Buse Gökçen Çıvgın | Kocaeli Aile Danışmanlığı Merkezi

Buse Gökçen Çıvgın

Kocaeli Pedagog

Buse Gökçen Çıvgın

Aile Danışmanı/Uz. Psikolojik Dan.

Uzmanlık Alanları

 • Bireysel Danışmanlık
 • Çocuk-Ergen Danışmanlığı
 • EMDR Terapi
 • Oyun Terapi
 • Aile Danışmanlığı

Uzm. Psikolojik Danışman ve Aile Danışmanı Buse Gökçen Çıvgın Ortaöğretimini Sinop’ta tamamladıktan sonra Lisans eğitimini Giresun Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Rehberlik bölümünde başarıyla tamamlamıştır. Mezun olduğu yıl Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde Tezli Yüksek Lisans programına başlamış ve başarıyla tamamlamıştır.

Eğitim hayatı boyunca aktif öğrenme ve uygulamaya ağırlık veren Çıvgın, lisans eğitimi boyunca çeşitli ortaöğretim ve ilköğretim okulları ile Sevgi Evlerinde Yaratıcı Drama, Sosyal Beceri Gelişimi üzerine gönüllü faaliyetlerde bulunmuştur.

Lisans eğitimi sürecinde eğitim kurumlarının okul öncesi ve ilkokul kademelerinde Psikodrama ve Yaratıcı Drama Öğretmenliği yapmıştır. Ayrıca, özel bir kurumda Okul Psikolojik Danışmanı olarak görev almış, ergenlerle sınav kaygısı, kariyer planlama üzerine bireysel terapi ve grupla Psikoeğitim çalışmalarında bulunmuştur.

Sertifikalar

 • Kabul Kararlılık Terapisi
 • EMDR Terapi- Yetişkin
 • EMDR Terapi- Çocuk ve Ergen
 • Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi
 • Bilişsel Davranışçı Terapi
 • Oyun Terapi
 • Kum Terapi
 • Moxo Dikkat Testi
 • DEHB Bedensel Bilişsel Müdahale Programı (BBMP)
 • Çocuk Değerlendirmede Objektif/ Projektif Testler
 • Metropolitan Okul Olgunluğu Testi
 • Bier Cümle Tamamlama
 • D2 Dikkat Testi
 • Burdon Dikkat Testi
 • Peabody Resim Kelime
 • Eşleştirme Testi
 • Ankara Gelişim Tarama Envanteri
 • Frostig Görsel Algı Testi
 • Cattell 2A – 3A Formları Frankfurter Dikkat Testi
 • Porteus Labirent Testi
 • CAT ( Çocuk ve Ergen) Testi Tematik Algı Testi
 • Louissa Duss Psikanalitik Hikayeler Goodenough Harris Bir İnsan Çiz Bir Aile
 • Çiz Testi
 • Porteus Labirent Zeka Testi
 • Öğrenci Koçluğu
 • Çocuk Resimleri Yorumlama
 • Çocuk Psikoterapistliği

Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşın

Derecelendir

Default Avatar75
C.H

Oğlum lise öğrencisi .Önceden de öfke kontrolü problemi vardı ancak ergenlikle birlikte bu durum artık okulda arkadaşları, öğretmenleriyle sorunlar yaşamamıza ve bizimle iletişim kuramamasına yol açtı. Eşimle birlikte oğlumuzu danışmana götürme kararı aldık. Özel Kocaeli Aile Danışma randevu aldıktan sonra eşimle gidip önceden bir görüştük Gökçen hanımla. Daha sonra oğlum için randevu aldık.Bu süreçte randevularımıza düzenli gidip-geldik. Şuan çok şükür oğlum bu sorunu aştı.

Default Avatar75
A.P

Gökçen hanıma tavsiye üzerine ulaştık. Kızımın sürekli dışarı çıkma isteği ve sürekli huzursuzluk şikayetleri nedeni ile destek aldık . Kızımın sürekli yeni oyuncak isteği ve aldığımız oyuncakları sürekli parçalama gibi sorunları tamamen geride kaldı . Agresifligi huzursuzluğu ve yetinmeme gibi davranışlar bitti . Artık kızımız çok daha huzurlu, sakin iletişim kuruyor ve elindeki eşyalara değer verip özenli kullanıyor ve evden sürekli çıkma isteği de azaldı . Evde de keyifli vakit geçirmeyi öğrendik. Aşırı mutluyuz ve teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
S.Y

2.5 yaşında ki kızım için destek almaya başladık.Hem bizimle hem de kızımla birebir vakit geçirdiği ve konuştuğumuz seanslar oluyor. Uyku düzeni için büyük bir ilerleme kaydettik. Daha ilk haftadan bile Gökçen Hanım’ın enejisi ve herşeye umutla yaklaşımı bizi etkilemişti. Çalışan bir anne-baba olarak bu konuda da destek alıyoruz. Ne yapmamız gerektiği ile ilgili tavsiyelerde almaktayız. Kızım konusunda bizi yol gösteriyor ve göstermeye de devam ediyor. ÇokkTeşekkür ederiz.

