Aile Danışmanlığı

Evlilik Danışmanlığı

Evlilik Sonrası Danışmanlık Nedir? Sahip olduğumuz eş, sevgili, hayat arkadaşı, aile, evlilik, hayatımızdaki en önemli destek kaynakları olabileceği gibi bize en çok acıyı, hoşlanmadığımız duyguları, çaresizlik ve çözümsüzlük hislerini yaşamamıza da neden olabilirler. Hemen Ara!    0530 799 73 41 Randevu Al!    0262 332 18 41 İlişki-Evlilik ve Aile Terapisi de bir çeşit psikoterapidir.

Sağlıklı Aile içi İletişim

7 yıllık tecrübeyle aile danışmanı evlilikteki sorunlarınıza çözüm buluyor! Hemen Ara!    0530 799 73 41 Randevu Al!    0262 332 18 41 Aile Sorunlarınıza Tecrübeli Danışman Desteği. Kişilerin duygu, düşünce yada fikirlerini  başkasına aktarmasına iletişim denir. Evlilik ve kan bağına dayanan, kadın, erkek,  çocuklar, kardeşler arasındaki ilişkilerin oluşturduğu toplum içindeki en küçük birliğe aile denir. Aile , bireyin

Evlilik Öncesi Danışmanlığı

Evlilik öncesi danışmanlıkta öncelikle sorun ve beklentiler netleştirilir. Kişiler, sahip oldukları sorunları çözmek için mi yoksa ilişkilerini daha iyi hale getirmek için mi uzmana başvurdular? Buradan hareketle, taraflarla birlikte, hedefler oluşturulur. Her ne kadar danışmanlığın genel hedefleri olsa da, her vakaya özgü spesifik hedefler belirlenmelidir.

Mutlu Aile Danışmanlığı

Aile danışmanlığı gerek sağlıklı giden ilişkilere destek vermek amacıyla  gerekse, ilişkiler açısından sorunları olan insanların, evlilik, ayrılık ve boşanma sırasında, çocuklarla ve aile ile ilgili kişisel veya kişiler arasındaki sorunların üstesinden daha rahat bir şekilde gelmelerine yardımcı olmayı hedefler.

FİLİZ ÖZSOY

Aile Danışmanı

TANEM BİRCAN KOLANCIOĞLU

Aile Danışmanı/Psikolog

DİLEK DÖNMEZ

Aile Danışmanı/Psikolog

İREM AYVAZ

Aile Danışmanı

ALİYE KOZOĞLU

Aile Danışmanı

ZEYNEP USANMAZ

Aile Danışmanı/Klinik Psikolog

ZEYNEP BURCU ÖZALAY

Çocuk Gelişimi Uz. / Aile Dan.
Call Now Button