Zeynep Burcu Özalay

Zeynep Burcu Özalay

Çocuk Gelişimi Uzmanı / Aile Danışmanı

Uzmanlık Alanları

 • Çocuk Gelişim Takibi 
 • Çocuk ve Ergen Danışmanlığı
 • Çocuk Odaklı Çift/Aile Danışmanlığı
 • Oyun Terapisi
 • Bireysel Danışmanlık
 • Çift Danışmanlığı

Lisans eğitimini Biruni Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi bölümünde tamamladıktan sonra aynı yıl Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde Çocuk Gelişimi programında yüksek lisans eğitime başlamıştır. 2020 yılında yüksek lisans eğitiminden, yazdığı “Çocuk Gelişiminde Bağlanmanın Önemi” tezi ile mezun olmuştur.

Çocuk/ergen danışmanlığının ebeveyn ilişkilerinden ayrı değerlendirilemeyeceğini düşündüğü için süreci çift/ilişki danışmanlığıyla birlikte yürütmektedir.

Yetişkin bireylere çocuk odaklı danışmanlık dışında bireysel danışmanlık, ilişki ve çift danışmanlığı da vermektedir.

Özel sektör ve kamu kurumlarında çocuk, ergen ve ebeveynler ile çalıştıktan sonra şu anda Özel Kocaeli Aile Danışma Merkezi’nde kariyerine devam etmektedir.

Aldığı Eğitimler

 • Aile Danışmanlığı Eğitimi
 • Çocuk ve Ergenler İçin Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulayıcılığı
 • Özel Eğitim Alanı Uzman Öğreticilik Programı
 • Pedagojk Formasyon Eğitimi

Uyguladığı Testler

 • Denver 2 Gelişimsel Tarama Envanteri
 • Ankara Gelişim Envanteri (AGTE) Gelişim Testi
 • Gazi Erken Çocukluk Gelişim Değerlendirme Aracı (GEÇDA)
 • Peabody Kelime Anlama Testi
 • Bir İnsan Çiz (Draw A Person) Testi
 • Bir Aile Çiz (Draw A Family) Testi
 • Gessel Gelişim Figürleri Testi
 • D10 Projektif Çizim Testi
 • Catell 2A Zeka Testi
 • Porteus Labirenti Zeka Testi
 • Kent EGY 6-14 Yaş Zeka Testi
 • Goodenough Testi
 • Metropolitan Okul Olgunluğu Testi
 • Kinder ANGST Korku Testi
 • Benton Görsel Bellek Testi
 • Franfurter Dikkat Testi
 • Burdon Dikkat Testi
 • Frostig Görsel Algı Testi
 • Sayı Dizilerini Öğrenme (SDÖT) Testi

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın

Derecelendir

Default Avatar75
F.Ş

2.sınıf öğrencisi olan oğlumun okulda yaşadığı problemlerinden dolayı başvurduğumuz ve bir tanıdığımız aracılığı ile ulaştık Zeynep Burcu hocamıza. Özgüveni, tecrübesi, iletişimdeki empatik yaklaşımı ve profesyonelliği ile bize destek oldu. Süreç içerisinde öğretmenle birçok kez görüşüp bize destek olmasını istedi. Oğlumun okul sürecinde takibini sürdürerek bize ilgisi ve hassasiyeti ile yardımcı oldu. Çocuğumuzun sosyal hayatına küçük dokunuşlar yaparak çocuğumun hayatına büyük ve güzel etkilerini bıraktı. O günden sonra hayatımız değişti. Oğlum Zeynep ablasını çok seviyor ve her seferinde sabırsızlıkla gitmek istemesi beni en çok çeken kısımların başında gelendi. Oğlum için destek alırken biz ebeveynlerin de halihazırda göremediği ama bir uzman tarafından ufak dokunuşlarla çok kolay çözülebilecek konular için yardıma ihtiyacımız olabileceğini hissettim ve bu süreçte de yanımızda oldu, her şey için çok teşekkür ederiz Zeynep Hocamıza.

