Ekip

Tanju Ekinci

Tanju Ekinci

Kurucu Müdür

Özel Kocaeli Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü Kariyer Polikliniği Marmara Bölge Koordinatörlüğü Uluslararası Psikologlar Derneği Eğitim Kurulu Başkanlığı Uluslararası Ruh Sağlığı ve Psikoterapi Derneği Genel Sekreterliği Uluslararası Koçluk ve Koçlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği Görevlerini Yürütmektedir.

Filiz Özsoy

Filiz Özsoy

Aile Danışmanı

Lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra; İnsana, aileye, topluma daha etkin bir sistemle dokunabilmek ve farkındalık oluşturabilmek adına; Aile Danışmanlığı eğitimi almış olup, bu alanda çalışmaya başlamıştır.

Tanem Bircan

Tanem Bircan

Aile Danışmanı/Psikolog

Psikolog ve Aile Danışmanı Tanem BİRCAN ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimlerini Kocaeli’de , lisans eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde burslu olarak tamamlamıştır.

Banu Kılıç

Banu Kılıç

Aile Danışmanı/Psikolog

Psikolog ve Aile Danışmanı Banu Kılıç ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimlerini doğduğu şehir olan Kocaeli’de, lisans eğitmini Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünde tamamladı.

İrem Ayvaz

İrem Ayvaz

Aile Danışmanı

Daha önce danışmanlık merkezinde çalışan İrem hocamız Adnan Menderes Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlayarak çalışmalarına devam etmiştir. Üstün zekalı çocuklar ve aileleri ile ilgili çalışmalar yaparak, verilen seminerde konuşmacı olarak yer almıştır.

Çiğdem Güneş

Çiğdem Güneş

Aile Danışmanı

İstanbul üniversitesinde Lisans eğitimini tamamladıktan sonra bir Toplum Bilimci olarak ‘’sağlıklı mutlu bir toplum huzurlu mutlu ailelerin oluşmasıyla gerçekleşir ‘’ düşüncesinden yola çıkmış, Aile Danışmanlığı Eğitimi ve Evlilik Terapisi Eğitimlerini almıştır.

Bedia Kurtaran

Bedia Kurtaran

Aile Danışmanı

Aile, eş ve ebeveyn ilişkilerine olan merakından dolayı tüm öğrencilik hayatı boyunca, bu alanlarda araştırmalar yaptı. İnsanlara yardım etmeyi, hayatın her alanında destek olmayı hedef edinmiş olan hocamız, eğitimlerini de bu yönde aldı.

Elif Aydın

Elif Aydın

Psikolog ve Aile Danışmanı

Psikolog ve Aile Danışmanı Elif Aydın ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimlerini Sakarya’da, psikoloji lisans eğitimini Tiflis İvane Javakhishvili Devlet Üniversitesi’nde tamamlanmıştır.

Elif Copkayaoğlu

Elif Copkayaoğlu

Müşteri İlişkileri
Zeynep Usanmaz

Zeynep Usanmaz

Aile Danışmanı / Klinik Psikolog

Klinik Psikolog ve Aile Danışmanı Zeynep Usanmaz ortaokul ve lise yıllarını Aydın’da geçirdikten sonra İstanbul Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü kazanarak başarı ile tamamlamıştır.