Ekip

Tanju Ekinci

Tanju Ekinci

Kurucu Müdür

Özel Kocaeli Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü Kariyer Polikliniği Marmara Bölge Koordinatörlüğü Uluslararası Psikologlar Derneği Eğitim Kurulu Başkanlığı Uluslararası Ruh Sağlığı ve Psikoterapi Derneği Genel Sekreterliği Uluslararası Koçluk ve Koçlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği Görevlerini Yürütmektedir.

Filiz Özsoy

Filiz Özsoy

Aile Danışmanı

Lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra; İnsana, aileye, topluma daha etkin bir sistemle dokunabilmek ve farkındalık oluşturabilmek adına; Aile Danışmanlığı eğitimi almış olup, bu alanda çalışmaya başlamıştır.

Tanem Bircan

Tanem Bircan

Aile Danışmanı/Psikolog

Psikolog ve Aile Danışmanı Tanem BİRCAN ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimlerini Kocaeli’de , lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde burslu olarak tamamlamıştır.

Banu Kılıç

Banu Kılıç

Aile Danışmanı/Psikolog

Psikolog ve Aile Danışmanı Banu Kılıç ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimlerini doğduğu şehir olan Kocaeli’de, lisans eğitmini Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünde tamamladı.

İrem Ayvaz

İrem Ayvaz

Aile Danışmanı

Lisans eğitimi süreci boyunca kendini farklı alanlarda geliştirmeyi amaçlayan hocamız psikoterapi ve psikodrama uygulamalarına katılmıştır. Bununla birlikte psikolojik danışmanlık merkezi ve sosyal hizmet kurumlarında çalışmıştır. Üstün zekalı çocuklar ve aileleri ile ilgili çalışmalar yaparak, verilen seminerde konuşmacı olarak yer almıştır.

Bedia Kurtaran

Bedia Kurtaran

Aile Danışmanı

Aile, eş ve ebeveyn ilişkilerine olan merakından dolayı tüm öğrencilik hayatı boyunca, bu alanlarda araştırmalar yaptı. İnsanlara yardım etmeyi, hayatın her alanında destek olmayı hedef edinmiş olan hocamız, eğitimlerini de bu yönde aldı.

Elif Aydın

Elif Aydın

Psikolog ve Aile Danışmanı

Psikolog ve Aile Danışmanı Elif Aydın ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimlerini Sakarya’da, psikoloji lisans eğitimini Tiflis İvane Javakhishvili Devlet Üniversitesi’nde tamamlanmıştır.

Zeynep Usanmaz

Zeynep Usanmaz

Aile Danışmanı / Klinik Psikolog

Klinik Psikolog ve Aile Danışmanı Zeynep Usanmaz ortaokul ve lise yıllarını Aydın’da geçirdikten sonra İstanbul Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü kazanarak başarı ile tamamlamıştır.

Dilek Dönmez Karan

Dilek Dönmez Karan

Aile Danışmanı/Psikolog

Psikolog ve Aile Danışmanı Dilek Dönmez Karan İlkokul eğitimini Kocaeli’nde, lise eğitimini Ankara’da lisans eğitimini Girne Amerikan Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünde tamamlamıştır.

Aliye Kozoğlu

Aliye Kozoğlu

Aile Danışmanı

Lisans eğitimi boyunca kendini geliştirmeyi hedefleyen hocamız, aileye, partner ilişkilerine ve ebeveynlik bilincine yönelik çalışmalarını sürdürmek üzere aile danışmanlığı eğitimini almış olup; evlilik ve çift terapisi, cinsel terapi eğitimleri ile desteklemiştir.

Elif Copkayaoğlu

Elif Copkayaoğlu

Müşteri İlişkileri
Ayşenur Çin

Ayşenur Çin

Sekreterya