Default Avatar75
C.S

Kızım 2 yaşındayken ikinci çocuğuma hamile kaldım. Hamilelik süreci boyunca kızıma hep kardeş fikrini alıştırmaya çalıştık. Kardeşi olacağı için mutlu olmuştu. İkinci kızım dünyaya geldikten sonra kızım ilgi çekmek için sürekli zarar verecek davranışlar sergilemeye başladı, gözümüzü üstünden ayırır ayırmaz bebeğe yönelmeye başladı. Bu durum beni hem üzüyor hem de çok çaresiz hissettiriyordu. Kardeş kıskançlığını tabi ki duymuştuk ama bu denli başa çıkamayacağımızı düşünmemiştik. Zeynep Burcu Hanım ile oyun terapisi o kadar faydalı oldu ki kızım artık kardeşini çok seviyor ve durumu kabullendi, duygularını daha kontrollü ve güzel bir şekilde ifade etmeye başladı.

Default Avatar75
A.D

Kızım 2,5 yaşından beri tuvalet eğitimiyle birlikte düzenli olarak kakasını yapmıyordu kabızlık sorunu da vardı. 2 sene boyunca doktor kontrolleri oldu ilaçlar kullandık fakat kabızlık sorunu çözülmüştğ bu kez de acıyacak korkusu ile yapmaktan kaçınıyordu. Artık sorunun psikolojik olduğunu anladığımızda alanında uzman biri için arayışa geçtik ve en sonunda Zeynep hanımla tanıştık ve kızımla yaptığı ikinci seans sonrasında eve geldik akşam kızım tek başına ve kendi kendine gidip kakasını yaptı.İlk seansta uyguladığı yöntemle sorunumuzu çözdü. Çok mutluyuz sanki dünyalar bizim oldu:) Tabi ebeveyn olarak dikkat etmemiz gereken şeyler var devam edip bu durumları da öğrenerek uygulamamız gerekiyor. Ama İnanılmaz ilgili, bilgili ,içten ve sorunu çok iyi analiz eden biri Zeynep hanım iyi ki yollarımız kesişmiş çok teşekkürler.

Default Avatar75
T.S

Kızım sadece benimle ve babası ile göz kontağı kuruyordu. Önce doktor kontrolünden geçtik. Doktor direk otizm teşhisi koydu. Denver testi ile otizm tanısını koymak için bu teste girmemiz gerektiğini söyledi. İnternet üzerinden araştırma yaptık otizm hakkında. Bize en yakın Zeynep Hanım’dı. Denver testimizi de yine Zeynep Hocamızla yaptık. Zeynep Hanım’a çok çok teşekkür ediyorum. Zeynep Hanım’ı tavsiye ediyorum. Ailelere en ufak bir şey görüyorlarsa bir uzmana danışıp tedavi olmalarını öneririm. Annelerin de bu konuda daha fazla dikkatli olmaları gerektiğini düşünüyorum

Default Avatar75
R.S

Zeynep hanıma 5 yaşımdaki kızımın gelişim geriliği için ulaştım. Kendisi işinde çok net ve süreci kontrollü yürüten bir uzmandır. Beni ve eşimi süreç ile ilgili bilgilendirerek, kızımız için faydalı olacak bir tedavi planı çıkarttı. Kızım bir uzmandan ziyade oyun ablası olarak görüyor, çok seviyor Zeynep Hanımı. 8 aydır kendisiyle çalışıyoruz. Süreç bize başında anlattığı gibi adım adım ve güzel ilerliyor. Biz kendisinden çok memnunuz, samimi ve açıklayıcı tavırlarında ayrıca içimizi rahatlatıyor. Kendisini ihtiyacı olan kişilere mutlaka tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
T.L

6 yaşındaki kızım için Zeynep Burcu Hocamıza gelmiştik. Odasında yatmama korkusu ve Covid korkusu sebebiyle bir sürece başladık. Kendisine sosyal medya aracılığıyla ulaştık. İlk seansa geldiğimizde hem çocuğumuz ile hem de bizimle bir görüşme yaptı. Biz anlattık Zeynep hanım da bize neler yapabiliriz konusunda bilgilendirme yaptı. Sonra kızımızla oyun terapisine başladılar. 3 seans sonrası büyük değişimler başladı, kendi hatalarımızı da gördük. Şimdi sorunlarımız tamamen düzeldi. 2ay gibi bir sürede sonuca vardık çok mutluyuz. Çocuklarla iletişimi çok güzel. Gereksiz randevu vermiyor. İçiniz rahat olarak başvurabilirsiniz. Çok samimi ve içten bizi çok iyi aydınlattı, çocuğumuz da çok sevdi. Onun ruhuna dokunması, seansa giderken mutlu ve isteyerek gitmesi bizim için çok önemliydi. İyi ki tanımışız, yollarımız kesişmiş diyoruz.

