Danışan Yorumları

GÖRÜŞLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ!

Aşağıda yer alan Danışan Görüş Bildirme Formunu kullanarak hakkımızda ne düşündüğünüzü bizimle ve herkesle paylaşın! Görüşlerinize çok önem veriyoruz ve daha iyi bir hizmet verebilmek için sürekli çabalıyoruz…

DANIŞANLAR HAKKIMIZDA NE DÜŞÜNÜYOR?

Default Avatar75
O.K.
8 Ekim 2021

Kızımla yaşadığımız problemler esnasında güvenilir bir psikolog arayışına girmiştik ve hayat bizim karşımıza Dilek hanım'ı çıkardı.Dilek hanım'ın bize ve çocuğumuza olan bilgilendirici tutumu bizi çok mutlu etti.Süreç boyunca önerdiği kitap film aktivite tavsiyeleri ve desteği ile çok yol katettik ve iyiki Dilek hanımla bu sürece başlamışız dedik.Kendisini ve uzmanlığını her koşulda tavsiye eder teşekkürlerimizi sunarız

Default Avatar
S.a
7 Ekim 2021
Teşekkür

Oğlumun okula uyum sürecinde çok zorluk yaşamıştık. Bizden ayrılmakta zorlanıyor sınıfta ise durmak istemiyordu İnternet aracıyla sizleri bulduk Elif hanım ilk seanstan itibaren bizlere nasıl davranmamız gerektiğini bu süreçte tutum ve davranışlarımızın nasıl olması gerektiğini bizlere gösterdi ve bu süreci sonunda atlattık. İyiki tanımışım sizleri ve güleryüzlü ekibi.. Elif hanıma ve tüm ekibe çok teşekkür ederim..

Default Avatar
hümeyra taşdemir
7 Ekim 2021
çift danışmanlığı

merhaba;
5 yıldır evliyim, eşimle yaşadığım büyük sorunlardan dolayı Aliye Hanım'dan aldığım çift terapisi desteği alıyorum. Neden daha önce gelmemişim diye ilk seanstan bu yana söylüyorum, her şey Aliye Hanımın sayesinde, o seans odasında kendimi nasıl ifade edebileceğimi bana öğretti. Keşke evlenmeden öncede bir desteğini alsaydım, her şey daha güzel olurdu. Bu yola iyi ki Aliye Hanım ile çıkmışız. Buarada enerjisine ve söylediklerine de hayran kalıyorum.

Default Avatar
M.Ö.
5 Ekim 2021
Aile içi geçimsizlik

Zamanın ne kadar güzel, ailenin ne kadar bir arada olabilir ev içinde ne kadar rahat olunabilir olacağını gösteren sevgili danışmanım Bedia hanıma teşekkür ederim. Yaklaşımı bilgisi ve deneyimi ile bir bütün kalmamızı sağladı. Tüm danışmanlarına eminim faydalı ve güzel günlere yol açacak değerli bilgilerinizi vereceksinizdir. Ailem adına Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
F.
1 Ekim 2021
Memnuniyet

Dilek Hanım donanımıyla, güleryüzüyle, güven veren tavrıyla iyi ki yolum kesişmiş diyebildiğim bir danışman.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim ve danışan olarak inanılmaz memnun kaldım.Daha ilk seansımda doğru yerde olduğumu hissettirdiğiniz için teşekkür ederim.Emeğinize sağlık.

Default Avatar75
N.
30 Eylül 2021

Çıkmaza girdiğimi hissettiğim anda karar vermiştim danışmanlık almaya. Dilek Hanımla karşılaşmam büyük şans. Her daim gülen yüzü ile karşıladı beni. İyiki karşıma çıkmış ve bana derman olmuş. Şimdi çok daha iyiyim. Çok teşekkürler.

Default Avatar75
C.
29 Eylül 2021

Merhabalar bende kizim ve kendim icin Irem hocamizdan cok ozel ve ozveri gerektiren destek aldik. Sunu diyebilirim ki dogru secim dogru yol ve dogru ekip hepinize ayri ayi tesekkurler.

Default Avatar
R . O
29 Eylül 2021

Son dönemlerde yaşadığım isteksizlik, hiçbir şeye yeterli enerjiye sahip olmamam, yaptığım şeylerden keyif alamama durumumu fark ettiğimde destek almam gerektiğini fark ettim. Zeynep Hanım beni gerçekten anladı. Arkadaşlarıma anlattığımda seninki de bir şey mi diye kendi dertlerini anlatıyordu. Zeynep Hanım beni dinledi, anladı. Verdiği ödevleri zaman zaman yapmasam da o elimi bırakmadı. Tüm beni engelleyen düşüncelerim değişti. Şimdi çok daha mutlu çok daha özgür hissediyorum.

Default Avatar
GözdeSerdar
28 Eylül 2021

İşlerine oldukça önem veren harika bir ekipler. Danışma merkezine girdiğiniz anda kendinizi iyi hissetmeye başlıyorsunuz. İrem hanımla seanslarımız çok güzel geçiyor ciddi derecede yol katettiğimi söyleyebilirim. Bu yüzden yakın zamanda çift olarak da gelmeye karar verdik. Güler yüzü ve bilgisiyle bize çok şey kattı. Emeğinize sağlık İrem hanım. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
K.B
28 Eylül 2021
Vajinismus

Nerden ve nasıl başlıyacağımı bilmiyorum. Çok güzel bi hayat yaşamak için sevdiğiniz biriyle evlenip başınıza gelebilecek en büyük felaketin en güzel gününüzde geldiğini düşünün. İşte o felaket benim başıma geldi. Kendimi kusurlu sorunlu hissettim hastayım ve bu düzelmez boşanmalıyız dedim. 1 senedir evliyim sürekli denedim çabaladım eşimle ilişkiye giriyoruz ve ben sürekli huzursuzum istemsizce kendimi kasıyorum kanıycak acıycak korkusunda kendimi o işe veremiyorum, kullanmadığım kas gevşetici ilaç kalmadı ama sonuç hep aynı hayal kırıklığı. Sonra çok dua ettim araştırdım ve Rabbim karşıma melek gibi bir insan olan Filiz hocamı çıkardı. Ve anladım ben hasta değilim vajinismus bir hastalık değildir 3 seansın sonunda düşüncelerim kaygılarım hepsi geçti hepsinin boşa olduğunu anladım Filiz hocamın bize sunduğu rehperlikle verdiği egzersizlerle bu sorunu okadar kolay aştık ki şuan bunları yazarken hala kendime inanamıyorum, ve boş yere geçen 1 senem için üzülüyorum. Bumuymuş dedim 1 senedir yapamadığım huzursuzluğum olan kimseye anlatamadığım şey bumuymuş. Ne bir damla kan geldi nede acıdı anlamadım hiçbirşey. Bu yazıyı okuyan herkese söylüyorum bir gününüzü daha çöpe atmayın vajinismus tedavisiyle çok kısa sürede bu yanlış düşüncelerinizden kurtulucaksınız. Burdan danışmanlıktaki o sıcak güler yüzlü arkadaşlara ve en önemlisi Filiz hocama çok ama çok teşekkür ediyorum o muhteşem bi insan. İyiki onu tanımak bana nasip oldu biyandan seviniyorum atlattığıma biyan da onun güzel rehperliğimden ayrılcağıma üzülüyorum. Hoşçakal vajinismus..

Default Avatar
E.Ü.
26 Eylül 2021
Bireysel danışmanlık

Bilgisini sevimlilik ve güvenle paylaşan çok sevgili İrem hocam, çok zorlu bir süreçte yaşamıma girdi. Bu yolda kendimi iyileştirdiysem kendisnin payı ve desteği çok büyüktür . Çözümleme kabiliyeti muhteşem ve yol göstericiliği için İrem hocama çok teşekkürler .

Default Avatar
T.B
22 Eylül 2021
Çocuk

Eşimle ben boşanma sürecine girmiştik kızım bu süreçten çok etkilenmişti.Okula gitmek istemiyor gittiğimde içine kapanık ve ilgisizdi evde ise hırçın ve agrrsif davranışlar çok sergiliyordu bu süreçte tavsiye üzerine merkezinize geldik ve Elif hanımla tanıştık çocuğumuzun bu süreçte neler yaşadığını neler hissettiğini farkında olmadan yaptığımız hatalarımızı bizim görmemizi sağladı .çocuğum okula daha istekli gitmeye ve aktif olmaya başladı .. Elif hanıma ve tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.iyiki sizleri tercih etmişiz

Default Avatar
T.Z.
20 Eylül 2021
Ergen Danışmanlığı

Oğlumu son dönemlerde tanıyamaz olmuştum. Ailesiyle iletişimini kopartması, yalanlar söylemesi sebebiyle çocuğumun ellerimden kaydığını hissediyordum. Pek çok şey denedim ama davranışlarında istediğim değişikliği göremedim. Tavsiye üzerine Zeynep Hanımdan yardım almak istedim. İlk seansa giderken hem oğlum hem ben çok gergindik. Kurumdaki arkadaşlar biz seansa girmeden önce samimiyetiyle bizi rahatlattı. Zeynep Hanımla görüşmelerimiz devam ediyor. Süreç içinde benimle ve babasıyla da konuşması bize çok iyi geldi. Sürecimiz devam ediyor ve biz değişiklikleri şimdiden fark ediyoruz. Ailemizde doğru bildiğimiz yanlışları da fark ettik. Hem oğluma iyi geldi bu süreç hem de oğlum vasıtasıyla tüm aileye. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
Hilal
20 Eylül 2021
Vajinusmus

Kocaeli aile danışma merkezi her yönden çok güzeldi. Her zaman Güler yüzle karşılandık. Ve Güler yüzle uğurlandık. İligi alaka çok güzeldi. Bütün olarak her şeyden çok memnun kaldık. Burdan hepinize çok teşekkür ederiz.
Özel bir teşekkürümde ;Filiz Özsoy hocama
Öyle güzel bir süreç geçirdik ki beraber, kendimi çok şanslı hissettim. İyiki sizi tanıdım. İyiki varsınız. Filiz hocam size çok minnettarım.

Default Avatar
Asuman Kurt
20 Eylül 2021
Danışma Merkeziniz hakkında düşüncelerim

Merkezinizin öncelikle bir parçası olabildiğim için çok mutluyum kendini şanslı atfeden ender kişilerden olabilme saadetini yaşıyorum sayenizde... Özellikle danışmanım İrem hanıma çok müteşekkirim benimle iç dünyama yolculuk yapmayı kabul ettiği için Allah'ım ben ne kadar şanslıyım İrem hanımı tanıdığım için... Özel Kocaeli Aile sağlığı Danışma merkezinizin siz değerli danışmanlarına ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Saygılarımla

Default Avatar
Seyma yar
15 Eylül 2021

Sınav kaygısı sebebiyle bir psikolog arıyorduk. Okul kelimesini duyduğunda kızım ağlama krizlerine giriyordu. Benim de tahammülüm kalmamıştı. Tesadüf eseri Zeynep Hanımı buldum. Kızımla çok güzel bir iletişim kurmuşlar. Onun söylediği her şeyi uyguladı. Her görüşmeden çıktığında mutluluğunu fark ediyorum ve bu beni anne olarak çok mutlu ediyor. Aile olarak yapmamız gerekenleri de bize yorulmadan defalarca anlattı. Süreçten çok memnunuz

Default Avatar
Aslı D
11 Eylül 2021
Danismanlik

Filiz hanım hem bireysel danışmanlık hem de çift terapisi için kesinlikle doğru tercih, İrem hanımda cocuk/genç danışmanlığı için iyi bir seçim. Kibar yaklaşımları ve güler yüzlü halleriyle gercekten 5 yıldız hakeden bir kurum, ayri ayrı herkese tesekkurler

Default Avatar75
H.D.S
10 Eylül 2021
Stres yaşadığımı fark ettim

Arkadaşlarımın tavsiyesiyle Zeynep Hocamla tanıştım. İş yerimde yaşadığım sorunlar vardı ve bunlar herkesin başına gelebilir diye düşünüyordum. Seanslarda kullandığım kelimeleri fark ettim. Çevremde normal, olması gerektiği gibi gördüğüm durumların bana zarar verdiğini fark ettim. Meğer uzun zamandır stres yaşıyormuşum. Bana zarar vereceğini düşündüğüm şeylere artık hayır diyebiliyorum. Beni mutlu eden şeylerin farkına vardım. Kocaeli Aile Danışma Merkezine ve Zeynep Hocama teşekkür ederim

Default Avatar
R.
10 Eylül 2021
Ergen Danışmanlığı

17 yaşındaki kızımda sosyal fobi gibi durumlar çok fazlaydı ve bu hem okulunu hem de çevresini çok etkilemeye başlamış neredeyse depresyona girmişti. Bu süreçte Zeynep hanımla tanışmamız bizim için çok büyük bir şans oldu. bu yolda hem anne baba olarak bize hem de kızımıza çok iyi geldi. Kendisine ve güleryüzlü kurumunuza çok teşekkür ederiz. iyi ki bu aileyle tanışmışız.

