Ayşenur Çin

Ayşenur Çin

Aile Danışmanı

UZMANLIK ALANLARI

 • Çocuk Danışmanlığı
 • Ergen Danışmanlığı
 • Öğrenci Koçluğu
 • Bireysel Danışmanlık

İlkokulu yurt dışında liseyi doğduğu şehir Kocaeli’ de daha sonra lisans eğitiminin ilk üç yılını Karabük Üniversitesi’nde son yılını ise Sakarya Üniversitesi’nde başarı ile tamamlamıştır.

Lisans eğitimi boyunca kendini geliştirmeyi hedefleyen hocamız, mesleğinde kendini geliştirmek ve daha başarılı olmak için psikoloji, koçluk, aile içi iletişim, çocuklar ve ergenlik dönemi ile ilgili birçok eğitimlere katılmıştır.

Ayşenur hocamız; çeşitli yöntemlerle aileyi ve çocuğu tanımak, yaşanan sorunlara olası çözüm yöntemleri konusunda rehberlik etmek, bu süreçte karşılıklı olarak belirlenen şekilde sonraki görüşmeleri planlamaktadır.

Öğrenci Koçluğu hizmetiyle akademik yaşamda başarı becerilerini arttırma amacıyla öğrenci ile iş birliği kurmaktadır. Öğrenciyi hedefleri doğrultusunda yönlendirmek, motive etmek ve onun bu süreç içinde yaşadığı zorluklarla baş etmesini sağlamak temel amacıdır.

Aldığı Eğitimler ;

 • Aile Danışmanlığı
 • Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı
 • Pedagojik Formasyon
 • MMPI ve Yetişkinlerde İlk Görüşme
 • Çocuk Resimlerinin Psiko-Pedagojik Analizi Projektif Çizim Testleri
 • Oyun Terapisi
 • Objektif-Projekif Testler
 • Masal Terapisi
 • Wisc-r Zeka Testi
 • Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi
 • Çocuk ve Yetişkinlerde EMDR
 • Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
 • Filial Terapi
 • Metropolitan  Okul Olgunluğu Testi,
 • Burdon Dikkat Testi,
 • Peabody Resim Kelime Eşleştirme Testi,
 • Gessel Gelişim Figürleri Testi,
 • Catell 2-A Zeka Testi,
 • Catell 3-A Zeka Testi,
 • Good Enough Zeka Testi,
 • Benton Görsel Bellek Testi,
 • Porteus Labirent Testi,
 • Bender Gestalt,
 • Etkili İletişim ve Diksiyon 
 • Attentioner Dikkat Programı üzerinde çeşitli eğitimler almıştır.
 • Moxo Dikkat Testi

 

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın

Derecelendir

Default Avatar75
G.K

Seanslara başlamadan önce sınav stresi ve anksiyete konusunda çok ciddi düzeyde problemlerim vardı. Seanslar zamanla sınav kaygımı kontrol altına almayı öğrendim. Elim ayağım titreyerek girdiğim sınavlara şuan çok sakin bir şekilde giriyorum. Danışma sürecinin bana çok faydaları oldu. Danışmanım Ayşenur hanıma desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
B.S

Bizim sürecimiz oğlumun öğretmeninin şikayetle beni okula çağırması ile başladı, evde bir o kadar sakinken benim oğlum okulda bir o kadar saldırganmış ve arkadaşlarına zarar veren bir çocukmuş kabul etmedim öğretmenle tartıştım ve sonra mecbur hissederek bir terapiste götürmeye karar verdim çok araştırdım ve Ayşenur Hanımı önerdi yakınlarım. Bana ilk öğrettiği şey mükemmel diye birşey yoktur ve başlık buydu aslında ben oğlumdan da mükemmeli bekledim onu öyle bir kalıbın içine soktum ki okulda başka evde başka davranan bir çocuk oldu ve Ayşenur Hanım benim oğluma kendi olmayı öğretti beni de girdiğim kalıplardan çıkardı ne kadar da yoruyormuşum kendimi ailemi. Buradan herkese bütün samimiyetimle tavsiye ediyorum Ayşenur hanımla tanışın yeter küçücük de olsa hayatınızda bir şeylerin değiştiğini dönüştüğünü fark edeceksiniz. (