Default Avatar75
K.Ş

Zeynep hanıma 5 yaşımdaki kızımın gelişim geriliği için ulaştım. Kendisi işinde çok net ve süreci kontrollü yürüten bir uzmandır. Beni ve eşimi süreç ile ilgili bilgilendirerek, kızımız için faydalı olacak bir seans planı çıkarttı. Ayrıca seansların sonrasında önerilerini maddeler halinde yazıp somut bir şey bize vermesi de benim için artı bir yöndü. Kızım kendisini bir uzmandan ziyade oyun ablası olarak görüyor, çok seviyor Zeynep Hanımı. 2 aydır kendisiyle çalışıyoruz. Süreç bize başında anlattığı gibi adım adım ve güzel ilerliyor. Biz kendisinden çok memnunuz, samimi ve açıklayıcı tavırlarında ayrıca içimizi rahatlatıyor. Kendisini ihtiyacı olan kişilere mutlaka tavsiye ediyorum.

Default Avatar75
Y.Ş

Çocuğumun agresif tavırları sebebiyle tavsiye üzerine ulaştık Zeynep Hanım’a. Sinirlendiğinde anne babasına şiddet uygulama durumu vardı. Yaklaşık 2,5 aydır devam ediyoruz. Öncelikle çocuğumu oyun terapisine aldı. Değerlendirme sonucunda ilk olarak aile terapisine aldı bizleri. Şu anda biz devam ediyoruz. Çocuğumuza karşı nasıl davranmamız gerektiği konusunda çok öğretici oldu bizim için. Önceden çorabını bile bizim giydirmemizi, suyunu bizim içirmemizi istiyordu. Giydirmediğimizde yapamıyorum deyip aşırı bir ağlaması, hırçınlığı oluyordu. Şu an yavaş yavaş sorumluluk almaya başladı. Eskisi kadar hırçın değil. Özgüveni arttı. Zeynep Hanım çok samimi ve ilgili bir uzman. Gün içinde bir kriz anında da kendisine ulaşıp destek alabiliyorum. Çok memnunum.

Default Avatar75
U.Ç

3.5 yaşındaki oğlum için oyun terapisine gidiyoruz şu an için iyi ilerliyoruz, gözle görülür farklar olmaya başladı. 2 aydır gidiyoruz. Öfke nöbetleri vardı oğlumuzun ve daha bebeklik döneminde yapamadığım, eksik kalan şeyleri düzeltmek adına Zeynep Hanıma gittik ve bize çok yardımcı oldu. Oyun terapisi sayesinde altta yatan sebepleri de öğrendik ve bizi aile terapisine de aldı. Çocuğumuzla fark etmeden kopan bağımızın neresi olduğunu birlikte keşfettik ve sorunlarımıza çözüm bulduk. Yanlış olan bütün davranışlarımızı telafi etmemizde bize çok desteği oldu. Zaten bizim davranışlarımız değiştikçe de çocuğumun öfke krizleri en aza indi. Oğlum şu an öfke kontrolünü daha iyi sağlayabiliyor daha iyi bağ kurabiliyoruz. Oğlumla gayet iyi iletişim kurup, onun inadını kırabildi. Yaklaşımı gayet sakin, biz de önerdiği yönergeleri evde uygulamaya çalışıyoruz

Default Avatar75
I.D

Zeynep Burcu Hocama çocuğumun kaygı problemi yaşamasından dolayı gittik. Süreci gayet profesyonel yönetmesi ve problemimizde bize destek olmasından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz. Çocuğum okula giderken ağlıyordu, okulda çekingen duruyordu, arkadaş edinemiyordu. Arkadaşları da dışlıyordu ve bu nedenle de okula gitmek istemiyordu. Bütün problemlerimiz şu an tamamen geçmiş durumda. Yardıma ihtiyacı olanların kesinlikle gitmesini öneririm. Çocukların seviyesine inen sevimli, tatlı bir uzman.

Default Avatar75
U.D

Ülkemizde yaşanan deprem çocuğumda büyük bir korkuya ve uyku sorunlarına yol açmıştı. Nasıl anlatacağımı da bilmiyordum sorduğu sorulara cevap veremedim hiç. Zeynep hocam sürecimizi çok profesyonelce yönetti. Kızımıza yaşına uygun olarak aktarımların hepsini yaptı bizlere süreci nasıl yöneteceğimizi anlattı. Bizleri o kadar rahatlattı ki ne desek hocamız için tam duygularımızı ifade etmeyecek. Minnettarız size Zeynep hocam.