Default Avatar75
B.A.
8 Eylül 2021
Sınav Kaygısı

Çocuğumda sınav dönemi geldiğinden beri üst düzeyde olan sınav kaygısı bizleri çok endişelendirmişti.Merkezinizde Tanem Hanım'ın bizlere yardımı ve desteği ile bu sorunumuzu aşmış durumdayız. Güleryüzünüz ve sevecen tavırlarınız en başından beri çocuğumun üzerinde çok etkili oldu. Sizlere çok teşekkür ederiz. İyiki varsınız.

Default Avatar75
M.
4 Eylül 2021
Bireysel Danışmanlık

Umutsuz, çaresiz, yalnız ve mutsuz hisseden bir genç olarak tavsiye üzerine geldiğim bu merkezde kıymetli Bedia Kurtaran hocamla yollarımız kesişti. Yürüdüğüm yolu birlikte yürümeye başladık. Samimi ve insana rahatlık veren sesiyle ihtiyacım olan hayat yolunda ki rehberliği ile olaylara bakış açısının asıl gerçekleşen olay ile farkını görme becerisini kattı. Böyle bir terapi için benim kadar bile vakit kaybetmeden herkesin bu merkeze gelerek sorunları ile yüzleşmesini öneririm. Bedia hocama ve tüm merkez çalışanlarına teşekkür ediyor. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

Default Avatar
g.
3 Eylül 2021
Çocuk Danışmanlığı

oğlum ilkokul çağında ancak yaşıtlarına ve okuluna uyum sağlamakta çok zorluk yaşıyordu. Sürekli ağlıyor ve bağırıyordu. okuma yazmaya geçmekte çok zorlanmıştı. bu süreçte Elif Aydın hocamla tanıştık. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az. olum artık okula çok istekli gidiyor ve aile olarak artık daha da güçlü bir bağa sahibiz

Default Avatar75
O.B
2 Eylül 2021
Çift

Kısa bir süredir Dilek hanımdan destek almaktayım ama çok hızlı ilerleme kaydettik. Seanslarımız çok verimli geçmekte ve her seans sonrası kendimi daha farkında ve daha iyi hissederek ayrılıyorum. Danışanlarıyla her zaman ilgili, samimi ve güler yüzlü bir insan. Benden önce eşim Dilek Hanımdan destek almaktaydı eşimin durumu benden daha ciddi olup çok hızlı bir iyileşme gösterdi. Herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
Berre K.
28 Ağustos 2021

Dilek Hanımla çok zorlu bir süreçten geçtiğim bir zamanda tanıştım. Eşim ile boşanma kararı almıştık . Kendisini internet aracılığı ile buldum. Evliliğim ile ilgili sorunlar yaşamaktaydım. Ve ne yapmam gerekiyor nereden başlamam gerekiyor bilemiyordum. Ve sanki bir çıkmaza girmiştim . Beni bu durumda çok iyi dinliyor olması ve en önemlisi ise olaylara objektif olarak bakması ve sorunlarımı keşfetmemi sağlaması en önemli durumdu benim için. Rahatlıkla kendisine ulaşabiliyor olmamda en büyük avantajımdı. Evliliğimde yanlış giden durumları keşfetmemi ve düzeltmemi sağladı . Olaylara nasıl bakmam gerektiğini nasıl değerlendirmem gerektiğini öğretti . Çoğu şeyi toparladık ve baya bir yol ilerledik. Kendisine çok tesekkür ederim .

Default Avatar75
Oğuz T.
25 Ağustos 2021
Çocuk

Dokuz yaşında oğlum var. Her gün okuldan şimdi ne şikayet gelecek diye ödüm kopuyordu. Kavga etmek değil, konuşmak için bile arkadaşlarını hırpalıyormuş. Yerinde duramayıp koşuşturmasından öğretmeni çıldıracağım diyordu. Araştırmalar üzerine İrem Hanıma gittik. Kendisinin güler yüzlülüğü ve ilgisiyle çok fazla yol kattettik. Huzurlu günlerim var artık. Oğlum İrem Hanımı çok sevdi ve çok mutlu gidiyor seansa.

Default Avatar75
23 Ağustos 2021
Vajinusmus

Merhabalar..Buraya gelmeden önce yorumları okuyarak acaba diyerek çıktım bu yola..Umutsuzluk,korku,utanç,öfke,kendine güvenememe,suçluluk gibi duygularla kafam karışık halde Filiz hocamla tanıştım.İlk seansımizda güler yüzü ve olumlu cümleleriyle bizi anlayarak teşvik etti.Kendime güvenim hala yoktu ve basaramiycam diye gittigim her seansta bana umut verip tekrar gönderdi.Ve sonunda asla diyerek girdiğim o kapidan mutlu,ozguvenli bir şekilde ayrıldım.Her konuda bana cok akil verdi.Evliligim cok değişti sayesinde.Bir de bebeğimiz olacak inşallah.Umudumuz oldu stres dolu zamanlara mucize oldu.Filiz hocama cok teşekkür ediyorum.Onun sayesinde yeniden doğdum.Burdan diğer çiftlere de kesinlikle ümitsiz olmamalarini ve mutlaka Filiz hocama gitmelerini çok çok tavsiye ediyorum.Her kadın çok güçlüdür bunu unutmayın Filiz Hocama bir kez daha teşekkür ediyor,kocaman öpüyorum..

Default Avatar
H.G.
20 Ağustos 2021
Bireysel Danışmanlık

Herkese merhabalar. Doğru yerdesiniz. Lütfen kendinizi ertelemeyin. Ben bu hayatı çok uzun zaman yaptım. Daha sonra Zeynep Usanmaz hocam ile tanışarak hayatıma yeni bir pencereden bakabilmeyi öğrendim. Yaptığım ve düşündüğüm şeylerin sebebini bilmemek ve sürekli kendimi suçlamak beni çok yıpratmıştı. Bunların altında yatan düşüncelerimi, anılarımı görmemi sağlayarak aslında bir anlamda yeni birey oluşturdu değerli hocam. Kendisine çok teşekkür ederim.

Default Avatar
N.Ç
19 Ağustos 2021
Çocuk Danışmanlığı

Çocuğumda öğrenme güçlüğü ve disleksi olabileceğinden şüphelenmeye başlamıştık ve onun yıpranışı kendini dışlanmış hissedişi bizleride çok üzüyordu. Bu yolda Banu hocamla tanıştık.Çocuğuma yaklaşımı bizlere net ve bilgi dolu aktarımları iyi ki gelmişiz dememize sebep oldu. Çocuğum kendini bulmaya ve öğrenmeye başladı. Çok teşekkür ederiz çocuğumuza güzel bir yol bahşettinşz. İyi ki varsınız

Default Avatar
L.
18 Ağustos 2021
Bireysel Danışmanlık

Üniversite ve pandemi ile yaşamımın altüst olduğunun farkındaydım. Ailevi problemlerim ve üstüne sosyal alanda yaşadığım çekinceler kendimi tamamen kapatmamam sebep olmuştu. Ya bu süreçte kendimi tamamen kaybedicem ya da bir uzman desteği alacaktım. Arkadaşlarımın tavsiye ile İrem hocamla tanıştım ve daha ilk seansta bile bazı noktalarda uyanmamı sağladı. Süreç içerisinde kendimi buldum, kaybettiğim benliğimi farkettim. Kendisine yol arkadaşlığı ve desteği için çok ederim. İyi ki sizinle tanıştım İrem Hanım

Default Avatar
Ü.
17 Ağustos 2021
Zeka Testi

Oğlum yaşıtları ile anlaşmakta ve sınıfına uyum sağlamakta çok zorluk yaşıyordu. Söylediğimiz her leyi çok iyi anlıyor ve farkını birazda gösteriyordu. araştırmalrımız ve öğretmenlerimizin yönlendirmesiyle zeka testi ve çocuk üniversitesi ile tanıştık ve bu yol bizi ELif aydın hocama götürdü. test sürecinde çocuğumuza yaklaşımı bize yaptığı bilgilendirmeler ile kısa sürede iyi ki dememizi sağladı. Çok teşekkür ederiz hocam

Default Avatar
Burcu
16 Ağustos 2021
Çift Danışmanlığı

Çift olarak evlilik öncesinde çok büyük problem yaşamaya başlamıştık artık birbirimize tahammül edememeye sürekli bağırmaya başlamıştık. ilişkimiz bitme noktasına gelmişti. işte bu süreçte bir destek bir uzman olsun dediğimizde biricik Tanem hocamızla tanıştık. kendisi hem bilgisi ve hem güleryüzü ile aslında ilişkide yaptığımız pek çok yanlışı görmemizi sağladı. şuan düğünümüze çok az bir süre kaldı ve bu süreci en sağlıklı şekilde yürütüyoruz. tanem hocamıza ve adım attığımız andan itibaren bizi hep sıcakkanlılıkla karşlayan ekibe çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
V.
14 Ağustos 2021
Çocuk Danışmanlığı

Kızım kimseyle konuşmuyor, kreşe gitmek istemiyor ve çok saldırgan tavırlar sergiliyordu. Artık başa çıkamaz hale gelmiştik. Bu süreçte tanıştık elif hocamla ve sihirli bir değnek değimiş gibi çocuğumda düzelmeler ve olumlu noktalar çoktu. kendisine çok teşekkür ediyoruz

Default Avatar75
Bahar özcirit
13 Ağustos 2021

Biz İrem hanıma tavsiye üzerine gittik kızım için anne baba ayrı kardeşi de yanında yoktu çok içe kapanik kimseyle konuşmaz okulda öğretmenleri ile bile iletişime geçmezdi. Uyku düzeni bozuktu İrem hanımla görüşmeye başladık kızım düzelmeye başladı ve o sıra kardeşi de geldi İrem hanım ikisi ile de ilgilenmeye başladı şuan görüşmeler bitti çocuklar normal hayatına döndü ve şuan da bn görüşmeye başladım İrem hanımla bireysel olarak bana da çocuklarıma da çok iyi geliyor kendimi ve çocuklarımı topladım.