Default Avatar75
D.L

Çocuğumun yaklaşan sınavları nedeniyle gerek aile içinde gerek okulda oluşan kaygı endişe stres kaynaklı problemlerinden dolayı Gökçen hoca ile yol almaya başladık. Kendisi sayesinde çocuğun stres yönetme sistemi ile ilgili daha bilinçli davranışa yönelip derslerinde daha sistemli düzenli ve kendinden emin bir şekilde ilerlemeye başladı. Kendisi bizlerinde ebeveyn olarak bu süreçte çocuğumuza profesyonel anlamda daha nasıl iyi bir ebeveyn olarak eşlik edebiliriz konusunda da ayrıca ışık tuttu sürecimiz bitmedi fakat şu anda ilerlediğimiz yol ve kendisinin profesyonelce muhteşem yaklaşım ve desteğine sonsuz teşekkürlerimiz ve saygılarımızla siz hep var olun.

Default Avatar75
P.Ü

Hayata dair hedeflerimi sorguladığım ve sıkışmış hissettiğim bir dönemde, tavsiye üzerine Gökçen Hanım ile seanslarımıza başladık. Yaratmış olduğu güven ortamı sayesinde, gerçekleştirdiğimiz tüm seanslarda kendimi oldukça rahat hissettim ve açıkça iletişim kurabildim. Birlikte geçirdiğimiz vakit her geçen gün kendimde, duygusal farkındalığı yükselmiş, çevresindeki insanları anlamak için çaba gösteren ve hayata dair istekleri netleşmiş biri olarak tanımlayabiliyorum. Yaşadığım dönüşüm sürecine eşlik eden Gökçen Hanım’ı büyük bir mutlulukla herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
R.O

Sınıf öğretmeninin DEHB ile ilgili şüphesi nedeniyle oğlum için Gökçen hanım’ a geldik. Konusuna çok hakim ve oldukça güzel ve pozitif ilerleme kaydettik. Gökçen hanım’ a teşekkür ederiz.

Default Avatar75
D.A

Kesinlikle vereceğiniz her şeye değer. Size ayna olup kendinizde görmeniz gereken her şeyi tüm sıcaklık ve samimiyetiyle size göstererek sizi kazanan mükemmel bir insan Gökçen Hanım. Bana benim yalnız olmadığımız gösterdi. Ben bile kendimi tanıyamazken bana asıl beni gösterdi. Ve ben tekrar insan içine girmeyi, sosyal olmayı, kendime güvenip inanmayı başardım. Gökçen hanıma çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
F.S

Dikkat ve odaklanma konusunda oldukça güzel ilerleme sağlandı. Ders başarısı ve ders dinleme, anlama becerisi gelişti ve daha bir çok konuda Gökçen hanımın bize sağlamış olduğu başarılardan ve desteklerden dolay teşekkür ederiz.

Default Avatar75
H.N

Görsel ve işitsel zeka becerilerinde ilerleme oldu. Bugüne kadar almış olduğumuz destekler Buse Gökçen hanımın uyguladığı destek gibi olmamıştı. Ayrıca bu sadece oğlumuz için değil bizim içinde faydalı oldu. İletişim kurma ve sabır gösterme becerimiz de artmış oldu.

Default Avatar75
D.B

Kocaeli Aile Danışma Merkezinde uygulanan Dikkat Geliştirme programı çok güzel yapılandırılmış ve uygulama ağırlıklı bir program. Bence içerik çok güzel ve faydalı. Öğrenilen bilgilerin yerleştiğini ve pekiştiğini çocuğumuz üzerinde görmek çok mutlu edici. Her şey içi çok teşekkür ederiz Buse Gökçen Hanıma.

Default Avatar75
O.R

Çocuğumun derslerinde yaşamış olduğu dikkat ve odaklanma probleminden dolayı bir araştırma yapmaya başladık. Matematik öğretmeninin tavsiyesi üzerine Gökçen hanım ile tanıştık. Seanslarda uygulamış oldukları testler ve farklı etkinlikler çalışmalar sayesinde çocuğumun dikkati ve odaklanması biraz daha iyiye gidiyor.

Default Avatar75
O.T

Kızım derslerine çok çalışsa da sınavda hiç bir şey yapamıyordu. Ağlamaktan ve çalışmaktan yorulmuştu. Eşimle zamanla geçeceğini düşündük ama daha kötü hale geldi. Gökçen hocamla tanışmamız bu dönemde oldu. Sınav kaygısı, duyguları ve daha pek çok konuda kızımıza yol gösterici oldu. Netliği ve kararlılığı ile alanında uzman bir hanımefendi. Ailemize kattığınız her şey için minnettarız.

Default Avatar75
I.F

15 yaşındaki kızımla artık iletişim bile kuramaz hale gelmiştik. Ne yapsak sonu kötü oluyordu. Eşimle nasıl davranacağımızı şaşırmıştık. Gökçen hocam bu yolda bizlerin büyük destekçisi oldu. Her konuda bilgilendirme yaparak profesyonel bir şekilde yürüttü sürecimizi. Çok teşekkür ederiz kendisine.

