Yorumlar

GÖRÜŞLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ!

Aşağıda yer alan Danışan Görüş Bildirme Formunu kullanarak hakkımızda ne düşündüğünüzü bizimle ve herkesle paylaşın! Görüşlerinize çok önem veriyoruz ve daha iyi bir hizmet verebilmek için sürekli çabalıyoruz…

Derecelendir

DANIŞANLAR HAKKIMIZDA NE DÜŞÜNÜYOR?​

Avatar
Nagihan Ş.
25 Mayıs 2022

Çift danışmanlığı içinKocaeli Aile Danışma Merkezine geldim. Sosyal medyadan da beğenerek takip ettiğim Aliye Kozoğlu hanimefendiyi tercih ettim. Ses tonu bile insanı rahatlatıyor. Aşamayız dediğimiz bir çok şeyi aştık birlikte. Çok güzel ilerliyoruz. Kendisine bu yolculukta yolumuza ışık olduğu için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
B.Ç
25 Mayıs 2022

Güvenilir bir kurumda destek almak çok önemliymiş sayenizde bunu öğrendim. Kapıdan ilk girdiğiniz anda çok güler yüzlü bir ekip karşılıyor sizleri.Gökçen hocamla da sizler sayesinde tanıştım. 16 yaşında ulaşamadığım kızımla iletişimimizi ve ilişkimizi düzeltti, kendisine çok teşekkür ederim. Başta kurum müdürü Tanju bey olmak üzre tüm ekibe çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
TY
24 Mayıs 2022

Boşanma sürecine gelmiştik eşimle. Arkadaşlarımızın tavsiyesiyle Dilek hocamla tanıştık. Kendisinden çift danışmanlığı hizmeti aldık ve almaya da devam ediyoruz. Seanslarda her zaman bizleri can kulağı ile dinledi ve en doğru yönlendirmeleri yaptı.Eşimle birbirimizi daha iyi anlamamıza yardımcı oldu. Çok teşekkür ederiz kendisine.

Default Avatar75
funda b.
24 Mayıs 2022

Sevgili Zeynep hocam sizlere buradadn da teşekkürlerimi iletmek istedim. Boşanma süreci öncesinde çift danışmanlığı almayı düşünmüştük ancak eşimle anlaşamadık kısa bir sürede boşandık. Boşanma sürecinden sonra tek olarak danışmanlık aldım.Hocam ile çok rahat bir iletişim kurabildim. Böyle bir travmatik dönemi küçük sıyrıklarla atlamamı sağlayan kişidir. Kendisine sıcakkanlı, güler yüzlü ve içten tarzı için teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
G-A
23 Mayıs 2022

Çok değerli Filiz hocama teşekkür ederek başlamak istiyorum. Yaşadığım süreçte, umutsuzluğa düştüğüm her anda elimden tutup ayağa kalkacak gücü bulmamam yardımcı olduğunuz için minnetarım. Vajinusmus yaşıyordum ve ne yapacağımı bilemez haldeydim. Arkadaşımın tavsiyesi ile Filiz hocamla tanıştım. Çok utandım, umut etmedim hiç. Ama siz bunu yapmayın. Ertelemeyin ben tam 2 yıl erteledim. Burada ‘ayıp, yasak, günah’ yok. Cinsel hayat biz kadınların da hakkı, bunu yaşayarak çok daha mutlu oluyoruz. Ben 5 seansta bu hazza ulaştım ve kesinlikle herkese tavsiye ederim. Bize destekleri için Filiz Hocama çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
N.R
20 Mayıs 2022

Sevgili Filiz hocam. Sizlerle tanışmak bizler için büyük bir şanstı. Evliliğimiz çok olumsuz ilerliyordu ve artık boşanma evresine gelmiştik. Eşim ilk etapta görüşme konusunda isteksizdi ama Filiz hocamın yaklaşımı onu rahatlatınca istekle gitmeye başladı. Eşimle çok severek evlendik ama evliliğimizde bir takım sorunlar yaşadık. Filiz hocam bu sorunların çözümü odaklı bir takım çalışmalarda bulunarak sorunlarımızı etkili bir biçimde çözdü. Çok güler yüzlü, samimi ve işinde çok başarılı biri. İnsana güven veriyor ve rahatça paylaşabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim. Kendisine çok teşekkür ederim. Evliliğimin düzene girmesinde emeği büyük.

Default Avatar75
Y.
20 Mayıs 2022

Yaklaşık 2 aydır Aliye hocamla görüşmeye devam etmekteyim. Eşimle ilgili problemlerim vardı ve kendimi eşimin karşısında güçsüz hissediyordum. Güven konusunda problem yaşıyordum. Aliye hocamın sayesinde artık daha güçlüyüm ve daha da güçlü olacağım. Kendisine çok teşekkür ediyor. Destek almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
Öz.F.
20 Mayıs 2022

Ard arda iki yakınımı kaybettiğim süreçte tanıştım Dilek hocamla. İlk görüşmemizi yaptıktan sonra emdr uygulamaya başladık. Bir aylık süreçte bile çok farketti. Halen görüşmelerimiz devam ediyor ve çok memnunum. Psikoloğa güvenip gitmek gerçekten zor. İnsan kolay kolay herkese derdini anlatamıyor. Dilek hanım sakinliğiyle sizi rahatlatıyor. Özellikle benim gibi sorunlarını herkese anlatamayan, çekingen insanlara ve herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
Se.
18 Mayıs 2022

Ben 3,5 yıllık evliyim.Eşimle çok severek evlendim.Herşey çok güzel yolunda kavuştuk derken hiç tahmin etmediğim bir duvar çıktı karşıma, geçer, heyecandandır, dedik ama her denediğimizde aynı duvarla karşılaştık.Sonra Kadın doğum uzmanına gitmeye karar verdik. Herhangi bir fiziksel rahatsızlığım yoktu. O zaman vajinismus ile tanıştım ve tabiki Filiz hocamla. İyi ki tanımışım kendisini desteği ve ilgili için çok teşekkür ederim.Filiz hocam sayesinde vajinusmusu yendim.Minnettarım sizlere hocam. Sizde yapabilirsiniz, korkmayın, ertelemeyin, bu hayat bizim.

Default Avatar75
i.
17 Mayıs 2022

6,5 yaşındaki oğlumun ani gelişen kaygı ve endişe problemlerinden dolayı arkadaşlarımın tavsiyesi ile Gökçen hocamla tanıştım. Gerek ilgisi, gerek mesleki yetkinliği, doğru yönlendirme ve nokta atışı tespiti ile bize gerçekten çok yardımcı oldu ve bu süreci hızlı bir şekilde atlatmamızı sağladı. Çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
R.s
17 Mayıs 2022

Zeynep Hanım’ı psikolojik.Bende panik atak ve kaygı bozukluğu vardı ve yıllardır bu durumla uğraşıyordum.Kendisinden emdr tedavisi aldım.Yıllarca uğraştığım o kaygılar korkular bir süre sonra normale döndü.Genç yaşına rağmen oldukça başarılı ikna kabiliyeti yüksek neşeli ve net bir insandır.Ayrıca işinde çok iyi olduğunu düşünüyorum.İyi ki karşılaştık. Her şey için teşekkür ederim.

Avatar
H.h.
16 Mayıs 2022

Oğlumun okula uyum sürecinde çok zorluk yaşamıştık. Bizden ayrılmakta zorlanıyor sınıfta ise durmak istemiyordu İnternet aracıyla sizleri bulduk Banu hanım ilk seanstan itibaren bizlere nasıl davranmamız gerektiğini bu süreçte tutum ve davranışlarımızın nasıl olması gerektiğini bizlere gösterdi ve bu süreci sonunda atlattık. İyiki tanımışım sizleri ve güleryüzlü ekibi.. Banu hanıma ve tüm ekibe çok teşekkür ederim..

Default Avatar75
Derya F.
15 Mayıs 2022

Öyle zor bir buçuk ay gecirdimki anlatamam bu zaman içerisinde beni desteğiyle bilgisiyle güler yüzüyle ayağa kaldıran Aliye hanıma teşekkür ederim iyki sizi tanıdım iyki varsınız şuan yüzüm ğülüyorsa sayenizde teşekkür ederim bedia hanım

Default Avatar75
Ayşe
15 Mayıs 2022

7 yaşındaki çocuğumun çok öfkeli olması ve yerinde duramaması nedeniyle daha önce birçok kişiye gittik, doktorlar hiperaktivitesi olduğunu ve ilaç kullanması gerektiğini söylediler, ilaç kullanmak istemediğimiz için Gökçen Hanıma gittik, kendisi bize birçok bilgi verdi ve ilgilendi. ilaçsız tedaviye başladık ve oğlumuza hiç olmadığı kadar iyi geldi. Çok teşekkür ederiz değerli hocam .

Avatar
M.E.
14 Mayıs 2022

24 yaşında ama kendini çok yaşlı hisseden biriydim.Özel hayatımın yanında ailemi birarada tutma çabası kendimi sürekli suçlu ve yorgun hissetmeme sebep oluyordu. İşin içinden çıkamaz bir hale gelmiştim. İşte o anda bbu şekilde devam edemeyeceğimi anladım. Arkadaşımın tavsiyesi ile İrem hocamla tanıştım. Kendini anlatamayan birisi olduğum için çok gerilmiştim ama ilk tanışmamızda kendimi o kadar rahat hissetmemi sağladı ki kendime bile anlatamadıklarımı hocama anlattığımı farkettim. Bu yolda desteğiniz için çok teşekkür ederim İrem hocam. Bana gerçek beni gösterdiniz. İyi ki varsınız hayatıma çok güzel bir dokunuş yaptığınız için minnettarım.

Default Avatar75
yüsra-adem
13 Mayıs 2022

2 aydır Aliye hocamla görüşüyoruz ve evliliğimizi en baştan inşa ediyoruz diyebiliriz. ilk zamanlara göre şimdi eşimle problemlerimizi yavaş yavaş halletmeye başladık. Bize evliliği gerçek anlamda ne olduğunu baştan anlamaya başladık diyebiliriz. Anladığını bize hissettiriyor. Eşimle daha iyi iletişim kurabiliyoruz daha iyi ilişkimiz var. Çok teşekkür ederiz sevgili hocam bize birbimiizi kazandırdınız

Default Avatar75
Pars
13 Mayıs 2022

3,5 yaşında oğlum için Banu hanımla tanışma fırsatımız oldu ve iyi ki oldu.. Tuvalet eğitimini kesinlikle ret eden oğlumu çok kısa bir sürede eğitime hazırladı.. Doğru sandığımız çok yanlışımız var ve bu noktada Banu hanımın önerileri gerçekten çok değerli.. Çocuklarımız bu hayattaki en değerli varlıklarımız ve onlar için bir iyilik yapmak isterseniz mutlaka bir danışmanlık hizmeti almalısınız, hem çalışanları olarak hem de danışmanları ile çok güzel bir danışmanlık merkezi, teşekkürler

Default Avatar75
Sa.n
12 Mayıs 2022

Kafamdaki birçok soruyla gittiğim danışmanlık seansında Tanem hanımla konuştukça sıcak samimi enerjisiyle kafamdaki o sorulardan bir çoğunun o kısa sürede çok boş şeyler olduğunu güleryüzünü ve o enerjisini banada yansıttığı için Tanem hanıma sonsuz teşekkürler. Çok iyi geldiniz bana en kısa sürede görüşmek dileğiyle sizi tanıdığıma çok memnun kaldım. Sevgiyle kalın.

Avatar
Dilara k.
12 Mayıs 2022

Çocuklarım ikiz ve iletişimde o kadar zorluk yaşıyorduk ki artık birbirlerini sevmiyorlar mı diye düşünmeye başlamıştık. Eşimle çaresiz kalmıştık. Tam o sırada İrem Hocamla tanıştık. Aslında bizlerin doğru olarak bildiği yanlışlarımızı görmemizi sağladı. Eşit olmak istersen yaptığımız eksikliklerin iletişimlerini etkilemesi hem bizi şaşırttı hemde çok üzdü. Ama hocamızın desteği ve bilgisi ile şuan aralarında kopmaz bir bağ var. İyi ki tanışmışız İrem hocam sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır.

Avatar
Sinem A.
10 Mayıs 2022

16 yaşındaki kızım tamamen içine kapanmıştı. Kimseyle konuşmuyor sürekli odasında arkadaşlarıyla online oyun oynuyordu. Bizimle iletişim kurduğunda öfkesine hakim olamıyordu bir anne olarak kendimi sanırım ilk defa bu kadar çaresiz hissetmiştim. Araştırmalarım ve arkadaşlarımın tavsiyesi sonucunda İrem hanımla tanıştık. Kızım ilk defa sohbet etmeye kendisini anlatmaya başladı. Yaptığımız hataları görmediğimi ve inkar ettiğimizi gördük. Aile bağlarımız bile o kadar güçlendi ki. Sizi çok seviyoruz. Kızımızı tekrar kazanmamızı sağladınız. İyi ki siz. İyi ki Kocaeli Aile Danışma Merkezi

Avatar
Bilge
10 Mayıs 2022

Oğlum yaşıtları ile anlaşmakta ve sınıfına uyum sağlamakta çok zorluk yaşıyordu. Söylediğimiz her leyi çok iyi anlıyor ve farkını birazda gösteriyordu. araştırmalrımız ve öğretmenlerimizin yönlendirmesiyle zeka testi ve çocuk üniversitesi ile tanıştık ve bu yol bizi Banu Kılıç hocama götürdü. test sürecinde çocuğumuza yaklaşımı bize yaptığı bilgilendirmeler ile kısa sürede iyi ki dememizi sağladı. Çok teşekkür ederiz hocam

Default Avatar75
Gamze K.
9 Mayıs 2022

Umutsuz, çaresiz, yalnız ve mutsuz hisseden bir genç olarak tavsiye üzerine geldiğim bu merkezde kıymetli İrem Ayvaz hocamla yollarımız kesişti. Yürüdüğüm yolu birlikte yürümeye başladık. Samimi ve insana rahatlık veren sesiyle ihtiyacım olan hayat yolunda ki rehberliği ile olaylara bakış açısının asıl gerçekleşen olay ile farkını görme becerisini kattı. Böyle bir süreç için benim kadar bile vakit kaybetmeden herkesin bu merkeze gelerek sorunları ile yüzleşmesini öneririm. İrem hocama ve tüm merkez çalışanlarına teşekkür ediyor. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

Avatar
r.d.
9 Mayıs 2022

Kızım her şeye ağlamaya, bizimle konuşmamaya başlamıştı. Kardeşi olduktan sonra olan bu değişimler gittikçe katlanarak artmaya devam etti. Çok çaresiz kalmıştık eşimle. Kızımızı kaybediyormuşuz gibi hissettik. Uzun araştırmalarımız sonucunda tavsiye üzerine Banu hocamızla tanıştık. Aslında yapılan hataların pek çoğunun bizden kaynaklı olduğunu görmemizi sağladı. Çocuğumuzun asıl ihtiyaçlarını ve beklentilerini görmemize yardımcı oldu. Çok çok teşekkürler İrem hocam, size minnettarız.

Avatar
Mustafa ö.
9 Mayıs 2022

Zamanın ne kadar güzel, ailenin ne kadar bir arada olabilir ev içinde ne kadar rahat olunabilir olacağını gösteren sevgili danışmanım Aliye hanıma teşekkür ederim. Yaklaşımı bilgisi ve deneyimi ile bir bütün kalmamızı sağladı. Tüm danışmanlarına eminim faydalı ve güzel günlere yol açacak değerli bilgilerinizi vereceksinizdir. Ailem adına Teşekkür ederiz.

Avatar
Gözde ş.
8 Mayıs 2022

Kızım kimseyle konuşmuyor, kreşe gitmek istemiyor ve çok saldırgan tavırlar sergiliyordu. Artık başa çıkamaz hale gelmiştik. Bu süreçte tanıştık Banu hocamla ve sihirli bir değnek değimiş gibi çocuğumda düzelmeler ve olumlu noktalar çoktu. kendisine çok teşekkür ediyoruz

Avatar
Esra B.
7 Mayıs 2022

Kızımla ergenlik dönemimi tekrar yaşıyordum sanki. O kadar zor ve çekilmez bir dönem olmaya başlamıştı ki birbirimizden kopmaya sürekli kavga etmeye başlamıştık. Bu süreçte tanıştık Zeynep hanımla. Kendisi bizlere yaptığımız doğru bildiğimiz ama yanlış olan her noktayı göstererk ışık tuttu. Çok teşekkür ediyoruz. İyi ki tanışmışız iyi ki sizden destek almışız. Kızım ve ben kendimi tekrar tanıdık sayenizde.

Avatar
Su A.
7 Mayıs 2022

Çocuğum 5 yaşında ve tuvalet eğitiminde hala problemlerimiz vardı. Her seferinde sabırlı olduğuma kendimi inandırsamda artık benimde sabrım kalmamıştı ve kızıma sürekli kızan bir anneye dönmüştüm. Bu süreçte bir arkadaşımın tavsiyesi ile Dilek Hocamızla tanıştık, iyi ki de tanıştık. Aslında basit gibi gözüken ama süreci tamamen etkileyen hatalarımı farketmemi sağladı. Hem kızıma hemde bana çok iyi geldi. Kendisine ve adım attığımız andan itibaren bizlere güleryüzü ve sevecenlikleri ile yardımcı olan ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkürler.

Default Avatar75
R.w
7 Mayıs 2022

Merhaba 6 yaşındaki oğlum sinirlendiğinde yada oyuna daldığında altına kaçırıyor.ne yaptıysak çözemedik Gökçen hanımla arkadaşımın tavsiyesi üzerine görüştüm.gerçkten ben ve eşim çok yanlış ilerliyormuşuz Gökçen hanımın bize ve çocuğumuza uygulamamız gereken bazı önemli bilgileri vererek bizi çok büyük bir dertten kurtardı.gerçekten çok başarılı bir kurum.hem Gökçen hanım hem çalışanlar çok güler yüzlü çok keyif alıyoruz.

Avatar
Büşra g.
6 Mayıs 2022

5 yaşındaki çocuğuma tuvalet eğitimini verdiğimi düşünmüştüm ama hep bir kaçırma ve kaçınma durumu yaşadık. Artık sabrım kalmamıştı, kızdığım bazı zamanlarda yaşadığım büyük suçluluk duygusu beni de yiyip bitirmeye başlamıştı. Araştırmalarımız sonucunda Sevgili İrem hocamızla tanıştık. Kendisi çocuğumun güvenini ve sevgisini o kadar kazandı ki kimseyle yalnız kalmayan çocuğum görüşmeye gitmek için gün saymaya başlamıştı. Her görüşmede bizlere verdiği bilgiler, sıcak yaklaşımları için İrem hocama minnettarız. İyi ki sizinle tanışmışız hocam.

Avatar
AB.
6 Mayıs 2022

Merhabalar, ben kendimi kaybetmiş tam olarak bir tükenmişlik sendromuna girmiştim. Ailem ve sevdiğim adamla yaşadıklarım çok ağır geliyordu. tamda bu anda Zeynep hocamla tanıştım ve iyiki tanıştım. kendisi bana benliğimi kendimi farkettirdi ve bakış açımı genişletti. kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır iyiki varsınız hocam.

Avatar
p.o
6 Mayıs 2022

Deprem sonrasında ailemi kaybetmenin acısını bu yaşımda hala hissediyordum ve kendimi giderek yalnızlaştırmıştım. Ne yapacağımı bilmiyordum ve bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Dilek hanımla tanıştım.iyiki tanışmışım. şuan korkularım azaldı, çevremde insanlar olmasından korkmuyorum aksine daha mutluyum. Güleryüzü ve daima desteği için çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
ş.
5 Mayıs 2022

Merhabalar..Buraya gelmeden önce yorumları okuyarak acaba diyerek çıktım bu yola..Umutsuzluk,korku,utanç,öfke,kendine güvenememe,suçluluk gibi duygularla kafam karışık halde Filiz hocamla tanıştım.İlk seansımizda güler yüzü ve olumlu cümleleriyle bizi anlayarak teşvik etti.Kendime güvenim hala yoktu ve basaramiycam diye gittigim her seansta bana umut verip tekrar gönderdi.Ve sonunda asla diyerek girdiğim o kapidan mutlu,ozguvenli bir şekilde ayrıldım.Her konuda bana cok akil verdi.Evliligim cok değişti sayesinde.Bir de bebeğimiz olacak inşallah.Umudumuz oldu stres dolu zamanlara mucize oldu.Filiz hocama cok teşekkür ediyorum.Onun sayesinde yeniden doğdum.Burdan diğer çiftlere de kesinlikle ümitsiz olmamalarini ve mutlaka Filiz hocama gitmelerini çok çok tavsiye ediyorum.Her kadın çok güçlüdür bunu unutmayın Filiz Hocama bir kez daha teşekkür ediyor,kocaman öpüyorum..

Avatar
ŞL.
5 Mayıs 2022

Kızımız sınav döneminde çok içine kapanmıştı ve ona sınav sürecinde nasıl davranmamız gerektiği, sınava hazırlığında nasıl yardımcı olmamız gerektiği konusunda çok endişeliydik. Öğrenci koçluğunu araştırırken tavsiye üzerine tanem hanımla tanıştık. sınav yolunda kızımıza ve aile olarak davranış konusunda bizlere yardımcı için çok teşekkür ederiz. kızım sınavda daha motive ve zaman yönetimini bilerek hareket etti. kocaeli aile danışma merkezi ekibine ve tanem hanımı iyiki tanımışız

Avatar
E. D.
5 Mayıs 2022

3 yaşındaki oğlumun hırçınlığı ve vurma davranışları gittikçe artıyordu. Artık kreşinden şikayet gelmeyen bir gün kalmamıştı. Ne yapacağımızı şaşırmıştık. O anda tramvayda Kocaeli Aile Danışma Merkezi reklamlarını gördüm ve Dilek hocamla bir sürece başladık. Çocuğumun içinde bulunduğu durumu ve bizim anlamadığımız pek çok noktayı görmemizi sağladı. Şuan öğretmenlerinden memnuniyet telefonları alıyoruz. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İyi ki tanışmışız hocam sizleri çok seviyorum. Size ne kadar teşekkür etsek az kalır.

Default Avatar75
çç
4 Mayıs 2022

3 yaşında bir kızım var, merkezinizden aldığımız hizmetle çocuğumuzdaki olumlu gelişmeler tabiki çocuğumuz yanı sıra bizimde kendi davranışlarımızdaki eksik yönleri görüp düzeltmemize yardımcı oldu. Bu süreçte bizimle ilgilenen ve yardımcı olan Banu Hocama çok teşekkür ediyorum.

Avatar
Aslı B.
4 Mayıs 2022

Oğlum 5 yaşında ve çok agresif bir çocuk. Yaşından dolayı olacağını düşünmüştük ama vurma davranışları başlayınca bir şeylerin ters gittiğini anladık. Bu dönemde İrem hocam ile tanıştık. Oğlumuzun yaptığı bazı davranışların sebeplerini anladıkça ve tutumumuzu değiştirince çok uyumlu bir çocuk oldu. Elif hocama çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız

Avatar
Neh.
4 Mayıs 2022

Kızımla yaşadığım sıkıntılardan dolayı çok bunalmıştım. O bir şeyleri hep ağlayarak anlattığı için bende bir zaman sonra daha sinirli bir insan olmaya başladım. Bu süreç için bir çözüm yolu ararken Banu Kılıç hocamla tanıştık. Beni en çok etkileyen nokta kızımla olan iletişimiydi. Kızımın 3 yaşında olmasından dolayı bu süreçte benimde ona karşı nasıl davranmam gerektiğini anlattı. Hem çocuğuma hemde bana karşı olan yaklaşımından çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz

Avatar
y
3 Mayıs 2022

Merhabalar, oğlumda olan problemlerden dolayı eşimle artık bir uzman desteği almamız gerektiğinin farkındaydık ancak çekingendik. Araştırmalarımız ve dostlarımızın tavsiyeleri sonucunda Kocaeli Aile Danışma Merkezi’nin güleryüzlü ekibi ve bizlere bu süreçte sonsuz destek olan Gökçen hocamızla tanıştık. Sürecimiz biraz ileri bir boyuttaydı bize sonsuz güven sağlayarak süreç hakkında bilgi ve yönlendirme yaptılar. Güven duygusu ve sıcak yaklaşımları için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
G.T
3 Mayıs 2022

Kısa süre içerisinde aile büyüklerimi peş peşe kaybettim ve bu süre içerisinde depresyona girdim. Bir uzman yardımı almam gerektiğinin farkındaydım ve sosyal medya üzerinden kurumun bilgilerine ulaştım ve randevu aldım. Bu süre zarfında bana yardımcı olan Aliye Hanımın güler yüzü ile bana güven vermesi devamlılığım konusunda büyük önem taşıdı. Olaylara bakış açımı değiştirmek , olumsuz duygularımla yüzleşerek kabul etmemi sağladığı için çok teşekkür ediyorum, aynı zamanda kurum çalışanlarının güler yüzlü olmasından dolayı da teşekkür ediyorum.