Default Avatar
Rain
13 Ağustos 2021
Vajinusmus

Öncelikle diğer başarı yorumlarını okurken anımsıyorum kendimi acaba bende başarabilecek miyim? Başladığım bu yolculukta kafamda bir sürü soru işaretleri vardı hatta bu soruların cevaplarını çoktan, en başından vermiştim olumsuz, inanmayarak, her şeyin kötü gideceğine dair cevaplar. Bu durum beni fazlasıyla üzüyor, mutsuzluğu peşinsıra getiriyordu. Bunu kendime yapmak haksızlıktı bunu farkettiğim anda üzerine gitmek istiyor, değiştirmek istiyorum, dedim ve evliliğimin 3. haftasında araştırmaya başladım. Araştırmalarımı yaparken Filiz hocam ile karşılaştım, hocamın hakkında çok fazla araştırma yaptım aldığı eğitimler, yorumlar… bana güç veren o yorumlar bugün size güç versin diye yazıyorum. Öncelikle filiz hocam ile iyiki karşılaştım bana kendimi, potansiyelimi ve hayatımızda ki bir çok şeyde farkındalık yaratmamı sağladığı için çok teşekkür ediyorum, adım adım ilerledik ve süreçteki telkinleri söylemleri hep aklımdaydı her seanstaki başarı bi sonraki seansın başarısını doğurdu ve bu başarıların sonucunda isteğimize ulaşabildik sadece 2 seans sürdü arkadaşlar sadece 2.. Bu mutluluğu bizimle yaşayan hocama sevgi dolu öpücükler gönderiyorum. Ertelemeyin vazgeçmeyin üstüne gidin kendinize inanın inanmak başarmanın yarısıdır güçlü olun doğru rehber ile bu sorun kökten haloluncaktır.

Default Avatar
N. ş.
9 Ağustos 2021
Memnuniyet

Merhaba,
Kurumun ilgisi yaklaşımı tavrı çok güven verici. Özellikle Dr umuz İrem hanımdan çok memnunuz, kendisine çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
S…..A
9 Ağustos 2021
Vajinusmus

Merhaba. Ben Filiz hocamdan yardım aldım 4 yıllık evliyim. İyi ki onunla karşılaştım o olmasaydı sanki bu hastalığı yenemezdim. Bir sürü doktor gezdim ama filiz hocam gibi güler yüzlü birine rastlamadim onunla konuşmak bana o kdr iyi geliyor ki iyi ki onunla tanıştım. Ilk basta çok korkmuştum nasıl olacak acaba olacak mi diye ama onunla konuşmaya başladıktan sonra anladım ki olacak . Iyi ki varsınız filiz hanım. Herkese tavsiye ediyorum kesinlikle korkmayın.

Default Avatar
F.
6 Ağustos 2021
Çocuk Danışmanlığı

Çocuğum 5 yaşında ve tuvalet eğitiminde hala problemlerimiz vardı. Her seferinde sabırlı olduğuma kendimi inandırsamda artık benimde sabrım kalmamıştı ve kızıma sürekli kızan bir anneye dönmüştüm. Bu süreçte bir arkadaşımın tavsiyesi ile Elif Hocamızla tanıştık, iyi ki de tanıştık. Aslında basit gibi gözüken ama süreci tamamen etkileyen hatalarımı farketmemi sağladı. Hem kızıma hemde bana çok iyi geldi. Kendisine ve adım attığımız andan itibaren bizlere güleryüzü ve sevecenlikleri ile yardımcı olan ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkürler.

Default Avatar
E.Ç
31 Temmuz 2021
Vajinismus

Merhabalar ben filiz hocamdan hizmet aldım ama klinikte ki herkes o kadar iyi kibar ve saygılı ki oraya adım attığınızdan itibaren huzur buluyorsunuz ben filiz hocamla birlikte vajinismusu yendim hiç umudum yokken birden karşıma çıktı ve beni dünyanın bir ucundan alıp diğer ucuna bıraktı sanki o kadar mutluyum ki onu tanıdığım için onunla birşeyler paylaştığım için ertelemeyin bı an önce gidin ve başlayın hayat ertelemek için çok kısa filiz hocamın dediklerini yaptıktan ve birazda çabaladıktan sonra herşey kendiliginden olucak ağlamak yerine gülmeyi tercih edin mutlu olmayı hepimiz hak ediyoruz .

Default Avatar
Z.N
30 Temmuz 2021
Ergen Danışmanlığı

Merhaba biz çocuğumuzu son dönemde kaybettiğimizi düşünüyorduk çünkü içinekapanmış herkesten uzaklaşmıştı. bu süreçte uzmana ihtiyacımız olduğunu düşündük ve tavsiye ile Zeynep hanımla tanıştık.anne baba olarak aslında bizimde yaptığımız pek çok hata olduğunu gördük. görüşmeye gittikçe çocuğum sohbet etmeye sosyal olmaya başladı. Zeynep hanıma ailemize dokunduğu ve bizlerin bağını onardığı için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
Banu sultan şen
24 Temmuz 2021
Aile danısmanlıgı

Merhaba öncelikle girişten çıkışa kadar her zaman filiz hocam dahi cok ilgi alaka gösterildiginden dolayı cok teşekkür ederim daha önce başka yerlerde deneyimler yasamama rağmen buraya rahat ve güvenerek adım atabilirsiniz hayatınıza sihirli bir değnek dokunsun ve yolunuz iyiye çıksın istiyorsanız tamda gitmeniz gereken yer diyorum.

Default Avatar
G.P
10 Temmuz 2021
Bireysel danışmanlık

Merhaba Uzman birinden yardim almayi defalarca düşünsemde bir türlü buna cesaret edemedim bir sans eseri gidip gitmemekte kararsiz kalsamda kafamda milyonlarca sorularla beni karşılayan irem ayvaz hanıma çok teşekkür ederim.Hayatta en buyuk mutluluk sorgusuzca samimi bir sekilde seni dinleyen anlayan birinin olması sadece bir seasta bile yüreğime dokunarak kendimi bulmama yardımcı oldu iyiki tanıdım iyiki gelmişim dedirttiniz emeginize yüreğinize sağlık danışmanlarınız çok olsun

Default Avatar
N.
9 Temmuz 2021
Öğrenci Koçluğu

Merhabalar, ben sınav sürecinde kendini kaybeden aile baskınların bıkmış herkesin isyankar dediği ama gerçekte yalnız hisseden biriydim. Kendimi bulamadım, kimseyle konuşamadım ta ki İrem hanımla tanışana kadar. Kendisi sınav sürecinde kendimi bulmama o kadar yardımcı oldu ki okul başarım ben fark etmeden geri geldi. Beni anladı dinledi ışık tuttu. Sınavımda ve hayatımda kendim olmamı sağladı. İyi ki tanışmışız İrem hocam size ne kadar teşekkür etsem az. Sürecimiz sonlansa da sizi görmek için daima misafiriniz olucam

Default Avatar
A.S
7 Temmuz 2021
Çocuk Danışmanlığı

Herkese merhabalar.ikiz kız çocuklarım var kardeş kıskançlıkları artık çok farklı bir boyuta gelmişti. birbirne vurma ve ittirme artmıştı. bu süreçte eşimle ne yapacağımızı bilemediğimiz için bir uzmana danışmak istedik ve o zaman ELif hocamız tanıştık. Sebeplerini doğru olarak bildiğimiz direttiğimiz yanlış davranışlarımızı bizlere gösterdi. kendisine çok teşekkür ederiz

Default Avatar75
Ece Ç.
1 Temmuz 2021
İrem Ayvaz

Merhaba ,benim 4 yaşındaki kızım hiç söz dinlemiyor,çok hırçın bir türlü başa çıkamıyoruz.internetten araştırırken sizleri buldum İrem hanım ile bu yola başladık herşey çok güzel gidiyor bizimde yanlışlarımızın olduğunu öğrendik çok kısa sürede değişimin farkına vardık.iyiki varsınız İrem hanım güler yüzünüz ve neşeniz bize pozitif bir enerji verdi.kızım her gün gelmek istiyor.sizleri tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Default Avatar75
aslı b.
1 Temmuz 2021
Elif Aydın

Merhaba 6 yaşındaki oğlum sinirlendiğinde yada oyuna daldığında altına kaçırıyor.ne yaptıysak çözemedik Elif hanımla arkadaşımın tavsiyesi üzerine görüştüm.gerçkten ben ve eşim çok yanlış ilerliyormuşuz Elif hanımın bize ve çocuğumuza uygulamamız gereken bazı önemli bilgileri vererek bizi çok büyük bir dertten kurtardı.gerçekten çok başarılı bir kurum.hem Elif hanım hem çalışanlar çok güler yüzlü çok keyif alıyoruz.

Default Avatar
Ezgi N.
30 Haziran 2021
Ergenlik Dönemi

Kızımla ergenlik dönemimi tekrar yaşıyordum sanki. O kadar zor ve çekilmez bir dönem olmaya başlamıştı ki birbirimizden kopmaya sürekli kavga etmeye başlamıştık. Bu süreçte tanıştık Elif hanımla. Kendisi bizlere yaptığımız doğru bildiğimiz ama yanlış olan her noktayı göstererk ışık tuttu. Çok teşekkür ediyoruz. İyi ki tanışmışız iyi ki sizden destek almışız. Kızım ve ben kendimi tekrar tanıdık sayenizde.

Default Avatar
D.Ç.
30 Haziran 2021
Vajinismus

Hayatımda aldığım en doğru kararlardan biri Filiz Hanımdan randevu almak oldu. Güler yüzü, yaklaşımı, size olan inancı, güven vermesi o kadar güzel ki. Her seans sonrası bilinçaltımdaki yapamayacağımı sandığım şeyleri başarırken buldum kendimi ve her seans sonrası kendime olan inancım daha da arttı. Vajinismus benim 2 yılımı çaldı. 2 yıl boyunca vajinismusu yenmiş kişilerin yorumlarını okudum ve o kadar uzak geliyordu ki bana bunları yazmak ama şimdi yazıyorum. Ekran başındaki arkadaşım seni çok iyi anlıyorum lütfen ama lütfen erteleme, erteleme ki şuan akıttığın göz yaşı sürecin sonunda sadece mutluluktan aksın. Filiz hocamın verdiği ödevleri yaptığınız ve emek verdiğiniz sürece vajinismus kısa sürede yenilebilir bir hastalık. Pes etmeyin tüm seanslara gidin inanın sürecin sonu çok güzel.
Danışma merkezindeki tüm çalışanların güler yüzü ve ilgisi için çok teşekkür ederim. Filiz Hocama ne kadar teşekkür etsem az kalır. İyi ki İyi ki Filiz Hocamızdan randevu almışız. Sadece cinsel anlamda değil her konudaki yaklaşımı, yardımı için minnettarım. Kalbimde yeri hep çok özel olacak.

Default Avatar
O.Ş.
22 Haziran 2021
Öğrenci Koçluğu

Sınav sürecim ve kaygım o kadar yoğundu ki bu durum artık öfkeli birisi yapmıştı beni. Ailemle arkadaşlarımla aram bozulmuş sürekli düşünmekten derslerimden geri kalmıştım. Aklımdaki tek soru ya başarısız olursamdı. Annemde bu süreci farkederek destek almamı söylediğinde ve yaptığım araştırmalarda İrem hocamı buldum ve sürecim tamamen değişti. Kendisi bana bu konuda o kadar yardımcı oldu ki nasıl anlatacağımı nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum. Kendimi farketmemi, mesleğimi hedefimi farketmemi sağladı. İyiki varsınız İrem hocam, iyiki tanıştık

Default Avatar75
P.T
21 Haziran 2021
Çocuk

3 yaşında bir kızım var, merkezinizden aldığımız hizmetle çocuğumuzdaki olumlu gelişmeler tabiki çocuğumuz yanı sıra bizimde kendi davranışlarımızdaki eksik yönleri görüp düzeltmemize yardımcı oldu. Bu süreçte bizimle ilgilenen ve yardımcı olan Elif Hocama çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar
Aslı B.
21 Haziran 2021
Bireysel Danışmanlık

Merhabalar, ben kendimi kaybetmiş tam olarak bir tükenmişlik sendromuna girmiştim. Ailem ve sevdiğim adamla yaşadıklarım çok ağır geliyordu. tamda bu anda Bedia hocamla tanıştım ve iyiki tanıştım. kendisi bana benliğimi kendimi farkettirdi ve bakış açımı genişletti. kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır iyiki varsınız hocam.

