Danışan Yorumları

GÖRÜŞLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ!

Aşağıda yer alan Danışan Görüş Bildirme Formunu kullanarak hakkımızda ne düşündüğünüzü bizimle ve herkesle paylaşın! Görüşlerinize çok önem veriyoruz ve daha iyi bir hizmet verebilmek için sürekli çabalıyoruz…

DANIŞANLAR HAKKIMIZDA NE DÜŞÜNÜYOR?

Default Avatar
S.C.
24 Ağustos 2020
Dikkat Eksikliği

9 yaşındaki çocuğumda dikkat eksikliği ve hiperaktivite belirtileri vardı. okuluna bizlere arkadaşlarına odaklanmakta kendini geliştirmekte zorluk yaşıyordu. bir arkadaşımızın tavsşyesi üzerine Tanem hanımla tanıştık ve çocuğumun değişimini daha ilk görüşmede görmeye başladık. gün geçtikçe çok daha iyiye gittik. Tanem hanıma ve ekinizie çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
D.s
3 Mart 2020

Merhaba yorumumu okuyan arkadaşlar Ben 18 yıllık evliyim vajinismus hastasıyım hastasıydım tedavi için bana en yakın kendi şehrim dışında Tedavi Merkezi arıyordum çünkü kendi şehrimde tanınırım korkusu vardı ve Kocaeli aile danışma merkezini buldum Sevgili Hocam Filiz Özsoy kendisi hakkında araştırma yaptım aldığı eğitimler dikkatimi çekti ve güvenerek randevu aldım o gece heyecan ve stresten uyuyamadım sanki ameliyat olacakmışım hissi vardı ve Ertesi sabah eşimle birlikte gittik karşımda gayet sıcak samimi Filiz Özsoy vardı seansa başlarken daha güven hissi verdi ve bana dedi ki bu bir rahatsızlık ve çaresi çözümü var işte bu cümle benim kafamda bir aydınlanma sağladı olabilir diye demeye başladım verdiği egzersizler terapiler kişiye özel seçeneklerle 4 seansın sonunda çözüme ulaştık ve ben kurtuldum adres çok doğruydu %100 çözüm slogan bu hiç vakit kaybetmeden lütfen benim durumumda olanlar Siz de gelin ve kurtulun

Default Avatar75
a.o.
29 Ağustos 2020
Filiz hanıma sonsuz teşekkürler. vajinusmusu yendik

Danışmanınız sizi anlamalı, sizden biri olmalı, sorunlarınızı önemsemeli, size değerli olduğunuzu ve sorununuzla baş edebilecek gücün sizde olduğunu hisstettirmeli size..
2015 yılından beri vajinusmus hastalığı ile yaşadım evet hastalık diyorum çünkü bu bir hastalıktı bunu Filiz hanım ile tanışınca öğrendim önce kabul ettim hastalığımı ve iyileşmek istedim ve de iyileştim..
ne olur çekinmeyin yıpratmayın kendinizi evet evlilik cinsellikten ibaret değil ama eşimle bunu aşamadık yıllarca, paylaştığımız bir çok güzel şey oldu ama bu da evliliğin bir parçasıydı etraftaki insanlar için değil kendimiz için olmalıydı.
çok araştırdım gittiğim doktor da oldu ama dedim ya en başta yaklaşım çok önemli öyle böyle derken 5 yıl geçti, tesadüf internette ararken bir de o kadar pahalı ki pek çok yer neyse denk geldim KOCAELİ AİLE DAYANIŞMA MERKEZİNE Filiz hanıma randevu verdiler bu arada telefonda görüştüğüm hanımefendi o kadar kibardı ki, ön bir konuşma yaptık sorunu sordu vajinusmus derken o kadar utandım ki sonra o naif tepkisi ile kendimi rahat hissettim ve ilk randevu ile tanışma fırsatı buldum daha ilk seansda size yemin debilirim o kadar rahatladım ki tamam dedim bu olacak sonra 2. seans sonra 3. seans yılmadık pes etmedik verilen görevleri yerine getirdik ve 4. seans da başarmış sayılırdık görevler tamamlanmıştı artık görev olarak değil kendiliğinden yapmalıydık bunun için son bir seans daha istedi başardıktan sonrasını da konuşmak için ama araya corona girdi gidemedik. ama o arada verdiği görevlerden yola çıkarak bayağı yol katettik ve artık korkularım bitmiş kaygılarım yok olmuştu hepsi Filiz hanım sayesinde minnetarım..
yazımı okuyorsanız ne olur gidin tanışın Filiz hanım ile çekmeyin artık bu korkuyu çevre baskısını inanın biz başardıktan sonra biz diyorum çünkü bu sadece sizin hastalığınız değil karşılıklı bir durum eşinizle, evet başardıktan sonra istiyorum ki kimse yaşamasın bunu bu durumda olan herkes mutlaka tanısın Filiz hanımı umarım herkes okur çekinmeyin inanın kendinize yapabileceğinize inanın BENİM BAŞARIM İNANMAKLA BAŞLADI...