Default Avatar75
Z.R

4 yaşındaki oğlumun gelişimi ile ilgili problem olabileceğini söylediklerinde çok üzülmüştüm. Herkes farklı farklı şeyler söylüyordu. Aklımız çok karışmıştı. En doğrusunun uzman görüşü olduğuna karar verdiğimizde Zeynep hocamızla tanıştık. Yaptığı bilgilendirme, bizlere ve oğlumuza olan yaklaşımı, yönlendirmeleri tüm üzüntümüzü ve soru işaretlerimizi götürdü. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az kalır. İyi ki tanıştık hocam.

Default Avatar75
Ü.F

Denver testi yaptırmak için kurumunuza başvurduk. Test sürecinde Zeynep hanımın profesyonelliğinden çok memnun kaldık. Aile olarak tüm kaygılarımızı gidermemizde yardımcı oldu. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
F.C

5 yaşındaki oğlumda alt kaçırma ve parmak emme problemleri vardı. Doktora girmiştik ama fiziksel olmadığını psikolojik olabileceğini söylemişti. Zeynep hocam bu süreçte bizlere çok destek oldu. Oğlumuzun aslında duygularını bastırdığını, içsel yaşadığı şeyleri bizlere anlattı. Sürecimiz beklediğimizden de güzel sonuçlandı. Her şey için minnettarız hocam.

Default Avatar75
P.L

Denler test sürecimizi Zeynep hocamız yönetti. Test sürecinde bilgilendirmeleri, yaklaşımları, ifade şekli ile alanında uzman birisi. Aklımızda soru işareti kalmadan ayrıldık yanından. Düşünen herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
I.F

İlkokul sürecinde yaşadığımız problemlerle ilgili görüştük Zeynep hanımla. Alanında uzman birisi. Kızım kendisini çok seviyor ve her gittiğimizde daha da gelişerek, yenilenerek ayrılıyoruz yanından. İyi ki tanıştık değerli hocam. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
H.P

Kızım yaşıtlarından daha farklıydı. Bazı şeyleri yapmakta zorlanıyor zorlandıkça hırçınlaşıyordu. Zeynep hocam bizleri bilgilendirdi, gelişimsel açıdan tüm sürecimizi inceledi. Güleryüzü, bilgisi ve kızıma yaklaşımlarıyla çok değerli bir hanımefendi. Hocamıza çok teşekkür ederiz, yaptığınız her şey bizim için çok değerli.

Default Avatar75
G.O

Oğlum sadece belirli şeyleri yiyordu, istediği olmadığında saatlerce ağlıyordu. Zeynep hanıma gittiğimizde çok ümitsizdik çünkü daha önce her şeyi denediğimizi inanıyorduk. Aslında onun davranışlarını arttırıcı davrandığımı hocam sayesinde farkettik. Biz düzeldikçe oğlumuzda düzeldi. Ailemize şans oldunuz hocam. Emekleriniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Y.U

Oğlum kreşteki arkadaşlarına uyum sağlayamıyordu. Sürekli ağlıyor gitmek istemiyordu. Öğretmenleri destek almanın faydalı olabileceğini söylemişti. Zeynep hanımla bu dönemde tanıştık. Aslında yaptığımız şeylerin oğlumuzu ne kadar tetiklediğini korkuttuğunu farkettik. Kısa bir sürede çözüme ulaştık. Şuan okula gülerek eğlenerek gidiyoruz. Çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
Z.B

14 yaşındaki oğlum tam bir oyun bağımlısıydı. Sürekli oyun oynuyor, kimseyle görüşmüyordu. Bu süreçte tek konuştuğu kişi Zeynep hocam oldu. Her görüşmede daha da iyi oldu. Sosyalleşmeye, bizimle vakit geçirmeye başladı. Hakkınızı ödeyemeyiz hocam, tüm emekleriniz için çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
D.I

Kızım her şeyden korkuyordu. Karanlık, böcek, yalnızlık, ses, yağmur… sayamayacağım kadar çoktu. Ta ki Zeynep hanımla tanışana kadar. Uyguladığı yöntem ve teknikler, bizlere yaklaşımları, kızımla iletişimi çok güzeldi. Korkularımız bitti, iletişimimiz düzeldi. Sevgili hocama çok çok çok teşekkür ederiz. İyiki varsınız.