Default Avatar
O.Ş.
21 Haziran 2021
Öğrenci Koçluğu

Sınav sürecim ve kaygım o kadar yoğundu ki bu durum artık öfkeli birisi yapmıştı beni. Ailemle arkadaşlarımla aram bozulmuş sürekli düşünmekten derslerimden geri kalmıştım. Aklımdaki tek soru ya başarısız olursamdı. Annemde bu süreci farkederek destek almamı söylediğinde ve yaptığım araştırmalarda İrem hocamı buldum ve sürecim tamamen değişti. Kendisi bana bu konuda o kadar yardımcı oldu ki nasıl anlatacağımı nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum. Kendimi farketmemi, mesleğimi hedefimi farketmemi sağladı. İyiki varsınız İrem hocam, iyiki tanıştık

Default Avatar
G.Ö
14 Haziran 2021
Özel Çocuk

Kızım yaşıtlarından daha gerideydi ve artık her sabah ağlayarak okula gitmek istemiyordu. Kendine olan güveni gitmişti, çok çekingen olmuştu gittikçe de kötüye gidiyordu. Bu noktada Banu Hocamla tanıştık. Disleksi hakkında bize bilgi ve tecrübelerini aktarırken aldığımız ram eğitiminin yanında kızımı destekleyici pek çok şey yaptı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Kocaeli Aile Danışma Merkezi Ekibi iyiki varsınız.

Default Avatar
E
11 Haziran 2021
Sonsuz Teşekkürler

Merhabalar, oğlumda olan problemlerden dolayı eşimle artık bir uzman desteği almamız gerektiğinin farkındaydık ancak çekingendik. Araştırmalarımız ve dostlarımızın tavsiyeleri sonucunda Kocaeli Aile Danışma Merkezi'nin güleryüzlü ekibi ile tanıştık. Sürecimiz biraz ileri bir boyuttaydı bize sonsuz güven sağlayarak süreç hakkında bilgi ve yönlendirme yaptılar. Güven duygusu ve sıcak yaklaşımları için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar
Ö.S.
11 Haziran 2021
Çift Danışmanlığı

Uzun yıllardır süren birlikte büyüdüğümüz ve büyüttğümüz ilişkimiz bozulmaya birbirimizden uzaklaşmaya başlamıştık. İlk başta ikimizde asla hatalarımızı kabul etmedik ta kiiii Tanem Hocamızla tanışana kadar. Kendisine güler yüzü, bilgisi ve sıcak tavırları için minnettarız. Elimizden tutarak bizi o karanlık kuyudan çıkardı. Kocaeli Aile Danışma Merkezi Ekibine ve Tanem Hocamıza sonsuz teşekkürler.

Default Avatar
Sönmez akbalik
10 Haziran 2021
Aile Danışmanlığı

Merhabalar. Size burdan nasil teşekkür edeceğimi bilmiyorum İrem hanım. Sizin sayenizde çocuklarımla çok daha iyi iletişim kurmayı öğrendim. İyiki varsınız. Sizin sayenizde benimde kendime olan öz güvenim arttı pozitif düşünüp hala sağlıklı bir hayat sürüyorum Allah sizlerden razı olsun iyiki varsınız. İyiki

Default Avatar75
G.T
9 Haziran 2021
Bireysel Danışmanlık

Kısa süre içerisinde aile büyüklerimi peş peşe kaybettim ve bu süre içerisinde depresyona girdim. Bir uzman yardımı almam gerektiğinin farkındaydım ve sosyal medya üzerinden kurumun bilgilerine ulaştım ve randevu aldım. Bu süre zarfında bana yardımcı olan Bedia Hanıma itibaren güler yüzü ile bana güven vermesi devamlılığım konusunda büyük önem taşıdı. Olaylara bakış açımı değiştirmek , olumsuz duygularımla yüzleşerek kabul etmemi sağladığı için çok teşekkür ediyorum, aynı zamanda kurum çalışanlarının güler yüzlü olmasından dolayı da teşekkür ediyorum.

Default Avatar
E.
4 Mayıs 2021
Ergen danışmanlığı

17 yaşındaki kızım için gitmiştik. odasından hiç çıkmaz bizimle hiç iletişime geçmez kendini bizden çok soyutlardı. İrem hocama gittiğimiz ilk haftadan kızımda değişimler olmaya başladı. bizimle daha sık vakit geçirmeye ve sohbetlerimizi dahil olmaya başladı İrem hocamıza çok teşekkür ediyorum kızımla ve bizimle çok güzel ilgilendi güler yüzüyle ve bilgilerini aktarım şekliyle kızımın kendini farketmesini sağlayarak, özgüvenini yüksellti. ailem adını kendisine çok teşekkür ediyorum çevremdeki herkese de tavsiye edicen gerçekten çok sıcak kanlı ve güler yüzlü birisi. Sürecimiz bitse bile ayda bir yine de gitmeyi düşünüyoruz.

Default Avatar
Kadriye İşik
4 Mayıs 2021
İrem Hocam

Psikolog İrem Ayvaz'a 15 yaşındaki kız torunumu götürdük. Çocukla okadar güzel iletişim kurdu ki torunum İrem abla diyecek kadar yakın hisseti kendine. Okula gitmek, sınavlara girmek istemiyordu. Birkaç seansta sınavlara girmeyi kabul etti ve başardı. Güzel notlar aldi. Daha kat etmemiz gereken uzun bir yol var. İyiki varsın İREM AYVAZ

Default Avatar75
C. Boz
4 Mayıs 2021
Filiz hanıma teşekkür

Filiz hanımla tanıştığım günden beri hayatımda olumlu anlamda çok şey değişti. İlk olarak Filiz Hanımın da dediği kendimi okumayı öğrendim. Ben bu hayattan ne istiyorum ne bekliyorum? Gerçek anlamda kendimi önemsemeye ve sevmeye başladım. Kendime güvenimin arttığını ve çok daha huzurlu olduğumu hissediyorum.
Dostane ve içten yaklaşımıyla bana hayatımda yep yeni bir kapı açan her görüşme sonrasında bana kendimi biraz daha güçlü hissettiren Filiz hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum . İyi ki sizi tanıdım.Yolunu kaybeden herkesin yolunun Filiz hocamla kesişmesini dilerim 🙂

Default Avatar
Hazal Özcan
26 Nisan 2021
İrem Ayvaz

Ben oğlumu getirmiştim İrem hocama o kadar güleryüzlü ve anlayışlı ki bizi o kadar rahat hissettirdi ki oğluma olan ilgisi sevgisi muhteşem biri sadece doktor olarak değil insan olarakta elinden geleni fazlasıyla yapıyor hersey için minnettarım

Default Avatar
E.D.A
8 Nisan 2021
Bireysel

Hayatıma dokunan, anlamlandıran ve ilerleyeceğim yola ışık tutan Filiz GÖÇER ÖZSOY'A sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum... İyi ki yolumuz kesişmiş ve bambaşka bir pencereden hayatımı analiz edip, şimdiyi anlamlandırmanın yollarına o ilk adımı atmışım... İlk geldiğim andaki tedirginlik hali;yerine gerçekten kendini seven,suçlamayan,daha iyi tanıyan ve inanan bir hale büründü... Ve biliyorum ki artık bana verdiğiniz bu aslında elimde olan anahtarla kapıları daha zorlanmadan açıcam...En büyük kazancımın da; hayatına değidiğim insanlar ve özellikle de evladıma karşı öğrendiklerim olduğunu düşünüyorum

Default Avatar
Ulya Tutar
8 Nisan 2021
Bireysel danışmanlık ve evlilik terapisi

Merhaba, kendimle ve evliliğimle ilgili sorunlarım vardı, artık dayanamayacak noktaya geldiğimde de net üzerinden danışman arayışına girdim, Kıymetli Filiz Hocam\'ı görüp karar verdim gitmeye ve iyi ki gitmişim diyorum her seferinde. Bana kattığı güzel tavsiyeler, bilgiler bi yana dursun kendisi çokça kibar, anlayışlı, güvenilir, sıcak kanlı ve güler yüzlü bir hoca. Çocukluğumla ilgili travmalarımı ve evliliğimle ilgili problemlerimi çözme konusunda oldukça özverili davranıp yardımcı oluyor, her seansta çok memnun kalıyorum. Bana çok iyi geliyor, daha da gelecek buna gönülden inanıyorum. Kendimi keşfetme yolunda bana rehber olduğu için kendisine minnettarım. Bu kurumdaki herkes çok kibar, güler yüzlü ve ilgili hepsine çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
Anonim
8 Nisan 2021
Vajinismus

7 aydır evliyim ve vajinismus hastasıydım. İnternetten araştırırken Filiz hocamıza rastladım. Yorumları araştırırken danışanlarından çok güzel cevaplar gelmiş ve bu beni aşırı umutlandırdı. Randevuyu alıp gittiğimizde sadece ilk seansta bile bana bir şeyleri başarabilirim hissini verdi. Aylardır yapmaya korktuğum, kendimi geri çektiğim anların aslında kafamda büyütüp kurgulaştırdığımı fark ettim. Sadece Filiz hocamın verdiği egzersizlere yoğunlaşıp 4. Seansta sonuca ulaştık. Tek bir hastalık için değil evliliğimiz hakkında bulunduğu tavsiyeler bile bizim bakış açımızı çok değiştirdi. Böyle güzel bir insanla tanıştığımız için eşimde, bende çok mutluyuz.

Default Avatar
R.Z
8 Nisan 2021
Cinsel terapi

Merhaba 2,5 yıllık evliyiz. Ve vajinismus problemimiz vardı. İnternette bu konuyla ilgili araştırmalar yaparken Kocaeli Aile danışmanlığı merkezine denk geldim. Gittiğimiz ilk gün nasıl bi ortamda olacağımızı ve nasıl davranmamız gerektiğini bilmiyor ve endişe ediyorduk. Ta ki Filiz özsoy hocamızı görene kadar. Daha ilk yarım saatte çok doğru bi karar verdiğimizi zaten farketmiştik. Filiz hocaya hem vücudumu ve hemde kendimi tanımama yardim ettiği ve bana ışık olduğu için, bizi içtenlikle dinlediği için minnettarım. Bu süreçte esimle birlikte verilen egzersizleri ve görevleri sıkılmadan inanarak yerine getirdik. En başta bunu başarabilir miyim diye düşünürken bi baktım ki başarıyorum. Bunu gördükçe dahada inandım. Ve yıllarca kafamda kurup korktuğum bu sorunun aslında ne kadar basit olduğunu öğrendim. Ve 5. seansımızın sonunda bunu başardık. Her hafta seanslarımızı heyecanla bekledik. Filiz hoca sadece bize cinsel anlamda degil bir çift olarak da evliliğimiz hakkında çoğu sorunu aşmamızda bize tecrübeleriyle, yol göstericiliğiyle her konuda destek oldu. Artık hem evlilik konusunda hemde cinsel konuda kendine inanan ve başaran bi kadın vardi. Bu süreçte herzaman çözüm odaklıydık. Buda ilerleyip başarmamızı sağladı. Lütfen bu sorunu yaşayan herkesin bi an önce Filiz hocayla tanışmasını istiyorum. Doğru bildiğiniz bütün yanlışlarınızı zaman geçmeden filiz hocayla düzeltmeye başlayın. Bu süreçte Kocaeli aile danışmanlığı merkezine ve filiz özsoy hocamıza tekrar teşekkürler.