Default Avatar75
C.L

Gökçen hanımdan yaşadığımız dikkat eksikliği ile ilgili destek aldık. Çok memnun kaldık. Bu konuda çocuklarınıza güvenin ve değerli hocam gibi alanında uzman olan bir kişi ile ilerleyin. Hocamıza ve Kocaeli aile danışma merkezi ekinine teşekkür ederiz.

Default Avatar75
S.L

Ailemle yaşadığım sorunlar 25 yaşına gelsem de aşamadığım bir noktadaydı. Araştırmalarım sonucunda gökçen hocamla tanıştım. Güleryüz’üyle, bilgisi ve enerjisi ile sizlere çok iyi gelen alanında uzman biri. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
H.O

9 yaşında başarılı bir çocuk olan kızımız okuduğunu anlamakta ve dikkatini vermekte çok zorlanıyordu. Öğretmenleri sınıfta yerinde durmakta zorluk yaşadığını söylediler ve uzmana gitmemizi önerdiler. Kardeşimin tavsiyesi ile gökçen hanımla seanslara başladık. Bizleri o kadar güzel bilgilendirdi ki tüm endişelerimizi giderdi. Dikkat programını kızımızın ihtiyaçlarına göre hazırlayarak çok profesyonelce sürecimizi yönetti. Minnettarız size. Kızımın biricik gökçen ablası iyiki varsınız.

Default Avatar75
Y.P

Oyun bağımlılığı ile ilgili başvurmuştuk kurumunuza. Biz tek sorunun oyun olduğunu sanıyorduk ancak gökçen hoca sayesinde oğlumuzu anlamadığımızı kendimizden uzaklaştırdığımızı anladık. Şuan çok daha iyiyiz.emeklerinize çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
I.D

Oğlum okula başladığında derslere uyumda çok zorlandı öğretmenleri dikkat konusunda problem yaşadığını söylediler. Gökçen hanım uyguladığı testler ile bizlere bir yol haritası çizdi. Dikkat çalışmaları yaptı bizlere ebeveyn olarak bilgilendirme yaptı. Şuan çok daha iyiyiz. Dersteki başarısı gün geçtikçe artıyor. Değerli gökçen hanıma emekleri için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
R.D

Öfkem kontrolümden çıkmıştı. Sorun yokken bile kendimi saldırgan hissediyordum. Hayatım berbat bir hal almaya başladığında destek almam gerektiğini anlamıştım. Gökçen hocam o kadar güzel bir yol arkadaşı ki bilgisi ile desteği ile sizlere o gücü veriyor. Tüm sorunlarımı çözmemde hep destekçim oldu. Emekleriniz için minnettarım. Hakkınızı ödeyemem hocam.

Default Avatar75
K.E

Kızım için kurumunuza başvurmuştuk. 17 yaşında çok içine kapanık bir gençti. Odasında ağlama seslerini duymak beni çok üzüyordu ama konuşmayı reddediyordu ta ki gökçen hocayla tanışana kadar. Onunla konuştu, kendini anlattı ve geleceği için yol çizdi. Değerli hocam sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Kızımızın hayatına yaptığınız dokunuş bizim için çok değerli. İyi ki varsınız.

Default Avatar75
D.Ç

Değerli gökçen hanımla yürüttüğümüz ergen danışmanlığı sürecinden çok memnun kaldık. Kararlı, bilgili, tecrübeli ve sabırlı bir hanımefendi. Her konuda kafanızda soru işareti kalmasına izin vermeden ilerliyor. Biz çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz. Tüm emekleri için hocamıza ve ekibine teşekkür ederiz.

Default Avatar75
F.K

Dikkat eksikliği tanısından sonra ilaçlar kızımızı daha kötü yapmıştı farklı yolları denemek istedik bu sayede gökçen hanımla yollarımız kesişti. Kendisi o kadar güleryüzle ve bilgili bir hanımefendi ki bizlere çok yardımcı oldu. Hakkını asla ödeyemeyiz. Her gün daha da iyiye gittik. Beklediğimizden daha güzel bir sonuç aldık. Çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
B.Ç

Ergen danışmanlık sürecinde gökçen hocamızla ilerledik. İstediğimizden çok daha olumlu sonuçlar aldık. Aile bağlarımız günlerimiz güçlendi. Gökçen hocam olmasa biz bunları başaramazdık. Pes etmemize müsade etmedi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
Z.K

Lise sürecinde arkadaş problemleri yaşamaya başlamıştı oğlum. Onlar ne isterse onu yapmaya başlamıştı sanki. Eşimle bu durum bizi çok tedirgin ediyordu. Araştırmalarım sonucunda gökçen hocayla tanıştık. Sürecimiz çok güzel bitti memnun kaldık. Düşünenlere tavsiye ederiz.