Default Avatar
Y.U.
17 Ağustos 2019
danışmanlık hiz.

kurumunuzdan almış olduğumuz çift danışmanlığı hizmeti aile içindeki problemleri çözmemizde çok yardımcı olmuştur. Merkezinize ve danışmanınıza gösterdikleri ilgi ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Default Avatar
Y.ö
2 Eylül 2020
Eşimle iletişim sorunu

Sadece internetten tesadüfen aradığım kurumumunuza ve Filiz hanıma çok teşekkür ederim. Düğün günün den bu yana yaşadığımız problemleri bir türlu çözüm bulamayıp her geçen gün büyüyen sorunlarımıza Filiz hanım sayesinde çok farklı bakmayı öğrendim. Birlikte geçirdiğimiz seanslarımızda beni o kadar samimi icten dinledi ki bütün öfkemi üzüntümü bambaşka yöne götürdü. Beni herseyin çözümü olacağına inandırdı. Hiç zaman kaybetmeden küçük problemleri dağ gibi buyutmeden herseyin en başındayken hatta probleminiz yokken bile kapısını çalın. Daha çok mutlu olmak için. Bir çoğumuzun ihtiyacı var. Çok tesekkür ederim Filiz Özsoy hanım.

Default Avatar75
İ.C.
5 Eylül 2020
Çift Danışmanlığı

Evlilik sürecinde yaşadığımız sorunlar artık bizleri çok yıpratmaya ve öfkemizi kontrol edemememize sebep oluyordu. İnternette araştırma yaparken Tanem Bircan hocamız ile tanıştık ve evliliğime eşime çok iyi geldi. Kendisine çok teşekkür ederiz iyiki kurumuzu ve bizi tanıdık.

Default Avatar
murat C.
12 Eylül 2020
Bireysel Danışmanlık

Pandemi sürecinde evde kaldığım süreçte kendimi iyice kaybetmiştim. Arkadaşımın tavsiyesi ile tanem hanımla tanıştım. Aslında kendimde alıştığım noktaların iç dünyamın yansıması olarak beni yıprattığını farketmemi sağladı. YArdımları ve güler yüzü için kendisine çok teşekkür edrim.

Default Avatar75
İrem Kurt
22 Şubat 2020
Bireysel Danışmanlık

Kendi iç dünyamda yaşadığım ve beni yiyip bitiren sorunlarım için bir yardım arayışına girdiğimde tanıştım Tanem Hanımla. İlk başta yaşının benden küçük olması ve daha genç bir danışman olması beni tedirgin etse de ne kadar yanıldığımı süreç içerisinde gördüm. Şuan daha mutlu ve bilinçli birisi oldum. Kendisine beni hayata tekrar bağladığı için çok teşekkür ederim.

Default Avatar
asude bozca
9 Mart 2020
evlilik

yeni evli olmamıza rağmen eşimle çok şiddetli kavgalar etmeye ve birbirimizi anlamamaya başladık.boşanmanın eşiğine gelmiştik ta ki Çiğdem hanımla karşılaşana kadar. bilgisi ve pozitif yönüyle bizlerde büyük bir farkındalık uyandırarak evliliğimizi kurtardı. çiğdem hanım ve güleryüzlü profesyonel ekibiniz iyiki varsınız.