Default Avatar
I,K
8 Nisan 2021
Vajinismus

Vajinismus için bir terapist arıyordum ve internette gezinirken Filiz Hanıma rastladım. Bir cesaret arayıp randevu aldım. 2 yıldır evliydim ve bu zamana kadar hep ertelemiştim. İlk randevudan sonra eşimle birlikte gerçekten bu sorunu aşabileceğimize inandık ve öyle de oldu. Filiz Hanım bizi öylesine etkilemişti ki, seanslardan sonra bile bizimleydi sanki. Sesi hep kulaklarımdaydı. Verdiği çalışmalar ve telkinler ile olmaz dediğim şeyleri bir bir aştım. Aslında vajinismus tedavisi ile birlikte hayata bakış açım değişti. Bu sorunu yaşayan kişilere ertelemeden uzman kişilerden destek almalarını öneriyorum. Öncelikle Filiz Hanıma ve ofisteki herkese çok teşekkür ediyorum. Iyi ki varsınız.

Default Avatar
Yeliz ÖZTÜRK
12 Mart 2021
SEVMEK

İsmim Yeliz. Kendimi ve ismimi Tanem Hanımla tanışmamı gururla dile getiriyorum. Çocuk olduğum zamanlarda hiç büyüyeceğimı düşünmezdim şu an 22 yaşındayım ve ben, yeniden doğdum. Öncelikle kendime sonra da Kocaeli Aile Danışmanlığı Merkezine üyelerine yürekten minnettarım. Kendimi aradım buldum ve o kadar varlığımdan mutluyum ki güneşin sımsıcak içimizi ısıtması gibi. İyi ki iyi ki kocaeli deyim iyi ki Tanem Hanım la tanıştım iyi ki çocukken o travmaları yaşadım. Özgürce şunu söylemeliyim ki ben varım varolmaya devam edicem ve şu anım için teşekkür ederim. Sizleri çok seviyorum..

Default Avatar
T
3 Mart 2021
Çift Danışmanlığı

Boşanma sürecinde olan, birbirini çok seven ama bir o kadar da unutmuş bir çifttik. Sürekli tartışıyor ve çözüm bulamıyorduk. Tavsiye üzerine Filiz hocamla tanıştık ve iyi ki de tanıştık. Kendimizi farketmemizi sağladı. Aslında sürekli birbirimizi suçluyor ve kendimize bakmıyormuşuz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz güleryüzü ve bize yardımlarından dolayı. Sevgimizi tamamladı.

Default Avatar
Çağlar Kantarcıoğlu
24 Şubat 2021
Danismanlik

Merhaba, 12 yaşındaki oğlum için ekran bağımlılığı ve ergenliğe geçiş için bir danışman arayisindaydim internet üzerinden buldugum bu kurum ve İrem AYVAZ hocamızla tanışmamız bize anne oğul olarak bambaşka kapılar açtı ne mutlu sizi tanıdım ve bizi dinlediniz çok sağolun

Default Avatar
Dilek
5 Şubat 2021
Bireysel Danışmanlık

Kasım ayınının sonunda erkek arkadaşım tarafından terkedildim ve depresyona girdim. Daha önce de benzer bir olayı ağır geçirdiğim için bir uzmandan yardım almak için araştırırken Filiz hanımı buldum. Uzmanlığının özellikle yetişkinler için olması tercih nedenlerimden biri oldu. Ilk görüşmeden itibaren güler yüzü ile bana güven vermesi devamlılığım konusunda büyük önem taşıdı. Olaylara bakış açımı değiştirmek , olumsuz duygularımla yüzleşerek kabul edip kendimi özgürleştirmek gibi birçok konuda farkındalığımı arttırdığı için Filiz hanıma çok teşekkür ederim.

Default Avatar
Şevki Şen
30 Ocak 2021

Ailemle yaşadığımız konuların yarattığı sıkıntıların inanın haddi hesabın yoktu öyleki bir çok konu yüzünden birbirimizi asla affetmeyiceğimizi sanıyorduk o zaman bundan emindik de. Taki artık çok büyük bir yaşadığımız tartışmadan sonra babamın o muazzam insandan ailemiz için randevu alması ile bir daha asla eskisi gibi olmadı kimse Filiz Özsoy Ben 16 yaşında ergenlik döneminde bir çoçuğum ve sevgili anneler babalar çocuğunuzla hiç bir sıkıntınız olmadığını düşünüyorsanız bile Lütfen bir danışmana mutlaka götürün, inanın ergenlik döneminde bir gencin danışan gibi aklı başında ve karşısındaki gencin dilinden konuşmayı bilen birinin ona vericeği bazı önerilerin faydasınısı mutlaka görüceksiniz. Burda durup saatlerce Filiz hanımı ve kliniği öve bilirim o bile az kalır gerçi, o zaman o güler yüzü ile bir çok akrabamdan daha çok yakın gördüğüm dünya tatlısı çalışanlarınla ve bu yolda bize müthiş yoldaşlık yapan sayın Filiz Özsoy a sonsuz teşekkürlerimi ve sevgililerimi yolluyorum. (Bekle beni Akdeniz Üniversitesi Psikoloji bölümü için artık biri daha var.)

Default Avatar
r.
15 Ocak 2021
vajinusmus

Vajinusmus sebebiyle eşimle beraber olamıyordum. Problemi 3,5 yıldır kendimiz yenmeye çalıştık. Ama bu neredeyse imkansızdı. Eşim surekli tek basimiza asamayacagimizi uzman birinden destek almamiz gerektiğini söylüyordu. Kendimi olmayacağına o kadar inandirdimki surekli teklifini reddediyordum. Zaman icerisinde eşimle birbirimizden soğudumuzu farkettim. Üniversite kazanıp ayni evi paylaşan iki arkadaş gibiydik . Yüzeysel anlamda birbirimizi tatmin ediyorduk ama mutlu değildik. Artik bu durumdan bende sikilmaya başlayınca internetten araştırma yapmaya başladım. Ertelediğim ve çekindiğim o tedavi sürecine araştırmalarım sonucu bulduğum Filiz Hanım ile birlikte girdim .Ilk randevuya giderken kendime olan inancım yoktu. Surekli eşime bosuna gittigimizi bunun bir işe yaramayacağını söylüyordum. Eşim ise en azindan denememiz gerektirdiğini söylüyordu. Ilk 2 seansta ne kadar yanıldığımı anladim. Filiz Hanim kendime olan inancimi yerine getirmeye baslamisti bile. Benim bu sureci atlatabilecegime dair bakışları ve davranışları guven verdi. Her seansta sabırlı ve sonuç odaklı dusunmememiz gerektiğini söyledi. Bunca zaman bildiğimiz bütün bilgilerin ne kadar yanlis olduğunu farketmemizi sağladı. Çaresizce bilgisayarin basinda vajinusmus hikayeleri okurken kendimi başarı hikayesi yazarken buldum. Canim Filim Hanım kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalir . Onun sayesinde kendime olan inancım,cesaretim ,hayata bakış açım, eşime olan davranışlarım değişti. 4 seansta vajinusmus olmaktan kurtardi. Esim ile 10 sene sonra evlenmiştik. Birbirimize kavuştuk derken bu hastalık 3,5 sene daha kavusmamizi engellemisti. Ama artik biz o engelleri Filiz Hanım sayesinde aştık ve esimle birbirimize kavustuk. Bizi kavuşturan Filiz Hanıma ve bu imkânı sağlayan Kocaeli Aile Danışmanlığına sonsuz teşekkür ediyorum.

Default Avatar
A.
9 Ocak 2021
Çocuk Danışmanlığı

Çocuğumun okuma ve yazmada büyük bir problemi vardı.sınıf arkadaşlarından daha geride kaldığı için çok üzülüyordu.öğretmenleri uzman desteği almamızı söyleyince araştırmalarımızla Banu hocamızla tanıştık. kendisi hem yaptığı testler sonucunda bizi doğru yönlendirerek çocuğumuza hemde bilgi ve güler yüzü ile ailemize çok yardımcı oldu. kendisine ve kocaeli aile danışma merkezinin güzel ekibine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
i.f.
4 Ocak 2021
Çift Danışmanlığı

Merhabalar, çift olarak boşanmanın eşiğine gelmiş ve birbirimize tahammülümüz kalmamış durumdaydık. Birbirimizi sevsek te artık sürekli kavga ediyor, yan yana durmak bile istemiyorduk. Bir uzman desteği almak istedik ve Tanem hanımla tanıştık. Bizim için kabullenmesi zor kendimizde suç bulmak daha zor oldu ama şuan ilişkimiz ve kendi ruh sağlığımız düzeldi. Güleryüzlülüğü ile daima destek ve bilgisi ile yol gösterici oldu. Kendisine ve tüm ekibe bizlere yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
Ş.Y.
31 Aralık 2020
Vajinismus

5 aydır evliyiz vajinismus olduğumu fark ettim 2 doktora gittik defalarca hiç bir şekilde sonuç alamadık. İnternette araştırmalar sonucu Kocaeli aile danışmanlığı merkezi Filiz hocamız karşımıza çıktı randevumuzu aldık tabi yine umudumuz bitik bir şekilde ne olucak nasıl olucak düşüncesiyle gittik. Filiz hocamın vermiş olduğu bütün egzersizleri yerine getirerek 3 seansta vajinismusu yendim eğer ben yaptıysam bunu herkes yapabilir kendinize inanın ve güvenin.

Default Avatar75
M.P
30 Aralık 2020
çift terapisi

Eşim ve ben Çiğdem Güneş hocamız ile tanışmış olduğumuz ve kendisinden danışmanlık aldığımız için çok şanslı hissediyoruz. Güler yüzü, olaylara bakış açısı ve yaşadığımız sorunları anlattığımızda bize içtenlikle yaklaşması, evliliğimizdeki sıkıntıları aşmamıza yardımcı oldu. Ayrıca Çiğdem Hocama bize ilişkimizde doğru iletişim kurabilmemizi kazandırdığı için teşekkür ederiz ..

Default Avatar
C.D.
26 Aralık 2020
Cinsel terapi

Eşim ve ben tıp hekimleri olmamıza rağmen vajinismus sorunuyla karşı karşıya kaldık. Hekim olmamıza rağmen diyorum çünkü biz bu tarz konuların eğitimini aldık yeteri kadar bilgimiz var bu sorunun ne olduğuna nasıl tedavi edildiğine dair. Evliliğimizin çok başında kendimizce birkaç şey denedik ama tam bir birliktelik yaşayamadık. Profesyonel destek almaya 1.aydan sonra karar verebildik. Zor da olsa çok doğru bir karar olduğunu Filiz hanım ile tanışınca anladık. Her görüşme sadece cinsel terapi üzerine olmadı aile bağlarımızı, birlikteliğimizi güçlendirmek adına da çok güzel öğütler edindik. Bilinç altımızın bize neler yapabildiğini öğrendik. Sadece 3 görüşme sonunda biz hazzı ve mutluluğu ile çok güzel bir gün geçirdik. Filiz hanıma ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Z. C. G.
25 Aralık 2020

Eşimle yaşadığımız sorunlar artık dayanılmaz kendimizin çözemeyeceği bir hale gelmişti İnternetten yaptığım araştırma ile aile danışmanlığı merkezine ulaştım randevu için bile konuşurken beni içtenlikle yönlendiren Yaren hanım ve İrem hanıma ayrıca teşekkür ederken güleryüzü ve sabrı ile bize destek olan bana insan olduğumu aslında hayatın eleştiriden ibaret olmadığını hissettiren Çiğdem hanıma teşekkür ederim not karşımdaki insan ne kadar tahrik edici olsada iğneleyici sözler kullanmıyorm özüme döndürdüğünüz için sonsuz teşekkürler...