Avatar
O.A.
3 Mayıs 2022

Sınav sürecim ve kaygım o kadar yoğundu ki bu durum artık öfkeli birisi yapmıştı beni. Ailemle arkadaşlarımla aram bozulmuş sürekli düşünmekten derslerimden geri kalmıştım. Aklımdaki tek soru ya başarısız olursamdı. Annemde bu süreci farkederek destek almamı söylediğinde ve yaptığım araştırmalarda İrem hocamı buldum ve sürecim tamamen değişti. Kendisi bana bu konuda o kadar yardımcı oldu ki nasıl anlatacağımı nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum. Kendimi farketmemi, mesleğimi hedefimi farketmemi sağladı. İyiki varsınız İrem hocam, iyiki tanıştık

Default Avatar75
t.ç.
İ.C.
3 Mayıs 2022

Evlilik sürecinde yaşadığımız sorunlar artık bizleri çok yıpratmaya ve öfkemizi kontrol edemememize sebep oluyordu. İnternette araştırma yaparken Dilek hocamız ile tanıştık ve evliliğime eşime çok iyi geldi. Kendisine çok teşekkür ederiz iyiki kurumuzu ve bizi tanıdık.

Avatar
B.R
3 Mayıs 2022

17 yaşında sınav sürecinde olan kızımı gitgide kaybettiğimi düşünüyordum. Derslere odaklanamama, yoğun bir sınav kaygısı ve ağlama krizleri yaşıyordu. Bir anne olarak kendimi çok çaresiz hissetmiştim. Bu süreçte tavsiye ile İrem Hocamla ve Öğrenci Koçluğu ile tanıştık. Koçluk sürecinde kızım sadece akademik anlamda değil kendini görme farketme anlamında da farkındalık yaşadı. İçinekapanık, telefon-oyun bağımlısı olan çocuğum bizlerle vakit geçirmeye, arkadaş edinmeye ve spora başladı. Bu yolda anne baba olarak doğru bildiğimiz pek çok yanlışı da farkettik. Sizlere çok teşekkür ederiz İrem hocam. Kaybettiğimi düşündüğüm kızımı aslında anlamayı direttiğimi görmemi sağladığınız için.

Avatar
K. Ş.
2 Mayıs 2022

Oğlum 10 yaşında ve dikkat eksikliği öfke sorunu yaşıyordu. Tavsiye üzerine Tanem Hanımla tanıştık ve ilk görüşmede bile çocuğumdaki dğişimi gördüm. Sadece çocuğumu değil bizleri de bilinçlendirdi. İyiki sizin gibi güler yüzlü bir ekiple ve bilgili bir uzmanla tanışmışız.

Avatar
I.ö.
2 Mayıs 2022

Kızım okuma ve yazmada çok zorluk yaşıyordu. ne yapacağımızı nasıl ona öğreteceğimizi bilemez hale gelmiştik. Sonra tavsiye üzerine Banu Kılıç hocamızla tanıştık. yaptığı testler, bilgisi ve güleryüzü ile hem kızımıza hemde bizlere çok iyi geldi.Prep yöntemi ile bizleri tanıştırdı ve çok güüzel sonuçlar aldık. kendisine ve kocaeli aile danışma merkezi ekibine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Ş.L
1 Mayıs 2022

Kızım üniversite sınavına hazırlanıyordu ama yaşadığı fiziksel kusurdan dolayı yaşıtlarından kaçıyordu. Kendisini hiç sevmeyen bir genç kızdı. Aile olarak ne kadar yanlış olsa da bu sürece zorla başlattık. Ancak daha sonra seanslarına gün saydığını fark ettik. Hem akademik anlamda yükseldi hem de özgüveni güçlenerek arkadaş edinmeye başladı. Bunu Gökçen hocamın desteği ve bilgisi ile yaptı. Gökçen hocam kızımın ruhuna o kadar güzel dokundunuz ki eksikliklerini severek kabul etti. Şuan bir arkadaş grubu var ve sürekli sosyal aktiviteler yapıyor. Üniversite sınavında da istediğini en güzel yeri kazanacağına eminiz. Çok teşekkür ederiz değerli hocam, sizleri tanımak bu süreci sizlerle ilertletmek bizler için çok büyük bir şans.

Default Avatar75
Bu.P
1 Mayıs 2022

Oğlum ilkokula başlamıştı ama ne okumayı çözebildi ne de yazmayı. Bir farklılık olduğunu biliyorduk ama nasıl çözeceğimizi bilmiyorduk. İnternette yaptığımız araştırmalar çok kötü sonuçlar çıkarıyordu. Sonra WISC-4 zeka testi yaptırmaya karar verdik ve Sevgili Banu hocamız bu şekilde hayatımıza girdi. Test sonucunda özgül öğrenme güçlüğü olabilir sonucu ile Prep yöntemine başladık. Şuan oğlum okumaya ve yazmaya başladı, kendisine olan güveni geldi. İyi ki sizinle böyle bir süreç başlattık sevgili hocam. Oğlumun sıkıntılı sürecinde ışık gibi girdiniz hayatına çok teşekkür ederiz.

Avatar
Ece A.
1 Mayıs 2022

16 yaşındaki kızımın hırçınlarının artık sonu gelmiyordu. Anne ve baba olarak çok yıpranmıştık onunda üzüldüğünü farkettiğimizde bir uzman görüşü almanın iyi olacağını düşündük. Çok çaresiz hissediyorduk sanki kızımızı kaybediyorduk. Araştırmalarımız sonucunda biricik İrem hocamızla tanıştık. İlk görüşmede anne ve baba olarak o kadar sarsıldık ki çünkü hep kızımızın davranışlarını suçluyorduk. Yaptığımız pek çok eksiği gördük. Şuan kızımın akademik başarı ve sosyal çevresi iletişimi o akadar iyi gidiyor ki ne kadar teşekkür etsem azdır size İrem hocam. Ailemizi tekrar kazanmamıza yardımcı oldunuz, iyi ki tanıştık. size minnettarız.

Avatar
A.F
1 Mayıs 2022

yeni evli olmamıza rağmen eşimle çok şiddetli kavgalar etmeye ve birbirimizi anlamamaya başladık.boşanmanın eşiğine gelmiştik ta ki Aliye hanımla karşılaşana kadar. bilgisi ve pozitif yönüyle bizlerde büyük bir farkındalık uyandırarak evliliğimizi kurtardı. Aliye hanım ve güleryüzlü profesyonel ekibiniz iyiki varsınız.

Avatar
H.Ö.
30 Nisan 2022

Ben oğlumu getirmiştim İrem hocama o kadar güleryüzlü ve anlayışlı ki bizi o kadar rahat hissettirdi ki oğluma olan ilgisi sevgisi muhteşem biri sadece doktor olarak değil insan olarakta elinden geleni fazlasıyla yapıyor hersey için minnettarım

Avatar
Y.
30 Nisan 2022

Ailemle yaşadığım sıkıntılı süreçte biriyle konuşmaya çok ihtiyacım vardı. Kendimi ifade edemediğimi farkettim. bu yüzden daha öfkeli bir insan olmuştum. Bu süreçte araştırma yaparken tanem hnm ile karşılaştım. kendisininn güler yüzü ve sabırlı bir şekilde dinleyerek tavsiyeler vermesi üzerine kendimi çok iyi hissettim. hem kendimde yaptığım hataları anlamamı sağladı hemde öfkemi yenmemi sağladı. Kendisine ve kocaeli aile danışma merkezi ekibine çok teşekkürler

Default Avatar75
T.aa
30 Nisan 2022

Zeynep hocam süren seanslarımız boyunca oldukça ilgili, sabırlı, disiplinli ve etkiliydi. EMDR terapisi aldığım süre boyunca ve sonrasında hayata bakışım değişti ve gelişti. Sorunlarımın kaynaklarını ve çözümleri artık daha rahat görebiliyorum. Kendimi daha iyi ve huzurlu hissediyorum. Kendim için yaptığım en iyi şeylerden biri bu terapiye devam etmekti.Hocam sizlere her şey için çok teşekkür ederim

Default Avatar75
Gözde
30 Nisan 2022

Sayın Dilek hocamı tanıdığım için gerçekten çok şanslı hissediyorum. Kendimi mutsuz ve kırgın hissettiğim bir dönemi çok daha kolay atlatmamı sağladı. Sorduğu sorularla ve arkadaş canlısı tavrıyla kendimi rahat hissettirdi, duygularımı çok rahat paylaşabildim. Günlük hayattan yorumlarıyla, esprileriyle ve nokta atışı tespitleriyle olaylara farklı bir açıdan bakmamı sağladı. Sayesinde kendimi çok daha iyi hissediyorum ve bana kattığı bakış açısını hayatımın birçok noktasında uygulamaya çalışıyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş.

Default Avatar75
Y.
30 Nisan 2022

Hayır demeyi bilmeyen biriydim ve bunun en güzel özelliklerimden birisi olduğunu düşünüyordum. Ta ki bunun güzel bir şey olmadığını ilişkilerimde, işimde yani tüm hayatımda her şeyi yapmak zorunda olduğumu sürekli kendimi değersiz önemsiz hissetmeye başladığımda farkettim. Özgüvenim yoktu bunu gördüm. Araştırmalarım sonucunda İrem hocamla tanıştım. Her şeyden önce bana ben olmayı öğretti. Kendimi görmemi aslında mükemmel olmak zorunda olmadığımı gösterdi. Duygularımı yaşamam gerektiğini onların değeri öğrendim. Ben olabilmemde verdiğiniz emeği hiçbir zaman unutmayacağım hocam. Sizleri çok seviyorum, çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
U.D.
30 Nisan 2022

Geçmişte yaşadığım bir olay bugünümü çok fazla etkiliyordu ama asla çözemiyordum. Ne yaparsam yapayım kurtulamadığım bir travma haline gelmişti. Arkadaşımın tavsiyesi ile Dilek hocamla ardından EMDR yöntemi ile tanıştım. İlk başta inanmıyordum ne yalan söyleyeyim. Ancak sürece başladığımda beni onardığını, iyileştirdiğini farketmem çok uzun sürmedi. Şuan o anları hatırlasamda o duyguları hissetmiyorum. Kendimi mutlu ve güvende hissediyorum. Çok teşekkür ederim sevgili hocam

Default Avatar75
Ç.O
29 Nisan 2022

Baba ve ergen oğlu olarak sürekli kavga eden bir ikiliydik. Bir şeyler hep tesr gidiyordu ve bu durum artık tüm aileye yansımaya başlamıştı. Eşimin zoruyla başladığımız bu süreç hem baba olarak hem de birey olarak kendimi ve eksikliklerimi görmemi sağladı. Bu süreçte yol arkadaşımız bilgi ve tecrübesi ile bizlere yardımcı olan sevgili Gökçen hocama çok teşekkür ederiz. Hocam kendimi bularak çocuğumu da kaybetmememi sağladığınız size minnattarız.

Default Avatar75
E.B
29 Nisan 2022

oğlum 17 yaşında ve akademik olarak çok eksikti. derslere dikkatini veremediğini söylüyordu ama bizde ona inanmıyorduk. Son çare bir uzmana gidelim dedik ve İrem hocamla o zaman tanıştık. Hem oğlumuzla hem de bizimle o kadar güzel ilgilendiki ki. MOXO dikkat testini bize anlatarak oğlumuza uyguladı. Test sürecinde ve sonuç aşamasında bilgisi ve tecrübesi ile bize en doğru yönelndirmeleri yaptı.Şuan oğlum akademik olarak yükselişe geçti . çok teşekkür ederiz hocam sizi tanımak bizim en güzrl şanslaımızdan oldu

Default Avatar75
a
29 Nisan 2022

Kendimi bildim bileli takıntılı düşüncelerim hep vardı ve herkesi bu şekilde zannediyordum. Ancak sosyal çevrem benden uzaklaşmaya başladığında aslında bir şeylerin yanlış olduğunu anladım. Takıntılı düşüncelerim beni neredeyse paranoyak birisi yapmıştı ve ben bunu görememiştim. Tüm hayatım, işim, arkadaşlarım hepsi benden uzaklaşmıştık. Ailemin desteği ile Zeynep hocamı bularak görüşmelerimize başladık. Düşüncelerimin yönünü onardığımda aslında takıntı dediğim davranışlarımda bitmişti. Bana hayatımı geri verdiniz çok teşekkür ederim. Sizlere minnettarım hocam.

Default Avatar75
M.P
29 Nisan 2022

Eşim ve ben Aliye Kozoğlu hocamız ile tanışmış olduğumuz ve kendisinden danışmanlık aldığımız için çok şanslı hissediyoruz. Güler yüzü, olaylara bakış açısı ve yaşadığımız sorunları anlattığımızda bize içtenlikle yaklaşması, evliliğimizdeki sıkıntıları aşmamıza yardımcı oldu. Ayrıca Aliye Hocama bize ilişkimizde doğru iletişim kurabilmemizi kazandırdığı için teşekkür ederiz ..

Avatar
Ü.A
28 Nisan 2022

11 yaşındaki oğlumuzun dersleriyle ilgili olarak başarısız bir tablo olduğunu düşündüğümüz için böyle bir hizmet almak istedik, bir arkadaşımızın tavsiyesiyle Gökçen Hanıma gittik, kendisiyle yaptığımız görüşmelerde ne kadar bilgi eksiğimiz olduğunu anladım ve çocuğun aslında derslerindeki sorunlardan ziyade psikolojik olarak bazı baskıları olduğunu ve neden ileri geldiğini gördük, yaptığımız doğru şeylerle çocukta değişimler başladı ve dersleri daha iyi, ancak derslerinden daha önemlisi çocuğun aileden kaynaklı duygusal problemi çözüldü. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Y-T
27 Nisan 2022

Pandemi sürecinde 6 aylık hamileyken bebeğimi kaybetmiştim ve yas tutmanın ne demek olduğunu bile bilmiyordum. Sürekli depresif takılan sürekli ağlayan biriydim. Eşimle kavga etmeye birbirimize en destek olmamız gerekn zamanda köstek olmaya başlamıştık. Çift danışmanlığı mı bireysel mi düşüncesindeyken Dilek hocamla hem bireysel hem de çift süreci ilerlettik. Yas sürecimde her zaman destekçimdi. Eşimle birbirimize duygularımı anlatmayı bizleri öğretti. Yeni bir bebek için daha zamana ihtiyacımız var ama şuan tam olarak oturmuş sağlam bir ilişkimiz oldu. Birbimirizi tekrar bulmamızı sağladığınız Sevgili dilek hocam. Sizlere minnettarız. İyi ki varsınız , iyi ki tanışmışız.

Default Avatar75
K.R
26 Nisan 2022

Daha kapıdan ilk adımı attığınızda sizi huzur ve güven veren bir kurum Kocaeli Aile Danışma Merkezi. Ofis ekibi daha sonra görüşmede sizinle ilgilenen uzmanın sıcak, bilgi dolu ve olumlu yaklaşımları umutsuzluk duygunuzu ortadan kaldırmaya yetiyor. Görüşmeye boyunca sevgili İrem hocamın çocuğuma yaklaşımı, onu bir birey olarak görüp her noktada fikrini danışması çocuğumu o kadar mutlu etti ki sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Kocaeli Aile Danışma Merkezine ve bu kurumu kuran, bu kadar güzel insanı bir araya getiren Sevgili Tanju Ekinciye sonsuz teşekkürler.

Default Avatar75
N.z
26 Nisan 2022

Kısa bir süredir İrem hanımdan destek almaktayım ama çok hızlı ilerleme kaydettik. Seanslarımız çok verimli geçmekte ve her seans sonrası kendimi daha farkında ve daha iyi hissederek ayrılıyorum. Kendisi sadece seanslarda değil seans dışındaki zamanlarda da ihtiyaç duyduğumda destek olmaktadır. Danışanlarıyla her zaman ilgili, samimi ve güler yüzlü bir insan. Benden önce eşim İrem Hanımdan destek almaktaydı eşimin durumu benden daha ciddi olup çok hızlı bir iyileşme gösterdi. Herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
W
26 Nisan 2022

Ruh Sağlığı alaninda çalışan profesyonel bir kurum bulmanın zor olduğu bu günlerde, işini hakkıyla yapan, donanımlı ve gerçekten uzman bir kadroya sahip. Adım attığınız ilk anda güven uyandıran bir kurum. Bu kurumda sevgili Filiz hocamla tanışma imkanı bulmam benim en büyük şansım. Filiz hocama ve tüm krum ekibine çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir kurum ve muazzam bir ekip.

Avatar
yüsra B.
25 Nisan 2022

kurumunuzdan ve değerli Aliye hocamdan almış olduğumuz çift danışmanlığı hizmeti aile içindeki problemleri çözmemizde çok yardımcı olmuştur. Merkezinize ve Aliye hocamıza gösterdikleri ilgi ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
Rü.
24 Nisan 2022

Merhaba,
Tanem Hoca benim için bir psikologtan çok danışmanım, ışığım gibi.
Güleryüzüyle kapıdan girdiğinizde rahatladığınız, samimiyetine karşılaştığınız anda inandığınız sempatik bir insan.
Soyut olarak sürekli tanılar koyan, sizi olduğunuz kişi dışında görüp sanki o kişiymişsiniz gibi davranan psikologlardan sıkıldıysanız; bence Tanem Hocayla tanışmamışsınızdır.
Maddi çıkarlar gütmeden, her danışanına aynı ilgiyi, aynı saygıyı ve samimiyeti gösteren biridir. Hayatımı size borçluyum hocam çok teşekkür ederim

Default Avatar75
Aslı
24 Nisan 2022

Kızımın kaygıları ve takıntıları vardı. Bunun üzerine Zeynep hanım ile görüşmelerimiz başladı. Zeynep Hanım’ın yaklaşımı,güler yüzü, etkisini kısa sürede gösterdi. Hem kızıma hem bana çok iyi geldi. İyiki gitmişiz. Kısa sürede birçok problemi aştık.

Default Avatar75
O.R
23 Nisan 2022

Aliye Hanımın mesafesini koruyarak kurduğu samimiyet ilişkisi ve size sizi anladığını en guzel sekilde hissettirmesi gereken güven ilişkisini veriyor. Hiç kimsenin beni anlamadığını ve çıkmaz da oldugumu düşündüğüm bir dönemde kendisiyle yollarımız kesişti. Ben kendisinden çok memnun olarak seanslara devam ediyorum, ALiye Hanım’ı tereddütsüz tavsiye ederim.

Default Avatar75
Uğ.L.
23 Nisan 2022

Benim oğlum 14 yaşında ders çalışmıyo ve çok sinirli ailemizde sürekli bir tartışma ve huzursuzluk oluyordu.ne yapabilirim diye düşünürken internette Aile danışma merkezini buldum,öncesinde pek ciddiye almadım fakat kuruma gidip danışmanlarla tanışıp güzel bir sonuç alınca ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım.Bunu anlamamı bizrazda değerli Banu hocam sağladı. İlk görüşmeden çıktığımda biz bunu başaracağız dedim ve bu süreç çok uzunda sürmedi.Şimdi herşey daha güzel daha eğlenceli hayatımızda.kesinlikle hiç teredddüt etmeden herkesin gelmesini tavsiye ediyorum.Aile danışma merkezi ailesine ve çok değerli banu hocama çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
A.Ş
22 Nisan 2022

Gökçen hocamla görüşmeye başladığımda sorunumun tam da ne olduğunu bilmiyordum aslında. Zamansız ve çok sık gelen ağlama krizleri, hep bir yorgunluk, küskünlük ve umutsuzluk hali, yalnızlık, güvensizlik, kendini ifade edememe ve belki de kendine yabancılaşma…Bütün bu duygularımın farkına varmama ve kendim için bir şeyler yapmama yardımcı olan kişi çok değerli hocamdır.Güven veren ve bilgi dolu biri. Sizlere çok teşekkür ederim hocam. Herkese kesinlikle tavsiye ettiğim bir uzmansınız

Default Avatar75
j
22 Nisan 2022

Değerli Filiz Hocam tanıdığım için şanslı hissettiğim ender insanlardan çok cana yakın ve işini gerçekten severek yapan biri bir çok sorunumu aşmamda yardımcı oldu ve fazlasıyla ilgilendi kendisine çok teşekkür ederiyorum.

Default Avatar75
gö.
22 Nisan 2022

Herkese çok teşekkür ediyorum 2 aya yakın bir süreçte beraberiz çalışan arkadas ve hocalarımız her biri ayrı incelik ve nezaket içindeler emeği geçen ve geçmeye devam eden herkese tekrar teşekkür ediyorum hic bir sekilde acaba iyi olur mu diye düsünmeyin kesinlikle ve kesinlikle herkese tavsiyem içiniz rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Özellikle bu süreçte bana destek olan sevgili Aliye hocamı kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Sizi dinleyen, anlayan çok güzel analiz eden bir yapısı var. Biz çift olarak başladık ve evliliğimiz bahar aylarına geri döndü. Sizleri çok seviyoruz hocam iyi ki varsınız.

Avatar
bu.r
21 Nisan 2022

Merhabalr yaşafığım ağır bunalım sonucu ailem ve arkadaşlarımın ısrarlarına dayanamayarak gelmeye başladığım bu merkez, daha sonralarda sık sık gelmek istediğim ve beni rahatlatan sıcak bir yuva gibi gelmeye başlafdı.Değerli Gökçen hocama bu süre.te bana hep destek olduğu için çok teşekkür etmek istiyorum. ekibinizin güler yüzü, profesyonelliği ve ilgisi için de çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
T.Ç
21 Nisan 2022

Son 1 yıldır panik atak krizleri yaşamaya başlamıştım. Önce işe gitmeye sonra evden dışarı çıkmaya bile korkar oldum biri yanımda olmadan evde kalamamaya başladım ve psikoloğa gitmeye karar verdim. Arayışlarım sonunda Aliye hocamla tanıştım.Sürecimiz devam ettikçe duygularımı onardım, olumlu düşünmeyi ve kendime doğru telkinleri vermeyi öğrendim.Seanslarda yaptığımız çalışmalar ve hocamın ödevlendirmeleri ile süreçe hep devam ettim. Şuan panik atak krizi olarak düşündüğüm o yoğun duygu karmaşasını yaşamıyorum. Korkularım artık yok. Güvende hissetmemi sağladınız Aliye hocam. İyi ki siz, İyi ki Kocaeli Aile Danışma Merkezi

Avatar
g.r.
21 Nisan 2022

11 Yıllık evliyiz uzun zamandır eşimle sorunlar yaşıyordum ve çocuklarım bu durumdan etkileniyordu. İlk kurumunuza başvurduğumuzda kafamız da soru işaretleri vardı. Ancak Aile Danışmanlığı hizmeti alma süreci ile bu soru işaretleri kalktı. Daha sonra çocuğumdaki dikkat eksikliği ve öfke kontrolü konusunda aldığımız hizmetlerle bambaşka bir aile haline geldik.
Aldığımız hizmetle aile içi iletişim güçlendi ve daha mutluyuz. Bu konuda sevgili Tanem Bircan hocamıza ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki tanışmışız hocam. Bu arada oğlumdaki dikkat eksikliğine gelince; gördüklerime inanamıyorum. Muhteşem bir değişim. ifade bile edemiyorum. Diyebileceğim tek şey;

Default Avatar75
S.S
20 Nisan 2022

Çocukluğumda yaşadığım olayları kaç yaşına gelmiş olursam olayım düşünmeden duramıyordum. Katlanılamaz bir hal almıştı. Bu durum beni işimden arkadaşlarımdan koparma noktasına getirmişti. Dayanamayacağımı anladığımda araştırmalaırm sonucunda Tanem Bircan hocamla seanslara başladık. Anlatmanın bile ne kadar rahattığını sizlere anlatamam. Tanem hocam duygularımı tek tek ifade ederek kabullenememi ve kendimi onarmamı sağladı. O kadar güzel bir süreç ilerlettik ki sanki yeniden doğdum. Size minnettarım hocam. Her seferinde sabırla beni dinleyip hep yol gösterici olduğunuz için çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizleri tanımışım

Default Avatar75
Ezgi Ş.
20 Nisan 2022

Uzun süredir içimde yaşadığım kaygı ve huzursuzluk gittikçe artmıştı. Sürekli bir şeyler için kaygılanıyor ve yaşadığım anların değerini göremiyor hale gelmiştim. İşte bu noktada neşesi,bilgisi ve tecrübeis ile hayatıma banu hocam girdi. Arkadaşımın tavsiyesi ile istemeyerek başladığım süreç görüşmelere gün saydığım bir noktaya geldi. Banu hocam aslında kaygılandığım şeylerin sebeplerinin çok farklı olduğunu görmemi sağladı. İyi ki tanışmışız hocam hayatıma yaptığınız güzel dokunuş için çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
di.
20 Nisan 2022

Pandemi döneminde ailemden 2 kişiyi kaybettim ve güçlü durmak zorundalığı hissederek hiçbir şey olmamış gibi hayatıma devam ettim. Yas sürecinde olduğumu biliyordum ama bana göre hemen olup bitmeliydi. Ancak öyle değilmiş bunu Dilek hocam sayesinde öğrendim. Duygularımı reddetmemem gerektiğini yaşamamın önemli olduğunu bana öğretti. Ağlamanın güçsüzlük olmadığını aksine bei güçlü kıldığını gördüm. Yas sürecimde yol arkadaşım olduğunuz için sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır Dilek hocam. Duygularımı sahiplenmeyi bana öğrettiniz.