Default Avatar75
M.G

Öfkemi kontrol etmekte çok zorlanan bir adamdım. Ne yaparsam yapayım çözemedim. Ta ki gökçen hocamla tanışana kadar. Tüm önyargılarımı kırmamı, ben olmamı sağladı. Her düştüğümde desteği yanı başımdaydı. Ne yapsam hakkınızı ödeyemem. Teşekkür ederim.

Default Avatar75
M.Ş

Sınav sürecinde oğlumun kaygısı çok artmıştı. Çalışıyor ama başarılı olamıyordu. Öğretmenimizin yönlendirmesiyle gökçen hanımla görüşmeye başladık. Her görüşmede oğlum daha mutlu olmaya kendine güvenmeye başladı. Emekleri için değerli gökçen hanıma teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Y.O

Güven problemim ilişkime çok yansımaya başlamıştı. Sürekli erkek arkadaşımı kontrol ediyordum. Arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım gökçen hanımla. Çok bilgili, güleryüzlü, profesyonel bir hanımefendi. Kendimi bularak çıktım o odadan. Emeklerinize minnettarım.

Default Avatar75
S.K

Değerli Buse gökçen hanımdan ergen danışmanlığı aldık. Kızım ve biz çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
Ü.Ş

Gökçen hanımdan kızımız için danışmanlık aldı. 15 yaşında ve akran zorbalığını çok yaşamış bir çocuktu. Kendisini hiç sevmediğini söylüyordu. Değerli hocamız bunu değiştirmesini sağladı. İyi ki tanıştık. Bizler için çok değerlisiniz hocam teşekkür ederiz tüm emekleriniz için.

Default Avatar75
E.M

Oğlum 14 yaşındaydı. İçekapanık sürekli oyun oynayan bir çocuktu. Gökçen hanım bunu değiştirmemizi sağladı. Oğlumla kurduğu bağ ve iletişim inanılmazdı. Sizleri tanımak çok büyük bir mutluluk ve şans. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
H.L

Tercih dönemimizde tanıştık gökçen hanımla. O süreçte ve daha sonrasında hem kızımıza hem de bizlere çok destek oldu, pek çok şey öğrendik. Aile olmayı öğrendik. Ne kadar teşekkür etsek az kalır.

Default Avatar75
B.N

Çocuğumuz için danışmanlık aldık gökçen hanımdan. Sürecimiz çok güzel ve hızlı şekilde sonlandı. Güleryüzü ve sonsuz desteği için kendisine çok teşekkür ederiz. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
Z.P

10 yaşındaki oğlum okula gitmek istemiyor sürekli ağlıyordu. Beni bırakmak istemiyordu. Burada bizim de çok hatalarımız oldu sonradan anladık ama düzeltemedik. Gökçen hocamız bu noktada bizlere çok destek oldu. Oğlumla iletişimleri bizlere aktarımları ve yönlendirmeleri çok güzeldi. Sevgili hocamıza ne kadar teşekkür etsek azdır.

Default Avatar75
D.S

Kızım benden ayrılmıyor, başkasıyla kalmak istemiyordu. Artık bu beni çok yormaya başlamıştı. Gökçen hanımla tanıştığımızda değişmeye başladı. Her görüşme bize çok iyi geldi. Biz ebeveyn olmayı öğrendik. Değerli hocamıza çok teşekkür ederiz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
Y.F

Ergenlik sürecini ebeveynler olarak yönetemedik. Çocuğumuz bizden uzaklaştı. Kendi içine kapandı. Nasıl davranacağımızı bilmiyorduk. Gökçen hanım bize bunları öğretti. Doğru bilgimiz pek çok yanlışı gördük. Çocuğumuz okulda başarılı, sosyal ve kendine güvenli bir genç haline geldi. Minnettarız. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
P.F

Korku ve kaygım çok fazlaydı. İzlediğim filmler bile çok korkutmaya başlamıştı beni. Hayatımda herkese bir şey olacağından korkuyor ve onları çok daraltıyordum. Ailemin yönlendirmesi ile gökçen hanımla görüşmeye başladım. Çok tatlı ve bilgi birisi. Bana, hayatıma çok iyi geldi. Korkularım bitti, kaygımı kontrol etmeyi öğrendim. Hepsi sizin sayenizde sevgili hocam. Sizlere çok teşekkür ederim, ışığım oldunuz.

Default Avatar75
H.E

Dikkat geliştirme programında tanıştık gökçen hocamla. Çok memnunuz. Sürecimizi yönlendirmesi, çocuğumuza yaklaşımları, bilgilendirmeleri profesyonelceydi. Teşekkür ederiz, iyi ki tanıştık kendisiyle.