Default Avatar
d.Ş
23 Aralık 2020
Öğrenci Koçluğu

Merhabalar, ailece oğlumun ergen döneminde büyük sıkıntılar yaşamaya başlamıştık. Hem okul hem evde gittikçe uzaklaştı bizden. Bu süreçte araştırmalarımız üzerine İrem hocamızla tanıştık. Oğluma ve bize güleryüzü ve bilgisiyle bu süreçte çok yardımcı oldu. oğlum doğru ders çalışmayı öğrenerek kendisini buldu, özgüveni yerine geldi. İrem hocama ve ekibinize çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
İ.S
19 Aralık 2020
Vajinusmus

Merhaba arkadaşlar ben 4,5 yıldır vajinusmus hastasıydım hayatın koşuşturmasından eşimle hep bu durumu geçiştirdik bir gün olur dedik sevgimizin aşkımızın önüne geçmez dedik öyle değil arkadaşlar inanın zaman geçtikçe yaş aldıkça düşünceler o kadar çok değişiyo ki yıpranıyorsunuz haberiniz yok bu durum bekletmeyi çok sever buna yenilmeyin en başından doğru kisi dogru tedavi bulun çok şükür ben buldum o kadar kısa zamanda Sevgili Filiz hocamın desteği ile çözdüm ki dönüp kendime dedim bunca yıl sacma sapan kafamda urettigim korkunc sandigim bu durum bu kadar basitmiydi evet gercekten basit ! ve ben burayı tesadüf buldum iyi ki de bulmuşum o kadar sıcak temiz ortam ki alışıveriyorsunuz hemen ve biran önce diğer seansim gelsin istiyorsunuz Sevgili Filiz Hocam sizin güleryüzluluğunuz tatli diliniz zaten bizi bu kadar cesaretlendirdi hersey icin tesekkur ederim ben başardım arkadaslar sizde basarirsiniz zor olan hiç birsey yok inanmak ve kendinizi güven ellere bırakmak gerisi geliyor umarım bu yazım okuyanlara bir ışık olur insallah

Default Avatar
Duygu Kutucu
15 Aralık 2020
Ergen psikolojisi

Merhaba
Kurumunuzdan Tanem Hanımdan oğlum için destek aldık çok memnun kaldık herkese şiddetle öneriyorum gerçekten çok iyidi. Tüm yakın çevreme öneriyorum

Default Avatar
Es.
10 Aralık 2020
Çift Danışmanlığı

Eşimle ilgili olan tüm problemlerimde çok yardımcı oldu sevgili Filiz hocam. Hem bilgisi hem cana yakınlığı ile bu konuya karşı olan eşim bile severek gidiyordu. Kendisine çok teşekkür ederiz. İyiki tanışmışız.

Default Avatar
F.Y
4 Aralık 2020
Evlilik

Nişanlımla düğünümüze günler kala her şey için çok fazla tartışıyorduk. Her konudan tartışma çıkıyordu. Bunun için destek almayı düşünürken çiğdem hanımla tanıştık. Öncesinde kendimi çok kötü hissettiğim için seanslara tek başladım. Sonrasında çift olarak devam ettik ve çok memnun kaldık. Normalde erkek uzman istiyorduk ama çiğdem hanımla ve ekibiyle tanıştıktan sonra iyiki gelmişiz dedik. Hem iletişim olarak hemde birbirimizi anlama konusunda çok yol katettik. İyiki çiğdem hanımı tanımışız. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
g.k.
4 Aralık 2020
Çocuk

3 yaşında bir oğlum var. yemek seçmesi, verdiğim yemekleri reddetmesi artık büyük bir problem olmuştu. çıldırmak üzereydim ne yapacağımı bilmiyordum. İnternette araştırıken irem hanımı gördüm. bize göstermiş olduğu ilgi ve sabır için çok teşekkür ediyorum. seansların sonucunda çözüme kavuştuk. beni büyük bir dertten kurtardı. İrem hanıma ve bütün ekibine teşekkürler

Default Avatar
Zuhal Kaynak
4 Aralık 2020
Memnuniyet

Çok çetrefilli süreçlerden geçtiğim zamanlarda başvurduğum merkezinizden değerli Filiz Özsoy hocamın şahsıma katkılarını kelimelerle ifade edemem.
Bana ayağa kalkmayı, yürümeyi, koşmayı, Konuşmayı, ağlamayı, gülmeyi, kabullenmeyi, yeniden başlayabilmem için gereken gücü verdiği için ne kadar teşekkür etsem az gelir.
Anlayışlı güler yüzlü personelinize ayrıca teşekkür ederim.

Default Avatar
E.C.
1 Aralık 2020
Çocuk

Kızımla yaşadığım sıkıntılardan dolayı çok bunalmıştım. O bir şeyleri hep ağlayarak anlattığı için bende bir zaman sonra daha sinirli bir insan olmaya başladım. Bu süreç için bir çözüm yolu ararken Banu Kılıç hocamla tanıştık. Beni en çok etkileyen nokta kızımla olan iletişimiydi. Kızımın 3 yaşında olmasından dolayı bu süreçte benimde ona karşı nasıl davranmam gerektiğini anlattı. Hem çocuğuma hemde bana karşı olan yaklaşımından çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz

Default Avatar
Şeyda G.
1 Aralık 2020
çift

Eşimde olan öfke kontrolü sorunu yüzünden birbirimizden çok uzaklaşmıştık. Ne anlatsam sürekli sinirlenerek cevaplar veriyordu. Sonrasında özür de dilese bir anlamı kalmıyor tabiki. Daha sonra bir destek alması gerektiğini düşünerek internetten araştırdım. Tanem hanımdan randevu aldım. Bu süreçte ona destek olabilmek adına seanslara çift olarak gittik. Tanem hanımın sabrı ve güler yüzü bize çok iyi geldi. bize yaptığı yönlendirmelerle sıkıntılı dönemi atlattık. Artık her şey daha iyi. Her şey için çok teşekkürler

Default Avatar
B.N.
1 Aralık 2020
Bireysel Danışmanlık

Deprem sonrasında ailemi kaybetmenin acısını bu yaşımda hala hissediyordum ve kendimi giderek yalnızlaştırmıştım. Ne yapacağımı bilmiyordum ve bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Çiğdem hanımla tanıştım.iyiki tanışmışım. şuan korkularım azaldı, çevremde insanlar olmasından korkmuyorum aksine daha mutluyum. Güleryüzü ve daima desteği için çok teşekkür ederim.

Default Avatar
Y.
25 Kasım 2020
Aile

Ailemle yaşadığım sıkıntılı süreçte biriyle konuşmaya çok ihtiyacım vardı. Kendimi ifade edemediğimi farkettim. bu yüzden daha öfkeli bir insan olmuştum. Bu süreçte araştırma yaparken tanem hnm ile karşılaştım. kendisininn güler yüzü ve sabırlı bir şekilde dinleyerek tavsiyeler vermesi üzerine kendimi çok iyi hissettim. hem kendimde yaptığım hataları anlamamı sağladı hemde öfkemi yenmemi sağladı. Kendisine ve kocaeli aile danışma merkezi ekibine çok teşekkürler

Default Avatar
I.Gö.
21 Kasım 2020
Öğrenme Güçlüğü

Kızım okuma ve yazmada çok zorluk yaşıyordu. ne yapacağımızı nasıl ona öğreteceğimizi bilemez hale gelmiştik. Sonra tavsiye üzerine Banu Kılıç hocamızla tanıştık. yaptığı testler, bilgisi ve güleryüzü ile hem kızımıza hemde bizlere çok iyi geldi. kendisine ve kocaeli aile danışma merkezi ekibine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
b.ü.
2 Kasım 2020
Çocuk

çocuğum hiç konuşmuyordu ve biz bunu çekingenlik olarak düşünmüştük. okul hayatında zorluk yaşamaya başladığında tavsiye üzerine kocaeli aile danışma merkezi ekibi ve biricik tanem hocamızla tanıştık. çok teşekkür ederiz. çocuğum çok daha iyii

Default Avatar75
H.S
24 Ekim 2020
Bireysel Danışmanlık

Tesadüfen, iyi bir terapist araştırırken karşıma çıkan bir kurum ve iyi ki, iyi ki tanışmışım dediğim çok saygıdeğer Filiz Özsoy. Daha ilk seansımda yıllardır nedenini anlayamadığım bir sorunumu farketmemi sağladı. Sayesinde kendimle alakalı birçok konuda yüzleştim, farkettim, kendimi değiştirmeye çabaladım ve hala çalışıyorum. Şu ana kadar olaylara ve kendime hiç bakmadığım bir açıdan bakmamı sağladığı ve yol gösterdiği için çok teşekkür ederim. Bir çok şeyde rehberim oldu. Kurumdaki herkese güleryüzleri ve samimiyetleri için de ayrıca teşekkür ederim. İhtiyacım olduğunda orada olduğunuzu bilmek harika bir duygu. Tekrar tekrar görüşmek üzere 🙂

Default Avatar
Fa.E.
20 Ekim 2020
Çocuk

Oğlum 6 yaşında ve konuşmakta kalabalık içine çıkmakta çok zorluk çekiyordu hep ağlıyor bizlere vuruyordu. Ne denediysek olmadı daha da öfkelendi en sonunda tavsiye ile tanem bircan hoca ile tanıştık. hem çocuğuma hemde bize yardımcı oldu. meğer ne kadar yanlış davranıyormuşuz. çok teşekkür ederi.

Default Avatar75
M.A
17 Ekim 2020
Vajinusmus

Merhabalar 9aylık evliyim.Vajinusmus problemimiz vardı sevgili filiz hocam sayesinde 3 seansta başardım evet basardım arkadaslar korkacak hiçbirşey yok. Ben başardıysam eger herkes başarır yeterki isteyin ve ertelemeyin en büyük hatanız ertelemek olacaktır. Vajinusmus problemi olan ve yeni evlenecek olan herkese şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca Filiz hocama çok teşekkür ediyorum hiç bıkmadan usanmadan Güler yüzüyle hep destekçim oldu.

Default Avatar
B.B.A
13 Ekim 2020
Çift Danışmanlığı

Pandemi süreci sonrasında eşim ile anlaşamadığımızı ve bunu çözmemiz gerektiğini farkettik. Sürekli kavga etmeye başladığımızda bir uzmana danışmak için araştırma yaptık ve tanem hanım ile tanıştık. Hem kendi gelişimimize hemde ilişkimizi düzeltmemize çok yardımcı ve destekçi oldu. çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
R.F.
2 Ekim 2020
Bireysel Danışmanlık

Yaşadığım yalnızlık duygusundan kurtulmak benim için çok zordu ve hayatımı gün geçtikçe daha da kötü etkiliyordu. Araştırma yaparken kocaeli aile danışma merkezinin güler yüzlü ekibiyle ve bu duygudan kurtulmamı sağlayan tanem bircan hoca ile tanıştım. kendimi fark etmemi sağladı. çok teşekkkr ederim

Default Avatar
murat C.
12 Eylül 2020
Bireysel Danışmanlık

Pandemi sürecinde evde kaldığım süreçte kendimi iyice kaybetmiştim. Arkadaşımın tavsiyesi ile tanem hanımla tanıştım. Aslında kendimde alıştığım noktaların iç dünyamın yansıması olarak beni yıprattığını farketmemi sağladı. YArdımları ve güler yüzü için kendisine çok teşekkür edrim.

Default Avatar75
İ.C.
5 Eylül 2020
Çift Danışmanlığı

Evlilik sürecinde yaşadığımız sorunlar artık bizleri çok yıpratmaya ve öfkemizi kontrol edemememize sebep oluyordu. İnternette araştırma yaparken Tanem Bircan hocamız ile tanıştık ve evliliğime eşime çok iyi geldi. Kendisine çok teşekkür ederiz iyiki kurumuzu ve bizi tanıdık.