Default Avatar
K. T.
7 Temmuz 2020
Vajinismus ve çift danışmanlığı

Merhabalar öncelikle 3 yıllık evliyiz ve vajinismus problemimiz vardı. Filiz hoca sayesinde kademe kademe tüm sorun ve problemlerimizi çözerek sonuca ulaştık. Hem vajinusmus problemimiz de hemde hayatta karsımıza çıkan sorun ve dertlerle ilgili vermiş oldugu öneri ve bilgilerle bize bambaşka yollar açan bizi aydınlatan ve ailemizden biri olan FİLİZ ÖZSOY hocamız ve Kocaeli Aile Danışma Merkezi çalısanlarına çok tesekkür ediyorum. Yeni evlenen, evlenecek olan, vajinismus problemi olan herkese siddetle tavsiye ederim. Herkes çekinmeden gitmeli ve yanlış bildiği birçok şeyin doğrusunu öğrenmeli....

Default Avatar
K……ç…….
10 Mart 2020
Vajinismus ve çift danışmanlığı

3 yıldır vajinismus korkumu yenmenin tamamen kendi elimde olduğunu filiz özsoy hocam sayesinde öğrendim ve başardım.Bu sürecin beni yormaması ve her seanstan sonra istikrarlı bir şekilde uygulamalara devam ederek başardığımı görmek harika bir duygu ve özgüven getirdiğini farkettim.Tek pişmanlığım keşke daha önce gelseydim demek oldu.Bu kadar basit bir olayı 3 yıl boyunca dert edinmek cahillikmiş.Filiz özsoy hocam sayesinde hem kişisel hem ikili ilişkilerde de nasıl davranmam gerektiğini öğrendim.Canım filiz hocamında dediği gibi artık tek bir kanal yok ikinci bir kanal daha var :))

Default Avatar
B…K….
16 Kasım 2019
cinsel danışmanlık

Yıllardır çözüme ulaştıramadığımız ve artık bu bizim kaderimiz dediğimiz cinsel problemimizi Filiz Özsoy hanım sayesinde aşmış bulunmaktayız. Kurumunuza ve Filiz hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Default Avatar
B.İ. A.
28 Mart 2020
Bireysel Danışmanlık

Kendime olan öfkem çok büyüktü. Yaşadığım bazı olaylar yüzünden kendime düşman olmuştum neredeyse. Ta ki Filiz Hanımla tanışana kadar. Bende uyandırdığı farkındalık ve yaptığı uygulamalarla kendimle yüzleşmem de çok destek oldu. İyi ki var, iyi ki tanımışım kendisini. Güler yüzlü ofis ekibi de kendimi daha rahat hissetmemi sağladıkar. Hepsine çok teşekkür ederim.

Default Avatar
R.F.
2 Ekim 2020
Bireysel Danışmanlık

Yaşadığım yalnızlık duygusundan kurtulmak benim için çok zordu ve hayatımı gün geçtikçe daha da kötü etkiliyordu. Araştırma yaparken kocaeli aile danışma merkezinin güler yüzlü ekibiyle ve bu duygudan kurtulmamı sağlayan tanem bircan hoca ile tanıştım. kendimi fark etmemi sağladı. çok teşekkkr ederim

Default Avatar
Yeliz eminoglu
27 Aralık 2019
Psikojik destek hakkında

Cocugumuzdaki dikkat eksikliği danismaniniz Tanem BİRCAN tarafından tespit edilip seanslar la eksiklikler azalmaya başladı kurumunuzu tercih etmekle çok doğru bir karar vermisiz çok sağolun.

Default Avatar
E… M..
9 Aralık 2019
Ergenlik

Kızım 13 yaşında aile içinde iletişim kuramaz hale geldik kızım çok gergin hep ters cevap veriyor ders çalışmıyor. Çok üzülüyoruz bu konuyla ilgili Kurumunuza geldiğimde psikolog Tanem hanımla tanıştık. Kızımla çok güzel bir diyalog kurdu biz anne baba ve kızım olarak Tanem hanımın rehberliğinde birbirimizle olan iletişimimizi düzelttik. Çok başarılı ve çok sıcak bir ortam çok teşekkür ederim