Default Avatar75
Y.N

Aile içi iletişimsizliğimiz çocuklar ergenlik dönemine girince daha da çok artmıştı. Artık çözüm bulamayınca destek almaya karar verdik. Gökçen hocamızla başladığımız süreç hem bize hem de çocuklarıma çok iyi geldi. Aile olmayı öğrendik. Değerli hocam sizlere çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
U.G

16 yaşındaki kızımızı için gökçen hanımla görüşmeye başladık. Görüşmeyi hiç istememişti ancak gökçen hanımla tanıştıktan sonra koşa koşa gitmeye başladı. Her hafta kendisini buldu, adımlar attı. Şuan hedefi net ve bu doğrultuda doğru adımlar atan bir genç oldu. Hocamıza çok teşekkür ederiz. Kızımıza ve bize çok iyi geldiniz hocam.

Default Avatar75
R.K

15 yaşındaki ikizlerim sürekli kavga ediyorlardı. Ne yapacağımı şaşırmıştım. Çok farklı karakterdelerdi. Öğretmenimizin tavsiyesiyle Gökçen hanımla sürece başladık. İlk başta zorlandılar ama sonra bir anda her şey bitti. İletişimleri arttı, birlikte pek çok şey yapmaya başladık. Onların bu güzelliği ailemize de yansıdı. Gökçen hanım bizlere çok iyi geldi, ne kadar teşekkür etsek emeğine az kalır. Herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
U.D

Dikkat problemimizle ilgili gökçen hocama gelmeye başladık. Çok bilgili ve alanında uzman bir hanımefendi. Oğlumuza yaklaşımları, bizimle iletişimi ve yönlendirmelerinden çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederiz. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
Z.N

Ergenlik dönemi korkulu rüyamız haline gelmişti. Kızımızı kaybettiğimizi düşünmeye başlamıştık. İlk görüşmeye zorla gelse de gökçen hocayla tanışınca hevesle gelmeye başladı. Her geçen gün çok daha iyi olduk. Hocamıza çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
T.M

Kaygı problemim gün geçtikçe artıyordu. Destek almayı düşünmüştüm ama hep bir bahane buldum vazgeçtim. Erkek arkadaşımın desteği ile gökçen hocamla görüşmeye başlamıştım. İlk günler çok zordu ama denemekten vazgeçmedim. Değerli hocam hep bana yol gösterici ve destekçi oldu. Şuan çok daha iyiyim. Sizleri çok seviyorum hocam, hayatıma yeni bir dönem açmamı sağladınız.

Default Avatar75
R.B

Dikkat testi ile ilgili tanıştık gökçen hocamızla. Test yönlendirmesinde, uygulama aşamasında ve sonuçları bizlere aktarırken sürecimizi profesyonelce yönetti. Aklımızda tek bir soru işareti bile bırakmadı. Kendisine minnettarız. Kesinlikle herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
U.M

Temizlik ve düzene çok dikkat etmeye başlamıştım. Önceden de vardı ama son zamanlarda günlük hayatımı etkilemeye başlamıştı. Değerli Buse hocam ilk görüşme de bile beni rahatlattı. Tüm sürecimi profesyonelce yönetti. Kendimi bulmamı sağladı. İyi ki sizi tanıdım hocam. Çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
D.B

Tuvalet eğitimi ile ilgili bilgim hiç yoktu. Çocuğunun hazır olduğunu biliyordum ama ben hazır değildim sanırım. Bu süreçte tüm bilgilendirmeleri bana yapan, kendimi bulmamı sağlayan değerli gökçen hocamıza çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
L.D

Okulda arkadaşlarıyla sorun yaşayan kızımın sınav dönemi etkilenmeye başlamıştı. Okulla konuşsak ta bir çözüm olmadı. Araştırmalarım sonucunda gökçen hocayı tanıdık. Öğretmenlerimize telefonla bilgilendirme yapması, bize ve kızıma yaklaşımları çok olumluydu. Bize kattığı her şey için teşekkür ederiz.

Default Avatar75
I.S

Kızımı için gökçen hocayla görüşmeye başladık. Tüm sorunlarımızı sayesinde çözdük. Çok bilgili ve güleryüzle bir hanımefendi. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Default Avatar75
Ü.H

Liseye giden oğlum bir anda okula gitmek istememeye, sürekli bağırmaya başlamıştı. Öğretmenleri okulda bir sorun olmadığını söylüyordu ama davranışlar artarak devam ediyordu. Gökçen hoca bu sürecimize ışık gibi geldi. Oğlumuzu dinledi, anladı ve bizlere çok iyi yönlendirmeler yaptı. Çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
F.B

İkiz çocuklarımı okula uyum sorunu yaşıyorlardı. Aynı sınıf mı ayrı sınıf mı tartışmasını çok yaşadık. En sonunda gökçen hocamızla seanslara başladık. Çok kısa bir sürede çözüme ulaştık. Hocamıza ne desek ne kadar teşekkür etsek azdır.

Default Avatar75
D.C

Oğlumun dikkat eksikliği yaşıyor olabileceğini ve destek almamız gerektiğini önermişti öğretmenleri. Bunun üzerine gökçen hocamızla tanıştık. Bizleri teste yönlendirdi. Test sürecinde oğlumla iletişimleri çok güzeldi. Çok teşekkür ederiz tüm emeklerinize.