Default Avatar
Y.ö
2 Eylül 2020
Eşimle iletişim sorunu

Sadece internetten tesadüfen aradığım kurumumunuza ve Filiz hanıma çok teşekkür ederim. Düğün günün den bu yana yaşadığımız problemleri bir türlu çözüm bulamayıp her geçen gün büyüyen sorunlarımıza Filiz hanım sayesinde çok farklı bakmayı öğrendim. Birlikte geçirdiğimiz seanslarımızda beni o kadar samimi icten dinledi ki bütün öfkemi üzüntümü bambaşka yöne götürdü. Beni herseyin çözümü olacağına inandırdı. Hiç zaman kaybetmeden küçük problemleri dağ gibi buyutmeden herseyin en başındayken hatta probleminiz yokken bile kapısını çalın. Daha çok mutlu olmak için. Bir çoğumuzun ihtiyacı var. Çok tesekkür ederim Filiz Özsoy hanım.

Default Avatar75
a.o.
29 Ağustos 2020
Filiz hanıma sonsuz teşekkürler. vajinusmusu yendik

Danışmanınız sizi anlamalı, sizden biri olmalı, sorunlarınızı önemsemeli, size değerli olduğunuzu ve sorununuzla baş edebilecek gücün sizde olduğunu hisstettirmeli size..
2015 yılından beri vajinusmus hastalığı ile yaşadım evet hastalık diyorum çünkü bu bir hastalıktı bunu Filiz hanım ile tanışınca öğrendim önce kabul ettim hastalığımı ve iyileşmek istedim ve de iyileştim..
ne olur çekinmeyin yıpratmayın kendinizi evet evlilik cinsellikten ibaret değil ama eşimle bunu aşamadık yıllarca, paylaştığımız bir çok güzel şey oldu ama bu da evliliğin bir parçasıydı etraftaki insanlar için değil kendimiz için olmalıydı.
çok araştırdım gittiğim doktor da oldu ama dedim ya en başta yaklaşım çok önemli öyle böyle derken 5 yıl geçti, tesadüf internette ararken bir de o kadar pahalı ki pek çok yer neyse denk geldim KOCAELİ AİLE DAYANIŞMA MERKEZİNE Filiz hanıma randevu verdiler bu arada telefonda görüştüğüm hanımefendi o kadar kibardı ki, ön bir konuşma yaptık sorunu sordu vajinusmus derken o kadar utandım ki sonra o naif tepkisi ile kendimi rahat hissettim ve ilk randevu ile tanışma fırsatı buldum daha ilk seansda size yemin debilirim o kadar rahatladım ki tamam dedim bu olacak sonra 2. seans sonra 3. seans yılmadık pes etmedik verilen görevleri yerine getirdik ve 4. seans da başarmış sayılırdık görevler tamamlanmıştı artık görev olarak değil kendiliğinden yapmalıydık bunun için son bir seans daha istedi başardıktan sonrasını da konuşmak için ama araya corona girdi gidemedik. ama o arada verdiği görevlerden yola çıkarak bayağı yol katettik ve artık korkularım bitmiş kaygılarım yok olmuştu hepsi Filiz hanım sayesinde minnetarım..
yazımı okuyorsanız ne olur gidin tanışın Filiz hanım ile çekmeyin artık bu korkuyu çevre baskısını inanın biz başardıktan sonra biz diyorum çünkü bu sadece sizin hastalığınız değil karşılıklı bir durum eşinizle, evet başardıktan sonra istiyorum ki kimse yaşamasın bunu bu durumda olan herkes mutlaka tanısın Filiz hanımı umarım herkes okur çekinmeyin inanın kendinize yapabileceğinize inanın BENİM BAŞARIM İNANMAKLA BAŞLADI...

Default Avatar
S.C.
24 Ağustos 2020
Dikkat Eksikliği

9 yaşındaki çocuğumda dikkat eksikliği ve hiperaktivite belirtileri vardı. okuluna bizlere arkadaşlarına odaklanmakta kendini geliştirmekte zorluk yaşıyordu. bir arkadaşımızın tavsşyesi üzerine Tanem hanımla tanıştık ve çocuğumun değişimini daha ilk görüşmede görmeye başladık. gün geçtikçe çok daha iyiye gittik. Tanem hanıma ve ekinizie çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Xyz
13 Ağustos 2020
Vajinismus

Filiz hanım gerçekten çok profesyonel evliliğimizi 1,5 sene geçmişti ama yatak odasında çok problemimiz vardı maketlerle 10adımda sorunumuza çözüm buldu gerçekten bilinç altıma işledi. Ben hep vajinismus olamam açık giyinen alkol kullanan erkek arkadaşı dostum çok var diye düşünüp zaman kaybetmişim ilk önce kabul etmeliymişim sonra kendimi filiz hanıma bıraktım herşey için teşekkürler

Default Avatar
Hanife
8 Ağustos 2020
Vajinusmus

Merhabalar ben 8 yıllık evli biri olarak yıllarca vajinismusla uğraştım gitmediğim doktor kalmadı artık tamamen umudumu yitirdigimde intertten aracalığıyla filiz hanımla tanıştım ve hayallerimin kahramanı oldu. gerçekten güler yüzü tatlı dili ile bana öz güvenimi yeniden kazandırdı filiz hanim sayesinde vajinismustan kurtuldum. Burdan benim gibi olan kadınlara sesleniyorum lutfen sizde vajinusmusu ertelemeyin ben gittim başardım ve eminim sizde basacaraksiniz sadce inanın. Filiz hanıma ömür boyu minnettar kalıcam beni vajinusmustan kurtardığı için saygılarımla..

Default Avatar
Şeyma L.
7 Ağustos 2020
Öğrenci Koçluğu

Kızımız sınav döneminde çok içine kapanmıştı ve ona sınav sürecinde nasıl davranmamız gerektiği, sınava hazırlığında nasıl yardımcı olmamız gerektiği konusunda çok endişeliydik. Öğrenci koçluğunu araştırırken tavsiye üzerine tanem hanımla tanıştık. sınav yolunda kızımıza ve aile olarak davranış konusunda bizlere yardımcı için çok teşekkür ederiz. kızım sınavda daha motive ve zaman yönetimini bilerek hareket etti. kocaeli aile danışma merkezi ekibine ve tanem hanımı iyiki tanımışız

Default Avatar
Faruk A.
5 Ağustos 2020
Bireysel Danışmanlık

Herkese merhaba. takıntılarım çok üst düzeydeydi ve günlük yaşantımı etkilemeye başlamıştı. çok mutsuz ve kendimden hiç memnun değildim. araştırarak sayın tanem bircan hanımefendiyi buldum. takıntılarım konusunda bana yol gösterici olarak hayatımın düzene girmesidne kendimi bulmamda yardımcı oldu. herşey için çok teşekkür ederim

Default Avatar
Kader Ş.
29 Temmuz 2020
Çocuk

Oğlum 10 yaşında ve dikkat eksikliği öfke sorunu yaşıyordu. Tavsiye üzerine Tanem Hanımla tanıştık ve ilk görüşmede bile çocuğumdaki dğişimi gördüm. Sadece çocuğumu değil bizleri de bilinçlendirdi. İyiki sizin gibi güler yüzlü bir ekiple ve bilgili bir uzmanla tanışmışız.

Default Avatar
D.
28 Temmuz 2020
Çift Danışmanlığı

Eşimle boşanma noktasına gelmiş ve birbirimiz çok yıpratmış bir çifttik. Boşanma süreci için danışmanlık almak isterken sayın Filiz hanım sayesinde bakmadığımız noktaları farkederek ilişkimizi tekrar kazandık. kocaeli aile danışma merkezine ve bizlere sonsuz yardımı dokunan Filiz hanıma çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
Z.E.
22 Temmuz 2020
vajinusmus

yeni evli olan bir çiftiz ve vajinusmus konusunda çok çare denedik. Artık umutsuzluğu kapıldığımız anda Filiz Özsoy hanım karşımıza çıktı, iyikide çıktı. Bizleri anlayarak,bilgisi ile yol göstererk çok kısa bir zamanda çözüme ulaştık. Çok teşekkür ederiz umutsuzluğumuza ışık oldunuz.

Default Avatar
E.Ş.
20 Temmuz 2020
Çift Danışmanlığı

Eşimle evlendiğimiz gğnden beri dış etkenler yüzünden huzurumuz yoktu. Öfke sorunları ve anlaşmalıklarımız giderek çoğaldı. Tanem hocamızla bu süreçte tanıştık. Evliliğimize kişiliğime çok etkisi oldu. Şuan tüm sorunlarımız çözüldü eşimle birbirimizi tekrar bulduk. Tanem Hanıma ve tüm ekibe çok teşekkür edeiz.

Default Avatar
Buse D.
16 Temmuz 2020
Genç Danışmanlığı

Kardeşim lise çağında ve öfkesi, özgürlük isteği çok yüksekti. Okulda sorun yaşamaya başlayınca danışmanlık için Sevgili Tanem hocamızı tavsiye üzerine bulduk ve kardeşime yol gösterici, bir destek sağladı. İlk görüşmede bile değişimi aile olarak gördük. Her şey için çok teşekkür ederiz Tanem hanım ve Kocaeli aile danışma merkezine.

Default Avatar
G.A
10 Temmuz 2020
Vajinusmus

Ben 3 aylık evliydim.Internetten arastirdigimda vajinusmus oldugumu ögrendim.Ve arayısta bulundum.Çok şükür ki internetten Kocaeli aile danışma merkezini buldum.Filiz Özsoy hocam sayesinde verdigi egzersizlerle ve terapilerle bu sorunu çözdük.Filiz hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.Sızlere tavsiyem seanslariniza duzenli gitmek ve verilen ödevleri yapmak.Vakit kaybederek kendinizi yıpratmayın.Doğru adrese giderek (Filiz Özsoy) sorununuzdan kurtulun.Sevgilerle...

Default Avatar
Hülya D.
7 Temmuz 2020
Çocuk sonrası Danışmanlık

Evliliğimiz çok güzel ilerlerken çocuğumuz olduktan sonra eşimle bibirimizden uzaklaştık.Tek odak noktamızı çocuğumuz yaptık ve ilgisizleştik. bu durum beni çok üzüyordu ve danışmanlık için kurum ararken tavsiye üzerine kocaeli aile danışma merkezi ekibi ile tanıştım. Filiz hanımın yardımları ve doğru şekilde yönlenbdşrmelerş ile eşimle birbirimizi tekrar bulduk. Çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
I.Y
7 Temmuz 2020
Çift Danışmanlığı

Evlilik yolunda yaşadığımız sıkıntılar bizleri çok yıpratmış ve birbirimizden uzaklaştırmıştı. bir arkadaşımızın tavsiyesi ile biraz çekinerek geldiğimiz bu kurumda sevgili Tanem Bircan hocamız sıkıntılarımızı atmamızda bizlere çok yardımcı oldu. Tekrar kendimizi, ilişkimizi bulmamızı sağladı. Tüm ekibinize çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
K. T.
7 Temmuz 2020
Vajinismus ve çift danışmanlığı

Merhabalar öncelikle 3 yıllık evliyiz ve vajinismus problemimiz vardı. Filiz hoca sayesinde kademe kademe tüm sorun ve problemlerimizi çözerek sonuca ulaştık. Hem vajinusmus problemimiz de hemde hayatta karsımıza çıkan sorun ve dertlerle ilgili vermiş oldugu öneri ve bilgilerle bize bambaşka yollar açan bizi aydınlatan ve ailemizden biri olan FİLİZ ÖZSOY hocamız ve Kocaeli Aile Danışma Merkezi çalısanlarına çok tesekkür ediyorum. Yeni evlenen, evlenecek olan, vajinismus problemi olan herkese siddetle tavsiye ederim. Herkes çekinmeden gitmeli ve yanlış bildiği birçok şeyin doğrusunu öğrenmeli....