Avatar
T
19 Nisan 2022

Boşanma sürecinde olan, birbirini çok seven ama bir o kadar da unutmuş bir çifttik. Sürekli tartışıyor ve çözüm bulamıyorduk. Tavsiye üzerine Filiz hocamla tanıştık ve iyi ki de tanıştık. Kendimizi farketmemizi sağladı. Aslında sürekli birbirimizi suçluyor ve kendimize bakmıyormuşuz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz güleryüzü ve bize yardımlarından dolayı. Sevgimizi tamamladı.

Default Avatar75
d.a
19 Nisan 2022

Babamın gözlerimin önünde anneme fiziksel şiddet uygulamaya başladığı zaman benim de psikolojim bozulmaya başladı. Telaşlanınca, panikleyince, kalbim hızlı çarpmaya, ellerim ayaklarım titremeye başladı.Bu yüzden kendimde Panik Atak olabileceğini düşünüp uzun süre ilaç kullandım taki İrem hocamla tanışana kadar. Korkularımı aşmamı,duygularımı tekrar hissetmemi sağladı. Işığım oldunuz hocam size minnettarım

Default Avatar75
F.
19 Nisan 2022

Çocuğumda kaka tutma problemi başlamıştı. Aslında tuvalet eğitimini çok güzel almış ve adapte olmuştu. Daha sonra bir anda kakasını tutmaya başladı. Pek çok doktor gezdik ama sorun fizyolojik değildi. Bu süreçte İrem hocamla tanıştık. Tuvalet eğitimi aslında tam vermediğimizi ve çocuğumuzun yaşadığı eksiklikleri bizlere o kadar güzel anlattı ki kendisine çok teşekkür ederiz. Çocuğumuz bu süreçte kreşe başlamıştı ve yaşadığı korkular olabileceğini hiç düşünmemiştik. Şuan kaka tutma problemimiz düzeldi iletişimimiz güçlendi. Başta irem hocam olmak üzere kurumda çalışan tüm ekibe çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
R
19 Nisan 2022

Boşanmış bir anne olarak sürekli çalışmak zorundaydım ve bu süreçte kızımın ergenlik dönemine girdiğini bana ihtiyacı olduğunu anlamadım. İletişimimiz gün geçtikçe koptu. Sürekli kavga eder olduk. Sonunda bir uzman desteği almamız gerektiğine karar verdik ve Zeynep hocamla tanıştık. Beklentilerimizi, aslında birbirimize karşı duyduğumuz sevgiyi gösteremediğimizi öğrendik. Srecimiz hala devam ediyor ve gün geçtikçe kızımla çok daha güçlü bir bağımız oluyor. Size minnettarız Zeynep hocam. İyi ki tanışmışız.

Avatar
Oğuz F.
18 Nisan 2022

Oğlumuz için okuldan o kadar şikayet duymaya başlamıştık ki eşimle ne yapacağımızı şaşırdığımız bir döneme girmiştik. Sürekli öfke patlamaları ve bağırmaları başlamıştı. Kardeşi olmasına bağlamıştık ama onun yanında tamamen sevgi doluydu ve sakindi. Uzman desteği almak için eşim Buse Gökçen hocamızdan randevu aldı ve sürecimiz bu şekilde başladı. Aslında eşimle yaptığımız iletişim hatalarını, tutumumuzdaki eksiklikleri görmek bizi şok etti. Biz kendimizi düzelttikçe çocuğumuzun davranışları da düzeldi. Yardımlarınız, bilginiz ve bize olan sonsuz ilginiz için çok teşekkür ederiz Buse hocam, iyiki tanışmışız sizinle.

Avatar
P. Ay
17 Nisan 2022

7 yaşındaki kızım sınıf arkadaşları gibi değildi. Okumaya ve yazmaya geçememişti. Konuşmada bazı zamanlarda güçlük yaşıyordu. Sınıfının gerisinde kalmak özgüvenini tamamen bitirmişti. Nasıl bir yol izlemeliyiz diye araştırırken Banu hocamızla tanıştık. İlk görüşmede bizelere hem süreci anlattı hem de Wısc-4 zeka testi ile bilgi verdi. Test uygulamasıında o kadar ilgiliydi ki okumaktan kaçan kızım kendisinin yanında hecelese de okumayı denemişti. Test sonucunu bizlere aktarark özgül öğrenme güçlüğü olabilme olasılığından bahsetti. Kendisi ile şuan prep görüşmelerine devam ediyoruz ve o kadar memnunuz ki. Çocuğum okumaya hatta yavaş yavaş yazmaya başladı. Kendisine güveni geldi. Bizlerde farkında olmadan yaptığımız baskıcı tavırlarımızı düzelttik. Çok çok teşekkür ederiz banu hocam bu süreçte kızımınızn ve bizim elimizden tutarak düşmemize izin vermediğiniz hep destekçimiz olduğunuz için. iyiki varsınız.

Default Avatar75
Ze.L
17 Nisan 2022

Öğrencilik hayatım boyunca yaşadığım kaygı ve stres sorunları artık baş edemediğim bir noktaya geldiği için uzman desteği almaya karar vermiştim. Araştırmalarım sonucunda Tanem hocama gitmeye krar verdim.Gerçekten çok faydasını gördüm, kendimi daha iyi anlamaya ve yaşadığım kaygıyı daha iyi yönetmeye başladım. Kendimde bu değişimi görmek beni çok mutlu etti, keşke ertelemeyip daha önce psikoloğa gitseymişim. Benim gibi stres ve kaygı bozukluğu yaşayan herkese psikolojik destek almalarını önerebilirim.

Avatar
T.H.
17 Nisan 2022

Evliliğimiz çok güzel giderken sanki bir anda kayaya çarpmış gibiydi. Ne olduğunu tam anlamasakta birbirimizden uzaklaşmaya ve birbirimize çok sert davranmaya başlamıştık. Hatta eşimin beni aldattığını düşünmeye de başlamıştım. Ancak ikimizde düzeltmeye istekliydik. Bu noktada arkadaşımın tavsiyesi ile Dilek hanımla seanslara başladık. Aslında tek sorunumuzun iletişim olduğunu ve iş stresini tamamen birbirimize yansıttığımızı farkettik. Bize verdiği ödevler ile o kadar eğlendik ve farkındalık uyandı ki şuan flört dönemlerimizi tekrar yaşıyor gibiyiz. Güven ve iletişim sorunumuzu aşmamışa birbirimize bağlanmamızı sağladı. Çok teşekkür ederiz Sevgili Dilek hocam evliliğimize yeni bir başlangıç yapmamızda yol arkadaşımız en büyük destekçimiz oldunuz. İyi ki

Avatar
F.Y
17 Nisan 2022

Nişanlımla düğünümüze günler kala her şey için çok fazla tartışıyorduk. Her konudan tartışma çıkıyordu. Bunun için destek almayı düşünürken Dilek hanımla tanıştık. Öncesinde kendimi çok kötü hissettiğim için seanslara tek başladım. Sonrasında çift olarak devam ettik ve çok memnun kaldık. Normalde erkek uzman istiyorduk ama dilek hanımla ve ekibiyle tanıştıktan sonra iyiki gelmişiz dedik. Hem iletişim olarak hemde birbirimizi anlama konusunda çok yol katettik. İyiki dilek hanımı tanımışız. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Dilara
16 Nisan 2022

Dışarı çıkamıyor, derslerime giremiyor, arkadaşlarımla görüşemiyor hatta temel ihtiyaçlarım hariç alışverişe gidemiyor olmuştum. Zeynep Hanımın bana kendime olan inancımı getirmede yardımcı oldu. 4. seansımızdan sonra en kalabalık saatte avmde buldum kendimi hiç olmadığım kadar güçlü hissediyorum.

Avatar
Z.N
15 Nisan 2022

Merhaba biz çocuğumuzu son dönemde kaybettiğimizi düşünüyorduk çünkü içinekapanmış herkesten uzaklaşmıştı. bu süreçte uzmana ihtiyacımız olduğunu düşündük ve tavsiye ile Zeynep hanımla tanıştık.anne baba olarak aslında bizimde yaptığımız pek çok hata olduğunu gördük. görüşmeye gittikçe çocuğum sohbet etmeye sosyal olmaya başladı. Zeynep hanıma ailemize dokunduğu ve bizlerin bağını onardığı için çok teşekkür ederiz.

Avatar
A.
15 Nisan 2022

Çocuğumun okuma ve yazmada büyük bir problemi vardı.sınıf arkadaşlarından daha geride kaldığı için çok üzülüyordu.öğretmenleri uzman desteği almamızı söyleyince araştırmalarımızla Banu hocamızla tanıştık. kendisi hem yaptığı testler sonucunda bizi doğru yönlendirerek çocuğumuza hemde bilgi ve güler yüzü ile ailemize çok yardımcı oldu. kendisine ve kocaeli aile danışma merkezinin güzel ekibine çok teşekkür ederiz.

Avatar
Melek
14 Nisan 2022

Kızım 13 yaşında aile içinde iletişim kuramaz hale geldik kızım çok gergin hep ters cevap veriyor ders çalışmıyor. Çok üzülüyoruz bu konuyla ilgili Kurumunuza geldiğimde psikolog Tanem hanımla tanıştık. Kızımla çok güzel bir diyalog kurdu biz anne baba ve kızım olarak Tanem hanımın rehberliğinde birbirimizle olan iletişimimizi düzelttik. Çok başarılı ve çok sıcak bir ortam çok teşekkür ederim

Default Avatar75
F-H
14 Nisan 2022

Eşimin israri uzerine psikologa baslama karari aldik ve psikolog arastirmaya basladim ve Aliye Hanimi internet araciligi ile buldum. Acikcasi baslamadan once onyargiliydim ve psikologun bana yararli olacagini dusunmuyordum.Ama iyi ki de gelmisim. Kendisine takintilarim ve esim ile olan sıkıntılarım yuzunden basvurmustum. Baslarda cok tereddut ettim nereden baslamaliyim ne anlatmam gerekiyor diye. Ilk seansda bile kendisinin guler yuzlu olmasi ve sicakkanli olmasi beni cok rahatlatmisti. Kendisiyle kisa bir surede baya bir ilerleme kaydettik . Kendisine rahatlikla ulasabiliyor olmamda bana ayri bir guven sagladi. Çok teşekkür ederiz hocam

Default Avatar75
w.
13 Nisan 2022

Gökçen hocam Oldukça profesyonel.İşini severek ve öz veriyle yapan bir danışman.Ben tesadüfen kendisiyle tanıştım.Çok faydalı oldu seanslar boyunca.Görüşmeye başlama sebeplerimle alakalı sıkıntılarımın azaldığını hissettim. Kendimi daha güçlü hissettim bana yeni ufuklar açtı diyebilirim.Bana ayırdığı zaman ve emek için kendisine teşekkür ederim.

Avatar
j.
13 Nisan 2022

Eşimle boşanma noktasına gelmiş ve birbirimiz çok yıpratmış bir çifttik. Boşanma süreci için danışmanlık almak isterken sayın Aliye hanım sayesinde bakmadığımız noktaları farkederek ilişkimizi tekrar kazandık. kocaeli aile danışma merkezine ve bizlere sonsuz yardımı dokunan Aliye hanıma çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
13 Nisan 2022

İş yaşamım ve kariyerimle alakalı büyük bir çıkmaza girdiğim dönemde psikolojik destek almak istedim. Bu süreçte Zeynep hocamın yardımlarıyla kendimi gittikçe iyi hissetmeye başladım ,seçenekleri gördüm adeta nefes aldigimi hissettim. Çok memnun kaldım.

Avatar
B.A.
13 Nisan 2022

Kendime olan öfkem çok büyüktü. Yaşadığım bazı olaylar yüzünden kendime düşman olmuştum neredeyse. Ta ki Zeynep Hanımla tanışana kadar. Bende uyandırdığı farkındalık ve yaptığı uygulamalarla kendimle yüzleşmem de çok destek oldu. İyi ki var, iyi ki tanımışım kendisini. Güler yüzlü ofis ekibi de kendimi daha rahat hissetmemi sağladıkar. Hepsine çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
Sevda K.
12 Nisan 2022

Sevgili İrem Hocam. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben 17 yaşında sınav sürecinde sıkışıp kalmış biriydim. Her gün ağlayarak ders çalışıp öfkemi kontrol edemiyordum. Ailemle çatışmaya sürekli kavga etmeye başlamıştık. Mental olarak kendimi yitik hissediyordum ta ki İrem hocamla ve Öğrenci Koçluğu ile tanışana kadar. Doğru bildiğim pek çok şeyin yanlış olduğunu bana gösterdi. Her düştüğümde sabırla beni dinleyip o kapıdan dik çıkmamı sağladı. Şuan istediğim üniversitenin, hayal ettiğim fakültesinden bu yorumu sizlere yazıyorum. İyi ki varsınız İrem hocam, geleceğimi aydınlatmamda yol arkadaşım oldunuz. Çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
p..
11 Nisan 2022

Dilek hanıma giderken başta tereddütlerim vardı fakat onu tanıdıkça bakış açım değişti. Samimi yaklaşımı, güven verici konuşmaları, sertifikaları ve aldığı eğitimler ile insana yetkin biri olduğunu fazlasıyla hissettiriyor. Kendisiyle konuşurken çekinme hissi yaşamıyorsunuz bu da kendinizi ifade etmenizde kolaylık sağlıyor. Genelde herkesin psikoloğa giderken ön yargıları olur bunu kırmak istiyorsanız ve bir çekinceniz varsa kesinlikle Dilek hanıma gitmelisiniz, size iyi ki dedirtir emin olun..

Default Avatar75
Filiz
10 Nisan 2022

Değerli Aliye hocam sizlere teşekkür ederek başlamak istiyorum.Çok fazla şüphe içinde kendisine gitmiştim aslına bakarsanız.Çünkü ilk kez psikologa gidecektim.Fakat hiç bir şey umduğum gibi değildi.Çok yanıldığımın farkına vardım.Daha çok şeyin değişeceğini biliyorum artık. Sanki kendine yardım eder gibi bir yaklaşım içinde olması gerçekten tarif edilemez.Bunu herkesin yaşamasını kesinlikle öneririm. Her ne kadar henüz yolun en başında olsam bile herşey adına çok minnettarım.

Default Avatar75
Ö.K
10 Nisan 2022

Tanem ablayı İnternet yoluyla buldum ve aileme ısrar ederek gitmek istedim. Kendısıne Sınav stresi ve hayatımdaki problemler ıcın basvurdum . Kendısı ısıne cok baglı ve danısanlarıyla cok ılgılı bırısı. Ayrıca pandemi surecinde temızliğe gercekten çok dikkat ediyor bu benım ıcın onemli bir durumdu. Seanslar ilerledikçe baya bir ilerleme sagladım. Hala seanslarıma devam etmekteyim. Kendısını her yonuyle cok sevıyor ve psikolog ayrıyanlar ıcın kendısını kesinlikle tavsiye ediyorum

Default Avatar75
10 Nisan 2022

Çözüm odaklı uzmanlardan kurulu bir ekip. Kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle test süreçlerinde o kadar detaycı ve özenli davranıyorlar ki. Çocuğum için wısc-4 testi yaptırma isteğim sonucunda Banu hocamla tanıştık ve çok memnun kkaldık. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
Z.
9 Nisan 2022

Bir süredir takıntı sorunlarıyla uğraşıyordum. OKB olmuş gibiydim. Artık başa çıkamayacağım bir noktaya geldiğinde yardım almaya karar verdim.Dilek hocamla görüştükten sonra EMDR sürecinin uygun olacağına karar verdi ve terapi sürecimiz başladı. Sabırlı, destekleyen davranışları kendime güvenmemi sağladı. Birkaç seans sonrasında bile kendime değişiklikler gözlemlemeye başladım. Terapi süreci bittikten sonra kendimi hiç olmadığım kadar iyi hissettim. Tüm takıntılarım kötü düşüncelerim geçti. Kendisine tüm çabası için teşekkür ederim.

Default Avatar75
K.S
9 Nisan 2022

Zeynep hocami yaklasik iki aydir taniyorum guleryuzlu canayakin ve en onemlisi guven veriyo kaygı bozuklugum vardi terapiye yeni baslamama ragmen onemli gelismeler var zeynep hocami siddetle herkese tavsiye ediyorum once allah sonra onun sayesinde iyi olucam hayat yasamaya deger allah baska dert vermesin…:))

Default Avatar75
Ca.
9 Nisan 2022

bana tüm samimiyetiyle yardımcı oldu elinden geldiğinin fazlasını hastalarına veriyor kesinlikle, her konuda tanıdığım en iyi psikolog herkese tavsiye ederim. Her kişinin ihtiyacı olan birisi bu iş için dünyaya gelmiş diyebilirim.Tavsiye üzerine tanıştım fakat taviyelerde insanların haklı olduğunu gördüm bende tavsiye ediyorum. teşekkürler Gökçen hocam.Sayenizde kendimi tekrar tanıdım.

Avatar
A.S
9 Nisan 2022

Herkese merhabalar.ikiz kız çocuklarım var kardeş kıskançlıkları artık çok farklı bir boyuta gelmişti. birbirne vurma ve ittirme artmıştı. bu süreçte eşimle ne yapacağımızı bilemediğimiz için bir uzmana danışmak istedik ve o zaman Banu hocamız tanıştık. Sebeplerini doğru olarak bildiğimiz direttiğimiz yanlış davranışlarımızı bizlere gösterdi. kendisine çok teşekkür ederiz

Default Avatar75
G
8 Nisan 2022

Alanına hakim uzman psikologların aile danışmanı olarak çalıştığı ve aile bakanlığına bağlı çalışan ilk ve tek kurum olma özelliğini taşıyan kocaelinin nadide kurumu. 33 yaşında bir birey olarak çekincelerim çok fazlaydı. Bu kurum ve değerli Zeynep hocamla tanışmam bu şekilde oldu. Aslında düşüncelerimi olumladığımda hayata bakışımın bile değişeceğini bana öğrettiniz hocam çok teşekkür ederim. Ayrıca çalışan diğer personellerde çok ilgililer. Kendimi değerli hissediyorum bu mekanda. 🙏🙏🙏🙏

Avatar
R.Z
8 Nisan 2022

Merhaba 2,5 yıllık evliyiz. Ve vajinismus problemimiz vardı. İnternette bu konuyla ilgili araştırmalar yaparken Kocaeli Aile danışmanlığı merkezine denk geldim. Gittiğimiz ilk gün nasıl bi ortamda olacağımızı ve nasıl davranmamız gerektiğini bilmiyor ve endişe ediyorduk. Ta ki Filiz özsoy hocamızı görene kadar. Daha ilk yarım saatte çok doğru bi karar verdiğimizi zaten farketmiştik. Filiz hocaya hem vücudumu ve hemde kendimi tanımama yardim ettiği ve bana ışık olduğu için, bizi içtenlikle dinlediği için minnettarım. Bu süreçte esimle birlikte verilen egzersizleri ve görevleri sıkılmadan inanarak yerine getirdik. En başta bunu başarabilir miyim diye düşünürken bi baktım ki başarıyorum. Bunu gördükçe dahada inandım. Ve yıllarca kafamda kurup korktuğum bu sorunun aslında ne kadar basit olduğunu öğrendim. Ve 5. seansımızın sonunda bunu başardık. Her hafta seanslarımızı heyecanla bekledik. Filiz hoca sadece bize cinsel anlamda degil bir çift olarak da evliliğimiz hakkında çoğu sorunu aşmamızda bize tecrübeleriyle, yol göstericiliğiyle her konuda destek oldu. Artık hem evlilik konusunda hemde cinsel konuda kendine inanan ve başaran bi kadın vardi. Bu süreçte herzaman çözüm odaklıydık. Buda ilerleyip başarmamızı sağladı. Lütfen bu sorunu yaşayan herkesin bi an önce Filiz hocayla tanışmasını istiyorum. Doğru bildiğiniz bütün yanlışlarınızı zaman geçmeden filiz hocayla düzeltmeye başlayın. Bu süreçte Kocaeli aile danışmanlığı merkezine ve filiz özsoy hocamıza tekrar teşekkürler.

Default Avatar75
M.V
7 Nisan 2022

10 yıllık evliyim, ve evliliğimin başından beri hep eşimin davranışları yüzünden hep sorun yaşadık. Çocuklarımızda ççok etkilendiler, sürekli kava etmemiz onları hep ağlatıyordu. Ama Aliye hocamızı bizlere bir arkadaşımız önerdi ve gittik. Kendisi ikimizle konuştu diğer görüşmelerde eşimin davranışlarının temel sebeplerinin çok ayrı şeyler olduğunu fark ettik. Şimdi evliliğimiz yoluna girdi yaklaşık üç aydır niye daha önce gitmeyip hayatı kendimize zindan etmişiz dedik çok çok teşekkür ederiz hocam tekrar aile olmamızı sağladınız

Default Avatar75
N.
7 Nisan 2022

Zeynep hocamla ilk olarak kendisinin yakın arkadaşımın psikoloğu olması dolayısıyla tanıştım. Anksiyete, kaygı, depresyon gibi şikayetlerimden çok sıkıldığım ve artık bu sorunlara kendi kendime çare bulamadığım bir dönemde kendisiyle tanışmaya karar verdim. Özellikle bu şikayetlerimi paylaştığımda kendisinin de daha önce bu sıkıntılardan bir çoğunu yaşamış ve bunları aşmış olması bana ekstra güç verdi. Sadece “sizi anlıyorum” cümlesinden öte beni gerçekten anladığını hissettiğim biri oldu Zeynep hanım. Kendisiyle tanıştığım için çok mutluyum.

Default Avatar75
lale
6 Nisan 2022

Yaşadığım kötü bir uçak yolculuğu sonrası gelişen uçak fobisi nedeni ile yaklaşık 9 yıldır uçağa binmiyordum. Bir ömür binebileceğimi de düşünmüyordum. İş seyahatleri, tatiller vs her türlü yolculuk eziyetti benim için. Bu korku yüzünden yurt dışına bile çıkamamıştım. Çünkü uçağı düşündükçe midem bulanıyor,dizlerim titriyordu,havadaki uçaklara bakmak beni korkutuyordu hatta birilerini bırakmak için hava limanına gittiğimizde bile geriliyordu, uçağa binmek imkansızdı benim için.Tanem hocamla tanıştıktan sonra düşüncelerimin ne kadar yersiz olduğunu farkettim. Sayesinde tüm korkularımı yendim size minnettarım sevgili hocam.

Default Avatar75
H.E
6 Nisan 2022

Sayın İrem ayvaz hocam ile eşimin vaıstasıyla tanıştım.İşimi kaybettiğim için depresyondaydım,özgüvenimi yitirmiştim.Kendisinden psikolojik olarak yoğun destek aldım.İş görüşmelerine daha özgüvenle gittim.İdealimdeki işide kısa sürede buldum.İnsani kişiliği sorunlara eğilmesi destek olması insanları rahatlatan konuşmalalrı tam anlamıyla mükemmeldi.Kendisinden çok memnunum ,Kendisi her zaman tavsiye edebileceğim bir uzmandır. Kendisine bu köşe aracılığyla teşekkür etmek isterim.

Default Avatar75
L:Ç
6 Nisan 2022

Hayattan tüm beklentimi kesmiştim ve kimsenin bana yardım edememiyecegini düşünüyordum herşey zincirleme gibi kötü gidiyordu ve ölmek istiyordum tek çıkış yolum gibiydi artık gitmek istiyordum herkedten herşeyden.Çocukluğumda yaşadığım tranvalar, yaşadığım kayıplar, stres ve depresyon herşey cıkılmaz hale gelmişti evden çıkmıyor kimseyle konuşmuyordum ve yaşamaktan hiçbir zevk almıyordum aynada kendime bakamıyordum bile arkadaşımın tavsiyesiyle Dilek hanıma gittim ilaç kullanmadan herşeye yeniden pozitif bir şekilde başladım, beni hayata döndüren sevgili dilek hocama sonsuz teşekkürler.

Default Avatar75
C.B
6 Nisan 2022

Çok karanlık ve çaresiz hissettiğim bir dönemde araştırıp buldum İrem Hanım’ı. Sitenizdeki tavsiyeler ile, karanlıkta tünelin ucunu gösterebilecek ışığın o olduğunu düşündürdü ve gittim. Yanılmamışım… Yaklaşık 3 ay boyunca periyodik olarak görüştük. Her gidişimde dünyam biraz daha aydınlandı. İlk seanstan sonra dahi size verdiği güven duygusu, düştüğünüz yerden çıkacağınız hissini verecektir. Kendime güven ve hayata bakış açımda bir çok olumlu değişim yaşadım. Çok teşekkür ederim hocam,sizleri herkese tavsiye ediyorum iyiki siz

Default Avatar75
Hakan Ç.
5 Nisan 2022

Merhaba benim bir çok sorunuma çözüm bulan çok başarılı danışmanları,güler yüzlü personeli ve sıcacık ortamıyla huzur veren bir kurum.İyiki varsınız Aile Danışma Merkezi ve sevgili Gökçen hocam. Sorun olarak görüğüm pek çok şeyin altında aslında kendimi sevmememin ve kendime değer vermememin yattığınız bana öğretip kendimi sevmemi sağladıdğınız için hakkınızı asla ödeyemem.