Default Avatar75
M.N

Lise dönemindeki arkadaşları kızıma zorbalık yapıyordu ama o bunu sürekli reddediyordu. Ne desem bana kızıyordu. Çözümü bulamamıştım. Zeynep hocam o güzel çözümü bizlere getirdi. Kızımla iletişimi çok güzeldi. Onu dinledi, anladı, her konuda destek oldu. Sevgili hocamıza çok teşekkür ederim. Bizler için çok değerlisiniz hocam. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
A.L

17 yaşındaki kızımla Zeynep hanımdan destek aldık. Kısa bir sürede olumlu sonuç aldık. Tüm ekibe ve hocamıza çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
C.F

Ergenlik dönemindeki kızım çok hırçındı. Sürekli okuldan şikayet alıyorduk. İletişim kurmayı reddediyordu. Öğretmenimizin yönlendirmeyle Zeynep hanımla görüştük. Kızımın hırçınlıkları bitti daha mutlu, güleryüzlü biri haline geldi. Bizde aslında yaptığımız tüm yanlışları farkedip düzelttik. Sevgili hocamıza çok teşekkür ederiz. Emeklerini ödeyemeyiz.

Default Avatar75
Ş.K

15 yaşında bir oğlum var. Boşanma sürecimizden sonra içine kapandı, odasından çıkmamaya başladı. Bir şeyler ters gidiyordu ama ne yapacağımı bilmiyordum. Zeynep hocam bu noktada hem oğluma hem de bana çok destek oldu. Oğlum sosyalleşmeye, benimle bağ kurmaya başladı. Zeynep hanımla konuştukça özgüveni yükseldi. Sevgili hocama çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
C.K

Kızım konuşmada sorunlar yaşıyordu. Kreşe başladığında daha büyük bir sorun haline gelmişti. Kendisini anlatamadıkça öfkeleniyor, ısırıyordu. Çözümü Zeynep hocamda bulduk. Gelişimsel olarak, konuşma olarak ve bu n önemlisi aile olarak değişim yapmamızı sağladı. Minnettarız. Sizinle tanışmak bizim için çok değerli.

Default Avatar75
Ü.G

Kızım her şeye ağlamaya başlamıştı. Önüne geçemiyorduk artık. Zeynep hanım yaptığı davranışın sebeplerini, bizim tutumlarımızı, aile içi iletişimizi her noktayı onardı. Kızımla olan iletişimi çok güzeldi. Kendisine teşekkür ederiz, iyi ki tanıştık.

Default Avatar75
U.Ş

Erken ergenlik durumu yaşıyorduk. Kızım yaşıtlarından daha büyük duruyordu. Ancak arkadaşlarının onunla dalga geçmeleri sürecimizi çok kötü yapıyoedu. Zeynep hanım bu noktada bizlere destek oldu. Kızımı dinledi anladı ve her nokta için bilgilendirdi güçlendirdi. Sevgili hocam teşekkür ederiz tüm emeklerinize. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
H.L

Boşanma sürecimizde eşimle yaşadığımız sorunlar oğlumuzu kötü etkilemişti. İkimize de öfkeliydi. Bizden uzaklaşmıştı. Zeynep hamımla başladığımız süreç hepimize çok iyi geldi. Oğlumun öfkesi dindi bizim iletişimimiz her geçen gün daha iyi oldu. Bize kattığınız her şey için teşekkür ederiz hocam.

Default Avatar75
Z.E

Çocuğumuzla ilgili Danışmanlık aldık Zeynep hanımdan. Sıcakkanlılığı, oğlumuza yaklaşımı, bilgilendirmeleri, emekleri için kendisine çok teşekkür ederiz. Biz kısa bir sürede sonuç aldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
F.D

Dikkat problemi düşüncesiyle kurumunuza başvurduk. Zeynep hanım bizlere çok yardımcı oldu. Her görüşmede daha da iyi olarak evimize döndük. Bizlere kattığı her şey için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
R.D

Eşimin ailesi ile yaşadığım problemleri eşime ne kadar istemesemde yansıtmaya başlamıştım. Aile dostumuzun tavsiyesi ile Zeynep hanımdan seans almaya başladık. Bizlere çok iyi geldi. Düşünen herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
H.O

