Ekibimiz

Tanju Ekinci

Kurucu Müdür

Ayşenur Çin

Aile Danışmanı
Sorumlu Müdür

Çeşitli yöntemlerle aileyi ve çocuğu tanımak, yaşanan sorunlara olası çözüm yöntemleri konusunda rehberlik etmek, bu süreçte karşılıklı olarak belirlenen şekilde sonraki görüşmeleri planlamaktadır.

Tanem Kolancıoğlu

Aile Danışmanı/Psikolog
Sorumlu Müdür Vekili

Psikolog ve Aile Danışmanı Tanem BİRCAN ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimlerini Kocaeli’de , lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde burslu olarak tamamlamıştır.

Filiz Özsoy

Aile Danışmanı/Psikoterapist

Lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra; İnsana, aileye, topluma daha etkin bir sistemle dokunabilmek ve farkındalık oluşturabilmek adına; Aile Danışmanlığı eğitimi almış olup, bu alanda çalışmaya başlamıştır.

Zeynep Usanmaz

Aile Danışmanı/Klinik Psikolog

Klinik Psikolog ve Aile Danışmanı Zeynep Usanmaz ortaokul ve lise yıllarını Aydın’da geçirdikten sonra İstanbul Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü kazanarak başarı ile tamamlamıştır.

Dilek Dönmez Karan

Aile Danışmanı/Psikolog

Psikolog ve Aile Danışmanı Dilek Dönmez Karan İlkokul eğitimini Kocaeli’nde, lise eğitimini Ankara’da lisans eğitimini Girne Amerikan Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünde tamamlamıştır.

Elif Saral Sancar

Aile Danışmanı/Klinik Psikolog

Elif Saral Sancar ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimlerini Kocaeli’de , lisans eğitimini İstanbul Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünde, yüksek lisans eğitimini Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde tamamlamıştır.

Buse Gökçen Çıvgın

Aile Danışmanı / Uz. Psikolojik Dan.

Eğitim hayatı boyunca aktif öğrenme ve uygulamaya ağırlık veren Çıvgın, lisans eğitimi boyunca çeşitli ortaöğretim ve ilköğretim okulları ile Sevgi Evlerinde Yaratıcı Drama, Sosyal Beceri Gelişimi üzerine gönüllü faaliyetlerde bulunmuştur.

Banu Kılıç

Aile Danışmanı/Psikolog

Psikolog ve Aile Danışmanı Banu Kılıç ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimlerini doğduğu şehir olan Kocaeli’de, lisans eğitmini Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünde tamamladı.

Elif Copkayaoğlu

Müşteri İlişkileri

Esra Nur Sinoplu

Sekreter

Şengül Demircan

Sekreter

Call Now Button