Default Avatar75
B.B

Üniversite sınav sürecini yönetemedik ve profesyonel bir görüş, destek almak istedik. Gökçen hanım bu konuda uzmanlığı, sıcakkanlılığı, bilgileri ile sürecimizi çok güzel yönetti. Tüm ailem adına kendisine çok teşekkür ederim. Düşünen tüm ailelere ve gençlere tavsiye ederim.

Default Avatar75
N.V

Dikkat eksikliği ve hiperaktivite tanısı almıştık. Eşimle oğlumuza destek olmak için pek çok fikir üretsekte uzman görüşünün daha doğru olacağına karar verdik ve gökçen hanımla çocuk danışmanlığı sürecine başladık. Sürecimizi uzatmadan en doğru şekilde ilerlememiz için yol haritamızı belirledi ve bizlere çok destek oldu. Gönül rahatlığı ile gidebileceğiniz, sizlere çok destek olan bir hanımefendi. Tavsiye ederiz.

Default Avatar75
D.S

Okulda yaşadığımız sorunlar bizi gökçen hanımla tanıştırdı. Aslında sorunların sebebinin çocuğumuzun yaşadığı dikkat problemi olduğunu anladık. Sonrası çok hızlı ve başarılı geçti. En iyi yönlendirmeyi yaparak sağlıkla sürece devam etmemizi sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ben çok evhamlı bir anneyim ancak Gökçen hoca o kadar güzel süreci yöneten, bilgili ve kararlı bir uzman ki hiçbir endişe ya da korku yaşamadım. İyi ki siz hocam iyi ki.

Default Avatar75
B.S

Kızımızın sürecinde desteği ve ilgisi için Gökçen hanıma teşekkür ederiz. Düşünen herkese tavsiye ederiz.

Default Avatar75
T.F

Dikkat eksikliği sürecinde pek çok yol denesekte başarılı olamamıştır. Gökçen hanım en doğru yönlendirmeleri yaparak bizi dikkat programı ile tanıştırdı. Tüm sürecimizi profesyonelce yönetti. Süreç içi kontrolü, bilgilendirmeleri, enerjisi bizleri hep daha ileriye taşıdı. Başarı ile süreci sonlandırdıysak gökçen hanım sayesindedir. Teşekkür ederiz, sizinle tanımak bizim için çok değerli.

Default Avatar75
S.P

5 yaşındaki oğlum hala parmak emiyordu. Bunun beraberinde alt ıslatma başlayınca uzman desteği almanın doğru olacağını düşündük. Arkadaşımızın tavsiyesi ile gökçen hocayla tanıştık. Aslında oğlumuzun bu durumunun altınsa yatan duyguları, bastırılmışlıkları farkettiğimizde gökçen hanıma gelmekle en doğru kararı verdiğimizi anladık. Sadece oğlumuza değil tüm çocuklara yaklaşımı çok olumlu ve profesyonelce. Çok teşekkür ederiz. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
I.P

Yeni bebeğimiz eve mutluluk getirecek diye düşünürken büyük bir kardeş kıskançlığı ile karşılaştık. Nasıl davranacağımızı bilemedik ve süreci daha da kötüleştirdik diyebilirim. Gökçen hanım bizi bu çıkmazdan çıkardı. Yaptığımız yanlışları, kabullenemediğimiz noktaları görmemizi sağladı. Teşekkür ederiz sevgili hocam. Ailemize yaptığınız güzel dokunuş bizler için çok kıymetli.

Default Avatar75
V.P

Okula uyum problemimiz çok kötü bir hal almıştı. Her sabah ayrı kavga ve iknalarla okula gitmekten yorulmuştuk. Gökçen hocam sürecimize profesyonellikle yaklaştı. Kızımızla çok güzel bir iletişim kurdu. Yöntemleri, bilgisi, güleryüzü ile bizim farketmediğimiz pek çok noktayı gördü ve iyileştirdi. Kızım okula o kadar güzel uyum sağladı ki artık arkadaşlarını bırakıp eve gelmek istemiyor. Emeğiniz ve desteğiniz için minnettarız. Teşekkür ederiz gökçen hanım.

Default Avatar75
R.U

Oğlumuzun dikkat eksikliği sürecinde tanıştık gökçen hanımla. Uyguladığı testler, bilgilendirmeleri ve net anlatımıyla bizleri çok rahatlattı. Aklımızda tek bir soru işareti bile kalmasına izin vermedi. Oğlumun dikkati, sosyallliği ama en önemlisi özgüveni gelişti. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Default Avatar75
S.D

Lise sınav sürecinde sadece kızım değil aile olarak bocalamıştık. Daha önce tecrübe etmediğimiz bir süreç olduğu için ne dememiz gerektiğini bilmiyorduk. Gökçen hanım koçluk süreci ile bizlere yol gösterici oldu. Kızım çok severek sürece devam etti. Her görüşme yeni bir şey kattı bize. Ve sonunda isteği liseye girmesini sağladı. Ama en önemlisi kızımız çok değişti, farkındalıkları olan bir genç oldu. Değerli hocam ne kadar teşekkür etsek azdır size.