Default Avatar75
G.Ş

Ayşenur hanıma verdiği bir seminere katıldığım sırada rastladık. Oğlumuzun baş edemediği korkuları vardı ve biz bu konuda yetersiz kalıyorduk. İlk seansa eşimle katıldık ve seans sonunda doğru yerde olduğumuzu anladık. Ayşenur Hanım, yaklaşımı ve samimiyetiyle alanında uzman olduğunu fark ettirdi bize. Daha bizimle yaptığı ilk seansta izleyeceği yolu çizmişti. Ayrıca oğlumla ilişkimde farkında olmadığım önemli bazı ayrıntıları daha ilk seansta fark etmemi sağladı. Doğrusu oğluma bu kadar erken iyi geleceğini düşünmemiştim. Oğlum her seansa heyecan ve istekle gitti. Ayşenur Hanımın çocuklarla iletişimi gerçekten harika. Başımız sıkışırsa hangi kapıyı çalacağımızı artık biliyoruz. Ailece teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
O.F

Kızımın sınav heyecanı için tercih ettim. Sınav kaygısı olumsuz etkiliyordu kızımı. Kızım şuan daha iyi Ayşenur Hanım sayesinde. Tesadüfen tanıştım. Sempatik oluşu, girişken olması, samimiyeti ve sıcakkanlı olmasından memnun kaldım. Güler yüzlü bir danışman, çok memnun kaldık.

Default Avatar75
T.K

Bu sene mezun olarak sınava gireceğim. Geçen sene de koçluk düşünüyordum fakat eksiklerim olduğu için dershaneyi seçmiştim. Maddi olarak sadece bir tanesini seçmem gerekmekteydi. Ama bu sene mezuna kalınca hiç tereddütsüz öğrenci koçluğu ile ilerlemek istedim. Genel olarak düzenli, planlı çalışan biriydim. Fakat benim kendimde göremediğim hatalarım, eksiklerim de varmış. Bu noktada Ayşenur Hocamın tavsiyeleri bana çok iyi geldi. Bu nedenle zaman kaybetmeden Ayşenur Hocamla tanımanız gerektiğini önermekteyim.

Default Avatar75
B.D

Kızım liseye giriş dönemimde sınavlara girmeden önce nefes alamayacak kadar kaygılanıyordu bu nedenle Ayşenur Hanım’dan destek almıştık ve gayet iyi sonuç aldık. 12 seans koçluk hizmeti aldı kızım. Seanslarımızdan sonra kendisini daha kolay ifade edebilmeye başladı. Kendisini ifade eden birisi değildi konuşup açıldıktan sonra kendisini ifade etmeye başladı o yüzden de iyi oldu. Kendisini sınavlarda kontrol edebilmeye, zaman yönetimini ayarlamaya başladı şu anda çok yaşamıyor. Derslerinde de çok farklılık oldu onun için çok memnun olduk. Ayşenur Hanım gayet ilgiliydi. Benim ve kızımın duygu ve düşüncelerine önem veriyordu. Herhangi bir sorun yaşamıyoruz

Default Avatar75
T.S

Oğlumuzun son zamanlarda yaşamış olduğu öfke ve saldırganlık problemlerinden dolayı internette araştırmaya yapmaya başladık. Anne baba olarak artık dayanacak gücümüz kalmamıştı. Sonrasında bu kurumu bulduk ve birkaç seans sonrasında Ayşenur Hanım’ın bilgilendirmeleri ve yönlendirmeleri üzerine yol kattedik. Ayşenur Hanım’a çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
R.S

Ayşenur Hanım’la bu sene kızımın LGS sınava hazırlık sürecinde tanıştık. Hem geçirmiş olduğumuz süreç hem de LGS hazırlık sürecinin stersi, bir yandan ergenlik çok zorlamıştı kızımı. Ancak Ayşenur Hanım’la görüşmeye başladığından beri çok olumlu gelişmeler yaşadık. İyi ki Ayşenur Hanım’a tanışmışız.