Kardeş kıskançlığı evimizde boyut atlamıştı. Her gün kavgadan bıkmıştım artık. Zeynep hocam bu kavgalara son verdi. Çocuklarımla çok güzel bir frekans yakaladı, iletişimleri ve paylaşımları çok olumluydu. Kavgaları her gün azaldı. Onlar kardeş olmayo bizde adil olmayı öğrendik. Zeynep hocam her şey için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
P.J

Kardeş kıskançlığı boyutunu değiştirmişti bizim evde. Sürekli kavga ve paylaşamayan durumu vardı. Çok yormuşlardı beni. Arkadaşımın tavsiyesi ile Zeynep hocaya gittik. İyi ki de gittik bizlere o kadar iyi geldi ki. Evimize güneş gibi doğdu sanki. Çok teşekkür ederiz değerli hocam.

Default Avatar75
T.N

Öfkesini kontrol edemeyen etrafındaki herkese kızan bağıran bir kadın haline gelmiştim. Çok pişman oluyordum ama düzeltmiyordum. Zeynep hocam kendimi iyileştirmemi sağladı. Yaklaşımı, konuşması, süreç yönetimi ile alanında uzman biri. Minnettarım size hocam, hayatımı şekillendirirken desteğiniz benim için büyük bir şanstı.

Default Avatar75
N.G

Öfke kontrolünü sağlayamamak tüm hayatımı etkilemeye başlamıştı. Zeynep hanım kendimi tanımamı, duygularımı kontrol etmemi sağladı. Hayatıma ışık oldu. Her şey için kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Default Avatar75
B.D

Ergenlik dönemine erken girmek sürecimizi olumsuz etkilemişti. Nasıl davranacağımızı bilmiyorduk. Arkadaşımın tavsiyesi ile Zeynep hanımla görüşmeye başladık. Bizleri çok güzel bir şekilde bilgilendirdi ve yönlendirdi. Teşekkür ederiz hocam herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
M.B

Oyun bağımlılığı ile kurumunuza başvurmuştuk. Değerli zeynep hocam sürecimizi ilerletti. Biz yaptığımız yanlışları onarmayı oğlumuz ise kendisine güvenmeyi kendisini sevmeyi öğrendi. Minnettarız size hocam. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
S.N

Oğlumda sürekli bağırma ve vurma davranışları başlamıştı. Önüne geçemez hale gelmiştik. Artık bizde davranışlarımızı kontrol edemiyorduk. Zeynep hanım özellikle kendimizi düzeltmemizi sağladı. Biz düzeldikçe oğlumuzda düzeldi. İyi k tanıştık hocam, teşekkür ederiz.

Default Avatar75
T.M

Aldatılma korkum çok yüksekti. Erkek arkadaşımı çok seviyordum ama sürekli bunaltıyordum. Ama istemeden oluyordu. Zeynep hocamla tanışmam bu sorunum sayesinde oldu. Her düştüğümde elimden tuttu, her görüşmede o kapıdan daha da iyi bir şekilde çakmamı sağladı. Çok teşekkür ederim hocam. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
H.R

Çocuk danışmanlığı sürecimizde Zeynep hamımla tanıştık. Çocuğumuza yaklaşımları çok güzeldi. Sürecimizde bizlere desteği, tüm emeği, kararlılığı için ne kadar teşekkür etsek az kalır. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
R.M

Yaşadığımız alt kaçırma problemi için zeynep hanıma gelmiştik. 11 yaşındaki oğlum geceleri bazen de gündüzleri altına kaçırmaya başlamıştı. Eşimle korkmaya başlamıştık. Zeynep hocam bu süreçte hem bize hem de oğlumuza çok iyi geldi. Her seferinde de daha iyi olarak ayrıldık yanından. Teşekkür ederiz sevgili hocam.

Default Avatar75
R.B

Alt kaçırma sorunumuz tuvalet eğitiminden beri vardı. Doktora gittik ama fiziksel olmadığını söyledi. Zeynep hanım bu süreçte bizlere destek oldu. Tuvalet eğitimini ne kadar yanlış verdiğimi farketmesi sağladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Default Avatar75
S.V

Kardeş kıskançlığı ile ilgili merkezinize başvurmuştuk. Değerli Zeynep burcu hocamız bizlere yol gösterici oldu. Ebeveyn olarak davranışlarımızdan, konuşmalarımıza ev düzenimize kadar yaptığımız pek çok eksiği gördük. Şuan çok iyi bir noktayız. Teşekkür ederiz hocam iyi ki tanıştık.