Default Avatar75
K.Z

16 yaşındaki oğlum kimseyle konuşmazken içini dökmezken Gökçen hanımla konuştu, sıkıntılarını anlattı. Anlattıkça yüzü güldü, kendini buldu. Gökçen hanıma çok teşekkür ederim.

Default Avatar75
V.S

Neurosound sürecimizde bizlere çok destekçi oldunuz, çocuğumuzla çok güzel ilgilendiniz teşekkür ederiz Gökçen hanım. Sonucumuz düşündüğümüzden çok daha olumlu oldu. Herkese tavsiye ediyoruz.

Default Avatar75
M.S

Okul ve velilerden sürekli şikayet alıyordum. Çocuğum sonuna bilse de bazı davranışları bilerek yapıyordu sanki. Gökçen hocam bizimle çok ilgilendi, bilgilendirdi ve sürecimizin nasıl daha hızlı sonuç alabileceğini anlatarak bizleri teste gönderdi. Çocuğumuzun davranışlarının sebebinin yoğun dürtüselliği olduğunu öğrendik. Çok teşekkür ederiz hocam siz olmasaydınız belki bu sonuçları alamaz olumlu ilerleyemezdik.

Default Avatar75
K.D

Bireysel olarak görüştüm gökçen hanımla. Tamamen depresif biriydim. Bıkmıştım her şeyden. Ben demenin ne demek olduğunu, kendini sevmenin nasıl bir şey olduğunu öğrendim. Teşekkür ederim değerli hocam. İyi ki tanıştık.

Default Avatar75
Y.D

Kızımın ergenlik döneminde boşanma sürecine girmiştik. Bu dönemde onu çok görmediğimi ve yaptığım hataları farketmiştim ama tepkisinden korkuyordum. Bu noktada Gökçen hanım bizlere yardımcı oldu. İletişimi öğretti bize. Teşekkür ederiz gökçen hanım.

Default Avatar75
H.R

Tercih sürecimde beni çok iyi yönlendiren isteklerimi ve hayallerimi önceliğe alan en doğru okula yerleşmemdeki en güzel desteğim gökçen hocaya teşekkür ederim. Hayallerimi yaşıyorum ve bu konuda en büyük rol sizin.

Default Avatar75
N.N

Neurosound sürecinde oğluma yaklaşımı, tecrübesi ve güleryüzü ile her gün koşa koşa gelmemi sağladı sevgili gökçen hocam. Sürecimize ortak olduğunuz için çok memnunuz. Sizlere teşekkür ederiz.

Default Avatar75
C.K

Çocuğumun tuvalet problemi için görüşmeye gelmiştik. Buse hanımla görüşme sağladık ve memnun kaldık. Kısa bir sürede olumlu sonucu gördük. Teşekkür ederiz.

Default Avatar75
K.Y

Çocuğumun lise sınav süreci ve tercih sürecinde bilgisi ile yanımızda olan bizlere en doğru yolu gösteren, çocuğumun endişelerini giderek , şuan istediği hedefe ulaşmasında en büyük desteği veren sevgili Gökçen hocama çok teşekkür ederiz. İyi ki bu sürecimizde sizleri tanıdık hocam.

Default Avatar75
N.S

İkiz çocuklarımın birbirine olan yoğun öfkesi için görüşmeye Gökçen hocama gelmiştik. İki kızıma da yaklaşımı bizlere net bir şekilde süreci anlatması ve yönlendirmeleri bizleri çok memnun etti. Kendisine çok teşekkür ederiz. Kızlarımın kardeşlik bağları, aile bağlarımız güçlendi.

Default Avatar75
O.L

Kızımız tamamen içine kapanık ve sürekli ağlayan bir çocuktu. İlkokula başlaması ile bu davranışları başlamıştı. Bizi çok zorlamaya başlamıştık. Uzman desteği almanın doğru olacağını düşündük ve Buse hocamla bir sürece başladık. Kızımızın davranışlarının altında yatan gerçek sebepleri görmemizi ve düzeltmemizi sağladı. Çok teşekkür ederiz hocam.

Default Avatar75
Eda g.

Buse hanıma üniversiteye başlayacağım süreçte yaşadığım korku ve uyum sorunlarım olabileceği düşüncesi ile gittim. Çok kararsızdım ve karar vermek beni çok korkutuyordu. Şuan hala devam etsekte o sorunlarımı çözdüm. Yaşamıma yön vermemde yardımcı olması üniversiteye uyumumu kolaylaştırdı. Çok teşekkür ederim sevgili Buse hanım.

Default Avatar75
C.R

Liseye uyum problemi ile Gökçen hocamıza başvurmuştuk. Ancak özgüven eksikliği, öfke gibi pek çok noktanında olduğunu farketti. Bizleri çok güzel bilgilendirerek, yönlendirdi. Okul süreci ev süreci her noktamız gün geçtikçe güzelleşti, hocam sayesinde çiçek açtı. Çok çok teşekkür ederiz hocam.