Default Avatar75
U.S

Yoğun sınav kaygısı nedeniyle başvurmuş olduğumuz Ayşenur Hanım ile yürüttüğümüz öğrenci koçluğu süreci sonrasında sınava bakış açımızı düzenlemek ve kaygı halimi yönetmek noktasında çok değerli beceriler kazandım. Seanslarımızdan önce derslere odaklanmakta zorluk yaşıyordu, bu sorunu çözmek yaşam kalitemi artırdı.

Default Avatar75
J.S

Öncelikle Ayşenur hanıma çok teşekkür ediyorum. Ben kendimi program açısından yönetemediğim için birinin bana bu konuda yardımcı olması gerçekten çok işime yaradı. Program yapmada ve günümü verimli bir şekilde kullanmamda gerçekten çok yardımcı oldu. Kendisine ve kuruma çok teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
Y.Ö

Sınava son aylar kala disipline ihtiyacım olduğunu düşündüm. Bu süre zarfında araştırma yaparken Ayşenur hanım ile karşılaştım. Bu amaçla almak istediğim görüşmeler bana çok daha fazlasını verdi, motivasyon, zaman yönetimi, stres yönetimi.. Vermiş olduğu bilgiler çok değerli ve bana iyi ki dedirten şeyler. Bu süreçte Ayşenur hanımla olduğum için çok mutluyum.

Default Avatar75
Ü.D

11 yaşındaki oğlumuzun dersleriyle ilgili olarak başarısız bir tablo olduğunu düşündüğümüz için böyle bir hizmet almak istedi, bir arkadaşımızın tavsiyesiyle Ayşenur Hanım’a gittik, kendisiyle yaptığımız görüşmelerde ne kadar bilgi eksiğimiz olduğunu anladım ve çocuğun aslında derslerindeki sorunlardan ziyade psikolojik olarak bazı baskıları olduğunu ve neden ileri geldiğini gördük. Yaptığımız doğru şeylerle çocukta değişimler başladı ve dersleri daha iyi, ancak derslerinden daha ziyade çocuğun aileden kaynaklı duygusal problemleri çözüldü.

Default Avatar75
R.P

Ergenlik dönemi oğlumun kendisini beğenmemesine sevmemesine sebep olmuştu sanki. Okula gitmek istemiyordu. Ayşenur hanımla ilk görüşmesine de gitmek istememişti ancak kararı görüşmeden sonra değişti. Gün saymaya, ödevlerini hevesle yapmaya ve kendisine bakmaya başladı. Oğlumun bu süreci değerli Ayşenur hanım sayesinde olumlu oldu. Çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
N.O

Çocuklarımızla iletişim sorunumuz vardı. Bizimle konuşmak istemiyorlar diye şikayet ederken Ayşenur hanım sayesinde kendi yaptığımız hataları gördük. Biz düzeldikçe onlar düzeldi. Ve hepsi Ayşenur hanımın desteği ile oldu. Sizleri çok seviyorum iyi ki tanıştık.

Default Avatar75
R.J

Boşanma süreci sadece beni değil çocuklarımı da çok etkilemişti. Bana anlatmıyorlar konuşmaktan kaçıyorlardı. Ayşenur hanım onların bu konudaki destekçisi yol arkadaşı oldu. Tüm duygularını ona açtılar onu dinlediler. İyi ki siz hocam. Çok zor dediğin süreci sayenizde güzel sonuçlarla sonlandırdık.