Avatar
Y.Te.
4 Nisan 2022

16 yaşındaki kızımla birlikte ergenlik dönemini tekrar yaşıyor gibiydim. Eşimle ayrı olmamıza bağladığım bu yoğun süreç artık kontrol edilemez bir hal almıştı. Kendime göre her şeyi yapmış ve çok iyi anlayışlı bir ebeveyn olmuştum. Ancak kızım gün geçtikçe benden ve annesinden kopmaya başlamıştı. Araştırmalarım sonucunda ergen alanında uzman olan Buse hoca ile tanıştık. Bizimle konuşmayan kızımız kendisini hocamıza rahatlıkla açtı. Aslında yaptığımız en büyük hatanın boşanma sürecine kızımızı çok dahil etmemiz olduğunu anladık. Bizden daha çok onun yıprandığını anlamamız çok geç oldu. İletişimimizi, geçirdiğimiz kıymetli vakitleri ve yaptığımız hataları düzelttikçe kızım bizimle vakit geçirmeye başladı. Tamamen kaybettiğimi düşündüğüm ailemi bana geri kazandırdınız Buse hocam sizlere minnettarım. İyi ki varsınız, iyiki bu süreçte sizlerle tanışmışız.

Default Avatar75
S.E.K
3 Nisan 2022

Sevgili Banu hocam. WISC-4 testini oğluma yapabilen ve bize en doğru yönlendimeyi yapan uzmanımız size ne kadar teşekkür etsek azdır. Çocuğumun sosyal ve akadmeik yaşamını ışığınızla aydınlattınız. iyi ki tanışmışız.

Avatar
H. F.
3 Nisan 2022

İrem Hocamla tanışmak yaşamımda pek çok noktayı farketmemi ve onarmamı sağladı. İçimde biriken öfkenin, sürekli gelen ağlama krizlerimin sebeplerinin, yalnızlık duygumun altında yatan ana sebebi bularak geçmişe takılı kalmamayı öğretti bana İrem hocam. Zihnimizi, düşüncelerimizi istediğimiz raya oturttuğumuzda yapamayacağımız şey yok. Her bireye kesinlikle tavsiye ediyorum. İrem hocam kaybettiğim benliğimi bulmamamı sağladı, ışık oldu benim için. İyi ki varsınız hocam, iyi ki bu sürecimde yol arkadaşım siz oldunuz.

Default Avatar75
Fer.
3 Nisan 2022

Erkek arkadaşından ayrılan ve 36 gündür evinden çıkmayan arkadaşımızı tavsiye üzerine tanem hocamıza götürdük. Aslında başlangıçta psikolog desteğine gerek olmadığını, kendi aramızda dostluk üçgeni içerisinde sorununu çözebileceğimizi düşünüyorduk, ama gün geçtikçe kötüleşmeye başlayınca iyice telaşlandık. Yaptığımız araştırma neticesi farklı kişilerden aynı ismi duyunca Tanem bircan hocada da karar kıldık. İlk seanstan itibaren gözle görülür bir iyileşme göstermeye başladı ve kısa sürede eski haline, işine ve sosyal hayatına geri döndü, tanem hocaya arkadaşımızı bize geri kazandırdığı için teşekkür ediyoruz.

Avatar
A.y.
3 Nisan 2022

Biz 13 yıllık bir çift olarak merkezinize başvurduk. Sayın Filiz Özsoy dan randevu aldık. İletişimin evlilikte ne kadar önemli olduğunu ve ne kadar kuvvetli olursa duygusal bağı pozitif yönde etkilediğini öğrendik. Boşanmanın eşiğine gelmişken birbirimizi tekrar farkettik ve anlamaya başladık. İyiki sizi ve merkezinizi tanıdık teşekkür ederiz…:)

Default Avatar75
A.N
2 Nisan 2022

Değerli tanem hocam
Kendisi tanıdığım en iyi, yapıcı, samimi ve güvenilir insanlardan biri. Alanında uzman, bilgili ve iletişim sorunu yaşamıyorsunuz. Yoluma ışık olduğunuz ve elimi tutmaya devam ettiğiniz için çok teşekkür ederim.sürecimiz bitse dahi her zaman yüzümde gülümsemeyle ve minnetle anacağım parıldayan ışığınız hiç sönmesin.

Default Avatar75
g.
2 Nisan 2022

Zeynep Hocam Çok Dürüst Işinde Uzman Sadece İş Olarak Yapmıyor Insanlara Biseyler Katabilirim Çabasında Ve Sizinle Tanıştıran Sizi Öneren kişilere de Teşekkür Ederim Korkularımı Ve Sorunlarımı Sizin Sayenizde Çözüme Kavusturabildim

Avatar
İ.Ş.
2 Nisan 2022

Çocuğumda dikkatle ilgili bazı problem olduğunu gözlemleyebilsekte net bir sonucu nasıl alacağımızı bilmiyorduk. Bu araştırma sürecinde Banu hocamızla ve WISC-4 zeka testi ile tanıştık. Testin bize yol gösterici olacağından, gerektiği yerde en doğru yönlendirmenin kesinlikle yapılacağından bahsederek çocuğumuzla o kadar güzel ilgilendi ki ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki tanışmışız Banu hocam

Default Avatar75
Ş.İ.
2 Nisan 2022

1 ay önce el titremesi, sürekli ağlama, kalp sıkışması, nefes darlığı ve yüksek derecede endişe kaygı sıkıntısı yaşadım yıllar önce aynı sıkıntıları yaşamıştım ve ilaç kullanmama rağmen o kaygı hep vardı… hem seni seven insanlara hem kendine çok zarar verdiğin bir durum ve işin içinden çıkamıyorsun… bununla başedemediğim bir dönemde bir arkadaşımın tavsiyesiyle Aliye hanımla tanıştım..iyiki de gitmişim kendimi çok iyi hissediyorum daha da iyi olucam… şiddetle tavsiye ediyorum

Default Avatar75
Bil.
1 Nisan 2022

Gökçen hocam Duygu ve düşüncelerimi ifade etme konusundaki eksikliğimi gidermemde çok yardımcı oldu. Üstünü örttüğüm birçok problemle yüzleşmemi ve onları çözmek için adım atmamı sağladı. Metodları kendimi çözümlememde ve kararlar almamda cesaret verdi. Teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
P.Ka
1 Nisan 2022

Depresyon olarak adlandırdığım sürecimde tavsiye üzerine Zeynep hocamdan psikolojik yardım almaya karar verdim. EMDRyi daha önce hiç duymadığım için biraz tedirgin olmuştum. Şimdi ise iyi ki bu terapiyi almışım diyorum. Önceden yaşadığım kötü olan her şeye artık pozitif bir şekilde bakabiliyorum. Benim gibi duygusal olarak bitkin hisseden ve geçmişinde kötü anıları olan herkese içim rahat bir şekilde tavsiye edebilirim.

Default Avatar75
Kader
1 Nisan 2022

Değerli Aliye hocamın Mesleğini çok iyi yaptığını düşünüyorum. Memnunum kendisinden. Danışanlarına karşı ilgili biri. Başka psikiyatristler gibi güvensizlik yaratmıyor, güven veriyor. Seanslardaki zamanı çok iyi yönetiyor. Bir önceki seansta anlattığını unutmuyor. Kendi sıkıntısıymış gibi ilgileniyor. İhtiyacı olan herkese yönlendiriyorum kesin ve net bir şekilde.

Avatar
S.B.
1 Nisan 2022

Vajinusmus problemim vardı.Sürekli ertelediğim bu durumu çözüme kavuşturmak istiyordum. İnternetten araştırma yaparken Kocaeli Aile danışma merkezinde Filiz Özsoy hanımın ismini duydum ve randevu aldım.İlk seansta çekinerek ve yenebilecek miyim diye düşünerek gittiğim bu durumda kısa sürede sonuca ulaştık.Filiz hanıma yaklaşımı, bilgilendirmesi, ilgisi ve sonsuz desteği için çok teşekkür ederim.iyi ki tanışmışız.

Default Avatar75
B.Ç
1 Nisan 2022

Güvenilir bir kurumda destek almak çok önemliymiş sayenizde bunu öğrendim. Kapıdan ilk girdiğiniz anda çok güler yüzlü bir ekip karşılıyor sizleri.Gökçen hocamla da sizler sayesinde tanıştım. 16 yaşında ulaşamadığım kızımla iletişimimizi ve ilişkimizi düzeltti, kendisine çok teşekkür ederim. Başta kurum müdürü Tanju bey olmak üzre tüm ekibe çok teşekkür ederiz.

Avatar
Sara Al
30 Mart 2022

Zeynep Hanım ile tanıştıktan sonra hayatımda her şey değişti. Çok incelikli ve sıcak bir yaklaşımla, içimdeki değeri görmem için bana rehberlik etti. Şimdi Zeynep Hanım sayesinde özgüvenle, daha çok iç sesimi dinlemeyi, yapmayı sevdiğim şeyleri korkusuzca yapmayı öğreniyorum. Bu terapiden sonra, kendimi ve duygularımı açıkça açıklamak ve savunmak için ne kadar cesur olduğum konusunda da kendimden çok şaşırıyorum. Bu sonuçlar, çalışmalarının benim üzerimde ne kadar etkili olduğunu ve bir terapist olarak ne kadar yetenekli olduğunu açıkça gösteriyor. Desteği için çoook ve sonsuza minnettarım ve ona kariyerinde ve hayatında her zaman en iyisini diliyorum. Çok teşekkür ederim!

Avatar
Se.De.Ko
28 Mart 2022

1.5 yıllık evlilikte önce vajinismus sorununu Filiz Özsoy ile çözdük.
Şimdi ise minik kızımın doğması ile yaşadığım korku,kaygı ve sinir nöbetlerini Filiz Hanım ile aştık.
Filiz Hanıma teşekkür ederim konu üzerinde yüzeysel durmadan derinlerdeki sorunu bulup çözüp konuyu kapattığı için…
Şimdi kendine güvenen bir anneyim
Her şeye rağmen kendime güveniyor ve seviyorum
Her şeye rağmen kusursuz değil ama kızıma iyi bir anne olduğumu biliyorum
Teşekkür ederim Filiz Hanım iyi ki varsınız :))))

Avatar
p.l.
28 Mart 2022

Kızım 16 yaşında ve ergenlik sürecini çok zorlu geçiriyordu. Sürekli sinirli ve bizimle sohet etmeyen, bizi istemeyen bir gence dönüşmüştü. Bu süreçte tanıştık Gökçen hocamızla. Aslında bizimde yaptığımız pek çok hata olduğunu gördük. Kızımızı zorladığımızı, sadece kendi beklentilerimizi ona dayattığımızı fark ettik. Şuan o kadar güzel bir iletişimimiz var ki. Çocuğumuzu ondan önce de kendimizi anlamamızı sağladığınız için çok teşekkür ederiz Gökçen hanım. Ailemizi onarmamız noktasında bizlere ışık oldunuz. Ne kadar teşekkür etsek azdır.

Avatar
y..
28 Mart 2022

Yaşadığım travmalar ve ailemin bu süreçte hiç yanımda olmaması beni bitirmiş durumdaydı. Sürekli olumsuz düşünmeye, evden çıkmamaya başlamıştım. Arkadaşlarımın hepsi de teker teker uzaklaşmıştı benden. İrem hocayla tanışmam bu zamanda oldu. Bana ilk başta kendimi sevmeyi görmeyi öğretti. Sonrasında aslında düşüncelerimin beni nerelere götürmesine izin verdiğimi gördüm. Şuan çok iyiyim, arkadaşlarım farketti ve sonuna kadar destekçim oldular. Bana ışık oldunuz irem hocam, iyi ki varsınız.

Avatar
ı.p.
28 Mart 2022

Evlilik yoluna adım attığımızda sevgilimle bir şeyler değişmeye ve olumsuz ilerlemeye başlamıştı. Sanki evlenmeye değil ayrılmaya doğru gidiyorduk. Sürekli kavga kavga artık tükenmiştik. Birbirimizi kaybetmek istemiyorduk ama sanki kaybetmeye başlamıştık. Bu noktada Dilek hocam ilişkimizi onarmamıza yardım etti.Biz olmaktan çıkıp nasıl sen dilini acımasızca kullandığımızı bizlere gösterdi. Şuan evlilik tarihimize çok az bir zaman kaldı ve biz eski sevgimizi, eski iletişimimizi daha da güzelleştirerek onardık. Çok teşekkür ederiz dilek hocam, evliliğimizi adım adım güzelleştirdiniz.

Avatar
T.g.
28 Mart 2022

Kızıma özgül öğrenme güçlüğü tanısı konduğunda nasıl olacağını nasıl bir süreç ilerleyeceğini bilmiyorduk ve çok üzülmüştük. Pek çok uzmana gitmemize rağmen tam bir sonuç alamamıştık. Prep ve Banu hocamla tanışmamız bu zamanda oldu. Bize kızımızın süreci, yaşadığı durumları detaylıca anlatarak ilk başta rahatlamamızı ve sürece net bakmamızı sağladı. Daha sonra prep yöntemi ile kızımızla o kadar ilgili ve profesyonel çalıştı ki kızım şuan okuma ve yazma noktasında çok iyi bir noktaya geldi. Çok teşekkür ederiz hocam, yaptıklarınız için minnettarız.

Avatar
D.g.
27 Mart 2022

5 yıllık evliliğimiz bir anda sarsılmaya çatırdamaya başlamıştı. Hiç kavga etmeyen biz her gün kavga etmeye başlamıştık. Psikolojik olarak bizi bitiren süreci kendimiz aşabileceğimizi düşündük ama başarı olamadık. Arkadaşımızın tavsiyesi ile Aliye Hocamızla sürece başladık. Daha ilk seansta bizlere dokunmayı başardı. Yavaş yavaş yaptığımız eksiklikleri gördük ve şuan sanki yeniden tanışmış gibiyiz. Eşimle birbirimizi ne kadar sevdiğimizi anlamamızı sağladı. Çok çok teşekkür ederiz hocam. Evliliğimize yeni bir bahar getirdiniz.

Avatar
K.l
27 Mart 2022

17 yaşındaki oğluma disleksi tanısı konmuştu ve önerilen testlerin hiçbirini yapamamıştı. Bağ kurmakta iletişimde çok korkan, kendisini ifade edemediğinde çok sinirlenen bir gençti. Son çare arkadaşımın tavsiyesi ile İrem hocama randevu aldım. İyi ki de almışım. İlk tanıştığımız anda oğluma o kadar ılımlı ve pozitif yaklaştı ki testten sonrada oğlum hala görüşmeye gelmek istiyordu. Sonuç görüşmemizde her detayı anlatarak süreç bilgilendirmesi yaparak umudu kırılmış bir anneyi çok güzel sakinleştirdi. Size ne kadar teşekkür etsem azdır İrem hocam. İyi ki sizinle tanıştık, oğlumun sürecine olan güzel dokunuşunuzu hiç unutmayacağız.

Avatar
s.
26 Mart 2022

Çocuğum hiç söz dinlemeyen, sürekli bağıran ve iletişim kurmadığımız bir çocuk olmuştu. Bir kaç ay içerisinde yaşadığı bu ani değişim beni ve eşimi çok korkuttu. Bu noktada araştırmalarımız üzerine tanıştık Buse Gökçen hocamızla. Aslında yaptığımız küçük eksikliklerin yanlış iletişim neler doğurabileceğini gördük. Şuan oğlum çok daha sakin ve uyumlu. KEndisine ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki tanışmışız Buse hocam. Herkese tavsiye ederim.

Avatar
Fatma Aydın
26 Mart 2022

Uzun zamandır mutlu olamadığımı düşünüyordum. Yaşadığım onca şeyin ağırlığı ruhumdan taşıp vücuduma sirayet ediyordu. En ufak bir olayda her şey başıma yıkılacak aynı şeyleri yaşayacağım korkusu tahammül edilemez duruma gelmişti. Bu süreçte İrem Hanım’la tanıştık. Verdiği güvenle her şeyi bir anda paylaştım farklı bakış açıları kazandırarak kaygılarımı korkularımı yendim. Başta İrem Hanım ve tüm ekibe teşekkür ederim

Avatar
B.a.
26 Mart 2022

WIsc-4 testi için o kadar çok araştırma yapmıştık ki kafamız çok karışmıştı. Çocğumuzun bağ kurabileceği, kendisini açabileceği bir uzman arayışındaydık. Tam o anda tavsiye üzerine Tanem hocamızla tanıştık. Tanıştığımız ilk andan itibaren kızımızla o kadar ilgilendi ki konuşmakta zorluk yaşayan çocuğum testten sonrada da konuşmak istiyordu. Sonuç görüşmesinde her nokta ile ilgili bilgi vererek aklımızdaki tüm soru işaretlerini cevapladı. Sizinle tanıştığımız için çok şanslıyız Tanem Hocam. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Avatar
s.g.
25 Mart 2022

Evlilik yolunda olan ilişkimde artık çıkmaz sorunlarla karşı karşıya kaldığımı kendimi istemediğim durumlar içerisinde gördüğüm için Filiz Hanımdan evlilik öncesi danışmanlığı için ilk randevumu aldım. İlk gittiğim gün ile (1,5ay öncesi) şuan ki halim arasında inanılmaz gözle görülür, hissedilir fark var. Evlilik yolunda olduğum bu süreçte aldığım destek ile aslında doğru bir ilişki içerisinde olmadığımı fark ettim. Ve şuan kendimi tam anlamıyla bulduğumu kendimi anladığımı ve artık gerçekten ne yapmak istediğimi biliyorum. Elbette ki bakış açımı ve ufkumu genişleten Filiz Hanım sayesinde… Evlilik yolunda olan herkesin kesinlikle evlilik öncesi danışmanlığına gitmesini çiftlerin birbirleri için en sağlıklı evlilik yapmalarını sağlamaları için bu yola ve Filiz Hanım’a başvurmaları şiddetle tavsiyemdir. :)

Avatar
Suna H.
24 Mart 2022

Biz İrem Hanım ile eşimin geçirdiği bir rahatsızlık sonrası 8 yaşındaki oğlumda gelişen kaygı ve korku nedeniyle tanıştık. Sonuçta, yaşadığımız bu olumsuz deneyim, oğlum açısından bazı olumsuz sonuçlara yol açtı. Bize İrem Hanım’ı bir arkadaşım tavsiye ettiği için zaten içim rahattı ancak İrem Hanım’ın güler yüzlü, insana güven veren tavrıyla doğru yerde olduğumuzu daha çok hissettim. Önce hikayemizi aldı ve daha sonra bizimle çalışmaya başladı. Şuan birlikte çalışmaya devam ediyorlar.Oğlum artık daha az kaygılı, kendini daha güvende hissediyor. Bunu sağlamaya yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederiz. Mesleğini severek yapmanın getirdiği şevk ve tatmin duygusuyla daha nice yıllar çocuklarımıza ve biz ebeveynlere yardımcı olmasını diliyorum. iyi ki sizi tanımışız.

Avatar
mi.ş.
23 Mart 2022

Filiz hocama Eşimle anlaşamadığımız evliliğimizi kurtarmak için tavsiye üzerine geldik iyiki gelmişiz keşke daha önce duyup gelebilseydik iyiki varsınız sayenizde hatalarımızın farkına vardık evliliğimizi düzelttk kurtardık herşey için güleryüzünüz içinçok ama çok teşekkür ederiz

Avatar
N.
22 Mart 2022

Sosyalleşmeme engel olan bazı sorunlar yaşamaktaydım. Kendi başıma çözebileceğim bir şey değildi ve daha önce gittiğim psikologlar da yardımcı olamayınca umudumu kaybetmiştim. Zeynep hanımla tanışmadan önce kendimi resmen karanlık bir kuyunun içinde yalnız hissediyordum. Beni çok iyi anladı, yaklaşımı harikaydı. İlk randevudan itibaren kendimi daha iyi hissetmeye başlamıştım ve şuan tedavim bitmek üzere. Artık eskisi gibi konforsuz hissetmiyordum rahatlıkla insanlarla tanışabilir, çevremdekileri rahatsız etmeden hayatıma devam edebilir hale geldim. Kendisine çok çok teşekkür ederim.

Avatar
S.
20 Mart 2022

Kendime yapacağım En iyi yatırımın, kendimde farkettiğim hatalı yanları düzeltmek olduğuna karar verdim. Kendinizde birçok şeyleri fark edebilirsiniz ancak bunları düzeltmek için nasıl mücadele edeceğinizi bilmeniz gereklidir. Işte bu noktada sizi anlamaya çalışan sıkıntı ya da sorunlarınız ile ilgili çözüm yolları ortaya koyan işin ehli birine ihtiyaç duyacaksınız. Tanem Hocam, açtığınız yollar, verdiğiniz tavsiyeler doğrultusunda, katkılarınız için çok teşekkür ederim. Bir klinige gitmek isteğim vardı. Bu kliniğe tavsiye ile sadece bir telefon açtım. Her şey böyle başladı. Klinikte çalışan personellere gülen yüzleri yardımsever yaklaşımları için teşekkür ederim.

Avatar
Feyza H…
16 Mart 2022

Banu hanıma çocuğumun dikkat eksikliği şikayetim üzerine başvurdum. Kendisi çok başarılı ve güvenilir bir psikolog. Çocuğumun kendini tanımasına, eğilimlerini, potansiyel ve fırsatlarını fark etmesine yardımcı oldu. Dikkat eksikliği ile gittiğimiz danışmanlık merkezinde sorunumuzun çözümü yanı sıra çocuğumuz duygusal ve ruhsal olarak sorunlarla baş edebilmeyi öğrenecek bilince ulaştı.Derslerinde de düzenli bir yükselme görünmekte. Kendisine ve Kocaeli Aile Danışma Merkezi ekibine çok teşekkür ediyoruz ailece.

Avatar
ş.y.
15 Mart 2022

Zeynep hanimdan son donemlerdeki artan anksiyete ve tedirginlik durumum uzerine destek aldim kendisinde asiri ilgili güleryüzlü ve sizi sıkılmadan dinliyor guzel enerjisi ve yuzu her seye değer tesekkurler zeybep hanim

Avatar
H. Bal
4 Mart 2022

Depresyonun eşiğindeyken tanıştım İrem hocamla. Sürekli olumsuz düşünen, kendini asla sevmeyen, hayır diyemeyen ve hep kaybeden biriydim. İrem hocam bana ilk kendimi sevmeyi ve ben olmayı öğretti. Aslında düşünce yapımızda değişiklik yaparak olumlu telkinler kullanabileceğimi fark ettirdi. Çok teşekkür ederim İrem hocam, iyi ki tanıştık, iyi ki hayatıma dokundunuz.

Avatar
S…..
2 Mart 2022

Ben vajinusmus olduğu bile bilmiyordum filiz özsoy doktorum sayesinde hem evliliği kurtardım hem de hayata bakış açım değişti. Her şeyden önce kadın olduğumu anladım öğrendim iyi ki ilk önce filiz hanıma gitmişim.

Avatar
t.
1 Mart 2022

Yaşadığım nefes darlığı ve kalp çarpıntısının sebebinin psikolojik olduğunu öğrendiğimde Zeynep Hanım’a geldim. Seanslarımıza başladıktan kısa bir süre sonra bana pek çok şey kazandırdı. Zeynep Hanım alanında çok başarılı. Şikayetlerim büyük oranda azaldı ve kontrolü artık benim elimde olduğunu öğrendim. Buradan da Zeynep Hanıma teşekkür etmek istedim.

Avatar
E.
27 Şubat 2022

Merhabalar. Ben 7 aylık evliyim ve Filiz hocama bu durumu farkettiğim an başvurmak istedim bu durumu kabullendim ve destek almaya başladık eşimle beraber. O kadar memnun kaldım ki şuan Filiz hocamın desteğiyle de başardık. Çok şükür iyi ki Filiz hocamı tercih etmişim ses tonuyla bile sizi yapabileceğinize ve tabularınızı yıkmaya teşvik edebiliyor, cesaretlendiriyor. Önemli olan hemen sonuca odaklanmak olamamalı aşamalarla beraber kendinizi keşfederek ilerlemenizi tavsiye ederim. Zaten özgüveni yüksek bir insandım ama Filiz hocamın desteğiyle beraber bu desteği alırken özgüvenim daha da arttı. Sadece vajinismus tedavisi olarak değil genel olarak Filiz hocam bizlere çok şey kattı. Son olarak bu aşılabilecek bir durum, önemli olan bu durumu zamana bırakmak yerine kabullenip destek almaya başlamanız olacaktır. Minnettarım..