Default Avatar75
G.Ç

Kardeş kıskançlığı konusunda çıkılamaz bir noktadaydık. Öğretmenimizin yönlendirmesiyle Gökçen hocamla tanıştık. Aslında kızımızın davranışlarının kardeşine değil bize bir tepki olduğunu anladığımızda sürecimiz çok daha iyi bir noktaya geldi. Hocamıza çok teşekkür ederiz, iyi ki tanışmışız

Default Avatar75
Ka. N.

3.5 yaşında ki oğlumun arkadaşları ile sğrekli kavga etmesi, oyuncağını paylaşmaması ve sürekli ağlayarak bir şeyleri istemesi üzerine Buse hocamla tanıştık. Oğlumuz ile çok iyi bir bağ kurdu ve oğlumda çok yollar kat ettik. Kendisine güzel sabrı, ilgi ve alakası için teşekkür ediyoruz.

Default Avatar75
Oğuz F.

Oğlumuz için okuldan o kadar şikayet duymaya başlamıştık ki eşimle ne yapacağımızı şaşırdığımız bir döneme girmiştik. Sürekli öfke patlamaları ve bağırmaları başlamıştı. Kardeşi olmasına bağlamıştık ama onun yanında tamamen sevgi doluydu ve sakindi. Uzman desteği almak için eşim Buse Gökçen hocamızdan randevu aldı ve sürecimiz bu şekilde başladı. Aslında eşimle yaptığımız iletişim hatalarını, tutumumuzdaki eksiklikleri görmek bizi şok etti. Biz kendimizi düzelttikçe çocuğumuzun davranışları da düzeldi. Yardımlarınız, bilginiz ve bize olan sonsuz ilginiz için çok teşekkür ederiz Buse hocam, iyiki tanışmışız sizinle.

Default Avatar75
Gül S.

Akranlarının yaklaşımları çocuğumu mahvetmişti. Neden böyle yaptıklarını bilmiyorduk ama elimizden de bir şey gelmiyordu. İçe kapanık evden çıkmayı reddeden kendisini başarısız gören bir çocuk olmuştu. Gökçen hocamla sürecimiz kızımın kendisini ifade edebilmesini sağladı.Sevdiği şeyleri tekrar yapmaya başladı, arkadaşlarına duygularını anlatarak doğru dostluklar kurdu. Gökçen hocamı kesinlikle tavsiye ediyrum.

Default Avatar75
A.

Tercih danışmanlığı sürecinde Gökçen hocam bizlere çok destek oldu. Kendsine çok teşekkür ederiz.

Default Avatar75
s.

Çocuğum hiç söz dinlemeyen, sürekli bağıran ve iletişim kurmadığımız bir çocuk olmuştu. Bir kaç ay içerisinde yaşadığı bu ani değişim beni ve eşimi çok korkuttu. Bu noktada araştırmalarımız üzerine tanıştık Buse Gökçen hocamızla. Aslında yaptığımız küçük eksikliklerin yanlış iletişim neler doğurabileceğini gördük. Şuan oğlum çok daha sakin ve uyumlu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki tanışmışız Buse hocam. Herkese tavsiye ederim.

Default Avatar75
sezgi

Ben 8 ay önce eşimi kaybettim ve Buse hocama ilk başta çocuklarım için gittim. daha sonra banada çok faydası olduğunu gördüm.Bilgisi ve uzmanlığı ile bu büyük yas süresinde hem benim hemde çocuklarım için çok faydalı oldu bana sağladığı bu büyük destek için teşekkür ediyorum.

Default Avatar75
Y.Te.

16 yaşındaki kızımla birlikte ergenlik dönemini tekrar yaşıyor gibiydim. Eşimle ayrı olmamıza bağladığım bu yoğun süreç artık kontrol edilemez bir hal almıştı. Kendime göre her şeyi yapmış ve çok iyi anlayışlı bir ebeveyn olmuştum. Ancak kızım gün geçtikçe benden ve annesinden kopmaya başlamıştı. Araştırmalarım sonucunda ergen alanında uzman olan Buse hoca ile tanıştık. Bizimle konuşmayan kızımız kendisini hocamıza rahatlıkla açtı. Aslında yaptığımız en büyük hatanın boşanma sürecine kızımızı çok dahil etmemiz olduğunu anladık. Bizden daha çok onun yıprandığını anlamamız çok geç oldu. İletişimimizi, geçirdiğimiz kıymetli vakitleri ve yaptığımız hataları düzelttikçe kızım bizimle vakit geçirmeye başladı. Tamamen kaybettiğimi düşündüğüm ailemi bana geri kazandırdınız Buse hocam sizlere minnettarım. İyi ki varsınız, iyiki bu süreçte sizlerle tanışmışız.

psikolog arıyorum Çocuk pedegog İzmit psikolog İzmit çocuk psikoloğu evlilik ve çift psikoloğu
Call Now Button