Default Avatar75
B.H

Ortaokul sürecimiz güzel başlamıştı ama kötü bir şekilde devam ettti. Arkadaşları ile sürekli kavga etmeye başladı. Velilerden şikayet duymaktan bıkmıştık. Arkadaşımızın tavsiyesiyle kurumunuzdan randevu aldık. Ayşenur hanım davranışların altında sebepleri bize açıkladıkça ebeveyn olarak yaptığımız yanlışları da gördük. Çok sıcakkanlı, güleryüzlü, bilgili bir hanımefendi. Kızımız olan iletişimizi çok güzeldi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Y.S

Lise döneminde arkadaş sorunları gittikçe artan kızım kaygı problemleri yapamaya başlamıştı. Ayşenur hanımla tanıştığında ise kaygısı azalmaya mutlu bir çocuk olmaya başladı. Daha çok güldü, kendisini bize anlattı, sosyal oldu. Kızım ve ben size ne kadar teşekkür etsek az kalır sevgili hocam. Size ve tüm ekibe teşekkür ederiz.

Default Avatar75
S.L

Çocuğumuz için sevgili Ayşenur hanımdan destek aldık. Tüm süreçte emekleri ve uzman yaklaşımı için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
M.D

5 yaşındaki oğlum kardeşi doğduktan sonra tekrar bebek olmuştu sanki. Emzik biberon istemeye bizimle uyumaya başlamıştı. Sebebini anlasakta önüne geçemedik. Araştırmalarımız sonucunda Ayşenur hanımla tanıştık. Yaşadığımız süreci sebepleri ve önerileri ile bizlere çok güzel aktardı. Kısa bir sürede davranışları olumlu şekilde düzeldi. Biz aile olarak çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
M.O

Ergen danışmanlığı olarak başladığımız süreç kızımın sınav kaygısının artması ile öğrenci koçluğuna döndü. Ayşenur hanım sürecimizi çok profesyonelce yönetti. Her adımda destekçimiz oldu. Kızımızın pes etmesine izin vermedi onu başarabileceğine inandırdı. Ve kızımız başardı. Hocam çok değerlisiniz. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
V.R

İnternetten araştırmalarım sonucunda Ayşenur hanımla görüşmeye başladık. Boşanmıştım ve tek başıma oğluma yetemedim. Baba eksikliğini hep yaşadı. Yaşadığımız sorunları anlattıkça çözüldüğünü ve adım adım ilerlediğimizde şahit olduk. Değerli hocam oğlum ve benim için yaptığınız her şeye tüm emeklere minnettarız. Sizleri çok seviyoruz.

Default Avatar75
Y.K

Lise sürecinde yaşadığımız olumsuzluklar kızımızda korku olarak kalmıştı. Üniversiteye geçerken aşacağını düşündük ancak daha da arttı. Ayşenur hanımla bu süreçte öğrenci koçluğuna başladık. Adım adım her sorunumuzu aşmamızı kızımızın değerini daha çok farketmesi sağladı. Zamanı yönetemeyen kızımız süre arttırmaya net yükseltmeye başladı. Hedeflediği okuldan çok daha iyisinde şuan 1. Sınıf öğrencisi. Hocamız olmasa bunu yapamazdık. Hayatımıza kattığınız her şey için sonsuz teşekkürler.

Default Avatar75
G.S

Öğrenci koçluğu sürecine ön yargılarımızı Ayşenur hanım kırdı diyebiliriz. Hem oğlumuzu hem ailemize ışık oldu. Bizim iletişimimiz güçlenirken oğlumuzun başarısı artışa geçti. Sizleri çok seviyoruz hocam emekleriniz için ne desek az kalır. Kesinlikle sınav dönemindeki tüm öğrencilere tavsiye ederiz.

Default Avatar75
P.Ü

16 yaşındaki oğlumuza nasıl davranacağını bilmeyen ve bu sebeple farketmeden ondan uzaklaşan ebeveynlerdik. Ayşenur hanım bunu değiştirmemi iyileştirmemizi sağladı. Hem oğlumuza hem de eşimle bize yol gösterdi. Sürecimiz olumlu sonuçlarla devam ediyorum. Çok memnunuz.