Default Avatar75
İ…
9 Aralık 2019
Cinsel danışmanlık

Biz 3 yıllık evliyiz. Vajinismus sorunum var doktor tedavisi de gördüm ama yine başarılı olamadık artık ayrılık eşiğine geldik. İnternete araştırma yaparken Aile Danışma Merkezini buldum.Cinsel Danışman Filiz Özsoy 'dan randevu aldım ve gerçekten çok iyi sonuç aldık eşimle evliliğimizde sorun kalmadı. Çok teşekkür ederiz

Default Avatar
A… Y….
27 Şubat 2020
Cinsel danışma

Biz 17 yıllık bir çift olarak merkezinize başvurduk. Sayın Filiz Özsoy dan randevu aldık. İletişimin evlilikte ne kadar önemli olduğunu ve ne kadar kuvvetli olursa duygusal bağı pozitif yönde etkilediğini öğrendik. Boşanmanın eşiğine gelmişken birbirimizi tekrar farkettik ve anlamaya başladık. İyiki sizi ve merkezinizi tanıdık teşekkür ederiz...:)

Default Avatar
Mesut saydam
27 Aralık 2019
Çocuk

Merkezinizden aldığımız hizmet neticesinde çocuğumuzdaki olumlu gelişmeler tabiki çocuğumuz yanı sıra bizimde kendi davranışiarımızdaki eksik yönleri görüp düzeltmemize yardımcı olan sayın Tanem Bircan hanımefendiye teşekkürlerimizi sunarız. Ailenin çocuğun gelişiminde nasıl destek olabileceğini kurumunuza başvurarak öğrenmiş olduk iyiki yollarımız kesişti....

Default Avatar75
mine
11 Ocak 2020
vajinüsmus

8 yıllık evliyim vajinüsmus problemim vardı.Filiz hanım ile 3 seansta çözüme ulaştık.çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
I.Y
7 Temmuz 2020
Çift Danışmanlığı

Evlilik yolunda yaşadığımız sıkıntılar bizleri çok yıpratmış ve birbirimizden uzaklaştırmıştı. bir arkadaşımızın tavsiyesi ile biraz çekinerek geldiğimiz bu kurumda sevgili Tanem Bircan hocamız sıkıntılarımızı atmamızda bizlere çok yardımcı oldu. Tekrar kendimizi, ilişkimizi bulmamızı sağladı. Tüm ekibinize çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
B.B.A
13 Ekim 2020
Çift Danışmanlığı

Pandemi süreci sonrasında eşim ile anlaşamadığımızı ve bunu çözmemiz gerektiğini farkettik. Sürekli kavga etmeye başladığımızda bir uzmana danışmak için araştırma yaptık ve tanem hanım ile tanıştık. Hem kendi gelişimimize hemde ilişkimizi düzeltmemize çok yardımcı ve destekçi oldu. çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
E…G….
3 Mart 2020
AİLE VE ÇOCUK İLETİŞİ

11 Yıllık evliyiz uzun zamandır eşimle sorunlar yaşıyordum ve çocuklarım bu durumdan etkileniyordu. İlk kurumunuza başvurduğumuzda kafamız da soru işaretleri vardı. Ancak Aile Danışmanlığı hizmeti alma süreci ile bu soru işaretleri kalktı. Daha sonra çocuğumdaki dikkat eksikliği ve öfke kontrolü konusunda aldığımız hizmetlerle bambaşka bir aile haline geldik. Toplam 6,5 aydır aldığımız hizmetle aile içi iletişim güçlendi ve daha mutluyuz. Bu arada oğlumdaki dikkat eksikliğine gelince; gördüklerime inanamıyorum. Muhteşem bir değişim. ifade bile edemiyorum. Diyebileceğim tek şey;

TEŞEKKÜRLER KOCAELİ AİLE DANIŞMANLIĞI MERKEZİ
YÜREĞİNİZE SAĞLIK.