Default Avatar
B.İ. A.
28 Mart 2020
Bireysel Danışmanlık

Kendime olan öfkem çok büyüktü. Yaşadığım bazı olaylar yüzünden kendime düşman olmuştum neredeyse. Ta ki Filiz Hanımla tanışana kadar. Bende uyandırdığı farkındalık ve yaptığı uygulamalarla kendimle yüzleşmem de çok destek oldu. İyi ki var, iyi ki tanımışım kendisini. Güler yüzlü ofis ekibi de kendimi daha rahat hissetmemi sağladıkar. Hepsine çok teşekkür ederim.

Default Avatar
K……ç…….
10 Mart 2020
Vajinismus ve çift danışmanlığı

3 yıldır vajinismus korkumu yenmenin tamamen kendi elimde olduğunu filiz özsoy hocam sayesinde öğrendim ve başardım.Bu sürecin beni yormaması ve her seanstan sonra istikrarlı bir şekilde uygulamalara devam ederek başardığımı görmek harika bir duygu ve özgüven getirdiğini farkettim.Tek pişmanlığım keşke daha önce gelseydim demek oldu.Bu kadar basit bir olayı 3 yıl boyunca dert edinmek cahillikmiş.Filiz özsoy hocam sayesinde hem kişisel hem ikili ilişkilerde de nasıl davranmam gerektiğini öğrendim.Canım filiz hocamında dediği gibi artık tek bir kanal yok ikinci bir kanal daha var :))

Default Avatar
asude bozca
9 Mart 2020
evlilik

yeni evli olmamıza rağmen eşimle çok şiddetli kavgalar etmeye ve birbirimizi anlamamaya başladık.boşanmanın eşiğine gelmiştik ta ki Çiğdem hanımla karşılaşana kadar. bilgisi ve pozitif yönüyle bizlerde büyük bir farkındalık uyandırarak evliliğimizi kurtardı. çiğdem hanım ve güleryüzlü profesyonel ekibiniz iyiki varsınız.

Default Avatar
burak erdem
4 Mart 2020
Bireysel Danışmanlık

Merhabalr yaşafığım ağır bunalım sonucu ailem ve arkadaşlarımın ısrarlarına dayanamayarak gelmeye başladığım bu merkez, daha sonralarda sık sık gelmek istediğim ve beni rahatlatan sıcak bir yuva gibi gelmeye başlafdı. ekibinizin güler yüzü, profesyonelliği ve ilgisi için çok teşekkür ederim.

Default Avatar
E…G….
3 Mart 2020
AİLE VE ÇOCUK İLETİŞİ

11 Yıllık evliyiz uzun zamandır eşimle sorunlar yaşıyordum ve çocuklarım bu durumdan etkileniyordu. İlk kurumunuza başvurduğumuzda kafamız da soru işaretleri vardı. Ancak Aile Danışmanlığı hizmeti alma süreci ile bu soru işaretleri kalktı. Daha sonra çocuğumdaki dikkat eksikliği ve öfke kontrolü konusunda aldığımız hizmetlerle bambaşka bir aile haline geldik. Toplam 6,5 aydır aldığımız hizmetle aile içi iletişim güçlendi ve daha mutluyuz. Bu arada oğlumdaki dikkat eksikliğine gelince; gördüklerime inanamıyorum. Muhteşem bir değişim. ifade bile edemiyorum. Diyebileceğim tek şey;

TEŞEKKÜRLER KOCAELİ AİLE DANIŞMANLIĞI MERKEZİ
YÜREĞİNİZE SAĞLIK.

Default Avatar75
D.s
3 Mart 2020

Merhaba yorumumu okuyan arkadaşlar Ben 18 yıllık evliyim vajinismus hastasıyım hastasıydım tedavi için bana en yakın kendi şehrim dışında Tedavi Merkezi arıyordum çünkü kendi şehrimde tanınırım korkusu vardı ve Kocaeli aile danışma merkezini buldum Sevgili Hocam Filiz Özsoy kendisi hakkında araştırma yaptım aldığı eğitimler dikkatimi çekti ve güvenerek randevu aldım o gece heyecan ve stresten uyuyamadım sanki ameliyat olacakmışım hissi vardı ve Ertesi sabah eşimle birlikte gittik karşımda gayet sıcak samimi Filiz Özsoy vardı seansa başlarken daha güven hissi verdi ve bana dedi ki bu bir rahatsızlık ve çaresi çözümü var işte bu cümle benim kafamda bir aydınlanma sağladı olabilir diye demeye başladım verdiği egzersizler terapiler kişiye özel seçeneklerle 4 seansın sonunda çözüme ulaştık ve ben kurtuldum adres çok doğruydu %100 çözüm slogan bu hiç vakit kaybetmeden lütfen benim durumumda olanlar Siz de gelin ve kurtulun

Default Avatar
A… Y….
27 Şubat 2020
Cinsel danışma

Biz 17 yıllık bir çift olarak merkezinize başvurduk. Sayın Filiz Özsoy dan randevu aldık. İletişimin evlilikte ne kadar önemli olduğunu ve ne kadar kuvvetli olursa duygusal bağı pozitif yönde etkilediğini öğrendik. Boşanmanın eşiğine gelmişken birbirimizi tekrar farkettik ve anlamaya başladık. İyiki sizi ve merkezinizi tanıdık teşekkür ederiz...:)

Default Avatar75
İrem Kurt
22 Şubat 2020
Bireysel Danışmanlık

Kendi iç dünyamda yaşadığım ve beni yiyip bitiren sorunlarım için bir yardım arayışına girdiğimde tanıştım Tanem Hanımla. İlk başta yaşının benden küçük olması ve daha genç bir danışman olması beni tedirgin etse de ne kadar yanıldığımı süreç içerisinde gördüm. Şuan daha mutlu ve bilinçli birisi oldum. Kendisine beni hayata tekrar bağladığı için çok teşekkür ederim.

Default Avatar
Bilge Öz
18 Şubat 2020
Öfke Sorunu

Merhaba, 24 yaşında 1 yıllık evliliğe sahip genç bir çiftiz. Dışarıdan görünen bizlere kolay gelen şeylerin aynı çatı altında aslında öyle olmadığını gördük. Eşimle sürekli çatışma halnde olduğumuz için kurumunuza başvurduk ve Tanem Bircan hanımefendiyle tanıştık. Kendisnin yardım ve desteği ile şuan evliliğimiz çok daha sağlıklı. Kendilerine ve güleryüzlü ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Tuba Demir
13 Şubat 2020
Öğrenim Güçlüğü

Oğlumda öğrenme güçlüğü vardı ve araştırmalarımız sonucunda Banu Hanımla tanıştık. Oğlum kimseyle yalnız kalmazken onunla olmaktan çok mutluydu. Bir kaç test sonucunda dikkat eksikliği çıktı oğlumda ve bu yolda bizlere çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ederiz. Oğlumun sürekli bağırmalarından rahatsız olmayan onu eğlendiren güler yüzlü ofis arkadaşlarına da çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
S.G.
11 Şubat 2020
vajınusmus

Yaşadığım vajınusmus problemi yüzünden kurumunuza başvurmuştuk. Süreç uzadıkça bunun sebebinin para kaynaklı olduğunu düşünmüştük ancak çok yanılmışız. Her çiftte aynı sürede çözüme kavuşmasını düşünmek yaptığımız ilk yanılgıydı. Egzersizlerle ve Filiz Hanım'ın sonsuz desteği ile bu süreci çok güzel bir şekilde sonlandırdık. Bizleri güler yüzle karşılayıp ağırlayan ekibinize de çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
T.K.
6 Şubat 2020
Cinsel Danışmanlık

4 aydır yaşadığım cinsel rahatsızlığım yüzünden kendimden çok uzaklaşmış durumdaydım. Tam düzelmeyeceğini düşündüğüm anda Filiz Özsoy hocamızla tanıştık. Bizlere sonsuz desteği ve bilgileri net bir şekilde aktarmasıyla şuan sorunumuz çözüldü. İyiki tanımışız Filiz hocamızı ve ekibinizi.

Default Avatar75
ahmet
21 Ocak 2020
ALDIĞIMIZ DANIŞMANLIK İLE İLGİLİ

Merhaba benim bir çok sorunuma çözüm bulan çok başarılı danışmanları,güler yüzlü personeli ve sıcacık ortamıyla huzur veren bir kurum.İyiki varsınız Aile Danışma Merkezi

Default Avatar75
A…Ş…
15 Ocak 2020
ÇOCUK VE ERGEN

Benim oğlum 14 yaşında ders çalışmıyo ve çok sinirli ailemizde sürekli bir tartışma ve huzursuzluk oluyordu.ne yapabilirim diye düşünürken internette Aile danışma merkezini buldum,öncesinde pek ciddiye almadım fakat kuruma gidip danışmanlarla tanışıp güzel bir sonuç alınca ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım.bu süreç çok uzunda sürmedi.Şimdi herşey daha güzel daha eğlenceli hayatımızda.kesinlikle hiç teredddüt etmeden herkesin gelmesini tavsiye ediyorum.Aile danışma merkezi ailesine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
mine
11 Ocak 2020
vajinüsmus

8 yıllık evliyim vajinüsmus problemim vardı.Filiz hanım ile 3 seansta çözüme ulaştık.çok teşekkür ederiz.

Default Avatar
Mesut saydam
27 Aralık 2019
Çocuk

Merkezinizden aldığımız hizmet neticesinde çocuğumuzdaki olumlu gelişmeler tabiki çocuğumuz yanı sıra bizimde kendi davranışiarımızdaki eksik yönleri görüp düzeltmemize yardımcı olan sayın Tanem Bircan hanımefendiye teşekkürlerimizi sunarız. Ailenin çocuğun gelişiminde nasıl destek olabileceğini kurumunuza başvurarak öğrenmiş olduk iyiki yollarımız kesişti....

Default Avatar
Yeliz eminoglu
27 Aralık 2019
Psikojik destek hakkında

Cocugumuzdaki dikkat eksikliği danismaniniz Tanem BİRCAN tarafından tespit edilip seanslar la eksiklikler azalmaya başladı kurumunuzu tercih etmekle çok doğru bir karar vermisiz çok sağolun.

Default Avatar75
İ…
9 Aralık 2019
Cinsel danışmanlık

Biz 3 yıllık evliyiz. Vajinismus sorunum var doktor tedavisi de gördüm ama yine başarılı olamadık artık ayrılık eşiğine geldik. İnternete araştırma yaparken Aile Danışma Merkezini buldum.Cinsel Danışman Filiz Özsoy 'dan randevu aldım ve gerçekten çok iyi sonuç aldık eşimle evliliğimizde sorun kalmadı. Çok teşekkür ederiz

Default Avatar
E… M..
9 Aralık 2019
Ergenlik

Kızım 13 yaşında aile içinde iletişim kuramaz hale geldik kızım çok gergin hep ters cevap veriyor ders çalışmıyor. Çok üzülüyoruz bu konuyla ilgili Kurumunuza geldiğimde psikolog Tanem hanımla tanıştık. Kızımla çok güzel bir diyalog kurdu biz anne baba ve kızım olarak Tanem hanımın rehberliğinde birbirimizle olan iletişimimizi düzelttik. Çok başarılı ve çok sıcak bir ortam çok teşekkür ederim

Default Avatar
B…K….
16 Kasım 2019
cinsel danışmanlık

Yıllardır çözüme ulaştıramadığımız ve artık bu bizim kaderimiz dediğimiz cinsel problemimizi Filiz Özsoy hanım sayesinde aşmış bulunmaktayız. Kurumunuza ve Filiz hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Default Avatar
Y.U.
17 Ağustos 2019
danışmanlık hiz.

kurumunuzdan almış olduğumuz çift danışmanlığı hizmeti aile içindeki problemleri çözmemizde çok yardımcı olmuştur. Merkezinize ve danışmanınıza gösterdikleri ilgi ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.