Default Avatar75
G.L

Üniversiteye hazırlanma aşamasında ev tam bir kaosun içine düşmüştü. Kızım yaşamadıkça öfke krizlerine girmeye başlamıştı. Öğretmenimizin yönlendirmesi ile Ayşenur hocamızla sürece başladık. Daha ilk görüşmede bile odadan yüzünde gülücüklerle başarabilirim cümleleri ile çıktı. Hocamız her anında destekçisi arkadaşı olmuştu. Minnettarız size güleryüzlü Ayşenur hanım.

Default Avatar75
T.H

Lise sınav sürecinde sınav kaygısı kabusu olmuştu kızımızın. Denemelerde eli ayağına karışıyordu. Ne dediysek çözüm olmadı. Öğrenci koçluğu sürecinde Ayşenur hanımla ilerlemek ona fayda sağladı. Her görüşmeden sonra kaygısını kontrol etmeye daha da azimle ilerlemeye başladı. Şuan çok mutlu kabusu heyecana döndü. Ayşenur hanıma tüm emekleri için teşekkür ederiz, kızımızın başarısı onun çabaları ile oldu. Kesinlikle böyle bir süreçte kendisinden destek almalısınız.

Default Avatar75
A.Ş

Genç danışmanlığında uzmanımız sevgili Ayşenur Çin hanımefendiydi. Bilgisi ile sizleri çok iyi yönlendiren, her sorunuzu sabırla cevaplayarak sizlere destek olan tecrübeli bir uzman. Düşünen her aileye tavsiye ederiz.

Default Avatar75
U.D

6 yaşındaki oğlum alt kaçırmaya başlamıştı. Arkadaşımın tavsiyesiyle Ayşenur yanıma gelmeye başladık. Daha ilk görüşmeden olumlu sonuçları gördük. Kendisine çok teşekkür ederiz. Oğlum Ayşenur ablasını çok sevdi her görüşmede koşarak gitti. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
A.K

Değerli Ayşenur hanıma teşekkür ederek başlamak istiyorum. Kızımın sınav sürecinde anne ve baba olarak ne yapacağımızı öğrendik. Kızım kendisini tanıdı. İyi ki tanıştık sevgili hocam.

Default Avatar75
Ö.T

Üniversite kazanma sürecimde bana destek olan her derdimi dinleyen Ayşenur ablaya çok teşekkür ediyorum. Okul sürecimde, arkadaşlarımla olan ilişkimde pek çok noktayı düzelttim. Teşekkür ederim.

Default Avatar75
F.S

Liseye geçiş sürecimiz sancılı bir süreçti. Bu süreçte ışığımız sevgili Ayşenur hanım oldu. Öğretmenimizin yönlendirmesi ile başladığımız süreç tüm ailemize iyi geldi özellikle çocuğumuz istediği liseyi kazandı. Çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
Y.L

Ayşenur hamımla oğlumun öğrenci koçluğu sürecinde tanıştık. Ders çalışmayan oğlum ders çalışmaya kendisine bir düzen oluşturmaya başladı. Her geçen gün başarısı arttı. Bizimle iletişimi düzeldi. Teşekkür ederiz hocam.

Default Avatar75
H.Ş

15 yaşındaki oğlum çok öfkeli ve bizden kaçan bir çocuk haline gelmişti. Eşimle ne yapacağımızı bilmiyorduk. Değerli Ayşenur hanım bu noktada bizlere yol gösterici oldu. Oğlumla iletişimleri çok güzeldi. Her gün daha da iyi oldu, olduk. Güleryüzü ve bilgisi ile çok tatlı bir hanımefendi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
I.H

Sınav süreci bizim için korkulu bir rüyaydı. Çalış desek bir dert çalışma desek bir dertti. Kızımızda bocalamaya başlamıştı. Öğretmenimizin tavsiye ile Ayşenur hocamla görüşmeye başladık. İyi ki de başladık. İlk görüşmeden sonra kızım o kadar hevesli istekli bir hale geldi çok şaşkındık. Beklediğimizden de güzel bir şekilde sürecimizi sonlandırdık. Profesyonelliği ve tüm desteği için hocamıza teşekkür ederiz.