Default Avatar
Hülya D.
7 Temmuz 2020
Çocuk sonrası Danışmanlık

Evliliğimiz çok güzel ilerlerken çocuğumuz olduktan sonra eşimle bibirimizden uzaklaştık.Tek odak noktamızı çocuğumuz yaptık ve ilgisizleştik. bu durum beni çok üzüyordu ve danışmanlık için kurum ararken tavsiye üzerine kocaeli aile danışma merkezi ekibi ile tanıştım. Filiz hanımın yardımları ve doğru şekilde yönlenbdşrmelerş ile eşimle birbirimizi tekrar bulduk. Çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
G.A
10 Temmuz 2020
Vajinusmus

Ben 3 aylık evliydim.Internetten arastirdigimda vajinusmus oldugumu ögrendim.Ve arayısta bulundum.Çok şükür ki internetten Kocaeli aile danışma merkezini buldum.Filiz Özsoy hocam sayesinde verdigi egzersizlerle ve terapilerle bu sorunu çözdük.Filiz hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.Sızlere tavsiyem seanslariniza duzenli gitmek ve verilen ödevleri yapmak.Vakit kaybederek kendinizi yıpratmayın.Doğru adrese giderek (Filiz Özsoy) sorununuzdan kurtulun.Sevgilerle...

Default Avatar75
ahmet
21 Ocak 2020
ALDIĞIMIZ DANIŞMANLIK İLE İLGİLİ

Merhaba benim bir çok sorunuma çözüm bulan çok başarılı danışmanları,güler yüzlü personeli ve sıcacık ortamıyla huzur veren bir kurum.İyiki varsınız Aile Danışma Merkezi

Default Avatar
Buse D.
16 Temmuz 2020
Genç Danışmanlığı

Kardeşim lise çağında ve öfkesi, özgürlük isteği çok yüksekti. Okulda sorun yaşamaya başlayınca danışmanlık için Sevgili Tanem hocamızı tavsiye üzerine bulduk ve kardeşime yol gösterici, bir destek sağladı. İlk görüşmede bile değişimi aile olarak gördük. Her şey için çok teşekkür ederiz Tanem hanım ve Kocaeli aile danışma merkezine.

Default Avatar75
A…Ş…
15 Ocak 2020
ÇOCUK VE ERGEN

Benim oğlum 14 yaşında ders çalışmıyo ve çok sinirli ailemizde sürekli bir tartışma ve huzursuzluk oluyordu.ne yapabilirim diye düşünürken internette Aile danışma merkezini buldum,öncesinde pek ciddiye almadım fakat kuruma gidip danışmanlarla tanışıp güzel bir sonuç alınca ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım.bu süreç çok uzunda sürmedi.Şimdi herşey daha güzel daha eğlenceli hayatımızda.kesinlikle hiç teredddüt etmeden herkesin gelmesini tavsiye ediyorum.Aile danışma merkezi ailesine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
E.Ş.
20 Temmuz 2020
Çift Danışmanlığı

Eşimle evlendiğimiz gğnden beri dış etkenler yüzünden huzurumuz yoktu. Öfke sorunları ve anlaşmalıklarımız giderek çoğaldı. Tanem hocamızla bu süreçte tanıştık. Evliliğimize kişiliğime çok etkisi oldu. Şuan tüm sorunlarımız çözüldü eşimle birbirimizi tekrar bulduk. Tanem Hanıma ve tüm ekibe çok teşekkür edeiz.

Default Avatar
Z.E.
22 Temmuz 2020
vajinusmus

yeni evli olan bir çiftiz ve vajinusmus konusunda çok çare denedik. Artık umutsuzluğu kapıldığımız anda Filiz Özsoy hanım karşımıza çıktı, iyikide çıktı. Bizleri anlayarak,bilgisi ile yol göstererk çok kısa bir zamanda çözüme ulaştık. Çok teşekkür ederiz umutsuzluğumuza ışık oldunuz.

Default Avatar75
M.A
17 Ekim 2020
Vajinusmus

Merhabalar 9aylık evliyim.Vajinusmus problemimiz vardı sevgili filiz hocam sayesinde 3 seansta başardım evet basardım arkadaslar korkacak hiçbirşey yok. Ben başardıysam eger herkes başarır yeterki isteyin ve ertelemeyin en büyük hatanız ertelemek olacaktır. Vajinusmus problemi olan ve yeni evlenecek olan herkese şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca Filiz hocama çok teşekkür ediyorum hiç bıkmadan usanmadan Güler yüzüyle hep destekçim oldu.

