ayvaz

Aile Danışmanı
Lisans eğitimi süreci boyunca kendini farklı alanlarda geliştirmeyi amaçlayan hocamız psikoterapi ve psikodrama uygulamalarına katılmıştır. Bununla birlikte psikolojik danışmanlık merkezi ve sosyal hizmet kurumlarında çalışmıştır. Üstün zekalı çocuklar ve aileleri ile ilgili çalışmalar yaparak, verilen seminerde konuşmacı olarak yer almıştır.

Banu Kılıç

Aile Danışmanı/Psikolog
 
Psikolog ve Aile Danışmanı Banu Kılıç ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimlerini doğduğu şehir olan Kocaeli’de, lisans eğitmini Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünde tamamladı.

Dilek Dönmez Karan

Aile Danışmanı/Psikolog
Psikolog ve Aile Danışmanı Dilek Dönmez Karan İlkokul eğitimini Kocaeli’nde, lise eğitimini Ankara’da lisans eğitimini Girne Amerikan Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünde tamamlamıştır.
 

Aliye Kozoğlu

Aile Danışmanı
Lisans eğitimi boyunca kendini geliştirmeyi hedefleyen hocamız, aileye, partner ilişkilerine ve ebeveynlik bilincine yönelik çalışmalarını sürdürmek üzere aile danışmanlığı eğitimini almış olup; evlilik ve çift terapisi, cinsel terapi eğitimleri ile desteklemiştir.

Ayşenur Çin

Aile Danışmanı
İlkokulu yurt dışında liseyi doğduğu şehir Kocaeli’ de daha sonra lisans eğitiminin ilk üç yılını Karabük Üniversitesi’nde son yılını ise Sakarya Üniversitesi’nde başarı ile tamamlamıştır.
 

Elif Copkayaoğlu

Müşteri İlişkileri / Sekreterya

Call Now