Default Avatar75
I.D

Oğlum kardeşi olmasını çok istemişti. Ancak kardeşi olduktan sonra tüm davranışları değişti. Bebek gibi davranmaya sürekli ilgi istemeye kardeşine kızmaya başladı. Ayşenur hocam bu süreçte bizlere destek oldu. Ebeveyn olarak yaptığımız pek çok yanlış olduğunu farkettik. Çok olumlu bir sonuç aldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
F.N

Öğrenci koçluğu süresinde tanıştık Ayşenur hanımla. Özgüveni olmayan ders çalışmaktan kaçan kızım hocamız sayesinde ne istediğini bilen, planlı ders çalışan, sınıfın en iyilerinden biri haline geldi. Minnettarız size hocam, iyi ki siz.

Default Avatar75
Ü.Ş

Sevgili Ayşenur hocamıza teşekkür ederek başlamak istiyorum. Ergenlik döneminde çocuğumu kaybediyorum dediğim anda ışık oldu bizlere. Şuan o kadar iyi bir noktadayız ki o günleri hatırlayamıyorum bile. İyi ki tanıştık hocam.

Default Avatar75
D.Y

Ders çalışmaktan kaçan üniversite hayali bile olmayan bir çocuktu oğlum. Ta ki Ayşenur hocayla tanışana kadar. Hedeflerini belirledi, kendisine olan güveni arttı. Çok güzel adımlar attık Ayşenur hocamızla. Çok teşekkür ederiz iyi ki sizinle böyle bir süreç ilerlettik.

Default Avatar75
I.H

lise dönemi aile bağlarımızı koparıp atmıştı sanki. Bizlere çok yakın olan kızım bizden bir anda uzaklaşmıştı. Nasıl konuşacağımızı bilmiyorduk. Ayşenur hanım hem bize hem de kızımıza çok destek oldu. Biz konuşmayı, dinlemeyi ve anlamayı öğrendik sayesinde. İyi ki tanıştık hocam, teşekkür ederiz emeklerinize.

Default Avatar75
A.H

Kızımızın sınav sürecinde sevgili Ayşenur hanımdan öğrenci koçluğu desteği aldık. Sevecenliği, bilgisi, kararlılığı ile bizlere destek oldu. Çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
D.O

Ergen oğlumuz için Ayşenur hanımdan destek aldık. Çok memnun kaldık. Düşünen herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
A.Y

Üniversite sürecinde kızım için görüştük Ayşenur hanımla. Çok değerli, bilgili, güleryüzlü bir uzman. Sürecimizi o kadar güzel yönetti ki kısa sürede değişimleri herkes gördü. Emekleri ve destekleri için çok teşekkür ederiz. Düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
U.T

Lise dönemimizde büyük arkadaş sorunları yaşamaya başlamıştık. Bu sorunlar evde de huzurlum oluşturuyordu. Öğretmenimizin yönlendirmesi ile Ayşenur hanımla tanıştık. Daha ilk haftadan çocuğumun yüzü gülmeye başladı. Sürecimiz çok güzel bir şekilde sonlandı. Tüm ekibe ve değerli hocamıza teşekkür ederiz.

Default Avatar75
D.U

Oğlum üniversite hayali kurarken bir anda okumak istemediğini, başaramadığını söyleyeme başlamıştı. Eşimle ne yapacağımızı şaşırdık. Arkadaşımın tavsiyesi ile hemen Ayşenur hocayla öğrenci koçluğunda başladık. İyi ki de başladık. İlk görüşmelerde bile oğlum evet yapabilirim demeye başlamıştı ve yaptı da. İstediği başarıyı elde etti. İyiki varsınız değerli hocam oğlumun hayatına dokundunuz.