Default Avatar
D.
28 Temmuz 2020
Çift Danışmanlığı

Eşimle boşanma noktasına gelmiş ve birbirimiz çok yıpratmış bir çifttik. Boşanma süreci için danışmanlık almak isterken sayın Filiz hanım sayesinde bakmadığımız noktaları farkederek ilişkimizi tekrar kazandık. kocaeli aile danışma merkezine ve bizlere sonsuz yardımı dokunan Filiz hanıma çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
Fa.E.
20 Ekim 2020
Çocuk

Oğlum 6 yaşında ve konuşmakta kalabalık içine çıkmakta çok zorluk çekiyordu hep ağlıyor bizlere vuruyordu. Ne denediysek olmadı daha da öfkelendi en sonunda tavsiye ile tanem bircan hoca ile tanıştık. hem çocuğuma hemde bize yardımcı oldu. meğer ne kadar yanlış davranıyormuşuz. çok teşekkür ederi.

Default Avatar
Kader Ş.
29 Temmuz 2020
Çocuk

Oğlum 10 yaşında ve dikkat eksikliği öfke sorunu yaşıyordu. Tavsiye üzerine Tanem Hanımla tanıştık ve ilk görüşmede bile çocuğumdaki dğişimi gördüm. Sadece çocuğumu değil bizleri de bilinçlendirdi. İyiki sizin gibi güler yüzlü bir ekiple ve bilgili bir uzmanla tanışmışız.

Default Avatar
Faruk A.
5 Ağustos 2020
Bireysel Danışmanlık

Herkese merhaba. takıntılarım çok üst düzeydeydi ve günlük yaşantımı etkilemeye başlamıştı. çok mutsuz ve kendimden hiç memnun değildim. araştırarak sayın tanem bircan hanımefendiyi buldum. takıntılarım konusunda bana yol gösterici olarak hayatımın düzene girmesidne kendimi bulmamda yardımcı oldu. herşey için çok teşekkür ederim

Default Avatar
Şeyma L.
7 Ağustos 2020
Öğrenci Koçluğu

Kızımız sınav döneminde çok içine kapanmıştı ve ona sınav sürecinde nasıl davranmamız gerektiği, sınava hazırlığında nasıl yardımcı olmamız gerektiği konusunda çok endişeliydik. Öğrenci koçluğunu araştırırken tavsiye üzerine tanem hanımla tanıştık. sınav yolunda kızımıza ve aile olarak davranış konusunda bizlere yardımcı için çok teşekkür ederiz. kızım sınavda daha motive ve zaman yönetimini bilerek hareket etti. kocaeli aile danışma merkezi ekibine ve tanem hanımı iyiki tanımışız

Default Avatar
Hanife
8 Ağustos 2020
Vajinusmus

Merhabalar ben 8 yıllık evli biri olarak yıllarca vajinismusla uğraştım gitmediğim doktor kalmadı artık tamamen umudumu yitirdigimde intertten aracalığıyla filiz hanımla tanıştım ve hayallerimin kahramanı oldu. gerçekten güler yüzü tatlı dili ile bana öz güvenimi yeniden kazandırdı filiz hanim sayesinde vajinismustan kurtuldum. Burdan benim gibi olan kadınlara sesleniyorum lutfen sizde vajinusmusu ertelemeyin ben gittim başardım ve eminim sizde basacaraksiniz sadce inanın. Filiz hanıma ömür boyu minnettar kalıcam beni vajinusmustan kurtardığı için saygılarımla..

Default Avatar75
Xyz
13 Ağustos 2020
Vajinismus

Filiz hanım gerçekten çok profesyonel evliliğimizi 1,5 sene geçmişti ama yatak odasında çok problemimiz vardı maketlerle 10adımda sorunumuza çözüm buldu gerçekten bilinç altıma işledi. Ben hep vajinismus olamam açık giyinen alkol kullanan erkek arkadaşı dostum çok var diye düşünüp zaman kaybetmişim ilk önce kabul etmeliymişim sonra kendimi filiz hanıma bıraktım herşey için teşekkürler