Avatar
A…
25 Şubat 2022

3,5 yıllık evliğim vajinismus problemimi hep erteleyip görmezden gelmeye çalıştım ancak bu artık evlilik hayatımı olumsuz yönde etkilemeye başlamıştı ve kaçmanın çare olmayacağını anladım. İnternette yaptığım araştırmalar sonunda Filiz Hanıma gitmeye karar verdim. Kendisiyle görüştüğümde bana çok güven verdi. Harika bir uzman ve bu sorun çözülene kadar elinizi bırakmayacağını size gerçekten hissettiriyor.

Avatar
ö
21 Şubat 2022

Zeynep Hanım çok samimi, son derece diyaloğu güzel.Benim sorunlarım vardı, onlar konusunda beni çok güzel aydınlattı ve gerçekten çok memnun kaldım.İşini bilen, donanımlı, etkin bir danışman. Son derece memnun kaldım.Farkındalıkla birlikte sorunlarımı aşmak için destek oldu, pozitif geri bildirimler aldım.Bütün sorularıma cevap buldum. Son derece samimiyetle yaklaştı. Şuan daha iyiyim. Danışmak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Avatar
A.D.
20 Şubat 2022

Yaklışık 2 yıl önce eşimi kaybettim.Ani ve beklenmedik bir kayıp yaşamıştım.Artık hayat benim için yaşanmaz bir hal almıştı.Oldukça zorlu günler geçiriyordum.İki çocuğum için ayakta durmak zorundaydım,sorumluluklarım vardı.Herşey bitti derken tavsiye üzerine Tanem Hanımla tanıştım.Bu durumu asla aşamayacağımı düşünürken bütün yas sürecim boyunca bana hep destek oldu.Bu durumla yaşamayı öğrendim,kabullenip hayatın bir parçası olduğu gerçeğiyle yüzleştim.Sonsuz teşekkür ediyorum iyi ki kendisini tanımışım.

Avatar
E.Ç.
18 Şubat 2022

Dilek Hanımla evlilik terapisi noktasında destek aldık.Eşim ilk etapta terapi için isteksizdi ama Dilek Hanımın yaklaşımı onu rahatlatınca istekle gelmeye başladı.Eşimle çok severek evlendik ama evliliğimizde bir takım sorunlar yaşadık.Bu sorunlar tartışmamız, ortak noktada buluşamamaya başlamamız ve eşimin ailesinden kaynaklıydı.Dilek Hanım bu sorunların çözülmesine odaklı bir takım çalışmalarda bulunarak sorunlarımıza etkili bir biçimde azaldı.Çok güler yüzlü, samimi ve işinde çok başarılı biri.İnsana güven veriyor ve rahatça sorunlarınızı paylaşabiliyorsunuz.Kesinlikle tavsiye ederim.Artık eşimin tavırları olumlu yönde düzeldi,ve birbirimize daha anlayışlı olmaya başladık.Birbirimizi dinlemeyi öğrendik ve iletişimimiz düzelmeye başladı.Dilek Hanım sorunlara karşı çözüm yollarını somut bir biçimde belirtiyor.Kendisine çok teşekkür ederiz.Evliliğimizin düzene girmesinde emeği büyük.

Avatar
K.
17 Şubat 2022

Tanem hanımla tanıştığım günden bu yana hayatımda olumlu anlamda çok şey değişti. Sakin ve güleryüzlü yaklaşımı, içinize huzur veren bir ses tonu vardır. Aşamadığım ve artık tahammülümün son noktasına gelen değersizlik hissi ve özgüven eksikliği şikayetiyle başvurduğum o günden itibaren her geçen gün daha da rahatladım. Kendisine teşekkür ediyorum. O benim ruh tamircilerimden biri..

Avatar
T.K.
17 Şubat 2022

Oglumun.Cekingen,utangaç bir yapısı vardı.Bu süreçte Banu Hanım bize çok yardımcı oldu.Kendisine çok teşekkür ederiz.Birlikte çok yol katettik oğlum onu çok sevdi oyun saatlerini iple cekiyordu zor bir süreci birlikte atlattik.kendisine minnettarım Banu Hanım merhametli ve ilgili yönüyle oğlumun kalbini kazandı bol bol sohbet edip oyunlar oynadilar bu süre zarfında da gereken testleri uyguladi şuanda da herşey yolunda Kendisini tavsiye ederim iyiki götürmüşum oğlumu.

Avatar
S.C.
16 Şubat 2022

Hayatla ilgili anlamlandırmakta güçlük çektiğim ve olumlu yönde değiştirmek istediğim bazı durumları-olayları teşhis edebilmek için başvurdum Filiz Hanım’a. Daha ilk seanstan farkındalığım kendini göstermeye başladıı.Olayların daha önce hiç bakmadığım yönlerine ışık tutuyor. Kibar, anlayışlı ve ilgili biri. Kendinizi arama yolunda sizler için de çok iyi bir rehber olacağını düşünüyorum. Kendisi ile online olarak görüşme yapabiliyor olmam büyük bir şans. Kullandığı methodları ve yaklaşımını çok güncel buluyorum.Kocaeli Aile Danışma Merkezi ve Filiz Hanım’a sonsuz teşekkürler.

Avatar
ö.ö
16 Şubat 2022

Geçirdiğim trafik kazası sonrasında araba kullanmak şöyle dursun başkasının arabasına bile bindiğimde panik ataklar yaşıyordum. Bu durumumla ilgili EMDR çalışması uyguladık. İmkansız olarak değerlendirdiğim araba kullanma durumumu artık yendim. İlk seanstan itibaren güler yüzü ve beni kabullenmesi bile bana çok iyi geldi. Ben böyle bir sonuç alabileceğimi düşünemezken Zeynep Hanımın bana sonuna kadar güvenmesi bana güç verdi. Gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir psikolog kesinlikle.

Avatar
10 Şubat 2022

Tanem Hocamdan Oğlumla ilgili uyku terörü ve öfke patlamaları ile görüşme talep etmiştim. Kendisinin özverili yaklaşımı ve güler yüzlülüğü her seansimizi daha da kolaylaştırdı…her şey için çok teşekkür ederiz

Avatar
K.B.
6 Şubat 2022

Dışarı çıkamıyor, derslerime giremiyor, arkadaşlarımla görüşemiyor hatta temel ihtiyaçlarım hariç alışverişe gidemiyor olmuştum. Zeynep Hanımın bana kendime olan inancımı getirmede yardımcı oldu. 2. seansımızdan sonra en kalabalık saatte avmde buldum kendimi hiç olmadığım kadar güçlü hissediyorum.

Avatar
l.d.
5 Şubat 2022

Kendimi tanıma sürecimde, ailemle olan iletişimimde bakış açımı değiştirerek kendimi bulmam konusunda gösterdiği yol, açtığı pencere hayata daha düzenli ve pozitif bakmam konusundaki tavsiyelerine uyarak hayatıma değer ve kendimi anlamama katkı sağladığı için ailem ile artık daha kaliteli iletişimimizin mimari Zeynep Hanıma teşekkür ederim

Avatar
mk
30 Ocak 2022

Oğlumuzun çok öfkeli olduğu bir durumda kontrol edemediğimiz için destek almaya karar verdik. Zeynep Hanımla başladığımızda davranışlarındaki değişikliği fark ettik. Anne baba olarak bize de pek çok şey kazandırdı. Oğlumuz için görüştük ama tüm ailemiz olumlu etkilendi. Kendisi karşılaştığım zorluklarda ilk arayacağım uzman

Avatar
N.Ç
13 Ocak 2022

Çocuğumda öğrenme güçlüğü ve disleksi olabileceğinden şüphelenmeye başlamıştık ve onun yıpranışı kendini dışlanmış hissedişi bizleride çok üzüyordu. Bu yolda Banu hocamla tanıştık.Çocuğuma yaklaşımı bizlere net ve bilgi dolu aktarımları iyi ki gelmişiz dememize sebep oldu. Çocuğum kendini bulmaya ve öğrenmeye başladı. Çok teşekkür ederiz çocuğumuza güzel bir yol bahşettinşz. İyi ki varsınız

Avatar
A.F.
13 Ocak 2022

17 yaşındaki oğlumuzu artık tanıyamaz haldeydik. Çok öfkeli, içine kapanaık tam bir oyun bağımlısı haline gelmişti. Tavsiye üzerine Zeynep hocamızla tanıştık. Kimseyle konuşmayan oğlum ona kendisini açtı. Daha ilk haftada olumlu gelişmeleri görmeye başladık. Bizimle sohbet etmeye, arkadaşları ile dışarıya çıkmaya başladı. Çok olumlu gelişmeler ile devam ediyoruz. Size minnettarız zeynep hocam. Çok teşekkür ederiz bize yeniden aile olmayı öğrettiniz

Avatar
M.
12 Ocak 2022

Tanem Hanim’la tavsiye üzerine, Ergenlik döneminde olan kızımla iletisim sıkıntımızı ve sınav kaygisini danismak icin tanistik. Daha konusmaya baslarken verdiği güven duygusu insani motive ediyor.Cocugumla iletisimi cok guzeldi. Tanem Hanim in bize cok katkisini gordum. İyi ki yollarimiz kesismis.Ben de katettigimiz yola bakarak herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
F.
12 Ocak 2022

Dilek Hanım donanımıyla, güleryüzüyle, güven veren tavrıyla iyi ki yolum kesişmiş diyebildiğim bir danışman.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim ve danışan olarak inanılmaz memnun kaldım.Daha ilk seansımda doğru yerde olduğumu hissettirdiğiniz için teşekkür ederim.Emeğinize sağlık.

Avatar
GözdeSerdar
11 Ocak 2022

İşlerine oldukça önem veren harika bir ekipler. Danışma merkezine girdiğiniz anda kendinizi iyi hissetmeye başlıyorsunuz. İrem hanımla seanslarımız çok güzel geçiyor ciddi derecede yol katettiğimi söyleyebilirim. Bu yüzden yakın zamanda çift olarak da gelmeye karar verdik. Güler yüzü ve bilgisiyle bize çok şey kattı. Emeğinize sağlık İrem hanım. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Avatar
EA
6 Ocak 2022

8 yaşındaki kızımla okulda sürekli sıkıntı yaşıyorduk.Arkadaşlarıyla uyumsuz,her şeye ağlayan bir çocuktu.Evde bize karşı her istediğini ağlayarak yaptırıyordu.Araştırmalarımız sonucunda Elif Hanım’ı bulduk.kendisi bize aile içi iletişimin ne kadar önemli olduğunu ,çocuğumuzla kaliteli vakit geçirmenin bu kadar güzel olduğunu öğrenmemize yardımcı oldu.Aslında anne baba olarak bizlerin neler yapması gerektiğini bize gösterdi.kızımın okuldaki sorunları kalmadı gibi bir şey,evde de daha mutlu ve eğlenceli..Elif Hanım’a çok teşekkür ederiz bizi sıkılmadan her zaman güler yüzüyle dinlediği için..İyiki varsınız iyiki Kocaeli Aile Danışma Merkezi’ni tercih etmişiz..

Avatar
Ö.
6 Ocak 2022

Geçirdiğim trafik kazası sonrasında araba kullanmak şöyle dursun başkasının arabasına bile bindiğimde panik ataklar yaşıyordum. Bu durumumla ilgili EMDR çalışması uyguladık. İmkansız olarak değerlendirdiğim araba kullanma durumumu artık yendim. İlk seanstan itibaren güler yüzü ve beni kabullenmesi bile bana çok iyi geldi. Ben böyle bir sonuç alabileceğimi düşünemezken Zeynep Hanımın bana sonuna kadar güvenmesi bana güç verdi. Gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir psikolog kesinlikle.

Avatar
Du.
5 Ocak 2022

Evliliğimin ilk aylarında ne kadar kendime kondurmak istemesem de artık bi sorunum olduğunun farkındaydım fakat hep erteliyor kendi başıma bir şekilde yapacağımı düşünüyordum. Hiç öyle olmadı arkadaşlar zaman geçtikçe daha da korkar oldum vajinismus asla kendi başınıza çözebileceğiniz bir durum değil çünkü kendinizle ilgili bilmediğiniz o kadar çok şey var ki ben bunların hepsini Filiz Hocamdan öğrendim. İlk gittiğimde ki çekingenliğim karamsarlığım seans sonunda kendini özgüvene inanca bıraktı. Tüm olumsuzlukları korkuları o an orada bıraktım. Şuan gerçekten o kadar ay beklediğim korktuğum şey bu muymuş diyorum inanın o kadar basitmiş ki geçen zamanıma çok üzülüyorum. Kesinlikle ertelemeyin bir sorun olduğunu düşündüğünüz an hemen bir uzmandan destek alın. Filiz hocam bu konuda gerçekten karşınıza çıkacak enlerden birisi. İyi ki tanımışım sizi hocam size ne kadar teşekkür etsek az kalır.

Avatar
T.
4 Ocak 2022

Yaşadığım nefes darlığı ve kalp çarpıntısının sebebinin psikolojik olduğunu öğrendiğimde Zeynep Hanım’a geldim. Seanslarımıza başladıktan kısa bir süre sonra bana pek çok şey kazandırdı. Zeynep Hanım alanında çok başarılı. Şikayetlerim büyük oranda azaldı ve kontrolü artık benim elimde olduğunu öğrendim. Buradan da Zeynep Hanıma teşekkür etmek istedim.

Avatar
E..
4 Ocak 2022

Banu Hanım’a bir öneri üzerine gitmiştik. Gayet güleryüzlü ve sıcakkanlı birisi. Daha çok psikolog olarak değil aile dostu gibi karşılayıp muamelede bulundu.Kızım bundan daha çok memnun kaldı. Oyun arkadaşı gibi oldu kızıma kendisi.Sıcakkanlı davrandı.Kızımın en azından nelere daha çok yatkın olduğunun farkına vardık.Banu Hanım aile olarak bizimlede görüştü.Bizi de yönlendirdi, doğru yolda ilerledik.Sorunumuzu ılımlı bir şekilde atlattık. Şiddetle herkese tavsiye ederim.

Avatar
E.P
30 Aralık 2021

6 yaşındaki kızım okula uyum sağlamada, iletişim kurmada çok sorun yaşıyordu. Öğretmenlerinden şikayet duymaktan bıkmıştım artık. Tam okuyamıyor, yazmada hep yanlış yazıyordu. Tavsiye sonucunda Seval hanımla tanıştık iyi ki de tanıştık. Dil gelişimi, sosyal beceriler gibi pek çok noktada bizleri bilgilendirerek yol gösterdi. Kızımın özgüveni yükseldi, arkadaş edinmeye başladı. Akademik anlamda ilerleyebilmesi için eğitimler, çalışmalar ve egzersizler önerdi bize. Şuan çok daha iyi bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Çok teşekkür ederiz Seval hanıma ve Kocaeli Aile Danışma Merkezi ekibine.

Avatar
A.A
29 Aralık 2021

Oğlumun ağlama krizi ve paylaşmama sorunları için başvurmuştuk kendisine. 2.5 yaşından az olduğu için herhangi bir müdahale olmuyormuş ama ona rağmen gayet iyi geldi bize Banu Hanım. 3 seans gittik, ilgisi alakası kontrolleri her şeyi tam yerindeydi. Oğlum öyle herkesle yalnız da kalmaz ama Banu Hanım’la olan etkileşiminden anladık ki kendisini çok sevdi. Bizimle olan etkileşimi de iyi motive ediyordu bizi ebevyn olarak. Kreşe başlama tavsiyesi de verdi bize. Henüz başlayamadık ama düşünüyoruz tabii. Şu an bir sıkıntımız yok, güzel ayna oldu bize. Onun sayesinde bazı şeyleri aştık çok teşekkür ediyorum kendisine. Öneriyorum, diğer veliler de gözü kapalı danışabilir Banu Hanım’a.

Avatar
d.
29 Aralık 2021

Mutsuzluk artık benimle özdeşleşmiş bir şeydi. Hiçbir şey beni mutlu etmiyordu. İşimde, özel hayatımda bu durumumdan dolayı artık kavgalar sorunlar yaşamaya başlamıştım. Kendim çözemeyeceğimi anladığımda bir arkadaşımın tavsiye ile Sevgili Zeynep Usanmaz Hocamla tanıştım. Ağaçlar için her şeyin görünmeyen bir kökü varmış. Mutsuzluğumun kökünü fark etmemi sağladığı için kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalır. Kendimi tekrar hatırlattınız bana hocam. İyi ki siz, iyi ki Kocaeli Aile Danışma Merkezi.

Avatar
B.
27 Aralık 2021

Aldatıldığımı öğrendiğimde aklıma ilk gelen ben değil çocuğum olmuştu ve bu süreçte hemen bir uzman desteği almam gerektiğinin farkındaydım. Araştırmalarım sonucunda Kocaeli Aile Danışma Merkezi ve İrem Ayvaz hocamla tanıştım. Bizleri dinledi, süreçte aslında farketmeden çocuğuma yüklediğim pek çok sorumluluğu görmemi sağladı. Çocuğuma iyi gelirken aynı zamanda bana da çok iyi geldi. Teşekkür ederiz İrem hocam, sürecimize sizin gibi bir uzman dahil olduğu için çok şanslıyız.

Avatar
P.S.
27 Aralık 2021

Kızımda öğrenme güçlüğü vardı ve aldığım öneriler üzerine Banu Hanım’a gittik. Seanslarla beraber hızlıca ilerleme katettik. Kızımın yapabileceklerini fark etmesini sağladı. 2 aydır danışanıyız, kızım normalde içine kapanık ve kolay iletişim kuramaz. Ama Banu Hanım güleryüzü ve pozitif yaklaşımı ile güzel bir iletişim kurdu. Çocuklarında problem yaşayan tüm arkadaşlarıma da önerdim kendisini.

Avatar
H.E.
27 Aralık 2021

Sevgili Filiz hocamla iyiki ama iyiki tanışmışız.
Biz eşimle birlikte vajinusmus tedavisi için Filiz hocamdan yardım aldık. Hayatımda aldığım en iyi en doğru karardı diyebilirim.
Vajinismus asla ertelenecek ve kendi başınıza aşabileceğiniz bir süreç değil. Vakit kaybetmeden Filiz hocamdan yardım alın.
Asla aşamayacağımı düşündüm. Eşimi çok sevdiğim halde boşanmayı düşündüm. Her günümü ağlayarak geçirdim. Ama Filiz hocamla tanıştıktan sonra her şey çok değişti. Benim zihnimi yeniledi bana güçlü olmayı öğretti bana bir kadın olarak ne kadar değerli olduğumu öğretti. Tamamen yenilendim güçlendim vajinusmusdan kurtuldum. Ertelemeden Filiz hocama gidin.
Eğer ertelemek çözüm olsaydı eşimle bir sene boyunca bu sıkıntıyı çekmezdik. O yüzden lütfen ertelemeden günleriniz zehir etmeden Filiz hocamdan destek alın.
Filiz hocam iyiki varsınız. Size burdan çok ama çok teşekkür ederim.

Avatar
Ş.P.
15 Aralık 2021

9 yaşındaki kızım okula uyum sağlamakta, okuma yazmayı öğrenmekte o kadar sıkıntı yaşıyordu ki çıkmaza girmiştik. Ne yapmalıyız?, nasıl devam etmeliyiz? Hiçbir bilgimiz yoktu. Artık her gün ağlamaya gitmek istememeye başlamıştı. İşte o an Değerli Banu hocamız hayatımıza girdi. Yaşadığımız süreci, endişeli cümlelerimizi sabırla dinledi, bizlere özgül öğrenme güçlüğünün ne olduğunu ve süreçlerinden bahsetti. Yapılan testlerden sonra planladığımız programla sürece başladık. Bu süreçte en büyük destekçimiz ve yol göstericimiz oldu. Kendisine minnettarım.

Avatar
S..
14 Aralık 2021

Kendime yapacağım En iyi yatırımın, kendimde farkettiğim hatalı yanları düzeltmek olduğuna karar verdim. Kendinizde birçok şeyleri fark edebilirsiniz ancak bunları düzeltmek için nasıl mücadele edeceğinizi bilmeniz gereklidir. Işte bu noktada sizi anlamaya çalışan sıkıntı ya da sorunlarınız ile ilgili çözüm yolları ortaya koyan işin ehli birine ihtiyaç duyacaksınız. Tanem Hocam, açtığınız yollar, verdiğiniz tavsiyeler doğrultusunda, katkılarınız için çok teşekkür ederim. Bir klinige gitmek isteğim vardı. Bu kliniğe tavsiye ile sadece bir telefon açtım. Her şey böyle başladı. Klinikte çalışan personellere gülen yüzleri yardımsever yaklaşımları için teşekkür ederim.

Avatar
E-G
13 Aralık 2021

Nişanlı ama 20 yıllık evli gibi atışan, bıkmış bir çifttik. Ailelerimiz zoruyla danışmanlık alamaya gitmiştik. Hatta ilk girerken bile kavga ediyorduk. Dilek hocam işte o anda tecrübesi ve bilgisi ile yaptığımız davranışın aslında birbirimizi yıldırmak için olduğunu görmemizi sağladı. İki baskın karakterin birbirini ezme çabasıydı bizim yaptığımız. Bu davranış yüzünden sevgimizi, aşkımızı unutmuşuz meğerse. Dilek hocam bize yeniden birbirimizi sevmeyi öğretti, birbirimizin ellerini neden sıkı sıkı tuttuğumuzu hatırlattı. Sizi çok seviyoruz Dilek hocam.

Avatar
S.Ç
13 Aralık 2021

Filiz hocama evlilimiz bitme noktasina geldiğinde başvurduk. İnternet üzerinden arastirdik ve gittik. Ilk seansta aşırı karamsardim. Ama Filiz hocam o kadar kibar, guler yüzlü, profesyonel ki seans çıkışı kendinizi kus kadar hafif hissediyorsunuz. Seanslarimizin sıkıldığı azalsada devam ediyoruz. Resmen seans gunleri gelse diye iple çekiyorum gercekten cok verimli geçiyor. Evliligimdeki etkisi inanilmaz zaten. Herseyi detayiyla anlatiyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hic dusunmeden gidin. Burdan Filiz hocama ve aile danisma merkezindeki guler yüzlü calisma arkadaşlarına teşekkür ediyorum.

Avatar
Y.U.
11 Aralık 2021

Erkek arkadaşımla yaşadığımız problemlerden dolayı ne yapacağımı bilemediğim noktada yollarımız İrem hocamla kesişti. İrem hocam, seanslara başladıktan sonra farkında olmadığımız bir çok noktayı görmemizi sağladı. Aslında problemin bizim bakış açımız olduğunu farkettik. Her iki tarafında yapması gereken noktalara değindi. Ve sayesinde şu an da mükemmel bir ilişkimiz var. İyi ki varsınız İrem hocam.

Avatar
R.
5 Aralık 2021

Ben 4.5 aylık evliyim daha en başından eşimin bilinçli olması sayesinde Vajinusmus olduğumun farkına vardım her ne kadar kabul edemesem dw konduramasam d bu gerçekle yüzleştim sonunda ve hemen tedavi sürecine başladık uzun araştırmalarım sonucunda filiz hocama gitmeye karar verdik. Geçeceğine dair hiç umudum yoktu sanki hiç yapamayacakmışım imkansızmış gibi geliyordu ilişkiye girmek bana hep ama kendisi o kadar güler yüzlü o kadar kibar ve anlayışlı ki tüm karamsarlıklarımdan kurtardı beni benim tüm kendimi kapatmalarıma olmazlarıma rağmen bu süreci aştık böyle bir sıkıntısı olan hiç beklemesin tek başına açılabilecek bir süreç asla değil ben hep geçer diyordum gerek yok doktora vs diyordum ama eşim ikna etti beni iyi ki de etmiş filiz hanım gibi birini tanıdık birbirimizin ve ilişkimizi yıpratmadan nu süreci aştık çok şükür

Avatar
A.
4 Aralık 2021

Eşimle birbirimize karşı olan göremediğimiz ve kabul etmek istemediğimiz olumsuz davranışlarımızda algımızı açıp farkındalığımızı yükseltmekte ve olumlu yönde gelişmemizde Tanem hanımın çok büyük yardımı ve desteğini gördük. Desteğiniz için çok ama çok teşekkür ederiz.

Avatar
c.
4 Aralık 2021

Evlilik sürecinde olan biri olarak sorumluluklar beni korkutmaya ve nişanlımdan uzaklaştırmaya başlamıştı. Ne yapacağımı nasıl davranacağımı bilemez hale gelmiştim. Kendimi, kafamı toplayamıyordum. Bu süreçte Zeynep hocamla tanıştım. Bilgisi, tecrübesi ve güleryüzüyle beni sabırla dinledi. Öneriler ve ödevler verdi. Her düştüğümde sabırla beni ayağa kaldırdı. Mutluluk neymiş yeniden hissetmemi sağladı. Minnettarım size hocam. Bana kendimi tanıttığınız, geçmişimi kabul etmemi sağladığınız için ne kadar teşekkür etsem az kalır. İyi ki tanışmışız.