Default Avatar75
P.F

Liseye geçiş sınavına gelene kadar oğlum çok başarılıydı ama sınav yılında her şey tepe takmak oldu. Arkadaşımın önerisiyle Ayşenur hanımla öğrenci koçluğu sürecine başladık. Oğlumun yaşadığı kaygı azaldı, kendisine güveni arttı. Kendisini buldu çocuğum. Hocamıza ne kadar teşekkür etsek az kalır. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
G.E

14 yaşındaki kızım liseye uyum sağlamakta çok zorluk yaşıyordu. Konuşmak istediğimizde de ise odasına kaçıyordu. Ayşenur hanım bu süreçte bizlere çok destek oldu. Kızım onunla konuşmaya ve her geçen gün düzelmeye başladı. Sevgili hocam ailem adına sizlere çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
J.R

Ayşenur hocamınızla çocuk danışmanlığı sürecimizde tanıştık. Kendisi çok kibar, bilgili ve nazik bir hanımefendi. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
V.S

Öğretmenimizin dikkat dağınıklığı ve sınıfa uyumla ilgili destek almamızı önermişti. Arkadaşımın tavsiyesi ile Ayşenur hanımla görüşmeye başladık. Bizlere karşı ilgisi, sıcakkanlılığı, bilgilendirmeleri ile çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Y.S

Kardeş kıskançlığı ile Ayşenur hocamızdan destek almaya başladık. Çocuklarım birbirini çok sevse de sürekli kavga etmeye başlamışlardı. Aslında en büyük eksikliğin anne baba olarak bizde olduğunu görmemizi sağladı. Sürecimiz çok olumlu devam ediyor. Değerli Ayşenur hocamıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Sizleri iyi ki tanıdık hocam.

Default Avatar75
D.Y

12 sınıfa kadar çok başarılı olan kızımın başarı sınav dönemi ile dibe vurmuştu. Ne olduğunu anlamamanın yanında nasıl davranacağımızı da bilmiyorduk. Arkadaşımın tavsiyesi ile Ayşenur hanımdan seans aldık. Daha ilk görüşmede fark ettiğimiz pek çok şey oldu. Sürecimiz hala devam ediyor. Beklediğimizin üzerinde bir başarı gösterdi kızımız. Sevgili Ayşenur hanım bizim için çok kıymetlisiniz, başarılarınız devamını dileriz.

Default Avatar75
P.Y

Ayşenur hanım ile başladığımız öğrenci koçluğu sürecinden çok memnunuz. Oğlumuz başarısını yükseltmekle kalmadı, özgüvenli kendisini seven bir genç oldu. Bizim için en önemlisiydi buydu zaten. Ayşenur hocam sayesinde şuan oğlum istediği üniversitede okuyor. Sizlere minnettarız hocam.

Default Avatar75
B.P

Kızım kimseyle iletişim kurmayan birisiydi ama Ayşenur hamımla konuştu, kendisini anlattı. İçinde bulunduğy sınav süreci korku ve kaygılarını arttırmıştı. Bilgisi, güleryüzü ile sizlere hep destek olan bir uzman. Kesinlikle tavsiye ederiz. Sevgili hocam size ne kadar teşekkür etsek az kalır.

Default Avatar75
P.S

Lise sınavına hazırlanan oğlum başarısız tablolar görmekten bıkmıştı. Öğretmenimizin önerisiyle Ayşenur hamımla öğrenci koçluğunda başladık. Her görüşme hem oğlumuza hem de bize pek çok şey kattı. Kendisine teşekkür ederiz, tavsiye ederiz.

Default Avatar75
O.D

Kızım üniversite sınavına hazırlanıyor ancak her gün ağlama krizleri yaşıyordu. Kendini çok tüketti, yıprattı. Ayşenur hanım onu anladı, iletişimi ve akademik başarısı konusunda bilgisiyle yol gösterdi. Okul başarısı çok yükseldi ama bizim için en önemlisi kızımız ağlamayı bıraktı, önceliklerini seçti ve emin adımlarla ilerledi. Ayşenur hocam teşekkür ederiz, bu süreci siz olmadan tamamlayamazdık.

Call Now Button