Default Avatar75
A.I

Kızımın yoğun korkuları ve tırnak yemeleri vardı. Ne yaptıysak çözüm olmamıştı. Öğretmenimizin yönlendirmesiyle Zeynep hanımla tanıştık. Tüm sürecimizi profesyonelce yönetti. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
N.Ç

4 yaşındaki oğlum yaşıtları gibi değildi. Sanki bazı konularda eksik kalıyordu. Zeynep hocamla bu süreçte tanıştık. Gelişimsel süreçleri, becerileri hepsini bizlere detaylıca anlattı. Oğlumuza Denver testi uyguladı. Bizlere yaklaşımları çok güzeldi. Değerlendirmeleri, tüm emekleri için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
B.N

Zeynep hanımla Denver testi sürecimizde tanıştık. Test başlangıcından sonuç görüşmesine kadar bizlere yaklaşımından, bilgilendirmelerinden çok memnun kaldık. Değerli hocam sizi tanımak bizim için şans oldu. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
O.H

Eşimin yaşadığı takıntı durumları gün geçtikçe artmıştı. Evde temizliğe, söylediğimiz her şeye takılıyordu. Çift danışmanlığı sürecimizi Zeynep hocamızdan aldık. Hem eşime hem de bize çok iyi geldi. Aslında onu birazda bizim tetiklediğimizi farkettik. Değerli hocamıza teşekkür ederiz herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
N.D

Okula uyumda çok büyük sorunlar yaşıyorduk. Öğretmenimizin yönlendirmesiyle Zeynep hanımla tanıştık. Okul süreci, bizim tutumlarımız, duygusal yaklaşımlarımızla ilgili bizlere bilgilendirmeler yaptı. Okula uyumumuz düzeldi. Değerli Zeynep hanıma çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Ş.F

Evliliğimizin ilk ayları çok güzelken 6 aydan sonra bozulmaya başlamıştı. Ne olduğunu anlamıyordum ama sürekli kavga ediyorduk. Eşime ısrarlarımla çift danışmanlığına başladık. İlk görüşmede bile pek çok şeyi farketmemişse sağladı değerli Zeynep hocamız. Sürecimiz hala devam ediyor. Evliliğimizin ilk günleri geri döndük. Çok teşekkür ederiz hocam.

Default Avatar75
T.S

Evlilik öncesi danışmanlık için Zeynep hanımla tanıştık. Ailelerimizin devreye girmesi bizi sürekli kavgaya götürüyordu. Zeynep hocam profesyonelliği ve güleryüzü ile bizlere çok iyi geldi. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
Y.F

Oğlum 4 yaşındaydı ancak öğretmeni gelişimsel olarak bir uzmana gitmemizi istedi. Zeynep burcu hocamızla bu süreçte tanıştık. Bizleri çok güzel bilgilendirdi, Güleryüzü ile oğlumuza yaklaşımı çok iyiydi. Denver testi uygulayıp yönlendirmeleri yaptı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
H.K

Çocuğumuz olduktan sonra eşimle uzaklaşmıştık birbirimizden. Bu konuyla ilgili çift danışmanlığı almaya karar verdik ve iyi ki de başladık. Zeynep hanım erkekçe, kadınca, ben olmak gibi bilmediğimiz pek çok şeyi bizlere öğretti. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
G.H

Çocuk danışmanlığı ile ilgili Zeynep hanımdan destek aldık ve çok memnun kaldık. Tüm kuruma ve hocamıza teşekkür ederiz.

Default Avatar75
P.D

Hayır demeyi bilmeyen ve kendisini hiç düşünmemiş bir kadındım. Ta ki Zeynep hanımla tanışana kadar. Seanslara hiç gelmek istememiştim çünkü yapamayacağımı düşünmüştüm. Bu düşüncemi değiştirmemi, kendime olan güvenimi kazanmamı sağladı. Minnettarım size değerli hocam. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
O.P

Denver testi ile ilgili destek aldık. Test sürecinde yaklaşımı, bilgisi, sıcakkanlılığı ile bizlere yardımcı olan sevgili Zeynep hocamıza çok teşekkür ederiz. Sürecimizi netleştirdi, tüm soru işaretlerimizi giderdi. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Call Now Button