Avatar
O.K.
3 Aralık 2021

Sevgili İrem Hocam. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben 19 yaşında sınav sürecinde sıkışıp kalmış biriydim. Her gün ağlayarak ders çalışıp öfkemi kontrol edemiyordum. Ailemle çatışmaya sürekli kavga etmeye başlamıştık. Mental olarak kendimi yitik hissediyordum ta ki bu güzel kurum ile tanışana kadar. Doğru bildiğim pek çok şeyin yanlış olduğunu bana gösterdi. Her düştüğümde sabırla beni dinleyip o kapıdan dik çıkmamı sağladı. Şuan istediğim üniversitenin, hayal ettiğim fakültesinden bu yorumu sizlere yazıyorum. İyi ki varsınız İrem hocam, geleceğimi aydınlatmamda yol arkadaşım oldunuz. Çok teşekkür ederim.

Avatar
Ze.
2 Aralık 2021

Yaklaşık 1.5 yıldır Kocaeli Aile Danışma Merkezi’nden öğrenci koçluğu desteği aldım. Her öğrencinin bildiği gibi üniversite sınavı çok zor ve stresli bir süreç aldığım öğrenci koçluğu bu süreci sağlıklı bir şekilde tamamlamama destek oldu. Bunun yanında kendimi sorgulama ve anlama, farklı bakış açısı kazanma, kendimi nerede ve nasıl görmek istediğimi fark etme konularında bana çok yardımcı oldu. Bu süreçte desteğini her an hissetiğim biricik Tanem ablama ve Kocaeli Aile Danışma Merkezi ailesine çok teşekkür ederim.

Avatar
A.
1 Aralık 2021

28 yaşında yeme bozukluğu yaşayan ve öfkesini asla kontrol edemeyen biriydim. Sevmeyi bilmiyordum, beni seven kimseyi de istemiyordum. İşte şimdi ilk kendimi sevmeyi sonra çevremi sevmeyi öğrendim. İrem hocam sayesinde. İlk görüşmemizden itibaren güleryüzü ve bilgisi ile hep bir adım ileri taşıdı beni. Düşüncelerimde her şeyin başladığını ve bu süreci kontrol edebileceğimi, olumlayabileceğimi bana öğretti. İyi ki varsınız İrem hocam, bana kendimi sevmeyi öğrettiniz.

Avatar
TT
30 Kasım 2021

12 yıllık mükemmel giden evliliğimiz çatırdamaya, parçalanmaya başlamıştı. İşlerimizin yoğunluğuyla sürekli problem çıkarmaya ve kavga etmeye başlamıştık. Birbirimizi hala çok sevsekte tahammülümüz mü kalmamıştı çözemiyorduk. Nerede yanlış yaptığımızı göremiyorduk sanki karanlığın içinde kalmıştık. İşe bu noktada çift danışmanlığı almak iyi olur dedik. Dilek hocamızla tanışmamız bu şekilde oldu. İkimizinde çocuk halimize geri döndüğümüzü, bencil yaklaşımlar yaptığımızı, birbirimizi değil sadece istediğimiz şeye odaklandığımızı görmemizi sağladı. Evliliğimizin kurtarıcısı oldunuz Sevgili hocam. Size ne kadar teşekkür etsem, minnet duysam azdır. İletişimin ne kadar önemli olduğunuzu bizlere gösterdiniz. İyi sizinle tanışmışız Dilek Hocam çok teşekkür ederiz bu yolda yanımızda olduğunuz için.

Avatar
c
29 Kasım 2021

Sürekli ağlamaktan uyku ve yemek problemlerim baş göstermişti. Ağlamamı durduramıyordum. Erkek arkadaşımın beni terk edişi hiç beklemediğim bir şekilde çok yıkmıştı beni. Bu noktada hayatıma Zeynep hocam girdi. Aslında sebebin erkek arkadaşım değil geçmişimde kendime bile itiraf etmediğim bir nokta olduğunu görmemi sağladı. Aynalara bakmaktan neden kaçtığımı, kaybetme korkumun neden çok olduğunu sayesinde farkettim. Minnattarım size Zeynep hocam. Işığım olduğunuz, beni sabır ve güleryüzünüzle dinleyerek, yol gösterdiğiniz için.

Avatar
H..
27 Kasım 2021

Merhabalar, merkezinize gelmeden önce yorumları okuyarak kendi başarısız tecrübelerimi düşünerek acaba diyerek çıktım bu yola. Öfke, hayal kırıklığı, umutsuzluk, suçluluk gibi pek çok duygu ile savaşırken tanıştım çok sevgili Filiz hocamla, iyi ki de tanıştım. İlk görüşmemizde güler yüzü ve pozitif cümleleriyle, yaklaşımıyla bizleri anlayarak teşvik etti. Öğrendiğim doğruların pek çoğunun yanlış olduğunu görmemi sağladı. Kendime inanmayarak, güvenmeyerek gittiğim her seansta bana umut vererek beni gönderdi. Ve en sonunda asla diyerek girdiğim o kapıdan özgüvenli ve mutlu bir şekilde ayrılmamda en büyük destekçim oldu. Bana bu süre başlarken acaba diyen güç veren yorumlar bugün sizlere o gücü versin diye yazıyorum. Filiz hocama sonsuz teşekkürlerimi ve minnetlerimi sunuyorum. Bana kendimi, potansiyelimi ve yaşamdaki pek çok şeyi fark ettirdi. İyi ki, İyi ki Filiz Hocam.

Avatar
E..
23 Kasım 2021

Daha kapıdan ilk adımı attığınızda sizi huzur ve güven veren bir kurum Kocaeli Aile Danışma Merkezi. Ofis ekibi daha sonra görüşmede sizinle ilgilenen uzmanın sıcak, bilgi dolu ve olumlu yaklaşımları umutsuzluk duygunuzu ortadan kaldırmaya yetiyor. Görüşmeye boyunca uzmanın çocuğuma yaklaşımı, onu bir birey olarak görüp her noktada fikrini danışması çocuğumu o kadar mutlu etti ki sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Kocaeli Aile Danışma Merkezine ve bu kurumu kuran, bu kadar güzel insanı bir araya getiren Sevgili Tanju Ekinciye sonsuz teşekkürler.

Avatar
ÇT
23 Kasım 2021

Filiz Hanım’dan hem bireysel hem de aile olarak danışmanlık desteği aldık. Kendisi insana güven veren, rahat hissettiren tam bir profesyonel. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İyi ki tanımışım/tanımışız :)

Avatar
A.
15 Kasım 2021

Boşanmalıyız diye birbirimize hem sözlü hem de psikolojik olarak bağırdığımız bir sürecin içindeydik. Eşimle birbirimize sevgimizden şüphemiz yoktu ama katlanamaz duruma gelmiştik. Bu süreçte tanıştık Tanem hocamızla. Bize önce kendi varlığımızın önemini sonra birbirimizin değerini tekrar gösterdi. Aslında beklentilerimizi birbirmize hiç söylemediğimizi farkettik. Güven duygusu, sıcak yaklaşımları ve sonsuz desteği için minnettarız.

Avatar
L.
10 Kasım 2021

Üniversite ve pandemi ile yaşamımın altüst olduğunun farkındaydım. Ailevi problemlerim ve üstüne sosyal alanda yaşadığım çekinceler kendimi tamamen kapatmamam sebep olmuştu. Ya bu süreçte kendimi tamamen kaybedicem ya da bir uzman desteği alacaktım. Arkadaşlarımın tavsiye ile İrem hocamla tanıştım ve daha ilk seansta bile bazı noktalarda uyanmamı sağladı. Süreç içerisinde kendimi buldum, kaybettiğim benliğimi farkettim. Kendisine yol arkadaşlığı ve desteği için çok ederim. İyi ki sizinle tanıştım İrem Hanım

Default Avatar75
K.A
8 Kasım 2021

4 aylık evliyim ve bir vajinismus hastasıydım. Filiz hanımın katkılarıyla bunu yendim. Benim gibi sorunu olanlar hiç düşünmeden Filiz Hanıma gidebilirler. Tedavi öncesinde cinselliğe tamamiyle kapalı olan, tabuları ve yasakları olan bir insandım. Sevinerek söylüyorum ki iyi ki Filiz Hanımı tanımışım :) Bu süreçte hiç desteğini esirgemeyen eşime, bizi doğru olarak yönlendiren ve süreci iyi yöneten Filiz Hanıma çok teşekkür ediyorum.

Avatar
E.S.
1 Kasım 2021

Çok değerli Dilek hocam sizlere teşekkürümü sunarak başlamak istiyorum. Evliliğimden önce kendimi kurtarmamı, iyileştirmemi, eşime olan sevgimi farketmemi sağladığınız için. İletişimin bu kadar önemini asla farketmeyen bir ikiliydik. Sürekli kavga etmekten yemek bile yiyemeyecek duruma gelmiştik. Tavsiye sonucunda Dilek hocamla bir yola başladık. İyi ki de başladık. Kullandığımız dilin aslında bize verdiği en büyük zararı, beklentilerimizi birbirimize söylememenin geldiğimiz noktadaki önemini farkettik. Çok teşekkür ederiz hem güzel ekibinize hem de sevgili dilek hocamıza

Avatar
E..
27 Ekim 2021

Daha kapıdan ilk adımı attığınızda sizi huzur ve güven veren bir kurum Kocaeli Aile Danışma Merkezi. Ofis ekibi daha sonra görüşmede sizinle ilgilenen uzmanın sıcak, bilgi dolu ve olumlu yaklaşımları umutsuzluk duygunuzu ortadan kaldırmaya yetiyor. Görüşmeye boyunca uzmanın çocuğuma yaklaşımı, onu bir birey olarak görüp her noktada fikrini danışması çocuğumu o kadar mutlu etti ki sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Kocaeli Aile Danışma Merkezine ve bu kurumu kuran, bu kadar güzel insanı bir araya getiren Sevgili Tanju Ekinciye sonsuz teşekkürler.

Avatar
U.Ç
22 Ekim 2021

Merhaba. Yorumlar üzerine tavsiye ile gittiğimiz Filiz hanım içinde bulunduğumuz sıkıntidan çok kısa bir süre içerisinde bizi düze çıkardı. Gerçekten çok memnun kaldık. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Mutlaka Filiz hanımı ziyaret edin. Sorununuz olsun olmasın farkı göreceksiniz. Teşekkürler

Avatar
K. Ş.
18 Ekim 2021

Dilek Hanım tecrübesi,samimi yaklaşımı ve güler yüzüyle gerçek anlamda destek oldu. Bu yolda kendimi tanımam ve iyileştirmem konusunda payı çok büyüktür.Tecrübesi ve yaklaşımı dolayısıyla şüphe duymadan destek alınabilir.Emeğinize, ilginize çok teşekkür ediyorum. Tekrar görüşmek üzere Dilek hocam.

Avatar
P.e
16 Ekim 2021

Merhaba. 12 yaşında ki oğlumun okul açıldıktan sonraki davranış bozukluğu için bir yol ararken irem hanıma rastladım. İrem hanım a o kadar çaresiz ve bıkmış bir şekilde gittim ki. Çözüleceğini düşünmüyordum çünkü her yolu denedigimi snaiyordum. İrem hocam sayesinde çocuğumun bakış açısını, kendi yanlışlarımı gördüm. Bir süre sonra çocuğumla aramdaki bağ da güçlendi. Eğer böyle durumlarla karşılaşıyorsanız ne olabilir ki demeyin ve vakit kaybetmeden İrem hanıma danışın. İyi ki Kocaeli aile danışma merkezi !!

Avatar
Ceyda şen
14 Ekim 2021

Hayatım da yaşadığım en zor zamanı Dilek hanım sayesinde atlatmaya çalışıyorum. İyi ki tanıdım güler yüzüyle ve güzel geçen seanslarıyla kendimi daha iyi hissediyorum. Çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
O.K.
8 Ekim 2021

Kızımla yaşadığımız problemler esnasında güvenilir bir psikolog arayışına girmiştik ve hayat bizim karşımıza Dilek hanım’ı çıkardı.Dilek hanım’ın bize ve çocuğumuza olan bilgilendirici tutumu bizi çok mutlu etti.Süreç boyunca önerdiği kitap film aktivite tavsiyeleri ve desteği ile çok yol katettik ve iyiki Dilek hanımla bu sürece başlamışız dedik.Kendisini ve uzmanlığını her koşulda tavsiye eder teşekkürlerimizi sunarız

Avatar
hümeyra taşdemir
7 Ekim 2021

merhaba;
5 yıldır evliyim, eşimle yaşadığım büyük sorunlardan dolayı Aliye Hanım’dan aldığım çift terapisi desteği alıyorum. Neden daha önce gelmemişim diye ilk seanstan bu yana söylüyorum, her şey Aliye Hanımın sayesinde, o seans odasında kendimi nasıl ifade edebileceğimi bana öğretti. Keşke evlenmeden öncede bir desteğini alsaydım, her şey daha güzel olurdu. Bu yola iyi ki Aliye Hanım ile çıkmışız. Buarada enerjisine ve söylediklerine de hayran kalıyorum.

Default Avatar75
N.
30 Eylül 2021

Çıkmaza girdiğimi hissettiğim anda karar vermiştim danışmanlık almaya. Dilek Hanımla karşılaşmam büyük şans. Her daim gülen yüzü ile karşıladı beni. İyiki karşıma çıkmış ve bana derman olmuş. Şimdi çok daha iyiyim. Çok teşekkürler.

Default Avatar75
C.
29 Eylül 2021

Merhabalar bende kizim ve kendim icin Irem hocamizdan cok ozel ve ozveri gerektiren destek aldik. Sunu diyebilirim ki dogru secim dogru yol ve dogru ekip hepinize ayri ayi tesekkurler.

Avatar
R . O
29 Eylül 2021

Son dönemlerde yaşadığım isteksizlik, hiçbir şeye yeterli enerjiye sahip olmamam, yaptığım şeylerden keyif alamama durumumu fark ettiğimde destek almam gerektiğini fark ettim. Zeynep Hanım beni gerçekten anladı. Arkadaşlarıma anlattığımda seninki de bir şey mi diye kendi dertlerini anlatıyordu. Zeynep Hanım beni dinledi, anladı. Verdiği ödevleri zaman zaman yapmasam da o elimi bırakmadı. Tüm beni engelleyen düşüncelerim değişti. Şimdi çok daha mutlu çok daha özgür hissediyorum.

Avatar
K.B
28 Eylül 2021

Nerden ve nasıl başlıyacağımı bilmiyorum. Çok güzel bi hayat yaşamak için sevdiğiniz biriyle evlenip başınıza gelebilecek en büyük felaketin en güzel gününüzde geldiğini düşünün. İşte o felaket benim başıma geldi. Kendimi kusurlu sorunlu hissettim hastayım ve bu düzelmez boşanmalıyız dedim. 1 senedir evliyim sürekli denedim çabaladım eşimle ilişkiye giriyoruz ve ben sürekli huzursuzum istemsizce kendimi kasıyorum kanıycak acıycak korkusunda kendimi o işe veremiyorum, kullanmadığım kas gevşetici ilaç kalmadı ama sonuç hep aynı hayal kırıklığı. Sonra çok dua ettim araştırdım ve Rabbim karşıma melek gibi bir insan olan Filiz hocamı çıkardı. Ve anladım ben hasta değilim vajinismus bir hastalık değildir 3 seansın sonunda düşüncelerim kaygılarım hepsi geçti hepsinin boşa olduğunu anladım Filiz hocamın bize sunduğu rehperlikle verdiği egzersizlerle bu sorunu okadar kolay aştık ki şuan bunları yazarken hala kendime inanamıyorum, ve boş yere geçen 1 senem için üzülüyorum. Bumuymuş dedim 1 senedir yapamadığım huzursuzluğum olan kimseye anlatamadığım şey bumuymuş. Ne bir damla kan geldi nede acıdı anlamadım hiçbirşey. Bu yazıyı okuyan herkese söylüyorum bir gününüzü daha çöpe atmayın vajinismus tedavisiyle çok kısa sürede bu yanlış düşüncelerinizden kurtulucaksınız. Burdan danışmanlıktaki o sıcak güler yüzlü arkadaşlara ve en önemlisi Filiz hocama çok ama çok teşekkür ediyorum o muhteşem bi insan. İyiki onu tanımak bana nasip oldu biyandan seviniyorum atlattığıma biyan da onun güzel rehperliğimden ayrılcağıma üzülüyorum. Hoşçakal vajinismus..

Avatar
E.Ü.
26 Eylül 2021

Bilgisini sevimlilik ve güvenle paylaşan çok sevgili İrem hocam, çok zorlu bir süreçte yaşamıma girdi. Bu yolda kendimi iyileştirdiysem kendisnin payı ve desteği çok büyüktür . Çözümleme kabiliyeti muhteşem ve yol göstericiliği için İrem hocama çok teşekkürler .

Avatar
T.B
22 Eylül 2021

Eşimle ben boşanma sürecine girmiştik kızım bu süreçten çok etkilenmişti.Okula gitmek istemiyor gittiğimde içine kapanık ve ilgisizdi evde ise hırçın ve agrrsif davranışlar çok sergiliyordu bu süreçte tavsiye üzerine merkezinize geldik ve Elif hanımla tanıştık çocuğumuzun bu süreçte neler yaşadığını neler hissettiğini farkında olmadan yaptığımız hatalarımızı bizim görmemizi sağladı .çocuğum okula daha istekli gitmeye ve aktif olmaya başladı .. Elif hanıma ve tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.iyiki sizleri tercih etmişiz

Avatar
T.Z.
20 Eylül 2021

Oğlumu son dönemlerde tanıyamaz olmuştum. Ailesiyle iletişimini kopartması, yalanlar söylemesi sebebiyle çocuğumun ellerimden kaydığını hissediyordum. Pek çok şey denedim ama davranışlarında istediğim değişikliği göremedim. Tavsiye üzerine Zeynep Hanımdan yardım almak istedim. İlk seansa giderken hem oğlum hem ben çok gergindik. Kurumdaki arkadaşlar biz seansa girmeden önce samimiyetiyle bizi rahatlattı. Zeynep Hanımla görüşmelerimiz devam ediyor. Süreç içinde benimle ve babasıyla da konuşması bize çok iyi geldi. Sürecimiz devam ediyor ve biz değişiklikleri şimdiden fark ediyoruz. Ailemizde doğru bildiğimiz yanlışları da fark ettik. Hem oğluma iyi geldi bu süreç hem de oğlum vasıtasıyla tüm aileye. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
Hilal
20 Eylül 2021

Kocaeli aile danışma merkezi her yönden çok güzeldi. Her zaman Güler yüzle karşılandık. Ve Güler yüzle uğurlandık. İligi alaka çok güzeldi. Bütün olarak her şeyden çok memnun kaldık. Burdan hepinize çok teşekkür ederiz.
Özel bir teşekkürümde ;Filiz Özsoy hocama
Öyle güzel bir süreç geçirdik ki beraber, kendimi çok şanslı hissettim. İyiki sizi tanıdım. İyiki varsınız. Filiz hocam size çok minnettarım.

Avatar
Asuman Kurt
20 Eylül 2021

Merkezinizin öncelikle bir parçası olabildiğim için çok mutluyum kendini şanslı atfeden ender kişilerden olabilme saadetini yaşıyorum sayenizde… Özellikle danışmanım İrem hanıma çok müteşekkirim benimle iç dünyama yolculuk yapmayı kabul ettiği için Allah’ım ben ne kadar şanslıyım İrem hanımı tanıdığım için… Özel Kocaeli Aile sağlığı Danışma merkezinizin siz değerli danışmanlarına ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Saygılarımla

Avatar
Seyma yar
15 Eylül 2021

Sınav kaygısı sebebiyle bir psikolog arıyorduk. Okul kelimesini duyduğunda kızım ağlama krizlerine giriyordu. Benim de tahammülüm kalmamıştı. Tesadüf eseri Zeynep Hanımı buldum. Kızımla çok güzel bir iletişim kurmuşlar. Onun söylediği her şeyi uyguladı. Her görüşmeden çıktığında mutluluğunu fark ediyorum ve bu beni anne olarak çok mutlu ediyor. Aile olarak yapmamız gerekenleri de bize yorulmadan defalarca anlattı. Süreçten çok memnunuz

Avatar
Aslı D
11 Eylül 2021

Filiz hanım hem bireysel danışmanlık hem de çift terapisi için kesinlikle doğru tercih, İrem hanımda cocuk/genç danışmanlığı için iyi bir seçim. Kibar yaklaşımları ve güler yüzlü halleriyle gercekten 5 yıldız hakeden bir kurum, ayri ayrı herkese tesekkurler

Default Avatar75
H.D.S
10 Eylül 2021

Arkadaşlarımın tavsiyesiyle Zeynep Hocamla tanıştım. İş yerimde yaşadığım sorunlar vardı ve bunlar herkesin başına gelebilir diye düşünüyordum. Seanslarda kullandığım kelimeleri fark ettim. Çevremde normal, olması gerektiği gibi gördüğüm durumların bana zarar verdiğini fark ettim. Meğer uzun zamandır stres yaşıyormuşum. Bana zarar vereceğini düşündüğüm şeylere artık hayır diyebiliyorum. Beni mutlu eden şeylerin farkına vardım. Kocaeli Aile Danışma Merkezine ve Zeynep Hocama teşekkür ederim

Avatar
R.
10 Eylül 2021

17 yaşındaki kızımda sosyal fobi gibi durumlar çok fazlaydı ve bu hem okulunu hem de çevresini çok etkilemeye başlamış neredeyse depresyona girmişti. Bu süreçte Zeynep hanımla tanışmamız bizim için çok büyük bir şans oldu. bu yolda hem anne baba olarak bize hem de kızımıza çok iyi geldi. Kendisine ve güleryüzlü kurumunuza çok teşekkür ederiz. iyi ki bu aileyle tanışmışız.

Default Avatar75
B.A.
8 Eylül 2021

Çocuğumda sınav dönemi geldiğinden beri üst düzeyde olan sınav kaygısı bizleri çok endişelendirmişti.Merkezinizde Tanem Hanım’ın bizlere yardımı ve desteği ile bu sorunumuzu aşmış durumdayız. Güleryüzünüz ve sevecen tavırlarınız en başından beri çocuğumun üzerinde çok etkili oldu. Sizlere çok teşekkür ederiz. İyiki varsınız.

Avatar
g.
3 Eylül 2021

oğlum ilkokul çağında ancak yaşıtlarına ve okuluna uyum sağlamakta çok zorluk yaşıyordu. Sürekli ağlıyor ve bağırıyordu. okuma yazmaya geçmekte çok zorlanmıştı. bu süreçte Elif Aydın hocamla tanıştık. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az. olum artık okula çok istekli gidiyor ve aile olarak artık daha da güçlü bir bağa sahibiz

Default Avatar75
O.B
2 Eylül 2021

Kısa bir süredir Dilek hanımdan destek almaktayım ama çok hızlı ilerleme kaydettik. Seanslarımız çok verimli geçmekte ve her seans sonrası kendimi daha farkında ve daha iyi hissederek ayrılıyorum. Danışanlarıyla her zaman ilgili, samimi ve güler yüzlü bir insan. Benden önce eşim Dilek Hanımdan destek almaktaydı eşimin durumu benden daha ciddi olup çok hızlı bir iyileşme gösterdi. Herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
Berre K.
28 Ağustos 2021

Dilek Hanımla çok zorlu bir süreçten geçtiğim bir zamanda tanıştım. Eşim ile boşanma kararı almıştık . Kendisini internet aracılığı ile buldum. Evliliğim ile ilgili sorunlar yaşamaktaydım. Ve ne yapmam gerekiyor nereden başlamam gerekiyor bilemiyordum. Ve sanki bir çıkmaza girmiştim . Beni bu durumda çok iyi dinliyor olması ve en önemlisi ise olaylara objektif olarak bakması ve sorunlarımı keşfetmemi sağlaması en önemli durumdu benim için. Rahatlıkla kendisine ulaşabiliyor olmamda en büyük avantajımdı. Evliliğimde yanlış giden durumları keşfetmemi ve düzeltmemi sağladı . Olaylara nasıl bakmam gerektiğini nasıl değerlendirmem gerektiğini öğretti . Çoğu şeyi toparladık ve baya bir yol ilerledik. Kendisine çok tesekkür ederim .

Default Avatar75
Oğuz T.
25 Ağustos 2021

Dokuz yaşında oğlum var. Her gün okuldan şimdi ne şikayet gelecek diye ödüm kopuyordu. Kavga etmek değil, konuşmak için bile arkadaşlarını hırpalıyormuş. Yerinde duramayıp koşuşturmasından öğretmeni çıldıracağım diyordu. Araştırmalar üzerine İrem Hanıma gittik. Kendisinin güler yüzlülüğü ve ilgisiyle çok fazla yol kattettik. Huzurlu günlerim var artık. Oğlum İrem Hanımı çok sevdi ve çok mutlu gidiyor seansa.