Default Avatar75
H.S
24 Ekim 2020
Bireysel Danışmanlık

Tesadüfen, iyi bir terapist araştırırken karşıma çıkan bir kurum ve iyi ki, iyi ki tanışmışım dediğim çok saygıdeğer Filiz Özsoy. Daha ilk seansımda yıllardır nedenini anlayamadığım bir sorunumu farketmemi sağladı. Sayesinde kendimle alakalı birçok konuda yüzleştim, farkettim, kendimi değiştirmeye çabaladım ve hala çalışıyorum. Şu ana kadar olaylara ve kendime hiç bakmadığım bir açıdan bakmamı sağladığı ve yol gösterdiği için çok teşekkür ederim. Bir çok şeyde rehberim oldu. Kurumdaki herkese güleryüzleri ve samimiyetleri için de ayrıca teşekkür ederim. İhtiyacım olduğunda orada olduğunuzu bilmek harika bir duygu. Tekrar tekrar görüşmek üzere 🙂

Default Avatar
burak erdem
4 Mart 2020
Bireysel Danışmanlık

Merhabalr yaşafığım ağır bunalım sonucu ailem ve arkadaşlarımın ısrarlarına dayanamayarak gelmeye başladığım bu merkez, daha sonralarda sık sık gelmek istediğim ve beni rahatlatan sıcak bir yuva gibi gelmeye başlafdı. ekibinizin güler yüzü, profesyonelliği ve ilgisi için çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
B.A.
3 Şubat 2020
Sınav Kaygısı

Çocuğumda sınav dönemi geldiğinden beri üst düzeyde olan sınav kaygısı bizleri çok endişelendirmişti.Merkezinizde Tanem Hanım'ın bizlere yardımı ve desteği ile bu sorunumuzu aşmış durumdayız. Güleryüzünüz ve sevecen tavırlarınız en başından beri çocuğumun üzerinde çok etkili oldu. Sizlere çok teşekkür ederiz. İyiki varsınız.

Default Avatar75
T.K.
6 Şubat 2020
Cinsel Danışmanlık

4 aydır yaşadığım cinsel rahatsızlığım yüzünden kendimden çok uzaklaşmış durumdaydım. Tam düzelmeyeceğini düşündüğüm anda Filiz Özsoy hocamızla tanıştık. Bizlere sonsuz desteği ve bilgileri net bir şekilde aktarmasıyla şuan sorunumuz çözüldü. İyiki tanımışız Filiz hocamızı ve ekibinizi.

Default Avatar75
S.G.
11 Şubat 2020
vajınusmus

Yaşadığım vajınusmus problemi yüzünden kurumunuza başvurmuştuk. Süreç uzadıkça bunun sebebinin para kaynaklı olduğunu düşünmüştük ancak çok yanılmışız. Her çiftte aynı sürede çözüme kavuşmasını düşünmek yaptığımız ilk yanılgıydı. Egzersizlerle ve Filiz Hanım'ın sonsuz desteği ile bu süreci çok güzel bir şekilde sonlandırdık. Bizleri güler yüzle karşılayıp ağırlayan ekibinize de çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Tuba Demir
13 Şubat 2020
Öğrenim Güçlüğü

Oğlumda öğrenme güçlüğü vardı ve araştırmalarımız sonucunda Banu Hanımla tanıştık. Oğlum kimseyle yalnız kalmazken onunla olmaktan çok mutluydu. Bir kaç test sonucunda dikkat eksikliği çıktı oğlumda ve bu yolda bizlere çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ederiz. Oğlumun sürekli bağırmalarından rahatsız olmayan onu eğlendiren güler yüzlü ofis arkadaşlarına da çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
Bilge Öz
18 Şubat 2020
Öfke Sorunu

Merhaba, 24 yaşında 1 yıllık evliliğe sahip genç bir çiftiz. Dışarıdan görünen bizlere kolay gelen şeylerin aynı çatı altında aslında öyle olmadığını gördük. Eşimle sürekli çatışma halnde olduğumuz için kurumunuza başvurduk ve Tanem Bircan hanımefendiyle tanıştık. Kendisnin yardım ve desteği ile şuan evliliğimiz çok daha sağlıklı. Kendilerine ve güleryüzlü ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederiz.

Facebook
Instagram
× WhatsApp