Avatar
H.G.
20 Ağustos 2021

Herkese merhabalar. Doğru yerdesiniz. Lütfen kendinizi ertelemeyin. Ben bu hayatı çok uzun zaman yaptım. Daha sonra Zeynep Usanmaz hocam ile tanışarak hayatıma yeni bir pencereden bakabilmeyi öğrendim. Yaptığım ve düşündüğüm şeylerin sebebini bilmemek ve sürekli kendimi suçlamak beni çok yıpratmıştı. Bunların altında yatan düşüncelerimi, anılarımı görmemi sağlayarak aslında bir anlamda yeni birey oluşturdu değerli hocam. Kendisine çok teşekkür ederim.

Avatar
Burcu
16 Ağustos 2021

Çift olarak evlilik öncesinde çok büyük problem yaşamaya başlamıştık artık birbirimize tahammül edememeye sürekli bağırmaya başlamıştık. ilişkimiz bitme noktasına gelmişti. işte bu süreçte bir destek bir uzman olsun dediğimizde biricik Tanem hocamızla tanıştık. kendisi hem bilgisi ve hem güleryüzü ile aslında ilişkide yaptığımız pek çok yanlışı görmemizi sağladı. şuan düğünümüze çok az bir süre kaldı ve bu süreci en sağlıklı şekilde yürütüyoruz. tanem hocamıza ve adım attığımız andan itibaren bizi hep sıcakkanlılıkla karşlayan ekibe çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Bahar özcirit
13 Ağustos 2021

Biz İrem hanıma tavsiye üzerine gittik kızım için anne baba ayrı kardeşi de yanında yoktu çok içe kapanik kimseyle konuşmaz okulda öğretmenleri ile bile iletişime geçmezdi. Uyku düzeni bozuktu İrem hanımla görüşmeye başladık kızım düzelmeye başladı ve o sıra kardeşi de geldi İrem hanım ikisi ile de ilgilenmeye başladı şuan görüşmeler bitti çocuklar normal hayatına döndü ve şuan da bn görüşmeye başladım İrem hanımla bireysel olarak bana da çocuklarıma da çok iyi geliyor kendimi ve çocuklarımı topladım.

Avatar
Rain
13 Ağustos 2021

Öncelikle diğer başarı yorumlarını okurken anımsıyorum kendimi acaba bende başarabilecek miyim? Başladığım bu yolculukta kafamda bir sürü soru işaretleri vardı hatta bu soruların cevaplarını çoktan, en başından vermiştim olumsuz, inanmayarak, her şeyin kötü gideceğine dair cevaplar. Bu durum beni fazlasıyla üzüyor, mutsuzluğu peşinsıra getiriyordu. Bunu kendime yapmak haksızlıktı bunu farkettiğim anda üzerine gitmek istiyor, değiştirmek istiyorum, dedim ve evliliğimin 3. haftasında araştırmaya başladım. Araştırmalarımı yaparken Filiz hocam ile karşılaştım, hocamın hakkında çok fazla araştırma yaptım aldığı eğitimler, yorumlar… bana güç veren o yorumlar bugün size güç versin diye yazıyorum. Öncelikle filiz hocam ile iyiki karşılaştım bana kendimi, potansiyelimi ve hayatımızda ki bir çok şeyde farkındalık yaratmamı sağladığı için çok teşekkür ediyorum, adım adım ilerledik ve süreçteki telkinleri söylemleri hep aklımdaydı her seanstaki başarı bi sonraki seansın başarısını doğurdu ve bu başarıların sonucunda isteğimize ulaşabildik sadece 2 seans sürdü arkadaşlar sadece 2.. Bu mutluluğu bizimle yaşayan hocama sevgi dolu öpücükler gönderiyorum. Ertelemeyin vazgeçmeyin üstüne gidin kendinize inanın inanmak başarmanın yarısıdır güçlü olun doğru rehber ile bu sorun kökten haloluncaktır.

Avatar
N. ş.
9 Ağustos 2021

Merhaba,
Kurumun ilgisi yaklaşımı tavrı çok güven verici. Özellikle Dr umuz İrem hanımdan çok memnunuz, kendisine çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
S…..A
9 Ağustos 2021

Merhaba. Ben Filiz hocamdan yardım aldım 4 yıllık evliyim. İyi ki onunla karşılaştım o olmasaydı sanki bu hastalığı yenemezdim. Bir sürü doktor gezdim ama filiz hocam gibi güler yüzlü birine rastlamadim onunla konuşmak bana o kdr iyi geliyor ki iyi ki onunla tanıştım. Ilk basta çok korkmuştum nasıl olacak acaba olacak mi diye ama onunla konuşmaya başladıktan sonra anladım ki olacak . Iyi ki varsınız filiz hanım. Herkese tavsiye ediyorum kesinlikle korkmayın.

Avatar
E.Ç
31 Temmuz 2021

Merhabalar ben filiz hocamdan hizmet aldım ama klinikte ki herkes o kadar iyi kibar ve saygılı ki oraya adım attığınızdan itibaren huzur buluyorsunuz ben filiz hocamla birlikte vajinismusu yendim hiç umudum yokken birden karşıma çıktı ve beni dünyanın bir ucundan alıp diğer ucuna bıraktı sanki o kadar mutluyum ki onu tanıdığım için onunla birşeyler paylaştığım için ertelemeyin bı an önce gidin ve başlayın hayat ertelemek için çok kısa filiz hocamın dediklerini yaptıktan ve birazda çabaladıktan sonra herşey kendiliginden olucak ağlamak yerine gülmeyi tercih edin mutlu olmayı hepimiz hak ediyoruz .

Avatar
Banu sultan şen
24 Temmuz 2021

Merhaba öncelikle girişten çıkışa kadar her zaman filiz hocam dahi cok ilgi alaka gösterildiginden dolayı cok teşekkür ederim daha önce başka yerlerde deneyimler yasamama rağmen buraya rahat ve güvenerek adım atabilirsiniz hayatınıza sihirli bir değnek dokunsun ve yolunuz iyiye çıksın istiyorsanız tamda gitmeniz gereken yer diyorum.

Avatar
G.P
10 Temmuz 2021

Merhaba Uzman birinden yardim almayi defalarca düşünsemde bir türlü buna cesaret edemedim bir sans eseri gidip gitmemekte kararsiz kalsamda kafamda milyonlarca sorularla beni karşılayan irem ayvaz hanıma çok teşekkür ederim.Hayatta en buyuk mutluluk sorgusuzca samimi bir sekilde seni dinleyen anlayan birinin olması sadece bir seasta bile yüreğime dokunarak kendimi bulmama yardımcı oldu iyiki tanıdım iyiki gelmişim dedirttiniz emeginize yüreğinize sağlık danışmanlarınız çok olsun

Avatar
N.
9 Temmuz 2021

Merhabalar, ben sınav sürecinde kendini kaybeden aile baskınların bıkmış herkesin isyankar dediği ama gerçekte yalnız hisseden biriydim. Kendimi bulamadım, kimseyle konuşamadım ta ki İrem hanımla tanışana kadar. Kendisi sınav sürecinde kendimi bulmama o kadar yardımcı oldu ki okul başarım ben fark etmeden geri geldi. Beni anladı dinledi ışık tuttu. Sınavımda ve hayatımda kendim olmamı sağladı. İyi ki tanışmışız İrem hocam size ne kadar teşekkür etsem az. Sürecimiz sonlansa da sizi görmek için daima misafiriniz olucam

Default Avatar75
Ece Ç.
1 Temmuz 2021

Merhaba ,benim 4 yaşındaki kızım hiç söz dinlemiyor,çok hırçın bir türlü başa çıkamıyoruz.internetten araştırırken sizleri buldum İrem hanım ile bu yola başladık herşey çok güzel gidiyor bizimde yanlışlarımızın olduğunu öğrendik çok kısa sürede değişimin farkına vardık.iyiki varsınız İrem hanım güler yüzünüz ve neşeniz bize pozitif bir enerji verdi.kızım her gün gelmek istiyor.sizleri tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Avatar
D.Ç.
30 Haziran 2021

Hayatımda aldığım en doğru kararlardan biri Filiz Hanımdan randevu almak oldu. Güler yüzü, yaklaşımı, size olan inancı, güven vermesi o kadar güzel ki. Her seans sonrası bilinçaltımdaki yapamayacağımı sandığım şeyleri başarırken buldum kendimi ve her seans sonrası kendime olan inancım daha da arttı. Vajinismus benim 2 yılımı çaldı. 2 yıl boyunca vajinismusu yenmiş kişilerin yorumlarını okudum ve o kadar uzak geliyordu ki bana bunları yazmak ama şimdi yazıyorum. Ekran başındaki arkadaşım seni çok iyi anlıyorum lütfen ama lütfen erteleme, erteleme ki şuan akıttığın göz yaşı sürecin sonunda sadece mutluluktan aksın. Filiz hocamın verdiği ödevleri yaptığınız ve emek verdiğiniz sürece vajinismus kısa sürede yenilebilir bir hastalık. Pes etmeyin tüm seanslara gidin inanın sürecin sonu çok güzel.
Danışma merkezindeki tüm çalışanların güler yüzü ve ilgisi için çok teşekkür ederim. Filiz Hocama ne kadar teşekkür etsem az kalır. İyi ki İyi ki Filiz Hocamızdan randevu almışız. Sadece cinsel anlamda değil her konudaki yaklaşımı, yardımı için minnettarım. Kalbimde yeri hep çok özel olacak.

Avatar
O.Ş.
22 Haziran 2021

Sınav sürecim ve kaygım o kadar yoğundu ki bu durum artık öfkeli birisi yapmıştı beni. Ailemle arkadaşlarımla aram bozulmuş sürekli düşünmekten derslerimden geri kalmıştım. Aklımdaki tek soru ya başarısız olursamdı. Annemde bu süreci farkederek destek almamı söylediğinde ve yaptığım araştırmalarda İrem hocamı buldum ve sürecim tamamen değişti. Kendisi bana bu konuda o kadar yardımcı oldu ki nasıl anlatacağımı nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum. Kendimi farketmemi, mesleğimi hedefimi farketmemi sağladı. İyiki varsınız İrem hocam, iyiki tanıştık

Avatar
G.Ö
14 Haziran 2021

Kızım yaşıtlarından daha gerideydi ve artık her sabah ağlayarak okula gitmek istemiyordu. Kendine olan güveni gitmişti, çok çekingen olmuştu gittikçe de kötüye gidiyordu. Bu noktada Banu Hocamla tanıştık. Disleksi hakkında bize bilgi ve tecrübelerini aktarırken aldığımız ram eğitiminin yanında kızımı destekleyici pek çok şey yaptı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Kocaeli Aile Danışma Merkezi Ekibi iyiki varsınız.

Avatar
Ö.S.
11 Haziran 2021

Uzun yıllardır süren birlikte büyüdüğümüz ve büyüttğümüz ilişkimiz bozulmaya birbirimizden uzaklaşmaya başlamıştık. İlk başta ikimizde asla hatalarımızı kabul etmedik ta kiiii Tanem Hocamızla tanışana kadar. Kendisine güler yüzü, bilgisi ve sıcak tavırları için minnettarız. Elimizden tutarak bizi o karanlık kuyudan çıkardı. Kocaeli Aile Danışma Merkezi Ekibine ve Tanem Hocamıza sonsuz teşekkürler.

Avatar
Sönmez akbalik
10 Haziran 2021

Merhabalar. Size burdan nasil teşekkür edeceğimi bilmiyorum İrem hanım. Sizin sayenizde çocuklarımla çok daha iyi iletişim kurmayı öğrendim. İyiki varsınız. Sizin sayenizde benimde kendime olan öz güvenim arttı pozitif düşünüp hala sağlıklı bir hayat sürüyorum Allah sizlerden razı olsun iyiki varsınız. İyiki

Avatar
E.
4 Mayıs 2021

17 yaşındaki kızım için gitmiştik. odasından hiç çıkmaz bizimle hiç iletişime geçmez kendini bizden çok soyutlardı. İrem hocama gittiğimiz ilk haftadan kızımda değişimler olmaya başladı. bizimle daha sık vakit geçirmeye ve sohbetlerimizi dahil olmaya başladı İrem hocamıza çok teşekkür ediyorum kızımla ve bizimle çok güzel ilgilendi güler yüzüyle ve bilgilerini aktarım şekliyle kızımın kendini farketmesini sağlayarak, özgüvenini yüksellti. ailem adını kendisine çok teşekkür ediyorum çevremdeki herkese de tavsiye edicen gerçekten çok sıcak kanlı ve güler yüzlü birisi. Sürecimiz bitse bile ayda bir yine de gitmeyi düşünüyoruz.

Avatar
Kadriye İşik
4 Mayıs 2021

Psikolog İrem Ayvaz’a 15 yaşındaki kız torunumu götürdük. Çocukla okadar güzel iletişim kurdu ki torunum İrem abla diyecek kadar yakın hisseti kendine. Okula gitmek, sınavlara girmek istemiyordu. Birkaç seansta sınavlara girmeyi kabul etti ve başardı. Güzel notlar aldi. Daha kat etmemiz gereken uzun bir yol var. İyiki varsın İREM AYVAZ

Default Avatar75
C. Boz
4 Mayıs 2021

Filiz hanımla tanıştığım günden beri hayatımda olumlu anlamda çok şey değişti. İlk olarak Filiz Hanımın da dediği kendimi okumayı öğrendim. Ben bu hayattan ne istiyorum ne bekliyorum? Gerçek anlamda kendimi önemsemeye ve sevmeye başladım. Kendime güvenimin arttığını ve çok daha huzurlu olduğumu hissediyorum.
Dostane ve içten yaklaşımıyla bana hayatımda yep yeni bir kapı açan her görüşme sonrasında bana kendimi biraz daha güçlü hissettiren Filiz hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum . İyi ki sizi tanıdım.Yolunu kaybeden herkesin yolunun Filiz hocamla kesişmesini dilerim :)

Avatar
E.D.A
8 Nisan 2021

Hayatıma dokunan, anlamlandıran ve ilerleyeceğim yola ışık tutan Filiz GÖÇER ÖZSOY’A sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum… İyi ki yolumuz kesişmiş ve bambaşka bir pencereden hayatımı analiz edip, şimdiyi anlamlandırmanın yollarına o ilk adımı atmışım… İlk geldiğim andaki tedirginlik hali;yerine gerçekten kendini seven,suçlamayan,daha iyi tanıyan ve inanan bir hale büründü… Ve biliyorum ki artık bana verdiğiniz bu aslında elimde olan anahtarla kapıları daha zorlanmadan açıcam…En büyük kazancımın da; hayatına değidiğim insanlar ve özellikle de evladıma karşı öğrendiklerim olduğunu düşünüyorum

Avatar
Ulya Tutar
8 Nisan 2021

Merhaba, kendimle ve evliliğimle ilgili sorunlarım vardı, artık dayanamayacak noktaya geldiğimde de net üzerinden danışman arayışına girdim, Kıymetli Filiz Hocam\’ı görüp karar verdim gitmeye ve iyi ki gitmişim diyorum her seferinde. Bana kattığı güzel tavsiyeler, bilgiler bi yana dursun kendisi çokça kibar, anlayışlı, güvenilir, sıcak kanlı ve güler yüzlü bir hoca. Çocukluğumla ilgili travmalarımı ve evliliğimle ilgili problemlerimi çözme konusunda oldukça özverili davranıp yardımcı oluyor, her seansta çok memnun kalıyorum. Bana çok iyi geliyor, daha da gelecek buna gönülden inanıyorum. Kendimi keşfetme yolunda bana rehber olduğu için kendisine minnettarım. Bu kurumdaki herkes çok kibar, güler yüzlü ve ilgili hepsine çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
Anonim
8 Nisan 2021

7 aydır evliyim ve vajinismus hastasıydım. İnternetten araştırırken Filiz hocamıza rastladım. Yorumları araştırırken danışanlarından çok güzel cevaplar gelmiş ve bu beni aşırı umutlandırdı. Randevuyu alıp gittiğimizde sadece ilk seansta bile bana bir şeyleri başarabilirim hissini verdi. Aylardır yapmaya korktuğum, kendimi geri çektiğim anların aslında kafamda büyütüp kurgulaştırdığımı fark ettim. Sadece Filiz hocamın verdiği egzersizlere yoğunlaşıp 4. Seansta sonuca ulaştık. Tek bir hastalık için değil evliliğimiz hakkında bulunduğu tavsiyeler bile bizim bakış açımızı çok değiştirdi. Böyle güzel bir insanla tanıştığımız için eşimde, bende çok mutluyuz.

Avatar
I,K
8 Nisan 2021

Vajinismus için bir terapist arıyordum ve internette gezinirken Filiz Hanıma rastladım. Bir cesaret arayıp randevu aldım. 2 yıldır evliydim ve bu zamana kadar hep ertelemiştim. İlk randevudan sonra eşimle birlikte gerçekten bu sorunu aşabileceğimize inandık ve öyle de oldu. Filiz Hanım bizi öylesine etkilemişti ki, seanslardan sonra bile bizimleydi sanki. Sesi hep kulaklarımdaydı. Verdiği çalışmalar ve telkinler ile olmaz dediğim şeyleri bir bir aştım. Aslında vajinismus tedavisi ile birlikte hayata bakış açım değişti. Bu sorunu yaşayan kişilere ertelemeden uzman kişilerden destek almalarını öneriyorum. Öncelikle Filiz Hanıma ve ofisteki herkese çok teşekkür ediyorum. Iyi ki varsınız.

Avatar
Yeliz ÖZTÜRK
12 Mart 2021

İsmim Yeliz. Kendimi ve ismimi Tanem Hanımla tanışmamı gururla dile getiriyorum. Çocuk olduğum zamanlarda hiç büyüyeceğimı düşünmezdim şu an 22 yaşındayım ve ben, yeniden doğdum. Öncelikle kendime sonra da Kocaeli Aile Danışmanlığı Merkezine üyelerine yürekten minnettarım. Kendimi aradım buldum ve o kadar varlığımdan mutluyum ki güneşin sımsıcak içimizi ısıtması gibi. İyi ki iyi ki kocaeli deyim iyi ki Tanem Hanım la tanıştım iyi ki çocukken o travmaları yaşadım. Özgürce şunu söylemeliyim ki ben varım varolmaya devam edicem ve şu anım için teşekkür ederim. Sizleri çok seviyorum..

Avatar
Çağlar Kantarcıoğlu
24 Şubat 2021

Merhaba, 12 yaşındaki oğlum için ekran bağımlılığı ve ergenliğe geçiş için bir danışman arayisindaydim internet üzerinden buldugum bu kurum ve İrem AYVAZ hocamızla tanışmamız bize anne oğul olarak bambaşka kapılar açtı ne mutlu sizi tanıdım ve bizi dinlediniz çok sağolun

Avatar
Dilek
5 Şubat 2021

Kasım ayınının sonunda erkek arkadaşım tarafından terkedildim ve depresyona girdim. Daha önce de benzer bir olayı ağır geçirdiğim için bir uzmandan yardım almak için araştırırken Filiz hanımı buldum. Uzmanlığının özellikle yetişkinler için olması tercih nedenlerimden biri oldu. Ilk görüşmeden itibaren güler yüzü ile bana güven vermesi devamlılığım konusunda büyük önem taşıdı. Olaylara bakış açımı değiştirmek , olumsuz duygularımla yüzleşerek kabul edip kendimi özgürleştirmek gibi birçok konuda farkındalığımı arttırdığı için Filiz hanıma çok teşekkür ederim.

Avatar
Şevki Şen
30 Ocak 2021

Ailemle yaşadığımız konuların yarattığı sıkıntıların inanın haddi hesabın yoktu öyleki bir çok konu yüzünden birbirimizi asla affetmeyiceğimizi sanıyorduk o zaman bundan emindik de. Taki artık çok büyük bir yaşadığımız tartışmadan sonra babamın o muazzam insandan ailemiz için randevu alması ile bir daha asla eskisi gibi olmadı kimse Filiz Özsoy Ben 16 yaşında ergenlik döneminde bir çoçuğum ve sevgili anneler babalar çocuğunuzla hiç bir sıkıntınız olmadığını düşünüyorsanız bile Lütfen bir danışmana mutlaka götürün, inanın ergenlik döneminde bir gencin danışan gibi aklı başında ve karşısındaki gencin dilinden konuşmayı bilen birinin ona vericeği bazı önerilerin faydasınısı mutlaka görüceksiniz. Burda durup saatlerce Filiz hanımı ve kliniği öve bilirim o bile az kalır gerçi, o zaman o güler yüzü ile bir çok akrabamdan daha çok yakın gördüğüm dünya tatlısı çalışanlarınla ve bu yolda bize müthiş yoldaşlık yapan sayın Filiz Özsoy a sonsuz teşekkürlerimi ve sevgililerimi yolluyorum. (Bekle beni Akdeniz Üniversitesi Psikoloji bölümü için artık biri daha var.)

Avatar
r.
15 Ocak 2021

Vajinusmus sebebiyle eşimle beraber olamıyordum. Problemi 3,5 yıldır kendimiz yenmeye çalıştık. Ama bu neredeyse imkansızdı. Eşim surekli tek basimiza asamayacagimizi uzman birinden destek almamiz gerektiğini söylüyordu. Kendimi olmayacağına o kadar inandirdimki surekli teklifini reddediyordum. Zaman icerisinde eşimle birbirimizden soğudumuzu farkettim. Üniversite kazanıp ayni evi paylaşan iki arkadaş gibiydik . Yüzeysel anlamda birbirimizi tatmin ediyorduk ama mutlu değildik. Artik bu durumdan bende sikilmaya başlayınca internetten araştırma yapmaya başladım. Ertelediğim ve çekindiğim o tedavi sürecine araştırmalarım sonucu bulduğum Filiz Hanım ile birlikte girdim .Ilk randevuya giderken kendime olan inancım yoktu. Surekli eşime bosuna gittigimizi bunun bir işe yaramayacağını söylüyordum. Eşim ise en azindan denememiz gerektirdiğini söylüyordu. Ilk 2 seansta ne kadar yanıldığımı anladim. Filiz Hanim kendime olan inancimi yerine getirmeye baslamisti bile. Benim bu sureci atlatabilecegime dair bakışları ve davranışları guven verdi. Her seansta sabırlı ve sonuç odaklı dusunmememiz gerektiğini söyledi. Bunca zaman bildiğimiz bütün bilgilerin ne kadar yanlis olduğunu farketmemizi sağladı. Çaresizce bilgisayarin basinda vajinusmus hikayeleri okurken kendimi başarı hikayesi yazarken buldum. Canim Filim Hanım kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalir . Onun sayesinde kendime olan inancım,cesaretim ,hayata bakış açım, eşime olan davranışlarım değişti. 4 seansta vajinusmus olmaktan kurtardi. Esim ile 10 sene sonra evlenmiştik. Birbirimize kavuştuk derken bu hastalık 3,5 sene daha kavusmamizi engellemisti. Ama artik biz o engelleri Filiz Hanım sayesinde aştık ve esimle birbirimize kavustuk. Bizi kavuşturan Filiz Hanıma ve bu imkânı sağlayan Kocaeli Aile Danışmanlığına sonsuz teşekkür ediyorum.

Avatar
i.f.
4 Ocak 2021

Merhabalar, çift olarak boşanmanın eşiğine gelmiş ve birbirimize tahammülümüz kalmamış durumdaydık. Birbirimizi sevsek te artık sürekli kavga ediyor, yan yana durmak bile istemiyorduk. Bir uzman desteği almak istedik ve Tanem hanımla tanıştık. Bizim için kabullenmesi zor kendimizde suç bulmak daha zor oldu ama şuan ilişkimiz ve kendi ruh sağlığımız düzeldi. Güleryüzlülüğü ile daima destek ve bilgisi ile yol gösterici oldu. Kendisine ve tüm ekibe bizlere yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Avatar
Ş.Y.
31 Aralık 2020

5 aydır evliyiz vajinismus olduğumu fark ettim 2 doktora gittik defalarca hiç bir şekilde sonuç alamadık. İnternette araştırmalar sonucu Kocaeli aile danışmanlığı merkezi Filiz hocamız karşımıza çıktı randevumuzu aldık tabi yine umudumuz bitik bir şekilde ne olucak nasıl olucak düşüncesiyle gittik. Filiz hocamın vermiş olduğu bütün egzersizleri yerine getirerek 3 seansta vajinismusu yendim eğer ben yaptıysam bunu herkes yapabilir kendinize inanın ve güvenin.

Avatar
C.D.
26 Aralık 2020

Eşim ve ben tıp hekimleri olmamıza rağmen vajinismus sorunuyla karşı karşıya kaldık. Hekim olmamıza rağmen diyorum çünkü biz bu tarz konuların eğitimini aldık yeteri kadar bilgimiz var bu sorunun ne olduğuna nasıl tedavi edildiğine dair. Evliliğimizin çok başında kendimizce birkaç şey denedik ama tam bir birliktelik yaşayamadık. Profesyonel destek almaya 1.aydan sonra karar verebildik. Zor da olsa çok doğru bir karar olduğunu Filiz hanım ile tanışınca anladık. Her görüşme sadece cinsel terapi üzerine olmadı aile bağlarımızı, birlikteliğimizi güçlendirmek adına da çok güzel öğütler edindik. Bilinç altımızın bize neler yapabildiğini öğrendik. Sadece 3 görüşme sonunda biz hazzı ve mutluluğu ile çok güzel bir gün geçirdik. Filiz hanıma ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Z. C. G.
25 Aralık 2020

Eşimle yaşadığımız sorunlar artık dayanılmaz kendimizin çözemeyeceği bir hale gelmişti İnternetten yaptığım araştırma ile aile danışmanlığı merkezine ulaştım randevu için bile konuşurken beni içtenlikle yönlendiren Yaren hanım ve İrem hanıma ayrıca teşekkür ederken güleryüzü ve sabrı ile bize destek olan bana insan olduğumu aslında hayatın eleştiriden ibaret olmadığını hissettiren Çiğdem hanıma teşekkür ederim not karşımdaki insan ne kadar tahrik edici olsada iğneleyici sözler kullanmıyorm özüme döndürdüğünüz için sonsuz teşekkürler…

Avatar
d.Ş
23 Aralık 2020

Merhabalar, ailece oğlumun ergen döneminde büyük sıkıntılar yaşamaya başlamıştık. Hem okul hem evde gittikçe uzaklaştı bizden. Bu süreçte araştırmalarımız üzerine İrem hocamızla tanıştık. Oğluma ve bize güleryüzü ve bilgisiyle bu süreçte çok yardımcı oldu. oğlum doğru ders çalışmayı öğrenerek kendisini buldu, özgüveni yerine geldi. İrem hocama ve ekibinize çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
İ.S
19 Aralık 2020

Merhaba arkadaşlar ben 4,5 yıldır vajinusmus hastasıydım hayatın koşuşturmasından eşimle hep bu durumu geçiştirdik bir gün olur dedik sevgimizin aşkımızın önüne geçmez dedik öyle değil arkadaşlar inanın zaman geçtikçe yaş aldıkça düşünceler o kadar çok değişiyo ki yıpranıyorsunuz haberiniz yok bu durum bekletmeyi çok sever buna yenilmeyin en başından doğru kisi dogru tedavi bulun çok şükür ben buldum o kadar kısa zamanda Sevgili Filiz hocamın desteği ile çözdüm ki dönüp kendime dedim bunca yıl sacma sapan kafamda urettigim korkunc sandigim bu durum bu kadar basitmiydi evet gercekten basit ! ve ben burayı tesadüf buldum iyi ki de bulmuşum o kadar sıcak temiz ortam ki alışıveriyorsunuz hemen ve biran önce diğer seansim gelsin istiyorsunuz Sevgili Filiz Hocam sizin güleryüzluluğunuz tatli diliniz zaten bizi bu kadar cesaretlendirdi hersey icin tesekkur ederim ben başardım arkadaslar sizde basarirsiniz zor olan hiç birsey yok inanmak ve kendinizi güven ellere bırakmak gerisi geliyor umarım bu yazım okuyanlara bir ışık olur insallah

Avatar
Duygu Kutucu
15 Aralık 2020

Merhaba
Kurumunuzdan Tanem Hanımdan oğlum için destek aldık çok memnun kaldık herkese şiddetle öneriyorum gerçekten çok iyidi. Tüm yakın çevreme öneriyorum

Avatar
Es.
10 Aralık 2020

Eşimle ilgili olan tüm problemlerimde çok yardımcı oldu sevgili Filiz hocam. Hem bilgisi hem cana yakınlığı ile bu konuya karşı olan eşim bile severek gidiyordu. Kendisine çok teşekkür ederiz. İyiki tanışmışız.

Avatar
g.k.
4 Aralık 2020

3 yaşında bir oğlum var. yemek seçmesi, verdiğim yemekleri reddetmesi artık büyük bir problem olmuştu. çıldırmak üzereydim ne yapacağımı bilmiyordum. İnternette araştırıken irem hanımı gördüm. bize göstermiş olduğu ilgi ve sabır için çok teşekkür ediyorum. seansların sonucunda çözüme kavuştuk. beni büyük bir dertten kurtardı. İrem hanıma ve bütün ekibine teşekkürler

Avatar
Zuhal Kaynak
4 Aralık 2020

Çok çetrefilli süreçlerden geçtiğim zamanlarda başvurduğum merkezinizden değerli Filiz Özsoy hocamın şahsıma katkılarını kelimelerle ifade edemem.
Bana ayağa kalkmayı, yürümeyi, koşmayı, Konuşmayı, ağlamayı, gülmeyi, kabullenmeyi, yeniden başlayabilmem için gereken gücü verdiği için ne kadar teşekkür etsem az gelir.
Anlayışlı güler yüzlü personelinize ayrıca teşekkür ederim.

Avatar
Şeyda G.
1 Aralık 2020

Eşimde olan öfke kontrolü sorunu yüzünden birbirimizden çok uzaklaşmıştık. Ne anlatsam sürekli sinirlenerek cevaplar veriyordu. Sonrasında özür de dilese bir anlamı kalmıyor tabiki. Daha sonra bir destek alması gerektiğini düşünerek internetten araştırdım. Tanem hanımdan randevu aldım. Bu süreçte ona destek olabilmek adına seanslara çift olarak gittik. Tanem hanımın sabrı ve güler yüzü bize çok iyi geldi. bize yaptığı yönlendirmelerle sıkıntılı dönemi atlattık. Artık her şey daha iyi. Her şey için çok teşekkürler

Avatar
b.ü.
2 Kasım 2020

çocuğum hiç konuşmuyordu ve biz bunu çekingenlik olarak düşünmüştük. okul hayatında zorluk yaşamaya başladığında tavsiye üzerine kocaeli aile danışma merkezi ekibi ve biricik tanem hocamızla tanıştık. çok teşekkür ederiz. çocuğum çok daha iyii

Default Avatar75
H.S
24 Ekim 2020

Tesadüfen, iyi bir terapist araştırırken karşıma çıkan bir kurum ve iyi ki, iyi ki tanışmışım dediğim çok saygıdeğer Filiz Özsoy. Daha ilk seansımda yıllardır nedenini anlayamadığım bir sorunumu farketmemi sağladı. Sayesinde kendimle alakalı birçok konuda yüzleştim, farkettim, kendimi değiştirmeye çabaladım ve hala çalışıyorum. Şu ana kadar olaylara ve kendime hiç bakmadığım bir açıdan bakmamı sağladığı ve yol gösterdiği için çok teşekkür ederim. Bir çok şeyde rehberim oldu. Kurumdaki herkese güleryüzleri ve samimiyetleri için de ayrıca teşekkür ederim. İhtiyacım olduğunda orada olduğunuzu bilmek harika bir duygu. Tekrar tekrar görüşmek üzere :)

Avatar
Fa.E.
20 Ekim 2020

Oğlum 6 yaşında ve konuşmakta kalabalık içine çıkmakta çok zorluk çekiyordu hep ağlıyor bizlere vuruyordu. Ne denediysek olmadı daha da öfkelendi en sonunda tavsiye ile tanem bircan hoca ile tanıştık. hem çocuğuma hemde bize yardımcı oldu. meğer ne kadar yanlış davranıyormuşuz. çok teşekkür ederi.

Default Avatar75
M.A
17 Ekim 2020

Merhabalar 9aylık evliyim.Vajinusmus problemimiz vardı sevgili filiz hocam sayesinde 3 seansta başardım evet basardım arkadaslar korkacak hiçbirşey yok. Ben başardıysam eger herkes başarır yeterki isteyin ve ertelemeyin en büyük hatanız ertelemek olacaktır. Vajinusmus problemi olan ve yeni evlenecek olan herkese şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca Filiz hocama çok teşekkür ediyorum hiç bıkmadan usanmadan Güler yüzüyle hep destekçim oldu.

Avatar
B.B.A
13 Ekim 2020

Pandemi süreci sonrasında eşim ile anlaşamadığımızı ve bunu çözmemiz gerektiğini farkettik. Sürekli kavga etmeye başladığımızda bir uzmana danışmak için araştırma yaptık ve tanem hanım ile tanıştık. Hem kendi gelişimimize hemde ilişkimizi düzeltmemize çok yardımcı ve destekçi oldu. çok teşekkür ederiz.

Avatar
R.F.
2 Ekim 2020

Yaşadığım yalnızlık duygusundan kurtulmak benim için çok zordu ve hayatımı gün geçtikçe daha da kötü etkiliyordu. Araştırma yaparken kocaeli aile danışma merkezinin güler yüzlü ekibiyle ve bu duygudan kurtulmamı sağlayan tanem bircan hoca ile tanıştım. kendimi fark etmemi sağladı. çok teşekkkr ederim

Avatar
murat C.
12 Eylül 2020

Pandemi sürecinde evde kaldığım süreçte kendimi iyice kaybetmiştim. Arkadaşımın tavsiyesi ile tanem hanımla tanıştım. Aslında kendimde alıştığım noktaların iç dünyamın yansıması olarak beni yıprattığını farketmemi sağladı. YArdımları ve güler yüzü için kendisine çok teşekkür edrim.

Avatar
Y.ö
2 Eylül 2020

Sadece internetten tesadüfen aradığım kurumumunuza ve Filiz hanıma çok teşekkür ederim. Düğün günün den bu yana yaşadığımız problemleri bir türlu çözüm bulamayıp her geçen gün büyüyen sorunlarımıza Filiz hanım sayesinde çok farklı bakmayı öğrendim. Birlikte geçirdiğimiz seanslarımızda beni o kadar samimi icten dinledi ki bütün öfkemi üzüntümü bambaşka yöne götürdü. Beni herseyin çözümü olacağına inandırdı. Hiç zaman kaybetmeden küçük problemleri dağ gibi buyutmeden herseyin en başındayken hatta probleminiz yokken bile kapısını çalın. Daha çok mutlu olmak için. Bir çoğumuzun ihtiyacı var. Çok tesekkür ederim Filiz Özsoy hanım.

Default Avatar75
a.o.
29 Ağustos 2020

Danışmanınız sizi anlamalı, sizden biri olmalı, sorunlarınızı önemsemeli, size değerli olduğunuzu ve sorununuzla baş edebilecek gücün sizde olduğunu hisstettirmeli size..
2015 yılından beri vajinusmus hastalığı ile yaşadım evet hastalık diyorum çünkü bu bir hastalıktı bunu Filiz hanım ile tanışınca öğrendim önce kabul ettim hastalığımı ve iyileşmek istedim ve de iyileştim..
ne olur çekinmeyin yıpratmayın kendinizi evet evlilik cinsellikten ibaret değil ama eşimle bunu aşamadık yıllarca, paylaştığımız bir çok güzel şey oldu ama bu da evliliğin bir parçasıydı etraftaki insanlar için değil kendimiz için olmalıydı.
çok araştırdım gittiğim doktor da oldu ama dedim ya en başta yaklaşım çok önemli öyle böyle derken 5 yıl geçti, tesadüf internette ararken bir de o kadar pahalı ki pek çok yer neyse denk geldim KOCAELİ AİLE DAYANIŞMA MERKEZİNE Filiz hanıma randevu verdiler bu arada telefonda görüştüğüm hanımefendi o kadar kibardı ki, ön bir konuşma yaptık sorunu sordu vajinusmus derken o kadar utandım ki sonra o naif tepkisi ile kendimi rahat hissettim ve ilk randevu ile tanışma fırsatı buldum daha ilk seansda size yemin debilirim o kadar rahatladım ki tamam dedim bu olacak sonra 2. seans sonra 3. seans yılmadık pes etmedik verilen görevleri yerine getirdik ve 4. seans da başarmış sayılırdık görevler tamamlanmıştı artık görev olarak değil kendiliğinden yapmalıydık bunun için son bir seans daha istedi başardıktan sonrasını da konuşmak için ama araya corona girdi gidemedik. ama o arada verdiği görevlerden yola çıkarak bayağı yol katettik ve artık korkularım bitmiş kaygılarım yok olmuştu hepsi Filiz hanım sayesinde minnetarım..
yazımı okuyorsanız ne olur gidin tanışın Filiz hanım ile çekmeyin artık bu korkuyu çevre baskısını inanın biz başardıktan sonra biz diyorum çünkü bu sadece sizin hastalığınız değil karşılıklı bir durum eşinizle, evet başardıktan sonra istiyorum ki kimse yaşamasın bunu bu durumda olan herkes mutlaka tanısın Filiz hanımı umarım herkes okur çekinmeyin inanın kendinize yapabileceğinize inanın BENİM BAŞARIM İNANMAKLA BAŞLADI…

Avatar
S.C.
24 Ağustos 2020

9 yaşındaki çocuğumda dikkat eksikliği ve hiperaktivite belirtileri vardı. okuluna bizlere arkadaşlarına odaklanmakta kendini geliştirmekte zorluk yaşıyordu. bir arkadaşımızın tavsşyesi üzerine Tanem hanımla tanıştık ve çocuğumun değişimini daha ilk görüşmede görmeye başladık. gün geçtikçe çok daha iyiye gittik. Tanem hanıma ve ekinizie çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Xyz
13 Ağustos 2020

Filiz hanım gerçekten çok profesyonel evliliğimizi 1,5 sene geçmişti ama yatak odasında çok problemimiz vardı maketlerle 10adımda sorunumuza çözüm buldu gerçekten bilinç altıma işledi. Ben hep vajinismus olamam açık giyinen alkol kullanan erkek arkadaşı dostum çok var diye düşünüp zaman kaybetmişim ilk önce kabul etmeliymişim sonra kendimi filiz hanıma bıraktım herşey için teşekkürler

Avatar
Hanife
8 Ağustos 2020

Merhabalar ben 8 yıllık evli biri olarak yıllarca vajinismusla uğraştım gitmediğim doktor kalmadı artık tamamen umudumu yitirdigimde intertten aracalığıyla filiz hanımla tanıştım ve hayallerimin kahramanı oldu. gerçekten güler yüzü tatlı dili ile bana öz güvenimi yeniden kazandırdı filiz hanim sayesinde vajinismustan kurtuldum. Burdan benim gibi olan kadınlara sesleniyorum lutfen sizde vajinusmusu ertelemeyin ben gittim başardım ve eminim sizde basacaraksiniz sadce inanın. Filiz hanıma ömür boyu minnettar kalıcam beni vajinusmustan kurtardığı için saygılarımla..

Avatar
Faruk A.
5 Ağustos 2020

Herkese merhaba. takıntılarım çok üst düzeydeydi ve günlük yaşantımı etkilemeye başlamıştı. çok mutsuz ve kendimden hiç memnun değildim. araştırarak sayın tanem bircan hanımefendiyi buldum. takıntılarım konusunda bana yol gösterici olarak hayatımın düzene girmesidne kendimi bulmamda yardımcı oldu. herşey için çok teşekkür ederim

Avatar
Z.E.
22 Temmuz 2020

yeni evli olan bir çiftiz ve vajinusmus konusunda çok çare denedik. Artık umutsuzluğu kapıldığımız anda Filiz Özsoy hanım karşımıza çıktı, iyikide çıktı. Bizleri anlayarak,bilgisi ile yol göstererk çok kısa bir zamanda çözüme ulaştık. Çok teşekkür ederiz umutsuzluğumuza ışık oldunuz.

Avatar
E.Ş.
20 Temmuz 2020

Eşimle evlendiğimiz gğnden beri dış etkenler yüzünden huzurumuz yoktu. Öfke sorunları ve anlaşmalıklarımız giderek çoğaldı. Tanem hocamızla bu süreçte tanıştık. Evliliğimize kişiliğime çok etkisi oldu. Şuan tüm sorunlarımız çözüldü eşimle birbirimizi tekrar bulduk. Tanem Hanıma ve tüm ekibe çok teşekkür edeiz.

Avatar
Buse D.
16 Temmuz 2020

Kardeşim lise çağında ve öfkesi, özgürlük isteği çok yüksekti. Okulda sorun yaşamaya başlayınca danışmanlık için Sevgili Tanem hocamızı tavsiye üzerine bulduk ve kardeşime yol gösterici, bir destek sağladı. İlk görüşmede bile değişimi aile olarak gördük. Her şey için çok teşekkür ederiz Tanem hanım ve Kocaeli aile danışma merkezine.

Avatar
G.A
10 Temmuz 2020

Ben 3 aylık evliydim.Internetten arastirdigimda vajinusmus oldugumu ögrendim.Ve arayısta bulundum.Çok şükür ki internetten Kocaeli aile danışma merkezini buldum.Filiz Özsoy hocam sayesinde verdigi egzersizlerle ve terapilerle bu sorunu çözdük.Filiz hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.Sızlere tavsiyem seanslariniza duzenli gitmek ve verilen ödevleri yapmak.Vakit kaybederek kendinizi yıpratmayın.Doğru adrese giderek (Filiz Özsoy) sorununuzdan kurtulun.Sevgilerle…

Avatar
Hülya D.
7 Temmuz 2020

Evliliğimiz çok güzel ilerlerken çocuğumuz olduktan sonra eşimle bibirimizden uzaklaştık.Tek odak noktamızı çocuğumuz yaptık ve ilgisizleştik. bu durum beni çok üzüyordu ve danışmanlık için kurum ararken tavsiye üzerine kocaeli aile danışma merkezi ekibi ile tanıştım. Filiz hanımın yardımları ve doğru şekilde yönlenbdşrmelerş ile eşimle birbirimizi tekrar bulduk. Çok teşekkür ederiz.

Avatar
I.Y
7 Temmuz 2020

Evlilik yolunda yaşadığımız sıkıntılar bizleri çok yıpratmış ve birbirimizden uzaklaştırmıştı. bir arkadaşımızın tavsiyesi ile biraz çekinerek geldiğimiz bu kurumda sevgili Tanem Bircan hocamız sıkıntılarımızı atmamızda bizlere çok yardımcı oldu. Tekrar kendimizi, ilişkimizi bulmamızı sağladı. Tüm ekibinize çok teşekkür ederiz.

Avatar
K. T.
7 Temmuz 2020

Merhabalar öncelikle 3 yıllık evliyiz ve vajinismus problemimiz vardı. Filiz hoca sayesinde kademe kademe tüm sorun ve problemlerimizi çözerek sonuca ulaştık. Hem vajinusmus problemimiz de hemde hayatta karsımıza çıkan sorun ve dertlerle ilgili vermiş oldugu öneri ve bilgilerle bize bambaşka yollar açan bizi aydınlatan ve ailemizden biri olan FİLİZ ÖZSOY hocamız ve Kocaeli Aile Danışma Merkezi çalısanlarına çok tesekkür ediyorum. Yeni evlenen, evlenecek olan, vajinismus problemi olan herkese siddetle tavsiye ederim. Herkes çekinmeden gitmeli ve yanlış bildiği birçok şeyin doğrusunu öğrenmeli….

Avatar
K……ç…….
10 Mart 2020

3 yıldır vajinismus korkumu yenmenin tamamen kendi elimde olduğunu filiz özsoy hocam sayesinde öğrendim ve başardım.Bu sürecin beni yormaması ve her seanstan sonra istikrarlı bir şekilde uygulamalara devam ederek başardığımı görmek harika bir duygu ve özgüven getirdiğini farkettim.Tek pişmanlığım keşke daha önce gelseydim demek oldu.Bu kadar basit bir olayı 3 yıl boyunca dert edinmek cahillikmiş.Filiz özsoy hocam sayesinde hem kişisel hem ikili ilişkilerde de nasıl davranmam gerektiğini öğrendim.Canım filiz hocamında dediği gibi artık tek bir kanal yok ikinci bir kanal daha var :))

Default Avatar75
D.s
3 Mart 2020

Merhaba yorumumu okuyan arkadaşlar Ben 18 yıllık evliyim vajinismus hastasıyım hastasıydım tedavi için bana en yakın kendi şehrim dışında Tedavi Merkezi arıyordum çünkü kendi şehrimde tanınırım korkusu vardı ve Kocaeli aile danışma merkezini buldum Sevgili Hocam Filiz Özsoy kendisi hakkında araştırma yaptım aldığı eğitimler dikkatimi çekti ve güvenerek randevu aldım o gece heyecan ve stresten uyuyamadım sanki ameliyat olacakmışım hissi vardı ve Ertesi sabah eşimle birlikte gittik karşımda gayet sıcak samimi Filiz Özsoy vardı seansa başlarken daha güven hissi verdi ve bana dedi ki bu bir rahatsızlık ve çaresi çözümü var işte bu cümle benim kafamda bir aydınlanma sağladı olabilir diye demeye başladım verdiği egzersizler terapiler kişiye özel seçeneklerle 4 seansın sonunda çözüme ulaştık ve ben kurtuldum adres çok doğruydu %100 çözüm slogan bu hiç vakit kaybetmeden lütfen benim durumumda olanlar Siz de gelin ve kurtulun

Default Avatar75
İrem Kurt
22 Şubat 2020

Kendi iç dünyamda yaşadığım ve beni yiyip bitiren sorunlarım için bir yardım arayışına girdiğimde tanıştım Tanem Hanımla. İlk başta yaşının benden küçük olması ve daha genç bir danışman olması beni tedirgin etse de ne kadar yanıldığımı süreç içerisinde gördüm. Şuan daha mutlu ve bilinçli birisi oldum. Kendisine beni hayata tekrar bağladığı için çok teşekkür ederim.

Avatar
Bilge Öz
18 Şubat 2020

Merhaba, 24 yaşında 1 yıllık evliliğe sahip genç bir çiftiz. Dışarıdan görünen bizlere kolay gelen şeylerin aynı çatı altında aslında öyle olmadığını gördük. Eşimle sürekli çatışma halnde olduğumuz için kurumunuza başvurduk ve Tanem Bircan hanımefendiyle tanıştık. Kendisnin yardım ve desteği ile şuan evliliğimiz çok daha sağlıklı. Kendilerine ve güleryüzlü ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Tuba Demir
13 Şubat 2020

Oğlumda öğrenme güçlüğü vardı ve araştırmalarımız sonucunda Banu Hanımla tanıştık. Oğlum kimseyle yalnız kalmazken onunla olmaktan çok mutluydu. Bir kaç test sonucunda dikkat eksikliği çıktı oğlumda ve bu yolda bizlere çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ederiz. Oğlumun sürekli bağırmalarından rahatsız olmayan onu eğlendiren güler yüzlü ofis arkadaşlarına da çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
S.G.
11 Şubat 2020

Yaşadığım vajınusmus problemi yüzünden kurumunuza başvurmuştuk. Süreç uzadıkça bunun sebebinin para kaynaklı olduğunu düşünmüştük ancak çok yanılmışız. Her çiftte aynı sürede çözüme kavuşmasını düşünmek yaptığımız ilk yanılgıydı. Egzersizlerle ve Filiz Hanım’ın sonsuz desteği ile bu süreci çok güzel bir şekilde sonlandırdık. Bizleri güler yüzle karşılayıp ağırlayan ekibinize de çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
T.K.
6 Şubat 2020

4 aydır yaşadığım cinsel rahatsızlığım yüzünden kendimden çok uzaklaşmış durumdaydım. Tam düzelmeyeceğini düşündüğüm anda Filiz Özsoy hocamızla tanıştık. Bizlere sonsuz desteği ve bilgileri net bir şekilde aktarmasıyla şuan sorunumuz çözüldü. İyiki tanımışız Filiz hocamızı ve ekibinizi.

Default Avatar75
mine
11 Ocak 2020

8 yıllık evliyim vajinüsmus problemim vardı.Filiz hanım ile 3 seansta çözüme ulaştık.çok teşekkür ederiz.

Avatar
Mesut saydam
27 Aralık 2019

Merkezinizden aldığımız hizmet neticesinde çocuğumuzdaki olumlu gelişmeler tabiki çocuğumuz yanı sıra bizimde kendi davranışiarımızdaki eksik yönleri görüp düzeltmemize yardımcı olan sayın Tanem Bircan hanımefendiye teşekkürlerimizi sunarız. Ailenin çocuğun gelişiminde nasıl destek olabileceğini kurumunuza başvurarak öğrenmiş olduk iyiki yollarımız kesişti….

Avatar
Yeliz eminoglu
27 Aralık 2019

Cocugumuzdaki dikkat eksikliği danismaniniz Tanem BİRCAN tarafından tespit edilip seanslar la eksiklikler azalmaya başladı kurumunuzu tercih etmekle çok doğru bir karar vermisiz çok sağolun.

Default Avatar75
İ…
9 Aralık 2019

Biz 3 yıllık evliyiz. Vajinismus sorunum var doktor tedavisi de gördüm ama yine başarılı olamadık artık ayrılık eşiğine geldik. İnternete araştırma yaparken Aile Danışma Merkezini buldum.Cinsel Danışman Filiz Özsoy ‘dan randevu aldım ve gerçekten çok iyi sonuç aldık eşimle evliliğimizde sorun kalmadı. Çok teşekkür ederiz

Avatar
B…K….
16 Kasım 2019

Yıllardır çözüme ulaştıramadığımız ve artık bu bizim kaderimiz dediğimiz cinsel problemimizi Filiz Özsoy hanım sayesinde aşmış bulunmaktayız. Kurumunuza ve Filiz hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Call Now